Споделена история от Тинейджърски

Писна ми да се влюбвам в известни личности!
Здравейте, аз съм момиче и навлязох в пубертета.. Проблема ми е, че още от малка си падам по известни личности.. С поне 5 години по - големи от мен.. Само два пъти съм харесвала някой мой познат, но това беше отдавна. Поне 4-5 години минаха.. Който знае кого харесвам ми казва "хайде стига бе, няма да го срещнеш!" но глупавата аз не вярвам.. Някакви съвети?

Коментари

1-50 от 66

1.   Нормално е това е от възръста ти

2.   Доста познато ми звучи. И аз като бях малка постоняно харесвах разни от телевизията, но доста по-големи от мен. :D То по него време известни личности на по 16, 17 нямаше. Спокойно, това е от възрастта, като пораснеш ще спреш да ги харесваш.

3.   На мен пък ми писна да се влюбвам във всеки втори, ама... (: Ще го преживея и това :Д
Момиче на 15

4.   хаха е тва ми се е случвало, като бях по-малка си харесвах Гъмзата от Шоуто на Слави :д :Д :Д колко нощи съм зомбирала за да го погледам за 2 - 3 секунди :Д :Д :Д напълно нормално като станеш малко по-голяма и секс ще ти се иска да правиш в което няма нищо лошо, но ако придължаваш с тези увлечения няма да правиш скоро :Р

5.   Колко ми е познато. :D Като си харесам някой край. Започвам с плакатите, снимките, всичко. Тъпо е нали? :D Пубертет какво да се прави. Но всичко отшумява, не се притеснявай. Забравяш един, влюбваш се в друг. Сега съм влюбена в една известна личност с 22 години. по-голям от мен. Много е хубав и е страшно известен. Няма да му казвам името. Но това е невъзможно любов все пак. И аз съм на 14 спокойно.

The Star *

6.   Спокойно, почти всички минават през това и ще ти мине и на теб рано или късно. Аз също искам да добавя че харесвам една известна личност (който е доста по-голям от мен - с около 25 години) а след няколко месеца навършвам 18, но всичко това е увлечение което минава :)

7.   аз пък харесвам иън съмърхолдер

8.   Аз пък кво да кажа като съм безумно влюбена вв Джъстин Бийбър ;ххххх цялата ми стая е в плакати... постоянно копувам списания в които опише нещо за него... книгата му имам... и все следя по МTV дали ще го дават ;д ама кво ммога да направя... глупаво увлечение... :Д:Д btw азз съм момиче на 14!!! :Д

9.   Имам приятелка която на 13 и харесва Енрике Иглесиас.

10.   Аз си падах постоянно по някого преди, но но отшумява. :D Споко, в началото всеки минава по този път:)

11.   9, разбирам приятелката ти.. хаха
момиче на 15

12.   хах и аз харесвам Иън Сомърхолдър ;дд на 14 съм

13.   Шегата настрана, обаче аз съм на 18 и от 10годишна съм влюбена в един актьор. Знам, че никога няма да го срещна, знам, че подобна връзка, дори взета насериозно, е обречена, но това е положението. Вече 8 години го сънувам, мисля за него, мечтая... мислех, че е детска лигавщина, която ще избледнее, но не е така. Не спирам да отказвам на свестни и добри момчета, просто защото в тях онова, "нещото", го няма. Не знам какво е то. Май ме пере сачмата нещо, а? :))) Мисля си, че търся този мъж в тях, и понеже всеки от нас е уникален и горките момчета няма как да са му двойници, просто ги отрязвам. Май ще си остана девствена до края на живота си... обаче не знам защо, не съжалявам. Това моето не е любов, това си е чисто обсебване. От първия миг, в който го видях, досега не съм престанала да мисля за него...

16.   Аз на 12 г бях лудо влюбена в Леонарди Ди Каприо, какво да ти кажа, нормално е, това ще отмине, поне с мен стана така, не че и сега не си го харесвам, ама тогава направо бях откачила, падам си и по Енрике Иглесиас, обожавам песните му, това е нещо което се е случвало почти на всеки от нас и не е лошо, супер си е даже, да си влюбен е хубаво, макар и в известна личност:)), в реалния живот съм сигурна, че ще срещнеш и твоето момче някой слънчев ден и ще си много щастлива

17.   Знаеш ли колко много пъти съм се влюбвала в актьори? То не беше Брад PIT
, Том Круз
, Крис Хемсурт, Дъстин Клеар, Ян Съмърхолдър, новата ми изгора сега е Ед Уестик.. не мога да спра да мисля за него, но знам че това ще се протака няколко дни, затова.. но най-много харесвах Том Круз(бях му изгледала всички филми)Не знам за кого толкова мислиш, но мисля, че ще го забравиш..

