Не мога да понасям жените
Как се справяте с приумиците и малоумщините на жените? Питам ви вас мъжете? Лично аз просто отдавна не мога да ги понасям! Това са постоянни емоционални изблици, смяна на настроения, лъжи, сръдни и т. н. Постоянно се опитват да ти се качат на главата и да те впрегнат за нещо в техен интерес. Дали да им даваш пари дали да им свършиш нещо друго трето или пето. Мрънкащи, дразнещи, изнервящи. Постоянно ми драматизират за глупости.
Честно ви казвам не мисля, че вече бих могъл да живея с жена. Живях с няколко досега и когато се разделяхме направо психически се разтоварвах, че няма повече да търпя и секунда това емоционално нестабилно и неуравесено същество! Ще кажете такива ги намираш ами не е вярно! Нали гледам мъжете приятелите ми около мен. Говоря за нормални мъже, а не разни наркомани и хазартни типове. Та те търпят ужасен тормоз само и само да имат там жена до себе си! Е да, ама аз не мога, имах досега четири психопата и повече не мога и не искам. Та вие как се справяте търпите ли или може би сте намерили нормални хора от женски пол до вас?

Коментари

1-50 от 125

1.   Давай с мъж. Ще спасиш жените от себе си. И без това се напълни с женомразци като теб, които освен комплексите, отровата и безсилието си, друго не могат да предложат на една жена. С никаква стойност не можете да допринесете в живота ѝ, освен да ѝ го тровите. Ти поне си се осъзнал, за разлика от много неосъзнати гейове и психари в наши дни. Давай с мъже и не се замисляй.

2.   Търпим естествено. Само изключително търпеливите мъже могат да издържат на глупостите на жените дълго време. Но пък като я научиш да дава секс, заради това че знае че никой друг няма да я търпи такава и има компенсация. Освен това като и научиш глупостите и разбереш как да ги неутрализираш и става още по-лесно, чак забавно. Но затова трябва да си доста търпелив.

3.   Живей с мъж. Май затова те дразнят жените.
Щом няколко са се извървяли у вас и не са се задържали, значи ти не ставаш. Какво значи няколко- 5-10-20? То ти си изхабен, ама те виновни.

4.   Хахахаха. Ужас. Насилник - миришеш от далече и те разпознават.

5.   Е, спокойно де, и те не те търпят. Нали за това нито една не можеш да задържиш. Явно съвсем за нищичко не ставаш, те пък упорити са се опитвали все пак да те накарат поне малко да бъдеш мъж, ама където няма мъж-няма и това е.
Сега, като знаеш вече, че ти за мъж не ставаш, пък жените не искат да са ти маминки, стой си сам, така и ти си ок, и не губиш време на жените.

6.   Не виждам никакъв смисъл в това, което си написал. Като не ти харесват жени ориентирай се към мъже или си стой сам. Аз също съм мъж, но не мрънкам за щяло и нещяло. Вземи се в ръце и се оправяй. Смешно е да генерализираш по отношение на половината от световното население. Майка си не уважаваш ли? Щото и тя влиза в тази категория. Като гледам в какви мрънкала са се превърнали съвременните мъже не се учудвам, че доста жени изперкват. Търпял тормоз - ако кой те кара да търпиш? Приятелките ти с пистолет ли са те карали да бъдеш с тях? Трагедия просто.

7.   Никоя жена не те е вързала за себе си. Нито има закон че трябва да живееш с жена. Ама нали и ти искаш да ползваш привилегии от нея. А защо не заживееш с мъж - намери си друг такъв пИрфИектен от твоя пол и си живучкайте. Няма лошо, нито жените ще ти се сърдим. Един мррънкащ и досаден тип по-малко.
ж, 23

8.   Кофти работа, авторе. Аз те съветвам да станеш гей, ако не искаш да си умреш като дърт чикиджия. Защото тъй както ги описваш нещата и проститутка няма да изтраеш.

9.   Жените са като деца. Това обаче има и много хубави страни. Просто не търси в жената мъж с путка и цици.

10.   Не ти знам жените какви са били, ама май и ти не си много в ред щом си ги избирал такива. Пък и никой не те бие по главата да живееш с жена. Какво драматизираш и мрънкаш тук точно като женка?

