До старите моми над 35 - съжалявате ли?
Един въпрос към всички жени над 35 години без деца.
Драги жени, съжалявате ли за избора си? Съжалявате ли, че не сте използвали най-плодовитите си години за създаване на здраво семейство с мъж и деца?
Съжалявате ли, че не сте използвали времето докато сте били млади, за да родите генетично здрави деца без никакви малформации, а вместо това да тичате по разни вървежни топ батки?
Яд ли ви е, че сте изпуснали шанса си за щастлив семеен живот и ако можехте бихте ли върнали времето назад, за да промените това? Чувствате ли се зле, когато видите някое щастливо младо семейство с мъж и жена, които бутат заедно количка на улицата, и изпитвате ли завист вътрешно, че вие не сте на мястото на тази жена, и никога няма да бъдете?
Или ви е по-добре така - самотни, с кариерите и котките си?
Очаквам вашите мнения!

Коментари

101-150 от 197

113.   Казват че доста от мъжете между 20 и 30 на практика не правят секс понеже жените в тази възрастова група се целят към мъжете между 30 и 40. Просто тези мъже трябва да изчакат тяхното време да дойде.
В какво се целят жените между 30 и 40 не знам.

114.   Хахахахаха, просто констатирал научните факти, милият!
Писал "съжалявате ли" сто пъти, "яд ли ви е", "чувствате ли се зле", "изпитвате ли завист вътрешно", ама така само КОНСТРАТИРАЛ факти, милият!

115.   След като много хора констатираха, че е някак болна обсесията на автора към жените над 35, физиологията и душевността им, той реши да си съчини нова биография, където бил с жена на 27 и имал 3 деца, хахахах. Ами авторе ако това е вярно, говори още по-зле за психическото ти състояние. Вместо да си гледаш жената и децата, си седнал да нищиш животите на 35 годишните жени. И не ми обяснявай как било за провокация и какво ли не. Не е нормално мъж, който има семейство и жена да седи и да пише теми за жени, които не го интересуват. И след като казваш, че си на 46 и ти доста си закъснял със създаването на семейство. Надявам се така щателно да си проучил и физиологията на мъжете. Защото и при мъжете над 35 качеството на спермата им рязко намалява и в много случаи двойки не могат да имат деца, заради мъжа, а не заради жената. Не ми давай за пример няколко богати дъртака, които направили деца на по-млади жени, защото и те са изключения. Дори ми е чудно тази твоя жена, ако изобщо има такава, как се е навила да се хване с теб на 22-3 - с някакъв чичак над 40, освен ако не си много богат. Защото аз лично не се сещам за случай в който 25 годишна ражда деца на 50 годишен общ работник. Винаги раждат на богати и успели мъже и то е ясно, че е заради положението им. Ти ако си средностатистически мъж не знам с какво си я впечатлил тази млада жена, определено не е с благ и хубав характер. И все пак вземи и обърни внимание на тази жена, че сигурно едвам смогва с тия три деца, докато ти изгуби маса време в това да разучаваш душевност, физиология, начин на живот на лелките над 35.

116.   115, разбирам, че много ти се иска да си ме "разобличила" в лъжа, в отчаяните ти опити да се успокоиш, че всъщност съм самотен и тайно си мечтая за някоя такава дърта ялова чанта с изтекъл срок на годност като теб, но нищо не съм си съчинил за себе си, самата истина е. Просто умея да си разпределям добре времето и между грижите за реалните ми деца и жена, ми остава и свободно време и за лични хобита и занимания. Не само богатите възрастни мъже на 70-80 могат да правят генетично здрави деца, а и всички останали - биологично заложено е, не зависи от паричното и материално положение. И един най-обикновен пенсионер от село с минимална пенсия 550 лв. на същата възраст също може да направи дете на едно 20-годишно момиче, биологично възможно е. Така, че не вади от 9 кладенеца вода, само и само да изкараш себе си права, а мен крив. И да, точно за провокация на слабите ви женски нерви е тази тема и за нищо повече, колкото и да си фантазираш глупости за мен, за да си придадеш важност, че на някой въобще му пука за теб. Научните факти с обиди, злобеене и простеене не можете да биете, а те казват чисто и просто, че след 40 ви изтича биологичният часовник за създаване на здраво поколение по естествен път, и вие много добре си го знаете, затова не можете да се наместите в кожата си от злобеене и плюене към мен.

117.   Не знаел кой е Каролев, щото "не гледал телевизия".
Някой да ти е казал нещо за телевизия?

Ти ако наистина си мъж с 2 малки деца и с трето напът, няма как да имаш толкова свободно време за интернет, особено пък за развиване на теми в разни форуми (всъщност това изобщо няма да ти дойде на акъла).
Дори да си от онези митични фигури, които "управляват", "успешен", "бизнес" само през телефончето си.

