Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Здравейте ! С приятелката ми искаме да пробваме анален секс, но се чудим дали има някакви предварителни подготовки... промивка на ануса или нещо такова ... моля да ми кажете ако знаете подробно как става и евентуално какво трябва да се купи от аптеката примерно ... Благодаря предварително.

Коментари

151-200 от 255

158.   156/Като не ти харесвакакво правиш тук, никой никого не кара да се чука в дупето, аз имам чувствоточе си много ограничен и това ти пречи да разбереш и да се насладиш на аналния секс.
Много си е готино даже, но всичко е въпрос навкуси опит.

159.   158, ако всичко е въпрос на вкус и опит, никой няма право да съди и дори ограничава нито съдистите, нито педофилите, нито убийците,... нито когото и да е, независимо какво причинява на някого или на обществото по принцип. На някого може да му харесва да се гаври с малки деца, на друг да тормози /умишлено/ околните, на трети...... аз може да пожелае да уча барабани точно над вас или да си обзаведа една ковачница на горния етаж - ?!?! И всичко с много добро чувство и прочие - ?!?!

160.   159 Знаеш, че не това точно имам в предвид, това няма нищо общо с педофилите убийците и аз ги ненавиждам.
Защо ако и на двамата им харесва да правят анален секс не е нормално за теб, защото не ти харесва.
тук не говарим за законно и незаконно, а за взаимно удоволствие.
Автора просто иска съвет а ти го обвиняваш в извратеност.
Товае разнообразие просто още от древността е практикувано, е има и страни където и сега е забранено но ти си направи извода какви са тези страни и дали е нормално да ти казват как да се задоволяваш.
Пак ти казвам няманищо общо педофилия убийци и други противозаконни извращения с това да правиш анален секс с лююбимия човек или да и свършиш в устата и Т. Н
Важното е и на двамата да им харесва, а на едно детенце нямада му бъде приятно да бъде изнасилено от някой КУЗОВ или някои да иска да бъде убит защото трябва да достави удоволствие на убиеца си.
Прави разлика теб не ти е приятно, разбирам но си влязъл тук и четеш, ПИТАМ СЕ ЗАЩО.
ЯВНО ТИ Е ИНТЕРЕСНО ИЛИ ПОНЕ МАЛКО ЛЮБОПИТНО.
Ако съм те засегнал по някъкъв начин, извинявай но според мен не си прав.

161.   159 явно си заинтересован от темата, щом редовно я четеш и коментираш. Според мен и ти искаш да изпиташ удоволствието от аналния секс, но не ти стиска или пък не ти разрешават да го пъхнеш там, в коментарите ти личи завистта скъпи. Ако полувинката ти не е навита пробвай с друга бре

162.   Всичко вредно се поднася по съблазнителни начини! Нито за интересно иде реч, нито за първосигнално водене по ниЗки чувства, т. е. по чисто-плътски желания. Замислете се, нима наркотиците не са неописуемо приятни като усещане? !? Нима не е ужасно приятно и на тези с мотоциклетите, които се носят с безумни скорости навсякъде? !? За това приятно ли говорим? !? Което завършва с покъртителна горчилка, цветя и снимки по стълбове, мантинели и прочие? ! "Добро момче/момиче беше... що така стана...? !? ! Или - 'каквото е писано, това е... " Ако толкова лесно се приемаше писаното, първо, щяхме да сме го приели, но в истинския му облик, щото е написано и е достъпно до всеки; и второ - никъде не е писано, че можем да живеем първосигнално-безотговорно! Тук иде реч точно за такова 'приятно'! Хайде да не се заблуждаваме, че можем да си правим кефа, както ни дойде, па макар и двустранно/взаимно приятно и да няма негативни последици, болка и горчилка в последствие! Да си затваряме очите за очевидното не е просто едно отдаване на неволно, приятно удоволствие! Болниците са пълни с отчаяни хора, улиците - също! Защо ли, след като има толкова лесни начини да си прекарваме приятно? !? Не са ли това горчивите плодове на довчерашните 'приятни' преживявания? ! Този въпрос разделя хората на "не, няма никаква връзка"; и на "да, сърбаме си попарата". Почти всеки, до един момент от живота си в никакъв случай не бихме допуснали подобна връзка; а след този момент - о, чудо, че кой не знае - че каквото си сял, това ще и да жънеш. По човешки казано, това са като основни етапи на възприемане на истината - 1'Що за глупост, 2'Тук има нещо, 3'Че това кой не го знае. Вярно е че никой не се ряжда научен, но е вярно и друго - да отхвърляш натрупания преди теб опит с лека ръка - как да наречем това. А този, който твърди, че държи сам да преоткрива всичко за себе си бих попитал - би ли отишъл при лекар, който сам е преоткривал медицината за себе си.
Подобно първосигнално плиткоумие никога не води до нищо трайно приятно!
Съблазанта никога не е очевидна. Напротив, завоалирана е с какви ли не 'воали' - за невинно, кратко удоволствие, за полезност /да, да, 'полезност/, за безизходица, за крайна необходимост... и прочие и прочие.
Приятно =??? !

