Телегонията - загадка
Майчиният организъм е способен да възпроизведе у децата черти на предходен партньор на жената, който не е биологичен родител на поколението й, но е биологически по-силен от истинския баща, твърдят експерти по генетика.

Сред учените отдавна се водят спорове дали това необичайно явление, наречено телегония, съществува при хората или е характерно само за определени животински видове с вътрешно оплождане.

Според експерти решаващо влияние върху потомството на жената може да окаже неин предходен партньор и по този начин той, а не бъдещият баща на децата, да определи генофонда на потомството. Научното обяснение е, че семенната течност носи генетична информация и част от нея, попадайки в половите пътища на женския организъм, достига до яйчниците и зародишния епител, от който се създават яйцеклетките.

Върху него сперматозоидите се разпадат до гени и някои вериги от тях могат да проникнат в клетките на зародишния епител. По този начин съзряващите клетки, готови за оплождане, стават носители на гените на предходни представители, които се проявяват чрез признаци в следващото потомство.

Телегонията е доказана с редица експерименти и наблюдения при някои животни. Регистрирани са множество случаи, при които гени на предходен мъжки индивид са оказали влияние именно върху наследствените белези на чуждо поколение.

Коментари

101-150 от 181

116.   Прав / права/ сте №113. Това, че моите три жени съпругата ми, дъщеря ми и донякъде балдъзата се грижат за мен, че ми купуват от фришоповете по летищата хубави парфюми, че ми купуват часовници, обувки, ризи, не им дава право да ме слагат под чехълчета. Ще се наложи да им проведа кратка, но дълбоко съдържателна строева подготовка, за да им обясня субординацията. Най-малката /дъщеря ми/ ще нададе страшен писък и ще се разсърди, балдъзата ще реагира по-спокойно, съпругата ми е най-мълчалива и ще го преглътне, но има много твърд характер. Ще им покажа, какво мнение имат за тях хората. Това в личен план, справедливостта е относително понятие, за едни може, за други не. Разни еврогейски и ниолиберални перверзии като феменизъм не трябва да се толерират.

117.   Народите до скоро не са знаели отговора на този въпрос, но те са знаели много примери за раждания на лоши потомства, от хойкащи момичета. Затова нравствено падналото момиче считали за развалено и недостойно за женитба. Връзката на девствеността с качеството на потомството успяли да обяснят генетиците, които открили миналия век явлението телегония, - доказващо решаващото влияние на първия мъж в живота на жената, върху цялото и потомството. И именно първият, а не бъдещият баща на децата й, залага генофонда (биологическата основа) на потомството на всяка жена, независимо, кога и от кого, тя ще ражда деца в бъдеще. Който е нарушил девствеността и, той става генетичен баща и на бъдещите деца на жената. Безспорно, момичетата трябва да знаят това, преди да се решат на интимни отношения! За съжаление, мнозинството дами не са осведомени за това наследствено таинство. И в следствие на това, първият им мъж обикновено се оказва, не най-добрият, по физиологични и нравствени качества. Той, първият, вече е порочен само от това, че е използвал доверчивостта на младото момиче, и това, че няма жизнен опит. Затова момичето, използвано по такъв начин, и изоставено, справедливо се е считало за изпуснато и развалено. Именно мъжът, с не много добри качества, е заложил в бъдещите и деца, не добър генофонд. Затова нашите предци са презирали отстъпилите девици, и не са позволявали да се женят за техните синове. Но откриването на телегонията скоро било скрито от хората, понеже открехвало таинствените завеси за съдбите на множеството обикновени, а и велики хора. За засекретяването на телегонията била намерена, и даже включена в енциклопедията, удобната фраза, че уж телегонията не била подтвърдена...

Ето до каква парадоксалня ситуация се стигна в наше време, поради дегенератите, епилептици и идиоти: сега за това явление, имащо пряко отношение към раждането на пълноценно потомство, знаят само животновъдите. "Телегонията или влиянието на първия самец” (стр. 244). Впоследствие учените доказали, че "ефектът телегония се разпространява и над хората, и даже в много по-изразена форма, отколкото в света на животните! ” Америка, презря нравствените норми и телегонията, и получи ясно изразените и проявления, в страховити мащаби.
Тези ясно изразени проявления вече добре личат и в другите нравствено паднали държави, вкл. и Русия. Страшно бързо се разпространяват клановете на наркоманите, крадците, насилниците и извращенците, чиято неблагоприятна наследственост се добави към тежката икономическа криза и усили ефекта и.
Може уверено да се каже, че една от определящите причини за кризата е, игнорирането от жените, в продължение на много години, на законите за наследствеността. В следствие на това, на лидерски места излязоха тези, които негативно са програмирани от природата, и започнаха негативно да переустройват живота на цялото общество. Явлението телегония съществува и наказва всички, които игнорират законите на наследствеността, в угода на своето животинско начало.
Затова момичетата, тръгнали, с фатално лекомислие, на първата си, по правило, извънбрачна връзка с мъж, трябва да знаят, че този първи мъж залага генофонда на бъдещите и деца, когато, и от когото и да се родят, впоследствие. Но ако първият мъж е с не добри характеристики, значи, няма да са добри данните и у децата на лекомислените жени.
Нещо повече, - специалистите, и в частност, най-известният учен в света, за 19-ти век, Ломброзо, след като изледвал родословните "книги” на множество видни и обикновени хора, доказал, че положителните характеристики на родителите (особено интеллектуалните данни) се предават по наследство, в по-малка степен, отколкото отрицателните. Нещо повече: отрицателните се предават в подсилени форми, вкл. болестите.
Днес, когато на глава от населението в Русия се пада 10 пъти повече алкохол, отколкото са медицинските норми, особено важно е за момичетата, да знаят последствията от интимните връзки с подпийнал мъж или с алкохолик.
Оказва се, че даже пийване на чашка алкохол, за смелост, може да е фатално за децата на рисковалата такава близост девойка. Последствията ще са еднакви, независимо дали е пркарала първата си интимна нощт с леко пийнал съученик или със заклет алкохолик. При това алкохолното увреждане може и да пощади нейните деца, но старата лекомислена връзка най-вероятно ще я застигне в старостта и, с побъркани или малоумни внуци... Ломброзо привежда характерен пример: "... от един родоначалник – пияница, Макс Юке, за 75 години се родили 200 крадци и убийци, 280 нещастни, страдщи от слепота, идиотизъм и туберкулоза, 90 проститутки и 300 преждевременно родени и умрели деца... ” (Виж "Гениалност и лудост” Ц. Ломброзо, стр. 54). Дълбочинното алкохолно увреждане е изследвано и върху множество други родове, и последствията са подобни. Всеки случаен мъж, станал първи в живота на момичето, може да подари на рода му, крайно неприятен изрожденски букет. Защото този случаен интимен партньор донася порочност, само със самия факт на случайното си нахлуване, и не случайното си изчезване, от живота на девойката. И такива "случайни” мъже има значително повече сред високообразованите среди, отколкото сред по-ниските. Общоизвестно е, че падението на нравите във върховете е по-мащабно: там имат повече време за развлечения, в т. ч. и патологични... (а всъщност, безнравствеността е главната отличителна черта на целия, стар или съвременен, интернационален „елит“. /Fallschirmspringer / Десантчик-Навсякъде, по всяко време"" Само едно не мога да разбера, защо някои хора се радват на раждането на момче, а не на момиче. Аз имам момиче, е сега е жена, но много повече ме радва, отколкото ако беше момче. Моите родители също. Майка ми и баща ми направо я боготворяха

