Мъже зодия РАК, моля за съвет!
Не зная как така се случва в моя живот, но се влюбвам предимно в мъже от тази зодия. Мисля, че са много галантни и креативни, нежни и любящи.
Та... на въпроса. Преди време бях бракувана за един такъв мъж- прекрасен, обичащ, отговорен. Нямаше фактически изневери, нямаше физическа наличност на друга жена, просто обикновенни мъжки фантазии, но аз така и не разбрах, сякаш не участвах в този филм, какво се случи между нас. Без да сподели нищо с мен, без да се оплаче, без да поговорим- просто ми съобщи, че всичко между нас е свършило.
Две години по-късно, аз съм все още влюбена в този мъж, все още не съм наясно с какво го нараних и как го отблъснах, но повече от всичко и всички бих искала да си го върна.
Вас, мъже РАЦИ, какво би ви докоснало нежните струни на сърцето?
Има ли начин да забравите лошото, макар и незнайно за мен какво е то, или при вас връщане назад няма?
Как би трябвало, според вашите разбирания, да се държа?

Коментари

101-150 от 155

113.   109 мъжете имат амбиции и собствено мнение, стига жената до тях да ги подкрепя в тези начинания, да дава стимул и да е разумна. Съгласете се, че никой не обича хленчещи и вдигащи скандали жени за всяко едно нещо. Аз съм точно обратното на това. Жена, риби съм. Ако вие сте такива (както 70% от жените), тогава разбирам защо сте разочаровани и с право хулите мъжете, но съгласете се, че никой не обича капризни жени и ги изхвърлят от всяка връзка. Затова всички са им криви и си намират утешение във форумите. Аз съм от тези редки, но все още срещащи се индивиди - скромна, разбрана, земна и доста разсъдлива. Имам си и лоши черти разбира се - чувствителна, наивна.. но бас ловя, че кухите лейки, които срещам под път и над път не могат и на малкия пръст да ми стъпят (с изкл. на надутост и самочувствие, които ги имат в свръх количества).

114.   113 , кaк пък реши , че скaндaлджийкa? Aз нaпример с рaк никогa не съм билa и никогa нямa дa бъдa. Товa съвсем не знaчи , че не ми се лепят кaто мухи нa мед. Знaеш ли зaщо? Зaщото съм успялa женa ите товa искaт. Някоя дa им подaвa с лъжичкaтa. Ей сегa , кaк ли пък не беният той , вечнaтa " Многострaдaлнa Геновевa" ще губя време и енергия с тaкъв , все дa го подкрепям несигурния , неможещия , нерaзбрaния. Което и дa е куче е по- добрa компaния! И един вибрaтор!
A зa товa , което кaзвaш ( скaндaли) по- скоро ще прекъснa връзкa , отколкото дa позволя дa бъдa постaвянa в положение , които бихa предизвиквaли скaндaли. Никой от остaнaлите в зодиaкa не може дa е толковa жaлък , колкото един рaк! Пък и ти сaмaтa рибке - не пропуснa дa се реклaмирaш , но тъъничко от позициятa нa " горкaтa" ти. И някой връзвa ли ти?!

115.   112 права си и затова. Наистина е така и има такива жени, които въпреки всички минуси в сравнение с нас, са по-добре. Признавам, има такива жени и то не малко. Но те, за да са в това положение са доста по-различни от нас. Едното за сметка на другото. Например, ти можеш ли да лъжеш, да манипулираш мъжете, да си тска да се каже хитруша. Затова успяват тези жени, а не защото са много хубави, работливи, умни и т.н. Аз не съм такава, аз съм честна, коректна, добра и да се опитвам вътрешно не мога да плета интриги, а ти? А те са точно такива повярвай ми!

116.   Значи за мен ние раците можем да изтърпим всичко,до момента в който спре да ни пука за вашето мнение за вашия живот и за вас.
Единственното ни хубаво качество е,вярата в хората,ако нея я няма ние сме пълни боклуци.От вас зависи,ако убиете тази вяра край,в единия ден може някои да поеме куршум за вас в следващия да пусне куршума.Авторке,съвета ми е стой далеч от този човека защото ако поне малко прилича на мен,си е тръгнал защото си му показала по някакъв начин че не си човек на който може да се има доверие.И ти казвам да стоиш на далеч,защото най-вероятно му е било наистина трудно да те остави и само ще му направиш по-гадно на човека.

