Споделена история от Секс и интимност

Проблем с пениса
Здравеите!

На 13 години и сам и искам да споделя нещо от което се притеснявам. Знам, че е малко неумсетно и не сам ГЕИ но просто ми трябва мъжки съвет, е малко неудобно да говоря с баща ми за това. Та кам проблема: членът ми ако мога така да кажа не може да се забели напълно: имам предвид когато мастурбирам или нещо друго има една кожичка, която е залепена за главичката на члена ми и боли когато се опитвам да го забеля докраи! забелязал съм, че порно звездите нямата този проблем, но те може би се подлагат на операциии затова моля ПОМОГНЕТЕЕЕ !!!!

Коментари

101-150 от 279

107.   Спокойно и аз имах сащия проблем забелваше се пениса но накрая на главичката отсаваше кожа която беше залепена а от страните на пениса беше отлепена цялата но с времето се оправи и се забелва напълно не ти е нужен лекар ; )

108.   Ако неможете да си го забелите когато е надървен аз лично го забелвах когато е в нормално състояние и пусках порно и по време на надървянето не я пусках кожичката а го държах забелен и в продалжение на 5-6 дни постоянно правех това и вече си го забелвах без да усещам нищо

109.   абе хора моя проблем е. когато е в покои нищо му няма забелвам всичко точно но като се "надърви" и заголвам го с лекичка болка но явно главичката ми е по голяма от нормалното и ме боли лекичко и повреме на полов акт ми истръпва по някои път и сега се чудя какво да правя даите някои съвен. мерси :)

110.   Това не е проблем момчета. Отивате на лекар, той ви напръсква с един спрей (анестезия-упойка)след което делатира (забелва главичката), и сте готови за подвизи. Ако имате смелост, може и сами но, е по-добре да го направи медицинско лице.
Това е от дядо Иван, успех!

111.   Здравейте!
Искам да ви попитам, преди два дни ми направиха разлепване на препуциума,имам един конец и ми назначиха мазане с банеоцин и промивки със смрадлика,но забелязах, че в двата края кожичката пак леко е залепнала, може ли да ме посъветвате със какво да мажа мястото , за да не се слепи отново. Благодаря ви предварително.

<a href=http://www.freedownloadgames.name/ >sonic games</a>, <a href=http://www.facebooking.name/ >facebook</a>

112.   Хора като бях на 13 преди 2 години ако щете вярвайте и моя беше така,ама мислех само затова и накрая се шрестраших да дръпна много силно стана,и тогава течеше много кръв и един месец ме боля,ама пусти срам да отида на доктор. :(

113.   И аз имам същия проблем .. ! : ))

114.   На 15-съм и имам същия проблем , надявам се че ще мине без лекар .. : ))

115.   Момчета консултирайте се с уролог, защото този проблем го имах до 15 год. възраст и сега на 46 годсе наложи хирургическа интервенция. На млади години много по бързо минава. Успех на всички .

116.   Значи аз съм на 14 години, пенисът ми е 12 см и от както се помня дали съм го забелвал 20-тина пъти, но не до край!
Преди 1, 2 дена пробвах да го забеля в нормално състояние но въобще не мога! Имам под главичката някво камшиче ии незнам ко е то. А, когато е станал пак не мога да го забеля само малко се вижда от главичката. Кажете ми какво да правя, как да си го забеля сам, защото не ми се ходи на лекар, страх ме е аз съм от по притеснителните. ПОМОГНЕТЕ ПЛС

117.   Здравейте ! Аз съм на 15 и мога да си го забелвам само когато не е в ерекция. Това проблем ли е и ако е мога ли да мина без лекарска намеса и как ? Благодаря предварително ! :)

119.   Hello, Аз съм на 16 години, на 96-ти коментар прочетох, че симптомите при фимозата са
1.Парене,
2.Трудно уриниране
3.Непоносимост към всеки вид допир.
При мен е 3-тия (непоносимост към всеки вид допир)
Слиповете или боксерките не ги понясям, просто изпитвам неудобство като ги нося. Помня, че още като бях дете в детската градина не ги понасях.
Значи е вродена фимоза. И ми трябва спешно лечение.
Също така не мога да си го забелвам, когато е "надървен"...
Само когато е спаднал мога да го забеля, но е трудно.
А като го забеля, виждам, че главичката ми е посиняла "WTF"... Не знам какво ще става с мен в бъдеще... Май ще си тегля куршума скоро време :(
Един ден събрах смелост и казах на баща ми, че не мога да си заголя кожата, а той ми каза"
- Всеки ден ще го забелваш, и така след време ще се оправи. Той си е помислил, че кожата ми е слепена. А не можах да продължа темата, защото не ми се говори с наще за такива работи.
Искам да ви попитам, можете ли да ми кажете попринцип ако отида на "Уролог" какво ще прави с мен?

