От къде идва неуважението към жените
Какъв е коренът на всичко това?

Коментари

1-50 от 60

1.   От поведението им.

2.   Най-вече от самите жени и тяхното надменно държание, и голямо и неподплатено с нищо самочувствие!

И от това, че жената е създадена да бъде помощница и другарка на мъжа, да го подкрепя и да му помага, а не да се опитва да му се налага и да се дръвчи насреща му!

Така, че накратко казано - за това са си виновни самите жени!

п. с. Но не всички жени са такива! Има жени, които се държат мъдро, с обич, любов и уважение към съпрузите си, а и към всички хора - и такива жени са ценени, обичани и уважавани!

КАКВОТО ПОСЕЕШ - ТОВА ЩЕ ПОЖЪНЕШ!

3.   Прав е н 1, именно. А поведението на жените е: забрави вече да те нося на гръб. От там и агресията.

4.   Поведението на едни мъже идва от това, че не са възпитани да уважават жените и хората като цяло.
Те уважават себеподобни. Например ако един мъж е простак, той уважава всички простаци като него, а всички останали са смотани.
И с жените имат същото държание, ако е лека(да не ползвам други епитети) той ѝ се възхищава, за да може да му даде. Ако жената е сериозна и не се държи по такъв начин, който нашичкия очаква, то тя е надменна и т. н. И обратното правило също вАжи.
И преди да ме нахулите го казвам от гледната точка на мъж. Просто аз съм възпитан да имам уважение към към жените и към хората като цяло. Не може да се държиш като лайно и да очакваш, че всички ще ти потупат по рамото и ще ти кажат браво.

5.   Например сигурно щото някои се пускат голи в социалките за внимание, говорят само наивни глупости и са неоправни сами в живота?

6.   Каквото повикало, такова се обадило.

И все пак жените тук са изкачени на пиедестал. Много мъже мислят с долната глава и затова всички свинщини идващи от жените минават безпроблемно.
Много мъже като путьовци хванали някое момиче нямат проблем да търпят какво ли не само да има някоя жена до тях.

7.   Аз имах уважение към всички хора. Но с годините към жените загубих напълно уважението си без значение, дали това са културни, интелигентни и възпитани жени или простакеси с чалга манталитет. Държанието на огромната част от жените е отвратително. Те реално нямат уважение към абсолютно никого, нито към мъжа като партньор, нито към който и да било в обществото. Изключително безскрупулни, надменни и несъобразителни. Това мога да кажа. Съответно моето отношение към тях е културно и служебно, но не и уважително. Не е просташко, защото не искам да падам на нивото им. Но пък за сметка на това има доста простаци, които хич не им цепят басма. Та това мога да кажа за жените. А примери мога да дам хиляди, както и хиляди се наблюдават всеки ден при поведението им по улицата, в магазина, зад волана и т. н. и т. н. Един прост пример мога да дам как щяхме да бъдем прегазени на пешеходна пътека с 3 годишният ми племеник от жена, която не отдавна бе член на политическа партия ДБ и също така до ден днешен много активно проповядва морални ценности и устои като доброта, приемственост, грижа за децата и т. н. Да, вземаше десен завой, ние на зелено пресичаме, щеше да ни сгази, изръмжа много злобно през зъби и отпраши с мръсна газ. Това е просто един от милионите примери. Злобата, агресията и надменността, които се наблюдават сред жените са умопомрачителни. И пак искам да отбележа, че отвратителното им поведение е насочено не само към мъжете, ами към абсолютно всички - други жени, възрастни хора и деца. Да не забравяме и лекото поведение, не на всички, но на една огромна част от тях.

8.   Според мен идва от вашето поведение и отношение към другите. Никога не съм се държал неуважително или грубо с жена, освен в случаите когато тя се държи по подобен начин с мен. Тук жените редовно обиждат и плюят всички мъже, защото някой мръсник им е направил нещо лошо, но аз каква каква вина имам че да им търпя обидите и отвратителното им поведение. Нека си насочат гнева към конкретния мръсник а не към всички останали и да не ме слагат под общ знаменател с него сякаш и аз съм такъв. А понякога отношението ви е отвратително и без причина. Тогава какво уважение искате, след като и вие се държите по отвратителен и гнусен начин с другите?

9.   И при мъжете и при жените е една и съща причината. Липса на самоуважение преди всичко. Седиш и търпиш някой, който те третира като по-нисш/а. Откъде накъде? Ако той/тя не може да се отнася с теб като равна/е, не се занимаваш с него/нея. Като се примиряваш с егоизма, обидите, големите претенции, изневерите и т. н., много ясно, че няма да те уважава. Някои хора остават в такива връзки, защото ги е страх да са сами или наистина си мислят, че партньорът/ката и е кой знае какъв/ва и му/ѝ се връзват на глупостите, че наистина са "заслужили" такова отношение.

10.   От това което представляват... Уважение, чест, достойнство... това са неща които се печелят, не се изискват.

Естествено част от това което представляват е да не осъзнават написаното...

11.   Защото не уважават себе си

12.   От това, чЕ когато повечето си отворят устата от там излизат само простотии, зодии, драми, интриги, манипулации…и повечето са търсачки на внимание.

13.   1, какво в поведението на жените? И аз мога да кажа, че не уважавам мъжете заради поведението им, но това би било твърде общо и би сложило всички мъже под общ знаменател, което не би било правилно.
Съдейки по лайковете на мнението ти, явно мъжете просто обичат да мразят жените с причина или без, просто защото могат. Така ли е или бъркам?

14.   На първо място в голямата си част те самите не се уважават.

