Споделена история от Секс и интимност

Искам девствено момче!
Момиче на 21 години съм. Много искам да си имам девствен приятел. С бившият ми се разделихме миналата седмица, стана въпрос за това, кога ни е бил първият път и той ми сподели, че първият му път бил с проститутка! Погнусих се, направо нямах думи. Знам сега, че ще чета доста негативни коментари, но въпросът ми е ИМА ЛИ, ЗА БОГА, НЯКОЕ РАЗЛИЧНО МОМЧЕ?? Че защо и аз като мъжете да не искам да спя с някой, който е девствен?? Какво е лошото в това? Възможно ли е на моята възраст да има някой, който се е запазил от цялата помия и да не е правил секс? Или сте започнали безразборно да се правите на "готини" още на по 16-17 години? Сериозно, много ми е чудно това. Моля без обидни коментари, наистина ми е любопитно.

Коментари

1-50 от 120

1.   Определено ти падаш на нивото на мъжете, които искали девственица, но за разлика от тях - с перверзната фантазия да дефлорират разни вагини, ти нямаш никаква физическа ципа, на която да се опреш. Природата е наказала егоистичните и глупави жени да вярват на мъжката дума, т. е. всеки Х може да каже, че бил девствен, да те мине и да ти се изсмее в лицето, което и заслужаваш. Обществото е наказало перверзните мъже с пришити ципи за по 300 лв. И двете групи са достойни за съжаление.
Какво мога да кажа - за мен ти си глупава жена, защото свеждаш човека до себе си до един полов орган, до някаква грешка в миналото (бил спал с проститутка). Това за мен си е чисто лична тема. Стига човекът де не е прехванал някаква болест, която не е успял да излекува, какво трябва да ме интересува?
Всеки си има някакви таини, някакви грешки в живота, но ти си показала, че не ставаш за партньорка в живота на един мъж, защото не можеш да приемаш човека като човек (с неговите грешки), егоистична си (ти искаш да си се чукала, но не и мъжа), страдаш от предрасъдаци (проститутките не са вид животни, и те са хора, с мозък, със сърце и чувства) и като цяло си достойна за съжаление.
Успех в търсенето на девствен мъж иначе...
ж28

2.   Аз ще стана на 21 следващата седмица и съм девствен. Не виждам нищо лошо в това, просто не съм намерил подходящата. За мен е по-важно да имам пълноценна връзка, отколкото само да го "мушна" някъде, за да може утайките, за които девствеността е признак за задръстеност, да не ми се подиграват. А аз не съм задръстен така или иначе. :)

3.   От авторката:Да, нямам "физическа ципа, на която да се опра" както ти се изрази. Говоря за нещо повече. Под "девствено момче" разбирай-някой с различно мислене, душевност, интелигентност. Не си ме разбрала ясно...

4.   Аз съм на 17 и не съм правил секс с момиче. Честно казано не се виждам и да правя скоро... така, че да има такива момчета.

5.   Има разбира се, аз съм един от малкото такива, на 24 години съм.
И аз като тебе си търся девствено момиче.

6.   Съгласен съм с коментара на номер 1. Авторке ти си един съпер егоистичен и разглезен човек и въобще не си обичала мъжа до себе си.

7.   На 20 съм и съм девствен. И аз си търся, честно казано, девствено момиче :) Дано да си намеря :) Някоя със морал със себеуважение.
То верно, че още от 12 годишна възраст почваме малко по малко да изпитваме сексуално желание и вече до 16, а и по-рано сме годни да правим секс и деца и т. н.

Но, лесно е да се хвърли едно момиче на първия срещнат, и едно момче да отиде на проститутка, но трудното е в днешно време с тия обиди "Хаха ти си деввствен, виж на колко години стана, а си още девствен"???
трудно е да се задържиш такъв какъвто си, в един момент, просто откачаш и много хора отиват на проститутка, на квото ще да е, просто гледат да се махнат от девствеността си, за да спрат да им се подиграват.

