Споделена история от Здраве

Сърцето претупва и болки
Значи от няколко месеца насам без да правя нищо сърцето започва да ми тупти много силно, изведнъж спира и блъска мн силно, като сърцебиенето продължава за около час. Като се успокои малко имам бодежи около сърцето и тежест. На изследвания всичко е нормално, казват здраво ти е сърцето. На 2 пъти през ноща ходих в спешното заради кризи, но казват всичко е наред!
Ако някой може да сподели нещо!

Коментари

1-50 от 107

1.   Това според мен е следствие на нервно напрежение и безпокойство. Пий валидол, ако не помага пробвай с нещо по силно Лексотан например. Но внимавай с второто да не ти се услади ;)

2.   Ем то в днешно време с толкоз куп проблеми на главата как няма... :/

3.   Висиш ли много на компютъра (в смисъл над 10 часа на ден). Ако е така и аз имах такива "пристъпи", личния ми каза една седмица да пия по 1.5 грама витамин Ц на ден и се оправих.

4.   И при мен е така, но май от нерви и напрежение. Да наистина боли и боде отвреме навреме, сигурно от нерви по-скоро.

5.   Мила със сигурност е от нерви, и на мен ми се е случвало, когато се нервирам много, от нервите мн неща могат да те заболят, вземи си валериан, мента и глог, смесица от тези капки и когато ти стане така ги пии веднага и спри да се ядосваш за малки неща, това е единственият съвет и ше видиш че ще се оправиш :) успех :)

6.   И аз имам проблем със сърцето посетете невролог може да е на нервна основа хранете се здравословно ако пиете и пушите спрете излизаите повече на разходки.

7.   Щом са ти преглеждали вече сърцето може да си напълно спокойна:) Това в случай, че си хипохондричка ти го казвам. Защото това е една от възможните причини.

Сега сериозно и без това изследване трябва да знаеш, че сърцето е орган който не боли, така като ти си мислиш. При сърдечни проблеми се явяват ред други симптоми лекарите знаят какви. Твоето е на стресова основа. Или страхова невроза. Ако се прекалява с кафе и кофеина може да има приблизително същият ефект. Това повече те плаши отколкото да е сериозно проблем. Опитай с почивка и ограничаване на кофеина кола, кафета.

8.   Сърцебиене или нерви :) Каквото и да е,при всеки се случва!Аз ходих при кардиолог и ми казаха,че съм добре,но пак имам болки и такова биене!

9.   От ядове, напрежение и тревога. Ходи повече сред природата, пий на капки или хапчета мента, глог и валириан, както ти казаха по-горе. Това е билка и е безвредно. Също, добре е да правиш и дълбоко дишане.

10.   Даже и докторите не могат да кажат.аз съм така повече от година изпих един чувал лекарства и се тая.и боли и боде и бие като лудо на моменти и ръцете треперят и краката се подкосяват.ходил съм на кардиолог на невролоЗи даже на психиатър и се така удари 2 бири по време на криза и щи мине

12.   Може да бие сърцето силно поради хормонално неравновесие, на ендокринна основа. Тогава трябва да се изследват жлезите и най вече щитовидната.

13.   Това може да е следствие от проблеми с шитовидната жлеза

14.   И аз имам такива проблеми вече година и половина.ходих при 2 невролога психиатър кардиолог гастроентериолог една камара хапчета и никакъв ефект.и наистина както пише удряш 2 бири и сичко свършва.Ама това не е лечение на проблема.ако разберете какво е пишете

15.   Абе и на мене ми се случва тва нещо, даже в момента ми е така... Бие нормално ама силно имам чувството че, ще се пръсне направо... на 18 години съм, не пия кафе, не пуша и много рядко употребявам алкохол... Някой ако знай нещо повече да пиши :)

16.   Паническа атака, Нерви, Kръвно, Хормонални проблеми, Щтетовидна жлеза, Стрес .....
Казват, че ти няма нищо защото не е в момент на криза няма как да се отчете
Лягаш в болница слагат ти Холтер.. 24 часа
Аз бях с приятеля му в Александровка болница
Пие Изоптин , понякога Ритмоном
Валифола е слаб
Не вземай мерки на сама глава зконсултирай се!
Здраве!