118.   Десантчик- подкарал си модела на кифльо, който в един момент става досаден за всички. Добре че поне в последния пост си забравил да споменеш татамитото, бойното самбо и жена ти шеф на 300 човека. Само че е безкрайно дълъг.
Значи телегонията съществува ли или не- не се знае. Не се знае понеже при хората се проявява рядко или пък някои качества от предишни паркньори са трудно различими (ако я има).
Жените яко скочиха. Явно ги устройва да се шибат 10тина години с келеши и после да си хванат доброто момче чикиджия за съпруг. И хич не им се ще доброто момче (съпруг) да научи че е яко преебано от тях.
Дори телегонията да не съществова, женската природа не е много за хвалене. Доста от мъжете трябва да са отвратени. Особено тези които нямат лесен достъп до жени и не са никак малко.

119.   На никого и през ум не му минава идеята, че телегонията касае не физическата материя, а енерго-информационното поле предхождащо материята. Там се случват нещата преди да слязат на грубата материална действителност. Като чета разбирам, че наистина телегонията е била съзнателно потулена, за да може да се случи всичко това.

120.   С тези измишльотини единственото, което постигате е, още повече да отблъснати българките от себе си. За жените не е проблем, мъже по света бол. Вие още не си давате сметка, че все по- малко жени се "прецакват" с подобни.
Вие сте от онези, които не можете да заслужите уважение и си го знаете, насипни и по природа, не умрете да обичате, пък и не ви е важно да сте обичани, а да ви се подчиняват.
Е, те това няма да стане!
Но ваши си брътвежи, за ваше си успокоение. Така ще си се успокояване и на 40, 50, 60, а жените ще са с някой друг или сами защото са и самодостатъчни вече.
А жените добре да четат и си правят изводите.

121.   120
На никой, дори и на чужденците не им харесват жени правили безразборен секс с разни хулигани, крадци, наркодилъри и други отрепки.
Няма защо да намесваш хипотетичната телегония.

122.   119, в коментар 28 споменавам точно за това.

До 120. Няма как в живота простият човек да е прав! След години телегонията ще е обявят по телевизията. Единственото жалко е, че с теб не можем да се хванем на бас. Бих се хванал на бас с тебе на 20 шамара. Ако грешиш, аз ти бия шамари, ако не... заповядай!

123.   Телегония ли? Детето ви не прилича на вас?
Има си две много прости обяснения.
1. Детето прилича на дядо си/чичо си/друг роднина. Все пак всички сме учили генетика в училище и как две зелени грахчета могат да са "родители" на жълто грахче, ако в рода им има жълти грахчета.
2. Детето "случайно" прилича на съседа/шефа на жена ви/треньора по зумба. Някъде пишеше, че 30 % от мъжете гледат чуждо дете.
Пък вие си вярвайте, че прилича на съученика й, с който е спала в гимназията. :)

124.   Относно писаното от 120
"С тези измишльотини единственото, което постигате е, още повече да отблъснати българките от себе си. "
- то това май е далавера.
"... мъже по света бол. "
- стягайте куфарите. Ама шаврантиите никаде не ги щат. Повечето омъжени за чужденци които познавам им теглиха вече шута.
"... не ви е важно да сте обичани, а да ви се подчиняват. "
- в първото изтрий "не", за второто смени "подчиняват" с "уважават"
"... жените ще са с някой друг... "
- тия като теб по- добре да са с някой друг
" или сами защото са и самодостатъчни вече. "
- Да бе Да, вервам ти, смени спирачните дискове и свещите сама, заколи прасето.
"жените добре да четат и си правят изводите"
- Мъжете добре да четат и си правят изводите.