163.   162, напълно си зле - не можеш да сравняваш секса, какъвто и да е той, с наркотици и каране на мотор!
Луд човек си! Никой не те кара да правиш анален секс, живей и остави да живееш!

164.   А бе, тоя кво се е заял толко с аналния кеф...
Кой квот си иска, стига да му стиска, не е ли така

165.   за 162: АМИН та от коя секта си бе човек

166.   От сектата на въздържателите ще да е, от коя друга
то толко зор само и само да се откажеш от такъв кеф ...... а де

167.   166, а защо се отказвате, мъжете, от кефа да ви правят на вас нещо там?

168.   Е що!? Само сектанти ли го мислят по тоя начин? Всеки си ходи с правото на... какво ли не. Само дето не всички права са достатъчно здравословни, ама.... и главата си е само негова

169.   167, не всички 'мъже' се отказват;
пък то мъжко д.... веднъж се... прави нещо там;
както се вижда и 'от самолет', едни се надяват да им е разрешено всичко за да им е кеф; други - мислят.... по друг начин; според мен, първите жестоко бъркат свободата със слободията и това ЗАДЪЛЖИТЕЛНО после 'излиза през носа';
други - вярват, че всяка свобода се постига, извоюва... и е неотменно свързана със съответните отговорности;
да си мислим, че щом ни е кеф, значи е нормално е позволено само и единствено на децата;
а тук; явно си е място за проветряване на устата, ръката и прочие...
а тоя въпрос, в основата на цялата тази дискусия.... не че е провокация към такава, а просто... не е нещо друго

170.   Някой ще сподели ли мнение по въпроса - има ли разлика, дали ще кажем - 'да те чукат отзад' или 'да ти го сложат в задника', 'да правиш анален секс', ....
виждам, че тук не малко хора се притесняват как точно ще кажат точно това

171.   169, мъже с качивки, а? Ето там е въпросът. Няма разлика м/у мъжкото и женското дупе с изключение на простата, поради която мъжкият анален оргазъм е доказан. Да, но жените, които не искат вече са изостанали, а мъжете, които дават дори с пръст да ги пипнат веднага са гейове. Но видиш ли, много сте модерни... Това е се нарича двойнствен морал. А тези, които се мислят за много разкрепостени да се замислят и за мъжките дупета и да ги видим там колко са пак такива...

172.   171, ще прощаваш, не схванах идеята ти; за или против - гейове, педераси, обратни, анален огразъм и прочие?
а това животно 'морал' е чисто човешко творение и като всяко друго такова е крайно неточно, като приложение
има истина и неистина /филмът - всеки си има своя истина е като онзи, да избягаш от дупката, в която си паднал - няма такова животно - своя, собствена, лична, персонална... истина - няма; има разлика в описанието на истината от различни хора, но това не е прави нито двойствена, нито персонално-множествена; аз бих описал едно дърво по един начин, ти - по друг, и нито моето, нито твоето описание ще бъде съвършено пълно и вярно... /
ако се опиташ да дефинираш - морал, съвест, ... а не да ги приемаш, като първични, базови и прочие и респ дефинираш и всичко онова, което използваш в предходните дефиниции, ще изпаднеш в плетеница от неточности, неясноти, т. е. стъпваш върху нещо неясно, респ несигурно

