Споделена история от Семейство

Искам да умра помогнете ми
Здравеите историята ми е малко дълга ще съм кратка колкото мога. Преди 6 години се запознах и тръгнах с приятеля ми сега сме много щастливи и згодени. н

На 24 сме преди 4 години родителите ми казаха той или те. Аз избрах него и злязох на квартира сама. Те полудяха и не ме търсиха няколко години ние продължихме да се борим поедно жреме те се появиха и почнаха да ни тормозят изаплашват постоянно.

Пуснах жалба срещу тях и те се успокоиха малко после пак почнаха, но сега е нетърпимо просто работя в хотел и те почнаха да ми вдигат скандал и да не обиждат и излагат. Отидохме на ресторант те направиха скандал обиждаха го и крештяха пак ни злепоставиха после изпратиха леля ми и чичо ми да ми правят скандал на работа проятеля ми е изнервен до краен предел и иска да се разделяме наистина аз го разбирам тея изроди ни сасипаха.

Сега съм мн зле психически отидох при адвокат каза че може да ги съдим, но те имат много пари и ще ме съсипят. Приятели ще га загубя а го обичам много, караме се той ме обвинява. Тъжен е много.

А дали да не го оставя, те казват че цял живот няма да ни оставят той бял ден да не види аз мъртво дете да родя. Мисля за самоубииство кажете ми какво да сторя той не иска да напъснем гарда от голям черноморски град сме но те ми казаха че докато не ме побъркат и разделят от него няма да мирясат. Какви са тея изроди помогнете ми моля ви и не ме критикъваите всички са срещу мен, а и ходиха при родителите на приятеля ми да им казват че трябвало да не разделят звънят на баба му и т.н.

Помогнете ми моля ви просто съм мн зле и не вийдам изход за6то да го оствям като го обичам истински мерси за отделеното време помогнете ми моля ви !!!!!!!!!

Коментари

1-50 от 72

1.   пффф много скапа работа наистина... не знам какво да ти кажа честно..

Но според мен недей да мислиш за самоубийство, защото вашите може и да отвинтя и лубимият ти. Пък и това не е решение знай. Сигурна съм, че наистина нямаш сили да се бориш вече, но за любовта ти, за любимият ти, за самата теб се бори. Бори се просто колкото можеш... Покажи по- някакъв начин, че каквото и да стане няма да се откажеш.

То сигурно си показала но те не те разбират офф не знам и аз как бих постъпила в такава ситуация, накарай приятелят ти да се съгласи и да се премествате в др. град ако това е решението.. Успех

2.   След като сте пьлнолетни и двамата сами трябва да решите какво да правите. Те нямат право да постьпват така с теб и него. Ти си имаш собствен живот и вече не си малка. Поговорете и ако имате вьзможност минете така да се каже в нелегалност.

Преместете се някьде. Но трябва и двамата да го решите или продьлжавайте да пускате жалби за тормоз срещу тях те нямат право да се дьржат по този начин. Незнам друго какво да ти кажа.Според това което пишеш аз ако бях на твое място бих говорила да се преместим някьде. Ако родителите му ви подкрепят ще поддьржам врьзка само с тях защото той и те ще са моето сем.от тук нататьк. Може да не се преместите завинаги или не много надалече, просто не трябва да имаш контакт с тях. Освен това си вземете нещо за успокоение на нервите. Дори мента глог и валериан на хапчета ще свьрши работа на пьрво време. Ако се обичате и искате да сте заедно ще го преодолеете заедно. Но пьрво успокойте нервите и поговорете спокойно.

3.   Отиди да издадът ограничителна заповед за определено разстояние да немога да те доближават няма смисъл да се самоубиваш ;/

4.   Спокойно мила! прочети моята история, сходна с твоята- нежелана съм от родителите му в семейство. Пред Бог ще отговарят твойте родители за тези думи "мъртво дете да родиш", това ме накара да настръхна и дори ме разплака. Виж какво ме съветват хората там. Дръж на него, обичайте се. Родителите са до време, а ти с този човек до гроб! Не мисли за край нито на връзката, нито на живота си! Силна си и можеш! Бог да е с теб!

