За да искаш деца, трябва да имаш ПАРИ!
В едно съвременно западно общество, за да искаш да имаш семейство и някоя да ти роди деца, трябва да разполагаш с пари. То и на изток е така, но в по-друга форма - ако имаш добитък и земя, които да издържат семейството. Макар че източните народи бая дръпнаха напред през последните години и процентът на семействата, които живеят по-добре от средностатистическия българин, е все по-голям.

Правилно чета някои коментари на жени, че с 1000 лв. заплата закъде си тръгнал да искаш някоя да ти роди? И са прави.

Ако мъж иска нормално (по-скоро ниска класа) семейство през 2022 г. в София, трябва за 4-ри членно семейство да умножите средната работна заплата (нещо от сорта на 1700 лв. ) по 4 пъти.
Или приблизително 6800 лв. месечен доход за четиричленно семейство - двама родители с две деца.

Сега, вярно, че се живее и с 200-300 лв. на месец на човек, но това е всичко друго, но не и нормално.

Трябва младите да са наясно, че ако не могат да се оправят финансово, то по-добре да не се развъждат.

Дали е справедливо? Със сигурност не е. Защото всички знаем, че пари се изкарват мъчно по честен начин, а много пари се изкарват на гърба на другите.

Дали българинът е готов на съвременните предизвикателства? - Не!

Дали ще оцелеем като народ? - Не!

Дали е справедливо това? - Донякъде да. Защото, ако не си на нивото на съвременните предизвикателства, закъде си тръгнал? В крайна сметка на нашата земя ще дойдат по-трудолюбиви, по-силни, по-борбени хора, които ще са се справили с житейските трудности.

Българинът обича всичко да замита под килима. Да отлага и да се оправдава с някой друг. Българинът не може да си изчисти домашната кочина, но иначе по площадите да вее знамена и да плюе може. Българинът е селтак. Семката му не струва и пет пари. Не помните ли времето, прекарано в българско училище? Колко от учениците "ставаха за нещо"? 10%?

Ганка може да е свръх захлупена патица, но поне ѝ сработва усета, че без пари баница няма.

Коментари

51-100 от 145

56.   Номер 49, случайно или умишлено не вземаш предвид простичката истина, че жената е тази, която решава пред кой точно мъж да разтвори краката си и да я оплоди. Мъжете са тези, които решават дали да останат в сериозна връзка с жените, но това е по-късно - като следствие от първоначалното, женско решение дали изобщо да има близост помежду им.
Относно "лошия материал", за който твърдиш, че бил в България, не забравяй, че авторката и ти сте неизменна част от него. Не помага и това, че много по-голяма част от момичетата и младите жени пушат цигари и нагъват понички и всякакви вредни храни, отколкото момчета и млади мъже. Огромните равнища на кисти, гъбички и всякакви болести във влагалищата на много жени не съществуват без причина (немалка част от момичетата и младите жени се чукат с десетки "батковци" и всякакви съмнителни типове и още преди 25-годишна възраст са навъртели голям километраж). Следва да знаеш и това, че боята за коса и гримът натравят организма на жената, като гримът в частност не позволява на кожата да диша, както има нужда. Това пък принуждава тялото да се освобождава от потта през други места на тялото, необичайни за него. Засиленото окисляване на женския организъм с вредни количества кафе е друга причина за редица болести, които рано или късно се проявяват при част от жените и особено тези, които редовно правят "диета" с цигари и кафе.

Номер 51, с погрешни впечатления си. Сестра ми и мъжът ѝ се обичат и са женени вече 12 години.
Не са много за хвалене твърденията ти, че макар българките да сте 20 пъти повече от циганките, основната заслуга за появата на новородени в България е тяхна, а не ваша. Хубаво е все пак, че и за това грешиш, защото не е вярно, че повечето деца са на "Айшетата". Но наистина не са малък дял, за съжаление. Вие сте тези, от които зависи това. Подбирайте си по-внимателно мъжете, раждайте в здравословна възраст, вместо да чакате да ставате 40-годишни стари моми и едва тогава да ви дойде прозрението, че изтървавате влака. Сторите ли го, уверявам те, че тогава няма да имате основания да се оплаквате от Айшетата.

- Кифлоприземител

57.   А после разправят, че мъжете гледали външния вид и не се задълбочавали! Причините да ги допуснете са ръст, външен вид и това, че били екстроверти?

Малко въпроси, понеже СИ говорим за гени! Генетиката е сложен процес, но приемаме, че детето на този типаж го наследи в някои отношения - външен вид, достоен за "компромиси" и същата отговорност към децата си. Нали се сещате, че и неговите деца ще бъдат оставени на майките им? И така нататък по веригата на "компромисите"!

Второ питане от две части - генетиката не се свежда само до гените на бащата и майката. Какво правим, ако детето се метне на дядо му по бащина линия, който... не е бил толкова достоен за "компромиси" /синът е взел чертите си от други, а не от него, заради което сте го одобрили/, но пък по онова време са му намерили жена, за да не стои сам - някаква там договорка? Ще се чувствате ли тъпо, защото не тези гени сте очаквали?

И за финал - нали сте наясно, че колкото и да селектирате, по-средните и грозните мъже няма да изчезнат? Няма да свършат и интровертите, нито пък болните от генетични болести! Генетиката не работи така - изолираш тия и генофондът става прекрасен! Иначе по цял свят да са се наредили от красавец нагоре и въобще да не водим тия разговори!

59.   57, ами то и за жените важи същото - можеш да се събереш с хубава жена и детето ти да се метне на пра-баба й Сийка, която е грозна като смъртта.
Ама въпреки това харесвате и искате хубави жени, нали?
Ами същото е, ние също харесваме хубави мъже.

60.   57. Жените не са по-малко визуални създания от мъжете, но понякога са по-претенциозни от мъжете (не всички). Един мъж, за да срещне привлекателна жена като шведска красавица, трябва да отговаря на много критерии, за самия мъж е по-трудно така е било преди векове също.