18.   Аз съм на 14 и съм влюбена в джони деп какво да правя

19.   Аз съм на 14 и съм влюбена в джони деп какво да правя -- am.. можеш да го забравиш, защото той сигурно е по-голям от баща ти.. наистина е хубав, но той е от Холивуд а ти от България(освен ако нещо не те осинови, не се сещам за друго)можеш да си мислиш за него, да си гледаш негови филми, да си лепиш негови плакати, но само това аз също бях влюбена в него, но го превъзмогнах някъкси.. няма как да се влюбиш в човек, който не си виждал(това им е лошото на актьорите, много са хубави, но са твърде далече от нас.. ) сещам се за един цитат, които бях прочела от една книга.. "Актьорите не са създадени от Бога, а от Дявола, защото те са дяволски красиви".. според мен това нещо ще отмине и ще се влюбиш в някой друг актьор.. поне така беше при мене

20.   Нищо - чакаш да пораснеш и ще ти мине. Гаранция! Това не е любов, всички преминаваме през такива периоди, докато сме още малки и се формират предпочитанията и влеченията ни.

24.   Аз пък съм на 14 и съм влюбена в Джаред
Падалеки.. какво да правя?

25.   И аз съм била така то не беше Пол Уесли Иън.... и т. н.

26.   На 15, влюбена в Дженсън Екълс какво да правя? :Д

27.   И аз бях така докато не открих наистина двамата човека които обичам - влюбвах се в всяка нова звезда хаха.
Сега има само двама човека в живота ми и разликата от преди 4 години е, че сега и двамата ги приемам като част от моето семейство и ги обичам - но не по онзи начин така, че или ще намериш истинските хора - и ще ги приемеш в своя живот - или просто ще ти мине и ще остава у теб приятни спомени като пораснеш
успех

28.   аз пък съм на 17 и от 2 години съм влюбена в един от певците на групата Една посока, и дори отказах за 2 много свестни момчета, защото си обичах групата. Надявам се това да премине :-))

29.   Аз не съм влюбена, а обсебена от Иън Съмархолдър. Обожавам го, цялата ми стая е в плакати, рисувала съм го... Но това не ми пречи да се влюбвам в хора, с които имам шанс. Иън е странично увлечение. Трябва да осъзнаеш това, защото може на 60 да седиш на люлеещ се стол и да плетеш пуловер с лика на този актьор, когото обичаш...

30.   Това не е нищо лошо! Аз съм тотално луда по Хари Стайлс, но нищо не мога да направя! Просто се примиряваш с факта, че си влюбена в някаква известна личност, която незнае, че съществуваш. С времето всичко ще отмине. Номер 28 - я още един Directioner!

32.   момичета, нарича се fangiling. аз съм кпоп фен, имам си bias и буквално го боготворя... мисълта за него ме влудява и идва една вълна fangiling.. като цяло това си е напълно нормално и аз не виждам нищо лошо, но има и някои отрицателни черти. много малко са хората, които разбират как се чувстваш (the fangirl thing) и това, което забелязвам при себе си е, че не обръщам внимание на момчетата около мен. тоест- другите от 200 км могат да забележат че например някой се опитва да ми направи впечатление и ме сваля, но аз не показвам никакъв интерес 1во защото си имам момче, по което мечтая и 2ро това мечтаене не ми позволява да видя какво става около мен (за момчетата говоря)... но не се оплаквам. харесва ми да си имам идол, който ме радва във всеки един момент. както казах кофти е само това, че мн рядко можеш да срещнеш някой, който да те разбере (ест като изкл интернет пространството и останалите фенове) и че понякога не виждаш какво става около теб.