а) ще ме обрязва
б) ще ми даде мехлем, за отпускане на кожата
в) ще ми прави операция :(
г) ще ми клъцне кожата (без упойка) :(:(:(:(:(:(:(
д) друго

Моля ви, отговорете ми! Всеки може да ми е полезен.
Благодаря предварително!

120.   Някои може ли да ми препоръча уролог в Ямбол. :) И мога ли сам да отида защото ме е срам да говоря с родителите си на тази тема ?

121.   Мога ли да правя секс без да ми е оголен напълно ?

122.   (Към номер 119 и всички останали. )

Здравейте, пише ви мъж почти на 55 години.
Не съм имал подобен проблем с пениса, но като погледнах колко време стои тази тема във форума, се смаях - номер 1 е от преди три години и три месеца! Явно това е болка на много момчета и наистина ви съчувствам.

Но със съчувствие и празни приказки няма да ви помогна. Затова искам да ви кажа да оставите всяко притеснение, независимо на колко години сте. Просто поговорете с някой. Ако мислите, че родителите ви не са много подходящи (макар, че точно те са хората за това! ), помислете за някой близък, който: 1-во, ви познава добре, и 2-ро, ви уважава. Помолете го той да попита вместо вас към кого да се обърнете и какво да правите.

Ако все пак и на това не се решавате и ако сте над 14, направо идете в поликлиниката, вижте къде е кабинета на уролога, почукайте и го помолете да говорите насаме (ако има някоя готина мед. сестра там :) Кажете му като мъж на мъж.

Лекарят ще ви каже какво трябва да се прави по-нататък.
Всеки случай е различен. Един трудно си го забелва, друг дори има болка от допира със слиповете. След като ви каже, говорете с татко, мама или някой друг. Убедете се, че кое е правилното и действайте. Не пробвайте самолечение или пък да ви го оправя някой неспециалист. Спестете си кървищата.

Вижте колко много хора са писали, че имат същият проблем и са се оправили! Не се притеснявайте, а действайте умно и без страх! Като стоите и отлагате така, се лишавате дори от удоволствието на една чекия. А сексът не е никак за пренебрегване! и трябва да е удоволствие, а не мъчение. Простете за многословието, но дано съм вдъхнал на някой кураж!

Чао и бъдете все така умни :)

123.   На 13 сьм имам този проблем но взе да се оправя по малко и се успокоих

124.   Значи аз съм на 14 години, пенисът ми е 12 см в станал режим, а заспал е 5 см някъде, и от както се помня дали съм го забелвал 20-тина пъти, но не до край!
Преди 1, 2 дена пробвах да го забеля в нормално състояние но въобще не мога! Имам под главичката някво камшиче ии незнам ко е то. А, когато е станал пак не мога да го забеля само малко се вижда от главичката. Кажете ми какво да правя, как да си го забеля сам, защото не ми се ходи на лекар, страх ме е аз съм от по притеснителните. ПОМОГНЕТЕ ПЛС

125.   Здравейте аз съм момче на 15 години. При нормално състояни пенисът ми се оголва много лесно но при ерекция се вижда само каналчето през което уринирам. и не мога да го обеля нз какво да правя. някакви съвети

126.   Аз съм на 14.. начи при нормално състояние (тип УМРЯЛ :D ) си се забелва без никакъв проблем. Но когато се надърви става малко по трудно... не знам има ли проблем... а МНОГО ме е страх от доктори и такива... не знам да кажа ли на наще... мисля че е късото гемче... :X

127.   Aз съм на 15, но на 13 и аз имах същият проблем.. спокойно това се оправя с времето докато се къпете си го белете по малко когато ви е в нормално състояние и ще се оправи.. на мен сега и в нормално и като е в ерекция пак ми се бели цялата главичка..