118.   115,
"при мъжете над 35 качеството на спермата им рязко намалява и в много случаи двойки не могат да имат деца, заради мъжа, "
- Ъъмм, скептичен съм.
Моята жена роди последното дете на 39, а аз бях на 40. Да не би да е намерила сперма от някъде другаде? Навярно е от някой който много прилича на мен понеже сина ми е почти мое копие.
А веднъж срещнах един дето беше на 63 и имаше жена на 28, а и бебе на няколко месеца. Интересното в случая беше че пича не беше богат. И двамата бяха шофьори на камиони и работеха в една и съща фирма. Дъщеря му от предишния брак беше около 40 годишна. Има пички които си падат по дъртаци.

119.   115, нямам никаква обсесия към жените над 35, само на вас така ви се иска. На тази възраст много жени започвате да изкуквате от липса на мъжко внимание, затова се филмирате и преувеличавате нещата излишно и всяка малка наченка на внимание към вас, дори и от някой мъж, който просто описва вашите проблеми и недостатъци без никаква лична емоция, го обръщате, че "такива жени го били рязали" и, че "го било яд, че бил изпуснал съкровище като вас". Нищо подобно няма, всичко е във вашите делюзионално болни глави. Когато даден мъж не ви иска вас, а вие много го искате, започвате да си въобразявате обратното - че видиш ли, на него много му се иска, ама вие не му давате шанс, за да ви олекне и да се успокоите, че не сте вие губещите. Но жестоката и непоносима за вас реалност е, че след 30-35 никой мъж не ви бръсне за слива, и цялото мъжко внимание се насочва към по-младите ви 20-25 годишни колежки, за което и най-много ви е яд. Вие вече отпаднахте от класирането, на вашето място дойдоха нови, пресни, свежи, стегнати кандидатки, без психически обременености и деца от предишни връзки, и много мъже (като самият мен) вече се възползваха, и продължават да се възползват от тази изгодна оферта, независимо дали на вас ви харесва или не.

120.   Чист нарцис - да нарича жена си "изгодна оферта".

121.   Леле хора, според мен авторът на тази тема е Кифльото.
Мислих, че е Чичката, но пък неговият изказ е някак си по-мъжки, по-уверен и устойчив.
А тука вече имаме едни писаници на един видимо невротизиран тип.
Само идете и вижте пак локумите му в темата "В какво бихте инвестирали 25-30 хиляди лв. " Стилът е идентичен!

Никой и за нищо не света не може да ме убеди, че който и да било щастлив семеен мъж че и с малки деца, и със свободно време (наистина изключително рядка комбинация) би избрал за свое "лично хоби" или "занимание" да пуска теми из нета, с които да "описва нечии проблеми и недостатъци" "без никаква лична емоция". Пък и със емоция.
И между другото забелязах, че се е изпуснал и в това за описването "без никава лична емоция", защото в по-преден коментар казва: "исках да ви видя реакциите, защото ми е забавно" (емоция! )

Ако случайно има хора, които се замислят дали да не инвестират в нещата му, по-добре да не поемат този риск, защото както се опитва да залъгва с писаници тука нас, старите моми, за което загубата в случая е само леко дразнение, то за вас ще е сериозна и реална. Сещам се преди 1-2 години спомена, че някакъв мъж с къдрава коса от Русе уж нещо го бил прецакал пак за тези спортни коли ли какви пак коли, абе нещо за коли. Та например проучете кой е този къдрав мъж от Русе с такива добри финансови възможности - едва ли са много. И чуйте и неговата гледна точка. Друго смешно нещо, което беше споделил тук, че щял да спести 1млн. лв. за да си започне там производството. Сега твърди, че живее от спестявания, а се предлага на хората да му инвестират...

122.   Хахахаха, не посмя да отговори на 114!

123.   от 115 до автора
Да ти имам личните хобита и занимания- да седиш и да се ровиш на жените кога им приключвал яйчниковият резерв и дали били умирали от злоба, че не създали семейство. Ами определно много интересни хобита имаш, браво! Говори доста добре за интересите ти и това какъв човек си. Можеше вместо това да прочетеш някоя книжка как се възпитават деца, към какво да ги насочиш в живота, вместо да си губиш времето със животите на жени над 35. Все пак щом имаш деца, малко повече натам трябва да ти е интереса- да ги научиш на нещо полезно в живота. Можеше да обърнеш повече внимание на 27 годишната си жена. Но... всеки с приоритетите и интересите си!
До номер 118
Никой не казва, че след 35 не можеш да забремениш жена. Казвам, че и при мъжете качеството на спермата спада и съответно ПРИ НЯКОИ ОТ ТЯХ това може да доведе до проблеми със забременяването и причината да не е в жената. Ами образовайте се малко бе хора, преди да пишете. Иначе е ясно, че и 60 годишен може да има деца, имаме примери за всякакви случаи. Това че при теб всичко е ок, само трябва да те радва, но има случаи в които нещата не са ок заради мъжа. Затова казвам, че е мит да се обвинява само жената, като причината МОЖЕ ДА Е И В МЪЖА.