61.   33 до 55 Имаме апартамент в Пловдив и къща в Созопол от дядо, парите от тях ще са предостатъчни за живот в Мадрид или Париж. Завършила съм ФЕГ и по-вероятно е да се установя във Франция. Обожавам френския език, френската култура, френската кухня. Купувам си апартамент там и си живея живота далеч от Ганьо Балкански. Там мъжете имат обноски и уважение към жените. '"Безмислен и недоволен животец"' бих имала ако остана тук и си пропилея живота с някакъв неук и комплексиран Ганьо.

62.   От 44 до 54 Всички около мен осигуряват наистина всичко на децата си. Не виждам нищо лошо. От понита до поршета и ферарита за по 600-700 лева. Една колежка беше организирала за рождения ден на 6 годишното си дете екскурзия до Дисниленд. Съседите всяка зима водят децата да карат ски в Швейцария, лятото са на Халкидики или Тасос. Отделно всички посещават частни езикови школи, учат втори чужд език и тренират някакъв спорт. А по улиците съм виждала деца с айфони. Да не говоря че всяко второ дете в квартала разхожда куче за 1000 лева, а някои и по две. Така че днес има деца, които имат всичко. И аз бях щастлива с ледените сокчета, но времената са други. Сори.

63.   61 и аз завърших ФЕГ :)

64.   59, вие си мислите, че искаме хубави жени за постоянно! Хубавите обикновено ги искаме за секс. За връзка искаме такива с качествен характер, каквито и гени да имат. Тук не отговарям за комплексарите, чиято жена служи, за да се фукат на останалите. Те са си друга Вселена!

60, ето това ви е грешката! Един мъж трябвало да се постарае много, за да срещне красавица, но доста от вас надценяват собствения си вид и смятат, че те са тази красавица. Следва "ама защо не се старае". А и старанието е взаимно - мъжът може да се постарае, но и жената трябва да направи нещо, ако иска старанието въобще да започва. В една друга тема се видя какво става, когато жена не се старае, а очаква постоянен интерес! А и ако красавицата не покрива други критерии, за жените остава опцията "старанието само го миришем" /ако се заиграя с една стара ТВ реклама/.

65.   Имах приятел, който ясно си каза, че иска деца и ще НИ издържа. Изкарваше 5 к заплата с честен труд, но аз не искам деца и си казах, за да не се занимава с мен. Тъй че, изводът е - нужно е желание, после са нужни парите.

66.   Пак избиваш на злоба, номер 56. Ако сестра ти е действително щастливо омъжена, реакцията ти е несъразмерна.
Много добре знаеш, че почти всички ромки се водят самотни майки в статистиката, за да точат пари от държавата. В Пловдив има немалко цигански махали.

67.   За да имаш жена във днешно време СЪЩО ТРЯБВА ДА ИМАШ ЕДИН ЧУВАЛ С ПАРИ!! И то това е единственият критерий. Тъй че момчета стягайте се и почвайте да бачкате! Всичко друго са измислици!

68.   ТЪРТЕИ НЕ СМЯТАМ ДА ХРАНЯ! Онези, които могат да правят и сами пари, не губят време да броят чуждите пари. Те са заети да правят пари, което заема почти цялото им време, а и мислите в рамките на денонощието. Е, нашите явно не работят! Както ни се обясни в тоя сайт, в наши дни било срамно да си домакиня, значи не се занимават и с това. Не са домакини, не работят, но вече броят парите на мъжете - това си е златотърсачка по учебник!

Искат пари - колкото си изработят, за тях са! Аз да не би да ходя да им искам, когато ми потрябват пари? Мога да им дам кариерни съвети, ако искат. Безплатни са - то на използвачка какво ли да ѝ вземеш като няма и стотинка в джоба? Едно време хората имаха достойнство, сега крещят истерично, че чуждите пари им се полагали. Жалка картинка!

69.   Номер 66, прочети последния абзац в мнение номер 56 и ще ти стане ясно, че е безпочвено да оправдавате ниската раждаемост на българките с циганките, които са 20 пъти по-малко на брой от българките! Двадесет пъти сте повече на брой от тях! Запомни го!
Официално общо циганите в България за 320 000 (и мъже, и жени, включващи също деца и старци), докато броят на самотните майки набъбна до цели 360 000 през месец март тази година и продължава да се увеличава главоломно. Не забравяй и това, че циганите и турците (някои цигани се представят за турци) са съсредоточени основно около Кърджали, Асеновград, Пазарджик, северните покрайнини на Пловдив, Разград, Добрич, Шумен, Сливен и още няколко по-големи града, а са нищожен дял в цяла северозападна България. Обаче най-много разводи и самотни майки има точно в цяла Северозападна България, докато в областите с многобройно циганско и турско население има най-малко самотни майки. В и около Кърджали и Асеновград (с преобладаващо турско и циганско население) делът на самотните майки е най-нисък, а в и около София и Велико Търново е най-висок! При положение, че именно последните две са областите с най-малко малцинства спрямо общия брой българи.