173.   172, двоен стандарт- несправедливо прилагане на различен набор от принципи за подобни ситуации. Мисля, че достатъчно ясно казах, това, което исках в предишния пост. Искате да оправяте жените отзад, но за своите задници треперите. Говорите колко жените, които не искали да го правят, са изостанали и изпускали, а същевременно вие правите това.
А двойнственият морал, повярвай ми, е много лесно да се дефинира и да се покаже. Достатъчно е да се види как се приемат нещата за една или друга група и как са се променяли във времето. Ето, аз сега показвам как се реагира на стимулирането на вашите задници. Естествено ще кажеш, че това е гейско. Отделен е въпросът как се определя кое поведение е мъжко, женско, гейско.... И в крайна сметка точно за тези определение говоря аз.
Моралът може да е човешко творение, както законите и много други неща. Ако не ти харесват човешките творения и искаш да живееш в джунгла, където някой няма никакви права, давай.

174.   173, по никакъв начин не съм демонстрирал ориентация по въпроса; от обяснението ти разбирам, че сме 'в една посока'; в моето разписване за морала, исках да подчертая нещо съвсем друго - като 'измислен' от човеците е достатъчно неточен, разб. несъвършен, за да са облягаме върху му на 100%, а не че го отхвърлям /т. е., , че трябва да внимаваме точно как го разбираме и прилагаме/ ; в никакъв случай не го омаловажавам, камо ли - отхвърлям; като вмъкнах за дефиниране, имах предвид - до сега не съм чувал поне сносно дефиниране на 'истина', 'добро', 'морал' и прочие; описания/обяснения купища, но.... ц; а такива /вярни/ има; сравнението с джунглата също би могло да бъде повече от двойствено - къде е по-безпосочно поведението на живите същества - там или в 'големия' град;? !? и кое наричаш джунгла - девствената природа, непокварена от човешката алчност и злоба или място, за което е типичен преди всичко хаусът /че много често споменяваме 'джунгла' във втория смисъл;
всъщност, кое, по-точно, се е променяло във времето - сексуалната човешка ориентация ли? !? нищо ново днес!!! свидетелствата за подобна датират хиляди години назад; и ако не герша - в значително по-'свободни' форми и прояви; ако някой 'умник' си мисли, че тепърва човечеството се разкрепостява по тези въпроси.... си е за 'негова сметка'
хайде със здраве!

175.   Много е готино стига да се настроиш за това. С мъжа ми го правим много често, но само когато аз съм готова, защото той е винаги готов. Удоволствие е когато се отпуснеш. И другото е много важно трябва предварителна игра с ануса и овлажняващи кремове, особенно ако е за първи път. След това се отпускаш и всичко си върви лесно и голям кеф. Много е готино!
Анито 33 г.

176.   Здравейте, да оставя и аз моя коментар. На 29г съм от СТ. Загора. С жена ми правим анален секс средно през няколко седмици. Прави си тя преварително клизмичка с помпичка в банята което е препоръчително за да няма изненади и после започваме секс. Първо вагинален както и лизане което по неините думи е добре да го има защото се възбужда така и после проникването в дупето е по безболезнено като си свършил примерно веднъж вагинално. Та започваме първо бавно в дупето - много внимателен съм, използваме задължително лубрикант на Дурекс- перфектен е! намазвам го малкия с това и после си влиза като у дома си. Малко има болка при нея, на моменти доста големичка де, но с минутите свиква. И вярвайте ми понякога такъв оргазъм е имала от аналния секс че наистина не може да се сравнява хич с вагиналния оргазъм. Може би се стимулират и други точки около ануса и по този начин оргазмът се увеличава неимоверно! на мен ми харесва също и оргазма ми е страхотен защото първо там е по тесничко, второ мога да свършвам без кондом и трето мисълта че съм в дупето и ме възбужда страхотно много. Наистина мъжа е същество което обича да доминира над жената и може би аналния секс е такъв тип доминация! Ако съм искрен се възбуждам и от лекото стенания от болка която изпитва жена ми. Не съм садист де :) не се кефя на 4уждите болки просто от този тип неина лека болка и стенания при навлизането на малкия ми ме възбужда. Моя съвет към хората- правете Анален секс стига да ви харесва!

177.   Здравейте, един подробен коментар от мен и съпруга ми заедно. Надяваме се да помогне.