17.   Аз съм със сърцебиене, повишаване на кръвното налягане, треперене и леко задушаване. Била съм с холтер и в болница, но всеки ми казва, че нямам никакви проблеми със сърцето. Диагнозата, която ми поставят е, че всичко е на нервна почва. Отначало не вярвах в това и си втълпявах, че имам някакъв много сериозен проблем, но от скоро време на сам осъзнавам, че истината е точно тази. Препоръчаха ми сиропче мента, глог и валериан, който да успокои нервната ми система. Купих си го и всяка вечер, преди лягане си глътвам по една лъжичка. Чувствам се малко по-добре, но зная, че трябва и сама да си помогна. Когато не мисля за този проблем, се чувствам много по-добре. Единственото нещо, което трябва да направите е да бъдете спокойни, уравновесени и да знаете, че нищо не може да ви се случи. Пийте успокоителни, спете по-дълго, не пийте кафета и енергийни напитки, не пушете цигари и излизайте на дълги разходки сред природата. Ще разберете, че това ще Ви помогне. Пожелавам ви успех!!

19.   Здравейте и от мен!
Аз съм на 18 години и от две години съм с подобни кризи. Получавам силно сърцебиене и бодежи, повишава ми се кръвното налягане (от 100/60 на 150/100), започвам силно да треперя и да не ми достига въздуха. Правени са ми изследвания на хормоните, ходила съм на скенер, кардиолог и се оказа че имам нервно вегитативна дисотония. Пия сиропче мента и глог. Той ме успокоява и заспивам, но понякога дори когато спя се будя от това" прескачане" на сърцето. Много се страхувах и все още е така, макар да знам, че няма нищо което да ме притеснява. Незнам от какво е породен този силен стрес и нерви, за да изживявам тези дяволски кризи, които ужасно много ме плашат. Надявам се с времето всичко малко по малко да отшуми и отново да бъда добре, без да мисля постоянно какво може да се случи с мен във всяка една секунда.

21.   Здравейте и аз имам проблем ходих по лекари кардиограми казаха че са екстасистоли имал съм и сърцебиене до към 105 удара имам също и болки в сърдечната област и вече се депресирам това не се издържа някой път се будя през ноща от тях момче на 23 години съм

22.   Здравейте всички,

Благодаря се, че ги има тези форуми да споделим опит. Аз съм на 25г. , момиче съм и имам същите симптоми. Получавам сърцебиене нерегулярно, придружено с болки и изтръпване в лчвата ръка, та понякога достига чак до левия крак. В началото се изплаших и отидох в спешното отделение. Това ми се случва в Америка, където съм и сега. В спешното ми направиха всевъзможни изследвания, тъй като им казах, че се притеснявам да не получа инфаркт. На другия ден ме изписаха, като ми дадоха лист, на който пишеше, че възможните причини са нервно разстройство, панически атаки или киселини. Разбира се киселини беше първото което отпадна от възможните причинители. Това се случи преди 6 месеца. Не предприех лечение, тъй като не исках да взимам антидепресивни хапчета които ми изписаха докторите.. Наскоро всичко започна отново.. В един момент осъзнах, че най-доброто лечение е чрез холистични методи. Започнах да практикувам йога, да медитирам, да спортувам, да се храня здравословно. Започнах да практикувам аюрведа и да чета литература относно медитацията и източните начини за лекуване на духа и тялото. И аз невярвах.. :) Вече съм по-добре! Резултата беше мигновен, ако не сте заинтересувани от източните науки можете да започнете да се молите.. по нашенски.. помага, колкото и неверочтно да Ви звучи.
Желая Ви Здраве и Шастие!