Самотните майки бяха 280 000 само 3-4 години по-рано, а сега са над 360 000, въпреки по-голямата раждаемост тогава, когато имаше по-малко самотни майки. Причината за все по-увеличаващия се брой на самотните майки се корени в зачестилите безразборни връзки, при които жените си избират изключително безотговорни мъже, което води до по-чести раздели скоро след запознанството или раждането на общото дете (също и разводи спрямо бракове в съотношение 1 към 2), което говори за лош подбор от страна на жените, защото от тях зависи с кой мъж ще бъдат и на кого ще позволят да ги оплоди. В тази тема и в няколко съседни теми десетки жени се тупаха в гърдите именно с това, че те решавали кой да е осеменителят им. Не бягайте от отговорност тогава! Също така, не само безотговорните мъже, зарязващи бременните си приятелки или съпруги са причина за увеличаващия се брой самотни майки, ами също има и голям брой безотговорни жени, обвързали се със стойностни мъже, които впоследствие установяват колко нетърпими са тези жени (често опитващи се да се налагат над тях, да ги променят, да се заяждат без повод, да ги държат на сухо - включително и с цел да оказват натиск над тях, изневеряващи им с разни батки и т. н. ) и не искат повече взаимоотношения с тях. Лоши материал сред жените не е по-малък от лошия материал сред мъжете. Разликите обаче са цели три:
1. Жените са тези, които изрично решават кой да ги осемени (и редовно се хвалят с това, особено когато е в тяхна полза да го твърдят в разни спорове);
2. Жените са тези, които избират осеменители въз основа на техните пачки и скъпи коли (каквато е и настоящата тема);
2. Жените са тези, които имат вредния навик "да се влюбват от пръв поглед" в крайно безотговорни мъже и се самозаблуждават, че от тези типове с много бройки зад гърба им ще излязат качествени съпрузи и бащи, като е необходимо само "да ги превъзпитат" (нещо, което в 100% от случаите е невъзможно).

Ако не вдявате от написаното от мъж, тогава една много умна жена може да ви го каже ясно и точно, стига да разбирате английски език. Видеото в YouTube със заглавие: "This Is Why Some Women Think They Are A Perfect 10 & Average Men Are Beneath Them".

Има защо в текстовете на придобили голяма известност чуждестранни и български песни като "Macarena", "Friends" (Marshmello & Anne-Marie), "Sweet but Psycho", "Лошите момчета", "Пачки", "Не всичко е пари" и други да се възхвалява:
- преобладаващото женско предпочитание към лошите мъже и техните пари;
- разиграването на добрите мъже и вкарването им "в приятелския кръг", докато въпросните жени се чукат безразборно с бройкаджиите;
- че е нормално и позволено на жените да се държат като безотговорни деца и че грешните им решения и действия винаги ще биват прощавани и оставяни без последствия;
- че е проява на някаква извратена "женска независимост" и напълно допустимо обвързаните жени да флиртуват и изневеряват с чужди мъже;
- че е едва ли не повод за гордост жена да се нарича "кучка" (това и малките ученички вече си го пишат на видно място в профилите в IG и FB), "мъжемелачка", "използвачка", "разбивачка на мъжки сърца", "феминистка" и т. н. ;
- обезценяването от страна на много жени на осигуряващите устойчива семейна среда качества, като: взаимност, уважение, приятелство и споделена любов.

Докато подборът на българката на осеменители продължава да е все същият, нещастно живеещите и невъзпитани деца на самотни майки ще стават все повече. Когато тези травмирани деца станат възрастни, после и родители, от тяхното възпитаване на семейни ценности като малки и липсата на нормална семейна среда ще зависи какво ще е качеството на самото общество в България в идните години. Няма нищо лошо в това една жена да иска по-добър живот за бъдещото си потомство, но щом ТЯ го иска и щом статистически отлага раждането за след 30-ата си годишнина, нека тогава в годините преди това тя да се потруди да му осигури тези условия, мислейки трезво, поемайки лична отговорност, работейки и спестявайки; а не да разчита на безотговорност, разгулен живот, бройкаджийство, пропиляване на парите (своите и на мъжете до нея) за глупости и с надеждата в късни години, бидейки вече стара мома с навъртян километраж (със или без дете от случаен бройкаджия в миналото ѝ), да си "улови" накрая удобен мъж по способа "пачки за лапачки" (поне в началото, докато той попадне в капана, преди да бъде оставен на суша), както се е пее в една от гореизброените песни.

- Кифлоприземител

70.   КП (56) ами ти си минал дори 40- те, нямаш деца, нямаш жена и си тръгнал да даваш акъла на много по- млади жени кога да раждат? !
Съвсем изперка чичо кифльо...

71.   След като мъжете тук ви отварят очите, на което - вместо да отвърнете с благодарност - вие скачате като ощипани моми и редите грубиянщини след грубиянщини (което никак не е женствено), драпайки за парите на мъжете и чакайки те да ви издържат, тогава нека жена да ви каже истината такава, каквато е, пък белким се вслушате в нейното мнение. Потърсете в YouTube видеото със следното заглавие:
Kevin Samuels Humbles Woman “So I’m Supposed To Settle For A Regular Type Dude? ! ”
Да, ясно е, че не сте негърки като обсъжданата във видеото 37-годишна участничка, но забележете наглия начин, по който тя се държи, всичките ѝ безбожни изисквания към мъжете и за каква "заслужаваща принцеса" се мисли. Ето това болестно самонадценяване се забелязва и при голяма част от българските "принцеси".

- Кифлоприземител

72.   Кифлоприземител, вземи си няколо сурогатни майки, осеменени от теб и се погрижи за ниската раждаемост.
Плати си за утроба и се размножи най-после.
Сам твърдиш, че имаш добри доходи. Услугата на една сурогатна майка струва 10000.
След 10 години никоя жена няма да иска да ражда. Ще има изкуствени утроби.

74.   Който мисли така, никога няма деца. А иначе едно дете е по-евтино от поддръжката на една кола. Но никой не се лишава от кола. А радостта е несъизмерима между двете. Всеки си решава. На днешно време в България почти никой не е умрял от глад и мизерия, все се намира работа, подслон и храна. Само оправдания от нереализираните стари моми и ергени.

76.   н. 74- относно последното изречение от коментара ти-каква връзка има това, дали някой е мома или ерген, с реализацията в живота? Човек може да се е реализирал и без да е създал семейство. Освен това, този свят е пренаселен, раждаемостта -трябва да се ограничи! А не всички да се скъсват от размножаване и после да се жалват как нямат пари да си гледат децата.

77.   Малко храна за размисъл, номер 72! Ако мъж взема заплата между 1000 и 2000 лева /КП взема повече по негови думи/ и успява да задели между 800 и 1000 лева на месец, това означава, че доста бързо ще събере 10к. Все пак няма жена, която да му изсмуква парите - каквото не похарчи за себе си или за сметки, отива там!