125.   След откриване на ефекта на телегонията, би зададен въпросът ::„Разпространява ли се ефектът на телегонията сред хората? ”. На учените не им трябвал нов стимул, за да се заемат с тази работа. Започнали се интензивни физиологични, антропологични, социологически изследвания и даже експерименти, разбира се, когато имало възможност за това. И след многобройни дългогодишни и разнообразни експерименти безпристрастната наука твърдо заявила: „Да, ефектът на телегонията се разпространява и сред хората, при това в много по-силно изразена форма, отколкото в света на животните”. Това е така, защото човешката мисъл е много по-силна от мисълта на животните. Думата телегония произлиза от теле - далеко и гони – раждане и представлява наука, която утвърждава, че на потомството на женския индивид влияят всичките и`предишни полови партньори. Девойките обезателно трябва да знаят всичко това, за да избегнат в бъдеще непоправими грешки. В училищното образование трябва да се изучава телегония и нейните последици за обществото. Телегонията може да се нарече още наука за девственоста. Оказва се, че не е толкова важно кога едно момиче губи девственоста си, а от кого. Случайно ли е, че природата е създала химена? Нищо в природата не е случайно в този смисъл. Според специалистите, които почнали изучаването и изследването на явлението телегония през миналия век, за жената има огромно значение кога, как и с кого започва своя полов живот и дали това ще бъде единствения й сексуален партньор. Оказва се, че родният баща на детето всъщност не е действителния генетичен баща. Детето носи генетичната информация на всички мъже, с които жената е имала полови контакти, като най-силно влияние оказва винаги първият мъж в живота и. Човекът отнел девствеността на жената е в най-голяма степен генетичен баща, независимо от това кога и от кого ражда после жената децата си. Телегонията е част от науката Енерго-информационна генетика, с която се занимават и правят изследвания в тази област учени и генетици от редица страни. А причината да не се разгласяват резултатите от тези изследвания е съвсем ясна. Представете си целия шум и шок сред сексуално разкрепостеното западно общество в резултат от опитите за въвеждане на Новия световен ред. Не случайно на запад се проведе сексуална революция, с цел разлагане и деградация на обществото, което с всеки изминал ден непоправимо се изражда. За съжаление, прави се много малко в науката, а повече средства се хвърлят не в научни лаборатории и научни центрове, а в... Холивуд.

126.   Има много причини, поради които жените изневеряват и нито една от тях не е за пренебрегване. Може би фактът, че ще им се размине, ги кара да го правят по-често, отколкото когато и да е било друг път в историята. Обикновено признаците за изневяра включват стоене до късно вечер или сама в другата стая на телефона или онлайн. Може да забележите промяна в стила ѝ на обличане, парфюма ѝ, как излиза на конференция, липсата на докосване и цялостно дистанциране. Ако се чудите защо има толкова много неверни жени, ние ще се опитаме да канализираме причините за това. 1. / Търсят отмъщение/Ако мъжът изневери, след това жената може също да го направи, дори да не иска - за да му отмъсти. Жените постъпват така често, за да покажат на половинките си болката, която те са изпитали от предателството. В този случай жените гледат на изневярата като възможност да изравнят резултата. 2. / Заради тръпката /Много често жените го правят, заради тръпката от това дали ще бъдат хванати. Обикновено разчитат, че това няма да се случи. Искат да се спуснат в приключение, без да губят това, което вече имат в лицето на половинката си. 3. /Да си погалят егото. Изневярата се случва много често, когато жената спира да се чувства емоционално обвързана с мъжа си. Когато изневерява, тя си почесва егото, защото чуждите мъже и правят комплименти и я ласкаят по много начини, нещо което не се случва във връзката им. 4. /Търси любовна връзка. Ако отношенията ви са стигнали момент, в който приличате повече на съквартиранти, отколкото на влюбени, нищо чудно жена ви скоро да ви изневери. На нея и липсва близостта и отношението от началото на връзката ви. 5. / Искат да бъдат хванати. Жената много често не иска да бъде виновна за раздялата, затова изневерява с цел да бъде хваната. Това е един вид спасителен изход за нея. 6. /Отегчени са от сексуалния си животКогато сексът стане предсказуем или липсва, жената започва да търси разнообразие в чужди чаршафи. 7. /Чувстват се самотни 8/. Живото-застрашаваща ситуация. Ако скоро жената е преживяла инцидент, травма, болест или нещо, което я е поставило на косъм от смъртта, започва да преосмисля нещата. Започва да гледа на живота си в по-голяма дълбочина, осъзнавайки смъртността си. Когато разбере важността на всеки момент или това, че е ограничена във времето, не изпуска възможност да се възползва максимално от ситуацията на мига

127.   В тази тема мъжете са масово отпаднали от генетичната лотария и пресортирани от жените като крайно неподходящи и нежелани.
Пък вие си говорете глупости колкото искате, но добре е човек да може да си хване някаква жена, преди да има претенции до небето. Иначе става гроздето е кисело.

128.   """Пък вие си говорете глупости колкото искате, но добре е човек да може да си хване някаква жена, преди да има претенции до небето. """ Някаква жена, хайде де. Това да не е чадър, "я вземи този, че вали дъжд". Както се знае жените на окаяната планета Земя са повече от мъжете, но пък качествените жени са сравнително малко, за тях е борбата, останалата част, са за обща консумация. Както каза един приятел "good for nothing"", който както иска да го разбира и тълкува.

130.   Жълтите листа окапаха в нощта
Отиде си любима от морския бряг
Всичко тук е пусто не виждам красота
И уличките малки навяват ми тъга

Напиши ми как си сега
Как минават твоите дни
И помниш ли ти ми пиши
Нашата любов

Обичах силно едно момиче
Тъй нежно мило в съня ми беше
Желаех вечно да бъде мое
Но си замина остави само спомен

Ето идва пак есента
И тя рони жълти листа
Само вятърът е студен
Ти не си до мен

Аз протягам своята ръка
Искам любовта ти сега
Нека няма излишни слова
Моля те ела

Ето идва пак есента
И тя рони жълти листа
Само вятърът е студен
Ти не си до мен
Българският текст към песента "Момиче в перли в косите" на състава Омега-/ не е превод на оригинала/
Fallschirmspringer--Десантчик --"Навсякъде, по всяко време"

131.   Абе, я най-добре спрете да се занимавате с жените и се започвайте един друг, поне със сигурност няма да се родят деца и ще я прецакате телегонията.

132.   Десантчик- на колко ракии си? Не знам дали на някой му прави кеф да чете дълги коментари копи- пейст от някъде. Чудя ти се как си бил научен сътрудник по цифрова комуникация като не можеш кратко, ясно и аргументирано да изразиш собственото си мнение. Подозирам че по бай- Тошово време научните конференции са били доста одтекчителни.