Аш <3

23.   Аз съм на 21 години и имах същите проблеми с машинката, наистина се оказа че това се дължи на нерви. Ходих по болници, накрая ме пратиха на невролог, там ми изписаха невролакс-супер хапчета след месец няма и следа от проблеми... И все пак да се стои до късно, цигарите, пиячката и тем подобни изобщо не са в полза, ама кой ли слуша.

24.   И аз имам бодежи в сърцето, тежест в ляво под ребрата и лека замаяност. В коментар №22 прочетох за евентуалните причини и видях, че се споменават "киселини". Аз в следствие на раздразнен стомах и киселини получих тези бодежи. Киселините отминаха, но след всяко хапване пак получавам леки бодежи и леко сърцебиене. Не знам до кога ще продължава, но определено е неприятно. Желая здраве на всички форумци!

25.   Здравейте отново,

Бях писала в коментар номер 22. Тъй като имам развитие по въпроса с диагнозата пиша пак. Прибрах се в България това лято и отидох на кардиолог, където ми гледаха сърцето на ехограф. Оказва се, че имам пролапс на митралната клапа. Доктора каза че всички визоки и слаби жени са предразположени към този дефект. Нарече го дефект, защото не било заболяване и обикновено било вродено. Не можах да си обясня как може да е вродено и в същото време на високите и слаби жени да се случва, но поне знам какво е. Обясниха ми че трябва да се пазя повече и ме пуснаха да си ходя. Продължавам да вярвам в холистичните методи тъй като само те ми облекчават симптомите трайно.
Желая здраве на всички.

26.   На мене много ми помогнахте с вашите думи и приказки аз много и всеки път се ядосвам за най малкото ама вече няма да се занимавам с тези хора и всичко ще е наред :)

27.   Аз също имам такъв проблем казаха ми, че сърцето ми било с капковидна форма, което не зная какво значи.
И в край на сметка ми казаха, че хлопа от ниско тегло.

28.   Аз също имам такъв проблем, но аз пия кола, кафе пия и цигари пуша не не постоянно минава ми след време! Това натоварване физическо или емоционално! Иначе пулса ми е нормален на 66 70! до 78!! Даже 1 път опитах трева, ама я махнах не съм завизим от нея!!!

29.   Здравейте. От 2 седмици имам и аз проблем със сърцето... така значи случаят е следният имах период от 50 часа в който не ми се спеше въобще и седях като зомбиран, почнах да получавам сърцебиене и да седя и гледам в една точка. Купих си мента, глог и валериана и валидол и започнах да пия, болката след 3-4 дена отмина, но преди седмица постоянно започват бодежи в сърцето - някой път от най-малкото поемане на въздух и ме промушква, при опит да стана от леглото пак получавам бодежи, като дигам нещо също, не мога да се изкашля като хората защото пак ме боли... ходих на лекар пускаха ми кардиограма казаха че всичко е нормално... а един ден имах 115 пулс... после спадна на следващият ден на 75, после на 95 и така се редува а болката продалжава.... Спрях кафетата и цигарите но пак продалжава мисълта ми е от какво може да е това. Аз съм на 23 години / 178 см / 65 кг.... ако някой може да ми помогне ще съм благодарен!

31.   Колко много хора имаме един и същи проблем, просто се плаша... И аз съм така. Лутах се между психиатри, невролози и ендокринолози. Имам проблем с щитовидната жлеза, диагностициран 2006 година, но паническите атаки започнаха преди няколко месеца. Мисля, че повечето неща са в главата и понякога от страх да не ми стане нещо си го предизвиквам. Нервите ми са разклатени, а знаем, че това са клетки, които НИКОГА не се възстановяват...