125.   "след 40 ви изтича биологичният часовник за създаване на здраво поколение по естествен път, "
Ъъъъъъм, ами затова ще си създадем по ИЗКУСТВЕН! Имаме си пари, ще си платим! Други грижи?

127.   113, жените от 30 нагоре се целят в мъже на 20-25, но пък тях последните не ги щат, така че по-добре да се насочат към мъжете 50 .

128.   20-25-годишните обаче искат млади мъже, така че няма за какво да ни е яд, първо. 40-50-годишните мъже каква жена считат, че ще намерят?

Второ, никой жив и здрав човек не остава вечно на 20, така че защо се коментират годините с такъв тон, след като това е нормалният ход на живота.

Трето, искаме и сме намерили мъже, които ни уважават и ценят истински, а не виждат в нас едно тяло, ЕГН, секс и толкова. Както и предлагат грижа и сигурност, а не дълъг списък с изисквания, които те сами не могат да покрият. Замислете се дали Вие самият не се държите с жените авторитарно и сексистки и заради това не Ви поглеждат жените.

Не съм забелязала към жените над 35 да е намалял интересът. Зависи и от самата жена. А и жените също избираме, не сме предмети, които мъжете да си взимат ей така.

Има и мъже с жестоки нерешени проблеми, които вместо да отидат на психолог, си изкарват комплексите върху жените.

Звучите много озлобено и явно са Ви рязали доста. Това не е причина да нападате жените, а да се замислите върху поведението и излъчването си. Ние сме се уредили и реализирали всякак, не ни мислете.

129.   Не, не изпитвам завист, защото няма как да завиждам за нещо, което никога не съм искала. Никога не съм искала да имам свои деца. Причината е, че имах много напрегнато детство казано най-общо.
Не мисля, че съм кариеристка. Не съм състезателен характер. Не отглеждам животни. Обичам тишината и спокойствието.

131.   Автора до 128:

"20-25-годишните обаче искат млади мъже, така че няма за какво да ни е яд, първо. 40-50-годишните мъже каква жена считат, че ще намерят? "

Точно обратното. Има тенденция напоследък все повече млади 20-25 годишни жени да се насочват към 40-50 годишните мъже, защото младите пикльовци на тяхната възраст са с незряло, хлапашко и безотговорно поведение, а в жените е заложено по природа да търсят по-голям, силен и отговорен мъж, на който могат да разчитат да се грижи качествено за тях и децата им. И тук парите дори не са намесени - това е само бонус.

"Второ, никой жив и здрав човек не остава вечно на 20, така че защо се коментират годините с такъв тон, след като това е нормалният ход на живота. "

Да, тук сте права, никой жив и здрав човек не остава вечно на 20, включително и вие, ЖЕНИТЕ. Вие не сте никакво изключение, за вас времето не е замръзнало на едно място и няма на 40 да изглеждате още като на 20, че и по-млади, колкото и всичките да се изкарвате точно такива в коментарите. Бръчки, стрии, целулит, инфертилитет (безплодност), ставни/хрущялни износвания са само част от бедите, които ви сполетяват на тази, според вас "млада" женска възраст, и никакви лифтинг процедури за изкуствено изпъване на кожата като платно няма да заличат тези проблеми. ЕГН-то има огромно значение за привлекателността, красотата и способността на една жена да си избира сама мъжете, и от един определен момент нататък тя губи тази способност, защото вече не изглежда така млада и красива, както е изглеждала преди. Джуките, ботоксите и филърите могат да си ги позволят само богатите жени, но обикновената 40 годишна жена от раята (простолюдието), дали ще може да си позволи такива луксове и глезотии, след като и цялата й мизерна заплата от 1000-1200 лв. не й стига, само за да си покрие разходите за вода, ток, парно и наем, камо ли да й стигнат за нещо повече? А и дори да може, тези изкуствени пластмасови протези не стоят добре на стара жена в напреднала възраст, която с лекота може да бъде баба.