129.   127, а секса става ли сега? Всичко ли е нормално, няма болка и т. н...? :)

130.   Попринцип се оправя от самосебеси! На всеки като малък му е така! На мен на 10-11 ми се оправи но щом си на 13 ако има много за обелване ЛЕКАР! Ако е много малко би трябвало да се оправи скоро Де да ти знам развитието, но не го мъчи!!

131.   На 13 съм и тази кожичка се отлепи от главичката, но в ерекция не се забелва изцяло. При мастрорбация не ме боли. След време ще се забелва ли докрай.

132.   131, според мен ти нямаш такъв голям проблем като автора. Опитай се за сега без груба сила при мастурбация да забелваш всеки път повечко - ползвай задължително лубрикант (на Дюрекс) или възелин, бебешко олио, друго олио (последните само при мастурбация, защото разграждат кондомите!!!! и те се пукат!!! )
....
виж какво пишат другите - след време би следвало да се забелиш. Ако това не се случи, преди първият сексуален контакт отиди на лекар да те цепнат.
Моят приятел например не си е блъскал много главата по този въпрос и при малко по-груб секс е прокървял и момичето си е помислило даже, че е от нея и и е дошъл цикълът - толкова много е къвяло. Въпреки това днес той си е нормален и не е ходил по лекари и няма проблеми, все пак като жена (а ние непрекъснато сме по гинеколозите) не разбирам какво толкова има да отидеш да те погледне лекар-специалист.
Но ти си още на 13, имаш поне 2 години сам да се забелиш, не бъди груб и гледай да не се нараниш...
и много кеф при мастурбацията желая, при теб даже е от медицински причини доста полезна и си имаш оправдание за дейността - и пак, съветвам те да ползваш някакъв лубрикант и да не действаш много грубо и всеки път малко по малко да се забелваш...

133.   Аз сам на 13 год. Моя се забелва лесно когато не е на дървен, но като стане му сепоказва глави4ката и неможе да се заголи .. :(

134.   Аз съм майка на две момчета с по големият имаше такъв проблем. Мога честно да кажа, че родителите сме виновни за вашите тегоби сега, ако са ви забелили като бебета нямаше сега да се тормозите. Та за по големият ми син когато беше на 11 ми каза за проблема си заведох го на лекар главичката беше леко залепена. Лекарят хирург каза да си го отлепя всеки ден по малко и да го маже с кремче за очи "ТОРЕКС" хем е мазно хем има антибиотик в него да не се възпалява. На мен като на родител обясни кожичката трябва да се забелва всеки ден с времето ще се отпусне и няма да го придърпва /боли/. На въпросът ми ако не може да я отлепи сега? лекарят отговори при първата маструбация ще се отлепи, но е желателно сега да обяните на детето, че е за негово добро да се опитва да маструбира за да се отпуска кожичката. Дано да съм ви помогнала. Жена съм, не че разбирам много от пишки ама има три в къщи и от опит и при лекар оправихме се.

136.   Аз съм на 12 и ми доктора ми отряза тази кожа която е залепена за главичката защото била "много къса" после то зарастна и сега ме боли още повече и немога да го забелвам защото зарастналото място леко се прокъсва, тече кръв и много ме боли.

137.   И аз имах този проблем. Аз сам си я отлепих. Няколко дена опитай да я дръпнеш и ще видиш че ще стане успех :)

138.   Лечението е само е оперативно... отиваш за 10 15 мин. си готов ако не го направите или при първият или по натам полов акт.. ще ви се скъса.. Поздрави.

140.   Здравейте и аз да попитам:)имам проблем с пениса и до колкото четох май е малко гемче, а бе от долната част на главичката има нещо като ципа. Преди околу година и половина въобще неможех да го уголвам ама с тренировки вече мога напълно ама леко ме боли. Значи тая ципа така на око ми се струва околу 1 мм нужно ли е да ходя на лекар а да и като с пипам главичката ме боли. Щото аз съм на 15 и си имам гадже а така ме е страх да правя секс с нея. Ще съм ви много благодарен ако се отзовете.

Благодаря и поздрави на всички!

141.   140 нужно е да ходиш на лекар ако отидеш може и да ти цепне гема. По принцип може да се цепне при секс ако е тясна и тогава кърви като че колиш някой. Ако не идеш продължавай с тренировките ще се оправи но трябва време.