32.   в момента сам в криза имам чъвството че умирам

33.   Ох и аз съм така от няколко дни-дано всичко да е наред

34.   Здравейте,
от 3 години имам този проблем и все чета и чета по форумите, но така и не написах нищо. И аз съм с малък пролапс на митрална клапа, който бил "козметичен" дефект по думите на всички кардиолози. Понякога имам бодежи и болки в сърдечната област, но те не ме плашат. Правила съм 4 пъти холтер и всичко ми било наред. Да, ама това уж здраво сърце не спира да прескача. От една година пия ротмонорм 3 пъти на ден и докато съм под въздействието му всичко е ОК. Преди 3 месеца започнах да намалявам дозата, първо махнах обедното а след това и сутрешното хапче. Преди 5 дни ходих на профилактичен преглед от службата и кардиолога ми каза да махна и вечерното и вече 4 дни не спира да прескача. Уморих се вече. 3 години ми казват, че всичко при мен е на нервна почва, че имам здраво сърце, здрава щитовидна жлеза, хормони в норма но НЕ СПИРА ДА ПРЕСКАЧА!!! Вече не зная към кого да се обърна за помощ!!!

35.   Здравейте, моя проблем е същия като на 34. Ходила сам 5 пъти на кардиолог, правен ми е и холтер, на невролог, щитовидната ми жлеза е наред, всякакви изследвания и нищо, а сърцето ми прескача почти постоянно. Казаха ми че е на нервна почва. Пила съм и хапчета, нищо не помага. На холтера ми откриха надкамерни екстрасистоли, но ми казаха че не са опасни и са от нерви. Честно да си призная много ме е страх от тези екстрасистоли.... имам страхова невроза заради тях, но не знам какво е спасението...

36.   Здравейте приятели по болежка :) Писах ви в 22 и 25. Вече мина повече от година и симптомите не се променят, сърцето продължава да си бие нерегулярно, паниката ми си остава всеки път като ме заболи и не качвам тегло , защото ми е такава структурата. Работя като модел в Америка и затова съм под голям стрес много често, което влошава и симптомите. Изградих си философия, че се живее веднъж и единственото сигурно нещо е смъртта :) Не че ми се мре , но пък не можем да живеем в страх , защото това не е живот. Понякога е добре човек да се примири. Всички болести са нашите учители! Прегърнете болестта , живейте с нея съгласете се ,че не сте били прави винаги и си простете. Знам че звучи като на изпроводяк , но няма начин :) Важно е да не обръщаме внимание на всеки малък симптом.. Има хора които работят за усъвършенстването на медицината и най-вече в сърдечната област. Работи се много усилено и решение ще има. Съществуват лазерни операции на митрална клапа и много медикаменти. Истината обаче е че проблема идва от нас самите и начина по който мислим. Нищо освен справяне със самите нас няма да помогне. А това е много по-трудна работа от подлагането на операция, защото отнема цялото себеотдаване на каузата. Препоръчвам на всички книга на Линда Хей - Излекувай Живота Си ! Здраве и щастие на всички! А колкото Бог дал толкова!
Ваша , Аш :)

37.   И аз страдам от почти постоянен ускорен пулс - около 100 удара в минута. Дори когато си седя е толкова, при най-малко усилие се ускорява, а при изкачване на стълби сърцето ми ще изскочи. На 35 години съм, жена. Но по-притеснителен е факта, че ми изтрпва лява челюст, зад ухото и тила, лява ръка и крак. Често имам различни пристъпи като мъчително стягане в гърдите, болка в рамото, почни постоянно ме боля кутрето и безименния пръст, придружени отново с изтръпване. В момента имам намалена сетивност, притрепервам, пръстите ми посиняват. Когато отида при личния лекар с тези си оплаквания, той ме уверява, че сърцето ми е наред, на базата на кардиограма от м. юни миналата година. Изписва ми успокоителни, които имат променлив ефект. Незнам какво да правя и на какво са признак тези измъчващи ме симптоми. Който може да помогне със съвет.

38.   до 36 пост - Аш, не ме стряскай така, аз реших да почна поне йога и вярвах, че тя ще ми помогне.. а ти.. още имаш претупвания. Аз мога само да споделя, че всичко по-горе казано важи с пълна сила и за мен от много години, но най-лошото е, че това доведе до невероятна страхова невроза, такава от която те е страх да останеш сам със себе си, ходиш навсякъде с телефон или с придружител, не смееш да се зарадваш на живота. Дано някой ден се оправим!