Бай дъ уей- относно коментар 127:
Ако случайно телегонията се окаже вярна може доста от жените да усетят че са изтеглили късата клечка от генетичната лотария. Особено засегнато ще е поколението им.
Ако някой е отпаднал от генетичната лотария ще трябва да "благодари" за това на съпругата си.

133.   128, да, в случая на мъжете в темата борбата е въобще за някаква жена, защото са отхвърлени от всички жени.

134.   132 - Конференциите може да са били скучни, ама интересното е започвало вечерта след това- хапка, пийка, танци, джиджи-биджи с колежките, всичко без пари. Той чичето си го разказва сам.

135.   До №132 -/няма как да сте уважаеми/. Не разбирам тази Ваша слабост или по-точно липса на възпитание, да давате оценки на непознати и най-вече да се обръщате към тях на "Ти". Все пак не съм ритал с Вас мачле в прахуляка на родното Ви село, а още по-малка е вероятността да съм пил с Вас брудершафт. Не знам какво Ви дава основание, да предполагате, че консумирам ракия. Ракия и бира не пия-много е лумпенско. Предпочитам каберне совиньон, Широка мелнишка, поно ноар, или купажни от тях за през зимата, а лятно време различните видове шардонета, мускатови вина, а някога пиех Лакрима кристи, а баща ми и тъста ми понякога ми носеха токайски вина. Не правете коментари за институтите. Някога един като Вас, който правеше коментар за колежките в институтите, му обясних, че такива като него и до котелното на института няма да го допуснат. Изобщо не сте били нито на симпозиуми, нито на конференции-те се провеждаха в МДУ "Жолио Кюри", в курорта "Дружба". От високо-градусови напитки- само малцово уиски, само шотландско, предимно Chivas Regal, или Monkey Shoulder, разбира се на фона на хубава музика Шопен, Чайковски, понякога Шуберт, Шостаковичи, Албинони -адажиото, както Клайдерман, Пол Мориа, разбира се рок, поп, диско, прогресив рок, без хевиметал /само на слушалки, дава по дълбоко възприятие/. Хайде сега със здраве
Fallschirmspringer--Десантчик --"Навсякъде, по всяко време"

136.   От № 128до №133-"в случая на мъжете в темата борбата е въобще за някаква жена, защото са отхвърлени от всички жени. "" шегувате се, нали?? За какви жени става въпрос? За еднократна употреба, за двукратна употреба, за многократна употреба. Има в изобилие, въпрос на цена и договорка, е вярно това не са истински жени, с които искаш да прекараш живота си. Един познат бизнесмен, не знам какви са му финансите, но сигурно са към 20М , та той какво прави.? Има два свободни и обзаведени апартамента, та всяка година набира две момичета дошли да следват в София, настанява ги в двата апартамента, плаща режийните, дава някакви пари за харчене, дава две прилични коли и това са неговите оазиси за разтоварване. Прави секс с тях, не знам дали ги предоставя на приятели, но е твърде възможно. Те нямат право на други връзки, ако се случи-излитат. Та за такива ли става дума.???

137.   Еех Десантчик- разкри някои от потайностите на българската наука от време оно. Какви времена само... Ако западняците бяха научили, щяха да бягат в България а не обратното.
Спомням си че веднъж моите хора обидиха един шотландец. Бях им донесъл стралджанска мускатова която отдавна не се произвежда но беше невероятна. Шотландеца беше донесъл някакво мнооого специално уиски. Шефа (холандец) каза че ракията е по- хубава. Другите потвърдиха. Та пича много се намуси.
Все пак темата е за телегония.
Имаш ли някакви собствени наблюдения които я потвърждават или отхвърлят?
Какво ти е личното мнение?

138.   По 127
"В тази тема мъжете са масово отпаднали от генетичната лотария... "
Разправят че тия мъже са вече към 30%. Като вземеш в предвид че мъжете са около 5% повече, някъде към 25% от жените в един момент също ще останат сами, макар и да са минали през множство легла. А над 54 годишна възраст жените стават повече, особено самотните.
А казват също и че жените понасят самотата по- трудно от мъжете.
Сегашното високомерие и злорадство ще ви удари като бумеранг след 20- 30 (ако не и по- малко) години.

141.   До №134-""Конференциите може да са били скучни, ама интересното е започвало вечерта след това- хапка, пийка, танци, джиджи-биджи с колежките, всичко без пари. """Много сте далеч от истината. Симпозиумите, както и конференциите не бяха скучни и не бяха самоцел. Провеждаха се всяка година втората половина на Октомври. Имаше само командировъчни, както и пари за хотел. Следобедните сесии свършваха в три часа след обяд, а след това посещение на закритите басейни или в хотел "Варна" или "Интернационал", а вечерта по дискотеките до малките часове. Бяхме на 28-33 години е имаше и над 40 години. Да това, за което намеквате, да имаше. Понякога, колежка излизайки от дискотеката прошепваше на колега, че след 15 минути ще го заболи глава и той да отиде в нейната стая, което и ставаше, да врата е отворена, но той е заключва отвътре, да колежката отмята завивките и е само по "танга", да той се "мушка" при нея, да тя му казва, "съкрати увертюрата", да в определен момент, тя прошепва с прекъсващ шепот "Господи и само да посмееш сега да свършиш, ще те удуша", да вторият път е по-дълго и те се наслаждават, да той скача и бързо стига до своята стая, която дели с колега и иска да го изпревари, за да се прави на заспал иначе, там няма глупави и искрено, колегата ще се чуди, като го боли глава къде ходи по малките часове., и ще събере две числа и ще се досети. Да тази връзка продължава 2, 5 години и слава -богу, че свършва, защото няма и една година след радялата, съпругът на въпросната колежка я "залавя" с мъж и става скандал. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време". Да бяхме млади, колежките хубави и изкарвахме пари над заплата по различни програми. Да такъв е живота

142.   Някой знае ли къв е тоя брудершафт дето разпрявя десантчика?
Никъде не съм срещал напитка с такова име. Уж знам какво значи думата, но то не може да се пие.
На времето, докато още работех в България познавах някои стари вълци от института по микроелектроника, също научни сътрудници. Беше на 7ми километър, горе- доло срещу БАН. Сигурно повечето не са живи. Но те не разправяха такива неща като десантчика. Бяха люти работохолици. Ако ги хванеш на кеф, можеха да ти разкажат за създаването на някои чипове- аналози на такива от Моторола, Интел и т. н, както и оригинални български. Повечето дори не са копирани понеже как да смъкнеш от лейаута схема с 5- 10000 компонента и то без грешка. Създавали за аналози по тяни схеми. Само един веднъж се похвали че изкопирал под микроскоп PLL за професионален радиоприемник, но трябвало доста да го промени за да се произведе с наличните технологии.
Изглежда че без джудо и бойно самбо не са пускали в Жулио Кюри и Дружба. В леглата на колежките пък ептем.