И тая тема със секса, девствеността и т. н. е супер тъпа, ама на кой да го кажеш?
В тва деградирало общество, кой ще те чуе?
Да не би да има некакъв закон?? Който да ти забранява да пазиш девствеността си повече от 15 години?

За съжаление, хората супер неправилно виждат нещата.
Супер тъпо мислят и т. н.

Аз казвам "Евала" на всички красиви момичета от 20 години на там, които са запазили девствеността си, и чакат този, който ще ги заслужи един ден.

Мисля, че една жена трябва да бъде вярна на себе си и да пази девствеността си и добре да преценява кой заслужава тялото й и кой не.

А как един мъж може да спечели една жена?
Като й спечели сърцето и докаже любовта си, и продължава да доказва любовта си към нея всеки ден.
Да я разбира, да я изслушва, да бъде нежен, мил със нея, да й подарява от време на време цветя, да й прави комплименти, да я подкрепя и да си я цени много.
И смятам, че тя ще му отвръща със същото.
Така, мисля, се печели едно женско сърце.

Но какво всъщност става?
Момчетата се държат с момичетата, като изроди.
Вместо момчетата да защитават момичетата, те ги псуват, държат се арогантно с тях, не ги уважават, бият ги, обиждат ги.... и после що има кифли?
Момчетата са виновни- с тва идиостко държане, как едно момиче да продължава да вярва в любовта??
Просто обръща другата страница, и почва да им го връща на момчетата. Държи се така, както те са се държали с нея.
Тва ми е мнението.

Дръж се с другите така, както искаш и те да се държат с теб.

Едно Момче-20г.

8.   Еми аз също съм МОМИЧЕ на 21 и искам девствено момче, за да споделим първият си път, но уви... явно ще си умра девственица, а за момче което да е девствено и да бъдем за първи път заедно дори вече нямам сили да мечтая ;(

9.   Номер 7, хубав коментар, но не мога да разбера едно нещо - защо е нужно да се обяснявате на хората дали сте девствени или не? Това са си много лични неща, които може да си споделят близки приятели, ако някой страничен човек пита - не си длъжен изобщо да му отговаряш, да си мисли каквото иска.

10.   "но трудното е в днешно време с тия обиди "Хаха ти си деввствен, виж на колко години стана, а си още девствен"???
трудно е да се задържиш такъв какъвто си, в един момент, просто откачаш и много хора отиват на проститутка, на квото ще да е, просто гледат да се махнат от девствеността си, за да спрат да им се подиграват.
"

За Бога, какви обиди, какво чудо!??? Мога ли да знам, от КАКЪВ зор би споделял на когото и да било нещо толкова лично, та той да го знае и съответно да злоупотреби си информацията!?? На кол ли те набучиха, на шиш ли те пекоха да си признаеш!?? А после и да търпиш подигравки!?? Защо си го споделял, за Бога!????

12.   Е... има такива няма да се плашите :D. момче 21 девствен

13.   До номер 2 и 7: според мен сте задръстени комплексарчета, които никой не поглежда, с които никой не общува и които никоя жена/момиче не желае. Недейте да поставяте нормалните хора под общ знаменател - били еди какви си, разсъждавали по еди какъв си начин и т. н. Никой не ви е виновен, че сте все още девствени и се оплаквате в някакви сайтове за това. Вземете се в ръце и нещата ще се оправят. Никой не може да ме убеди, че на земята има мъж който да не иска да прави секс и който да не мисли за секс често. Спрете със злобата и завистта и давайте смело напред.

14.   От номер 2 до номер 13: Къде виждаш да се оплаквам?

