Споделена история от Секс и интимност

Squirt оргазъм
Здравейте на всички. Искъм да разбера за този, така нарчен ,,Squirt-оргазъм''. Постоянно съм в нета на търсачките, и търся инфо по тази тема, но не намирам нищо по конкретно и обяснено за този оргазъм. Искъм да знам какво се прави, за да се постигне такъв оргазъм при жените. Това, което знам за него е, че е толкова силен, когато жената го испита, че дори може за около 2-3 минути да не помръдне, да не издаде нито дума, нито вопъл, нито стон. Другото е, че от вагината на жената излиза струя, силна и мощна.

Така ето и въпросите ми. Каква е тази струя? Всяка жена ли може да испита такъв оргазъм? Как се постига това? Какво се прави за да се получи?

Моля обяснете по подробно. Много искъм да накаръм приятелката ми да испита това върховно удоволствие.

Благодаря на всички, които ще прочетът тези редове, и на всички, които ще помогнат със съвети.
Предполагъм, че съветите ви ще помогнат не само на мен, а и на много други хора, които искът да испитът това удоволствие от секса.

Ех, този тъй наречен ''squirt оргазъм''!!!

Поздрави: Р.Р. 23г.

Коментари

1-50 от 137

1.   Лоши новини, приятелю. Не зависи толкова от теб, колкото от жената. Много малко жени са способни на скуирт.
Майката му е да стимулираш G-точката й, тя е навътре във влагалището на жената. Ако чепа ти е малко във формата на банан, има добри шансове това да стане като сте в мисионерската. Понякога класиката дава най-добри резултати.
Обаче наистина зависи главно от това дали конкретната жена може да изпита скуирт. Колкото и да се стараеш, никога няма да се получи, ако тя просто не е "скуиртърка".

Имал съм само едно гадже, с което се получаваше. Наитина е удоволствие да я гледаш как цялата трепери и се гърчи, а очите й се белят. Обаче си има и лоши страни- ако чаршафите можеха да говорят, сигурно биха ни псували. Тъй че гледайте си кефа и не си го слагайте на сърце, даже и да не става.

3.   " Много искъм да накаръм приятелката ми да испита това върховно удоволствие "

Искъм, Накаръм, Испита................................... И то не веднъж, а написани няколко пъти.

4.   Абе, номер 3, не ти казвам да ме учиш на правопис. Щом си толко в час кажи нещо по темата, която съм написъл ясно ли ти е. Ако не си компетентен (а), по темата ходи да преподаваш в някое училище, и не си исказвай мнението за неща които не те питат.

Ние българите никога няма да се оправиме. Прост народ сме и прост ще си останем.

Аз кво питам, номер 3 кво казва. Нямам думи ебати тъпотията заклевъм се

5.   Еее №3 не виждаш ли, че човека друго му е на акъла :)))

6.   №5, НА КОЕ???? ......

7.   Ок, бил съм с 10 жени до този момент. Просто съм имал няколко по-дълги връзки. Всички са били много доволни от секса с мен. Само с една единствено се е получавал такъв скуирт понякога. На месец веднъж да кажем. Струята няма мирис, няма цвят но незнам получава се някаква мускулна конвулсия явно, която буквално ми изхвърляше пениса от нея. Има и жени, които просто си получават оргазми по-кротко. А някои изобщо никога през живота си не са получавали оргазъм дори но въпреки това не могат без секс. А да се върна пак на скуирта...тя го постигаше когато го сложех да седне на маса или когато тя беше върху мен. В други пози не е ставало.

8.   Случвало ми се е. Малко е притеснително, защото става сякаш пишкаш... Но е по слабо отколкото по порно филмите, където са като крави

9.   Наистина е тъжно когато видиш неграмотни млади хора, говорят за скуирт, а немогат да пишат.Да се смееш ли, да плачеш ли????