144.   138, вижда се, че си абсолютно незапознат с женската психика.
Жената не се чувства толкова самотна без мъж - жената се чувства самотна и прецакана ако няма деца. Да не говорим, че жената винаги има кандидати за секс, дори и над 54 годишна възраст, което също спомага да не се чувстваш самотна.
На 54 тези "самотни" жени гледат внуци, кучета, работят и ходят по почивки.
Добре е най-накрая мъжете да разберете ролята си в обществото - работата на мъжът е да помага на жената в отглеждането на децата. Ако той е неспособен на това той вече е излишна тежест - някой на който трябва да готвиш, да правиш секс с него и да му търпиш капризите без да получаваш нищо насреща.
В тоя ред на мисли не съм виждала в тоя сайт теми от жени на 45-50-60 или повече, които се оплакват, че са самотни. Обикновено темите са от жени на 30-35, които се оплакват, че мъжете не стават за основната си функция - да гледат семейство. Но виж, теми на стари ергени отхвърлени от жените - колкото искаш.
Толкоз по темата за самотата. Ама ти все пак ако искаш чакай да станеш на 60, за да се почувстват наборките ти самотни и да те поискат.

145.   136, ето, твоят приятел е намерил начин да има жени. Добри, лоши - жени са.
Ти какво направи по темата? Очевидно това, което той е направил ти не можеш да си позволиш да направиш, но явно имаш претенции за жени по-хубави и по-свестни от тези, които той има.

146.   До №142 Ще Ви разясня няколко неща. Брудершафт не е напитка, а жест, който е символ на близко приятелства. Двама човека вдигат пълни чаши с шнапс, кръстосват ги при лактите, таке, че се образува нещо като примка и всеки пие ог своята чаша. Сега за институтите. Тогава в България имаше два основни вида институти-тези на БАН и други наречени ведомствени. Някои ДСО-та имаха по 3-5 института. Като научни звания те са приравнени. На 7-ми км до атомният център където ме е водил баща ми, когато бях малък са 7-9 института на БАН, нашият поддържаше връзки с този по астрономия, който на времето се наричаше Институт по космически изследвания. Срещу тях бяха ИМЕ-институт по микро-електроника. Правеха много добри неща, за моя разработка, която е част от нещо по-голямо, разработиха по мои изисквания кодек / Coder-Decoder/ 8-ем битов, който не отстъпваше на тези на TI, Motorola, Fairchild Semiconductor. Разработвали са за нас много видове ХИС, със вносни SMD, компоненти. Друг иститут до първият, беше - ЦИИТ -централен институт по изчислителна техника, както и ИМТ-институт по микропроцесорна техника. Последните три са ведомствени. Друга площадка по електроника беше в "Захарна фабрика", там бяха ИСП-институт по съобщителна промишленост, ИРЕ-институт по радио-електроника, ИСЕ-институт по специална електроника, ИСО-институт по специална оптика и 4-ри завода в тази област. Ние също работехме здраво, бяхме амбициозни, трупахме знания, контакти, работехме много по ТНТМ, от там идваха големите хонорари. Купонясвахме здраво, всеки публикуваше статии в годишници, технически списания, симпозиуми превеждаха ни в СССР и други държави. Друго какво Ви интересува.?? Намеците за разни други изпълнения интересуват, само двама човека. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

147.   От 136 до 142. Все пак не разбрах какво Ви дава основание да смятате, че нямам съпруга. Имам от много години, много е властна, високо-организирана, работохоличка, а също и на висока позиция имаме, и дъщеря също инженер в нашата област. Разпространение на СВЧ

148.   До 145 """ 136, ето, твоят приятел е намерил начин да има жени. Добри, лоши - жени са.
Ти какво направи по темата? Очевидно това, което той е направил ти не можеш да си позволиш да направиш, но явно имаш претенции за жени по-хубави и по-свестни от тези, които той има. """Искрено ме развеселихте. Разсъждавате като продавачка на дрехи втора употреба. Горе-долу звучи така"" Абе, я вземай каквото ти дават, какво си седнал да ми се назлъндисваш" /Не съм сигурен за изписването на последната дума-не ми е в лексиката/. Неговото не са жени, а стока под наем. Той си има жена и деца. Ще пропусна

149.   Десантчик,
Как никой не се сети да направи институт по телегонията?
Сега нямаше да има такъв разгорещен научен спор тука.
Язък. Тато беше велик човек но и той пропусна някои неща.

150.   Благодаря за важната информация, мили мъже! Убедихте ме, че някои от вас поне, сте наистина много по- умни от жените и трябва да ви слушаме по- добре, да не пропускаме такива важни и за нас самите неща. Дори можете да засрамите някои учени!
Ако не бяхте вие да ми отворите очите за телефонията, нямаше да знам за това явление, нямаше да разбера никога смисъла на това, да пробваме повече мъже, за да имаме по- голям избор за по- добри гени, които да репродуцираме. Дори само за проява на фенотип да иде реч (не разбрах как въпреки телегонията при днк тест се потвърждава бащата, а не някой друг от събираните във времето мъжки материали... ) то пак е задължително в такъв случай да бъдем сериозни и отговорни бъдещи майки и осигурим на бъдещите си деца възможност за най- добри външни белези- тоест, възможно най- много варианти/проби на красиви мъже да сме събрали във вагините си. Благодаря за споделените ви знания и упоритост да ни ги внедрите въпреки, очевидно нашето женско, закостеняло мислене по този въпрос!
Вярвам, че след толкова много коментари, обяснения, дори и най- глупавите жени разбраха, че е задължително да пробват колкото се може повече мъже и задължително красиви. Трябва сме отговорни към бъдещите поколения!