117.   Искам и да добавя, според мен повече от вас са лицемери, оплаквате се от тези хора дето ви използвали, при положение че най-вероятно е било взаимно, все пак всеки от нас избира хора които приличат на него малко или много.
И искам да ви питам от къде на къде пък избрахте точно РАЦИТЕ
да хулите? Не ви ли е минало през ума че може просто да сте мързели които се срещат с други мързели, които нямат капка съпричастност 1 към друг и почват да се хулят по форумите вместо да се разберете лице в лице и да си махнете проблемите от главата? Викате нямали хората цел в живота, нещо което и на мен ми го казват редовно(ЯВНО Е ОТ ЗОДИЯТА, може би и аз съм некаф боклук xDxDxD)но осъзнавате ли че можеби просто те не мислят от днес за утре а гледат след 10 години какво ще е и градят малко по-малко своето царство без вие да го осъзнаете? Няма ли да ви е гадно след 10 години някой от тези хора които сте нарекли безделници и паразити да ви държи в малкия си джоб? Съвет внимавайте с хуленето защото винаги може вие да се окажете глупавите и сгрешилите.

118.   От 113. 117 остави. Никога няма да излезнеш на глава с прости хора. Както сам се изрази те по-далече от нозете си не виждат, а какво остава за след 10г. и повече. И аз съм съгласна с теб, че рака е доста разсъдлив, уравновесен и планира нещата за мноого напред във времето. Тоест, той е отговорен човек, а не живее от ден за пладне като нашите съфорумки.

119.   Според мен темата е за "жени, били в отношения с мъже Раци и техните впечатления от тях", сиреч - външни наблюдения, а то се превърна във форум на Раците, хвалейки сами себе си...
Самата авторка написа малко по-горе причината поради, която я е напуснал въпросния Рак - човека се е прехвърлил на заможна политичка, то дори няма какво да се коментира повече... Интереса, клати феса. Точка.

120.   "то се превърна във форум на Раците, хвалейки сами себе си".
Ами как няма да се превърне. Все пак раците сме най! И си го знам!

121.   Да .... най-нагли ....

122.   Хайде сега да сменим зодията. Предлагам да изкажете мнения и наблюдения за мъжете козирог примерно.

123.   Хммммм мъж рак.

Какво е рак - дом, къща, семейство, родина, родова памет, деца, уют, чувста, интуиция, памет, дълбоки емоции, назадничево мислене, малко трудни в решенията, мудни във взимането на решения - доkaто везни се колебаят едното или другото, ракът се колебае дали това, дали сега, дали изобщо. Трудна зодия за мъж, чудесна за жена.
Внимавай да не застрашиш чувството му за семейство и родина, не го карай да се чувства несигурен в теб и ще получиш един верен и предан другар. Помнят обидите, умират за семейството, искат дом, патриоти са, добри историци.Страшно интуитивни и емоционални, грижовни :)

Мъж Козирог - типичен пример за кариерист, убеден в превъзходството си, леко черноглед, със времето става все по привлекателен, има леко изразена студенина в отношенията и повярвай ми НИКОГА , НИКОГА, ама НИКОГА няма да разбереш какво има в него ако не ти каже, дори и тогава имай едно на ум. Удобно им е да са сами( все пак да си на върха е самотно) страшно верни ако решат да са с теб истински, много издръжливи на сътресения и трудности - преодоляват ги.
Най-лошата им черта е това ,че много трудно може да им повлияеш на решенията - все знаят и могат повече ( това е вроденото чувство за превъзходство) и са доста черногледи и мърморещи. Иначе пак казвам ако наистина реши да е с теб ще е до гроб.

Kai-Ren

124.   Имам връзка с рак от доста години
Той е много ревнив, като му бягаш по тъча само гледай отстрани реакция и то каква, аз съм на 24 години до момента не ми е изневерявал или поне аз не съм разбирала. Обичат ли показват чувствата си накарай го да ревнува, ако се ядоса значи означаваш много за него, нещо не губиш.
Аз доста тичах по него (бях дете) докато стане мой но както казах сме заедно много време хахаах и сега няма отърване разделя ли сме се естествено. Така че рака е лесен за опитомяване само да му влезнеш по кожата и е твой няма отърване
И да нерешителни са ако не ги побутнеш малко се се колебаят ту на пред ту назад, Мога да пиша по темата доста дълго. :):) Успех!
От: Винаги влюбена

125.   Сегашният ми приятел е рак.
Не е ревнив, защото с нищо не провокирам да ме ревнува.
Аз също не го ревнувам, не ми дава поводи и затова се чувствам спокойна и уверена с него. За мен това е много важно, тъй като и аз съм зодия рак.
Много мил, грижовен, обича да готви, да ме изненадва, любвеобвилен, с чувство за хумор, пестелив, но не стиснат. Определено се чувства най-уютно в дома си. Обича да пътува.
Лоши черти - обича да критикува, лесно става раздразнителен ( понякога за дреболии), сменя си често настроението, самовглъбавя се, не споделя много какво мисли и какво го тормози.
До авторката, ако следи темата:
Преди имах връзка със скорпион. Без да навлизам в подробности - най-токсичната връзка.
Скорпионите сте оперирани от тактичност.
Най-вероятно си казала нещо, с което много си го засегнала, или си го пренебрегнала по някакъв начин. Най-вероятно е било неколкократно и лошите емоции са се натрупали. А това, че дори не знаеш с какво си го наранила, със сигурност му идва в повече.
Аз на бившия (скорпиона) му казвах какво ме дразни, но за него все бяха дреболии и така и не промени нищо в себе си, но за сметка на това не спираше да изисква промени от моя страна. Както и да е.
Не бих се върнала никога при него!