Знаеш ли защо това е оферта? Още в началото ти казват - искаме ти 10к, останалото си е за теб! Коя жена предлага такава оферта? Там няма отърване до края на живота - винаги ще иска още и още, а тук с 10к си се откупил от "нея"! Та за еднократна сума си е супер! Издръжката на детето ще е в пъти по-поносима от издръжка плюс "желанията на милото".

Това е причината да губите борбата - нямате спирачки, а онези са си сложили цената и не я ревизират през месец! Иначе и в двата случая става дума за покупко-продажба, защото с това искане на осигурени мъже сами се обявявате за продан. А щом ще купуваме нещо, предпочитаме това, дето ще ни излезе само 10к в рамките на живота ни вместо другото с неуточнената цена.

78.   "След като мъжете тук ви отварят очите" хаххаххаххаахха ето за това иде реч, де чичо кп!
Вие да си казвате как ние да ви обслужване и бъдем от полза за неспособните, които ТРЯБВА да си отпаднете!
След като жените ви отварят очите и не поемата, ще си отидете/стопите и толкова, това е положението!
Виж го ти КП... хем отива вече в трета възраст и няма нищо и никой зад гърба си, хем отварящи те на жените очите... то бива тъпни бива, ама жалък та смешен.

79.   77, хахахаха, 1000-800=200! Я светни как се живее с толкова пък и без изсмукваща жена, хахахаха!
И си спомни за тези финансови сметки на Коледа след 75тия си рожден ден. И повечето хиляди вечери преди това...

80.   Номер 77, ама никой не ви спира, намирайте си сурогатни майки и правете деца, както се пените толкова, че никоя не ви иска.
А КП окончателно е скъсал с реалността - човек над 40, без връзка, без собствено жилище, без пари, загубеняк по всички стандарти, ама иначе си вярва, че всички трябва да го слушат как да си живеят живота, че даже страда и от делюзии, че отварял нечии очи.

81.   Даже ще ви оставя тук един ценоразпис намерен на случаен принцип за сурогатно майчинство:
https://zamestvashtomaichinstvo. com/нашите-услуги/

Само че ще трябва да си платите отделно и донорска яйцеклетка, не знам каква е цената на самата яйцеклетка.

82.   77, aко избираш кифла, която "да ти изсмуква парите", да, сметката е такава. Ако жена ти работи и допринася колкото или подобно на теб, сметката става различна.

83.   н. 77-той кифлоприземителя-колкото иска пари да изкарва, но това не значи, че е достатъчно-за да бъде приет от някоя жена в романтично отношение. Важен е и външния вид, характера, не са само едните пари. Освен това, н. 77-като си толкова разочарован от жените, а и не само ти, но и всички онези мъже, които все говорят колко алчни били жените, ами хванете се с някой мъж. Защо не пробвате романтична връзка с друг мъж, ами само се жалвате? ! Хем ви боли, хем ви сърби!
Щом жените мислят само за пари, хващайте се с някой мъж-целувки, прегръдки, секс, романтични срещи на свещи и т. н.

84.   Пак КП говори за женски стрии и подобни, като няма и малка основа нещо качествено да предложи...
Какво ти специално КП смяташ, че можел да предложиш на една млада жена, което да не може един млад мъж?
Живееш на квартира, вече си над 40 и това автоматично подлага под съмнение качеството на сперматозоидите ти, досаден за три свекърва.
Млад мъж поне се предполага да не е толкова увреден ментално и с толкова отрова в душата, по- вероятно да забремени жена с качество, дори и да е на квартира е още млад и има време за реализация.
Къде се слагаш ти? ! Твоето време е минало, докато запяш стриите и напуканите пети на жените! Кеф ли ти е да тровиш с твоята злъч младите мъже? ! Щот' си знаеш, че вече не можеш да конкурираш с тях? !

По темата:
Тук се разми основната тема с подклаждания от кифльо и подобни, и ответни реакции от жените.
Само с любов дете не се гледа. Сметките си вървят, то има нужда от материални неща, които се купуват с пари, живеем в 3 Д материален свят, който си има обявили се за собственици на планетата и дирижира модел, ред, в които основата е- консуматорство.
Дете може да се гледа и с малко средства, на село например. Има си огромни предимства- чист въздух, чиста храна, по- спокойно детство.
Но пак си трябва поне собствена къща и доходи.
А най- важното е и двамата, мъжът и жената да имат сходна визия за това как и къде да бъде отглеждано детето. Не може, пък и никой няма право да отнема свободната воля и налага на другият как ТРЯБВА да бъде! Е, няма да стане! За това е важен етапът опознаване, преди да се вземе решение за сериозна връзка и деца
А който иска да си гледа и възпитава децата в големите градове, с всички плюсове и минуси на модерната цивилизация, също трябва да бъдат с подобни.
Няма как единият да е с добра професия, да печели над средното и да носи на гръб втория във връзката, че и дете. Че за какво му е/и? Ще бъде с приблизително равностоен, освен ако не предпочитат другият във връзката да е домакин/я и се грижи изцяло за домът и децата. И пак- трябва да има дом обаче и много добри доходи.
Различни прослойки за различните стъпала... нещата каквито са.
Лично аз съм си родила първото дете докато живеех на квартира.
Но: 1. Бяха други времена, имаше го още спокойствието за поне близкото бъдеще.
2. Имах вече почти цялата сума за собствен дом (мои лични пари).
3. Имах сигурна работа, която можех да си работя за други или за мен си.
4. Имах предложение за работа в две различни чужбина (живея от години вече в едната).
5. Мъжът ми също имаше много висок доход
Сега, в тези шантави, несигурни времена вече или не бих родила нито едно дете (имам две) не мога да предложа добър свят, не бих създала "жертва" или бих отишла да живея в някое селце високо в планина, по- далеч от цивилизацията. Това са си мои възприятия. Но много други искат точно в/с/сред най- модерни възможности и това си е тяхно право. Никой няма право да се опитва да им налага друго. Да се изисква да правят компромиси... та това е да бъдете вие самите компромисен вариант наннякого и така докато се появи някой/я, който ще предложи път към това, което иначе искат. Защо ви е да се натискате да ви приемат като компромис? ! Просто инстинкт за притежаване и доминиране на други живи, разумни същества? !
Не разбирам защо не търсите хора с подобно мислене и мироглед, а се опитвате да налагате на хора коренно различни от вас, вашите си иде(ал)и.
Тровите себе си и тези около вас. Отблъсквате се още повече по между си. Защо? ! Хайде, за властващите е ясно... заповеди от "горе" и насаждения на всякакви методи за разделяне, но да се поддавате на провокации на хора като кифльо - минал срок на годност, на квартира (дори дом не може да предложи) не блести с визия, за характер да не говорим...
Губите възможности за любов към други, но по- важното е, че губите любовта към себе си! Та как ще обичате дете, не много а правилно, хм?