39.   Здравейте, аз съм на 29 год., жена и от 3 години съм така! В началото се започна с едни леки бодежи, на които не обръщах мн. внимание. Обаче напрегнатата работа, задълженията вкъщи, дете и всичкият стрес явно бяха благоприятна среда за да се задълбочат нещата! После започнаха не само бодежи, но и стягания, започна да ми изтръпва ченето, направих нервна криза, мъжът ми тогава извика дори бърза помощ! Отидох на кардиолог, каза ми че нямам нищо и ми изписа магнезий, на 3-тия ден след като го пих направих тахикардия - 140 удара, ужас просто и ги спрях! Сещате се сами, че за тези 3 год. съм изчела какво ли не, имала съм моменти в които съм била толова зле, че исках и работа да напусна! И така реших да отида един ден на психиятър! Прегледаха ме, изписаха ми лекарства и ги започнах, в продължение на почти 1 год. бях добре! След това обаче, д-ра ми намали дозата и постепенно спря лекарствата не ги пия от 1 год. и половина! През тези год. все страх, неможе да излезеш да се веселиш, гости вече неискам да идват в нас, на палатки не ми се ходи, т. е. страх ме е да не започне това стягане и бодежи и да не би да ми стане нещо! По принцип съм мн. весел човек, обичам да излизам да хапвам да пийна понякога да разпусна с хубава музика, обаче това ми пречи... отврат! Имах периоди в които като вървя по улицата и само гледам никролозите, кой на колко год. е починал и ако прочета или чуя за инфаркт, абе не мога да го опиша, от къде ни дойде бе хра това чудо... Лек от типа на лекарство явно няма, поне аз за толкова време не съм чула, а хората с такива проблеми стават все повече, антидепресанта - май не е добре да солзва дълго... Има и нещо друго, освен мъжа ми в нас, аз не споделям с никого за този проблем, все да не занимавам хората с глупости... Оказва се обаче, че колкото повече не споделяте, толкова повече нараства проблема в самите вас, защото е само ваш! За това говорете за това, макар, че аз още немога, е сега за първи път го правя, макар че съм чела доста форуми:)Имам и дразнители на работа, единия от които не спира да се оплаква от живота и само охка и пушка и все за сърцето се държи, преструвка голяма, а всички хвърчат около нея, но то е така, а ние мълчим и стискаме зъби... Извинявайте за дългия пост и благодаря на тези, които са го прочели! Ще се радвам тук да си пишем, имаме какво да си кажем:)Живи и здрави всички:)

40.   До 39.

Трябва да осъзнаеш, че тези болки не са от самото сърце, те са от нерви и не са опасни за самото сърце ( щом изследванията на сърцето са добри), това трябва да осъзнаеш, същото важи и за мен. И аз имам такива усещания и те са по скоро като напрежение( не мога да кажа болка и по скоро се провокират мисловно), но не са само в областта на сърцето стигат и до корема и до гърлото.

Аз по принцип доста нервен, но последната година се стресирах. Започнах да мисля за много неща едновременно, търсих работа, но не успях да намеря, студент съм в същото време, а и това, което ме измъчва, че нямам личен живот нямам приятели и сега лятото по цял ден съм в къщи, а покрай тези нерви не ми се излиза никъде. Опитвам се да се възстановя бавно, но се страхувам да не стана алкохолик, когато усещам безпокойство, нерви, страх , започнах да пийвам ракия, а за един ден изпих дори през целия ден 500 грама. Това трябва да преборя, и да ми излезе от главата този инфаркт.

Преди това имах ускорен пулс - той не е постоянен, но се мени много, вендъж имерих докато седя на компа до около 110. Докато лежа 90-100. Последните дни се успокои леко и е до 75, но проблема е, че постоянно го меря. Високия пулс не ми пречи да правя нещо, но ме притеснява и изпадам в паника. Бях на ЕКГ, ЕХК, изледвания, кръвно всичко е добре. Явно трябва мисловно да преодолея тези натрапчиви мисли, но е трудно. Много съм неспокоен и от факта както казах, че нямам приятели, и че съм зле социално. Ако мислиш постоянно за сърцето то ще боли, поне така правя и аз. Мисли за друго .