На някои хора само идеята за анален секс им е отвратителна - ами да не опитват.
На други след опит(и) пак им е гадно - нищо не им пречи да спрат, нали?
На трети би им харесало или вече им харесва - както и на нас - и нашите коментари са за тях.

Но намираме за излишен и досаден "фанатизмът" на някои от мненията тук. На тях им казваме следното: никой не ви е мандатирал за проповедници - за вас има и други теми.

Ние практикуваме анален секс от доста време, като пикантна добавка към по-традиционния секс, отвреме-навреме. И двамата го правим с желание и кеф.

Трябва ли да е с презерватив? Ако не познавате партньора си - да, естествено, както и при вагиналния секс. Ако си имате доверие и правите вагинален без презерватив - излишно е и за аналния. Единствено правило - ако сте го слагали отзад, не го слагайте пак отпред, без да сте го измили внимателно със сапун.

Използване на гел? Задължително, но нека да НЕ е обезболяващ. Обикновен Глайтгелен и Дюрекс (синя опаковка) вършат чудесна работа. Намажете не само патката, но и дупето - както отвън, така и отвътре с пръст (предполага се, че имате добре изрязани нокти и не ги гризете).

Промивка? Препоръчителна опция. Като минимум трябва да се мине през тоалетната по голяма нужда, след това да се измиете хубаво отвън. И по принцип избягвайте анален до 6 часа след хранене (образуват се фекалии или пък ви е тежко на стомаха). Идеалното е преди ядене.

Как да се прави промивка? Или с помпичка (от аптеката), или просто с маркуча на душа (ние ползваме това). Водата задължително да е с телесна температура, и да не е силна струя. И да не се прави промивка всеки ден. А боли ли промивката? Не. Просто е малко странно първите един-два пъти.

Боли ли от аналния секс? Първите 2 до 4 пъти - да, но е напълно търпима болка. Дори и с много опит, при първото проникване пак може да ви заболи (особено при по-дебел инструмент - минутка за самореклама :-). Ако заболи - изчакайте 30 сек. и пробвайте пак. И така докато не стане (понякога на третото или четвъртото вкарване).

Колкото повече го желаете и сте отпусната, толкова по-малко боли. Партньорът трябва да е внимателен, бавен и търпелив в началото, и да ви предразположи (лизане, пръстче, вагинален, каквото се сетите). А после може и по-интензивно - като по порно филмите :-).

Ползване на един, два, три пръста? Ами, може с тях, може и без. Понякога от пръсти на другия ден повече ви боли задника!

Важно - позата е от голямо значение, но от коя най-малко боли е строго индивидуално. Може легнали странично (при нас е най-безболезнената), или на столче с лице или груб, или задна, или с вдигнати крака (за нас е най-хард). Всеки да реши за себе си. Почвате с "най-леката" за вас поза, и като свикнете - сменяте. За кеф и разнообразие.

А при вътрешни или външни хемороиди? Ако имате текуща криза на хемороиди - забравете! (неописуема болка и много кръв). Ако нямате или отдавна не сте имали - може. Ако е внимателен, аналният секс може да предотврати хемороиди - странно, но факт (заради масажирането на ануса, предполагам). Ако аналният е груб, може и да ги предизвика.

Препоръка: след анален "охладете" ануса отвън със струя напълно студена вода от душа, за около 3 минути. Както и при натъртванията, студената вода успокоява и предпазва от отоци и други подобни.

Желаем приятни опити на желаещите да опитат! :-)))

178.   Леле, леле, каква мъдрост се лее тука. Охладете, забавете, помогнете... че помага и за хемороиди, видиш ли. Болка - да, ма то ша да е за хубост, най-вероятно. То и мускулът, като се поотпусне, ще се позацапват кащичките, ама.... па все на някого и това може да се хареса.
Ако може едно подобно кратко упътване за венозното ползване на хероин? ! Ще ви бъдем много благодарни! Не сме пробвали все още, а чуваме, че било неописуем кеф! Нека бъдем свободомислещи, разкрепостени, ...
Комплексарщината има много лица и това е едно от всичките - да си причиняваме болка по неестествени начини, изпитвайки от това удоволствие - любов, та дрънка. За какво изобщо съществува това животно огразмът? !? Ама то па при него ни болка, ни рискове. Някак не е привлекателен. Особено за нетърпеливите комплексари, с малки или по-големи инструменти, които в безсилието си да доведат половинката си до онзи разтърсващ момент, се чудят по какви неестествени дупки да и го заврат, че да и се стори голям.
Кеф, кеф, ...
И що ли толкова народ се почупи да обяснява и рецепти да дава, схеми да разпрострнява и акъл да сее - какво чудо на удоволствието е да си го тикаш в задника, а е такава рядкост някой да спомене нещо за нормалния, стар оргазъм...