"Трето, искаме и сме намерили мъже, които ни уважават и ценят истински, а не виждат в нас едно тяло, ЕГН, секс и толкова. Както и предлагат грижа и сигурност, а не дълъг списък с изисквания, които те сами не могат да покрият. Замислете се дали Вие самият не се държите с жените авторитарно и сексистки и заради това не Ви поглеждат жените. "

Не разбирам защо ми държите такъв строг и назидателен тон, задето просто изкарвам женските биологични проблеми и недостатъци наяве, с реални научни факти и аргументи. Този дълъг списък с изисквания, които самите вие не можете да покриете, го предлагате точно вие, не мъжете. Коли, апартаменти, почивчици, ресторанти, мускули, татуировки, височина от минимум 2 метра... Това го искате точно жените, не мъжете. Явно припознавате себе си и бързате да обвините мъжете в собствените си грехове, за да се изкарате "невинни" и "чисти" - ваш си проблем. Няма нищо сексистко в това, просто да изтъкнеш безспорния факт, че качеството на женските яйцеклетки към 35-40 се влошава сериозно, а броят им намалява рязко, и в резултат на това има 90% вероятност да родят болно дете с генетични увреждания. Аз нямам за какво да се замислям и жените не само, че си ме поглеждат, но и нещо повече. Така че мен не ме мислете, отдавна съм си оплел кошницата и нямам никакви грижи. Вие по-добре погледнете себе си и побързайте да хванете последния влак, ако сте още на годна за раждане възраст, защото после с тези инвитро процедури вероятността за раждане на здраво бебе спада драстично.

"Не съм забелязала към жените над 35 да е намалял интересът. Зависи и от самата жена. А и жените също избираме, не сме предмети, които мъжете да си взимат ей така. "

Мечтите са безплатни - разрешено ви е да мечтаете и блуждаете в розовите облаци на собствените си фантазии, колкото си искате. Поне това право още не ви е отнето.

"Има и мъже с жестоки нерешени проблеми, които вместо да отидат на психолог, си изкарват комплексите върху жените. "

А защо пренебрегвате факта, че има и такива жени, които за всичките си лични проблеми, несполуки и взети погрешни избори вместо да погледнат в себе си, обвиняват все мъжете и ги изкарват с комплекси, задето им казват жестоката истина право в лицето? Много едностранчив и избирателен начин за изкривяване на обективните факти така, както на вас ви изнася.

"Звучите много озлобено и явно са Ви рязали доста. Това не е причина да нападате жените, а да се замислите върху поведението и излъчването си. Ние сме се уредили и реализирали всякак, не ни мислете. "

Грешите. Не съм нито грам озлобен, напротив. Много съм си спокоен и хладнокръвен и искрено се забавлявам, с вашите погрешни догадки за мен, в опитите си да ме принизите до вашето ниво. Никоя не ме е рязала досега, точно обратното. Аз съм рязал и продължавам да режа много нелицеприятни и грозни жени, които са си въобразили, че щом имат съответния полов орган това е достатъчно, за да си хванат богат мъж-милионер, с който да си уредят проблемите в живота по лесния начин. Пак повтарям, няма какво да ме мислите мен. Аз, за разлика от вас, наистина съм се уредил и реализирал всякак, и съм много по-преуспял от вас - и финансово, и професионално, и в личен план, и нямам никакви проблеми и грижи. Гледайте си във вашата паница и не преписвайте собствените си житейски проблеми и неволи, на по-успели от вас хора, на които не можете да стъпите на малкия пръст, а само можете искрено да завиждате за професионалните успехи, финансовото положение, външния вид и вниманието, което получават от срещуположния пол.

132.   Искрено се смея на автора, който си въобразява, че е преуспял мъж, че чак и милионер. Толковй сме наивни потребителите тук, че да повярваме. Нарцистично личностно разтройство.

134.   "че качеството на женските яйцеклетки към 35-40 се влошава сериозно, а броят им намалява рязко, и в резултат на това има 90% вероятност да родят болно дете с генетични увреждания. "
А ние КОЛКО пъти да ти изтъкнем, че ще родим с донорски яйцеклетки на млади жени и децата НИ ще бъдат здрави и обгрижени и ЩЕ сме (и СМЕ) МАЙКИ, ако поискаме! Имаме си пари и ще си платим за това!

Ай, сега погледни твоята паница и внимавай със ставите - малките ти деца като поотраснат и искат застаряващия им татко да играе футбол с тях! Леле, пък нероденото още, горкото ще му викат "дядо ти е дошъл да те вземе от училище"! За абитуриентския му бал пък да не говорим- 70 годиишен сбръчкан дядка ще го изпрати! Гнуууууус!

Съвсем научно и математичесски, без грам лична емоция, посочвам фактите: 46 20 = 66 години!

135.   " Никоя не ме е рязала досега, точно обратното. Аз съм рязал и продължавам да режа много нелицеприятни и грозни жени "

Ха - ха. Направо ме разсмя. Авторе ставаш все по-смешен и жалък. Спри да се излагаш. Успешните милионери не са толкова. Вероятно доста си рязан от жените и даваш мило и драго някоя да се хване с теб, но има да почакаш с тази злоба.