41.   Здравейте!
И аз имам такъв проблем...
от време на време сърцето ме боли и пронизва
и понякога се задушавам
проблемът е че не мога да спря да мисля за това и колкото повече мисля толкова повече зле става
ако се занимая със нешто и спра да мисла за това горе-долу спира болката но като легна или седна или се опитвам да се оспокоя веднага почвам да мисла ще умра ли сега колко по лошо ще стане и така нататък
имам и понякога киселини и не спирам да се уригвам...
несъм ходил на лекар по този проблем
на 14 съм ако знаете нещо споделете
Дано Всички да са здрави :)

42.   номер 41, може да е заради растежа в момента.. невроза или пролапс. Трябва да мислиш позитивно и никакви лоши мисли! Всичко ще ти мине, ей така да си мислиш и ще се оправиш :) Нещо временно трябва да е.

43.   Отидете да си леете куршум! Дано всичко е наред!

44.   Здравейте и аз имам някакъв проблем със сърцето само че за разлика от повечето от вас моя пулс е много бавен около 50, някой път пада и до 46-48 удара! Имам задух най-вероятно породен от бавния ритъм на сърцето! Имам от години изтръпване на лявата ръка и левия крак. Един куп доктори и накрая нищо!

45.   № 44 обърни се към кардиолог и обясни всички тези симптоми, но не се претоварвай също. Забързания ритъм на живот също не е благоприятен. Най- добре е да си смениш начина на живот далече от стресови ситуации и ходи пеша поне по половин час на ден.

46.   Все пак казват, че стреса е чумата на 21 век. Аз също имах и имам все още някои от симптомите - тежест в лявата част на гърдите и леко в посока наляво и малко в лявото рамо или към корема (не е болка), неспокойствие, ускорен пулс... и все си мисля, че сърцето дава някакви индикации и почвам още повече да се притеснявам. Без да съм лекар вземам си апаратчето и почвам да меря - кръвно 110:70, пулс 80. Както съм така по-слабичък това кръвно и пулс са повече от перфектни. Минал съм както повечето коментиращи през всички изследвания (макар че преди доста време, но чувството не е било различно от сега), вземах и хапчета и накаря едно голямо "цъ". Единтсвеното, което помага са излизането, веселбата, усмивките и както ми беше казал един психиатър - отиваш довечера, цапваш 1-2-3 водки, хващаш някоя кака за краката и... това е лека :) Мина доста време от последното изследване и може да отида пак да ми чуят сърцето, но знам какъв ще е резултата. На някои и това помага - когато чуят от устата на лекар, че всичко е наред.

47.   Ей хора, какво правите вие. Млади добри хора, а с такива болежки. Аз съм мъж на 40 и оплакванията ми са аналогични, стягане в сърдечната област, пулс от 60 до 110 в покой без повлияване. Болката в сърдечната област не си отива и за секунда, вече 7 години, изтръпване на лява част на лицето, ръка, крак. Изследвания - всякакви. Заключения - интеркостална невралгия, скъсан гръден мускул и такива разни. Минах през постоянен световъртеж и много други. Вече не ходя по доктори, живота не е толкова хулбав като преди, но все още е хубав.
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ.