поздрави от една супер луда кпоп фенка ^^

33.   Аз пък постоянно се влюбвам в звезди от Дисни Ченъл, които са с 1 или 2 години по-големи от мен, но какво да се прави :) Отминава сигурна съм, защото преди харесвах един от Ренджърте, а вече не :Д

34.   Спокойно, аз съм "влюбена" в Джаред Лето, постоянно го сънувам и си представям неща с него, не си само ти. :)

35.   Моите приятелки са по същия начин. Едната гледа Дневниците на вампира и си мечтае, другата харесва всеки 2ри срещнат. Слезте на земята бе хора. Вярно и аз съм на тяхната възраст (16г) но имам чувството че разсъждавам по-трезво. Мечти - добре, но те се вманиачават по известни и красиви! НЕ БЪДЕТЕ ТОЛКОВА ВКАРАНИ, бе мамка му! Хормоните им са виновни, мен защо не ме тресат? Знам какво правя, знам на какво съм способна и знам кой е за мен.

36.   Аз пък съм обсебена от капитан Джак Спароу! Много хумор и секси външен вид ( доколкото е възможно за пират) =) Но наистина е от възрастa. Инaче и Джони Деп е добър избор, но предпочитам Джак <3

Kitty

37.   Аз пък съм обсебена от капитан Джак Спароу! Много хумор и секси външен вид ( доколкото е възможно за пират) =) Но наистина е от възрастa. Инaче и Джони Деп е добър избор, но предпочитам Джак <3

Kitty

38.   Аз съм луда по Иън Сомърхолдър :D То преди не бяха малко. Преди 2 години бях се залюбила по Джъстин Бийбър а сега се чудя- как може да съм го харесвала тоя? И Гъмзата от Шоуто на Слави ми е минавала през главата. Ама сега съм обсебена от Иън. Това тяло, тези очи и тази усмивка направо цялата настръхвам като го видя. Ама голям е бонбон. До леглото имам негови плакати и картички от списание БРАВО. Според мен е нормално да си харесваш звезди. По интернет изглеждат прекрасни.

39.   Споко азх съм момиче на 14 и от три години съм влюбена в Джак Спароу. Приятелите ми ме накараха да се кача в метрото, облечена като него. Имам негов костюм. Рисувам си мустаци лепя си брада и тн. Обожавам музиката на Ханс Цимър. Харесвам и продуцента Джери Брукхаймър. Вчера гледах Самотния Рейнджър на 4dx и сега ми хареса Арми Хамър и той е само на 26. Но съм си луда по Джони Деп и Капитан Джак Спароу. Оох само въздишки надали някога ще го видя... :(

40.   Вярвай в мечтите си, възможно е да го срещнеш, който и да имаш предвид :)!

42.   номер 32, я и аз съм кпоп фенка. това нашето fangirling е друго.. та и аз влюбена в един актьор, който е неземно красив, с уникално благозвучен глас и страхотна усмивка :D 3 нощи подред го сънувам :( да не помислите, че съм на 10, на 18 съм :D и си вярвам, че някой ден на фен-среща може да го 'мярна' поне с очите си. както казва номер 40, вярвам в мечтите си :D

43.   Е то и аз така. То не беше Джаред Падалеки, Дженсън Екълс, Том Круз, Леонардо ди Каприо, Джони Деп, Пиер Бувиер и сега съм влюбена в Марио Касас... Но спокойно ще отмине. И не зарязвай всяко момче само защото не прилича да твоя любимец. Така наистина ще вземеш да си умреш стара и самотна.

46.   Вижте си годините само. Не надвишават 20! И защо ли не се учудвам. Нямате самоконтрол, податливи сте, бих казала лесни. Виждате някой готин и си казвате: Ехха...!! А аз като го вида си казвам: Де да беше толковакрасив и вътрешно. И все харесвате КРАСИВИ И ИЗВЕСТНИ. А защо не си намерите ИСТИНСКИ И ОБИЧАЩ, вместо да гледате плакати, сериали и звезди?

16г

47.   Номер 46, никой не е казал че няма да се влюби. Ние си мечтаем и това е напълно НОРМАЛНО. Това че някое момиче или момче е харесало някоя звезда не ти дава никакво право да му казваш как да контролира чуствата си. Всеки рано или късно се влюбва в някоя звезда.

