Мъже зодия РАК, моля за съвет!
Не зная как така се случва в моя живот, но се влюбвам предимно в мъже от тази зодия. Мисля, че са много галантни и креативни, нежни и любящи.
Та... на въпроса. Преди време бях бракувана за един такъв мъж- прекрасен, обичащ, отговорен. Нямаше фактически изневери, нямаше физическа наличност на друга жена, просто обикновенни мъжки фантазии, но аз така и не разбрах, сякаш не участвах в този филм, какво се случи между нас. Без да сподели нищо с мен, без да се оплаче, без да поговорим- просто ми съобщи, че всичко между нас е свършило.
Две години по-късно, аз съм все още влюбена в този мъж, все още не съм наясно с какво го нараних и как го отблъснах, но повече от всичко и всички бих искала да си го върна.
Вас, мъже РАЦИ, какво би ви докоснало нежните струни на сърцето?
Има ли начин да забравите лошото, макар и незнайно за мен какво е то, или при вас връщане назад няма?
Как би трябвало, според вашите разбирания, да се държа?

Коментари

51-100 от 155

57.   ... а пропуснах да добавя - имам много силна интуиция, която винаги ми помага да разбера действителните намерения на околните. Както преди това споменах, щедър съм към хора, които обичам, но ако усетя, че някой ме използва или ме прави на балама, горя всички мостове и никога вече не поглеждам назад. Ако се почувстваме наранени - Раците си тръгваме веднъж и завинаги, каквото и да ни струва това. Каквото и да ни струва...

60.   Едно нещо е да споделям моите субективни мнение и наблюдения върху дадена група хора и съвсем друго да ти дам съвет за личния ти живот без да познавам нито теб, нито бившият ти съпруг. А и ти не би трябвало толкова много да разчиташ на тях. Кой каквото и да ти напише едва ли ще е нещо, което ще ти отвори очите или ще те накара да разбереш грешката си( ако изобщо имаш някаква). А иначе в началото си написала, че вече са си минали 2 години. Ти вече май си почакала достатъчно. Продължавай напред. Живей си живота.

61.   А и още нещо. Не знам кой каква зодия е и колко е мълчалив, затворен, не споделя и т. н., ама за толкова време едно обяснение да не дадеш на човека с който си съжителствал и си имал брак е доста тъпо. Това не е от зодията. Най-малкото щеше да ни спести гадаенето по форумите.

63.   Номер 54 казва накратко цялата истина. Аз съм потърпевша то мъж рак. Бившият ми мъж заряза мен и невръстните ни деца като стой та гледай. Отиде да е грижовен и всеотдаен при друга жена и нейното дете. До следващата "тръпка" и до следващия път, когато се почувства обиден. За нещо, което другите хора дори не забелязват. Това не е зодия, а диагноза :-)
Не ти трябва да го връщаш, ще допълзи сам някой ден, обаче когато ти е тотално ненужен. ГЛЕДАЙ НАПРЕД!

64.   До 63: Ракът никога не се връща назад!

65.   До 64 - връща се и още как!
Моя се присламчи пак след 2 годишна раздяла, защото очаквам в близо бъдеще малко парички... Вече дори разпределя как ще се изхарчат... Но за разлика от авторката - на мен не ми се занимава.
А първият Рак с когото ходех, за да се разделя с него, трябваше да си сменя телефона и да го блокирам във Фейс... Нямаше откачане... Това го казвам относно по-горни коментари, че Раците ме били наранили и за това съм настроена против тях :)
/в случай, че темата продължи, започвам да се подписвам с Ж. /

66.   Хаха аз съм мъж Рак, на 19 съм и мога да кажа че тва са пълни простотии, нежни, женствени друг път, ще ни изкарате раците педали бе хах. Аз винаги съм се борил, никога не съм бил некъв бавен, напротив, бил съм се за всичко което за мен е правилно, давал съм всичко за приятелите и гаджетата ми, лежал съм в ареста и пак съм се зъбил на куките, защото не ме е страх от нищо, купонджия съм, вкъщи не стоя изобщо, само колкото да спя, и съм бил с мноо мацки, те самите женски бягат след мене, защото съм адски див в леглото, секси съм и знам как да напрая всяка жена да откачи от кеф! Така че аре по-леко, щото плямпате пълни простотии и ви е яд че някой такъв пич като мене ви е заебал щото сте досадни лелки хаха
Кристиян

67.   До 65: Явно не са били истински Раци, а Раци с аксцедент пу... ка.
Истинският рак, вярно трудно се разделя, но когато се раздели, никога не се връща!