179.   177, ти не си наред. Какви обяснения, какво чудо! Просто още не е дошъл момента да си нацапваш гащите, за това толкова философстваш.

180.   Оф, тука моралистите са се развилняли :)177 са ви казали ако не ви харесва да не четете, ама май тайничко се интересувате от темата. Аз практикувам, опитайте и тогава пишете

181.   180, някаква друга дума, освен "моралисти" да знаеш? Хората може да правят неща, които ограниченото ти акълче не побира, но понеже ти казват истината вече са "моралисти", каквото и да влагаш в тази дума. Ти за каква се мислиш тогава? Разкрепостена? :Д Аз колко пъти казвам, като сте толкова разкрепостени, почнете на мъжете си да завирате неща в задника, ама това не е модерно, нали? :Д

П.П. Научи друга дума, освен "моралисти", пък следващия път да има поне какво да кажеш на хората, които ти казват нещата в очите.

182.   Няма нито едно доказателство, че аналният секс води до спонтанна дефекация (насиране понашему), но овцете си блеят едно и също.

Дядо Торбалан

183.   Какви неща казваш на хората в очите бе? Какви очи в анонимен сайт? Каква истина казваш, консервативна и ограничена, жено? Като не ти харесва темата, просто не я чети! Аз вкарах думата "моралисти "в този сайт, и хората много ясно я разбраха и приеха. Прав е Торбалан този път за блеенето... Ти каквото искаш прави, но остави хората да правят секс така, както го разбират!

184.   Не са моралисти, просто са ощетени от природата фригидни индивиди. И за това използват всякакви легенди, да откажат хората от удоволствия, които те не могат да изпитат! Дори смесване на анален и вагинален секс е безобидно. Консултирайте се с гинеколог, за да се убедите. М50+

185.   Ех, бре М50+, а ти с кой гинеколог се консултира, дай име, че да му прозвъня и аз? За фригидност, аз лично, не знам за другите, мога да се похваля за оргазъм при всеки полов акт, така че просто и грам зрънце проникновение няма в твоите слова и не смятам повече да им отделям повече внимание.

Дядо Торбалан, по принцип чета мненията ти с интерес и често съвпадат с моето, но точно по тази тема се разминаваме тотално. Доказателства всъщност има, но никой възрастен гей няма да си признае подобно нещо, суета, какво да се прави. А жени, практикуващи този вид секс има сравнително от скоро, затова те не могат да се считат за достатъчно достоверен източник от статистическа гледна точка.

Колкото до самия акт, за мен болката е повече от удоволствието, но дори това не е истинската причина да не го практикувам. Пропаганда е от всякъде, и преди съм го казвала - скоро ще е толкова масово практикуван, а народа изобщо не си пада по презервативите, така че очаквам съвсем скоро бум от смъртоносни венерически болести, които се предават много по-лесно по анален път, поради в пъти по-пропускливата лигавица на червата, чиято функция е да извлича хранителни елементи от храните и да ги вкарва директно в кръвоносната система. Пропускливост, каквато няма нито влагалището, нито устната кухина. Неслучайно бума на болни от СПИН в западните общества беше основно сред гей средите.

Но дори последното не е най-основателната причина да не практикувам аналния секс, защото все пак не си лягам с всеки срещнат (което не е гаранция, че дори 10 партньора да имам за целия си живот, някой от тях не е лягал с 1000 преди мен)...