15.   Какви са тези претенции, като ти вече не се девствена? И да има такива, а както виждаме има такива момчета, какво ще им кажеш? Елате кака да ви отрака, , хич не ми харесват такива смотанячки. Брей, брей момата каква излезе? Гаджето и бил спал с проститутка първият път.. голяма работа професионалиска го е отракала и какво лошо има в това??? Претенции.
жена съм и ми се г.. и от такива като тебе

16.   От АВТОРКАТА:Изглежда половината от вас не са ме разбрали както трябва, ВИЕ сте повърхностните НЕ АЗ, вие свеждате въпроса до това, че искам да срещна девствено момче заради плътските удоволствия... НАПРОТИВ, девствеността му ще е единствено резултат от неговото мислене, от неговото различие, да смята че в живота има много по-важни неща от това да си задоволиш нагона като отидеш на проститутка. Да искам да намеря девствено момче означава да искам да открия НЯКОЙ РАЗЛИЧЕН, НЯКОЙ ДАЛЕЧ ОТ ПОМИЯТА, НЯКОЙ С НЕПРОМИТО СЪЗНАНИЕ ОТ "ВЕЛИКИТЕ ОТРАКАНИ МЛАДЕЖИ НА 21 ВЕК". М*ната му на 21 век, всичко е фалшиво щом ни е нужно да се чукаме като зайци за да се доказваме и да изпитваме "щастие"...

17.   Авторке, стига разтягай локуми и псувай коментаторите и 21 век. - просто не си права. Никога мъжете не са били девствени и точно в миналите векове дори е било прието бащите на по-заможните да водят синовете си в публичен дом.
Ти самата не си девствена и нямаш право да изискваш това от мъжа до себе си. Това е моето мнение - всеки му според заслугата. Не се мисли и за повече и по-добър човек от другите, не си. Показала си се като неспособна да имаш връзка и да обичаш човека до себе си, а това значи - и с грешките му. Този отишал бил на проститутка като бил малък, друг ще е сторил това и онова, а ти винаги ще стоиш на фалшивия си пиедестал и ще размахваш обвинително пръст. Точно ти приемаш хората единствено като сексуални създания. Не си била в състояние да видиш зад грешката на човека сърцето и чувствата му. Бил при проститутка - това е достатачно да го осъдиш.
Следващият ще е гледал порно или ще е правил анална любов - хайде и той в коша, друг пък ще се загледа по красива жена на улицата - хайде в коша, трети ще е сторил нещо друго - в коша. Ти не си в състояние просто да приемеш човешкото в човека и затова ще си киснеш сама. Не съди, за да не бъдеш съден! - това забравяш. ...забравяш, че Мария Магдалена е била проститутка, но пак е обявена за светица - защо?
Просто защото човекът е сложен, защото е Човек, в него се борят доброто и злото, но в теб в момента надделява злобата и женската обида - суетата и гордостта с две думи. Не си обичала и не познаваш любовта, според мен. Обичта прощава и разбира, не съди и не сочи с пръст

19.   Аз пък подкрепям авторката, може да не е девствена, но пък поне разбира, че не всичко е единствено и само секс, не че не е от значение, но защо пък трябва да е на първо място в една връзка? И кой казва, че като не си спал с еди кой си не ставате за двойка? Много пошло мислене и после реват, че еди кой си ги бил употребил... Дали съм нормална или не, на 26 съм и съм девствена и също искам девствено момче и знаете ли защо? Писна ми от опитни и надути всезнайковци, че защо трябва някой такъв да ми е първия и той да ме"отворел", че защо трябва да му правя кефа? И на авторката мога да кажа, че познавам момчета, които са дори по-големи от мен и са девствени и в това според мен няма абсолютно нищо срамно и лошо, напротив, това е доказателство, че все пак има още хора с морал, такива които не искат просто да използват и да си правят кефа за сметка на нещастието на другите. Е, има и щастливи изключения започнали от рано и останали верни един на друг. Но според мен има има едно много вярно нещо и то е"секс без любов и то истинска любов, истинско отдаване, просто не си струва". Ако искате ме съдете.

20.   Искала девствен. Ти да не си някоя изперкала царица от древния свят та да ти намират девствени момчета за по 1 път. Или ще правиш семейство с девствения. хаха
А твоя бившия дето е таковал проститутката, а нея колко са я таковали, а сега всичката тая помия се излива връз твойта скъпоценна слива. И ти искаш да си закачиш сливата мръсната на девствен жезъл.
Е ма мноо пък си въпреки май а!