151.   В контекста на темата, два цитата::"" Сетих се, че имаше виц-син отива да почерпи майка си и баща си, че му се е родило дете. И обяснява-мамо, тате, в стаята при жена ми имало родилка негърка, жена ми нямала кърма и дали на негърката да кърми детето ми и то почерняло и станало негърче. Бащата отговорил-вярвам, синко, и ти като се роди майка ти нямаше мляко и ти давахме от млякото на една овца
17. Черно бебе, бял баща- сюжет за нова балканска сага с етиопски отенък. Отворените към целия свят прекрояват идеите на европейския съюз- съешавайте се по всички кътчета на Земята и развивайте културно- развлекателните връзки. Пътуват във влака мъж и жена с черно детенце. Друг пасажер- как стана? Мъжа: ами жената сънувала, че я гони негър. Пасежера- е, стигнал я е явно.

152.   Десантчик,
Кат та гледам, с тая телегония, сума ти мадами си повредил.
Добре че не са те спипали мъжете им, че щяха да ти счупят кокалите въпреки бойното самбо.
По онова време отдоло бръснати ли бяха? Правеха ли 69?
Щото 69 с небръсната мадама е доста противна работа.
На 69 предполагам телегонията не действа.

154.   148, да, ако не си топ мъж обикновено взимаш която ти обърне внимание. Ако си под средното взимаш която се прежали с теб.
Масово в това поколение хората са необвързани, защото нямат реална преценка за себе си и все си мислят, че те може да са бедни, грозни и смотани, ама заслужават топ модел - еми няма как да стане.

155.   До 150,
Веднъж гледах хубава девойка, студентка в германия да сваля циганин по анцуг в самолета (на виз еър).
Циганина твърдеше че работел на някакъв строеж там.
Тъй че - умната. Телегонията не прощава.

156.   Не очаквах толкова разпалена дискусия на тази тема. Трябва да се отбележи, че преобладават отрицателните и то предимно от жени. Нека до дам още малко информация:""Телегония е гръцка дума. Произлиза от Tele - далечно, и gonos – произход. Обобщено – ако жената се е омъжила и родила дете от мъжа си, то това дете може и да не прилича на биологичния си баща. То може да наследи гените на мъжа, с който майката е направила първия си полов контакт. Този факт е добре известен в развъдниците. Ако първия самец на чистопородната майка не е бил чистопороден, значи няма смисъл да се чакат чистопородни потомци. Дори и когато всички останали самци след това са чистопородни. Възможно е и предците ни да са се досещали за телегонията. Сгрешилата девойка е била разкарвана гола из селището, а след това са я изгонвали от там. Жестоко. Но предците ни са считали, че е възможна здрава наследственост, ако невестата е девствено чиста, а от разгулно момиче няма да получиш добро потомство. В някои племена е имало обичай – първия мъж на всяко момиче от племето, е вождът. А за вожд е избиран най-добрия от племето. Затова съплеменниците са смятали, че най-добрите качества могат да бъдат предадени на детето, точно от вожда. Сега е известно, че при първият полов контакт с алкохолик, наркоман, психически болен, дори и да няма забременяване, в бъдеще ще се раждат деца, страдащи от тези пороци. Защо се случва така? Отговорът на този въпрос можете да намерите в книгата „Магичният преход” на Тайша Абелар. Според мнението на автора, мъжът оставя в тялото на жената енергийни влакна, приличащи на светещи червеи. Живеейки в матката, тези влакна осигуряват оттичане на женската енергия към мъжа, който ги е посял.
Може ли някак си да се премахне следата на първия мъж в жената? В една статия от интернет се казва, че ако ако в продължение на 7 години жената няма полова близост, то тя се прочиства и тогава може да се разчита на чистокръвно потомство. При секс, мъжът оставя в жената енергийната си следа и взима със себе си много от женската енергия. Според толтеките жената трябва да подхранва енергийно мъжа, да му служи, защото това е фундаментална биологическа закономерност, а не социално условие. Тази закономерност е отговорна за 2 произтичащи функции. При полов акт, освен размножителната функция има и друга, според която, жената дълго време след акта непрекъснато подхранва енергийно мъжа. Жената отдава много сили не само за раждането и възпитаването на децата, но и за привличането на мъжа в този процес. На свой ред, мъжът става зависим от жената и е привличан постоянно от възможността отново да се захрани с енергия. В продължение на 7 години след половия акт, жената подхранва енергийно мъжа, след което вече влакната избледняват и изчезват. """ И не ми скачайте, това е от жена написано. /Fallschirmspringer/-Десантчик- ""Навсякъде, по всяко време"

157.   До №152, но за какво ще ми чупят кокалите, както мило се изразихте, какво пак съм направил. Нали не ме изкарвате хейтър, защото не съм, както забелязвате аз повече от кротък, а на мен ми налитат с най-различни, персонални обиди. На втората част от вашият интерес, имаше и бръснати имаше и епилирани по няколко способа. Не съм любител на 69, предпочитам еднопосочно от Ж към М. Да имаше и улични изпълнения в най-различни ситуации, като някои са в самият център на София, като ул-Гургулят, на една улица пряка на ул. "Милин Камък" и над ул. "Свети Наум" и успоредна на него, но под под резиденция "Лозенец", на ул. Хан Крум, на ул. "Герлово", като се досещате, тези изпълнения са в собствени на някой от двойката автомобили. Има още няколко улични изпълнения, с които не се гордея. -Fallschirmspringer--Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

158.   До 154,
Повечето сме така. Не е срамно. Не всеки може да е в горните 10- 20%.
Ама и вие сте така. Накрая се набучвате на някой смотан, грозен, беден на кура му, щото другите курове се оказват заети.
Кажи нещо за телегонията.
Децата ти по хубави ли са от баща им или не?