Истината е, че едно момче по-горе си е признало чистосърдечно, че задния вход е толкова възбуждащ за мъжете не за друго, а заради доминирането. За мен това е равнозначно с унижение, затова на всеки, който е попитал, досега съм отговаряла, че няма проблем да го направя, ако преди това той ми даде да си поиграя с някое дилдо в неговия заден изход. Все още не съм попадала на мъж, който да се е навил, но не претендирам за изчерпателност, защото все пак не сменям партньорите си толкова често. Друг е въпросът какво отношение бих имала към него след това, ако се навие на подобно нещо... затова предполагам, че и неговото няма да е по-различно, ако аз "склоня". :)

Това е от мен, всичко добро и късмет с тези занимания. Просто не се считам част от тълпата, обезличена напълно от колективното съзнание колко "разкрепостено" и "готино" е всъщност за жената да я боли "от кеф", да доминират над нея и да я унижават.

186.   Привет. Пак сме 177. Може ли само да погледнете най-отгоре в темата - първото изречение на автора: "С приятелката ми искаме да пробваме анален секс, но се чудим дали има някакви предварителни подготовки...".

Хората са си го решили (преди 4 години, бай дъ уей :-), и питат КАК, т.е. искат информация и съвети... а НЕ мнения колко било противоестествено и прочее.

"Моралистите", дали ще може да вкарате малко смисъл, здрав разум и факти в писанията си? Че иначе наистина запреливахме от пусто в празно.

187.   184: Дори смесване на анален и вагинален секс е безобидно. Консултирайте се с гинеколог, за да се убедите.

ДТ: Това е така и не е съвсем вярно. Зависи от имунната система на жената. Ако е с по-лабилна такава, може да се получат усложнения - кандиди разни, които се лекуват много протяжно. Така се случи с едно старо гадже, ма тя си беше болнава и иначе. С жена ми сме редували и за 14 години нямаме проблем (чук-чук на дърво). Но аз лично не препоръчвам редуване, ако не познавате добре партньора.

Дядо Торбалан

188.   183, аз съм консервативна, ограничена :Д, добре ти като си мноого разкрепостена даваш ли на мъжа си анални удоволствия? :Д Аз точно за това и писах, ти не си разкрепостена, защото ако беше, щеше да го правиш, ти просто се носиш по течението. Главичката ти изобщо, обаче, не може да го схване. Също така нямаш идея каква съм, тъй че номерът с ограничен и консервативен го разправяй на друг. :Д

189.   А други си проветряват устата. Доказателствата са безброй /фактически/, а тематично са поне десетки. Не е мястото нито за статистика, нито за теоретична подготовка. Но си остава едно от най-лесните 'забавления' да подвеждаш множеството, според комплексите и слабостите си. И за пушенето е така и за останалите дрога. А отровата /и в пряк/ и в преносен смисъл е в количеството, а не в качеството. То и не случайно е писано - пийте, но не се опивайте. Да се каже, че нещо е само по себе си вредно или полезно е сакато, та сакато твърдение. Полезен ли е ножът в един дом или не - ?! Полезни ли са огнестрелните оръжия или ?

За аналните 'удоволствия' все още не съм чувал с какво са полезни, но може и да има определени случаи, в които да се проявяват, като такива. А за разпитване на гинеколози - !?? Ако има предложение за конкретен такъв, който се е научил да лекува - що да не го заговорим по темата. А тези, които са се научили само как да бягат от отговорността си на назначени лечители - малко им е с камъни да ги трепят. За съжаление са бол.

Колко пъти съм запитвал подобни 'специалисти' - какво целим и какво ще постигнем, и да разпишат диагнозата си, както и плана за лечение саморъчно - Ц, Ц и пак Ц. От такива 'специалисти' - благодаря, не бих искал да слушам никакви мнения. Попреписал, посъбрал, понатрупал странички, та за труд ги представя пред себеподобните. И дори успешно да е задълбал по въпрос или въпросченце, той остава твърде бос за останалото поприще. Турят проф-а най-отпред, торят 20-30 в' фиша, трудна става занапред приказката с него, трудна.... Ако беше въпроса по вкарване на мъжките атрибути в по-тесни, по-широки, още по-..... отвори на женското тяло, сигурно последното щеше да е създадено поне с още няколко такива за целта.

Очеизвадно е че е създаден само един, предостатъчен. И както винаги е ставало, става, и най-вероятно ще става - когато задуха нов вятър, първо започват да кимат празните глави, в частност, препълнените с комплекси, така и по въпроса - може, та може. Е може де. И Павел го каза - всичко ми е позволено, но не всичко е полезно. Само че неполезното, означава вредно. Никой няма да преоткрие, нито да измисли ново. А новите вариации, в общия случай /както и в конкретния/ ни отдалечават все по-ефективно от правия път. Кой е правия път - твоя път. Тоя, по който вървиш свободен. ...