11.   От написаното от теб ти звучиш като непоносимо мрънкало. Ама я я докарай до два- три оргазма, пък да видим дали ще ти мрънка или... не можеш?

Black Sabbath

12.   С това мислене никога няма да си намериш нормална жена.

13.   Да - тези неща дето си ги изброил, всички жени ги правят по един или друг начин - някои съзнателно, някои - не.
Твоя проблем е, че си живял с жени, които не са означавали нищо за теб. Ако си влюбен в една жена, всичко това няма значение.

14.   Намери си някой мъж да си живеете заедно. Ще си паснете идеално.

15.   Нормално е да мрънка, ако тя чисти, а ти след работа релаксиращ и не правиш нищо вкъщи, а всичко е за нея. Това за вас е мрънкане, понеже мъжете не са мрънкащи и общо взето все едно ти е допълнително дете.

16.   Може би си гей, но не искаш да си го признаеш, затова ти е такова бреме да имаш връзка с жена. Да съдиш за милиони жени на база "няколко" е странно. Само прикритите гейове могат да изпитват такава омраза към жените. Иска ти се да си на мястото на жената и да те глезят и обгрижват. Не знам как такова мрънкало като теб е имало дори една жена. Иначе тук ще се изтрепете да се пишете "глава за семействата" си. Приеми фактите и мини на отсрещния бряг, не съсипвай и тормози повече жените. Има много богати чичовци, които искат да разнообразят, а са и дискретни, защото са известни в бизнес средите. Можеш да станеш нечия принцеска. Недей да тормозиш повече нежната си душица с лошите жени.

17.   Жената е хубаво нещо, трябва да й създаваш радост, да я правиш щастлива, да ти е приятно с нея, това прави и теб готин мъж, носи ти удовлетвореност в живота.

18.   Жена съм, но не мога да се въздържа да не споделя друго наблюдение. Повечето мъже точно това поведение ви държи на въдицата. Аз нищо не изисквам, нищо не искам, не го спирам да излиза без мен, не питам кога ще се прибира. Ами изневери ми /сексът беше редовен и нямахме сериозни проблеми/. И аз не съм единствения пример за либерална жена която си е изпатила, защото на партньорът й му е станало широко около врата...
Мои познати жени, които вдигат скандали и се държат по описания от теб начин си имат здрави семейства и мъжете им ги гледат в очите. Явно, въпреки че мрънкате, това ви е интересно.

19.   То и те не могат да си се понасят. Усещат, че оня отгоре не ги е създал нормални!

20.   Аз съм жена, но ето и моето мнение: така, както се справяме и с мъжете-психопати- като видиш, че някой/ я е емоционално нестабилен или с някакви нетърпими характеропатии- не се разправяш, за да си късаш и ти нервите и без много обяснения слагаш точката, пълен игнор, никакъв контакт и айде бай-бай. Да тръгваш да се бориш с вятърни мелници, да влизаш в обяснителен режим и да си мислиш, че ще промениш някого е абсолютно безсмислено.

21.   Като цяло няма гении, който да се е занимавал с жени и да има деца. Ето ти го решението. Елементарно Уотсън.

22.   Нормално е за днешните времената на тежък глобализъм, обаче палачинката ще се обърне до едно десетилетие, тъй като всичко е твърде недомислено и природата си знае работата. Една от най-големите заблуди днес е, че жените са си самодостатъчни и за да си женен е необходимо да си твърде стабилен финансово, но това не е така! . Не са си самодостатъчни, самодостатъчни са си мъжете, които си купуват секс и могат да имат всяка хубавица за една вечер, после шапка на тояга и свирукане с уста. Колкото до стабилните мъже, ами то няма как всеки да е с пари, което оставя много жени с пръст в уста и ги принуждава или да гледат кучета, или в един момент да се чешат с мъже, от които преди това са бягали с 200 и надежда за по-добър луксозен живот. Тези неща вече се случват и ще се случват масово, а когато тук се напълни с арабели, ще почнат да търсят широкоплещестите, , ганьовци" с тъмни очи и окосмяване по гърдите и гърба, защото няма кой да ги спаси от рязаните пушки. Истината боли, но това ги пака жените. За съжаление са, повярвай ми. Вече пускат на тези мъже, на които отказваха. Вече ние определяме как и кога се случва нещо, но това е нормално и в реда на природните закони. То е пълно с нежни мъже и няма кой да ги чеше жените, замислете се. Ще се връщат на първоначалните опции.