15.   "От къде идва неуважението към жените? "

Авторке, много добре знаеш ти отговора на този въпрос, нищо, че се правиш на ударена! Днешните жени, заразени с феминизъм не заслужават никакво уважение от мъжете заради тяхната наглост и простотия да се състезават с тях и да им се правят на равни, каквито не са, и никога няма да бъдат! Ще си заслужат уважението едва тогава, когато осъзнаят и приемат мястото си на по-низш пол, стоящ под по-висшия и природно съвършен мъжки такъв, и се откажат от безмислената си феминистична борба за надмощие над мъжете, която е предварително обречена на загуба!

16.   Всичко е взаимно на този свят. Когато ти проявяваш уважение и хората ще проявяват уважение към теб.

17.   Това, че мъжете дават внимание и любов на надути и надменни женища, вследствие на което самочувствието им се вдига до небесата и започват да стават още по- надути, а това е дразнещо за всички ни. Отделно мъжете смятат, че жените са длъжни да им дадат секс, просто защото са се държали що- годе прилично с тях и когато не го получат, съвсем се озлобяват, незнаейки, че доброто отношение е просто възпитание, за което никой не ти дължи нищо друго, освен добро възпитание.

Black Sabbath

18.   От комплексите на мъжете

19.   1, казал си каквото трябва да бъде казано. Повечето жени с които съм си имал работа са се държали като деца, нулева емоционална интелигентност и entitlement до небесата. Да не отварям дума за двойните стандарти - постоянни обиди и опипвания. Ако аз направя и половината от това ще се озова зад решетките.

20.   Елементите, които не уважават жените, са или комплексари или неудачници.

22.   От факта, че мъжете се възпитават, че жените са им лична прислуга, но най - вече от личният пример. Ако бях мъж, щях да съм точно като баща ми - той нищо не пипа вкъщи.

23.   Защото вкъщи никой не учи мъжете как да се държат. Все с грубост, все с обиди и пренебрежение. Истинско чудо е, че българките още се връзват.

24.   От комплексите на мъжете, принизяват, за да се почувстват отгоре. От лошото възпитание и примера в къщи. Силният и стабилен, тоест уверен мъж, не мачка жената. Просто я успокоява и регулира емоциите й по този начин. Повечето мъже са много неуверени. Не достатъчно привлекателни, не печелещи добре, необразовани. Но искат жена. Правят се на клоуни, и като намерят някоя, и като я вържат някак си, мачкането започва. Викат си "Аз къв тъпак съм, тя е още по - тъпа, щом се е хванала с мене.. " И как да я уважава?? Разбира се, ако го остави гледа да й съсипе живота и я мрази, защото го е яд, че се е усетила. Та така.

25.   1 до 13.
Да, можеш да правиш каквото си искаш.
Лично за мен, поведение в което са забъркани доста мъже, слабо и вяло професионално развитие, желание само за фейсове, инстаграми и социални мрежи, почивки, говори за вятър в ушите, от там няма как да взема на сериозно подобно създание дали от мъжки или женски пол.

26.   Ще ви дам пример. Ще имате ли уважение към жена, която ходи да се чука с някакъв простак в изоставен автополигон от времето на социализма? Когато една жена принизи собственото си поведение на евтина курва и загуби самоуважението си, няма как другите да я уважават. За съжаление това явление е масово сред жените. Говорят ти едно, а вършат друго.

27.   Забележете, че същите тези мъже, буквално са готови да целуват обувките на други мъже ако са успешни материално. Та първите стават като мазни медузи около тях.

28.   От възпитанието, не е каквото повикало такова се обадило. Пример: мъжете простаци мразят в червата си интелигентните жени, защото така са възпитани, вкъщи са хихикали пред телевизора с техните на скечове като Деса Поетеса от "Шоуто на Слави", техните не са си вдигали задника да ги водят като малки на изложба, театър, до библиотека. Но са си вдигали задниците да купят телевизор. И простака мрази интелигентните жени, с интелигентни семейства като се спуква да говори техните и той какви са работяги, а за него професии като лекарската, учители, възпитатели, преподаватели не са за него професии, а "на хляба мекото". Един простак, попаднал в други среди, понеже намерение няма да се напъне да учи и чете, той ги мрази. И ако за такава жена е женен почва да й се подиграва, да я обижда, с пред неговото семейство насаме я изкарва куку и луда, защото защо да уважават снаха си и майка на внучето/внуците, като могат да пускат сълза как сина им си е взел едно куку.