5.   Здравей миличка,

Не се разделяйте за нищо на света, защото в този свят само едно е спасението - ЛЮБОВТА! Не се предавай, бори се за Вашето щастие и ще видиш как всичо ще си дойде на мястото :)) Пожелавам щастието което рано или късно ще ви сполети :) Айде всичко хубаво :)

6.   Здравей не е нужно да умираш хората са казали умирай само в краен случай. Моя съвет е, заминете на някъде, времето и разстоянието лекуват. Някои хора подсъзнателно в опитите си да помогнат повече вредят, а както написа някой преди мен за тежките думи ще отговарят те пред бог.

7.   Здраветите приятели,
Мерси за отговорите, тои не иска да бягане много е горд и ме иска, това е едно бягство за него нали утре пак ще се върнем и пак същото, наще са богати и ми казаха кадето ида отиден ще ни намерят наемат дедективи постоянно да ни следят, проятеля ми вече почва да се отказва, казва че неможе да търпи тоя тормоз цял живот и тои е прав да ви кажа незнам ням изход проятели незнам как да постъпя и аз само го тормозят. Техните ни строят апартамент ние сме от варна каде да бягаме оф незнам не вийдам светлинка ся съм на работа и се моля да не доидат защото той наистина щте ме остави и е в правото си :((

8.   Щом са възпитали такова дете като теб, едва ли са толкоз лоши. Не знам какво им става на тея родители... И тези клетви - това и на врага не трябва да го пожелаваш, защото тези клетви се връщат на най-милото. Самоубийството не е вариант. Опитай с единия родител да си поговориш, да го спечелиш на твоя страна.

9.   Ей незнам какви са тези хора, но тава е много лошо да тормозят и кълнат собственото си дете. И все пак има ли някаква причина те да не го харесват този човек, не казват ли защо не го искат за свой зет? Но каквато и да е причината аз смятам, че те нямат право да правят това.

Виж въпреки всичко, мисля ако ти родиш едно дете нещата ще се оправят, ако те не се укротят поне него няма да загубиш то ще ви сплоти. В никакъв случай не помисляй да слагаш край на живота си, това няма да реши проблема ти. Бъди силна такава каквато си била до сега. Мисля, че родителите ти все някой ден ще се примирят или поне ще спрат да те тормозят, не вярвам да продължи вечно, но дотогава ще трябва да стискаш зъби както се казва и да се бориш за човека който обичаш. Успех!

10.   Не съм сигурна, че детето ще ги сплоти. Аз имам същия проблем с родителите на приятеля ми. Един ден той решил да ги излъже, за да им види реакцията и им казал, че съм бременна и нали съм курва (според тях, а всъщност сина им е първия ми мъж, и др. не съм имала, но това др. тема) го попитали от кой? И той казал "от мен" и те му казали да си го бие в главата и, че не ги интересува да се оправя! Не знам при тези проблеми дете. Стреса ще си каже думата в/у детето! Не знам в същата ситуация съм, ако можех да си помогна и на теб бих! Успех!

11.   Горе главата, нещата постоянно се променят- един ден лошо, после добро... Нищо не остава едно и за също завинаги! Дано всичко се нареди добре:)

12.   Родителите ни винаги са искали най доброто за нас но когато грешат както е при теб единственото което правят е да ги мразим. Аз бих започнала на ново място за живеене и с нова работа да незнаят къде съм.

13.   Всичко ще се оправи. Не се притеснявай толкова просто идете в друг град или държава. Не ги слушайте. Има много по страшни неща от вашите. Аз загубих съпруга си с когото много се обичаяме и си останах сама с нашето 2 годишно дете. Да не ти казвам че постоянно мисля за самоубииство но няма как да оставя това невинно детенце. И нямам никакъв избор така че това са бели кахъри не се притеснявай при теб нещата имат решение а при мен нямат никакво. Горе главата и майната им на всички.