69.   Номер 30 благодаря за подкрепата. И аз подкрепям изцяло мнението ти и за девите.

70.   Aбе Кристиане (№66), такъв си щото още си лапе и си играеш на детски игрички все още, не ти се е проявила зодията в пълен блясък. А и зодията не е всичко - има още поне 10 елемента от хороскопа, които също играят с пълна сила в характера на човека. Но зодията е основното.

Та аз съм пак №15 - омъжена за рак с доста премеждия преди това. Ами кво да ви кажа - поизчетох ви и ми се прииска пак да се намеся - към авторката: тръгнал си без обяснение - ами това само по себе си какво е - чиста гавра. И те оставя да гадаеш защо и как така - пълна идиотщина, както и моят направи преди време, после зор да си го върна, сега пък като се върна не мога да го изгоня. :)))
Дали чуждо мнение не му влияе - ами да, мила - влияе му - аз многократно съм се убедила от моя рак, че на първо място в живота му е какво ще кажат мама, тате, братко, тъщата, тъста, филанкишията, само не и съпругата му - много типично за зодията - пълни лигльовци. Това ако е мъж, а не лапе - здраве му кажи.

Бил добър в леглото, бил грижовен (ама към други преди всичко, не към жена си) - а, мерси! При другите негативни фактори - дреме ми какъв бил в леглото. Като няма уважение какво по-натам да говорим.

№ 67 - никак не е вярно, че не се връщат раците - ако им заповяда мама, не ще се върне, ами и хоро ще играе :))) това в кръга на шегата, но наистина се връщат при определени обстоятелства, та после чак не можеш и да се отървеш от тях, ако речеш.

71.   До 70.
Извинявай, но виждам твоето уважение към него, като се започне от изказванията за него, така и факта, че си влязла тук и пишеш в тази тема за 20 път, какви боклуци са, а най-интересното е, че все още ти е мъж, тоест толкова е отвратителен гаден, слуша мама и тати, пък ти седиш и врещиш, но все пак си с него. Много грозно изказване 70, тъй като предполагам че не си на 20, то тогава ми е жал за твоя рак.

72.   Виж кво лелче, тва че човека те е зарязал защото си мрънкало и не е можал да те изтърпи, кво общо има ква му е зодията, че да обвиняваш сега всички Раци за твоя провал и за тва че са ти били шута? Ами и на мене някоя такава да ми държи сметки и да досажда, много ясно че ще се махна без да и давам никви обяснения! И да те светна че всеки Рак прави тва което реши ТОЙ, и никoй не може да му смени мнението. Може да съм лапе ама съм спал с мноо момичета, тва е че бързо ми омръзват и искам непрекъснато нещо ново. И да те светна ние сме най-гордата зодия, затва жените бягат след нас, а не ние след тях!
Кристиян

73.   Н70 еми защо тогава си го върнала, след като сам си е тръгнал. Ти сама си си сложила въжето на шията, както се казва. Пък после и се оплакваш. Хем ме боли, хем ме сърби е твоята.

74.   Защо се мислите за най-гордата зодия, защо си мислите, че щом тичат след вас сте повече мъже, от всички нас-останалите, погледнете се колко сте самодоволни и смятате вашия егоизъм и взимането на еднозначно решение за нещо хубаво? Зад вашето его се крият ТРАВМИРАНИ ДУШИЧКИ, които ИЗПОЛЗВАТ жените, за да се доказват. Просто сте сбъркана зодия, всички напред, а те назад, и мъчейки се да си проправите път в живота си намирате някоя сбърканячка, над която да експериментирате. Обаче не се пробвате на силни характери, защото знаете, че ще ви сбъркат психиката! Най-големия проблем на всички мъже-раци, които познавам е, че са силно УВРЕДЕНИ в детството си от своите майки и цял живот се опитват да накажат жената до себе си, защото така и не смеят да се опълчат на майките си. А когато майката си отиде, раците ставате като ОБЕЗУМЕЛИ и не можете да се нарадвате на живота- е тогава е времето жените да контактуват с вас.