190.   до 181, Ти някога желала ли си мъж с всяка клетка на твоето тяло? Искала ли си го до степен в която само от едно докосване да полудяваш? Да си готова да правиш с него секс по всеки начин, защото искаш да те завладее? По всеки начин? . Да се слееш с него? И той да го иска? Да загубиш представа за време и пространство и да съществувате единствено вие двамата?

Когато изпиташ това, ще разбереш и аналният секс. Тогава няма болка и другите глупости, за които пишеш. Да, гълтам и правя анален секс с него, защото искам да съм с него, когато свършва. Не мога да се откъсна от тялото му, защото го желая по всеки начин. Няма да лиша себе си и него от нищо в секса, защото някой не го одобрява

191.   189, от горе до долу - празни приказки (неграмотно поднесени). Четири абзаца текст, с които не казваш нищо. Пардон, казваш:

189: Само че неполезното, означава вредно.

ДТ: Рядък бисер на скодоумието.

185: Доказателства всъщност има
А жени, практикуващи този вид секс има сравнително от скоро, затова те не могат да се считат за достатъчно достоверен източник от статистическа гледна точка.

ДТ: Практикуването на анален секс от мъже и жени е документирано в древен Египет, както при маите и ацтеките. Ако за теб това е скоро - еваларка!
185, не говоря за доказателства, от рода на:

-един/една ми каза
-чух от...
-медицинска сестра разправяше
-четох/едитнах го в уикипедия

Става дума за становище на сериозен научен институт. Преди години, наистина са вярвали, че аналният секс предизвиква отпускане на мускулатурата. По-късно изследванията показват, че в това няма нищо вярно. Мит.
Не агитирам никой да се чука в задника. Който няма желание, естествено не бива да бъде насилван. Но да се приказват врели-некипели, защото друга аргументация липсва е тъпо.

Колкото до болестите - ползването на презерватив е задължително, независимо къде се чукат хората, освен ако не става за сигурна моногамна двойка.

Дядо Торбалан

192.   190, гледай хеша, не помня да съм писала за болка, но дори да не усещаш такава, то това е заради адреналин... може би, това не означава, че нещата са ок. Общо взето винаги си има някакви разкъсвания, които ти можеш и да не усетиш.

Другото, което си мисля е, че казваш, че ако жена е влюбена, ще искала такъв секс, добре, ако мъж не иска да му се пипа задника, не е ли влюбен? :Д

Няма какво да ми говориш да разбирам този секс, ти не можеш да знаеш аз какво съм правила, не виждаш ли, че се дразня главно заради това, че се мислите за много разкрепостени, а тези, които не го харесват- за консервативни, като всъщност това не е нищо друго освен мода. По същата причина и никога няма да говориш за мъж така, както говориш за жените. Аз не отричам, че има нервни окончания, че може да се изпита удоволствие, което, обаче, е в пъти по-голямо при мъжете, заради простатата им и за разлика от жените, при мъжете аналният оргазъм с изпразване е доказан.

Не говоря за страп-он-и, но и мъжете имат задници и при тях удоволствието е по-голямо, но никога няма да ги определиш за консервативни или невлюбени, ако не го искат. Ето на това са дразня аз толкова ли не го разбра? Всичко е мода и ти нищо особено не си. Писна ми все това да говоря, а пък хорицата като теб май нямат мисловна дейност и са свикнали едно да баят, като изобщо дори не могат да спорят с мен.

П.П. Задникът се разтяга, мъжете, които твърдят обратното, рискуват ли своето здраве или е най-лесно да си играеш с чуждото?

193.   Искам да попитам, тъй като съм гей, и не съм стигал до проникване отзад. но с приятеля ми се обичаме, той никога не ме е наислвал да иска да приникне в мен, защото ме уважава и държи на мен, знае че не съм подготвен психичски.... ако се стигне до това определено ще си направя клизма, но не искма да ползвам маркуча на подвижния душ, защото все пак с това човек се къпе ползват го и дръги хора, чувал съм и съм чел много за илигаторите, но искам да попитам може ли човек да си направи клизма с едно малко шишенце да речем от кока кола 500мл като отиде в банята, защото никой не би си носил илигатора в себе си ако ходи някъде да прави секс или да речем се среща тайно с приятеля си на друго място.