14.   Избягайте с приятеля ти, зарежете всичко, изчезнете, ако трябва в друга държава. Не те са хората,които да диктуват съдбата ти, спокойно клетвите се връщат. Отиди на киприянова молитва и помоли да четат малко от нея на майка ти и баща ти, запали им свещичка и кажи: " Ние не сме съдници, а Бог съди" ..това е достатъчно, после се прибери, събери багажа и изчезнете с приятелят ти. Ако има отново скандали и проблеми с родителите ти, вече е крайно време да си намериш добър адвокат и да ги съсипеш, плюспвете са ти няколко.

1. Ти си пълнолетна.
2. Те ти налагат психически тормоз.
3. Павата на всеки човек са,че той има право на мнение и винаги има право да взима сам решенията си.
4. След като те правят публични изяви, направи и ти публична изява, обади се в "Имаш поща", "Море от любов" , "Господари на ефира" и направи публична изява, нека снимат вашите с камера да видим дали ще са толкова смели. След като ги види цяла България и им се присмее на постъпката.

Все пак това са твърде крайни мерки, отиди при родителите ти, разплачи се и кажи,че те те нараняват по този начин. Обясни им, че ако продължат ще те убият така. Кажи на майка си: "Майко, когато ти се омъжи за татко, го обичаше, защо тогава ме лишаваш от шанса и аз да обичам?" Поискай им прошка и ги попитай защо са толкова против приятелят ти, явно като родители имат някакви съображения. Не може ей така да кажат, че той не става, има нещо, разнищи проблема, използвай козовете и не се предавай. Не искам да казвам голяма дума, но макар и не винаги прави, родителите не мислят злото на децата си. Постави се и от тяхна гледна точка и провери проблема.
Поздрави: puntina

15.   Здравей, братовчедка ми имаше същия проблем, разликата беше само че техните не я следяха:) Ще ти кая само едно, не се предавай, не позволяваи на родителите ти да ти съсипят живота, ако наистина те обичаха, нямаше да постъпват така, замини на някаде с любимият си, без да казваш къде си и забрави за родителите си, двамата ще се справите :)

16.   Какво работиш в тоя хотел? Управител нямате ли там или е някой смотаняк? Аз съм Управител на хотел и знаеш ли кога ще допусна някой да прави скандали в хотела? Никога! Има охрани, има СОТ, в краен случай той трябва да ги изрита от хотела като дойдат! Ненормална работа, честно! Ще ти дам личния си имейл и ми пиши там! Даже и да нямам нужда от човек на твоята длъжност ще ти намеря работа в друг хотел и да се махаш от Варна! Аз съм от Бургас. Ако трябва и на приятеля ти ще намеря работа, само не се отчайвай и не се предавай! plavas@gbg.bg Успех!

17.   Мацка.. няма да се предаваш.. щом веднъж си избягала от тях за него начи няма връщане.. скриите се.. и кви са тея глупости за самоубииства? Я се осъзнай! Идваи в сф тука ще намериш кво да правиш и кьде да спиш.

18.   Здравей, мога да ти кажа само, че аз изживявам същото в момента с моите родители, направо е ужасно и аз се чудя къде да се завра и какво да направя, ако искаш да си поговорим ме намери в скайп, който е: silvelinka. Чао засега.

19.   Бягайте в чужбина бързо и на никого не казвайте къде сте!!!!!! Ще ви намерят друг път!!! Светът е много голям - има място за всички - само глупости не правете, как ще мреш, бе, момиче - лудо ли си - най-хубавите ти мигове предстоят!!!!

20.   Скъпа незнам защо вашите са толкова против този мъж, да не би да е от друг произход. Защото обикновенно тогава се получава така, но ако не е а дори и да е те са значи ужасни, това просто не са хора.

от МЕЛ

21.   Xей, ти моята ли история ли си описала или имаме еднаква съдба? Пиши ми на скайп aspasia99.

22.   Да ти кажа само че най важни са родителите. Те искат най доброто за децата си. Поговорете си на четири очи . Щом от толкова време си с приятеля ти трябва да те разберат. И да заживеете всичко щастливо. Защото един път се живее, не си съсипвеите живота взаймно. Няма смисъл .