75.   Най-горди сме, защото можем да излезем от всяка ситуация, най-интересните мъже сме за жените, мацките са заплашвали със самоубийство само да не ги напуснем, ама не търпим и никoй да ни изнудва, за нас честта е на първо място и такива които не са на нашето ниво, изобщо не ги отразяваме и ги презираме! Плюс тва лесно се опраяме в живота, защото сме симпатяги, адски сме провокативни и сме най-добрите в секса! Хаха точно жени със силни характери бягат след нас и ни се подчиняват без даже да сме го искали, усещат колко сме горди и тва ги кефи, такъв съм аз и всички раци които познавам! Аз не питам никoй за нищо, нито майка ми, нито баща ми, рядко се засичам с тях и не ми трябва ничие мнение, САМ решавам как да живея и го прая на пълни обороти, хич не ми плямпайте, защото съм се опълчвал винаги когато нещо не съвпада с моето мнение с всякакъв риск, обаче не ми пука! И се кефя че съм РАК!!! Кристиян

76.   Тая тема тотално се изроди! И аз си признах за някои негативни черти, ама вие направо се оляхте. Особенно номер 74... травмирани душички, увредени, обезумели! Спокойно, поеми си въздух! Даже не знам какво точно целиш да покажеш? Вярваш ли наистина, че разумен мислещ човек ще ти вземе коментара насериозно?

77.   Доста се е писало тук... Не може заради един провал да поставиш всички раци по един знаменател(към номер 74). Както писах в един мой предишен коментар съпругът ми е рак, не познавам човек с по силен характер от него.
По принцип няма идеални хора и всеки си е един отделен свят, уникален сам за себе си. Интересен със своя характер, добър или лош, но винаги защитаващ своите интереси. Докъде би стигнал всеки в тая борба зависи единствено и само от него. Има хора които не знаят кога да спрат. Познавам такива.
Ако някога срещнеш МЪЖ, най магнетичния от всички и разбереш, че е рак какво ще направиш? :)
По принцип две неща са безкрайни човешкия ум и вселената. И човешката глупост бих добавила.
Подкрепям с две ръце номер 56 и 57

78.   Номер 74, ниският ти интелект отблъсква... Да не говорим да правописа и синтаксиса... Ако ти си представител на зодия Рак - пази Боже!

79.   74 съм... филма го гледам цял един живот. Брат рак и баща рак. Най-добрият ми приятел... рак и мъжът на сестра ми-също. Не мислите ли, че съвпаденията са повечко от достатъчни. Най-кофти беше при сестра ми... голяма любов бяха докато тя имаше пари от семейните ни имоти, а после любавта се премисти и то не къде, а при най-добрата и приятелка, надарена само с ГОЛЕМИ СИЛИКОНОВИ ОЧИ. Без коментар...

80.   Толкова кофти зодия, пък събрала близо 80 коментара, срамота :)
От друга страна, предишната госпожица каза, че най-добрият и приятел е рак, баща и рак, пък не понася зодията. От гледна точка на приятеля, не и прави чест да говори така за някой, който има за най-добър приятел, или поне аз така го разбирам. От другата страна, баща и кой знае какво е направил за нея, но пък тя пак неблагодарна.
Другите коментиращи също, е как така хем седите с раците, хем не можете да ги понасяте. Някаква хипер простотия е това и най-вече злоба. Но щом ви е кеф, продължавайте да пълните темата, за лошите и ужасни раци :)

81.   Щом приятелката й е "силиконова", представям си ЩО за стока е сестра ти, ти и цялото ти семейство. Един нормален човек с разсъдък в главата подбира приятелите си, а още повече гаджетата/съпрузите. Какъвто си с такива се захващаш. Ако цялото ви семейство сте такива без акъл, нищо чудно, че това ви се случва в живота. И тук няма място за хленчения.

