Споделена история от Секс и интимност

Проблем с пениса
Здравеите!

На 13 години и сам и искам да споделя нещо от което се притеснявам. Знам, че е малко неумсетно и не сам ГЕИ но просто ми трябва мъжки съвет, е малко неудобно да говоря с баща ми за това. Та кам проблема: членът ми ако мога така да кажа не може да се забели напълно: имам предвид когато мастурбирам или нещо друго има една кожичка, която е залепена за главичката на члена ми и боли когато се опитвам да го забеля докраи! забелязал съм, че порно звездите нямата този проблем, но те може би се подлагат на операциии затова моля ПОМОГНЕТЕЕЕ !!!!

Коментари

201-250 от 279

220.   Значи моят проблем е, Когато се опитам да го забеля то не става и боли, дори когато ми е надървен пак се опитвам да го забеля, но пак нищо не става и пак ме боли, а ме е много срам да кажа на майка ми и на баща ми. Моля помогнете!!! Благодаря предварително :)

221.   абе я вижте колко хора имат тоя проблем аз съм на 15 и го имам обаче, няма как да не се оправи сам, щом го имат толкова много хора...

222.   Това е нещо като девствена ципа при мъжете... нормално е докато детето е малко, да се забели докрай докато ципата е мека и да няма толкова голяма болка.

223.   Аз съм на 15 години ,и когато тръгвам да мия пишона ,когато не е в ерекция мога да го забелвам ,но когато е в ерекция го забелвам до край трудно ,има и лека болка ,а също от долу има и една ципа,кожичка и т.н. която е много неприятно тъй като ми пречи да си го забелвам и сякаш е слята с долната страна на пишона ми

224.   Заголих си пениса преди няколко дена и вече нямам проблем. Но имам някаква ципа от долната страна може лин да ми кажете това нормално ли е и ако не как да го коригирам (оправя)

225.   Здравейте на 22 години съм и имам асансьорни тестиси и съм адски слаб. Искам да попитам това сериозен проблем ли е?

228.   към 84 : на 14 години си не си ли малък за секс? не бързаи много :)

232.   С времето само се отлепва, просто при всяко къпане го мий добре и леко го подръпвай

233.   Имам сушия проблем и искам да питам дали пречи на растежа на пениса смисъл когато го обеля ципичката дърпа главичката ми на долу ( на 12 съм и ако можете ми кажете... ако се отлепя от самосебе си до колко време ще стане то...

Благодаря предварително

234.   На 12 съм и пениса ми в спокойно състояние се опитвам да го забеля, но когато натисна повечко излизат някакви бели кръгчета (мисля, че са гнойчета, но не знам), които ги махам. Питах баща ми, но той каза, че на моята възраст е нормално. Опитвам се и при мастурбиране да го забеля, но боли повече. Искам да знам след колко време тази "кожичка" ще се забели. Бащи ми каза, че ако не го забеля отиваме при доктора (ама аз съм много сремежлив и не само, че се притеснявам от процедурата, която евентуално може да ми я направят, а и последиците които може да постъпят).

236.   не се претеснявайте, значи и аз имах този проблем преди няколко години, не ми се забелваше до края, казах на баща ми, че май трябва да отидем на лекар щото не ми се забелва докрай и той вика аре ше отидем да те види специалист. Та отидохме на урогол, човека с една марличка ми го забели докрай, не беше приятно, но не е нещо кой знае какво като болка. После чикиите ми станаха много по-добри, щото можеш да го плескаш яко :)

237.   пич, начи относно проблема ти, когато аз бях на 13 имах същия проблем и когато мастурбирах и ме болеше ;хх, та по въпроса, е сега аз съм на 15 и нямам този проблем, члена ми е нормален и я няма тази кожичка. так че когато станеш на 15 няма да я имаш и ти, но дано съм помогнал. и си мастурбирай колкото искаш!! късмет :) :)

238.   Снощи приятелят ми ми заяви, че си е отрязал гема сам, с нож. Като достатъчно грамотен и трезв човек, мога да допусна 0, 1%, че това е вярно, съблюдавайки факта, че е на 32 години. Вие, като мъже, бихте ли ми споделили дали има такъв сред вас, който да е способен да посегне на най-важния си атрибут по такъв безумен начин? Защото аз съм убедена, че просто е решил да отпусне напрежението в чужда компания, докато ме няма, само че нещата са загрубели.
Наистина ми е много любопитно да чуя мнение... Има ли такава откачалка, която да си пореже пениса съвсем съзнателно? !