194.   193, клизма се прави с дамски душ. Вземи си от аптеката, пълни се с вода с телесна температура.
Не си прави експерименти с шишета и глупости.
Аз правя анален секс без клизми, до сега не ми се е случвало нещо „интересно“. По принцип тази част на червото е отделена от частта, където са фекалиите и не би следвало да става нещо, ако нямаш разстройство и т. н.
Направи си клизма за сигурност де.
Иначе, най-важното е да ползвате кондоми и ЛУБРИКАНТ. Питай приятеля си точно как стават тези неща. Аз все пак правя чат-пат само анален секс, но не мога да си представя, че хомосексуалистите непрекъснато си правят клизми, нали ще се разболеят! Аз бих пробвал на твое място без, няма какво да се случи, вярвай ми!

195.   от 193 з а 194
това з а кондомите ми е ясно и лубриканта
моя приятел е наясно а з също, просот не мога да с е престраша. Някой казват че много боляло, други казват че болката била сладка

196.   193 (от 194) - боли само в началото и ако дълго не си го правил...Иначе, болката е сладка.
А при мъжете съм чувала, че е много хубаво, защото се стимулира простатата, дори можеш да изпиташ много хубав оргазъм. Не разбирам от какво те е страх.
Все повече хетеросексуални мъже пробват този вид секс с приятелките си. Особено за възрастни мъже това е единственият начин да достигнат оргазъм без виагри.
Не се страхувай, остави се в ръцете на партньора си, ще ти хареса, обещавам...ние наскоро пак го направихме спонтанно, без клизми - много беше хубаво, не болеше много, макар че отдавна не го бяхме правили така. Ако зависеше от мен, щеше да е поне веднъж седмично по този начин, но партньорът ми си пада по вагинален секс и френска

197.   А може ли някой да каже позата при която е най удобно да се прави анален секс, мисля че и това е много важно.

198.   Кучешката за начало, иначе става и „лъжичка“.

199.   Дядо торбалан, голямо мрънкало ще дойдеш.
Точно за такива, като тебе са казали от преди древния Египет, за който подхвърляш нещо тъпоумно - който не може да изпъкне с мисъл, изпъква с начин на изразяване.

И какво като е документирано !?? Че едно от първите документирани действия е убийството - ще рече, че е нормално, полезно, естествено, в реда на нещата, необходимо, ... или какво !?? Обичаш де броиш абзаци или имаш желание да кажеш нещо !? Що не си "изложиш" мнението, пък ... чуждите остави другите да претеглят

200.   За мен е задължително да се пробва аналният секс!!! Както от жени, така и от мъже!!

201.   Задължително - ?!
а наркотиците за децата /че от малки да разберат и изберат.../
нали всички гъби били ядливи, но някой само за веднъж
въпрос на избор на пътя !
персонален избор, право и отговорност

202.   Аз рядко правя анален секс, но винаги с лубрикант. По добре влиза в ануса и при тласъците на партньора няма болка.

203.   Аз пък един път като правих с жена ми анален и като видях по оная ми работа че има кафяво така се изкефих че кура ми стана още по надървен и дебел, а тя беше ходила до тоалетна и се беше измила. Изобщо не се притеснявам дали ще има някакви остатъци или не. Въпрос на гледна точка и на настоение.

Поздрави на всички

С.

204.   И на трайни резултати
но всичко с времето си

205.   Който толкова не може без, да не жали смазката и по възможност да я подкарва на по-бавни обороти, че...
от няколкото, с които сме минали през тая стъпка, две са си за памперси, макар и още в развцета на силите
демек, който и да ви разправя, че е без последствия... не му вярвайте

206.   А крушата не е за анални промивки
за целта само чашата на Есмарх /няколко лева струва по аптеките; в краен случай - иригатор, но не е толкова практично и безопасно, особено за начинаещи/

208.   Мили хора. Единствено ВАШИТЕ ануси ВИ ПРАВЯТ едно ЦЯЛО. Вичко останало ви РАзделя като МЪЖ и ЖЕНА.

151-200 от 255