29.   Въпросът за липса на уважение към жените е много пластов и много-причинен. Нека не се забравя, че мъже, които са сатанизирани, също са раждани от жени. Могат като базови причини да се очертаят няколко:ниско възпитание в двата пола, ниско образование в двата пола, американогейкият неолиберален феминизъм. Последното е някаква перверзна форма да опит за налагане на жените като силен, водещ пол, но двата пола са равнопоставени. Мъжете с около 2-2, 7 пъти по -силни от жена в същата тегловна категория. Имат по -масивни кости, по-голям обем на белите дробове, вследствие на това повече кислород в кръвта, по-голяма сила, по-бързо окисляване, по-бързо протичащи процеси. Жените са по-адаптивни, по-ценни, като средство да увеличаване на човешкият род.. Ако погледнете в американските филми, в мъжки сфери водещата фигура е жена, която командва мъже примерно в полицията и армията, а ако е негърка или азиатка, то това е направо идеално. Същата тенденция се забелязва във френски, английските, немските, даже и в испанските филми. Редовно се наблюдава как една примерно 60 килограмова жена, "спуква" от бой един 90-100 килограмов мъж. Опитват се да го пробутат като новата "нормално". Това последното е нещо като опит до къде могат да стигнат. В продължение на девет години тренирах джудо, а в десантният батальон две години СРБ/базирано на бойното самбо/. Даже моето съседче, което сме израснали заедно от деца и я чувствам, като по-малка сестра, и тя в един момент реши, да пробва своите умения, които беше тренирала в някаква вътрешна школа на МВР. Баща Й беше генерал от службите. Разбира се през цялото време на нейните опити да ми покаже, колко е"печена", аз я пазех да не я ударя по-силно. Всичко това се разиграваше на тяхната вила, къде тя ме покани, а аз Й бях обещал да изкопая една траншея за водопровод, защо искала да си направи малко декоративно шадраванче. След водевила, който устрои взе, че се разсърди, защото не стана нейното, е това беше ден до пладне. Ако трябва да съм откровен, съпругата ми е технически директор в голяма компания и ръководи над триста мъже, но винаги е изпитвала уважение към тях. Както казва, не претендирам да съм дама, не мога да бъда очарователно безпомощна, да се превземам, аз инженер и ръководите взема крайните решения, отговарям за тези решения, държа на хората си и се надявам да е взаимно.. Има твърд характер, много коректна, когато обещае нещо винаги го изпълнява. Хората Й на шега я наричат госпожа центурион, но най-често шефката или инженер Александрова. Толкова години сме заедно, винаги е ценяла мъжкото у мен, усещам уважението Й. Дъщеря ни, като продукт на неолиберализма, все иска да се изкара повече от мен, в някакви битове умения, даже не им обръщам внимание, но тогава влиза в действие майка И, която тактично Я поставя на мястото Й. Програмният ми колектив беше от осем млади жени и момичета, всичките инженери, възпитати, културни, четящи, умерено спортуващи. Усещал съм едно, ненатрапчиви, дребни знаци на внимание. Леко се работеше с тях.. Всичко опира до произход, възпитание, образование, като под това се разбира училището, в което е учил индивида, семейна среда, културни интереси. Чалгата не спада към културните интереси. Според мен нормалният мъж изпитва истинско уважение към нормалната жена. Готов я да я защитава в нужда, даже да е непозната. Уважението към жените е засукано с майчиното мляко //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

31.   От злобата и завистта на бъдещите свекърви, които цял живот обсъждат и плюят по останалите жени.

32.   Уважението не си го купуваш от мола. Уважението се печели и се извоюва.

33.   32, не е точно така. Аз се държа с уважение с всеки, независимо любов, приятел, другар, сервитьора или който и да е. Държа се така, както очаквам да се държат с мен, а ако някой проявява неуважение си е негова работа. Имах позната, която със сервитьорите се отнасяше с такъв презрителен тон, така ги въртеше и беше грозна картинка. Твоите думи, че уважението се печели и извоюва са думите на моята свекърва, която е във война с всеки извън двора й. Ние не сме на война, не сме примати, отнасяй се с другите така, както искаш те с теб.

34.   Както вече масово са ти отговорили, коренът на проблема е в самите жени.

Те са, независимо от възрастта или професията, масово разглезени, разхайтени, самохвалещи се и самогъзници. Не, не преувеличавам, виждал съм както в жени на 16, така и при жени на 56. Жени с които имам бегъл контакт и жени, които са ми близки. Виждам го, както при най-обикновени сервитьорки и касиерки, така и при висшистки, учителки, счетоводителки, полицайки, социални работнички и прочие. Масово трябва да им се обясняват неща като на малки деца и оттам произлиза конфликтът, че са малки деца в тела на възрастни, с които пък трябва да се възпроизведеш и положението, когато погледнеш цялата картина, е просто много отчайващо.
Жени на 45 са ми говорили за гаджета. Виждал съм жени на 50 с престижни професии да гонят мъже, които не ги искат, да не говорим за ученички, които физически ги отблъскват и те пак го гонят, защото явно се подмокрят за този или нещо.
Хвалят се с "образованието" си и професията си, а не можеш един смислен разговор да проведеш с болшинството, дори и в сферата на тяхната практика, и все пак очакват от мъжа да поеме сметките, и ако платят нещо, неизменно го изтъкват, да се види колко са велики. Постоянно се оплакват, колко им е трудна работата и твърде често изтъкват, дори и да е видимо с просто око, че не са прави, че тяхната работа е по сложна или по-натоварваща или изобщо, че на тях им тежи повече от на мъжа. Както е написал номер 7, поведението на болшинството от жените е отвратително и показателно за тяхната неспособност да бъдат водещи, не просто в интимните отношения, ами в човешкото битие като цяло. Модерната жена е олицетворение на пословицата "дай му власт и му гледай сеира".

Аз лично изпитвам повече съжаление, отколкото неуважение, спрямо жените.
Има едно видео на една жена, която я питат на интервю, дали съпруга ѝ е щастлив, а тя отговаря с "Това е странен въпрос, обикновено питат дали аз съм щастлива". Тя очаква интервюиращият да смени фокуса върху нея, но той си остава с въпроса и след като се подразбира, че мъжът явно не е щастлив с тази самогъзница, тя напсува интервюиращия и оператора.
Е, нейното поведение изключение ли е? Според моите наблюдения, нейното поведение може да се припише на поне половината женско населени, омъжени или не. Много жени обожават да се изтъкват с това как са избрали съпруга си, видиш ли са го удостоили с честта да им бъде съпруг, а обратното не им идва наум.
Много жени, предимно младите, изтъкват как добрите мъже били скучни и предпочитали "токсичен" мъж, който да оправят, като в един от многото пропагандни романтични филми, които обикновено нормализират най-лошото в интимните отношения; ама ако няма интрига, нали няма да се гледа?
Жените, които искат да се "наживеят" са причината и мъжете, които забелязват това и редом до тях искат да се "наживеят", като похапнат малко безплатни "сливи" са следствието. Ако жените не бяха толкова промити от идеята, че могат и трябва да предлагат на мъжете само и единствено секс, че трябва да бързат да си загубят девствеността, масово проблемите щяха да изчезнат, защото нямаше да има мъже и жени въртящи по десет от другия пол едновременно. Нямаше да има недоволни мъже, че жената се е изчукала с десетки мъже, преди него, понякога на първата среща, срещу нищо; а сега, видиш ли, когато дойде неговият ред, той трябва да чака и да плаща повече за трета-ръка стока. Нямаше да има и толкова скептични жени, възприемащи девствени мъже като дефектни, сякаш да си курвар и да ти се натискат постоянно е похвално.