82.   ... що за зодия е рак, всъщност ни риба, ни рак.. безлични са ми за горди -не знам, но обичат да се хвалят и послъгват.. държат на семейството си, ама се чудят как да се отскубнат, искат да са в ценъра на вниманието, амакак да стане... не са нито лъв, нито стрелец... гледам на тях като на приятели, не като на мъже, колкото и да им се ще..

83.   Абе хора, вие в кой век живеете да определяте хората по зодиите им? Замислете се поне малко и проумейте, че се вкарвате в някаква фалшива реалност. На света няма 12 типа хора, и не може да вярвате на някакви характеристики по вестници и списания. Впечатление от даден човек можете да добиете сами по думите и действията на съответния човек, а не по това какво ви казват напълно непознати хора!
Също така, ако помислите малко логически - ако имаше тема за мъжете Лъв или мъжете Дева да речем, пак щяха са се изсипат коментари от жени, които са имали лош опит с мъже Лъв, Дева и тн. А в тая тема естествено са писали всички жени, които са имали или имат връзка с мъже Рак, много ясно че повечето от останалите жени обвързани за мъж друга зодия, дори не биха си направили и труда да отворят темата.
Ума ми не го побира как превръщате някакви небивалици в закон.

84.   Номер 74/79 - извинявай, имах в предвид номер 72!

А това, което описваш са типичните Раци - хитри, безскрупулни, меркантилни. Характерно е и че си търсят следващата жертва някъде наоколо - жени на приятели, сестри на сегашната и т. н. Мързи ги да търсят по-надалече. Моят бивш беше преспал с всички жени на приятелите си.... Мен също ме отмъкна по този начин - бях гадже на негов дългогодишен приятел... Е, един от тях му го върна 20ина години по-късно - заедно с новата си жена с хитрост му взеха една стабилна сума пари, за която нямаше как да претендира ;)
Но са рядкост са хората решили да си върнат, Раците обикновено притъпяват чувството за отмъщение.

85.   Ракът по принцип е чувствителен, интуитивен. Няма как да няма наченки мъжът на авторката в тази посока. И че се оправя в леглото - ами да, не е дърво. Принципно са честолюбиви, домошари, не обичат промяната. За да си тръгне - нещо има. И наистина е окончателно. Това, което са казали, че не е вярно - не отговаря на истината. Може да се върне по конюнктурни причини, макар и рядко. Но в сърцето вече е прекъсната връзката. Защото те наистина са чувствителни хора раците. Тоест - наистина си тръгват. Трябва да се уцели моментът преди да си тръгнат. После вече е късно. Ако иска да ги задържи човек де.

86.   За мен също раците са най-ужасната зодия-имам близки и мъж!
Хайде роднини не можеш да избираш, но аз съм си виновна, че сама си избрах човекът до мен, а сега го търпя поради ред причини.... От начало беше ангел и на ръце ме носеше, но щом видя, че съм му в кърпа вързана се показа чудовището! Манипулативен, върховен егоист, стиснат дори и за детето си, агресивен (дори ме е удрял 3 пъти в изблик на ярост)! За него е достатъчно да носи пари вкъщи и това е! В секса гледа само собственият си кеф и ако има възможност винаги ще изневери!
Авторке, моля те не прави моята грешка-не се насаждай на пачи яйца! Ти поне имаш избор!

87.   Първо - зодиите не са важни. Човек не може да се определя от това в кой месец е роден. Второ-любов на сила не става! Ако е спрял да те обича, спрял е и толкова. Не е нужно да има причина. Просто може да не е влюбен човека вече. По-добре ли е да те лъже и да стои с тебе?

88.   От АВТОРКАТА! В случай, че ви е интересно: причината за раздялата се оказа връзка със заможна политичка. Държи на мен, но явно на нея повече. Е РАЧЕТА, съжалявам, ама помията срещу ви в голяма степен се оказа истина. Да ме извинят изключенията, ако има такива? !