21.   Авторке, остави ги, тия не разбират, а до тва що съм споделял... питали са ме, казвам си, докато мисля, че тия дето са правили секс, не биха се поставили на мое място, страх ги е, те ако бяха на мое място, веднага щяха от комплекси да отидат на проститутка.

Аз ако съм комплексар, нема да споделям че съм девствен бе! Хаха.
Та то нали тва ше ми е комплекс? Следователно, щом ми е комплекс, трябва усърдно да го крия и докато го крия, да си търся тайничко някоя, която да ме освободи от тоя комплекс, някоя която да преспи с мен и да ми отнеме девствеността. И след като тва стане, ше почна да се хваля, че съм е*ал и т. н.

Ето и вия дето се ловите за главата и питате "как може да споделяш нещо толкова лично? "
Абе ми, тва че си преспал с некое момиче да не би да не е лично бе? Ама се хвалите нали?
Не се чувате какво говорите :D :D

Спрете с тъпите коментари. Познавам момичета, много красиви и си държат на девствеността и се пазят и се радвам за тях.

Имаш ли морал и себеуважение и собствен път по който желаеш да вървиш и да изграждаш бъдещето си и да постигаш целите си, въобще нема да обръщаш внимание на това че си девствен и няма да се ядосваш че си девствен.

Докато, ако тръгнеш по пътя, по който масово 90% от народа тръгва, нищо нема да стане от тебе.
Тоя път е изпълнен с наркотици, секс, алкохол, чалга и простащина. Тия хора, тръгнали по тоя път, не знаят какво искат от живота, не вярват във бъдещето си, че ги очакват много по-хубави и стойностни неща в живота.

Тия плътските удоволствия и 5 живота да ти даде Господ, пак нема да им се наситиш.

Авторке, в 21-ви век сме. Не очаквай някой да те разбере.

В живота има много по-хубави неща от един секс.
Защото секса е плътско удоволствие, а Бог не желае от нас да се изкушаваме и да се отдаваме на плътските удоволствия.

Веднъж, докато пътувах с влака, към града в който следвам, изпитах някакво много приятно чувство, чувство на мир, чувство на благодарност към живота който Бог ми е дал.
Това стана след като погледнах назад, към живота ми, какво е било и как е сега, през какви трудности съм преминал и как съм се преборил с тях.
И не мога да ви опиша тая радост, тоя душевен мир, който изпитах тогава. Незаменимо чувство.

Просто се радвам за това което съм и с всеки ден се убеждавам колко по-стойностен съм от повечето хора.

Авторке, не им обръщай внимание на тея които пишат лоши коментари. Нормално е.
Просто бъди вярна на себе си и преследвай мечтите си и се пази :) радвам се за теб, че така хубаво разсъждаваш.
Това че не си девствена, а пък търсиш девствено момче, това е прекрасно.

Защото обикновено, момичетата дали девствени или не, търсят някой, който има опит в леглото. А ми търсят в същото време и любов.... И така не разбрах последно какво търсят... :D

Браво, радвам се за теб авторке, пожелавам ти да срещнеш момче, което е не само девствено, но и да е стойностно и да знае как да обича и да цени даден човек.

Успех :*

Едно Момче-20г.

22.   И защо ти е девствен - да не роди от друга ли? :)

23.   Номер 21 - много хубаво пишеш, страшно ми хареса стила ти :)
И написаното също...
Номер 22... поради същата причина, поради която и мъжете търсят девствени момичета...

24.   Здравей! Хубаво е да прочетеш и моята гледна точка затова прочети поста ми Проблем е във връзките Истината е някъде по средата затова няма да изпадам в крайности а е добре да сме си полезни един на друг Няма да съжаляваш, а аз с удоволствие ще те изслушам, ако ме потърсиш да си пишем

Модератор - не публикуваме контактни данни

25.   Здравей! Хубаво е да прочетеш и моята гледна точка, затова прочети поста ми "Проблем е във връзките". Истината е някъде по средата, няма да изпадам в крайности, а е добре да сме си полезни един на друг. Няма да съжаляваш, а аз с удоволствие ще те изслушам, ако ме потърсиш да си пишем

26.   Номер 13, ти си УЛТРА ЗЛЕ!!! Я вземи да се скриеш, че до гуша ми е дошло от такива като тебе!