10.   Ето тука можеш да разбереш как се получава, но не знам дали действа при всички жени :( http://redtube.com/15878

11.   Номер 9 - Плачи :D

12.   За да получи някоя жена скуирт трябва първо да е луда по тебе така най лесно става после яко да я пребъркаш-голямо чесане иска ако трябва да бъда по точен и то с ръка с пръсти чеши колкото можеш отвънка отвътре докато не почне да си обраща очите наобратно ако дотогава не е наводнила леглото я качваш на хуя си отгоре там вече няма начин да не почне да ти пълни пъпа сас зелева чорба ама жалко за матрака нали се сещаш макар че съхнат ама... туй е цялата работа ааа да не забрава гмурни се и под вода по някое време докато чешеш нали тъй

13.   Хахах идиоти, струята не излиза от вагината, а от уретрата!

14.   Ох... вие сте луди!!! Първо - научете се да пишете МАМКА МУ !!! Второ, не е нужно да си учител за да даваш приятелски съвети на хората, за да не се излагат. Трето, по темата, този така наречен "скуирт" не се получава при всяка жена. Има жени, които колкото и да са луди по теб и колкото и старателен и прецизен да си или не свършват или само леко се подмокрят. След това, ако се намери такава жена, която знае, че притежава тази способност, то там също не е толкова лесно - има си техника, главно с пръстите, по - точно средния и безименния и се изпълнява движение наподобяващо, колкото и смешно да звучи, това на "спайдърмен", когато изстрелва своята паяжина. Но все пак има толкова опитни жени, които го правят несъзнателно дори и при най-обикновен секс, но съм чувал, че едно такова свършване е доста изтощаващо, аз лично също не съм пробвал, но имам огромното желание.
Айде бъдете щастливи и не се нападайте един - друг.

15.   И ето го сега всезнаещият номер 13, авторитетно се намеси и само с едно изречение обясни на всички нас дебилите как става целия номер. Благодаря от сърце на този сексуален гуру:) Коментарът му рязко и драматично повиши половата ми култура. Радвам се, че съществуват такива познавачи на материята, които щедро ни предават от богатите си знания.
Батка, някой да е отрекъл, че излиза от уретрата?

17.   Към № 14 - абсолютно подкрепям изказването ти, и си напълно прав че се получава при игра с пръстите.При мен става от мастурбация точно с тези пръсти,незнам точно как Спайдърмен си изстрелва паяжината,но когато ми идва, е страхотно усещането, напъват се всичките ми мускули и имам усещането, че нещо ще се излее от мен, точно тогава се изливат 4-5 последователни струйки течност в момента на оргазма,вълшебно е.

18.   Много хубаво, рядко се срещат такива жени. Радвам се, че си го признаваш и не се срамуваш от това!

19.   Скуирт оргазмите са прекрасни, да, но аз лично след един такъв се чувствам все едно съм изкопала стотина декара! Иначе, приятелят ми твърди, че е много възбуждащо за него и ме "провокира" честичко. Нищо срамно няма. Мисля дори, че трябва да се чувстваме късметлиики тези, които го постигаме!

20.   Да живее squirt оргазъма :D

21.   Към № 17 и № 19 - абсолютно прави сте момичета и № 17 - това което си описала като усещане - същото е и при мен, страхотен е скуирт оргазма, и да-№ 19 - след това се чувстваш адски изтощен, но пък е прекрасно.....

22.   SquirtingTruth: Техника: Женска еякулация с помощта на партньор

Подготовка на вашия партньор:
» Измийте добре ръцете си. Изрежете ноктите си.

» Пригответе си кърпа, но не настоявайте да я слагате под партньорката си незабавно. Ако тя веднага разбере, че желаете тя да еякулира по този начин, това може да я притесни.

» Пригответе си някакъв гел или лубрикант. Може да се наложи да имате допълнително лубрикант, ако тя има труден оргазъм или е в климакс.