23.   По такива си падате, читавите са ви скучни.

24.   Човек получава това, което заслужава. Вероятно и ти не си много стока, вероятно някой надут пуяк егоцентрик- нарцисист.

25.   Авторе, това което разправяш е до болка познато на мнозина. Аз чакам да пораснат още малко децата и ще бия шута на жена ми. Ще си карам живота по нататък без съпруга. Жени ми трябват само за секс. Курви или проститутки могат да свършат тая работа бе обвързване.

26.   Ми не ги търпи кой те кара... прав си всичко което описваш! И аз минавам през всичкото което описваш. Бих добавил и нещо което пропускаш... ако не вършиш и всичките, казвам всичките 100% домакински задължения няма и секс да видиш. Добавям още, дължен си да гледаш жената като кралица, да правиш всичко ТИ и си длъжен да си съгласен да ти втълпява как нищо не правиш никога! Запомни го НИКОГА НИКОГА НИКОГА каквото и да правиш не е достатъчно, винаги не правиш НИЩО. Та защо да го правиш? Ако искаш деца ще трябва да го търпиш!

28.   Няма правилния подход, за да я научиш да те уважава пич. И със сто жени да живееш все тая. И моята като се запознахме се опита да ми се качи на главата, ама и показах кой кара влака и сега е много блага и добра.

29.   Има и друг бряг... ако мислиш, че с мъж ще си щастлив, давай смело.

30.   Ти искаш някоя като Мама да те обгрижва и да ти гука по цял ден. Да ти повтаря колко си велик, какво добро момче си.

32.   Да си мъж не е лесно, много се отказаха.

33.   Стой си при мама да те обгрижва и си плащай на проститутки.
Очевидно си човек с ниска емоционалност и жените го надушват, затова не можеш да се задържиш във връзка.

34.   28 уважение се печели. Как я учиш "твоята" с шамари ли? И какво постига, някой баджанак да оправя след теб...

35.   АВТОРА:

Значи казвате трябва да харесвам мъже и да бъда гей? Само дето не е нужно да харесваш мъже и да бъдеш гей когато не понасяш определен тип жени! Аз говоря за споделено съжителство което просто с такъв тип жени (а те явно са масово явление) за мен е невъзможно заради психарските им изблици. Който иска да ги търпи, аз не мога. И между другото зададох въпроса си към мъжете в сайта, а ми отговарят жени който ме карат да ставам гей? !? Това е меко казано смешно...
За себе си в личен план мога да кажа живея сам (отскоро) имам си собствени фирми, работя и гледам да надграждам. Постигнал съм всичко това с много лишения, стрес, извънреден и денонощен труд и не завися от никого абсолютно от никого. Казвате аз съм мрънкач, о не аз гърбя от сутрин до здрач нямам време за мрънкане, само, че като се прибера мрънкалника ме чака да ми дудне за абсолютните глупости.... Никога не е било проблем да имам връзка, а по скоро че немога да търпя емоционални и психично нестабилни хора това е. Къде не бях ясен?
Както и да е живи и здрави!

36.   Понеже и аз съм на това мнение спрямо мъжете, ще си направя дете чрез донор и ще си ги гледам сама. От всичките си приятелки чувам, как им отпадат 90% от задълженията, когато мъжете им ги няма. Да беше от едно място, ок, да кажеш тук нещо не е наред, а от отвсякъде. Човек ще каже, че са се наговорили. Та, за да не запея и аз същата песен: дете от донор и толкова. Като ми се прави секс, има вибратори. Като се развали нещо, има майстори. Няма нужда да купувам цялата крава, като ми трябва само мляко я.