138.   Да нарече някой, младите жени на 35 години, стари моми, то той е завършен лумпен дегенерат с когнитивни възможности на чехълче. Та жените на тази възраст са повече от прекрасни, но някои злобно, елементарно, скърцайки със зъби от завист от техни успехи се чудят какви минали, настоящи и бъдещи вини и нещастия да им вменят. Повечето от тези млади и успешни жени са само-достатъчни, изградили са кариера или поне са започнали такава. Това са умерено амбициозни жени с високи волеви качества и визия за своят живот. Не ги разбирам тези, така наречени мъже, много са елементарни и гнусно противни. След като не могат смислен и мотивиран аргумент да изтъкнат, с гнусна злоба се опитват да уязвят жените, че нямат деца. Ами да отидат в гетото, там ще намерят някоя, която е по-близо до животинският свят и има толкова многобройно потомство, че даже не им знае имената на всичките., те просто са дебитни карти. Не вярвах да има мъже, които да не обичат или харесват жените като пол. Ама защо, нямам представа. В значителна част от служебният си път сам би сред умни, висок образовани, културни и възпитани жени. Изпитвам към жените освен уважение и някаква боязън, все едно са същества от някакъв по-висш свят. Не говоря за физическа сила, а за някаква друга, която не мога да дефинирам. Може да си въобразявам, може да е самовнушение, може и да е случайно съвпадение, но съм имал случаи, когато ме боли глава, а колежката си сложи ръката или на главата ми или на рамото ми и тя лека полека престава да ме боли. Когато си честен и откровен с една жена, показваш И своето уважение, зачиташ нейното мнение, по верни приятели от жените няма, ще направи всичко за теб. Не мога да ги разбера мизогонците / мизогоните/, какво ли им е станало, че са такива. За мен живота на една жена е по -ценен от живота на един мъж. Лично аз без жена до себе си, смятам, че живота ще ми е сив и нерадостен. Да са ми живи и здрави дъщеря ми и съпругата ми да ме радват. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

139.   "Ха - ха. Направо ме разсмя. Авторе ставаш все по-смешен и жалък. Спри да се излагаш. Успешните милионери не са толкова. Вероятно доста си рязан от жените и даваш мило и драго някоя да се хване с теб, но има да почакаш с тази злоба. "

135, ха-ха-ха, аз пък се превивам от смях и получих мускулни спазми на корема от смях от твоите простотии, и на още много жени като теб, оплюващи ме от завист и злоба тук. Разбирам те и ти съчувствам за искрената завист, която изпитваш към моите успехи и нежелание да ги приемеш. Сигурно никак не е лесно да живееш с толкова много злоба и отрова, която те разяжда отвътре навън, не знам... Мога само да гадая, защото все пак не живея в твоята глава, и не съм теб. Но ще е добре да научиш, че тези злоба, омраза и завист, които ти пръскаш на талази от твоя коментар не унищожават човека, срещу когото си ги насочила, както на теб ти се иска, а точно обратното - унищожават теб самата. Да, милионер съм си и още как - ако щеш вярвай, не съм длъжен да ти се доказвам. Вече съм се доказал в реалния живот като обществено важна и уважавана фигура в обществото, от която пряко зависят съдбите и прехраните на не един или двама човека. Жена и деца си имам, мисля, че вече го споменах 10 пъти и това е факт. Вероятно теб много мъже са те рязали и си останала самотна ялова стара мома, която никой мъж не иска даже за секс, след като ме нападаш с такава огромна злоба и нежелание, да приемеш нечии чужди успехи за истина от яд, че някой друг е по-добър от теб. Е, ще има още много да се учиш с тази твоя отвратителна злоба, наглост, арогантност, простащина и цинизъм, с която атакуваш всички мъже, които не се вписват в твоите принцески критерии за "идеален мъж".

140.   Ха-ха-ха! Като чета тука и душата ми се изпълва с такъв офромен кеф и злорадство, че съм нормален човек със семейство и деца!
Тука има толкова изтрещели субекти, дето искрено си вярват, че разбираш ли - те са си иделани, обаче обстоятелствата са ги лишили от най-милото! Други пък си вярват, следвайки някакви бунашки идеологии, че било по-добре да нямаш семейство и деца... Като не осъзнават, че така все едно някой им е отрязал главата и те ще умрат и ще изчезнат безследно, само че още не го знаят...

142.   "да приемеш нечии чужди успехи"
Егати успеха- дядка на абитуриенски бал!

143.   Авторе, не знам кой за какво и дали съжалява, но ти по никакъв начин не можеш да ме убедиш, че си толкова щастлив и успешен. Защото щастливите хора се радват на щастието си, а не пишат заядливи теми в сподели. Така, че преди да нападаш жените над 35, които нямат деца, при това без да знаеш причините за това, концентрирай се върху собствения си живот и не си мисли, че си някаква висша институция, която има право да раздава присъди кой и как трябва да живее. ОК?

144.   Лелка на 35? Авторът 100% е някой тийн.