Също, потвърждение че жените са самогъзници е, че дори и привидно добрите момичета искат да се преклонят пред тях. Не смеят да направят първата крачка, дори силно да харесват някой, а той да не знае. Една колежка ми обясняваше, как мъжете задължително трябвало да заговарят и ухажват жената, защото били ловци, но тя нямало да му се усмихне, да го подтикне към тези действия, ако не го познавала предварително. Е, като си намръщена и не смееш да кажеш едно "здрасти", от какъв зор да те заговори някой? Аз веднъж попаднах в подобна ситуация в автобуса, където момичето седнало отсреща ме гледаше, докато не я гледам, и си отдръпваше погледа като я погледна, но през цялото време беше намусена. Впоследствие споделих случката с една приятелка и тя ми се скара, че момичето кокетничело и съм трябвало да я заговоря. Дори да предположим, че момичето е искало да я заговоря, аз не съм имал въпроси към нея, та за какво да я заговарям, колко често се вози с конкретната автобусна линия ли? Същевременно тя ме вижда, че си рисувам на телефона и е имало за какво да пита, ама не е. Цялата тая дандания, скована от тези три жени, прехвърля цялата, не повечето а цялата, отговорност на мъжа, а жените си остават готованки.
Имам чувството, че по принцип е така, жените търсят наготово "успелият" мъж, с парите, колите и прочие, вместо да тестват прословутата си женска интуиция и да разпознаят и вземат "успелият" мъж в начален стадий. Някак си, тази женска интуиция не ги опазва от лошите им избори, които се трупат и не разпознава дървото с добрите плодове, докато е още семенце, ама непрестанно се хвалят с нея.

Има една много вредна илюзия и тя е, че жените са с вродена стойност и тя е толкова голяма, че мъжът трябва да откупи една жена, едва ли не, заменяйки всичко което има срещу нея.
Нека да започнем с това, че ако жените имат вродена стойност, то и мъжете имат такава, но вродената стойност, която се корени именно в способността да се правят бебета, е по-голяма при мъжа, извън силното оредяване на женското население.
Една жена може да забременее от един мъж и така да изкара девет месеца, но един мъж може да оплоди десет жени в един ден.
В този ред на мисли, не е чудно, че групи от жени ще се конкурират за един и същи мъж или малък процент от мъже, защото не са им нужни толкова много мъже да оползотворят вродената си стойност.
Също, животът е благодарение на мъжа, не на жената.
Едно яйце, без да бъде оплодено, няма да се излюпи - ще си остане само храна. Едно яйце се излюпва в пиленце, само след като бъде оплодено от петел. Но жените обичат да се хвалят с това, че раждат и давали живот, въпреки че реално, те само износват плода - което пак е подвиг и то голям, ама грешно разбран.
Имайки предвид всичко това, нека се разбира, че стойността на жената се разбира впоследствие, а не предварително. Това, колко деца ще роди и дали ще бъде добра майка се вижда впоследствие. Това какъв помощник ще бъде тя, на съпруга си, се вижда впоследствие. Да, ако вземем предвид постулата ми с женската интуиция и мъжете донякъде могат да предвидят коя става за майка, и коя не, и залагат; но отвъд това, че няма някаква пословична мъжка интуиция, с която да се хвалим, е много по-лесно за жените да предвидят материалното развитие на един мъж, отколкото на който и да било, да предвиди как една жена ще се развие като майка
И това каква майка ще бъде една жена е много важно, защото на въпроса какво предлагат жените срещу един добър мъж, търсеният отговор е добра майка и вярна съпруга. Жените, които не предлагате нищо насреща освен "себе си" или материални блага, не разбирате, че с нищо не се различавате от стадото и не давате повод да бъдете избрани пред някоя друга.
За мъжът не е определящо дали жената е с висше образование, получава голяма заплата, кара скъпа кола и тем подобни. Всички тези неща са поръски, пудра захар и сосове, а мъжът го интересува основното ястие - с една дума, месото! А месото е именно, вярна ли ще е до гроб и оттам, дали да ѝ повери отрочетата си; но някои жени продължават да натякват кариерните си успехи, без да се замислят над тези две прости неща, както спрямо самите себе, така и спрямо перспективните си съпрузи.
Заради това е бъкано с разводи и младежта са масово олигофрени, защото децата останаха някъде на заден план и си личи.

Някакви други въпроси?

35.   Той едно го е написал кратко, ама ще отбележа някои конкретни неща, заради които аз имам негативи. Интересчийство, лицемерие и ъова как тръгват с някой и му внушават, че е мъж и го обичат, а той всъщност е просто добре устроен и нищо повече, точно на такива мъже жените им най-, много шарят с очи и се заглеждат в мъже, които са им симпатични, но не са с тях заради липса на средства.

36.   До 24

А жените, които постоянно принизяват и вменяват комплекси на мъжете, те по какъв повод го правят? Те също ли са комплексирани?