37.   Никой не те кара да ги търпиш. Като гледам токсичните коментари, само подкрепят темата ти... В днешно време и жените са свободни, и мъжете. Но както виждаш повечето мъже търпят какво ли не заради две неща - секса, и да не ги осмиват, че "нямали жена до себе си". Естествено, доста мъже и просто не могат да живеят сами, реват, не знаят какво да правят с живота си, та си търсят жена да им намери работа. Иначе аз си живея без жена, не се оплаквам. Спокойно ми е, имам си пари, правя каквото си искам, мога ако реша да напусна работа утре и да обикалям света дето се вика. Е... за съжаление днешния свят е някакъв цирк. Та предпочитам да поработя още малко и да се "пенсионирам" по-раничко в някой малък град далеч от глупостите на всички. Не знам, нека съм глупав и задръстен, но аз лично предпочитам спокоен живот, разумен, без проблеми с парите, без ненужни драми и емоции, ранно пенсинониране (а не работа докато умреш, което чака повечето)... Животът е достатъчно труден, моята цел е да го направя по-поносим. Наясно съм, че жена няма как да ми помогне да постигна тези си цели. Виж ако един мъж иска точно обратното на това което искам аз, жените ще са му от голяма полза.

38.   35 авторе, не беше ясен в определението си, кои жени не можеш да търпиш. Има разлика все пак в изказването: не понасям жените и не понасям определен тип жени, нали?

39.   Автор е (35) сега пък имал фирми (в мн. число) и много работел... Смях се до сълзи. Абсолютно невъзможно е човек като теб да има собствен бизнес, никакъв--0.
Най-много общак или ако продаваш незаконни субстанции някакви...
IQ ти е очеизбодно.

40.   35, ти си общото в историите ти съз злите жени. Ти.

41.   ""Не мога да понасям жените. "" Ама Вие сериозно ли? Как си представяте живота без жена до вас. Та такъв живот без жени, ще е най-близко до представата до ад. Всеки нормален мъж харесва нормални, умни, възпитани културни жени. В института, в който работех съотношението жени мъже бяха приблизително едно към едно. Бяхме купонджийски настроени. Купони по всякакъв повод до късно вечер, понякога в службата, понякога в заведения. Както винаги се случва, оформят се двойки, това е по-силно от участниците и винаги започва някак постепенно и незабелязано. На работното място винаги е имало и ще има контакти. Понякога и самият акт може да е на работното място, късно вечер по време на някакъв купон. Помещения много, всички се заключват, някои по -удобни в посока обзавеждане, подходящо за целта, понякога не толкова, ама кой гледа мебелировката в тези моменти. Тогава се живее за момента, сърцето бие в гърлото и не се усещат неудобствата. Е, вярно тогава бяхме млади и значително по-безгрижни. Нищо ново под слънцето. А всичко започва толкова случайно, от някакъв блус, при който може съвсем случайно, някой да е прегърнал колежката малко по-плътно и тя вместо да се отдръпне, също съвсем случайно се е притиснала до него. Може и биополетата да са работили на една честото, може и преди това да е имало някакво неосъзнато привличане. Може при този блус, гъвкавото и тренирано тяло на колежката да е реагирало някак по-отзивчиво, може аромата на парфюма да е бил по- опияняващ, може очите очите и да сияят с някакъв не познат до момента блясък, на звездно небе и да ти се иска да се разтвориш в тъмният безкрай. Може аромата на тялото И да е бил омайващ, а топлият дъх в ухото му да го е направил по -податлив. Може младият мъж да е преживявал някакъв душевен проблем и колежката с женската си чувствителност, със своята женска интуиция да се е досетила за тези емоции, може да е искала да помогне и да го успокои, но нещата да са ескалирали, да са преминали в сферата на ирационалното. Това може да се случи не само на работното място, може да се случи на симпозиум, може да се случи при командировка, но винаги преди това е имало някакво особенно усещане, че точно тази колежка е по-различна, по-добре те разбира, по е отзивчива, отделя ти повече внимание, държи много на твоето мнение по различни въпроси, По някакъв мек начин ти показва, че ти си значим за нея. Е, как някой може да не харесва жени, та това е абсурдно. Има един израз " хиляди ръце пляскат, когато си на върха. Две ръце те прегръщат, когато си на дъното". Това са ръцетена жената, която обича мъжът.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

42.   Аз си мисля, че темата като цяло е малко крайна защото не е сериозно да поставяш всички жени под общ знаменател, най малкото. Единственото което постига, е да дава трибуна на и без тва озлобените представителки които само чакат повод да почнат да джавкат глупости от сорта "стани гей шом не ти харесват жените". На подобен глупав довод, логичния отговор е "Не, миличка, няма да ставам гей защото не харесвам такива като теб конкретно, не всички жени. "

За мен лично най обективен е номер 37 и аз се подписвам под него.