» Освободете си достатъчно време. Първата успешна еякулация може да отнеме 1 час и повече.
» Ако проявите предвидливост е добре да упражните дланите си, пръстите и ръцете няколко дена преди сеанса. Има опасност да се уморите още в началото на сеанса, ако не сте се упражнили предварително.

» Убедете партньорката си, че няма нищо срамно и притеснително в това, което ще правите. Жените се страхуват от мъжката реакция при тяхната еякулация, така че ако и кажете, че това ви възбужда много, ще бъде добра идея и ще помогне тя да се отпусне.
Започнете бавно. Използвайте обичайна за вас любовна игра. Стимулирайте клитора. Когато го усетите, че се е възбудил, потърсете зоната, намираща се на 2 инча вътре във вагината, която може до известна степен да бъде увеличена. Това е Г-точката. Та лежи директно по протежение на уретрата и е локализирана почти директно зад клитора. Бавно потупвайте тази зона. Тя би трябвало да започне да нараства.

Еякулацията се достига почти винаги чрез стимулиране на Г-точката. Стимулирането на клитора спомага за достигането на такава еякулация и може да я направи по-силна. Поне в началото стимулирането на Г-точката. Веднъж започнала да еякулира така, по-нататък клиторната стимулация може да бъде напълно достатъчна.

Потупването на Г-точката може да се извърши по няколко начина. Двата пръста едновременно могат да масажират Г-точката или да са разположени един срещу друг и да масажират в посока един към друг. Трети метод е плъзгането на двата пръста като се изваждат от влагалището и отново се вмъкват в зоната на Г-точката, като се имитира движение вътре-вън при половото сношение, но с леки потупвания. В началото извършвайте стимулацията по-бавно. Редувайте клиторната стимулация с пръсти или с уста/език. Опитайте едновременна стимулация на клитора и Г-точката. Наблюдавайте реакцията на партньорката си.

Стимулацията за някои може да е твърде силна, а за други да е необходима. Попитайте партньорката си. Когато тя започне да се смъква надолу и вие усетите контракции /свиване/ на вагината започнете да стимулирате по-енергично. Когато тя е на средата на оргазъм стимулирайте клитора и потупвайте Г-точката нежно, но много бързо. Говорете и. Кажете и “достигаш го, давай, не се притеснявай, отпусни се и му позволи да дойде” или нещо подобно. Може би има нужда да потвърдите, че ако ви намокри, няма да се разсърдите. Кажете и колко еротично ви действа тази еякулация. Накарайте я да се чувства комфортно и спокойно.

Ако тя не достигне оргазъм след тази стимулация, накарайте я да се обърне по корем и да застане на колене. Така ще намерите Г-точката много по-лесно.

Обърнете двата си пръста надолу и ги плъзгайте вътре във вагината. Намерете Г-точката и продължавайте да я стимулирате. Може да използвате другата ръка, за да стимулирате клитора. Ако след няколко оргазма, използвайки бързо разтърсване на Г-точката по време на оргазма тя още не е еякулирала, опитайте се да въртите ръката си, слагайки и палеца във вагината.

Палецът вероятно няма да достигне Г-точката, но не се безпокойте, но може да я достигне при самия оргазъм. Поставете двата пръста /палец и показалец/ върху клитора, така че дъгата между палеца и показалеца да лежи от вагината до клитора и започнете да разтърсвате с палеца и да разтривате клитора с показалеца едновременно. Когато тя изпадне в оргазъм, започнете да разтърсвате с цялата ръка бързо. По този начин е много вероятно тя да еякулира. Един от триковете е да масажирате зоната, където започва уретрата, докато стимулирате клитора и Г-точката. Това ще помогне на партньорката ви да преодолее чувството, че и се пишка и то да премине.

23.   Значи това зависи само и единствено от момичето. Това е от мен.

24.   При всеки е различно, на мен например не ми трябват никакви пръсти за това или пък някаква специална поза...... по скоро зависи от това как владееш мусколите си и мисля, че почти всяка жена може да го изпита стига да познава добре тялото си....... а като допълнение мога да кажа, че истинският оргазъм идва секунди по късно. Това е с което мога да помогна.