145.   Тях, ако ги питаш никой не е достоен за тяхната слва миризлива. Мислят, че ще са вечно на 25г. И като стане на 35г. изведнъж осъзнават, че избора е тройно по-малък. Като отидеш в плод и зеленчук в края на работното време хората обрали хубавите домати, за такива като теб останали само сплутите. Накрая се примиряваш и на празна маса и почваш да се утешаваш с алабализми, , По-добре сам от колкото зле придружен, ,

146.   143, мое право като пълноправен гражданин на Демократична Република България е, да пускам каквито и колкото теми си искам, без оглед дали озлобените, самотни квачки над 35 години, припознали се в описанието се обиждат и им се струват "заядливи", и никоя от вас не може да ми забрани. Като не ви изнася, не ми пишете и толкоз. Да, ама вие продължавате да ми пишете все така активно всеки ден, сами издаващи се, че нещо във вашия избор на живот наистина не е наред и дълбоко в себе си не се чувствате удовлетворени от него, и далеч не сте толкова успешни и щастливи, за каквито се представяте тук. Вие ако бяхте толкова "успешни" и "щастливи", нямаше още да ми пишете и да ми се доказвате всеки ден колко сте "щастливи", ами щяхте отдавна да сте забравили тази тема и да се веселите заедно с приятелките си в някой "готин" чалга клуб. Точно затова и създадох тази тема - за да извадя всичките ви вътрешни демони на показ и като гледам досега, задачата ми е до голяма степен изпълнена. Главната тема не е за това дали аз съм успешен или не, какъв е семейният ми статус и др., а дали ВИЕ, самотните стари моми над 35 съжалявате, че нямате деца, или не. Или пишете конкретно по главната тема без излишни, глупави отклонения за мен, или си създайте отделна тема, която да е посветена специално на моето плюене, както и на всички други мъже, да ви е мирна главата.

147.   Хахахахаааа, ама авторът много старателно избягва саркастичните коментари и тези в негов СОБСТВЕН стил! Но съм сигурна, че ги чете!

148.   " Главната тема не е за това дали аз съм успешен или не, какъв е семейният ми статус и др., а дали ВИЕ, самотните стари моми над 35 съжалявате, че нямате деца, или не. "

Авторе, колко ти е АйКю-то!????

За последен път ти обяснявам, дано се кротнеш най-накрая!
На 35 бях САМА! С добра кариера!
А на 45 бях със съпруг (първи и последен мъж) и новородено дете! И с още по-добра кариера!
Ако от горния пример не ти става ясно, че въпросът ти е безсмислен (да не говорим за открито подигратаелния му и злонамерен стил на задаване), няма какво повече да ти се обяснява!

Ж49

149.   До жената писала коментари 114, 121, 122, 135, 142 и 147, всичките под hash f731867669 - не се безпокой, самотно моме, страдащо от дефицит на внимание в реалния живот и просещо си го от мен, заядливите ти коментари не останаха незабелязани, прочел съм ги всичките от А до Я, без изключение. Просто не си заслужава да си хабя енергията да отговарям на разни болни, неадекватни коментаторки, които вместо да пишат конкретно по темата и зададения в нея въпрос, спамят със заядливи коментари извън нея (офтопици), в които обсъждат мен и моя личен живот, който си е само моя работа, и не ги касае по никакъв начин. Сега доволна ли си, душко, успокои ли се, наби ли си душевната злобарка от кеф, че някой мъж ти е отделил такова специално внимание и те накарал да се почувстваш по-значима, макар и само в твоите очи?

Автора

150.   146, авторе, кога ги възпитаваш тия деца, дето си ги пръкнал? Като тролиш в някакъв сайт? Изобличавал вътрешни демони. Ти за екзорсист ли се имаш? За врачка? За богопомазан, натоварен с тежката задача да гони духове от жените?
Нарцисист си ти, нарцисист. Горките дечица, носят и твоите гени. Гаден живот ги чака.

151.   Хайде, миличък, а сега ми отговори и на 148 коментар! Ама по същество, драги, не с безсмислени обиди... че няма да повяваме на АйКюто, което ще цитираш...

И (за съжаление? ) вече не съм самотна, а съм луднала с грижите по малкия.... ама ти нали си милионер, сигурно имаш куп гледчки и не знаеш за какво ти говоря...

152.   Авторът е Кифлоприземителя.

153.   Обаче авторът сън не го хваща от притеснение, че някой може да е щастлив без да живее по начина, кой той смята за правилен.

154.   Не мисля, че е той, но е също прикрит нарцис като КП, провокиращ умишлено, за да заклейми след това таргетната група. Пасивна агресия с цел уязвяване и предизвикване на предварително очаквана обратна реакция. Другият му мотив, освен предизвикване на реакция с цел да заклеймява и критикува, е отчаяно търсене на внимание. Личната информация, която споделя за себе си, са свободни съчинения нй тема какъв искам на бъде в мечтите си. Фалшив образ, проекция на раздуто болезнено его.