Honorable mentions - Номер 11, както обикновено :) Като прескочим типично женското закачане на лична основа което явно е твърде широко разпространено ("Ама не можеш? " - шото то е много трудно човек да ви научи спецификите коя къде и как точно иска да я поръчкаш, че да свърши), кво излиза - "задоволена жена - тиха къща" :) Или иначе казано - "Козата си сАка пръч" :) Не, че тази стара народна мъдрост е някаква грандиозна новина, просто се чудя колко лесничко подобно повърхностно поведение се толерира. Ето например, аз като мъж ако не бъда олабен сутринта и ми откажат сутришна свирка с кафе, кво трябва да направя? Да почна да мрънкам на жената шото са ми пълни топките цял ден? Да почна да и правя муцунки? Малки злобни намеци? Да откажа да изхвърля боклука? Да не нося торбите? Малко инфантилно поведение, не мислите ли? Особено от личности които често пък имат претенции да са зрели. Ето защо е толкова уморително да се съобразяваш с хора които имат зрелостта на тинейджър и до голяма част от техното поведение към останалите хора зависи от това колко старателно са ги изклатили. Повечето жени си мислят, че всичко се върти около техния гъз. И мъжете които пък не могат да си контролират нагона, само ги поощряват да си показват магариите. За мен лично много по трудно се оказа да намеря жена който е наясно със своята сексуалност, надрастнала е това непрестанно лавирано около тази тема, и вече се интересува от друго. Като да начуим някакво ново умение или занаят, нещо полезно. Да помогнем на някой. Да построим нещо. Вече не чувам някой да говори за такива работи. Все някакви малоумни теми които явно се коренят в нередовен сексуален живот.

43.   Една истински щастлива, уверена в себе си жена, която има своите си интереси, а не се е вкопчила да възпитава мъжа си - не мрънка. Не пили! Тя е партньор. И му дава хармония, мотивира го чрез подкрепа и не е зависима емоционално от него. Тоест има свобода и дава свобода.

Уви, авторът е прав, масата жени се припознават в горното описание

44.   Жената е отражение на мъжа си. Или - каквото повикало, такова се обадило

45.   "Очевидно си човек с ниска емоционалност и жените го надушват, " - Емоциалността е еволюционна бабауна, подобно на комуникацията чрез говор и шенизчезне в един момент :)

46.   Към автора от Н 20 Ами, аз мисля, че ти дадох практични съвети, въпреки че съм жена, и не става въпрос за това да ставаш гей, само че ти се хвана за тези отговори. Въпросът обаче е имаш ли достатъчно характер да го направиш. Като усетиш, че някоя ти лази по нервите и те натоварва, режеш от раз и не контактуваш повече. Какво толкова сложно има? ! Все пак никой не те кара да стоиш насила, още повече, че си свободен електрон, нямаш деца, които евентуално да са някаква възпирателна. С емоционално нестабилни хора, психопати и някакви драма куин, оправия няма, така че отговорът мисля е ясен.

47.   Авторе, много точен е коментарът ти 35. Жените са прости същества и феминистките им втълпяват тези глупости.... били свободни и независими. Тук вони на женска мръсотия и просташки женски коментари. Да си минел на отсрещния бряг, да станеш гей и ред женски глупости. Авторе, жените беснеят, защото мъжете ги отсвириха и вече не ги искаг за съпруги точно заради женските гадости, които си описал. Нека да я карат на вибратори, само че едва ли ще е същото. Мислят си че с женското си междукрачие ще подчиняват мъжете, само че са се объркали. Всеки мъж който е мандръсал жена знае, че там е мокро, мръсно и мирише отвратително. За това щом имаш финансова възможност разтоварвай се с проститутка. Хем е много по-чиста, много по-красива и ще имаш удоволствие без задължения. Остави я тая женска сволоч, да и мухляса половата система. Доказано е, че без секс жената залинява, реазболява се и психиката и се претоварва. Не си ли чувал израза за намръщена колежка пристигаща на работа.

"Тази снощи не е е*ана. "

Ако пък искаш деца, ориентирай се към пристигащите мигрантки. Доста са красиви и ще бъдат послушни, което ще те напрпави щастлив татко, защото са и много плодовити, не като нашите кокошки дето са с големи претенции и с намален до минимум яйчников резерв.