Как изглежда този силен и стабилен мъж? Как я успокоява, когато тя крещи и прави фасони, дундуркайки я като малко дете?
Как визираш неувереността? Ако смачка озлобеното ѝ его и я накара да се кротне, това неувереност ли е?

Какво визираш под привлекателен мъж? Някакъв конкретен външен вид, поведение или просто мъж, който, съвсем буквално, привлича жени, нищо, че може би е дебел и рошав?

Какво визираш под това един мъж да печели добре? Да изкарва над 3000 всеки месец? Зависи ли според това къде живее и какви са разходите му?
Ако един мъж не може да работи желаната от него работа и трябва, поне временно, да се примири с посредствена работа, това лошо ли е?
Ако пък един мъж е доволен от работата си, но тя е нископлатена, да кажем 1500, това лошо ли е?
Ако един мъж не печели много, но влага почти всичко във връзката си, какъв е този мъж? Тук визирам едни типове, които, като ги интервюираха, казаха че имат 500 в банковата си сметка, докато приятелките им имат 50, 000 и се разбира, че разходите са едностранни от мъжете за жените и че самите жени го изискват, защото "той е мъж".

Как разбираш необразован? Според документи или интелектуално равнище?
Ако един мъж има приятели професори, доктори и други, които го възприемат като интелектуално равнопоставен и даже се съветват с него, а той е най-много бакалавър, или със средно образование по документи, той образован ли е или не? Глупав ли е или не?
Ако един мъж е с докторска степен, но пък не може да си паркира колата в гаража, какъв е? А една жена?

Въпросите ми са към номер 24, но който иска да отговаря.

37.   Коментар номер 15 дава най-точен отговор на въпрса защо мъжете вече не уважават жените. Кажете ми една причина заради която мъжете да уважават жените? Няма такава! Дори и способността им да раждат не е нещо особено, защото без мъж нищо няма да родят. "Интелигентните" кариеристките и властните жени не са харесвани от мъжете заради надменното си поведение, а омразата към тях е заради незаслуженото назначаване на висок постове и то от мъже-роднини, защото заемат незаслужено места, на които мъжете биха свършили работата много по-добре от тях. Така или иначе, такива жени почти винаги остават без мъже, камо ли да имат мъжко уважение от нормални мъже. Уважават ги мъже-олигофрени, меки китки и разни лг-мг-бг-дг девианти, които Господ е наказал и е оставил да нямат поколение.

38.   Излиза ми в тик-тока видео от някакво Бг шоу "къщата на инфлуенсърите" (не живея в България, не гледам подобни бълвочи, не познавам и не знам нищо за тези "инфлуенсъри")
Та, някакъв едноклетъчен с вид на човекоподен от мъжки пол, може би 2 м мъж, вероятно около 130 кг, тръгва леко приведен, още по-разширен, да изглежда още по-голям, с привене глава и поглед на "алфа шимпанзе" срещу момиче около 160 см на около 60 кг.
Това не е неуважение към момичето, това е просто един едно клетъчен организъм, без капацитета да разсъждава, заплаха за човеците, ако не беше човекоподният му вид, би следвало да бъде отрселян или прибран в зоопарк.
Иначе евала на момичето, че не отстъпи нито милиметър пред това недоразумение или грешка на природата.
Но има доста такива, които са се сврели сред хората, имат подобен на хората вид, и ако кротуват даже минават за хора докато не покажат с някакво движение или "мъдра" според тях мисъл колко по-низши са, прикачени около нас, но... по-големи флакон с Райт може би..

40.   Това е общо казано. Всичко зависи от конкретната жена. Уважението е нещо, което се печели. То не се помагала всеки му просто, защото се е пръкнал.

41.   От 38 коментара виждам едва няколко адекватни.
На всички останали явно жените са им виновни за всички световни проблеми, за психичните им отклонения и ниското им самочувствие :) Няма да увъртам и да обяснявам какво и що - повечето коментиращи тук са откровени мизогинисти с нисък интелект и нямат капацитета да разберат каквото и да им се поднесе като информация - те си знаят тяхното - жените са ужасни, трябва да ги тъпчем и принизяваме!

Обаче, искам да кажа... че все пак ако не е бил майчиният им организъм да създаде яйцеклетка, после да създаде ембрион, да ги износи, да ги роди, а впоследствие и отгледа, нямаше да има кой да говори глупости из форумите и да изглежда като просто прасе. Точно така изглеждате с коментарите си, господа - като едни прости прасета, които нямат елементарно възпитание и не могат да решат личните си проблеми сами, а все трябва жената отсреща да им е виновна. Един ден ще се влюбите истински в някоя дама и ще запеете друга песен. Затваряте си сами врати, през които искате да преминете, признавате или не.

По-малко омраза към жените няма да навреди. Фокусирайте се върху себе си и се развивайте. Обичайте хората около вас и недейте да създавате напрежение между половете. Никой не печели от това. Особено бъдещото поколение.

42.   38, нищо не разбрах! Значи едноклетъчният човекоподобен от мъжки пол, два метра и 130 килограмов тръгнал срещу момиче 160 см и 60 кила, е и? Какво е станало след това, може ли да поясниш? Момиче 160 см. и 60 кила е доста пълничко момиче и не вярвам отромният два метра мъж да си я харесал. 130 кила за два метра мъж е случай за перфектна мъжка фигура, нищо че ти се струва човекоподобен. Аз тежа 101 кг. и съм 178 см. в момента без грам излишна мазнина. Левият бицепс е с обиколка 48 см. а десният 49. И аз ли съм човекоподобен? Жена ми е 49 кг. и е висока 168 см. харесвам си я много.