155.   Мисля, че автора е този, който преди време пусна темата за това, че българките не стават и щял да си търси азиатка или този, който щеше да си купува циганка за булка. А това, че уж бил богат, успешен и с перфектното семейство са пълни измислици. Ако беше толкова щастлив и успешен нямаше да е толкова злобен.

156.   До 154, 155 - да, знам, че ви е яд и ми завиждате, че съм богат и имам жена и деца, но като плюете и си измисляте глупости ьа мен, няма да промените реалността. По-скоро вие сте бедни, нещастни, самотни и без семейства, след като имате толкова много свободно време да пишете в темата ми всеки ден.

157.   Аз не съм “стара мома”, на 24 съм и имам отдавна партньор. Ама като чета жлъчта на автора и изобщо “мъжките” коментари в сайта, ако пътищата с моя приятел се разделят, ще ми бъде адски трудно да си намеря нов, материалът е много лош, напълно разбирам жените, които над 35 са сами. По-добре сама, отколкото в лоша компания.

158.   Авторе, колко ти е АйКю-то!????

Я прочети пак 48 и не се офлянквай!

159.   Прочети 148!

160.   До номер 19
Успех хахаха

161.   Авторе, две забележки имам!

1. За стари моми вече в наше време не може да се считат жени на 35-45г!
Така, че в това, в което пишеш има верни неща, но вече може да ги отнесем за хора над 45г.

2. За какво ти е да пускаш такава провокативна тема? - Само нажежаваш излишно страстите!

ОСТАВИ ХОРАТА НА БИРА!

162.   До кифльо (автора на поста) - Отдавна всички те разкрихме кой си, а и ти сам се издаваш с постоянните си мании за целулит, стрии, напукани пети, женски полови органи (убедена съм, че такива не си виждал на живо, а само на снимка или от порно-колекцията си, която навярно стига от пода до тавана на селската ти къща), всички от сайта знаят от коментарите ти, че си дърт 50-годишен ерген, самотник, без деца, но който развява байряка как, ако жените не раждали още на 18 години, тая държава щяла да се затрие. Всички ти знаем безумните заплахи, как ако българките не искат да раждат от Ганьовците в тая държава, турците щели да дойдат с някакви боздугани и да изнасилват наред. Всички знаем, че си се предлагал в някакъв сайт за запознанства на име, , Вземи ме", че понякога се подписваш, като, , жребче", друг път, като, , дяволитка", знаем че имаш слабост към мъжете, но не си го признаваш. Знаем, че си стар, но лъжеш за възрастта си - понякога, мислиш се за, , младеж", казваш как си щял тепърва да градиш живота си (сигурно си имал предвид, че ще се пенсионираш, все пак 50 години.... ) Знаем, че преди време разправяше, че уж си бил ай-ти специалист( според мен си просто селски тракторист:) ) разправял си и как ще ставаш милионер, молиш разни хора да инвестират във въздушните ти кули, за някакъв спортен автомобил... Знаем, че си почнал да мразиш жените-преди много, много години, когато още си бил млад и първата жена, с която си спал -те отхвърлила, защото си имал някакъв физически дефект на оная си работа, бил си стругар по него време.. Всички знаем ПАК от ТВОИТЕ коментари, че си фен на сайта за родилки Бг мама, всички знаем, че си отчаян, защото всички жени те режат -цял живот, дори и старите жени на твоята възраст... Всички знаем, че наричаш жените по-нисши създания от мъжете, че искаш младо и красиво момиче да ти дроби попара за вечеря, да ти пали печката, да ти готви и да ти пере мръсните гащи и чорапи, както и ако с помощта на силни лекарства, по някакво чудо-успееш да го вдигнеш, да забремениш някое младо момиче, което да е твой роб и слуга, да ти нарежда всеки ден, какъв, , красавец си" въпреки шкембето, плешивата глава, милите очички и нарцистичната ти злоба.
Всички знаем, че единственото внимание, което получаваш е, ако се заядеш с някого в този сайт или в любимият ти Бг мама -сайт.
Чичо Кифльо, ако наричаш жените с 20 години по-малки от теб, , лелки", значи ти си дядо.
Определено, няма и какво ново да кажеш, защото не като грамофонна плоча, си се изтъркал, а като-пън от античността.

163.   ЗА СИЛНИТЕ ЖЕНИ

Сидела женщина за столиком в кафе
Красивая, печальная, уже немолодая.
Глоточек за глотком и чашку теребя в руке
Всю жизнь листала в памяти блуждая.

То искорка мелькнет в глазах
И на лице улыбка засияет,
То вдруг скатилась по щеке слеза,
О чем печалится, никто не знает.