48.   Леле, хора трябва да имаме един клуб в който така от време на време да пием по кафе, да си приказваме и споделяме! Така ще е по лесно, хем подкрепа, хем по лесно ще бъде, хем и по весело! Друго е да знаеш, че има хора с такъв проблем с които можеш да си говориш на кафенце, защото аз в интерес на истината нямам приятели или познати с такъв проблем, и точно заради това не говоря пред никой за това, незнам дали ще ме раберат и как ще реагират! А и всички ме знаят, като упорита и силна жена, а той точно с тези дето уж сме силни ства това.... Аз съм номер 39:)Всяка втора дума и жест ми беше базик, смешка, а сега нещо не спори.. :)Айде живи и здрави, и ако някой приведства идеята да пише, поне по често да си пишем, ако не се видим:)

49.   Хммм да, душата на компанията, винаги и навсякъде. Абе още ми се отдава само дето докато се усмихваш и претупне или изтръпне и търсиш веднага широко пространство. Шибана работа. 5 години избягвах да ходя на места където няма спешен център. Превърнах се в мекотело - смелия, безстрашен упорит МЪЖ, се превърна в жена. Но сега малко по малко се връщам, бягайте врагове всички ви ще победя. А ВИЕ по-горните 47 човека да вземете да оздравявате, че ще си имате работа с мен. За клуб няма проблрем, как ще го кръстим - КЛУБ на БОЛЕЖКИТЕ или ПЕНСИОНЕРСКИ КЛУБ ОТ МЛАДИ ХОРА. Мани мани..
Айде съсздраве.

50.   здравейте приятели ,
реших и аз да драсна няколко реда , та дано съм от полза на някой от вас .преди повече от 3 години имах проблем със сърдечният ритъм , замайване , световъртеж и изтръпване с бодежи , но намерих решение . ходих къде ли не и все ми казваха че съм здрав . то не бяха кардиолози , то не бяха изследвания и накрая проблема се установи . всичко било от нерви и грижи.много съм благодарен на 1 психиатър от разград ,който ми изписа точното лекарство-да не говорим че е много ефтино ,не го бях чувал никога този медикамент , с което спряха всичките ми проблеми . не знам дали може да напиша кой е лекаря , за това ще оставя мейла си за връзка с мен - ........ . надявам се администратора да не отхвърли коментара ми за да мога да съм от полза на някого . знам как се чувствате и искам да ви помогна . успех

Модератор: Не публикуваме лични данни и моля,започвайте си изреченията с главни букви.

51.   Здравейте, пак
ами да имената за клуб са много подходящи, хахаааааа:)Просто с такива хора около мен може би няма чак така да се пла, като усетя нещо, знам ли:)Браво на номер 50, че в такъв малък град е намерил кадърен психиятър, аз също бях на илачи и тогава нямах проблеми, но като ми ги намалиха и спряха след известно време пак се върнах в омагьосания кръг! На работа обаче никой не знае за състоянието ми, а може би е добре да се споделя! Аз по принцип съм си паника, но като усетя и стягане или бодежи или тежест в областта на сърцето и се панирам, все си мисля че усещането е прекалено физическо и истинско за да е от психиката ми, явно нервната система или някой нерв има намеса или знам ли???? Трябва да намерим начин, не може да няма:)А между другото, когато бях на прегледа при кардиолог, а това беше преди повече от година, ми каза, че може да е от гръдни кош, да е тесен или нещо подобно, оф щуротии.... айде и пишете за клуба:)

52.   И аз имам такива прескачания на сърцето от 6 години при напълно здраво сърце! направо ме побърква този проблем. Само за това мисля! Иначе се чувствам здрав като скала, но стова ми докара страгова невроза. Като цял съм малко по нервен от нормалните хора ми се струва! Особено със този проблем. Масло в огъня добавя!

53.   1 човек, аз обаче от скоро пия едни хапчета, Симпатил се казват (на билкова основа) и ми помагат, но най-много помага спокойствието!

54.   здравейте мили хора аз съм момиче на 20 а имам паник атаки от 2год тъжно ми е чесме млади хора а сме с разбити нерви и все повече хората се ооплакват от подобни неща аз съм с диагноза тревожност и паник атаки и аз ходих по доктори и органите са ми здрави с времето се научих да бъда по силна знам какво ви е преди малко пак имах криза но и поредната паник атака отмина най гадно е тр?перенето и болките около сърцето извинете за липсата препинателни знаци

1-50 от 107