44.   41 и аз от твоите писаници, също не виждам да лъха на интелект и кое не беше вярно от написаното? Не съм чел всички коментари но в някои мъжете се аргументираха много добре, докато вие отново освен да кажете "вие ни мразите" не можете да дадете друг аргумент? Да, не съм впечатлен от масовата жена, най вероятно има много изключения но аз на такива не съм попадал скоро в ежедневието си.
Масовите ми впечатления от жените във моята възрастова група (25-30) са:
-Еднократни бръмчалки.
-Инстаграм кифли.
-Чалгаджийки.
-Гледат предимно имуществото и парите.
-Поставят батките на пиадестал.
-Имат речника на каруцар.
-Тунинговани джукеси.
-За тях нормалните мъже са скучни.
-И те също нямат уважение към мъжете.
Пс преди да говориш за ембриони и яйцеклетки, разбери че сериозна част от възпитанието при мъжете, идва точно от жената (майката), а често виждам майки които втълпяват на момчетата си, че заслужават покорна домакиня, която трябва да им служи вярно, тоест така се възпитава неуважение към жените, точно от жени.

46.   "Обаче, искам да кажа... че все пак ако не е бил майчиният им организъм да създаде яйцеклетка, после да създаде ембрион, да ги износи, да ги роди, а впоследствие и отгледа, нямаше да има кой да говори глупости из форумите и да изглежда като просто прасе. "

Ето от тука идва неуважението към жените. От неуважението на жените към мъжете.

С това надменно поведение, че са черешката на тортата, без да се сетят, че една черешка, торта не прави.
Майчиният организъм не създава зародиш, зародиша го създава сперматозоида, а майчиният организъм единствено го подслонява и подхранва, тоест износва. Но за да износи каквото и да е, нали трябва да бъде оплодена, тази майка? Но тази част удобно се пропуска.

А това с отглеждането е иронично само по себе си, но и още повече в контекста на самия коментар.

"и отгледа, нямаше да има кой да говори глупости из форумите и да изглежда като просто прасе"

Значи разбираш, че именно тези мъже, от които се оплаквате и наричате прасета, са отгледани от жени? Че те са продукт на жени, които не стават за майки, самотни или не? Че именно вие, жените, произвеждате собствените си проблеми?
Женското възпитание спрямо момчетата е в двете крайности, или само да ги разглезват или да ги бият и унижават. Твърде рядко срещано изключение е майка, която може да отгледа син с обич и дисциплина.
При момичетата пък, дори и при наличието на мъж, често биват разглезени с идеята, че са принцеси и се превръщат в лигли, които хленчат, когато някой мъж се държи подобаващо по-строго с тях.

Ако жените ще се хвалите с това как отглеждате деца, приемете че вината за разхайтените деца, момчета и момичета, е ваша.
Приемете, че вината за тези видеа, с момичета побойнички, е ваша.
Приемете, че вината за това, някои момчета да третират момичетата като едно дърво, което да препикаят, и момичетата да го допускат, е ваша.

Неуважението към жените е производство на самите жени, които сами не се уважават и си го слагат с мъже, които не ги уважават, за да отгледат деца, които няма да ги уважават. Говорите глупости за омраза към жените, докато открито обиждате мъжете и храчите по тях, що за лицемерие?

Вместо да е скромна, е надменна.
Вместо да е девствена, са я минали една рота.
Вместо да е естествена, е дегизирана с една кофа грим.
Вместо да се облече прилично, си вее гърдите и гъза.
Вместо да каже някоя мила дума, само се оплаква от бивши и настоящи.
Вместо да даде нещо насреща, само иска.
Вместо да е вярна, разнообразява и казва, че го "обича".
Казва, че иска добър мъж, в същото време нарича добрите мъже скучни.
Казва, че иска добър мъж, но се вре само измежду прасетата.
Казва, че не иска да я закачат и после се чуди, защо добрите мъже не проявяват инициатива, а привлича само кофти типове.
Казва, че даден мъж е мъж за дългосрочна връзка и го кара да чака, и да се доказва отново и отново, докато мъж, за когото казва, че за нищо не става освен един секс, преспива с него още същата вечер в която са се запознали.
Иска да се наживее и после се чуди, защо след като си похаби младостта, никой не я иска. А какво означава да се наживее, да се изживее в ролята на проститука и да я напълнят няколко различни типа преди да е готова да се задоми? Защо? За похвално ли го мислите?
Отвратително е!

Жените се оплаквате, че мъжете мислели само с долната глава, докато само им продавате секс. Това е, гримирате се, контите се, обличате се провокативно, реклами с близалки и прочие за да продавате секс.
Всички тези идиотии с романтика, за да се продават сексуални илюзии.
Вие пробутвате сексуалността си, вие сами я слагате на преден план и после се оплаквате, че мъжете само това виждали, а какво да видят?
Как да разбере един мъж, по дълбокото деколте, че една жена е неврохирург?
Мъжете, които мислят с долната глава, са производство на самите, пошли, жени.

Е, при всичко това, как да ви уважаваме? С какво сте заслужили уважение?

48.   46. Много удобно, майката е виновна и готово. А бащата къде е във възпитанието? Особено на момчетата? Бащата на мъжа ми е бил с него редовно на лов и риболов, учил го е да оцелява в природата, нещо, което и той прави сега със синовете си. И това е някакво абсолютно изключение. Масово българските мъже не си поглеждат отрочетата, било то мъжки или женски. Всичко лежи на майката: Работа-колкото мъжа, домашна работа-100% женска задача, отглеждане и възпитание на децата-100% женска работа, болногледатчка-100% женска работа, водене на децата по курсове и занимания - 100% женска работа. Масово българските мъже участвате само в правенето на тия деца, от там нататък кучета ги яли, и децата и жените ви. Ми за това сега сме на това дередже. И докато продължавате да прехвърляте цялата вина на жените, това няма да се промени.