85.   След като според теб жените са толкова лоши и груби, а мъжете са толкова по-добри, КП, защо се занимаваш изобщо с жени? Намери си мъж, бря! Виж колко момци има у Филибето. Все някой ще те ашладиса. Жените не са за теб, откровено ти го думам. Не си троши нервите с тях, ами бързо дири мъж такъв като теб, който също ненавижда жените, че да ви е арно заедно, докато ги плюете. Другият вариант е, като се мъкнеш по чукарите, да си гепиш една змия, че да си съскате дружно. :D

86.   Не знам защо админа реши, че коментарът ми е неподходящ, но бях сложила линк към сайт за сурогатно майчинство.
Цените започват от 39 900 евро за един опит и стигат до около 65 000 евро.
Орделно се закупува яйцеклетка, която беше между 9 и 12 000 (не съм сигурна евро или лева беше).
Така че всеки, който иска да има дете от сурогатна майка може да дерзае, услугите се предлагат в интернет, дори не е чак толкова скъпо. Възползвайте се сега, докато има война в Украйна, че после вероятно ще се качат двойно цените.

87.   Към н. 84 от н. 83-е, ти откъде знаеш, че кифлоприземителя бил на квартира? Да ти кажа честно, ако е вярно и той го е споменавал това в някой от коментарите си, странно ми е малко, защото нали все се хвали колко пари бил изкарвал и т. н. След всичките му хвалби и парадиране, човек остава с впечатлението, че поне си има собствено жилище.
Н. 85-смях се до сълзи на коментара ти:) Прочетох го няколко пъти и на всяко изречение си умирам от смях:)

88.   Готино - зарязахме лафовете за наркоманки и вече плашим с това колко било скъпо /еднократен разход срещу постоянно кифлеене с някоя от тукашните кифли на лов за "осигурени" мъже, ама че "труден" избор/, но злобата и отчаянието си остават на същите нива! Странно ли е да намерите мъж, когото не можете да изнудвате? Свиквайте - това няма да е еднократно!

Понеже тук обичат да натякват, че българската жена избира и може да се пласира даже в чужбина, нека ви нарисувам една картинка от недалечното бъдеще, която може би сте пропуснали, докато неуспешно ме убеждавате, че завися от вас макар отдавна да съм независим от чужди капризи:

1. В момента мъжете на Земята са с 1% повече от жените, а вие се кефите, че имате избор и минимум 1% ще остане в графата "кофти материал".
2. Да сте чели вестници, гледали телевизия, браузвали из Интернет? В момента се води война знаете къде и не само руски мъже ще умират. Познайте кой няма да умира масово там - жени! Покрай цивилните ще дадете жертви, но и мъжете също. Само че при военните ще умират единствено мъже. Дали в армията е пълно с гейове, което е последната ви надежда? Едва ли!
3. Както е тръгнало, няма да мрат само украинци и руснаци! Очаквайте още по-лоши неща в бъдеще! То и сега вече разни натовци дадоха фира.

Направихте ли си сметката какво ще стане с тоя 1%, който ви направи толкова горди и изискващи? Но нека аз съм ви проблема! Очаквам поредния вървежен лаф и по отношение на това, ако вече не сте се затичали да "спирате войната"!

89.   Мелани Кинг да ви го каже отново, учтиви ми женички. Пуснете си видеото в YouTube със заглавие "Kevin Samuels VS Amanda part 2". Наблегнете на частта между 3:35 и 3:50 минута, макар че и цялото видео си заслужава да бъде изслушано, а съдържанието му - осмислено внимателно (при изявено желание за излизане от розовия балон, разбира се).

- Звероукротител

90.   87, да казвал го е макар, че с неговият "акъл" с бонус визия тип "мижав интерес" ако ще и 100 жилища да има, трудно ще върже жена.

91.   Вие Кифлоприземител не го мислете толкова. Ако той в някой месец предпочете да не работи, пак ще си получава над средния за страната доход от дялови участия, а когато е в настроение да работи, сумите са в пъти повече. Дали някой е на квартира или не, не определя покупателната му способност или доколко отговорен, грижовен и верен човек е или не е. Така, както Кифлоприземител е на квартира, така и след време изведнъж ще си е платил в брой построяването на къщата, която сам си е проектирал. Няма нужда да роните крокодилски сълзи за него - той се развива благодарение на хобито си и не таи надежди да разчита на пенсия или някой да го издържа заради половия орган, както е обичайно за едни други същества. Грижете се за вашата финансова култура и не надзъртайте в чуждата паничка. :)

Готините милионери, мечтаещи си да се оженят за нагла готованка, не растат по дърветата, така че работете и вие, понеже времето лети и не пита. След като някои от вас искат на късни години да раждат деца, заченати по изкуствен начин и растящи и възпитавани без бащи по ваше изрично желание, запрятайте тогава ръкави и започвайте предварително да осигурявате тяхното бъдеще! Колкото повече работещи жени, толкова повече постъпления в хазната на милата ни Родина. Никой мъж няма против да се трудите прилежно и да си плащате всичко сами - така, както вие съзнателно сте си избрали.