126.   Здравейте!
От тези три страници прочетох само негативизми срещу раците. Имам връзка с рак и това, което мога да кажа ,че е много добър, загрижен, отговорен и всичко хубаво. Да домошар е, но на мен ми харесва и така. Има пристъпи на гняв, но разбереш ли как да го успокоиш ще се оправи. Та това е за моето раче. Все пак всеки е отделна личнист. Ако става на въпрос и за моята зодия се говори какви ли не глупости като нито една от тях не е вярна. Ще помоля само тия жени, които само злобата си изхварлиха да помислят дали те не са направили нещо, че да е така, защото всеки човек независимо от зодията ще стане студен.
Желая ви лек и прекрасен ден ! :)

128.   Аз знам едно - хората, в хармонични отношения, щастливо и безметежно съжителство, независимо с коя зодия, не висят по форуми всячески опитвайки се да убедят всеки дръзнал да се усъмни колко са щастливи с половинката си ...

129.   Момиче съм, скорпион. Досега съм имала 2 сериозни връзки, и двете с рак. Навсякъде пише, че си подхождаме много и според мен наистина е така. Гадното е, че раците веднъж като се обидят, няма връщане назад, за жалост така стана и с първата ми връзка с рак. Бях в доста труден период и него оставях все на заден план, скарахме се се, бях се афектирала адски, казах неща, за които съжалявах и сега като се видим, минава на другия тротоар.

131.   Я проверете известни личности от тази зодия... освен това тази зодия е кардинална и се разбира може би само с други кардинални. Да наистина са интересчии, потайни, егоцентрични, но всяка си има отрицателни черти. Вие тука се побъркахте да обиждате и пак там ходите. Левски, Вазов, Дънов-давайте, давайтееее те са били п... и!? дааа прави сте

135.   О, 131, моля те! Левски е убил 14годишно ратайче, за това е обесен, ако беше за подготовка на въстание, да го пратят в Диарбекир най-много, бутафорен образ е... За останалите, които цитираш - известни са с празни приказки и баламосване.
Дай ми пример за Рак, които е създал нещо, измислил иновация, борил се /ама наистина/ за кауза?
П. П.
А ти каква зодия си? :)

136.   О, 135. да отговоря на въпроса ти към 131 (понеже си го просиш):
- Неслъсн Мандела (борил се /ама наистина/ за кауза! );
- Ърнест Хемингуей, Хелън Келлер, Дан Браун, Джордж Оруел, Франц Кафка, Дан Куунц, Хънтър С. Томпсън и много много др. автори, които едва ли си чела;
- Никола Тесла, Йоханес Гутенберг, Грегор Мендел и много др. създали нещо или измислили иновация;

Това което трябва вече да ти е направило впечатление е че са първенците в своите области.

137.   хахахах е бравус бе 135! Левски бил боклук, Вазов дрънкал глупости, Рокфелерови са неудачници(цялата фамилия са раци). РАК съм!!!

138.   Не ви изчетох всички коментари. Само да попитам нещо. Когато рака лъже и наранява, колко шанс му се дава да се поправи? Щото аз шансове давах, давах, ама ми е вече на милиметри косъма на който вися, за да му бия шута веднъж и завинаги.

139.   И аз имам връзка с рак от няколко месеца, толкова трудно никога не ми е било. На 25 съм, твърди, че съм сродната му душа,че не не иска да губи щастието/тоест мен/ а любовта му тежала и го било страх да не би да не сбъдне очакванията ми. Не искал да се разделя с това което цял живот е търсил и мечтал а не ме улеснява никак. Излиза ми с тезата, че любовта е към всичко което ни заобикаля и не бивало да се ограничава само с един човек. Kak да му обясня, че любовта ми към него е специална? Единият ден е толкова мил и любвеобилен а на другия ден си е айсберг. Страхотен човек е, обожавам го и не искам да се разделяме, но ви моля за съвет: Как аз да сбъдна очакванията му,какво да направя за да не чувства тази тежест.Как да направя така, че само любвеобилния рак да е на показ. А уж раците и телетата се разбирали добре.