51.   46, от 41
Поведението ми не е надменно в никакъв случай и съм се изказала доста коректно спрямо прочетените коментари - не можеш да ми проектираш собствените си несигурности, дори да искаш.
Имам пълното право да кажа всичко това и фактът, че ти правиш точно това, което обясних - опитваш се да вмениш на околните, че вината е на жената, а не твоя, е красноречив.
Стоя зад всяка своя дума, защото всеки със здрав разум може и сам да прецени, че казаното е релевантно и е истина, а не просто заяждане и почесване на език като твоите небивалици.

Повече мисли и по-малко пиши. Валидно и за всички останали женомразци в темата.

52.   48, къде е бащата зависи от бащата и от майката, която го е избрала.
Бащата не излиза в майчинство и ако работата му е извън града, пък може и извън държавата, присъствието му е по-оскъдно.
И моят баща ме е водил на риболов, учил ме е как да поправям всичко в една къща, от бравата на вратата до термостата на хладилника, да не говорим, че една къща сме съградили заедно с него. Може би е изключение, ама се запитай, защо е изключение? Въпросът е реторичен, защото масово жените правите грешни избори откъм мъже и някои си остават самотни майки.

Аз отговорността на бащата не я отричам и ако прочетеш коментара ми отново, ще видиш, че всички проблеми са производни на липсата на бащиното присъствие или на ексклузивно женското отглеждане и възпитание на децата. Но, моля, не си измивайте ръцете с мъжете, защото това, че грешните ви избори отсъстват във възпитанието на децата, по никакъв начин не оправдава масовата неспособност на жените да възпитават деца и да бъдат майки.

Нека да уточним някои неща.
Не, работата ви не е колкото на мъжа, тежка или трудна.
Да, работите, не се отрича, но за всеки е видимо с просто око, от личен опит или погледнато принципно, че жените работят по-малко и по-леко.
Дори и двамата съпрузи да са лекари, жената пак я кара по-леко; знам, защото съм го виждал.
При повечето двойки мъжът работи повече за да носи повече приходи и жена му да работи наравно или повече е голямо изключение.
Също, домашната работа не е 100% на женски гръб, защото и ние изхвърляме боклука, и ние мием чиниите, и ние перем, съвместно с това да ремонтираме домакинството, когато се налага. Но мога да кажа, с ръка на сърце, че на много от жените им харесва домакинската работа, чувстват я женска и предпочитат сами да я свършат вместо да им се "пречкаме", както сами се изразяват.
Отглеждането на децата е предимно женско задължение, да.
Не се чуди, вие сте ги кърмили, ясно ти е че е ваше задължение.
Възпитанието е задължение и на двамата родителя, но както вече казах, когато то остане единствено на женски гръб, се получава грешно и жените, като 41, които се хвалят с това, че сами отглеждат деца, пренебрегват това, че тотално са се провалили във възпитанието им.
Не знам, откъде ти дойде идеята за болногледачка, като мъжете масово се грижат за болните си жени. Познавам не малко жени изпадали в шок след раждане и кой мислиш се е грижил за тях, докато се свестят? Има един лаф "на болната жена, мъжа ѝ почина".
Точката ти относно курсовете сама опровергаваш с примера за мъжа ти и баща му. Не, просто по-често жените бутат децата по курсове, докато мъжете по-скоро чакат детето само да прояви интерес. Замисли се, кой бута детето да свири на китара и защо?

Ако приема твърдението ти, че "Масово българските мъже участвате само в правенето на тия деца, от там нататък кучета ги яли", то това е защото масово жените избирате такива мъже, както вече съм казвал, многократно. Има и други мъже, както сама даваш пример, ама тези мъже рядко стигат до деца, просто защото, по една или друга причина, не ги избират. Защо повечето жени търсят забежки с красавци, а не подбират мъжете според това дали биха били добри бащи?
Не ми казвай, че не е така, защото така както много от мъжете мислят с долната си глава, така и много от жените мислите с долната си цепка и сте готови да съсипете 12 години брак за единия секс.
Погледни темата "Жени, които правят секс всеки ден" в раздел Секс и интимност. Пълно е със загорели "хубави" и "поддържани" жени, които си търсят ебачи и поставят секса на пиедестал.
Това, което казах, че жените само продавате секс не моя измислица, а наблюдение над собствените ви думи и поведение. Вие жените сте тези, които говорят небивалици, че мъжът трябвало да издържа с часове и да правите секс всеки ден, че и многократно. Даже и тези, които се правите на по-скромни, му отделяте твърде голямо значение и затова се хващате с ебачи на които не им пука за децата.
Замисли се, жените не просто имат повече бройки, ами и имат повече бройки с мъже, които не стават за нищо освен едната бройка? Кой е виновен за това? Защо го правят това, за да се "наживеят", като ги наебат, колкото се може повече, както съм писал по-горе ли? Има някои жени, които се хвалят с това, че са преспали с над 500 мъже за една година, сякаш е състезание. Това ли е, състезание коя е по-наебана?
Сериозно питам, защото тази женска лудост е неразбираема за мен, само ми е ясно, че всички страдат от нея.

Конкретно ти, опитваш ли се да буташ жените в другата посока? Да бъдат по-скромни и по-малко разкрепостени? Насърчаваш ли ги да търсят съпрузи вместо ебачи и да проявяват повече далновидност в изборите си?