25.   Съпругът ми видимо се притесни още първия път, когато се отпуснах и наистина се изпразних! Въпреки моето титанично удоволствие се наложи да послъжа, че съм се понапишкала и да се извиня... Досега само с един партньор ми се е случвало да бъда насърчавана да го правя! Този мой приятел дори държи да погълне цялата течност от моята еякулация! Сами разбирате - няма как да загубя този партньор ;-)456

26.   едно е по филмите друго на живо..От 50 жени с които съм бил само една достигна до този вид оргазъм.Не ми достави удоволствие, щото не го очаквах, пък и ароматът на течността не е така приятен като вагиналния секрет.. С две думи се почуствах като припикан по лицето:)

27.   Няма жена която не може да изпита такъв вид оргазъм.Всички имат G точка просто някой път се изисква повече стимулиране.Дори си има специален масаж за това нещо.Просто търпение и по-смело

28.   Аз съм от „морите„ жени. За пръв път ми се случи при масторбация, веднага след като бях загубила девствеността си, но бях останала незадоволена. Изплаших се, че съм се „напишкала„ и тогава потърсих литература за женската еякулация. До сега съм намерила, че се случва на 30% от жените, ТЕЧНОСТТА НЕ Е УРИНА, а идвала от някаква жлеза, остатак от простата в ембироналното развитие (в началото ембиронът няма пол). Или имаш тази способност, или не.
Не съм знаела, че така се казва този оргазъм, но аз почти винаги достигам до доста мокри мултиплени оргазми. Подтиквам първо приятелят ми да прави интензивен, но бърз секс с мен. След като е задоволен, а аз доста възбудена от секса (не обичам увертюрите), той ме задоволява с ръка - не точно с тези пръсти, но почти винаги (ако не съм стресирана и т.н.) достигам до мокри и интензивни оргазми, като не всички са еднакво „мокри„ - започвам с два до три „предоргазма„ после един голям ... и стигам до над 10, но не са като на видеото (горе някой пуска линк) да се треса чак така и да обелвам очи. Знам къде съм и какво се случва.....
После ни се налага да спим на доста малка част от леглото . Пера често-често чаршафите и имам дюшек, който позволява обвивката му да бъде прана...и това се налага често-често.....
Не ме е срам, не мога да се контролирам и това е, казала съм на приятеля ми още в началото, той макар, че има голям опит не е срещал до сега такава „мокра„ жена.
Аз свършвам така обаче само след пенетрация....и около оволацията ми и преди мензиса.

30.   Скъпи приятели, с интерес четох вашите коментари! Някои са на правилната посока, други не съвсем. Аз до сега съм имал само една партньорка сбособна на тоя фокус, ама тя си е баш бая способна :))) Интересното е че тя се появи в момента в който бях най-заинтересован от този феномен. Карма ин йор фейс! Та моите спекулации на темата са следните: жената трябва да има добре развити коремни мускули и да умее да ги контролира, и също така да преодолее чувството че ще се напишка при оргазъм. При мен пръсти не са били необходими, всичко си става със здраво ебане. Естествено мако стимулация преди секс е добре дошла. Та въпросното момиче ми е споделяло че дори "усеща водата в себе си". И повярвайте ми ако съдя по количествата които излива не съм изненадан че я усеща. Наводнени матраци, независимо от два три слоя хавлии стратегичеси поставни на леглото, пране на чаршафи всеки път и прочие. Чесно казано понякога ми става жал за чаршафа и я изправям права да свършва на плочките. Та по същество! Накараите я да се отпусне и да освободи "водата". Най-добрата поза е когато ти е отогоре, по принцип много жени свършват по лесно на нея. Пръстите може да действат добре при някой, не знам, на мен не ми вършат работа. Мисионерската също работи при мен както и права срещу стената както вече споменах. Наистина много добра идея е да я предразположите като и обясните колко невероятно много ви възбужда това и прочие ;). Макар че при мен и това не беше нужно, пичката само леко ми загатна че е скуъртърка и когато и казах че тва е ОК с мен тя директно отвъртя крана :Д. Добра е и следната система, възбуждаш я с лизане и пръсти преди секс, и когато усетиш че започва да свършва моментално го вкарваш и се залавяш яко за работа!
Горе посочените примери може и да подействат, но НАЙ-ВАЖНОТО нещо е самата жена! Според мен всички го могат, но само някои са усвоили фокуса. Така че моя апел е: Жени освободете водата!!! Естествено предупредете партньора преди това. Самият як на изпразване подозрително много наподобява уриниране на пръв поглед. А и количествата могат да бъдат доста сериозни. Течноста до някаде прилича на урина. Вероятно първоначално е безцвента и прочие но все пак преминава през пикочните канали и уретрата така че са възможни известни примеси. Като заключение ще добавя само че за мен женския скуъртинг е невероятно изживяване и ще ви призова да ми стискате палци въпросната мацка да се скара възможно най-скоро с приятеля си и да ми доиде пак на гости :Д