140.   Здравей номер 139
..пише ти жена телец в дългогодишна връзка с рак ..и след 4 години все още си играем на мил и айсберг ..2 дни е така след това сменя настроението ..знам колко е трудно ..и честно да ти кажа нищо не можеш да направиш ..мога да ти кажа че си съдрах задника да го направя щастлив ..от пиле мляко не съм му намерила само ..в един момент осъзнах че докато аз го боготворя той не може едно цвете за свети валентин да ми подари ..това е най не романтичния мъж който познавам а казват раците били големи романтици ..не си заслужава да се турмозиш ..не се разделяй с него но и не му поднасяй слънцето в краката ..най накрая ще останеш много разочарована ..това са едни разглезени деца които само искат а не могат да дават ..

141.   Пише Ви жена с 37 годишен брак с мъж-рак. От всички коментари които прочетох дотук-излиза, че моето съжителство с рак е най-дълго. Разбира се всеки човек си е отделна личност и един мъж или жена от тази зодия се различават коренно от останалите представители на тази зодия. От моя житейски опит мога да кажа, че мъжът рак е наистина грижовен към семейството, отговорен, находчив-но не винаги решителен. Тих и скромен -но лесно податлив на чужди ласки. Но по-скоро би се отказал от тях заради семейството. Мъжът рак е чувствителен-прощава лесно, но не е голям любовник-като че ли е малко стеснителен-не отпуснат, това може би му пречи да бъде повече общителен. Но като човек мъж- зодия рак е прекрасен. В живота сме имали и бури и отливи-но ако някога ми се наложи да избирам друг партньор не бих го заменила с моя рак.

142.   №70 Като толкова не ти харесва, лигльо, лапе, защо си за втори път с него и е било зор да си го върнеш?

143.   До 7. .. много си проста мила.. "Страхливи, плашливи, некадърни, безинициативни, тънкообидни, слабохарактерни, паразитиращи на гърба на близките си. Няма по-меркантилни хора от тях." хахахах ще ме умориш от смях, това че ти се е паднал отпадък като човек не означава че можеш да генерализирш всички раци..

145.   Аз съм зодия Рак и за мен важат две неща, при отношенията със жените. Може и да ви помогне това... да определите.
В Любовта най - добрият ви приятел, това трябва да е мъжът ви!
Другото е страхът. Той се вижда най - добре от нас понеже имаме развита интуиция.
Ама страхът е общо казано, затова се гледа агресията.
1. Ако е много агресивен, а вие 2. подтискате агресията, мълчалива сте, не се карате... сте един за друг.
2. Ако той си подтиска агресията, му трябва агресивна жена за да изразява тая агресия.
3. Ако подскача и е весел, много говори за работа, пари, това значи, че има 3-4 мнения, който се редуват и сменят постоянно. Щом не е радостен само се оплаква, и не поема инициатива, явно и много често безработен... те не обичат рутината, а разнообразието. Тук причинно-следствена връзка няма. На такъв мъж му трябва
4. жена, която обича ротината, от там и поемането на инициатива. Такава жена е натраплива и властна. Тя вижда причинно-следствената връзка. Има пари, но и липсва интуицията. Те са идеалната двойка.
Подхождат си 1 и 2, 3 и 4;
Другите двойки никак не си подхождат. 1 и 4 са във постоянна война, 2 и 3 също. Изпитват антипатия едни към други.
Горе долу с такива впечатления съм останал...

146.   От Рак е трудно и да се отървеш, има щипки :). Но аз се отървах. Скачаше на бой когато му кажех, че искам развод. Забавих се за да имат децата ми спомени с баща си. Да, след като се оженихме, смяташе че съм му в кърпа вързан, че съм му длъжна да сестарая за него и семейството, но той - не. Изключително нагъл, подъл, лъжлив, не можех да разчитам на него, нямах му доверие. Но Слава Богу, отървах се!

147.   Всеотдаен,любвеобвилен и предан приятел,честолюбив,обидчив и злопаметен,поради което отмъстителен.Мразя предателството още повече в любовта.Затворя ли вратата то е завинаги.

148.   146, и аз искам да се отърва от моя съпруг-рак, просто все не се наканвам да подам молба за развод. Някоя ако иска, веднага й го подарявам. Ако се примири с факта, че е без никакви амбиции, освен да се наяде, напие, наспи и насекси.
Изкарва добри пари, ама си ги носи при мама и тате на съхранение. Единствено важно за него винаги е било рожденото му семейство какво ще каже, не жена му. На думи "ме обича", на практика пълен непукизъм, във всички важни моменти ме е предал и не ми е помогнал. Великата му обич де факто се състои в желание да се угоди на оная му работа (естествено няма отклик от моя страна). Вярно е чувствителен, ама за глупости. Не изневерява. Имаме огромни разлики във възгледите за живота.
Все пак мисля, че от рак до рак има разлика, много зависи от какво семейство произхожда, възпитание, останалата част от хороскопа каква е... какъв му е умствения капацитет. Но общо взето винаги са привързани малко или много към "корените" си (където са се родили), особено ако корените ги глезят, много е важно да има кой да го глези и дундурка абсолютно безплатно. Ако на някоя балама й изнася това, да заповяда, веднага го опаковам и й го подарявам. :)