- Кифлоприземител

92.   Кифло, зверски си се залисал по черните жени обаче. Ако искаш кара ханъма, има предостатъчно по пловдивските маали. Оди у Шекера, у Аджисана, па разгеле у Столипиново. Там черна жена - кахър йок. Едни такива добре оформени, наляти, а зъбите им... зъбите им блестят като чисто злато. Алтън моми за рахат живот - все самотни майки. Само ергенин като тебе сакат. ;)

93.   88, нас жените не ни мисли - и всички нормални мъже да измрат, пак не бихме се хванали с такъв като теб, още повече да му продължим рода.
За жените пак размножаването ще бъде лесно, сперма под път и над път, кеф ти замразена, кеф ти от някой готин батка.
Но хайде де, пратих ти линка към клиниката - отивай, нали на теб ти е евтино, още чакаме да видим твоето сурогатно дете.

94.   89, а коментарите прочете ли, ето ти един:
"Аз съм на 49 години. Израснах в заможно семейство. Баща ми беше „човек с висока стойност“, преди това да стане термин. Майка ми беше домакиня, която оставаше вкъщи. Тя беше огромно богатство за баща ми. Тя се грижеше за огнището и дома. Тя отгледа брат ми и мен. Тя поддържаше къщата безупречна. Тя се погрижи на масата да има домашно приготвена храна за всички в семейството. Посетила е срещи на родителски учители, срещи на PTA. Участвала е в граждански и църковни функции. Тя пишеше чековете и управляваше семейния бюджет. Да бъдеш „домакиня“ беше от явна стойност. Тя все още е омъжена за баща ми петдесет и седем години по-късно. Тя никога не е ходила в колеж, но е била по целия свят и е била на почивка на шест континента. Тя получава нов кадилак на всеки три години. Тя живее в къща от 4000 квадратни фута на 116 акра. И като седемдесет и осем годишна „домакиня“ тя е повече жена, отколкото която и да е от тези дребни негодници. "
Сега кажи кой от тези ревльовци тук може да осигури дори половината от същото!

95.   До н. 88-По-идиотско изказване от твоето, досега не бях чела. Като ти е такъв ужас от смъртта и такъв мерак имаш да се размножаваш-давай кой те спира. Май доста прекаляваш с новините по всички възможни канали по тв., сигурно си ги превърташ по няколко пъти дневно. Какви проценти, какви статистики изброяваш... Животът да не би да се свежда до едното размножаване? ! Но така разсъждават САМО животните в човешки тела.

96.   74 ви го каза в очите кратко и ясно.

97.   №85 - Кифлоприземителят не е гей и не си пада по мъже, за твое огромно нещастие, така че не би ти обърнал внимание. Но, ако не нещо друго, поне се издаде, къде ходиш ти всяка вечер да заработваш, като трансджендър жрица на любовта. ;)

99.   Н. 85 и н. 92-Благодаря ти, че пак благодарение на коментара ти-се смях до сълзи. Признавам-имаш талант:) При мисълта как КП-реагира, като ти чете коментарите и още повече си умирам от смях ха ха ха.
Кифлоприземител-защо си толкова сериозен, когато някой спомене нещо във връзка с финансовото ти състояние? Оставам с впечатлението, че повече се дразниш, отколкото във връзка с парите, за които все се хвалиш, че изкарваш. Парите ли са най-важното за теб?

100.   Номер 94, изчел съм над 100 мнения под въпросното видео - всички онези, които ти избирателно реши да не приложиш тук, а вместо това реши да даваш пример как след 59 години брак някаква стара американка получавала нов Кадилак на всеки 3 години. И след като питаш "Сега кажи кой от тези ревльовци тук може да осигури дори половината от същото! ", редно е да първо ти да отговориш на въпроса: "А колко от тукашните жени вече са били верни и всеотдайни домакини в продължение на 59 години и са осигурили спокойствието на мъжа до тях да се труди за общото благо, че да заслужат след толкова десетилетия на отдаденост да получават Кадилак и да живеят в голям имот? ". Нали много се напъваш с този пример? Отговори ми колко от тукашните "принцеси" могат да се мерят с онази всеотдайна американка?

Аз ще ти кажа как са станали нещата при онова възрастно американско. Те са се запознали във времена, когато жените са се пазели девствени за мъжа, за когото ще се омъжат и са раждали млади - обикновено след навършване на 18-21 години. Считало се е за голям срам жена да не може да си намери мъж и да не е станала майка на възраст на 27-30 години. Жените са знаели мястото си в семейното огнище, както и мъжете. Както тогава, така и днес жените очакват мъжът да осигурява материалните условия, но с разликата, че тогава срещу мъжката издръжка жените са предлагали своите младост и девственост, вярност и всеотдайност. И заедно са изпълнявали своите роли в семейството, като мъжът малко по малко е изработвал спестявания за общия дом, обзавеждане, кола впоследствие, отглеждане на децата им (жените млади-млади са раждали повторно и рядкост са били семействата със само едно дете), а после и за обучението им в колеж. И това е ставало с упоритост в продължение на десетилетия, без да се е изисквало още преди запознанството им мъжът да е имал скъпа кола, хубаво обзаведено жилище, доходи няколко пъти над средните и прочее. А бащата на булката е давал зестра, която се е изразявала в голяма сума пари, събирана през годините от него, чрез която да се помогне за покупката на жилище за младоженците, както и част от обзавеждането. Жените тогава в най-хубавите си, млади и плодородни години са се обвързвали и женели за обикновените мъже.

