Мъже зодия РАК, моля за съвет!
Не зная как така се случва в моя живот, но се влюбвам предимно в мъже от тази зодия. Мисля, че са много галантни и креативни, нежни и любящи.
Та... на въпроса. Преди време бях бракувана за един такъв мъж- прекрасен, обичащ, отговорен. Нямаше фактически изневери, нямаше физическа наличност на друга жена, просто обикновенни мъжки фантазии, но аз така и не разбрах, сякаш не участвах в този филм, какво се случи между нас. Без да сподели нищо с мен, без да се оплаче, без да поговорим- просто ми съобщи, че всичко между нас е свършило.
Две години по-късно, аз съм все още влюбена в този мъж, все още не съм наясно с какво го нараних и как го отблъснах, но повече от всичко и всички бих искала да си го върна.
Вас, мъже РАЦИ, какво би ви докоснало нежните струни на сърцето?
Има ли начин да забравите лошото, макар и незнайно за мен какво е то, или при вас връщане назад няма?
Как би трябвало, според вашите разбирания, да се държа?

Коментари

151-155 от 155

177.   До коментар номер 175: Аз съм мъж рак и да това, което си написала е много вярно поне за мен по мое виждане. Иначе гледай да не го обиждаш защото може и затова да си е тръгнал. Раците мразим обидите и всякакви меркантилни поведения. И да ви кажа, че всяка зодия си има слаби и грозни черти. Ако трябва да изброявам на другите зодии отрицателните черти няма да стигне една тетрадка. И някой беше написал, че рака не е бил мъжка зодия, което е абсолютна глупост точно мъжка зодия си е тва, че ония дето са го написали са вдлъбнати като кофа не значи, че и другите са такива. Айде много поздрави! Да живее зодия РАК всички други трябва да ни козируват!!

178.   Ами няма връщане назад мислих че има но за 2ри път се уверявам че няма аз съм мъж рак от личен опит го казвам

179.   Винаги съм мислела, че всичко е не толкова до зодията, колкото до човека, но тук прочетох много общи черти на зодия Рак. Ето и моят горчив опит с представител на тази зодия:имаме връзка от 6 години ако изобщо може да се нарече такава. За толкова години никакъв напредък-само сексуална и то ако господинът иска. Изключително стиснат, лесно обидчив, затворен, без да зачита чуждото мнение и желания. 2 дни добре 10 дни зле. Честа смяна на настроенията, не му се говори, не му се пише, уж всичко е наред пък се е затворил и дума не обелва. До следващия път когато реши да се видим. -тогава се започва едно звънене, молене, нежни думи и т. н. Е няма такъв екземпляр. Много трудна комуникация може да има с човек, който не знае какво иска, а ракът определено е такъв. Късмет на всички с мъжете от тази зодия.

180.   Йеее, страхотна тема :)))) Да живее разделянето на хората на 12 еднакви групи, наречени "зодии" :)
А за тези, които повтарят, че точно в еди-коя си зодия забелязват дадени черти - помислете малко. В психологията има описани такива ефекти, когато (1) виждате това, над което сте се фокусирали или (2) неутрални твърдения, написани по определен начин, ви звучат точно като за вас. Второто е редовен похват в писането на хороскопи, впрочем.

Със здраве и хубави празници!

183.   Не ги харесвам мъжете раци.Познавам трима и тримата ме разочароваха.С единия бяхме уж гаджета, първоначално го харесах - имахме общи интереси, допадна ми на външен вид и характер отначало.След едно определено време не можех да го понасям вече.Непрекъснато говореше за някаква негова бивша приятелка, дето го наранила, а уж с мен градеше връзка.Казах му на 2-3 пъти, че не ми е приятно, онзи продължи.После за други афери ми разказваше.Отделно четеше някакви книги - Как да манипулираме хората и се опитваше да практикува върху мен тези манипулации.Накрая ми беше противен наистина противен.Някакви мелодрами разказваше от детството случки дето го наранили.Абе трагедия.Казах му че не искам да се виждаме повече и се разплака.Ама май по-скоро се престори, защото не виждам как ще плаче за мен, като ми надуваше главата през цялото време за бившата дето му изневерила.
С другия излизах на няколко срещи , не са ни се задълбочавали нещата.Въпреки че изглеждаше добре беше някакъв вял и отнесен.Почти не говореше.Не можех да разбера нищо за него.Това което ме потресе е че уж искаше да се виждаме, а изглежда го мързеше ли не знам, просто беше някакъв много меланхоличен и отпуснат.Бяхме си уговорили среща и аз търча и един голям дъжд да се видим, аз с градски транспорт той с кола- не си правеше труда да идва да ме взима, виждахме се в центъра.И така той си седи на топло в колата, аз търча по най-големия дъжд- ок видяхме се.Мина известно време и аз му звъня- пак валеше дъжд, и той казва -ох ама то вали сега, защо не вземеш такси да дойдеш насам.Значи аз може по дъжда, той не може дето е с кола.Е сори ама от такъв егоист нямам нужда, да не говорим че всеки момент щеше да изпадне в летаргия.
Третия беше някакъв агресивен, пак само до няколко срещи стигнахме.От най-малкото нещо се ядосваше.Иначе беше комуникативен и енергичен, което ми хареса в началото, но тази агресия... а и си пийваше повечко.Един път ходихме да вечеряме и аз си поръчах нещо, като казах на сервитьорката, че го искам без гарнитура, а тя пита дали съм сигурна и онзи като и се развика - не ти ли каза , че не иска.Е много грозно впечатление ми направи.Много.И така като не ставаше неговото се сърдеше, почервеняваше целия, гледаше злобно.И така - повече за мъже раци не искам да чувам, не ме кефят и това е.Не са хората за мен.

151-155 от 155