23.   Пич, ако ше се самоубивап, само не го прави на обществено място. Отиди високо в планината без храна и вода и си тели ножа. Отрежи си вените и толкова. САмо недей на обществено място като под влака, или от сграда... има деца.. гледат пък и хората които ще те събират...

Баща ми е полицай от 20 години. Работи в МВР Карнобат. От 10 години е назначен като следовател за самоубиства.. тове буквално озанчава, като се хвърлите под влака, той е човека който ви субира червата с лопатата и ръцете в човал... много грозна гледка е. После е 2 седмици като болен всеки път някой идиот като теб реши да си отнеме живора защото е неудачник. Моля те. Отиди си в планината, не се прави на изкупник на грехове и си тегли ножа без да замесваш излишно други хора.

Мерси.

24.   Xей,момиче,ти незнаеш,че аз и съпругът ми сме започнали от лъжичката и виличката,от нулата.Минали сме през огън и вода.Повече от половината ни живот мина в ходене по квартири и зад граница.Сега вече сме по над петдесетте, изкласили,с две големи дъщерички,щастливо омъжени и се радваме доколкото е възможно на живота.Всяка година излизахме от батака,който ни забъркваха родителите на съпругът ми.Бяхме до последният им път,лека им пръст вече на нож.Но отиването ни зад граница ни направи щастливи.Така,че не се отчайвайте,а предприемете едно голямо пътешествие из света,па макар и на работа - хем ще сте спокойни,хем и ще се заобичате повече и нещата ще си дойдат на място.Бог да ви благослови!

25.   Няма смисал от самоубииство!!!!! И3БЯГАЙТЕ!!!!НЕ СЕ ТОРМО3ЕТЕ!!!!

26.   Честно си казвам просто нqмам думи що за родители могат да са това. според мен решението е само едно. има много биячи които работата им е такава. наемаш си няколко такива прашташ ги да ги натрошат и това е друго решение не виждам лично аз ако сам на ваше място ще ги избеся направо теq "родители"

27.   Няма нужда да се самоубиваш, няма нужда да бягате. Ако не става с добро, просто смени тактиката. Вгорчи им живота, целенасочено, по какъвто и да е начин. Недей да действаш от позиция на жертва, побъркай ги както те те побъркват. Ти си знаеш как. Накарай ги да вдигнат ръце от теб, принуди ги да те оставят на мира. Оставиш ли им се, ще разбият и твоя живот, и този на мъжа ти, по късно и на децата ти. От личен опит ти го казвам, в моето семейство така стана. Не прави такава грешка. Може да са ти родители, но нямат право да се бъркат в живота ти.

28.   Ами не знам честно казано .. любовта е най-важна и затова не позволявай нищо да те откаже !!Не губи надежда.Ако имаш време отиди на църква , помоли се.Ще видиш , че ще се почувстваш по-добре.Моят съвет е да намериш начин да поговориш с родителите си.От тях идва проблема , значи и от тях ще приключи.Намери начин да им обясниш колко дълбоки са чувствата ти.Знам , че ако и те някога са чувтвали любовта ще те разберат!Опитай се да разбереш защо са толкова против съпругът ти!! Сигурна съм , че накрая нещата ще се оправят :)

29.   Приятели, Вие сте толкова млади (аз съм на 43 г.)!
Знам със сигурност, че Господ Бог не дава на хората по-големи препятствия отколкото могат да преминат - може би това е Вашето изпитание ... аз съм сигурен, че ще се справите! Защото очевидно сте много силни като двойка, а и Вие заедно сте вече едно ново начало в живота. Не съм имал такива проблеми (Слава Богу), и не мога да Ви помогна с добър съвет, но живот на ново място, в нова житейска среда, може би и дори някъде в чужбина , би било чудесно и много бързо разрешаване на Вашия проблем. Ако сте вярващи християни - молете се! Ще намерите своя път в Живота. Животът е дар от нашия Творец, никой няма право да го отнема. Убийството е грях, самоубийството е още по голям! Нека Бог да бъде с Вас!