89.   Няма изключения, авторке! Има добре прикрита меркантилност и удобство /за момента/!
Ж.

90.   Здравейте! Изчетох повечето коментари. Имам реален досег с мъж рак - чичо ми, приятел от 5 г. и кандидат-гадже от един месец.
Като цяло, и аз съм смятала, че е до човек, а не до зодия. И въпреки това, наблюдавам едни общи черти между тримата мъже, които познавам.
Чичо ми се раздава за семейството - никога не ни е липсвало нещо, винаги си държи на думата и се старае да ги обгрижва по всякакъв начин. Много добър и лесно раним човек. Лошото е, че е избухлив. Дълго време мълчи, не може да разбереш какво се върти в главата му, доста прикрит и нервен. Но ядосат ли го... направо е неконтролируем. Ще те завре в миша дупка и ще те смачка за минути.. буквално. След това сякаш забравя за случилото се.
Приятелят ми е същият - много добър, раним, често се цупи за глупости и избухва за глупости. Но за семейството се раздава до краен предел.
А бъдещото кандидат-гадже изобщо не мога да карам да говори открито за чувствата си. Много е потаен, мълчи си, все чака аз да действам, аз да направя стъпката. Той стои отстрани и чака.. аз да го потърся, аз да го попитам, аз да му предложа. Ракът не поема инициативата и затова много се чудя дали изобщо ще имаме връзка. Фактът е, че успях да го впечатля с... ядене. Направих му вечеря и той беше толкова възхитен. Явно това е начинът да го впечатлиш. И чичо ми, и приятелят ми, са големи чревоугодници. Хубавата, вкусната храна ги карат да се чувстват специални.

91.   Където и да съм чела в дебелите книги по астрология и дори гурото Линда Гудман го казва че раците обичат хубавата храна... незнам рак ли е какво е обаче с това нещо не мога да го впечатля и това си е.. аз съм телец, чревоугодничка от класа.. с любов си готвя и си ги мисля и премислям.. неспирам да се ровя по книги и по форуми.. кеф ми е.. обаче човека въобще не му пука че си се бъхтила 2 часа в кухнята, че има 1-во, 2-ро, 3-то.. като го питам вкусно ли ти е.. ми казва все ми е тая, не отдавам значение... нито знае да готви, нито е ценител, нито е романтичен.. от рака има само домошар е, сменя си настроенията ежедневно и много мрънка...

94.   Интуитивен, усещащ настроения и промени при хората. Много чувствителен. До някъде отговорен към себе си и към другите. Злопаметен. Чревоугодник. Домошар в повечето време. Обича природата, а не заведенията, но ако е свързано с храна би отишъл. Силно сексуален. Харесва красотата в жените, но и интелекта им. Самият секс е важно да е с красива жена. Умните и красиви жени ни усещат и ни желаят. Грижовен. Любвеобилен. Около него нещата "живеят"- защото не ги оставя да увехнат -отговорност! Обичам чистотата, чистоплътността. Развивам се постоянно- грижовност и отговорност към себе си. Докато се развивам съм егоист, но идва момент, когато давам тези неща -"богатства" във всякакъв смисъл на думата на любимите хора. Затворен в себе си през повечето време, със свойте чести тревожни мисли - нещо като леки депресии. Живея с миналото и бъдещето - целя сигурността.
Обичам парите, защото ми дават сигурност - до всички НЕУВЕРЕНИ РАЦИ- научете се да разчитате на себе си и тогава вие ще сте "друга бира":)
Ползвайте често интуицията си и загърбете прекалената чувствителност, защото тя ни прави наистина мекушави и безхарактерни. Не се затваряйте с тревожните мисли, защото те са плод на силният ни вътрешен диалог, който ражда какви ли не страшни, но погрешни предположения.
Бъдете груби, към тези, които заслужават, защото ние допускаме другите да прекаляват - това са "силните зодии като лъвовете най-вече.
Натрупайте самочувствие, но не се оставяйте на гордостта да ви пороби.
Бъдете постоянни и добре преценявайте с какво и защо се захващате.
Познавам раци и имаме подобни черти, но от рак до рак има разлики.