159.   155, казах КРАСИВИ, от там нататък какъв е по произход красавица, няма значение. Не, че специално циганите са красиви за мен, де.
Въпрос на вкус. Щом на нея и е харесал, нейна си воля.
Та, няма какво да внимаваме с телегонията толкова, даже напротив, повечко КРАСИВ материал- повече възможности за когато искаме деца, да приличат на най- красивият хахахххаха

160.   158, не е срамно да не си в горните 10%. Срамно е да нямаш реалистична представа за себе си и да си мислиш, че ти се полага топа на топа, нищо, че ти си посредствен.
Не, децата ми не са по-красиви от баща си. Не са и по-грозни.
Иначе да, обикновено до 30-35 качествените индивиди са заети и сред двата пола. Чисто статистически повечето хора вече са обвързани до тая възраст и басейнът, от който можеш да избираш намалява драстично. Статистика, кво да правиш.

161.   Десантчик, ти си нашата гордост (на инженерите).
Като гледам повечето от нас май не се справят толкова добре. Завиждам ти благородно.
"... но за какво ще ми чупят кокалите... "- то е ясно за кво (не се прави на тъп).
Все пак теб не те ли засегна и теб телегонията?
При тези обичаи в институтите, никога ли не си подозирал че има някакъв друг десантчик в института на жена ти, който си взима от енергията и?
Ебането в коли не ми го хвали. Аз съм мъчил с проститутки в гранд чероки дето е сравнително широчко но си е мъка. После жена ми го блъсна- все едно нарочно го направи. То новата ми кола не е по- тясна, но не съм фен.
Ти сигурно си жулил в жигулка. Там па ептем си бало м-ката.

162.   До 160,

"... мислиш, че ти се полага топа на топа... "
- как разбра че мечтая за теб? Нека някой пак ми каже че жените нямали 6то и 7мо чувство.

До 159,
Подкрепям- събирай разнообразен матерял.
Както вика Мечо Пух: Колкото повече- толкова повече.

164.   "" Десантчик, ти си нашата гордост""". Не виждам основание за гордост. Аз съм скромен, срамежлив, стеснителен с жените. Такъв бях и такъв си останах. Добили сте някаква превратна представа за мен. Ако са се случили някои неща, основно, не е било по моя инициатива, просто могат жените да те поставят в такова положение, че да не можеш да се измъкнеш, без да я обидиш.. Как да реагира човек в следната ситуация -в някакъв сравнително голям съветски град, областен център, за който в Гутъл пише, че до 1990 година е бил забранен за чужденци, а аз съм бил в него поне 5 години по-рано с още 12 човека. Та в този град в хотела, в който сме настанени има нещо като ресторант -дискотека, някакъв странен микс. Тя е единствената, в която се събират местните "неформали", както и някакви други странни субекти. За нас има сдвоена маса на, която има надпис "зарезервировано для иностранных специалистов"". Навалица, но влизат две рускини на моята и на колегата колегата възраст и питат дали могат да седнат при нас. казват, че са конструкторки в голям институт, видях го -сградата е два пъти по -дълга от тази на познатия на Вас институт на 7-ми км. Говорим за литература, музика филми-говорех добре руски и ме бъркаха с някой от прибалтийските републики, защото не вярваха, че чужденци има в града. Рускините си тръгват, аз ги изпращам, до гардероба, държа палтата, целувам ръце, пожелавам приятна нощ, а едната ми дава листче с телефонни номера и имена. Показвам листчето на колегите, а те ми казват:, "Абе ти, само преди 12 часа дойдохме и вече "заби""., а първата ми научна ръководителка ми казва "Алекс, много те моля, внимавай-не си разваляй семейството". Казвам и повтарям, много съм стеснителен, та чак загубен, да- много харесвам жените, да- слушам ги, да -не съм нахален, да- помагали са ми, да- не ги никога обиждам, да-стар съм. Относно секса в колите, малко грешите, ние имахме "Фиат125Р" полски фиат. Да правил съм го в него, да и в Лада 2107. Да -жена ми не работи в институт, да- бях И първият, да- тя харесва да ръководи, да -има изключително високо IQ-направо космическо, , да- много е организирана -направо плашещо, не е любителка на секса. Още нещо интересува ли Ви, от скромната ми биография. Да, казвам нещата в телеграфен стил. Да бил съм едва ли не жертва, но пък хубаво беше-по-точно прекрасно и незабравимо. --//Fallschirmspringer/- Десантчик- "Навсякъде, по всяко време"

165.   До уважаема №159/. ""Та, няма какво да внимаваме с телегонията толкова, даже напротив, повечко КРАСИВ материал- повече възможности за когато искаме деца, да приличат на най- красивият хахахххаха""Мда-а-а, много забавно, а някой дали е помислил, че може да не е на най-красивият, а на най-грозният, или пък на най-болният и т. н. Казват, че някога една много красива девойка носителка на титла Мис, опиянена от щастие и чувство на собствена значимост, казала на Бърнард Шоу. "Драги господине, ние сме отговорни пред бъдещите поколения, ние с вас трябва да имаме деца- те ще бъдат красиви като мен и умни като Вас. Шашщисан Шоу отговорил, "Уважаема госпожице, Вие не сте помислили над един проблем, че те могат да са умни като Вас и красиви като мен. "Край