30.   Убииги бе !!!

31.   Напуснете града никой да не знае за вас започнете нов живот и бъдете щастливи

32.   Доста гадно се е получило, но приятелят ти вместо да се опитва да избяга, да ти помогне да го преодолеете този проблем заедно. Какво е това "Иска да се разделяме" Това ли е за него връзката. Като стане по-напечено и айде да се разделяте. Какво като му е тъжно!? И на тебе ти е тъжно. Айде съюзете се и ги съдете тея хора, наистина. Издействайте някаква ограничителна заповед, де да знам. За бога, хора те нямат никакво право да ви се месят в живота. В свободна държава живеем. Какво като имат пари-то вярно по-влятелен си с тях, но решението е просто ясно. Няма как закона да застане на тяхна страна. Айде малко повече воля. Аз преди време бях изпаднала в проблем. Не толкова сериозен, но си беше проблем. Бях си купила телефон за 1000 и кусур лева, почти 2000 и се счупи. Няма да уточнявам каква е била повредата, но лизаше в гаранцията. Отидох, казаха ми, че няма как да го оправят, не влизало в гаранцията. Не можело и да ми го сменят. Писах на какви ли не дружества и след 3 месеца борба за все пак 2000 лева аз получих чисто нов телефон.. айде стегнете се..

33.   Кво стана до къде я докарахте с приятела, моите прогнози са, че те е зарязал щото вече му е писнало, а това означава, че не те е обичал достатъчно, а това означава, че напразно си заставала срещу тях заради него и сега силно се самообвиняваш и си повтаряш защо трябваше да ги измъчвам така заради един глупак. Мъже много а родителите са само едни, други няма да намериш, те силно обичат и винаги са прави. Така ли е, а?

34.   И аз имах почти същия проблем с бившия ми. Аз съм на 19 той е на 18. Нашите го смятаха за боклук и за недостоен за мен... а аз си го обичах истински и все още го обичам.. но скъсахме. Е не заради нашите но определено се натъжаваше от това и се депресираше и постоянно повтаряше че се чувствал като натрапник, паразит, боклук и прочие.. А аз го убеждавах, че е важно че аз го обичам и това никога няма да се промени. Ходихме почти година (без 5 дена) и щяхме да я направим точно на 14 февруари. Доста е тъжно и все още не мога да го преодолея, но ако ме обича мисля че пак ще ме потърси.

Иначе относно вас.. виждам минала е година откакто си го писала това. Дано нещата да се се оправили и вашите да са ви оставили на мира. Това е най добрия случай. Но реално погледнато мъжете са доста страхливи от сериозни проблеми и най малкото което се появи и те бягат, докато ние сме по устойчиви на такива проблеми и се изправяме срещу всичко и всеки само и само да спасим това на което държим. Дано твоето момче да е изключение и да е издържал на този ад.

36.   Здравейте. Няма да ви казвам как се казвам, а ще ви разкажа какъв ми е проблема. Харесвам не направо обичам един мъж, той е с 15г. по-голям от мен има 2 деца.. Сами се сетихте вече нали? Невъзможно е да сме заедно.. Не се виждаме толкова често, но винаги когато се видим той флиртува с мен вика ми коте, намига ми, усмихва ми се.. Просто за 2 месеца усетих, че вече го искам.. Искам той да е с мен, но е невъзможно.. Знам има и други по млади и така натака, но какво да направя? Искам него..