Авторке, на 22 съм и съм девствен. И аз като теб искам да имам връзка с девствено момиче, но не заради секса. За мен всичко е чувства, тъй че- знай, не сме никак малко такива хора. :)

27.   Момче на 20, аз съм номер 10 и съм жена!!! На никого не съм се хвалила с кого съм спала!! Ти като девствеността си, не се жалвай, че ти се подигрАвали!!! Всяко тръбене на каквото и да е, особено пък лично е жалко! Седнал той да се има за по_стойностен от другите!!! Че аз бях девствена до 35, значи по твоята логика те бия те със сигурност!!! Ха сега се укроти, посмали малко и ги давай по_скромно!!!

29.   Той може да не е девствен и да ти каже че е. Тогава каква ще е разликата? Ще се прави на виж ме колко съм интилигентен, чист, колко разумно мисля и да е ебал 10 проститутки преди теб? Можеш ли да разбереш? Не можеш. От една страна си права но не толкова, смисъл такъв, че примерно мойто момче беше девствено, да обаче мен сега това ме притеснява, защото си мисля, че веростността да ми изневери е по-голяма. Всичко си е до човека попринцип. Мисълта ми беше, че той беше дествен не защото мисленето тогава му е било такова, а защото нямаше възможността да го направи с някоя. Е никога няма да тръгне да го прави с проститутка пак казвам до човек си е, но само заради секса е тръгвал с повечето момичета и с никоя не му се е получило, въпреки че ги е чакал по 2 3 месеца до 5 6 месеца другата. Той сам ми го е казвал. Аз му бях първата но повярвай по добре да си е взел мерака с 93109301 момичета но после да вижда само теб отколкото да си вземе мерака с теб и после да вижда я гърдите я гъза на някоя курва. И то разбирам аз да бъде някое.... достойно момиче то като почнат да ги хващат едни... такива курволяци дето по зле и от проститутките на магистралите какво няма да те хване яд? ;д Но те разбирам. Знам какво имаш предвид аз като разбрах че е девтсвен така се радвах всеедно бях спечелила от лотарията. Но сега... гледам го не се заглежда не зарибява но вътрешно... един бог знае какви мисли има. Ако ще и Адриана Лима да съм то като иска да опита нещо ново.. нищо не можеш да направиш. И все пак това че определяш човека по това с кого е спал... е пълната простотия. Щом иска да е с теб показал ти го, е доказал ти го е, обичаш го и това те спира замисли се дали наистина обичаш този човек.

30.   Аз съм на 19 и съм девствен. Някой са ми казвали че живея още в каменната ера, просто търся подходящата. По-важно е да имаш пълноценна връзка, отколкото само да го "мушна" някъде, това не е най-важното в една връзка както правят повечето в днешно време. :]]

31.   Номер 30 е прав! Света се разсипа, сега всеки иска опитна в леглото, вместо да обърнат внимание на любовта, на взаимоотношенията.

Всичко решават със секс, и само секс. Ама секса не е любов.
Ама кво да говоря, вие от тая категория не разбирате.

32.   31 - да припомним, че тезата на автора е, че няма любов, ако момичето не е девствено
Ами по-голямо поставяне на секса на 1-во място - здраве му кажи
Какво сега, първата му приятелка да вземе и да се самоубие, защото не е потръгнало с този отварач на девственици ли?