31.   Лелелеееееееее к'ви коремни мускули...к'во пишкане к'ви осем лева?:)))Пък за забелване на очите..направо не ми се говори. Умрях от смях:))))))))))Аз съм на 49г. Много Обичам Ганг-банг.Правя го с 2-ма..3-ма...4-ма;)Скуиртвам като луда по 16 пъти И...ОТИВАМ НА ДИСКОТЕКА!!!! А този секрет се произвежда от ПАРАУРЕТРАЛНАТА ЖЛЕЗА. Тя е до G-точката,а въпросната произвежда мехур/който прилича на простатата /и той се пълни от 5 стотинки до орех с течността.Така пише в дебелите книги със ситни букви;)Друг е въпроса,че аз съм една торба с орехи или няколко кокосови:P И...За да го направи една жена се иска НЕ само стимулация на G/-ако пениса не е извит за G-spot,в секс шоповете продават вибратори с правилната форма/Става И с пръсти -среден и безименен -обърнати в посока клитор;)Та G е само на 2,3 см от там в горната част на влагалището.
Показалеца и кутрето за на 2 и 10 часа;)
НАЙ-ВАЖНОТО...СКУРТВАЩАТА ЖЕНА Е СУПЕР ОСВОБОДЕНА В ГЛАВАТА СИ И МИСЛИ САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗА ПРЕЖИВЯВАНЕТО...УСЕЩАНЕТО...НАСЛАДАТА от съприкосновението с партньора.
Не за това дали той ше измаже тавана това лято,ше И купи ли кожено палто;).НЕ!
Това е!
Успехчета от мен в опознаването на "вселената" наречена- женска вагина:)

32.   При всеки път, когато с приятелят ми правим секс получавам този прословут оргазъм :) Най-често ме докарва до края с език получава се най-мощен и най-приятен по този начин

33.   към N32: Скъпа, с езика си е чист КЛИТОРЕН... повярвай! НЕ говорим за него сега или... ти не правиш разлика:)))

35.   Ей пич авторо ако слушаш тия истории за фонтани и подобни този оргазъм въобще нее това това с пръскането сие точно писсинг такава еякулация няма това по порно филмити всичко е фалшиво женската еякулация е съвсем друго нещо

37.   35, чети тук http://en.wikipedia.org/wiki/Bartholin%27s_gland

иначе, няма такова налягане, може би, но има много, много течност, която излиза като при изпразването на мъжете. Аз съм от тези жени и мога да ти кажа, че няма нищо общо с пикаенето свършването по този начин.
Само 30% от жените свършват така

38.   31 ти май си няква дебела пикла пикаеща през 5 мин тая глупост с орехите я обяснявай на някой друг

44.   38 Ела и виж бе, непросветени
35 И ти си В тая категория.