38.   Авторке, как си? Къде си? Какво се случва? Сподели опит, че ние и в чужбина от чудо избягахме и зад граница ни намериха да ни сринат. Божеее, колко мъка има по тоя свят, Божеее

39.   Оххх... позната история, до някаква степен, не знам дали ще го прочетеш, защото темата е стара ,но все пак ще напиша кометара си. Имам роднини ,които около 2 години излизаха заедно като родителите на момичето знаеха за това и нищо не казваха ,но в един момент когато решиха да се оженят и го направиха де ,те почнаха да скачат - не били съгласни .И естествено идват като в твоя случай да ги притесняват стоят пред къщата ,викат ,недоволни са и създават главоболия . Роди им се дете родителите на момичето не спират да ги притесняват и сега наскоро ,преди година те двамата с детето отидоха да живеят по-далеч от тях и до колкото знам нямат проблеми с родителите и.Даже си имат второ дете така че единствения изход според мен е преместването.Дано съм ти помогнала.

40.   Родителите може и да са прави. А този приятел щом е ришил да бяга - не е стока. Нека бяга. Мъжете са слабаци и тъпунгери. Голяма работа - всички са еднакви, няма незаменим мъж :)

43.   Мило момиче и вие които и давате акъл изродите за които пишеш са хората заради любовта на които ти си се пръкнала на бял свят. Мога да ти пиша много но ти няма да разбереш зашото някой който не е поискал да чуе хората които са му дали живот няма да чуе мен неизвестната никому. Повярвайъ те си имат своята истина и ти твоята и вместо да бягаш от тях ги потърси и поговори с тях даже двамата с момчето поговорете и ги Чуйте защото във всяка истина има правда и обикновенно на хората живяли по дълго правдата е по истина.

Младите хора правят една основна грешка -забравят че тяхните родители също са били млади и че щом са ги създали колкото и да не си го признават ще ги обичат докато са живи. Пишеш че те не са те потърсили а ти потърсили ги или те като по стари и по прости трябва да преклонят глава и да те помолят за прошка. Наведи си главата и ги чуй докато не е станало късно защото ще носиш вината за болката която си им причинила до гроб.

Послушай човек който знае за какво става дума а не пиклите които си мислят че морето е до колене. Ако мъжът до теб е твоя мъж ти и той трябва да го докажете на целия свят и най вече на хората които са ви създали защото съм сто процента сигурна че в създалата се ситуация вина имат всички но повярвай най-голямата вина е твоята и на момчето ти.

Лоша рана заздравява лоша дума не се забравя това което сте си казали на думи ще си го простите но винаги до края на живота си ти ще носиш кръвта на изродите ще я носят и децата ти и точно те ще ти напомнят за грешката на младостта
Бъди ръзумна сега не ти казвам да не обичаш но не можеш да си позволиш да се отречеш от това което си всъшност.

Желая ти много щастие с любимия човек здраве и много късмет да пребъбеш във времето и името ти да се изрича с уважение от хората... поискай прошка и осъзна какво искат те от теб защото те са единствените които са те обичали още преди да те видят дано не си закъсняла Успех

44.   Защо да се самоубиваш... проблема не е в теб, а в тях по пътя на логиката трябва да убиеш тях. Другя варянт е да убедиш прятеля си да напуснете града

45.   Защо да се самоубиваш! От безсилие ли? Защото не можеш да направиш щастливи приятеля ти и родителите ти ли? Ами те носят отговорност за своето щастие! Ти не си виновна нито за това, че те не могат да понесат мисълта, че не могат да контролилат твоите решения и да постъпваш така както искат те, нито за това, че приятеля ти не може да вземе решение да напусне града, защото държи на сигурността си?

Мисля, че е дошъл момента, когато той трябва да реши дали иска да бъде с теб и в бъдеще - в радост и болка, или за него по - важното е да бъде с жена, с която ще му е спокойно, или за него е по - важно да бъде на неговата?

Родителите ти също трябва да решат дали да те оставят бъдеш щастлива или ще предпочетат да бъдат богати с нещастна дъщеря. Къде е богатството тогава? Може би трябва да оставиш нещата така както са! Дошло е времето цирея да се пукне, пък каквото е.. това да е.. Животът ти изпраща изпитания, да си направиш изводи.. да проумееш, че ти си най - важното нещо на света за себе си.