166.   Някога когато бяхме на 14 години, за мен и моите съученици, както и за момчета от махалата, момичетата бяха някаква загадка. Хем ни привличаха, хем ни плашеха. В квартала бяхме предимно момчета, затова много често се биехме, имаше също толкова често разбити носове, разкървавени зъби и различни други травми и травмички. Имаше 1-2 момичета на наша възраст, но те бяха висока топка за нас. Имаше две семейства, които имаха момиче и момче, като в едното семейство, момичето беше по-голяма с две години от брат си, а в другото обратно. Тогава всеки искаше да има сестра, защото, когато децата през деня са самички, сестрата изпълнява ролята на майката за брат си. Слага му да яде, разтребва след него, грижи се, контролира го дали си учи уроците, гледа какво е времето навън и го кара да се облече подходящо, а когато е по-голяма и когато брат И не слуша му плесва някой шамар, но е това е до определена възраст. След това братът става по -силен и каката започва да се плаши, но това не И пречи да му се кара и емоционално и интелектуално да властва над него. Това съм го забелязал и при едната ми баба, и при майка ми. Те бяха по-големите сестри. При баба ми, брат и мастит лекар, вече много възрастен, когато И идваше на гости, винаги И целуваше ръка, при майка ми, моят вуйчо силен и здрав мъж, винаги наричаше майка ми "како". Даже когато сестрата е по-малка на години от брат си, по някакъв скрит и ментален начин, тя пак го управлява и ръководи, и тя пак изпълнява същата роля на опекун, и полага грижи, но без физическото насилие /Fallschirmspringer/- Десантчик- Навсякъде, по всяко време"

167.   165, не се притеснявай, след като така ни просветлихте за телегонията ние жените ще трупаме матрял само от красиви, готини, високи и богати мъже.
Поне по 500 такива преди мъж за брак, за да може детето да има добри гени.
Благодарим за просветлението.

168.   165, би следвало да надделее доминантният ген. Затова- само красиви и умни. Аз съм и двете :))))))))) трябва да избирам подобни хаххаха
Ох, много се посмях с вас тука.
Посадихте си сами тезата, сега не искате да приемете логични изводи ако решим да се престорим, че вярваме в телегонията.
Е, що така? Нали сте умнокрасиви?

169.   До 167 и 168,
То тези неща вие си ги правехте и преди да разберете за телегонията. Нищо не се е променило при вас.
Събирайте разнообразен матерял- най- добре орално, вагинално и анално. Че не всички механизми на телегонията са изяснени- да не пропуснете нещо от незнание.

170.   До №№167 и 168, винаги съм се радвал, че имам умна дъщеря, а не син, а сега Вие още един път потвърдихте, този повод за радост. Ако това, което пише е вашето кредо в живота, е разбираема моята радост. но това е, което пишете, също значително обогати моята престава за чест, достойнство и ценности. По не разбрах, че някаква форма на проституция е, креативна постъпка и път за издигане във финансово отношение. Ги дьо Мопасан, направо бледнее, бихте могли да му послужите като прототипи на някои от най-интересните му разкази. Бройката, към която се стремите не означава качество. Освен, богатство, височина, някаква красота, хубаво е да знаете предхождащите поколения, защото може да има някой насилник, някой сериен убиец, някой шизофреник, като тези, които са изброени може да са красиви като херувимчета, но това ще го разберете по трудният начин. Сама на един секс, забележете, че това е значително омекотената форма, на процедурата, която Вие ще извършвате в търсене на принца. Пожелавам Ви успех, в начинанията ви. И да знаете, количеството не значи качество, а в повечето случаи е някаква сива маса. Представям си 500 броя, та това е половин полк, дамското Ви достойнство ще е станало на гьон, ужас. Всяка чалгарка, плеймейтка, моделка ще позеленее от завис, пред вашите постижения. Дейсвайте, но не казвайте на баща си. Намерих един цитат, който го има тук по темата. ""Оказва се, че даже пийване на чашка алкохол, за смелост, може да е фатално за децата на рисковалата такава близост девойка. Последствията ще са еднакви, независимо дали е пркарала първата си интимна нощт с леко пийнал съученик или със заклет алкохолик. При това алкохолното увреждане може и да пощади нейните деца, но старата лекомислена връзка най-вероятно ще я застигне в старостта и, с побъркани или малоумни внуци... Ломброзо привежда характерен пример: "... от един родоначалник – пияница, Макс Юке, за 75 години се родили 200 крадци и убийци, 280 нещастни, страдщи от слепота, идиотизъм и туберкулоза, 90 проститутки и 300 преждевременно родени и умрели деца... ” (Виж "Гениалност и лудост” Ц. Ломброзо, стр. 54). Дълбочинното алкохолно увреждане е изследвано и върху множество други родове, и последствията са подобни. Всеки случаен мъж, станал първи в живота на момичето, може да подари на рода му, крайно неприятен изрожденски букет. Защото този случаен интимен партньор донася порочност, само със самия факт на случайното си нахлуване, и не случайното си изчезване, от живота на девойката. И такива "случайни” мъже има значително повече сред високообразованите среди, отколкото сред по-ниските. Общоизвестно е, че падението на нравите във върховете е по-мащабно: там имат повече време за развлечения, в т. ч. и патологични... (а всъщност, безнравствеността е главната отличителна черта на целия, стар или съвременен, интернационален „елит“. """

171.   167, 168 хммм да, толкова "качествен" матрЯл си избирате жените, че после като порастнат децата ви се оказват отрепки, наркомани, престъпници и убийци точно, като бащите си. А после другите, които с НИЩО не са ви виновни за вашия собствен умишлен, погрешен избор са принудени да сърбат кашата, която ВИЕ сами сте надробили. Браво на вас "дами", едно много голямо БРАВО за вас, ето вижте с колко много добро сте допринесли за нашето общество с избирането само на "готините, умните и красивите" пичаги с татуировките, бръснатите тикви и анаболните мускули. По 10 000 пешеходци на година загиват от квартални бабаити, мислещи се за всемогъщи и над закона точно, като оня наркоман, който размаза Милен Цветков на място, и сега децата му ще растат полусираци заради някакъв наркоманизиран дрисльо без шофьорска книжка. Някои дори собствените си майки убиват. А ако е момиче ще стане същия парцал и разпоретина като майка си, даже още по-голяма. Ето това ви е "качественият" матрял, дето вие, ЖЕНИТЕ си го избирате сами. После не сърдете нито на останалите 95% истински качествени мъже, които отбягвате, нито на 5-те процента боклуци, с които сами решавате да се мандахерцате, а на самите себе си.

Дон Жуан

101-150 от 181