239.   №238 Сама казваш че на 1000 мъже един е възможно да е такава откачалка, защо тя да не е у вас? Щом има хора които съзнателно си режат други части визирам вени, защо да не може и това. Може и по време на маструбация така да се улиса в порното, че да си сксъса гема, но как да ти обясни това, като е на 32 и от него се очаква да не се улисва толкова.

241.   и аз бях така отидох на лекар с триста зора едва ли не когато сред поредна серия чикий ми зачервеня главичка и се напука до кръв доктора видя и направо ми го обряа но все пак ме попта лекаря да ли да е частично или пълно обрязване. тогава си казах че ще ме режат по куро и им казах да е пълно обрязване но ми го направиха на 90 процента а не на 100. ако си 100 процента обрязан се води ВИСОКО ОБРЯЗВАНЕ а като ме пита доктора за 90 процента обрязване малко ми стана криво но сега съм доволен защото при 100процента не може за си правиш чикий а при 90 процента си правя чикий когато съм на кеф или имам време а и о скука

242.   Това е съвсем палотогични и нормално. От възрастта е, не се притеснявай. Нещо както, химена при жените (ципата която стои на входа на влагалището). Ще си го забелваш безпроблемно след време :)

243.   Здравейте, скоро ще направя 16 години и преди време не бях се интересувал от това. По-точно говоря за това че когато ми е в надървено състояние не мога да го заголя, усещам лека болка, придърпване и не става. Когато ми е в нормално състояние всичко е ок. Също така имам и голяма чувствителност на главичката при допир. Кажете ми какво да правя? Едва ли може да се оправи от само себе си? Колко трае възстановяването и дали през това време мога да спортувам, защото не мога да отсъствам от тренировки. Като цена колко ще струва и мога ли да отида сам, без родителите ми? Благодаря за оказаната помощ!

245.   на, колко години се заголва от самосебе си плс. кажете

246.   Здравейте, аз съм на 14 като ми се дигне пениса ми се оголва част от главичката и така не ме боли, но ако тръгна да го забелвам почвам да имам гадно чувство. Дали ще се оправи от самосебеси.
Мерси предварително.

247.   Трябва ли да се обелва при секс, смисъл може ли и без обелване

248.   здравейте на 15 години съм, забелязал съм че пенисът ми е облечен през цялото време но дори и когато е надървен пак мога да го оголя но чуствам болка при допир.... опитах с "тренировки"докато беше надървен но и влажен и се справях но не успявах да свърша.. дайте ми някакъв съвет... сам ли да го оправя по някакъв начин или да отида на доктор.

249.   До 248, споко пич, това е ноермално, постепенно чувствителността ще намалее, и аз когато бях на 15, ми беше много чувствителен, просто, когато мастурбираш, го докосвай директно с рака, колкото и неприятно да е, така членът ще свикне с допирът, отначало е малко неприятно но после усещането много готино. Към 247, да при секс трябва да се оголва, така природата е устройла мъжът, като се оголи, се получава дразне не на нервните рецептори на пенисът, в резултат на което настъпва еякулацията/семеизпразването съпроводено с оргазмът, и семенната течност се изхвърля в влагалището на жената за да може тя да зачене, ако ти се оголва не е проблем и да не е оголен и да го вкараш, но той сам ще се оголи вътре в вагината, тъй като тя е много влажна при полов акт. Проблем е ако не може да ти се забелва, тогава има риск от нараняване или разкъсване на кожичката/гемчето, което се намира от долната страна на пенисът и започва от края на отворчето/пикпчният канал, за това, ако не ти се е оголил напълно, изчакай докато това стане и тогава прави секс. Това става, когато се къпеш, под дъшът, започваш да забелваш внимателно до където може, заболи ли те спираш, така постепенно при всяко къпане, ще ти се обели целият и тогава вече можеш да имаш полов контакт. И към 245, към 12, 13 години вече трябва да ти се е оголил напълно, при някои това става и по рано, тоест при момчета, които са научени от малки, когато се къпат да го забелват и измиват. Спете спокойно всичко ще се оправи с втремето и ще бъдете нормални мъже. М37

250.   Здравейте! Аз съм на 13 години и като га забеля усещам една болка като щпене. Ходих на доктор преди 1-2 години и ми махнаха кожата. Сега си се забелва нормално само когато е заспал а когато е на горе не мога до край да го забеля и като докосна с пръст главата ме щепе много е гадно. помощ моля.. Благодаря предварително

252.   Моята я се скъса при секс, но нямах проблем със забелването. Когато се скъса, което вероятно ще ти се случи, очаквай сериозни болки и много кръв. Не се притеснявай, временно е.

