Споделена история от Секс и интимност

Обезкосмяване на триъгълника
преди: 15 години, 1 месец, прочетена 220132 пъти
Зравейте, много харесвам този сайт и редовно го чета, но реших и аз да споделя моя "проблем". От доста време се каня да отида на козметик за "триъгълника", обаче много ме срам, ама много. Ако някои знае друг начин по които мога да се обезкосмя, моля да ми каже(изключваме самобрасначката). Благодаря Ви предварително!

Коментари

1-50 от 285

1.   Няма. Дори сама ще те боли ако пробваш с кола маска

2.   Използвай крем депилатоар от тези на Елеа или Веет за интимни части на тялото на мен ми помагат и са доста ефикасни .

4.   Използвам депилатоар редовно-веднъж на 1.5-2 месеца.Ефикасен е и космите поникват по-меки.Не боли, трябват около 15 мин.

5.   veet - ленти :)

6.   Аз лично се обезкосмявам на триъгълника с женска самобръсначка (розова на "Жилет").Най-безболезнено е,но трябва много да внимаваш,защото ако се разраниш там можеш да си докараш невероятни инфекции.И ще трябва да го правиш често,защото косъмчетата порастват още след ден(аз се обезкосмявам на седмица и половина).А ако преодолееш срама си иди на кола маска.Доста по-скъпо и неприятно,но ще държи месец и няма да се притесняваш,че може да си докараш инфекция.

7.   епилатор бе момиче ......в кои век си ???

8.   с епилатор там долу? ееии номер 7 ти добрели си?

9.   До номер 7 -Как си махаш космите от срамните устни с епилатор?

10.   нормално да те е срам да отидеш на козметик с епилатор мн боли с кола маска също най-добре използвай крем депилатор

11.   От авторката: ама ако се правя с крем депилатоар, те пак след 2 дена излизат, а аз искам нещо по трайно.

12.   Ами кой не иска нещо по трайно!? Козметик, няма друго.. Или лазерна епилация, ама бая ще се оджобиш..

13.   Слушай ... отиваш и си записваш час. И да не се изчервиш, няма нищо срамно в това, 97% от жените се обезкосмяват на интимностите. След като дойде време и ти си наред козметичката ти казва да легнеш на леглото къде ходиш да ти оправя веждете (в някои козметични салони веждете се оправят на открите и всики може да гледа, но при тази процедура сте в стая само двете) Но преди това да се съблечеш ... изцяло да си гола от кръста на долу. Това е като цяло... После започва болката :D не се тревожи. Тя ще ти разкрачва краката, ще ти казва как да седи. Желая ти успех

15.   И аз го правя с депилатоар,но проблема е ч нямям само отпред а и отзат и отдолу как да се мажа и там
и още нещо номер 14 за какав/ва се мислеш да псуваш момичето иска помощ не псувни!

18.   Аз пък никъде не виждам да има псувня, в номер 14.

19.   Аз пък лично карам с епилатора. До номер 9: тук говорим за триъгълника, а не за срамните устни.

20.   Аз ползвам течна кола-маска. Но не използвайте прозрачните лентички в кутията, само белите,а когато те свършат ползвам списанията, които мобилните оператори постоянно ни пращат :П

21.   Aз вече за 4-5 път отивам при козметик и вече не ме боли.свикнах..само първият пит ме боля и то не боли толкова много..най-добре е с кола маска ;)

22.   Аз не смея да се обезкосмявам и с епилатор(защото многооо ме боли), на кола маска там долу ме е срам да отида ... а със самобръсначката осесхтането при допир е като мъжка брада ... ужасно драска. Аз съм още девствена и ме е срам да правя секс заради онези неща долу, а и когато се обръсна не ми е много комфортно. С депилиращите кремове остава ли неприятното усещане като след бръснене?

23.   Каквото и да говорим най-добре да отидеш на кола маска.Само първият път ще те боли и кола маската ще изкара по-дълго :)

24.   Eхехехе, това за рошавата слива мнооо ми хареса .. ехехехехе

в интерес на истината и на мене ми е писнало от голи охльови ;)

25.   Hомер 15 като намериш решение на проблема ПИШИ!!!

26.   Оф .... и аз имам същтия проблем се пак незнам .. на каква възраст е най-потходящто да отидеш при козметик за триъгалника ...и аз съм девствена но космите ме влудяват пробвах с самобрасначка с крем ... но нестава ... още на следващтия ден поникват .... кажете как да си напрая по тоя начин сефтето то трябва да се обръснеш 10 минути преди секс :Д .. кажете ми някй ефикасен начин вече ми писна ... пък и косъма ти става по твърд от бръснача ... !! И колко струва да си купиш кола маска ???

27.   До 26-по -добре отиди на козметичка първият път ,от опит ти го казвам,не е толкова скъпо.