За всички разбирачи и разбирачки най-вече, които направиха опит за анализ на зодия Рак - първото, което трябва да направите е да се запитате защо точно рак избрахти за връзка сред още 11 зодии? Наясно ли сте, че всяка зодия, всяка личност са строго индивидуални и няма как да кажа, че всички жени сте еднакви, нали? Е на някой важни за мъжете места сте. Но това прави ли ви еднакви? Рака е деликатен човек, на който не му отива чалгата бирата. На него му отива красива жена в изискан ресторант с тиха музика и богато заредена маса с подбрани напитки и ястия. Отива му спретнат дом и интелигентни хора, защото само те разбират истинската ни същност.
Тези, които не ни харесват могат да се ориентират към бирените мъже, чалгаджийте, пиячи, биячи и т. н. Избор имате и не си губете времето с нас, защото така губите и нашето. И последно , в началото на всяка връзка отварете книга и попрочитайте за зодиите, защото те са 50% от личността носител.

Мъж рак с асцедент скорпион на 35 г.

95.   До 94 Не бих го казала по-добре. Най-добрият анализ до сега.
Ж рак с асцеднт лъв

96.   Към № 94/ за своите 35 години имаш абсолютно точно усещане за живота и социално позициониране, спрямо притежаваната зодия. Правилно си осъзнал, че трябва да браниш силно чувствителната ви същност и да трупаш самочувствие. Това при асцедент скорпион никак не е трудно. Много бих искала да те познавам, НО... със сигурност не бих ти отдала сърцето си докрай, защото ВИЕ винаги оставяте място от него, което е само за собствената ви употреба и държите "аварийния изход" отворен.

97.   Какво да ти кажа авторке, както всички са ти писали по-горе всичко си е до човека. Но, аз туко що се разделих с мъжа до себе си, който също е зодия рак.
На кратко, да гледат да радват околните, в помош са на семейството си както и на приятелите си. Но както са такива готини, така без никаква причина се оттеглят в покоите си и " Не ме занимавай " Опитваш да говориш, да попиташ какво е станало, мога ли да ти помогна. Отговорът е Не. Ин и Ян в един човек, които се съредновават всекидневно.
При мен моят Рак се е връщал десетки пъти, но поради носталгия, липса на самото ми присъствие, готин секс може би. Но на мен не ми издържаха нервите с такова човече и взех, че си тръгнах.
Той е този, който звъни и иска да останем приятели, но аз съм Рогато инатливо и не искам да се връщам назад. Не мога и да се върна защото си имам лични причини, а и защото знам, че с този тип зодия или просто с конкретния човек, пак ще имам още няколко седмици, месеци уникално щастие, за сметка на следващите Х брой месеци караници, скандали и лошо настроение.
Успех

98.   Номер 94 поздравявам те за хубавия коментар.. имам връзка с рак от 3 години а от 1 живеем заедно.. той е рак с асцендент скорпион (почти всичките му лични планети. са в 8-ми дом.. дома на скорпиона в случай че си запознат със астрологията).. много го обичам но и ми е много трудно да го разбера.. голям домошар.. може с дни да не излезе от дома стига да има храна и интернет :).. много отговорен към работата си.. понякога му се сърдя че дори не намира време да ме чуе през деня от много работа.. много трудно си показва чувствата.. няма романтика.. или пък някаква импулсивност.. целува ме за добро утро и когато тръгва за работа.. комплименти никакви но постоянно коментира и заглежда другите жени.. ако аз изкоментирам някой мъж се сърди с дни.. не обича лигавщини и свръх емоционални изпълнения.. не обича спорове и много се затваря в себе си.. не мога да кажа че е и много сексуален.. беше докато бяхме гаджета.. не обича простотията и простите хора.. не обича шумни места и компании.. мрази женски сълзи.. трудно поема инициатива за каквото и да било все ги отлага нещата.. много е сериозен като характер трудно може да го разсмееш.. мрази просташки бъзици особенно на негов гръб.. мрази да го пренебрегваш или да му затваряш телефона под носа.. той може да те пренебрегва.. казва ми че живея в някакъв измислен свят с някакви идеалистични представи за семеен живот... опитвам се да създам някаква семейна обстановка.. да се случват нещата между двама души и т. н но ми е много трудно защото трудно прави компромиси още по малко е склонен да се променя.. незнам как да се държа с него.. нито какво да очаквам.. за 3 години си остава една мистерия.. трудно може да го опознаеш.. не мога да го изкарам от черупката му.. а когато съм успявала и сме имали незабравими моменти след това става много студен и демонстрира голям непукизъм.. понякога имам чувството че се пази от всичко което може да го привърже към мен по силно..