48.   Ей мъже много сте прости дето вярвате на това чесно жините ви заблуждават с тяхното напишкване а вие вярвате че е нещо друго ок успех ви желая МЪЖЕ

49.   Tака е прав си по тая тема съм питал и доктора съвсем друга е женската еякулация и при изпразване се отделят само няколко капки от нея а това с пръскането е супер измислица от порно филмите където в случаите там това е писсинг

50.   Eй автора като толкова си фен на струя не те ли кефи писсинг някои жени правят страхотно това ще ти хареса определено

51.   48. 49. 50.. Така ме разсмяхте. Знаааааааам, знам че няма никой в панталонките ви И едва ли сте докарвали жена до това състояние, Но то се прави и с ПРЪСТЧЕТА, сладки/записала съм КОИ;)/а И с дилдо също/ако изобщо знаете какво е това, ха хааааа:))))))

А на тоя доктор му кажи, да дойде при мене, слънце да му покажа как става И после да си завре дипломата... сещаш се къде, хе хе хееееееееее:)))))
Как да не умреш от смях!!!!

52.   Към № 30 - евала пич, радвам се за теб че си попаднал на такава жена. Всичко което си написал е вярно. Аз също съм от скуиртърките, но ра залика от повечето жени го получавам при интензивна стимулация на клитора, а не през G - точката. За тия дето веднага бързат да ни нападат и да твърдят че сме се напикали... хахха.... ами хубаво мислете каквото искате, само ние дето го изпитваме знаем какво е. Второ опитвала съм и двете течности, и знам че са различни !
И моля скуирт и писинг са абсолютно две различни неща. Едното е волево - т.е.пишкаш защото доставяш наслада на партньора, второто е неконтролируемо и се получава при оргазъм !!

54.   Авторе ти като си от наивните мъже мога само да ти кажа не им вярва на жените всички лъжят върви питай 1 гинеколог да знаеш за кво става въпрос

56.   Вижте какво ще ви кажа. Аз имам доста опит в това отношение, и мога да кажа, че такива жени са рядкост, но истински щастливки. Моята жена и тя подмокря чаршафите, макар и по-рядко. но знайте, че такива жени трябва да се уважават много заради тяхната физиология. Верно всички жени са еднакви по анатомия, но всяка си има отделни способности, както е при талантите и дарбите на отделен човек. Така, че да са живи и здрави такива жени ме кефят, дано на всеки мъж да се случи такава.

57.   А другите да не се уважяват така ли как разсъждаваш ти ве пич една жена не я прави жена това как свършва а всичко останало тово въобще не важно важното да има душа най вече и дая свястна много глупово разсъждаваш

58.   Ха ха ха! Направо се изкефих момци! Оставете жените да говорят! Аз отивам да пия бира, че тук стана много мокро...! Чукаш не чукаш на чука времето си му минава с и ли без скуирт важно е да накараш жената пак да те потърси... вярвайте ми пичове!!! Аре чао майна, че бирата се стопли...

59.   Забравих...най-големият полов орган е мозъкът!!!Освободете го и всичко ще е наред!Не пропилявайте годините си тук http://youtu.be/cOVzXYEU3Bk

60.   Правописа ти е ужасен и номер 3 е прав!

63.   № 51, напиши какво е станало, когато дойдедокторът :Д

64.   Аз съм излизал с такова момиче. Като правехме секс нищо особено не съм правил за да я накарам да се изпразни. Тя твърдеше, че може да се празни но не искаше. Всеки път казваше:
-Спри, спри моля те. И аз спирах.
Питах я защо. А тя ми каза веднъж, че като започне не може да спре. Молих я насърчавах я, но нещя и неща...
Обичах я, но това е друга тема :-(

65.   А забравих. Слагал съм пръсти в нея и наистина G точката и се усещаше много ясно. При други момичета не съм напипвал нищо такова.

66.   На 23 години а неможеш да пишеш

67.   Уникално е, пробвала съм го, но след това няма мърдане хахаха ;)

1-50 от 137