Сравни това с днешните "принцески", повечето от които:
1. всячески странят от обикновените мъже;
2. са започнали да се чукат още като шестокласнички, не предлагат девственост на единствения мъж в живота си и до 25 години са с голям навъртян километраж;
3. не искат да раждат млади, а чакат да станат стари моми на 35-45 години, а някои изобщо не искат да раждат (освен тези, които бързат млади да вържат някой батка, който след изпразването в тях ги зарязва и те заради осъзнатия си избор на ненадежден осеменител още повече увеличават катастрофалния брой на самотните майки и усложняват демографската криза);
4. Надценяват се на н-та степен, мислят се за специални и "заслужаващи наготово", драпат за най-яките батки (на които от километри им личи какви отрепки са) и считат нормалните и сериозни мъже, дори и доста от симпатичните такива с привлекателност над средната, за "ниска топка". И това сбъркано мислене го имат не само жените с хубост около и над средната, ами дори и повечето от трътлестите, ниски и грозни жени, които са отблъскващи мързеливи и високомерни.
5. не предлагат бащина зестра на обикновения мъж, задето той ще вземе дъщеря им за жена;
6. предлагат употребявано влагалище на по-късни години, цял чувал с изисквания към мъжа и десет чувала с интриги, обиди, оправдания, сочене с пръст, ниска култура на общуване и нападателен грозен кръчмарски език, от който биха се засрамили дори и кварталните пияндета (справка: много от женските коментари тук).

И накрая се получава така, че почти всички днешни жени искат традиционен мъж и постигнал всичко САМ още преди дори да се познават, но самите те не желаят да се държат като традиционни жени и да предложат най-доброто от себе си в замяна. Не предлагат нито девственост и неопетнена младост, нито искат нормални мъже НА СЪЩОТО НИВО като тях, нито са склонни ЗАДРУЖНО с ЕДИНСТВЕНИЯ МЪЖ в живота си да градят своето общо бъдеще - всеки със съответните ОТГОВОРНОСТИ, чрез които да е ПОЛЕЗЕН НА ДРУГИЯ.

Една жена следва да помисли каква е истинската ѝ стойност като Човек и с какво може да допринесе в една връзка. Най-тъпоумната грешка на преобладаващия брой днешни момичета и жени е, че прибързано възвеличават някакви отрепки и бързат "да се влюбват от пръв поглед", въобще не напрягат мозъчната си дейност да помислят за последствията от своите действия и избори, а накрая се чудят откъде им е дошло и защо "всички мъже" били гадняри (под "всички" да се разбира "единствено обиграните свалячи, на които тя е обърнала внимание", а не десетките нормални мъже, които е побързала да вкара в "приятелския кръг" на удобните познати, от които само да извлича ползи). Разберете, че не съществува такова нещо като "влюбване от пръв поглед"! Това е физическо хлътване и приписване на несъществуващи качества у мъж, който в почти всички случаи е голям копелдак, но това бива осъзнавано едва след изчукването и зарязването, а понякога и след поредицата от побоища. За да те обича един мъж, трябва ДЪЛГО ВРЕМЕ ДА СТЕ БИЛИ ЗАЕДНО; да сте опознали и добрите, и лошите си страни; с отношението си към него да си му дала поводи да изпитва чувства към теб. Ако си жена, която не иска да гледат на нея като на кукла, залагаш не да привличаш мъжете изрично с външността си, а на СВОЯТА СТОЙНОСТ като ЧОВЕК и ДУША. Отговори си: Кои свои жестове на ОТНОШЕНИЕ КЪМ МЪЖА определяш като най-големите си предимства? С какво би могла да ДОПРИНЕСЕШ в живота на един мъж, така че той да има желание да е с теб и ИЗВЪН ЛЕГЛОТО? Кои са тези твои КАЧЕСТВА, развити от теб през годините и които НЯМАТ ОБЩО с парите, креватните умения и физическото излъчване? Отговорът на този въпрос ще покаже ИСТИНСКАТА ТИ СТОЙНОСТ като човек. Бъдете разумни, искрени и уравновесени в отговорите си, жени! Не отговаряйте на мен, а на себе си!

- Кифлоприземител

102.   Явно трябва да се уточнява, защото някои тук си вярват, че са секс символи - нямам никакви мераци към пишещите тук дами и господа /думата "господа" я добавих превантивно, защото нивото на темата падна доста заради нежеланието на някои госпожици или госпожи да приемат с достойнство факта, че доводите им са несъстоятелни/ и няма да имам в бъдеще! А мнението по-горе /номер 88/ беше само напомняне, че статутът ви на избиращи се дължи на съотношението между половете! В бъдеще някои мъже доста добре ще се облагодетелстват от евентуална промяна.

Нещо по отдавна вече безсмислената и по начало едностранчива тема или гледката на свободен и независим от вашите желания мъж така ви изкарва от равновесие, че ще продължите да се занимавате с мен? Чак ми става жал как се излагате, но мога ли да ви спра?

103.   102, чакаме да ви видим как ще се облагодетелствате.
Дори жена да се хване с такива като вас, то ще е от отчаяние - голямо благо, някой да е с вас, заради къшей хляб и да ви мрази и в червата си.
Аз още чакам да видя тез сурогатни деца, ама пусто - нещо няма.

А като чуя, че някой го е страх "жена да му яде парите" ми става ясно че нито има жена, нито пари, нито някога ще има което и да било от двете.

104.   Н 102 "В бъдеще някои мъже доста добре ще се облагодетелстват от евентуална промяна. "
Прав си, някои ще се облагодетелстват- най- добрите, най- способите!
Жените сме способни да делим един между много ако се налага, а много от вас да останат извън периметъра...
Ти няма да си сред облагодетелстваните, не знам на какво толкова се пъчиш, като при всички положения си извън групата предпочитани.

105.   № 99, благодаря ти за оценката. Ашколсун и евала и на теб!
Аз се бъзикам с него, щото той с това поведение показва, че става само за бъзик.