33.   до номер 8 и аз съм девствен и съм на 17 прави ми се секс с девствено и романтично момиче. Търся свястна а по думите ти личи че си такава. Моля те пиши ми

34.   Прочетох повечето от коментарите ви на всичките... Но само едно да кажа аз съм на 17 почти и не съм правила секс и няма да правя докато се омъжа.. и така сега почвам негативизмите... И вижте само едно ще кажа на ВСИЧКИ ВИ Просто за мен едно момиче не е ли девствено на такава възраст просто не е момиче.. 80 % от вас си мислят че съм грозна... не изобщо не съм... Но просто има си време за всичко Нека никои да не казва ти така или иначе В ЖИВОТА ако искате нещо сериозно не е нужно да се наебете за да разберете че се обичате та нали ако момчето ви обича и знае че сте девствена и АКО ви обича нищо не му коства да ви чака ако има сериозно намерения.. А колкото да авторката.. когато някои иска нещо разбиранията на другите е маловажно.. но я си помисли прочети си написаното и помисли.. НЕ Е ЛИ МАЛКО ЕГОИСТИЧНО ОТ ТВОЯ СТРАНА

СТАНИСЛ

35.   Да има девствени момчета но са малко! Аз съм момче малко малък съм за теб на 16 съм. Но не бих го направил ей така за бройката. Бих го направил когато имам сериозна приятелка когато тя и аз го искаме! :) не се отчайвай

36.   Личи си, че си на 16 и не знаеш къде живееш "Да има девствени момчета но са малко". Само аз познавам някъде към 5-ма от моята компания, за която мога да кажа, че не се състои от смотаняци. Но както и да е, мисля че във всяка компания съотношението е близко до моя пример, защото все пак момичетата си търсят момчета с повече парички(лошите момчета).
За това приятелю си махни пердето пред очите.
Към 35-ти коментар.

Иначе по темата... Аз бих бил с момиче, на което му пука за мен, не за материалното ми положение. И ако намеря такова, защо да не се запозная с такова.

37.   Браво на момчето, че се е отървало от теб. Много страшно, че е бил с проститутка, все едно човек е убил. Не е ли по-важно дали те обича и държи на теб, а не това с какви е бил преди това? Но то пък какво значение има, като е ясно, че не ти е пукало за него, щом е голям проблем, че бил с проститутка и си тръгнала да си търсиш девствен, като приключиш с девствения кой знае къв ще затърсиш. Бих те запсувал ама не си заслужаваш, а и нали не се толерирали хейтъри.
Девствен търсела, горкото момче, че изобщо е попаднало на теб.

38.   Определено не си единствената която мисли че това е гнусно/гадно извращение. Момче съм, на твоята възраст, при това девствен... Просто някъкси си мисля че първият път трябва да е специялен, с човек когото обичаш и желаеш силно, вместо да бъдеш поредният клиент на кварталната курва. Това е от мен, само не мога да разбера защо аджеба търсиш някой който е девствен вместо някой който ти харесва и привлича...?

39.   аз съм на 18 мн чаках свестно и девствено момиче, защото и аз съм девствен и ми е притиснено, ходихме 1 година докато се стигне до секс първо искаше да е натъмно и аз неможех да проникна второ неможеше да ме възбуди добре пипашеме само когато я накарам и сега разбирам, че е по добре да имате някоя опитна която да ви изкара неприятните мисли от главата и притисненията която няма да се притиснява да ви пипа

40.   На 24 съм и съм девствен. Хайде сега поцъкайте с език, повъзмущавайте се малко и си помислете "виж го ти в коя тема решил да пише", пък да продължа.

Да, факт е. И не е съзнателен избор. Такъв съм, и мисленето ми е различно, със сигурност повлияно от това нещо.

Получава се като в баснята за лисицата и гроздето - гледа Лиса висока на лозата гроздето, драпа да го стигне, но не може, и затова си мисли "Е, то и без това сигурно е кисело". Същата работа е и при мен. Не съм правил секс и това определено променя нагласите ми към отсрещния пол. Естествено е да съм комплексиран донякъде - нямаше да е нормално, ако не съм. Но пък липсата на секс ми изгражда много по-голямо отношение към другите неща от една връзка - комуникация, емоционално привличане, споделяне, разбиране, допадане на характера... Когато не можеш да даваш от нещо (не че не можеш, по-скоро се чувстваш неуверен в даването), си склонен да компенсираш в друго отношение.