48.   Няма нищо лошо в това. В пубертета си, хормоните ти бушуват, а и е толкова хубаво да си мечтаеш. И аз съм така, а дори не съм тийнеджърка! Все пак не забравяй, че всичко е възможно. Но дори и да не стане, не се отчайвай - все пак това са просто временни увлечения.

52.   Това е доста стара публикация, но искам и аз да си излея душата. Аз съм на близо 14 и съм се влюбвала в Джони Деп, Леонардо ди Каприо, Логан Лърман, Орландо Блум и момчетата от Една посока. Не ги харесеам заради външния им вид. Просто ми правят впечатление като дават интервюта, държанието им по телевизията и фактите, които съм чела. Странното е че не мога да го спра. Аз живея в малък град и всички момчета, които срещна са груби, тъпи, с държание на неандерталци. Пубертета ме удари неочаквано и не знам как да го спра.

53.   МЕ 2
Хахаха и аз навлязох в пубера на 13 съм и аз пък си харесвам едно известна личност от 6 години тъй, че.. ;д а за тези които се чудят как съм харесвала някой момченце, като съм била на 7, ами просто е.
Било е нещо като фантазия, хаха... ами аз съвет не мога да ти дам, само мога да кажа, че ако си хванеш гадже, някой готин ;з може да забравиш "личността" ;д хихи
Късмет!

54.   А аз си падах по трима доктора от Спешно отделение и Анатомията на грей - Джордж Клуни, Лука и Картър, а от анатомията мъжът на Меридит.

55.   Сладурки мои! Аз съм на 18 и не знаете през колко известни личности съм "минала".. Не само известни личности, но и художествени герои. Мога да ви кажа, че вие не сте влюбени в истинската същност на тези известни личности, а в oбразите, които техните ПР-и са създали. Същата работа с 1Д. Те са просто един продукт на хора, отлично вършещи своята работа, a именно да зарибят 13 годишни момиченца. Рокерите са истината. Ако ще се захласвате по някого, трябга да е рокер, някой от някоя банда. Това са най-неподправените хора!

56.   Ще го преживееш! Всички са го минали тоя етап. И аз над леглото си имах постер на известен холивудски актьор и последното нещо, което виждах вечер преди да заспя беше лицето му... и какво? Минаха години и нещата се промениха, махнах постера, спрях да гледам по 1000 пъти всичките му филми и се влюбих в човек, на моите години, който при това живееше близо до нас, а не в Л. А. Така, че няма страшно! Няма да си влюбена цял живот в някоя звезда.

57.   Здрасти. Аз пък съм на 13 и също съм лудо-влюбена в Хари Стайлс, от 1Д. Просто.. има нещо специално в него. Повечето хора горе са писали, че са отказвали.. е, при мен е малко по-друго. Честно казано си харесвам и едно момче от моя клас, имам чувството, че и той ме харесва, но.. никога никой не ми е предлагал. :D
Самата аз не се харесвам нито като визия, нито като човек. Просто.. не знам. Надявам се и при теб и при мен да отшуми, защото е доста тъпо и никога мечтите ни няма да се сбъднат.. леле. хд
Пожелавам ти късмет!

58.   Аз пък си харесвам Люк Хемингс от 5СОС имаме 3 години разлика и ми се иска да хвана първият самолет за Австралия и да отида да го нагушкам.

59.   Ам аз съм ммче на 14 и също съм влюбен в момчетата от 1Д , но най-много в Лиам и Зейн. Шипвам ги заедно, почти 24/7 съм на компютър, телефон. 1Д са моя живот не мога без тях обожавам музиката им самите тях и това сладко мече Лиам. Но имам малък проблем майка ми ме мисли за гей, а и мен малко ме е срам да се разкрия кой съм във фейсбук, понеже съм в една група пълна с дайрекшънари и профилът ми там е на едно животно (панда) Pandy Payne и не съм дал почти никаква информация за себе си, но въпреки това съм известен, феймъс съм и хората ме обичат, половин България знае кой съм. И ме е страх, че ако се разкрия, хората вече няма да се интересуват от мен и може да ме открият в реала...

60.   до 59 Днес приемат гейовете, но ти си решаваш.

62.   Аз съм на 14, много харесвам Джони Деп-стаята ми е в негови плакати

64.   Ами то това е за кратко. Аз пък бях харесвала футболисти от един испански отбор. Пълна смешка.

1-50 от 66