Споделена история от Секс и интимност

Колко секс партньора сте имали до сега ?
Здравейте! Видях че последните такива истории са преди 10 години, а от тогава много неща са се променили…
Въпросът ми е колко е бройката на секс пратньорите ви до сега?
Всички знаем, че важността на това е намаляла. Все повече го правят без да се интересуват с кого или колко. И да попитам дали за мнозинството все още има значение броят?

Коментари

1-50 от 169

1.   2 ж 30г

2.   Не малко, но винаги може и още, никога не е достатъчно ))

3.   Моите са над 700 ...чичо ми даже и сега си държи още бардака в гърция . . .. но всички са с леки жени от различни бардаци.. започващи от 5 евро... най скъпата ми е била..около 400 евро...
разлика няма..дупка ли е..златна е

Vechniyat

M 29

4.   31Г. Мъж. Около 50.

5.   Ти защо не започна с това колко партньора си имал/а? Дори не става ясно ти какво си. Пак ще играем на тото и всеки ще пуска по едно число.

6.   5, от които 4 сериозни

Ж, 25год.

7.   С трима, на 34 години съм, жена. Сега като се замисля бих пропуснала първия. Харесвана жена съм. За мен лично има значение.

8.   Имала съм 35-45 мъже за еднократно ползване.

Ж,23

9.   Мъж на 30 съм. Бил съм с 48 жени до сега. 8 от тях са проститутки. Загубих девствеността си на 21. А започнах по-редновно да правя секс някъде на 24-25. Може би натрупах такава бройка заради големите ми пропуски в предходните години. Като се има в предвид, че отново не е чак толкова редовно. Например има случаи когато 2-3 месеца не правя секс. Отново да се има в предвид, че съм си леко свит и притеснителен и не съм някакъв играч. Ако бях играч сигурно бройката щеше да е не 48, а 480. Може би в следващите няколко седмици ще мина 50, защото преди 2 дни излизах с момиче от тиндър с което доста се натискахме и следващата среща със сигурност ще е в нас или в тях, с още едно ще се срещам от тиндър и с още едно момиче се запознах съвсем инцидентно в една книжарница, с което доста се харесахме и си пишем и скоро ще се срещаме. Не се хваля и не смятам, че това е някакво геройство. Просто е такава темата.

10.   Много повече от петдесет и някои не съм си направила труда да ги запомня.
Жена на двадесет и шест.

11.   70, жена на 28, девствена до 21

12.   8: 4 жени и 4 мъже.

Ж29

13.   11, мъж на 36

14.   4, мъж на 33. Секс само като във връзка.

16.   2, м35.

17.   Жена на 25. Правила съм полов акт с един мъж и съм духала на него, и на още 3-ма. И дори това ми се струва много (двама от тях бяха пиянски изцепки по нощите по улиците). Но явно съм назад с материала. Бахти курвите са всички.

18.   От авторката до коментар номер пет…
На 17 съм аз и съм момиче. За някои явно това има значение щом питате. Написах темата защото този въпрос е доста актуален и до днес. Хората просто винаги са се интересували от това.

19.   После същите тея жени с по 40 бройки нагоре обясняват как обичат мъжа и децата си, а иначе са ги разпрали от ебане.

20.   Гери гери нямам думи

21.   76 ж18
"Аз повече"

22.   8, Ж 30г.

23.   1 мъж., Ж. - 21г.

24.   Мъж на 27 години.
Не съм бил с нито една.
Няма никакви сериозни причини за това.
Просто нищо не се получава.

25.   140

27.   Жена на 22. Само с един, с който сме заедно. Бях девствена до 21 и той ми е първия.
17, хайде, ака обичаш, си мери приказките. Кои "ние всички" сме к*рви!?

28.   До 18
След като си признаваш, че си момиче на 17 защо не кажеш с колко момчета-мъже си била. Сега да не кажеш пък че си още девствена.

29.   10 м36

30.   Двама.
Ж24

32.   1 и още съм с него. На 32 съм. Не бих била с мъж, минавал през всичко де що има дупка. Т.е. за мен бройката има значение.

33.   Ж 25 - 20бр, от които 2 са момичета.

34.   Като гледам, повечето са курви и курвари.

35.   Кой колкото има, негови са! Всеки си живее живота както го разбира. Някъде прочетох, че не са важни бройките, важна е онази, която превръща останалите в нули. Дано всеки да намери такава.

36.   М 43...7

37.   Тва за единствения, дето превръщал останалите в нули, единички, осмици и т.н са глупости на някоя навъртяла сериозен километраж и която се стреми да залъже някой балък.

38.   До 28, от авторката.
Не съм девствена... С момчето, което ми беше първия път и сега момчето, което ми е приятел от година почти.
Не нападай :)

39.   Н 19 същото важи и а мъжете!

40.   Жена на 26.

Била съм с двама мъже.

Последният от тях е годеникът ми, с когото сме заедно вече почти десетилетие.

41.   Спал съм само с 2 жени. Още съм с втората- сериозна връзка.
Мъж на 28 години. За първи път спах с жена на 20 години.

44.   За мен няма значение бройката. На 19 съм и съм спала с 5 досега, нямам сериозен приятел. Не мисля, че бройката се отразява, мисля, че е по-важно колко хора са влезли в душата ти, а не е леглото ти.

45.   Жена на 33 години.
Бях интимна с мъж за първи път на 21 години. Имахме връзка 11 години. След него с още 3-ма. Общо с 4 мъже, като с последният имаме връзка в момента.

46.   до 25 - Мъж или жена си и на колко години си?

47.   до 11 - Би ли обяснила как така след 21г. се отприщи и за 7 години си ги докарала до 70, някаква конкретна причина като стрес или просто така ти е харесало?

48.   С 3 жени, мъж на 43 години. И въобще не се оплаквам.

И напълно съм съгласен с номер 37. Лошото е, че повечето жени искат да си поживеят до 30-35 години и след това търсят някой, който да ги гледа като принцеси. Но... реално те вече не са принцеси, а съвсем друго нещо.

49.   М55 с една но желая поне още една.

52.   От номер 11 до номер 47,ами нямам представа, смятам, че се дължи на тревожното разстройство, от което страдам. Някакъв импулс е при мен и като нямам сериозен партньор ги сменям като носни кърпи буквално. Най-лесното за 1 жена е да получи секс от кого си поиска. На 90% от мъжете, с които съм спала обаче са били красиви и тренирани.

54.   Може би между 10 и 12 партньорки. С повечето от тях е било секс за една нощ.
Няма как човек да натрупа опит ако не опитва. А кой би искал партньорът му да е неопитен ?
Във връзка с това, няма значение с колко партньори си бил , за да обичаш истински само един от тях....

М51

56.   Бил съм с 2 момичета едната беше дълга връзка а другата се ожених за нея, бях и първия! Иначе съм бил и с 3 проститутки само за духане. Честно казано не мисля да увеличавам бройката, тоест да мамя жена си защото е чудесен човек, но секса е малко скучен.

57.   Абе такива хора дето за веднъж и после нищо повече... Като искаш секс с някого, поне трябва някаква връзка да има. То така с всеки срещнат да си го слагаш дето не ти е никакъв...

58.   Ж25, 3ма мъже, третият ще е последен!

60.   Нула. Момиче на 33

1-50 от 169