106.   Кифлоприземител, относно коментар н. 100-тотално си се изхвърлил в изискванията, то че девственост искаш, че да ти ражда някоя на 18 години още, че до огнището да стои и да ти слугува, да ти пере мръсните гащи и чорапи, че и зестра да ти донесе в навечерието на брака, лелее само дето не си написал, че искаш да ти постила червен килим, когато се прибираш от работа, да ти се кланя и да те посреща с хляб и сол, и да ти масажира краката... направо Ужас. Все едно човек чете коментара на 100 и няколко годишен дядка, роден преди Първата Световна война, а не коментара на 44-годишен Стар момък(понеже нали си писал в коментара си за 35-годишни стари моми), значи ти доста си надскочил възрастта за стар момък-според собствените си писания ха ха ха. И до 100 години така ще си откараш, като СТАР момък, ха ха. С тези твои разсъждения и изисквания.
Чакай да те питам-ти като искаш девствено момиче и да ти народи деца, преди да е станала на 30 години, ти КАКВО ПРЕДЛАГАШ НАСРЕЩА? ! Защото навсякъде пишеш какво трябвало жените да ти предложат, но ти какво предлагаш? И не ми излизай с номера, че си бил изкарвал 2000-3000 лв. на месец, все тая и 10000лв. да изкарваш, жената какво да прави с тия пари-да си избърше задните части ли? То да не са само жалките пари? Ти насреща какво предлагаш-нито си млад, нито интелигентен, нито чувствителен, нито мъдар, нито имаш добро отношение към жените. Навъртял си години, скоро ще станеш на 50 години-вече влизаш в третата възраст, обаче очаквания... Да не се извижяваш като Леонардо Ди Каприо, който колкото дърт и разплут да става все с 20 годишни манекенки се развява. То ясно, че ги ползва само за секс, но пък и те се възползват-на луксозни яхти, готини плажове и т. н. и т. н. , а ти какво-ще водиш жените по шубраците и в горите на село ли? ! Нямаш изтънченост, нито финес, ти си един женомразец, от всеки твой коментар лъха на Гнило и на Нафталин. От толкова изисквания и подбиране-накрая няма да усетиш кога съвсем си се сбърчал и побелял и тогава и някоя безъба, стара бабичка да идва да ти шета в къщата срещу заплащане, и на тая компания ще се радваш, като малко дете.
Ти не умееш да цениш хората, дори не си правиш труда да вникнеш в нечий характер.

107.   Номер 104 вмъкна нещо, което няма да цитирам от уважение към останалите, за да не ги карам отново да виждат онези думи. По същата причина ще се опитам да бъда максимално кратък в настоящото си мнение. Това редче по-горе поруга всяка една жена, която някога е била предавана, сърцето ѝ е било разбивано на милион парчета от нечия изневяра и се е възстановявала трудно, но храбро от тежкия удар.

Нека всяка, която се разпозна в написаното по-горе, приеме най-искреното ми съжаление, че трябваше да прочете онова гнусно редче! Ако съм очаквал нивото да падне чак толкова ниско, отдавна щях да ги оставя да се пъчат какви "независими" жени са, в което основно те самите вярват. Уви, тук ме изненадаха неприятно!

До пишещите - би било добре да предупредите хората какви още гнусотии смятате да оправдаете, за да могат желаещите да си спестят четенето на тази вече станала вредна тема! Нека намалим изненадите като горната!

112.   Н 107, колкото и да не ти харесва, но 104 само казва истината!
Па на парчета, па цели... в днешно време жената може всичко, много повече от мъжът, за какво ще и е някой, когото да се налага да "влачи"? !
Такива, които си вярват още, че жената трябва да е освен работеща навън, да е и в къщи за двамата- да прислуга буквално някой бек, кой възпиталвал децата- ами жените, казват човекоподобните маймуни, че и гордо се извършват с това, себе си въобще изключват от родителското тяло. Ей такива разни- ЩЕ отпаднат!!!
Също мамини момченца, за които жената е просто допълнителна екстра към техният комфорт.
Жена, която може всичко сама е самодостатъчна, ако не спечели някой емоциите и, любовта и- за къв и е да такъв "мъжкар". По- добре да си прекарва само буйни, страстни часове с някой наистина уникален мъжки екземпляр и да си забременее от такъв ако иска дете.
Или според теб по- добре да слугува на някой пръч? !
И хайде без тези ревливи, страдалчески обяснения твоите, че само показват емоционални зависимости, от които да му се доповръща на човек. Избърши си сълзите и опитай да разсъждава като възрастен, адекватен мъж... уж.

113.   Номер 112, след като "жената може всичко, много повече от мъжА", за чий тогава се пъчи с тези твърдения на всеослушание по форумите, вместо С ДЕЙСТВИЯ В ИСТИНСКИЯ ЖИВОТ да показва и доказва, че наистина е всеможеща?
И като е уж "самодостатъчна", за чий тогава се тупа в гърдите на кои квартални тъпкачи щяла лесно да си раздава половия орган? Явно "самодостатъчната" не си е чак толкова достатъчна, колкото тя си въобразява и за каквато се напъва другите да я мислят. Само най-ограничените хора градят въздухарското си самочувствие въз основа на това колко сперма могат да изгълтат и колко надълбоко някой можел да им го набие отзад.
Темата е за ДЕЦАТА И НУЖНИТЕ ЗА ОТГЛЕЖДАНЕТО ИМ ПАРИ, а тук всяка втора пишеща се надпреварва да твърди как:
- щяла по свое желание да си остане бездетна стара мома, надсмивайки се надменно над майките с мъж до себе си и отглежданите им в семейна среда деца;
- щяла умишлено да обрече бъдещото си дете да е без баща и без семейна среда, чрез изкуствено осеменяване от епруветка;
- щяла да се плющи с когото ѝ падне и го изтъква едва ли не като някакво голямо постижение.

- Кифлоприземител

116.   "Жените сме способни да делим един между много ако се налага"

Ето, жена си го каза. Мрънкат за лоялност, вярност, коректност, и накрая си го казват... :) Правете си изводите.

Хич не ги ебе дали сте им верни. Важното е да им бъркате в мозъка и да си мислят, че сте топ оф дъ топ.

51-100 от 145