Всё видела она - и радости букет,
И испытала привкус горечи измены.
Жизнь закалила, оставила свой след,
Не ждет большие перемены.

Во взгляде боль, в глазах тоска.
Что сделала не так? Где оступилась?
Украдкою смахнув слезу, подкрасила глаза
Богиней поднялась и удалилась...

P. S Остался только аромат духов
И чашка с недопитым кофе...

//Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

164.   158, 159, я прочети пак темата и веднага отговори на въпросите, поставени ти в нея, и зарежи заядливите си глупости!!!

- Съжаляваш ли за погрешния си избор на мъже през живота ти, които съвсем съзнателно, целенасочено и САМА си си избрала, без никой друг да те е карал?
- Съжаляваш ли, че не си използвала най-плодовитите си години за създаване на здраво семейство с мъж и деца?
- Съжаляваш ли, че не си използвала времето, докато си била млада (да, точно така, в минало свършено време, защото вече НЕ си), за да родиш генетично здрави деца без никакви малформации, а вместо това си тичала по назобени, мускулести, татуирани, дрогирани, брадати топ батки с бръснати кратуни?
- Яд ли те е, че си изпуснала шанса си за щастлив семеен живот и ако можеше, би ли върнала времето назад, за да промениш това? - Чувстваш ли се зле, когато видиш някое щастливо младо семейство с мъж и жена, които бутат заедно количка на улицата, и изпитваш ли завист вътрешно, че ти не си на мястото на тази жена, и никога няма да бъдеш?

Очаквам да ми се отговори на всички изброени въпроси точка по точка, учтиво, възпитано и без обиди, дърта, кисела, самотна заядливке!

165.   Fallschirmspringer, можеш ли да преведеш стихотворението, което си написал? Ж34

166.   164 кой си пък ти че да изискваш обяснения, що си не гледаш твойта паничка и не спреш да даваш наклони?

167.   166, не ми отправяй контравъпроси, ами вземи, та отговори на поставените ти въпроси АДЕКВАТНО, с културен, учтив и възпитан отговор, и без обиди!

168.   164 е Кифлоприземителя, авторът на темата. Личи си от 100 км, че е той.

Кифлоприземител, да те питам на тебе кога ти остава време да пишеш теми тука, при все че си ангажиран с работа и гадже? Нали каза, че вече си имаш приятелка! Какво стана? Да не те отлюспи за 2 дена?

Искам да ти кажа, че си страшно смешен. Наистина жените понякога отдалече надушват мъжете какви са и за тебе ще вземат да се окажат прави. Може ли да се занимаваш като малките деца да цъкаш звездички на всеки коментар, който те кефи или не те кефи по 20-30 пъти? На 3-та страница е малко странна завишената активност на лайкващите коментари. И по други теми гледам, че се случва същото.

Архитект на коли, механик, сам правиш всичко по производството на коли, уж въртиш гадже, а тука киснеш и раздаваш акъл нонстоп! Бре, тоя Кифлоприземител, ве! Как да не инвестираш в него милиони и как да не припадат мацките по него на всяко кьоше? Визвесмен!

Поне наистина, ако беше атлетичен, малко по-висок, със скъпарска кола, по-красив, щеше да имаш някакво основание да имаш претенциите, които непрекъснато заявяваш тука. Ама така... На гол тумбак - чифте пищови, някак не върви.

169.   До №165 /Ж34/. Не е проблем да го преведа, добър съм на разговорният руски. Като не говоря за онзи порнографски превод, който прави гугъл преводач. Даже преди много години, младите руски жени или по -точно момичета ме бъркаха с жител на прибалтийските републики не съм могъл. Вярно, че и аз тогава бях на 28-30 години. Но за съжаление никак не съм добър в излагането на своите мисли и емоции в писмена форма. Добър съм като математик на инженерно ниво, самият аз съм инженер и старши научен сътрудник в областта на цифровото предаване на информация. Но по принцип стихотворенията са трудни за превеждане, не всеки преводач, особено такъв като мен може да предаде емоциите, вътрешното чувство, богатата палитра емоции на авторката. Не съм добър в излагането на емоции и чувства в писмена форма, даже някога когато съм говорил с момиче, не се получаваше. Може да е било защо съм бил "смотан" в отношенията си с момичетата.. Въпреки, че някога преди много години съм завършил с успех над 5, 5 една от елитните столични гимназии, другарката Иванова ме остави на матура по български, а вече на устният ми каза, "ЕХ, не можах да те науча да пишеш както говориш, но пък ти кандидатстваш с математика и физика, а там си отличен". Ами беше права. Даже не съм могъл да каже нещо мило на момиче, както някои го могат, витаги е изглеждало сухо и безлично, жалка работа. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

101-150 от 197