До 51

Напротив, надменно е и горделиво. Хвалебстваш, докато същевременно тъпчеш и плюеш по мъжете. Не ти вменявам нищо, ти си надменна, високомерна, горделива и с открита, но не-аргументирана неприязън спрямо мъжете.
Цинично приписваш омраза към жените на мъжете, докато цинично изразяваш своята омраза към мъжете, отново и отново. Именно ти се опитваш да втълпяваш несигурностите и то най-безсрамно.

Имаш правото да говориш, това не означава, че това което казваш не е лъжа - защото е точно една голяма лъжлива жлъч. По никакъв начин не си аргументирала или доказала тезата, само храчиш като рогач и си викаш колко си велика. Ти си една от тези жени за които говоря и явно си се припознала. Вместо да обиждаш, защо не пробваш да поемеш отговорност и да се държиш една идея по-скромно?

Прочети много внимателно какво съм написал, не вменявам на околните, че вината е на жената, а аргументирам твърдението, че масово жените са виновни със своята пошлост и разкрепостеност, което е вярно и очевидно за всеки с очи и шепа акъл. Питам ви прости въпроси, които отбягвате и отбягвате, защо? Защото отговорите са неудобни ли?
Да, вината за женското неуважение е на жените, защото масово жените се влачите с или по грешните мъже. Има ги и други жени, щастливо омъжени и скромни, тях не ги виня. Не, много ясно съм уточнил кои виня и това, че 90% от жените сте разглезени, горделиви, гримирани като клоуни, разкрепостени, търсещи "тръпки" и олигофрените, които ви ги дават, е изцяло тяхна вина, на 90% от жените. Млади момичета се снимат нагъзени, после продават снимките в ОнлиФенс, после си продават гъзовете - кой е виновен? Кой е виновен, че жените масово се държат курвенски, и млади и стари?

До сега нито една от вас не го е оборила това твърдение, дори не се е опитала, че масово жените сте разкрепостени и спящи на поразия.
Ще се пробвате ли, поне веднъж?

56.   Лицемерничат и излизат с мъже, от които имат изгода, а всъщност дори не ги харесват, но им внушават обратното. Манипулаторки са и не им пука понякога и за децата им. Не създават семейство с мъже, които харесват ако са без възможности, ама като хванат богат шарят с очи и изневеряват с истински мъже.

57.   До 41, 51 Пишеш пълни глупости. Казваш че всички мъже които сме писали тук сме женомразци, но ако прочетеш моя коментар(номер 8) ще видиш че няма нито една лоша дума. Просто съм казал какво ми е направило впечатление в този сайт. За разлика от моя коментар твоя е пълен с обиди пак по всички мъже - че сме прасета, с психични отклонения и т. н. Пряко или косвено постоянно обиждаш и то наред всички и очакваш уважение след това. Просто нямам думи. Не знам кой ще ти даде това уважение като ти не уважаваш никой освен може би себе си. На практика ти потвърждаваш моите думи от коментар номер 8 че жените тук обиждат наред всички мъже и се държат отвратително а после реват когато получат такова гадно отношение и се чудят защо го получават. Тук в този сайт е пълно с доста отвратителни(и аз да използвам накрая една по обидна дума по ваш адрес) жени, някои от които са и ку-ви и проститутки или имат сходен начин на живот и мислене. Даже те сами се издават с коментарите и темите които пишат тук, а някои даже и директно си го казват като тази дето доскоро беше писала че е спала с 80 мъже, а сега казва че вече са 100. Така че нещата които е написал номер 52 са доста верни като се замисли човек. Въпреки че се съгласявам с неговите думи не се смятам за женомразец тъй като в реалния живот срещам много добри и свестни, положителни жени и с тях си общувам съвсем нормално за разлика от жените в интернет и този сайт например.

58.   52, айде сега жените избирали мъжете, нали до сега в тоя форум се твърдеше, че жените избирали за секс, пък мъжете за семейство. Кое е вярното сега?

Масово в България липсват мъже, нямам предвид под мъже хората със съответния атрибут между краката, имам предвид мъже. И какво, жените съвсем да спрем да раждаме? Че то ставащите за бащи в днешно време са сигурно има няма 20%. После пак жените сме виновни защо не искаме да раждаме и така вината ни се прехвърля до безкрай.

Хубаво, че вършиш домакинска работа, колко мъже според теб го правят? Масово се прибиран вкъщи от работа и най-добре никой да не ги закача. И как определи кой работи по-натоварена работа? Викаш на учителките, лекарките и инженерите им е леко? Това може да го каже някой, който и един ден не е бил учител или лекар.

59.   Това са само неудчаниците, неспособни да бъдат мъже. Казвам "само" но са повечето. Бащите им са били същите неудачници, и са същите които сега реват "майките им така ги възпита ли" - жените, които са били и майка и баща, работили и отглеждали смаи децата, докато неудапниците паразити са подскача ли от едн а женска пола на друга, че някой да им обслужва жалкият животец.
От там и "не уважението" а то е отчаян рев "ее, що вече не искат да ни гледат? Ма бабите им едно време... " Ама не са и 1/10 от дядовците едно време. Неудачници!

60.   Номер 58 Айде айде стига рева. Никой не твърди, че на един учител или лекар му е леко. Ама на 99 процента от бачкаторската работа се върши от мъже. Зидари, дърводелци, арматуристи. Ти построила ли си някога къщичка за пиленца със собствените си ръце? То не е като да ходиш цял ден с тефтерите под мишници, лятото на климатик, зимата на парно. Факт е, че 99 процента от жените вече не ставате за семейство, и успявате една 20 процента балъци да излъжете.

61.   Идва от това че в днешно време жените имат повече права, и им е разрешено да изневеряват, защото това било техния живот и можело да го правят.

1-50 от 60