253.   По-голямата част от порно звездите са обрязани, най-често щото са евреи

Вие прекалявайте с чековете после ще се чудите що не можете да свършите докато правите секс :D Ще има да плескаш 10 часа да го вдигнеш...

Кожите се оправят с времето, трябва дърпане :) освен ако не е някаква сериозна форма на фимоза - тогава само оперативно, и колкото по-рано толкова по-добре. Това е като малък ако родителите ти не са ти обръщали внимание на патлака - тях трябва да обвиняваш.

255.   Щом не го забелваш може и да е фимоза. Вземи си направление за уролог процедурата трае половин час нарича се ОБРЯЗВААНЕ и аз бях като теб сега съм обрязан исъм добре болка не се усеща а леко боцкане абе нищо не усещашхем бях с местна упойка а може и пълна но не нужна ти нищо не усещаш като аз ми се падна напълно женски екип. Аз им мърдах много и ме прдупредиха да не рмърдам да не им избяга скалпела да неме порежат даже 1 от сестрите ме избъзика да не мърдам що т о че ми отдреже ташаците за наказание. Та тия 30 минути ми се сториха бая.

256.   Е, и аз имам същия проблем като твоя. Мерси на всички за информацията и до сега си мислех че ще си остана така като неудачник :)

257.   Здравейте, значи споделих с вас за проблема ми, който всъщност е такъв, че когато съм в ерекция не ми се забелва пениса. Преди да споделя това тук (2месеца) при нормално състоряние забелвах пенисът си трудно и въобще не понасях докосване. Сега след тези 2 месеца не виждам да има някъква промяна в забелването докато съм в ерекция, но когато е normal и го забеля става доста по лесно и вече има поносимост, в смисъл понася главичката на пипане. Кажете ми вв правия път ли отивам или не.... помогнете и ми дайте добър уролог в софия ако не стане самостоятелно той да се намеси.... благодаря ви!!! на 16 съм.

258.   Към #257, спокойно щом главичката понася вече пипане значи се оправяш, постепенно кожичката ще стане еластична и лесно ще се оголва, не ти е нужен уролог.

259.   № 257 за София мога да ти препоръчам 2 места с доказани специалисти-уролозите от Токуда и Вита. Имат си сайтове, разгледай ги. В Токуда на частно, цената за преглед е 35 лв, във Вита-не знам.
Ако имаш допълнителни въпроси, питай смело!

260.   Не се притеснявай приятелю под номер 257 и аз бях така на 16, ще се оправиш, не ходи по никакви уролози, не се обрязвай купи си някакъв овлажняващ гел или може да изполлзваш олио и заголвай кожта по няколко минути всеки ден и след няма и месец ще се оправиш, аз така направих тогава и кожата на члена стана еластична е няма никакъв проблем, олиото се измива с едно душ гелче и си готов. Пиши след месец за да се похвалиш. Успех

262.   Имам същият проблем, като малък нашите знаеха бях на 7-8 години бях на доктор и много ме беше страх и доктора каза, че трябва сам да си го заголвам и сега още продължавам с същият проблем срам ме е да кажа на нашите и ме е страх от операции опитвам се в ерекция да го заголвам, но боли в нормално състояние го оголвам без проблеми главичката ме боли като я пипам има ли начин без да ме обрязват и без операция не искам да съм рязан. На 14 съм

264.   Отиди на лекар имах същия проблем докторът каза че е от мръсотия имам предвид че трябва да се миеш редовно не може да го оправиш сам по добре отиди на лекар той ще ти помогне не искам да те плаша но за да те оправи трябва да използва някакви ножове и много боли но не отлагай няма нищо срамно кажи на родителите си Успех

265.   Здравейте! Имам 1 доста гаден проблем, значи на 17 години съм и пениса ми не знам не съм го мерил само 1 път май беше 14-16 не си спомням точно, и така когато съм в ерекция не мога да го забеля в началото на главичката е и не иска, може би, защото като бях малак нямах хигиена и си виках то ще се оправи нооо.... Не ме боли когато мастурбирам изобщо даже но секс може ли да се прави в такова състояние и как да го управа, ако може без лекар.