Хайде пак минете през първия параграф, че да продължа отново.

Факт е, че да си девствен на такава възраст те променя. Но със сисгурност не е само секса и креватните действия, които определят нагласите на човек в една връзка. Има множество други фактори, които определят как ще се държи човек към другия. Аз например съм стигнал до извода, че връзките се основават на компромис, след разбира се и другите неща, описани малко по-горе.

Мисълта ми е, че не е важно дали съм девствен или не, че не съм правил секс и сигурно първия път ще е провал, и че го има страха и т. н., не е определящо за това какъв съм и какво мога да дам на едно момиче. Не знам дали е определящо за хората, които са склонни да минат през проститутка първия път, само за да са минали изобщо. Аз не бих го направил, защото съм прекалено надълбоко в баснята, и виждането ми вече се е "изкривило" - гледам на секса със страх, с надеждате, че когато се стигне до него бих получил разбиране а след това нещата биха станали "нормални".

Но аз си мисля, че това като цяло е една тема, която не би следвало изобщо да е на дневен ред. Кой коментира пред други дали е девствен или не, колко пъти го е правил, как е било и други такива неща. Ако предположим, че идеята не е именно да се стигне до кревата, то на мен примерно изобщо не би хрумнало да си говоря за това нещо.

41.   Аз съм момиче на 17, все още девствена, не защото не съм атрактивна, а защото искам приятелят ми също да е девствен, искам да сме си първите, знам, че може би първия път нещата може да не се получат перфектно, зощото сме неопитни, но ще има и други възможности. Да, искам девствен и не виждам защо секса трябва да е най- важното нещо в една връзка, аз държа повече на духовното, да имаме общи интереси...

44.   Аз съм един от тези девственици, на 24г. съм и истенски секс не съм правил. Имал съм като малък разни търкания на голо
но до проникване не се е стигало.
Искам да го направя, но не искам да е с някоя кифла, трябва да има страст, да е красива(не китосана с килограми грим) да мога да проведа смислен разговор с нея и да знам че в нейните очи и аз съм красив.
Ааа да не забравя най-важното не искам да правя просто секс
искам да правя любов с прегръдки, целувки, ласки.
Може да звучи старомодно но така го чувствам.

А съвсем друг е въпросът че нямам контакти с точно такива момичета(жени). Но ще дойде и този момент в който тя ще се радва да си легне с мен.

45.   Моля ви се... Девствеността в днешно време струва около 1000 лева при хирург, въпроса е да не е неопетнена, не да няма ХИМЕН

46.   Защо по дяволите мислиш, че като някой мъж е правил секс то той непременно е в помията? Аз съм правил секс само с едно момиче и имаме дълга връзка вече на основа ЛЮБОВ. Тя отива в друг град, аз отивам, другия го изпраща и чака да се върне с нетърпение. Какво общо има правенето или неправенето на секс с това какъв е човека? Бих ти дал един съвет, просто така анонимно-приятелски - не ставай кон с капаци и не влизай в ДОГМИ. Така ти игнорираш половината примерно свободни мъже, а в случая поне 90% от свободните и сляпо си вярваш в правотата. Първо ти захвърляш много свестни хора и второ - никой не е казал, че като е девствен задължително е свестен. Всеки мъж е бил девствен до определен момент, имай го в предвид. ВСЕКИ е бил девствен, но не всеки е свестен. Има и една поговорка пази Боже сляпо да прогледа, чувала ли си я? Ти ще му направиш сефтето, той после ще го повтори с много други, ще тренира на тебе и после... Малко мисли и най-важното - не се ограничавай, не си въобразявай

47.   Аз съм на 27 и не съм баран :p. Имаше много възможнсти с разгонени момичета, но аз си наумих, че искам: първо да я обичам и после да е девствена иначе не. И точка!