149.   "142. №70, Като толкова не ти харесва, лигльо, лапе, защо си за втори път с него и е било зор да си го върнеш? " - Единствено защото носех дете от него, което взе и че се роди по едно време! Когато без никакво обяснение ми изпрати sms "да го забравя", въпреки че бяхме в прекрасни отношения до момента, бях бременна в 3ти месец и не исках да си увреждам здравето с аборт. А и съм много страхлива за такива манипулации, бях решила да си родя първото дете, пък каквото ще да става по-натам. Само заради това дадох шанс, на детето и на биологичния му баща всъщност, не на мен. Иначе се скри без да се знае защо също като съпруга на авторката, без да съм дала повод, тъкмо щяхме да уведомяваме родителите му за фактите... Държа ме в пълно неведение за постъпката си година и половина, чак докато заведох дело за доказване на бащинство и плащане на издръжка и тогава - Воала - милият рак изскочи из черупката си повече от любезен и ми предложи да заживеем на семейни начала, да пробваме заради детето. И да прекратя делото - само в частта му за издръжката разбира се. Иначе си направихме ДНК тест да бил сигурен той, въпреки че пак повтарям - не му бях изневеряла. Пак типично за раците - вечни съмнения, щот си мислят сигурно че всички са лъжци като тях.
И така, мили дами и господа и авторке (ако все още се интересуваш защо е постъпил така твоя рак и не си разбрала) - беше изчезнал, понеже СЕМЕЙСТВОТО МУ така му казали, нищо че си направи детето с най-голямо желание. Така и не разбрах точно защо бяха решили така след като имам от всичко по много повече от тях и никога не бяхме общували, освен веднъж 3 изречения с майка му, при което и двете бяхме много любезни; нямаше как да съм ги обидила с нещо... с друг не му бях изневерявала, имах още един ухажор, но нищо повече от няколко обикновени разговора с него.

За жалост си остана същото мамино синче какъвто беше от самото начало всичко лошо изброено дотук за зодията; обич и уважение - много, ама само на думи. Иначе не изневерява, сигурно щото е смотан и няма коя да му пусне. Красив и образован, ама грам акъл няма иначе. Всичко е както пише по книгите за зодията всъщност, само че са спестили "лъжлив, страхлив, детински, по всяко време може да те предаде без да му мигне окото", за секс обаче е на първа линия и в пълна бойна готовност по всяко време - само дет няма други желаещи при останалото му поведение!
Аз съм много търпелив, мил и верен човек (вече в минало време спрямо него де) - ако случайно пак изскочи някоя настървена риба да ми държи проповед как вината няма как да не е в мен. Аз съм близнаци за протокола. Майка ми е риби и с нея са си като дупе и гащи - особено, докато единственото, което иска от него е да го храни и пои.

Важно! Мисля че има голяма разлика между раци, родени в началото и в края на зодията - първите са чисти раци (зле), колкото повече отиват към лъв, толкова по-свестни стават (добре).

На рака Кристиян от малко по-напред мога да му кажа само, на етап тийнейджърски секс си още, дарлинг - колко бройки повече ще преметнеш, кво да те коментирам тебе. :)))

150.   149, че аз не искам да ме коментираш, ти отде накъде коментираш всички Раци какви сме били, когато ти си тая, която е искала да върже мъжа си с Дитету хаха и той те е отсвирил, после пак си го изнудвала с тва дете, е кво искаш? Аз съм точно чист РАК, на 9-ти юли съм роден и да ти кажа точно близнаците сте най-гадната зодия, имах такъв приятел и зад гърба ми е правил много мизерии, пълен лицемер и двуличник, накрая разбрах за какво става въпрос, наритах го и сега ме заобикаля отдалече. Раците сме директни, това те дразни май, аз съм такъв и с жените, изобщо не ме интересува че съм им бил наранявал чувствата и такива глупости, ясен съм какво искам от тях, те че искали нещо повече ама сериозна връзка ама сватби ама рев и сополи, що съм ходил и с други, тва не ме засяга, определено не съм мамино синче и АЗ поставям условията, като не им изнася-таксито за Майната им, обаче те бягат и реват след мене, имах и такава дето направи аборт, аз ли съм я карал да ме лъже, че взема хапчета? Изобщо не си наясно с Раците май, вземи си някой близнак като тебе да си лицемерничите взаимно, при нас такива не минават!
Кристиян