99.   О, да! Точно така 94, и да разтягате локуми ви бива :)
Ж.

100.   Хаха жени! Търсите грешките все в мъжете, зодиите ви виновни, характерите виновни, всичко ви е е виновно, че просто сте скучни! Аз обичам да пия бира, скинар съм, обичам свободата си, мразя да стоя вкъщи и да ми пили някоя кобра на главата, сменям жените когато ми омръзнат, повече съм по улиците с тайфата, и да чистокръвен РАК съм! Не търсете грешките си в зодиите и в каквото се чудите там, проблема е изцяло ваш! Кристиян

101.   Към 98- това което описваш пасва идеално на моята 25 годишна представа за рака. Да ти кажа какво да очакваш: в момента, в който той реши, че си му отнела свободата, направиш фасон, че не ти обръща достатъчно внимание или го ангажираш с повечко задачи, например деца, без да се замисли какво причинява на теб или поколението си, просто ще ти съобщи за взетото от НЕГО решение: нужен му е въздух и затова предпочита да си тръгне. Какво си направила ти за него в съвместната ви връзка и виждаш ли смисъл в нея, това за РАКА няма никакво значение. Той ТРЯБВА да е свободен и да усеща, че има фенки. В момента, в който разбере, че ги е загубил или ще ти се обади, ако не си била скандалджийка или ще си намери "НОВО спокойно" любовно гнезденце. Ти решавай... от натрупан опит с два мъжки рака!

102.   номер 101... незнам какво да ти кажа.. това което си написала звучи ужасно стряскащо... но едва ли всичко се свежда до зодия.. защото познавам мъже от други зодии в същото положение...

103.   Номер 102, имам 2 връзки с раци, едната я приключих в зародиш, другата още я влача... или по скоро - той се влачи след мен /имам друга връзка, но не иска да го възприеме/, защото изведнъж се оказах финансово състоятелна, а когато бях изпаднала "зад борда", той се оттегли и си намери нов спонсор :)
Майка ми е Рак - нищо хубаво не мога да кажа... цял живот се мята от един любовник на друг /разбирай - изневерява на баща ми/, абсолютно безхаберна и неангажирана към децата си, нейният кеф и спокойствие са най-важни.
Брат ми е Рак, също нищо добро - ожени се за грозна и богата жена, която го изрита след като разбра какъв е точния му интерес към нея, в момента и той се оглежда за следващия спонсор...
Мисля, че имам богат опит с тази зодия, не мислиш ли?

104.   И така, в спора се ражда и по малко истина. Стигам до извода, че заключенията ми за въпросната зодия са правилни и споделени. РАЦИ, безкрайно обаятелни, чувствителни и нежни сте, безкрайно добри, но само когато ви е изгодно. Вие просто сте егоисти, егоцентристи и си имате своя посока... назад към собствения интерес и самовглъбяването си. Всички зодии си имат недостатъци, и мъжете и жените, не искам да ви обиждам, но сте си сбъркани по своему.

105.   искам да попитам номер 103.. въпреки негативите които всяка зодия и всеки човек си има.. може ли да сподели дали е видяла нещо хубаво от тези раци в живота си.. роднините не можем да си ги избираме но тези мъже раци все пак трябва да си харесала нещо в тях и с нещо да са те спечелили.. ракът с който съм няма никаква облага от мен.. живея на квартира.. нямам никакви имоти.. средностатистически работник съм със нормална заплата.. от мен е видял любов, грижовност но и много скандали което го отблъсква и отдалечава от мен... имали сме много хубави моменти които все още ми топлят душата...