49.   Аз лично съм на 18 години и не съм имал сериозна връзка, нито съм спал или правил секс с което и да е момиче. Не съм от повечето момчета, които се възползват от тях само и само да си направят сефтето или просто кефа. Аз искам сериозна връзка и да бъда само с едно единствено момиче!!!

Модератор - не публикуваме контактни данни!

52.   Ами аз съм на 16 и все още не съм правил секс защото търся сериозна връзка а в днешно време са много малко. Искам да започна хубава сериозна връзка в която и 2мата да обичаме.

54.   Аз съм девствен.

56.   ЕМИ АЗ САМ НА 27 И НЕ САМ ПРАВИЛ НИКОГА СЕМ НИТО САМ ИМАЛ ПРИАТЕЛКА

57.   Как може да имаш претенций, при положение че си прецакана ти самата?

58.   Авторке, не знам дали все още следиш темата, но препрочетох темата и коментарите (и преди съм писал тук) и разбрах какво искаш да кажеш с това "девствено момче"

И да кажа-има такива. Аз съм такъв.
Имам доста различно мислене относно секса и любовта и изневярата и отглеждането на деца.

И аз си мечтая за едно нормално момиче... искам да е девствена, но пък съм съгласен и на момиче, което не е девствено, но да си е взело достатъчно поуки от живота и вече да знае какво иска от живота.

И мисля, че тези вторите са по-добре, тъй като, много от момичетата съжаляват или разбират, че са избързали със премахването на девствеността си и стават по-внимателни, или пък момичета, които са имали 3-4 връзки, но са видяли, че освен секс, мъжете им друго не мислят да им предлагат и са се отказали от тях, или най-често мъжете им ги късат.

И тези момичета, са видяли, че това не си е работа-секс секс секс...
И аз самия съм го видял... толко много мастурбиране... не си е работа да ходя на проститутки.

Важно е човек да намери подходящия партньор.
Такъв, който иска сериозна връзка, смейство да създаде и т. н.

Но в днешно време се вижда че преобладават олигофрени и олигофренки...
За съжаление...

Но има и свестни момчета, не се отчайвай :)
Има и свестни момичета :)

Като цяло- има свестни хора :)

Едно Момче-20г.

59.   Не е ли по-важно да го направиш с човека, когото обичаш независимо дали си му първата или десетата и независимо с какви е бил преди теб, не е ли по - важно какъв е днес от това какъв е бил преди? И какво като е спал с проститутка, така е преценил, така е направил... Как така го обичаше докато разбра за това и след като разбра, спря да го обичаш? Ето едно голямо изпитание и доказателство за твоята 'любов'. Или за теб по - по важно е да намериш някой, за когото просто да си първа и който ще те помни цял живот (което при мъжете въобще и не важи, но както и да е), отколкото да го правиш с човек, когото обичаш...

61.   Абе вие нормални ли сте бе? Защо сте млади? Да пишете по форумите, да се пазите за след сватбата? Един път сте на 18 години, един път сте на 19, 20 и т. нат., един път в живота сте безгрижни, без отговорности към жена/мъж, деца. Ако не живеете сега, ако сега не си взимате всичко от живота на 40, когато имате деца ли ще го правите? Както майка ми избяга с по-млад мъж на 50? Тогава ли ще правите секс? Тогава ли ще живеете?
Искала непорочен мъж с различно мислене, а тя самата не била девствена.. Що за глупости? Какво е това? Аз съм изумена.. Гледай да си живееш живота моето момиче, защото утре ще "увехнеш" и хич няма да те е грижа девствен ли е или не е! Задоволявай си нуждите, не бери бели кахъри с коя е спал преди теб, защото е налудничаво да съдиш хората, които са успели да си изживеят мига, както ти! Съдите обществото от 21 век, а вие самите сте толкова ограничени и не виждате по-далеч от носа си. Разбира се, че човек, които няма никакви отговорности към семейството или каквото и да е било ще иска да се забавлява, да опита нещо ново или каквото и да е било друго. Или просто сте чули мнението на някакви хора и сте го взели под въпрос.

1-50 от 120