151.   Кристияне, е, сега вече и аз ви заобикалям вас раците отдалече и вече няма опасност от ядрен сблъсък. :))) И мисля за вашта зодия същото, което ти мислиш за мойта. Само искам да подчертая, че не съм искала "да връзвам никой с дете", никакви лъжи и хапчета не е имало от моя страна; вярно, че стана от раз, но и двамата бяхме в пълно желание и съзнание за това. А за един 30 годишен мъж е странно да се допусне, че си е мислел, че участва в някаква игра и всичко е на шега? Иначе много се радва на детето си и го обича, пари за него не жали. И второ си направи даже. Но си остана същия путьо маринкин - квот кажат мама и тате. за всичко! Не ми се вярваше, че може да съществуват такива хора, затова и се захванах с него. Е, видях че може и вече не искам и да чувам за раци. Още живеем заедно, но отдавна за мен този човек не съществува, имам си доста кандидати и все някой от тях ще избера, вече с повече опит ще гледам да не повтарям същата грешка с подобен тип човек.
За директността - аз точно такива хора харесвам, а не като моя рак - искам, ма дали искам, бе я чакай да питам мама и тате какво да искам. Такъв беше, такъв си и остана. Но моя рак е в началото на зодията, ти си малко сред средата, може би и това има значение както споменах в предния ми пост, а може би и си възпитан по-различно. Макар че и теб като те гледам - а, мерси и от такъв! Условията винаги се поставят и от двамата, не си въобразявай че само ти ги поставяш. И като не им съвпадат условията - аре, чао; няма смисъл да се мъчат взаимно.

Разказах за моя рак, защото авторката питаше - защо си тръгват и как и защо се връщат, споделих собствените си наблюдения и преживявания. Може да има и свестни раци, разбира се, особено ако се съберат с някоя шматка като тях да са си лика прилика, може и да нямат проблеми; на мен обаче проблемът сега ми е как да се отърва от рак, не как да го привлека. Много здраве, щастие и успехи желая на всички ви и пожелавам на всеки да намери това, което търси!

157.   Много интересна дискусия се е заформила тук :)

158.   Истината е, че никога през живота си не съм обръщала внимание на зодии, звезди, луни и т. н. Но преживяванията, които имах с един представител на зодия Рак, промениха малко представите ми. Вярно, че всеки човек е индивидуален и реагира, според ситуациите, които му се случват. Аз за пръв път срещнах индивид, който да е толкова всеотдаен, да има толкова голямо желание за семейство, деца и връзка и сякаш ей така всичко това просто се изпари и той се скри, без да отговаря на обаждания, писания и всичко! Само защото се е обидил (за пълна глупост, според мен). Смятам, че е нормално в живота да си казваме неща по-тежки, да се обиждаме и нараняваме понякога, но не мисля, че това е причина един мъж да изчезва (буквално), защото не може да издържи психически на трудни ситуации и разговори. Особено, когато е давал заявки за толкова сериозни неща, ежедневно повтаряйки, колко е влюбен. Изчетох почти всички коментари, случайно попадайки на тази тема и съм изумена от всичко, което сте написали, защото съвпада изключително много с моите наблюдения.

159.   Моят рак е най-милия на света. Вярно, че лесно се сърди, и е мноого труден характер, а и също много ревнив, но е добродушен и мъж на място!

160.   Аз съм Рак и големи глупости прочетох за мене си до тук. Такива глупости не бях чел от залеза на вестник Септемврийче '90та, година. Когато зодиакалната мания процъфтяваше.

Вместо да се втеляваш в разни зодиакални простотии вземи, потърси го и си изяснете отношенията

Пораснете най-накрая, моля ви!

161.   Имах връзка с мъж от тази зодия.. Всичко беше повече от префектно, постоянно бяхме заедно, много се привърза към мен и както всичко беше наред.. изведнъж ми каза, че е преценил, че трябва да приключим връзката си.. дойде ми като гръм от ясно небе.. не искаше и да обясни защо е взел това внезапно решение... Не отговаряше и на съобщенията ми.. абсолютно нищо.. след около 2 месеца започна пак да ме търси сякаш нищо не се бе случило, което е доста нелепо.. :) Събрахме се отново.. за сега всичко е наред.. Пожелавам ти на теб и въпросният мъж събере смелост и да ти обясни защо така е постъпил:)

162.   Я по-далеч от раците, изчезват и се появяват когато на тях им е кеф и очакват да сме същите и да подскачаме от радост, че са се завърнали. Изчезват без обяснение и предупреждение и когато ви видят щастливи се появяват отново за да объркат животът ви. Никога няма да ги разбера раците а и не искам да го правя. Мислещи само за техните си чувства, нашите чувства са без значение за тях. Извинявам се на изключенията от представителите на зодия рак, но са ужасно трудни за обичане и разбиране. Обсебващи са.