106.   С мъж рaк ( или рибa, приличaт си) би билa щaстливa женa, която предпочитa/ хaресвa и дa имa контрол нaд всичко. Дa го обгрижвa кaто мaмa, дa го нaсочвa във всяко решение, дa рaботи зa двaмa, дa го хвaли, нaсърчaвa, покровителствa и пaзи от всички злини, включително и лошото време.
Рaкът ( рибaтa) ще бъде изключително блaгодaрен и докaто имa всичко товa и през ум нямa дa му мине дa рискувa блaжения си живот. Единственото във което се " специaлизирaт" е мaйсторскaтaмaнипулaция. Те трябвa дa поддържaт мисълтa у " пaзителкaтa" си, че сa вечните жертви. Чисти създaния, неоценени от остaнaлaтa чaст от обществото. Дори супaтa им трябвa дa бъде сервирaнa нa подходящaтa темперaтурa, зaщото нямa и дa си помислят дa опитaт дaли ще се изгорят, рaзбирa се " щaстливкaтa " е длъжнa дa е помислилa зa товa. Aко не - те ще се обидят, може дори дa се рaзплaчaт от подобнa обидa ( кaк тaкa не е предвидилa). Тa, жени с незaдоволен мaйчин инстинк бихa били ок с тези зодии. Зa остaнaлите - търсете си мъже!

107.   Раците, както жените, така и мъжете, са изкусни използвачи и манипулатори. Наблюдават дълго, набелязвят си таргета като "изгоден за тях", не бързат и последователно проучват "жертвата си". Демонстрират много страст и привързаност, ако са сигурни в ответното. Междувременно, докато те обичат, умеят да извличат максимална полза и изгода от целта си. Любовта за тях не е водеща, а сексуалността. Когато се наситят, "обидят", или вече не намират разумна според "техните" разбирания причина да са с вас, "включват" програма антипатия и мрънкане, изкарват те без вина виновен за връзката ви. Междувременно следващата цел вече е набелязана и първия ход е предприет... Те няма да ви напуснат преди да са сигурни в собствения си бъдещ комфорт.

108.   106 и какво лошо има във всичко това? Нима никоя жена не е майка в живота си и не се грижи за семейството си? Това е в природата на жената, майка и пазителка на семейството, а не да кръстосва улици и да прави мили очички на други мъже или пък да се има за жена феминистка, с гордост до небесата, която не може да сготви и една манджа на мъжа си или заради прекалената си егомания или недай си боже не може да готви... не им завиждам на тези жени, напротив, даже ги съжалявам.

109.   108 , aми някои искaме мъже с мнение и собствени aмбиции. Нa които дa можем и дa рaзчитaме . Децaтa си ги създaвaме и отглеждaме , после си отлитaт. A , вечният пaрaзит- рaкът.......кaквосе прaви с пaрaзити , нaли знaеш.
Личи ти , че си рaк.....или рибa:)

110.   106 и 107, абсолютно точно!!!
Мои приятелки омъжени /и вече разведени/ за Раци се оплакват от същото, чак пък толкова съвпадения, еее...
Лошото е, че до като има балъци ще има и тарикати ...
И те залагат на това ...

111.   Тук има много наранени жени очевидно. По кода се вижда че последните 20 мнения от жени всъщност за писани от общо 3 такива, като си мислят че пишейки шизофренично от името на 10 човека ще успеят да ги боли по-малко.
Срамна работа чак.
Успех на тези жени, да са живи и здрави и да се оправят по-бързо.
От един рак.

112.   108..до някъде си справа ..но не всичко е манджи и гозби ...всяка жена трябва да има и достойство и гордост и пак да си ги умее и женските неща ..и въпреки че съм страхотна домакиня и въртя целия дом без проблем познавам много жени които не го умеят това ..не искат и да го правят и са по добре в живота от мен ..по харесвани са ,по желани и по добре гледани ..хайде сега ми кажи кое е за предпочитане ?

51-100 от 155