142.   Ок ми 141 мерси, са говорих с майками защото тя е медицинска сестра и каза че няма проблем също каза и че може да се цепне по време на секс ама въобще не е нещо страшно което много ме зарадва. Мерси все пак че си се отзовал.

Поздрави на всички.

П. С. - все пак мисля да ходя на доктор да видя и той кво ще каже де.

145.   Искам да попитам може ли да се прави секс без заголване само да има лек отвор колкото да излиза спермата или? >??

146.   на 15 съм след мн тренировки се оправя без да боли ако идеш на лекар ще боли много та вие сте по на 12 години бе хора биите си кучетата там и ще се оправи

147.   Аз сам на 13 години и като си ... пенисът ми не се бели и като пробвам да го забеля или пипна главичката ме боли савет плс :(

148.   БИХ ИСКАЛ ДА ПОПИТАМ... при тази операция за лекото развяне на юздичката има ли болка каква е и колко трае сама операция

149.   Аз съм на 11 и не ми се бели хич пениса. Ще се оправи ли с времето или ще трябва да ходя на ЛЕКАР? Отговори очаквам

модератор - не публикуваме скайп, фейсбуци, лични данни, както и мейл адреси, свързани с профили в горните

150.   На мен ми се забели напълно на 13, 14 споко ;)

151.   Момчета, след като четох някои от коментарите ви се амбицирах и реших сам да опитам с "оголването". Ако се занмиавате малко повече време пенисът ще се "забели" и няма почти никаква болка просто трябва да не бързате и да сте търпеливи. :)

152.   Аз имам същия проблем, като пипам главичката ме боли много, и не се забелва докраи, но странното е че като правя секс не усещам нищо, явно от възбудата, не знам но не се притеснявайте ;)

153.   Така като за начало аз съм човека от 140 и 142. С тренировки се постига всичко. Както казах до преди 1-2 години ама въобще неможех да си оголя пениса дане говорим да пипна главичката защото се едно си пипах по някаква раничка. и преди 5-6 месеца започнах така да се каже да тренирам да оголвам главичката и да си я пипам с пръст и вече я заголвам напълно без проблем даже понякога сама се оголва и това за което съм най-радостен е че като си пипам главичката почти неусещам болка независимо дали ми е вдигнат или не. За мен това е начинът. Не се отказвайте и най-важното ТРЕНИРАЙТЕ!

154.   Аз имам друг проблем. Най–горната ми кожичка при забелването в момента е някак си много суха и по твърда. Така ми е 3-ти ден вече и когото го забелвам ме боли и се получават 3–4 ивици на самата кожа–които кървят. Подобно ми бише станоло преди година, две и само си мина, но ми е интересно каква е причината. Благодаря предварително

155.   И съпругът ми е имал същия проблем като дете. Наистина се налага операция от хирург-уролог. Много болезнено е, но е ефективна.

156.   Искам да попитам и аз... на 21 години съм и се притеснявам за едно нещо! Отдолу на главичката, където е ципата имам нещо като малко топче (забрало един вид) как да постъпя? На някои случвало ли му се е такова нещо?

157.   Ей приятел имах същия проблем на 9 години моя пък беше залепнал от мръсотия(нали знаете това бялото когато не си го миете :Д) и просто ми направиха малка операция с местна упойка и се оправи

158.   Ми по принцип не си държа мръсен пениса но нямам идея как се появи... тази операция колко време отнема, гадно е нали...

159.   отново съм 158... относно 157- все си мисля че обаче че моя проблем е по-различен :)

161.   На 13 съм и тази кожичка се отлепи от главичката, но в ерекция не се забелва изцяло. При мастрорбация не ме боли. След време ще се забелва ли докрай

162.   Не знем как да го нареча значи под главичката от дясно сеедно е разкъсан кожата не е слепена с главичката р а от ляво е добре р но от горе също е разлепен! Проблем ли е това????

163.   Наясно съм мъжете колко често прибягват до лекарска помощ (имам по-голям брат), но след като имате опасение по-добре се консултурайте със специалист. Отнема ви по-малко време от четене на различни форуми, спестява ви ненужно напрежение и риск от неправилно взето решение, повлияно от некомпетентно лице. Тук хората споделят опит, но не дават диагноза.

Става въпрос за здравето ви. А за обрязването- аз съм твърдо ЗА!
(момиче 18г)

101-150 от 279