163.   Прави впечатление, че жените говорят с нескрита злоба за мъжете от зодия рак. Другото е, че не прочетох нито едно изказване от мъж за жена от зодия рак, т.е. какви са жените.
И още нещо - човешката личност се формира не под знака на зодията, а вследствие на редица фактори започващи от семейната среда, преминаващи през училището, достигащи до университета и личния опит и съприкосновение с външния свят. Разбира се има и гинетични дадености, но наред с възпитанието важно е и отделния индивид да се самовъзпитава.
Моят син е на 22 г. и е РАК. Той е такъв какъвто аз и майка му сме го възпитали и примера, които сме му дали и доколкото сам е успял да се самовъзпита в още младата си възраст. Той е един прекрасен млад мъж, с който мога само да се гордея.
Всичко останало са врели - некипели или шменти - капели.
М. 46 г.

164.   Номер 163 не съм напълно съгласна c теб.. ако се задълбочиш малко повече в астрологията ще откриеш мн истини.. всъщност и в астрологията нещата не са толкова елементарни както и в живота.. като цяло рак е женска зодия.. в астрологията тя се свързва с женското начало, с майката, с чувствата и емоцийте затова и тази зодия не е подходяща за мъж.. мъжете раци са доста неуверени, постоянно трябва да бъдат насочвани... обикновенно са доста пасивни във връзката...

165.   №163, прекрасният ти син рак, както и да сте го възпитали и да се самовъзпитал и образовал, със сигурност ще почне да се допитва и обляга на вас, родителите му, за всички важни решения в живота си. Внимавайте да не го прецакате нещо - Аз пък само това мога да ти кажа.

167.   Номер 165 мн си прав.. живея вече 3 години с мъж рак.. почти 30 годишен.. по принцип сме отделно.. но родителите му искат да участват във всяка наша дейност.. за всеки наш проблем трябва да се консултираме с тях..

168.   Добрее, да попиша и аз малко по темата. От 5 месеца съм с мъж зодия рак. Ква неувереност, преследва ме 9 месеца, аз му отказвах, той настъпва, аз му бягах, той след мене. Накрая по-скоро от уважение тръгнах с него. Мислех, че като се съберем и ще охладнее, но не, нищо подобно. Не може да трае да сме скарани, винаги търси начин да се оправим, ако има някакви дразги. Съобразява се с мене, не е претенциозен. Зависи как го подхванеш, ако се нацупи, бързо му минава. Е, аз съм близнак, няма тъжни настроения при мен, поне не за дълго, явно му действам свежо. Иначе обича да се весели, колебае се за дребни неща, за важните е стабилен. За обиждането, е, наложи се да свикне, че е обект на шеги, сега не се взима толкова на сериозно, смеем се един на друг. Не е практичен, да, но пък умее да прави пари. В секса е яко с него. Малко се шокирва отначало от нови неща, но после му харесва. Неувереността му се дължи на огромната му добрина, иска на другите да име е добре. Идеалист и перфекционист е голям. Затова изпада в раздразнение, но аз съм същата и работим и двамата по въпроса. Има все пак голямо значение и останалите планети в хороскопа на един човек. Слънчевата зодия е около 25 % от човека. За друго не се сещам. Някой ако иска да пита нещо.

169.   Много интересни неща пишете :) и аз имам наблюдения върху тази зодия, но повече като приятели. Аз съм близнаци (жена), имам двама-трима приятели рак. Изключително отзивчиви, забавни, интелигентни хора, винаги си изкарвам много добре, когато излизаме по клубове и т. н. Не знам как, обаче, все има за какво да ми се разсърдят, пък аз даже не съм разбрала, че съм засегнала някой (вярно е, че много ми знае устата, ама все пак). Абе драма да има! Много са ми странни във връзките си, ако въобще може да се нарече така... единия е заклет ерген, защото много тежко преживя развода с жена си, другите и те така след някакви раздели... край! Ходят по жени, ама нищо сериозно не искат, защото все са "някакви, не стават". Реших да споделя мнение, защото това са неща, които се отнасят и за тримата и ми е много странно :)

170.   По-горе имаше коментари от мъж, роден на 9 юли.
С риск да те разочаровам, но един такъв ми скъса нервите. Лъга ме, мота ме... и накрая, когато бях пред дилемата дали да жертвам кариерата ми заради него, той просто се подразни, че съм по-успяла... И реши да ме изнуди с опит за раздяла и три реда сълзи и сополи... При което моя милост му показа вратата! След това имаше смс-и, ревове, молби... за кратко, докато не се уговорихме, че ще се чуем, когато съм готова. Ама не станах готова! Като погледнах назад, реших, че не ми трябва. Изчаках няколко месеца и му написах имейл да не ме търси повече. До момента не ме е. Надявам се никога повече да не се появява в живота ми.