29.   Кажете моля ви коя кола маска е най ефикасна

30.   До 27 - на мене ми казаха че съм мн малка за кола маска пък и мн увисва кожата от нея щото аз съм мн слаба ... и ми казаха по нататъка като натрупам малко кила и години

34.   1. на колко трябва да съм за да утида на козметик за триъгалника !!!
2. тук малко щте отклоня тематаа някой ако ми помогне щте бъда благодарнаа .... след като се избръснаа ако на следващтия ден искам да правя секс щот аз попринцип съм девствена ии на следващтия ден ми порастват малки косъмчетаа ... тваа фатално ли ее ... мога ли да правя секс при такива обстоятелстваа !! ( ако имам съвсем малки косъмчетаа ? )

36.   Здравеите искам да попитам каде мога да отида за да си обезкосмя триъгалника аз съм момче

37.   Здравейте искам да попитам с какво да си обезкосмя триъгълника ?С крем депилатор става ли?Благодаря предварително.

39.   Искам да си обезкосмя интимната зона но искам аз не козметик незнам как моля ви кажете с епилатор става ли имаите предвид че съм девствена все още

40.   Аз използвам розова самобръсначка на жилет. .... най-безболезнено е ... става бързо докато си взимаш душ ...не мога да търпя болка ..епилатор...кола маска абсурд...абе въпрос на личен избор ....но пък все повече мъже казват че предпочитат да има жената някаква интимна прическа...по-възбуждащо е пък и е хубаво да си различна ;) .... дерзайте мили дами ....може да си оформите сърчице , много е сладко :Р

42.   Не разбирате ли, че решенията са 5 и повече няма да измислите,като повтаряте как ви е писнало??
Епилатор-адската блока .
Самобръсначка-мъжка брада .
Кола маска вкъщи-не съветвам никого да рискува първия път, че такива чудеса може да се сътворят...
И остават козметик и депилатор. Колата боли ,но е най-трайното решение.Депилатора също става,въпреки че издържа от 2 до 5 дни.
И тва е общо взето,не е голяма политика...

44.   А как стават тези формички... там след като я оформя и космите са дълги кфо да ги прая...

45.   Дерма сета

46.   Съгласна съм с номер 7 ! Епилатор! Аз така се обезкосмявам и стига да се поддържаш не боли толкова, но иначе болката е ужасна.. :)

47.   Я престането с това обезкосмяване, ненормалници такива. Жената е най-възбуждаща когато е натурално окосмена!
Що за мания да се правите на пластмасови кукли. Нама нищо по-грозно от ухилена ощавена путка, приличаща на конски джуки!

България влезе в Европа, но българките за 20 години възприеха ориенталски мурафетии заприличахте на кадън в харем - обезкосмени навсякъде. Че вземете да си бръсните и главите, щавенето да е пълно!
Е хубаво беше преди 20 години когато българките не щавеха нищо по прелестните си тела!
Сегашните жени сте пълни боклуци!

48.   Точно! Аз едно време си правих сефтеро с една страшна мацка, която си беше общо взето косматичка. Хареса ми, даже я лизах. И от тогава нямам нищо против натуралните неща! Със всякакви съм го правил. И между другото запомнете - хигиената няма нищо общо с космите. Даже космите помагат да не изстива влагалището и го предпазват от бактерии.

49.   И аз, в подкрепа на добре оформения триъгълник!!!
Като видя мацка избръсната, веднага си представям че е подготвена за някаква операция...

51.   С епилатор пробвай може и с крем за обезкосмяване на интимните части аз използвам епилатор ... не боли чак толкова, а и ме държи по 1 месец и ми излиза много евтино.Ако са пораснали първо ги избръсни и после епилирай гледай да са възможно най-малко израснали, НО да може да ги хване епилатора

52.   Ами ако ми се появяват малки папки след премахване със самобръсначка, какво да правя неприятно ми е...

53.   Пострижи я ниско с машинка-по секси е!

54.   аз веднъж пробвах с самобръсначка, но имах малко кръв и имах малки пъпки но бяха малко, но след това не посмях и помислих че ще ми стане нещо. Сега само подрязвам космите с ножица и стават много добре. С крам не смея защото как на срамните устни ще се обескосмя с крем може нещо да влезе малко от крема!

55.   Абе тва е глупост с епилатор, особенно както до сега се е бръснела и с тоя епилатор ще се разкарвави. Най добре да отиде на козметик, да и се направи дълбок или не дълбок триъгълник тя вече ще си прецени и като пари не взимат много пак и не ти излизат 1-2 сесмици още от първата кола маска, а за болката,че боли боли ама не е бола за умиралка. Поне при мен беше така и сега редовно си права кола на катеричката.

56.   Аз пък нямам рекламации и като не се бръсна или скубя по срамините устни. Това, което правя е да си ги поддържам късички с машинка за подстригване. Мъжете ми казват, че много им харесва, че не дере като шкурка. Така че на козметик отивам с прашки и й казвам да кара по линията на прашките, а останалото, както казах с машинката приятно късичко, както отпред на малкото триъгълниче, така и на срамните устни отдолу.