Огледай се, какво правиш в този филм.. не си ли ти най - важната героиня, ако я няма няма го и филма, а не това е смисъла на нещата. Порасни - никой от тях е прав, но си струва да живееш зада го разбереш! Няма да ти пожелая Бог да е с теб, защото той вече явно е!

46.   гледаи сега ако младежа не издържи не си е струвало. аз бях в подобна ситуация и мене ме кълняха и на мене ми правиха скандали. взех си чантата и кудето искам там. не говорих с маика ми 2 месеца, като имаш предвид че живеехме заедно и аз се изнесах докато тя беше на работа, когато се е прибрала аз бях в друга държава. сега ме търси и купува за бебето не кълне както преди. но трябва да имаш стабилен човек до себе си не лиглю

47.   Мило момиче, прочетох историята ти, защото ме трогна. Да си призная, не съм изчела всички коментари-виждам, че са много. Ако наистина и истински се обичате с твоят приятел, можете да се противопоставите на всички и на всичко, което в момента ви се случва. Надявам се, че още сте заедно.

Няма да ти разказвам на мен какво ми струваше моята любов, обич или всичко с което искаш и наричаш чувствата си към човека до себе си... Костваше ми всичко, което притежавах-имоти, пари-всичко. Но все още сме заедно-повече от 23 години! Имаме две прекрасни деца и въпреки, че изгубихме всичко материално(ама всичко), все още сме заедно.

Самоубийството не е никакво решение на проблемите. Ако се обичате истински, ще преодолеете всички изпитания, повярвай ми! Желая ви много непомрачено щастие и успехи! Бъдете щастливи и се обичайте!

48.   Събирайте пари и се мятайте на някои кораб за чужбина.. не че подкрепям идеята да се бяга от Бълария но друго май не ви остава пък и ще сте по добре финансово там аа отностно езика тои се учи.. Хвачай го твоя ии заминавайте без да казвате на никой..УСПЕХ

49.   Щом той иска да те напусне заради нещо което не зависи от теб. Значи не те заслужава. И не разбрах също защо вашите толкова искат да се разделите? Изслушай аргоментите... За това със самоубиството ме искам да го коментирам. Много тъпа детска постапка ако го направиш. Пък и господ мрази самоубиците. Те не отиват в рая. Ти сама реши. Поздрави и късмет.

50.   Нямам нерви да изчета всичките коментари, но най - логичният вариант е да ги пратиш в клиника тия боклуци, ето ти тровят живота. Те не са родители, няма смисъл да им търпиш тиранията. Тва не са хора. Жалко е, че все още има хора, които не осъзнават, че не е нормално рожбата ти да те мрази. Пробвай да им го обясниш това, стискам ти палци евентуално поне малко от малко да се позамислят. Ако не се получи - кофти за тях. Те губят.

53.   Не се ли усещате, че няма смисъл да пишете в подобни теми от преди три години? Можете да помогнете много повече на някой с актуален проблем, тези хора отдавна са решили своите.

54.   Когато ти дойде времето, ще умреш

55.   Здравей! Прочетох редовете който си написала, аз сам горе долу в същата ситуация! Много е зле не се отказвай и не оставяй човека който обичаш! Борете се заедно и преодолейте този тежък момент от вашата връзка. Все пак и за напред ще има трудности нали и с тях ще трябва да се справите. Захвърлете всичко и се отървете от тях. Само не разбрах защо те толкова мразят човека до теб. Ако искаш ми пиши на email:********

Модератор: Не публикуваме лични данни.

56.   Какво да ти кажа да не ти пука обеди и него да не му пука и се радвайте на техните скандали така ще спрат с сигурност говори с тях макар че съм сигурен че си го правила. И 1 велика мъдроз ако нещото ти пречи и не можеш да го търпиш или го отстраняваш или го маха това не става дума да се съмобиство или пак за убиства 2но и то не е това или някъде по широкия свят или съдиш има добри адвокат дето не взимат много пари или най доброто по горе споменато да не ти пука,

1-50 от 72