И още нещо, защото това е вторият (и последен РАК) в живота ми - такива мъже са с големи ******, но не умеят да ги използват, в леглото не са особено добри. Поне при мен и в двата случая беше разочароващо. Искат да демонстрират интелектуално превъзходство, но реално дори елементарна грамотност нямат, особено този на 9 юли, който се оказа, че е завършил средното с успех от около 3 и нещо, и единствените книги, прочетени от него в живота му, бяха някакви пълни глупости за световни конспирации и книгите за българската мафия на един вече покоен писач (използвам тази дума, защото не бих могла да го нарека писател - обижда другите), чест гост на Венета Райкова.
Може и да има изключения, но аз не съм срещала.

Правилно са казали, че са хлъзгави и търсят изгодата. Най-важната жена в живота на такива мъже е майката. Господинът с рождена дата 9 юли се държеше като влюбен в нея. Другият, роден на 29. 06., беше като обсебен.
Другата мания, поне сред по-младите, е, че на 17-18 г. си изрусяват косите. Малко странно, но и двамата ми Раци са били руси в даден период от живота си.
Не умеят да говорят открито за сексуалността си, нито какво им харесва в секса.

Сигурно има значение, затова ще кажа, че аз съм Везни. Най-сполучливите ми връзки са били с Овен и Стрелец. В момента съм с представител на огнена зодия, който е много по-открит и честен с мен, и не се опитва да ме дърпа назад или да се възползва от мен материално. На всички Раци им желая късмет, винаги ще се намират наивни душици, които да им се връзват. Добре че аз вече не съм от тях.

171.   Не знам кой е писал 170 коментар, но все едно сме били с един и същ човек. Никога не съм вярвала в зодии, рожденни дати и глупости, но всичко описано в тази тема е абсолютно вярно. В другия форум /се сещате се кой/ също има километрична тема за мъжете раци, та това не е никак случайно и го казвам от позицията на човек, който не вярва в зодии. Променят си настроенията нон-стоп, постоянно се сърдят и цупят за нещо, но никога не знаеш за какво точно. Много обичат да се изживяват като жертви и да ти внасят чувство на вина. Потайни, прикрити, не показват никакви чувства, никога не можеш да разбереш какво е в главата им.
"Моят" рак /9 юли/ ме с години.. един ден ме обичаше и ме търсеше, на другия се криеше и не ми говореше. Моят ми се обясни в любов, а само няколко дни по-късно ме заряза без никакво обяснение, изтри ме от живота си ей така от раз все едно не съм съществувала.. дори и не си направи труда телефона да си вдигне.. месеци на ред се чудих с какво съм заслужила подобно отношение и накрая рабрах, че просто си е имал друга. Мина много време от както не сме заедно, но наскоро случайно разбрах за още куп неща, за които ме е лъгал, яд ме е че съм била такава глупачка, но и се радвам, че този човек вече не е част от живота ми.
Раците не могат да обичат друг освен майка си и себе си, срашно егоистични, обсебващи и ревниви са. Не умеят да общуват нормално, за всичко премълчават, крият, шикалкавят, дори яко послъгват. Вкарват се в някакъв техен си филм, вярват си, че са много велики и мъжествени, а държанието им е като на пълни мижитурки. За да получи своето, рака е способен да върти такива женски номера и интриги така както никой друг не умее. Мога още много да говоря, но няма смисъл, всичко сте описали много точно..

172.   Според мен номер 10 е прав и аз съм имала връзка с рак, но никак не е такъв какъвто описвате раците.

173.   Мъжете раци могат много жени да обичат, но влюбят ли се - само нея ще търсят в другите. Ако вече е бил влюбен преди теб - доста трудно да я изместиш от първото място.

С. Дж.

175.   Поразително! Имах и май пак или все още имам връзка с мъж рак. Първо цветя и рози, постоянно повтаря колко много ме обича, и как ме обича повече отколкото аз него. После изведнъж си тръгна, без никакво обяснение, без повече да ме потърси, да отговори на моите обаждания и съобщения, ей така. След пет месеца се появява отново и ми заявява, че съм го отблъснала с това, че постоянно съм изисквала. Така е, изисквала съм когато каже нещо, да го изпълнява, или въобще да не го казва. Днес си научих урока - когато каже, че ще направи еди какво си... въобще не очаквам, че това ще се случи, просто нямам очаквания, че ще прояви точност, отговорност. За него времето тече протяжно, бавно. Натяква ми, че никога нямало да забрави някаква си дума, с която съм го нарекла - злопаметен. Свръхчувствителен, засяга се от нелепо незначителни неща. Креативен, с богата фантазия, постоянно мени настроението си, което варира от няколкодневни депресивни фази до няколкодневни фази, в които е хиперактивен и в повишено настроение - биполярен. Бих казала, че е изключително стиснат, изключително - когато става дума за пари. Когато пожелае, е много грижовен, нежен и любвеобвилен, но важното е... да го пожелае. Открих много съвпадения в написаното от другите, потресаващо наистина!

101-150 от 155