П.П. Кремът депилатоар не е за препоръчване за редовна употреба, защото това си е химия, все пак искаме някой ден да имаме здрави деца, нали?

57.   аз искам да ми кажете нещо за обезкосмяване на триъгълника освен козметик,защото ме е срам да ида там и да се разкрача :Х използвам самобръсначка ,но вече ми омръзна ... през 2 дни :х а не искам епилатори.. моля ви кажете нещо но да е качествено и да издържа повече от 2-3 дни

58.   еми да ви кажа то с ерилатора не боли толкова ходих и на козметик ама много болеше и сега го карам триъгълник-епилатор, срамини устни-самобръсначка

59.   абе кфи летни ''виит'' или епилатори луди ли сте !! тфа е най- нежното място !!!! в никакъв случай не го пробваййй .. ще е някфа адска болка просто .. ;xx

60.   Аз си правя кола на триъгълника от около4 години, сега съм студентка 1 година. За мен това е най-добрия вариант, не ме боли много, почти даже. Много е важно какъв тип кола използва козметика. Но мога да кажа ,че е доста трайно и гладко :)

61.   НАЙ-ЕфЕКТИВНИЯТ НАЧИН ЗА ПРЕМАХВАНЕ НА КОСМИТЕ Е ЛАЗЕРНАТА ЕПИЛАЦИЯ ! ЕФЕКТЪТ ОТ НЕЯ Е НАЙ-ТРАЕН И С НАЙ-МАЛКО ПОСЛЕДСТВИЯ, КАТО ТРАЙНОСТТА НА ТОЗИ МЕТОД ПРОДЪЛЖАВА С ГОДИНИ !!! ОБАЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВЯТ НЯКОЛКО ПРОЦЕДУРИ, ЧИИТО БРОЙ СЕ ОПРЕДЕЛЯ ОТ ТИПА НА КОЖАТА, ДЕБЕЛИНАТА И ЦВЕТА НА КОСМИТЕ... !
ПРОЦЕДУРАТА НЕ Е МНОГО СКЪПА, ЦЕНИТЕ ВАРИРАТ МЕЖДУ 100-150лева, ЗА ЗОНАТА НА ИНТИМНИТЕ ЧАСТИ ! ТОВА Е ЦЕНАТА САМО ЗА ЕДНА ПРОЦЕДУРА !!!
ПРОЦЕДУРИТЕ СЕ ИЗВЪРШВАТ В СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ДЕРМАТОЛОГИЧНИ ЦЕНТРОВЕ, КОИТО ГИ ИМА МНОГО !!!
САМИТЕ ПРОЦЕДУРИ СА БЪРЗИ И БЕЗБОЛЕЗНЕНИ И ПРОДЪЛЖАВАТ МЕЖДУ 10-15 минути.
МЕЖДУ ВСЯКА ОТ ПРОЦЕДУРИТЕ ТРЯБВА ДА ИМА ПАУЗА ОТ 4-6 СЕДМИЦИ !
МОЯТ СЪВЕТ КЪМ ВАС ДАМИ, Е ДА НЕ СЕ ОБЕЗКОСМЯВАТЕ, ЗАЩОТО ЩОМ ТЕЗИ КОСМИ СА ТАМ, ЗНАЧИ ИМАТ НЯКАКВА РОЛЯ !!! ОСВЕН ТОВА, НА МЕН ЛИЧНО МИ ХАРЕСВА ЖЕНИТЕ ДА ИМАТ КОСМИ ПО ИНТИМНИТЕ ЧАСТИ, МНОГО ПО-ВЪЗБУЖДАЩО Е, А И СЪМ СИГУРЕН, ЧЕ МНОГО МЪЖЕ ЩЕ СЕ СЪГЛАСЯТ С МЕН. ОМРЪЗНАЛО МИ Е ДА ВИЖДАМ ГОЛИ ОХЛЮВИ....
АКО ПИТАТЕ МЕН, НАЙ-ДОБРЕ Е ДА СИ ПРЕМАХВАТЕ ЕДИНСТВЕНО КОСМИТЕ ПО СРАМНИТЕ УСТНИ !!! ЩОТО Е МАЛКО НЕПРИЯТНО ПРИ ФРЕНСКАТА ЛЮБОВ....:))) А И ОСВЕН ТОВА ПОНЕ ЗА МЕН Е ПО-ВЪЗБУЖДАЩО КОГАТО СРАМНИТЕ УСТНИ СЕ ВИЖДАТ ЯСНО !

62.   Ох, аз също имах такъв проблем... сега за триъгълника използвам епилатор, като 15 минути преди това намазвам мястото с крем, за да могат да омекнат косъмчетата. Срамните устни обаче не пипам, защото много боли там :(

63.   Искам да отида на козметик и даже съм си записала час. но проблема е, че космите ми са много дълги и въпроса ми е дали да ги подкася малко, за да боли по-малко?

1-50 от 285