48.   Авторе не се хващай на тия. Какво очакваше да ти кажат? Преди да прочета коментарите знаех, че ще те пратят при геовете хахаха..
Виж сега.. Жените са страшни манипулаторки. Постоянно те пробват. Опиоват почвата както се казва. За да могат да те действат за в бъдеще. Те са много хитри създания. Жив дявол са. Аз те разбирам че не може да ги търпиш. Понякога и аз съм така. Но в повечето случаи съм на кеф и не обръщам внимание. Жените искат все някакви льольовци за да могат да си играят с тях. Като на бившата ми мъжа. Но познай какво.
Аз мога да ходя да си чукам когато си поискам. Оня смотаняк няма да разбере. Сега разбрали ме?
Ще си търсиш жена която те слуша. А не някоя кифла.
Не ги слушай тия жени тук. Тях ги е яд че има такива мъже като теб с които не могат да си играят затова така говорят.
Ще си намериш друга. Жени много има. Стига да ти се занимава.
Ф

50.   И аз не мога да ги понасям. Предш десет години ми писна и спрях да търся. Връзките ми носеха предимно нерви и проблеми. От изневерите на последната и секса ми се догади. Сега живея сам и ми е спокойно.

51.   Айде, айде, знаем кой кого гони по улиците и се моли за запознанства. Много им се иска на момченцата, ама само някоя да ви се усмихне и сте готови. Толкова сте лесни, загорели и закъсали. Тук всеки се пише паралия и баровец. На живо -шушумига

52.   АВТОРА:

Честно казано не очаквах толкова много коментари и то от жени при положение, че изрично зададох въпроса си към мъжката аудитория. Явно на много от жените тук са им показвали вратата доста често заради подобно държание и поведение и вместо да се замислят защо те продължават да си злобеят още повече. Все ми е тая честно казано. Искам обаче да обърна внимание на няколко доста съвестни и точни коментара от трезвомислещи хора.

43 - И според мен това е пътят и начина за общо съжителство с някого. А не единият да се опитва да властва над другият.

46 - Да прочетох ти коментарите и да права си в това което казваш. Реално оттук нататък така ще бъде. Драма в мен и досега е нямало, реално жените с които бях драматизираха, но в последствие и на мен вече започна да ми става супер неприятно от такива хора/жени с подобно поведение, а то е масово и след като удряш все на такива няма как на човек да му стане кофти.

47, 48, 50 - Абсолютно сте прави за всичко казано от вас. Искам само да добавя още, че аз нито изпитвам злоба нито ненавист към женския пол даже напротив! Винаги съм обожавал жените и ако не се опитваха постоянно да ми се налагат и да го играят тирани със психични изблици нещата биха били чудесни, но уви.
Както виждам за жалост явно и при вас не е много по различно. Благодаря ви за отговорите!

54.   Айде айде, пак се почна... Авторът в темата се е обърнал за мнение изрично към мъжете, а в коментарите пак бъкано само от ЖЕНИ, съветващи го да станел педераст, без никой да ги е канил тук да си натрисат тъпите гейски пропаганди, и да е обелил и дума за такова нещо! Все едно и също във всяка тема, аман!!!

Вие можете ли да четете на български език изобщо? ! Къде в темата видяхте да е написано "здравейте, аз съм пасивен педераст и си търся някой мъж да ме ебе"??? Или четете, каквото на вас ви се иска?

Що не вземете вие да обърнете резбата и да станете леЗбийки и да си се мушкате една друга с пръсти доживот, без повече да се занимавате с мъже, а? Ама няма да го направите, не сте готови и не искате да се откажете от това удоволствие, защото знаете, че с мъж си ви е най-добре и нищо не може да го замести, нали?? Еми както вие не искате, така и ние не искаме и няма да го направим, ако ще да не остане нито една пукната жена на целия свят!

И разберете най-после, че ако някой мъж не иска да се обвързва сериозно с вас, защото не може да ви търпи отвратителения, злобен характер НЕ значи, че задължително е гей и, че трябва да го пращате на левия бряг! Той все още си харесва жени - просто само за секс и за нищо повече, това е!

1-50 от 125