266.   Да може да се оправи, започни при къпане под течащата вода на душа да го забелваш, забелваш докато не те заболи, така малко по малко при всяко къпане постепенно ще ти се забели целият, отначало чувствителността на главичката ще е повишена и можеш да усещаш неприятен гъдел при допир, но това е нормално, постепенно чувствителността ще намалее и ще можеш да го докосваш без проблем.

270.   Пичове на 17 години съм и имам проблем при забелването на главичката като съм възбуден(в ерекция, надървен). Може ли да ме посъветвате по някакъв начин, какво мога да направя и т. н. или да ми препоръчате наистина много добър уролог в БУРГАС. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!! Много съм притеснен, защото бащата мрази рязани хора(главно Турците) и аз не знам какво да правя. :((

271.   На доктор, номер 51! Не ти трябва светилище в медицината, а най-елементарен уролог, който под местна упойка ще направи много малък разрез и си готов. Много мъже го имат това и причината е, че като си бил бебе майка ти не ти е забелвала члена. В училище преди имаше проверки, но явно са ги махнали. Срамота е, на 17 г. ти не можеш и секс да правиш, заради едно клъцване при най-елементарен лекар!

272.   При мен си стана само просто го разчовърках, малко повече чекии и готово сега може до край - и наистина правил съм 6 часа секс защото просто сме по издържливи.

273.   При мен си стана само просто го разчовърках, малко повече чекии и готово сега може до край - и наистина правил съм 6 часа секс защото просто сме по издържливи.

275.   Хора, и аз имам едно въпросче...
Значи, гледам и други го казаха, имам едно нещо като ципа прилепено точно в долната част на главичката и другия му края е в кожичката.... Та, лъскам си и така добре, няма проблем, но ако реша да го дръпна до края като се е надървил, е тогава усещам леки болки в нея.... Чел съм, че 90% от мъжете не го били махали това, но се пак се чудя, дали ще си мине с времето?

276.   Хора, и аз имам едно въпросче...
Значи, гледам и други го казаха, имам едно нещо като ципа прилепено точно в долната част на главичката и другия му края е в кожичката.... Та, лъскам си и така добре, няма проблем, но ако реша да го дръпна до края като се е надървил, е тогава усещам леки болки в нея.... Чел съм, че 90% от мъжете не го били махали това, но се пак се чудя, дали ще си мине с времето?

277.   Пичове, спокойно, преди 3 години съм имал тоя проблем и съм писал в тая тема, но сега, когато му е времето, всичко се е оправило само... мисля че просто трябва да си играете (хаха) по 1 път на ден и ще се оправи... Успех

279.   Пич, не искам да те притеснявам... Това е нещо като ципа, и до 16, 17 години ще я имаш :) Ако си направиш сефтето за 1-ви път и още си с този проблем, то това което е като ципа и звързва главичката и долната част на члена, ще се скъса!
Не трябва да се паникйосваш! Аз съм на 14, вече съм го правил (не искам да се хваля, да ти помогна) и когато правихме анална любов, на 2, 3 вкарване се скъса! Болеше изклучително много, пареше и течеше много кръв! Аверката ми донесе лед, аз съ го сложих там от където идваше болката, свих корем и стисках зъби! Това мога да ти кажа! :)

280.   Начи моиту момче зимаш си пишката в едната рука в другата ножче за бруснене и правиш 1 вс 1. След двубоя разбираш, че нямаш нито пишка нито ножче. Поздрави от Златинка!

282.   да не казвам голяма дума на 12 съм и съм добре

283.   Здравейте. На 20 години съм, вчера /03. 07/ ходих да си правя операция, имах фимоза и късо гемче. Искам да попитам тези които са вече претърпяли такава, кога се сваля марлята, защото моя лекар нищо не ми каза /в чужбина съм, трудно се разбираме/. Благодаря предварително.

284.   Здравейте, на 20 години съм и от около година имам проблем, когато члена ми е в невъзбудено състояние се забелва лесно, но когато е във възбудено състояние, доста трудно на половина, мисля, че имам късо гемче. За жалост не съм ходил на лекар все още, чакам някое мнение от вас, за да видя какво да правя, а също така имам и някакви бели ранички по члена, нещо като бактерии според мен, някой с опит да ме посъветва, ще съм благодарен, прочетох доста неща и някак си не ми се иска да се обрежа... :(((

285.   Здравейте! На 17 години съм и все още не ми е забелен не мога да го забеля даже когато не е в ерекция но излиза до половината и почти става въпроса ми е може ли някой да ми предложи крем нещо да омекне или да отпусне малко и да стане по лесно. Благодаря предварително!

288.   Здравейте, писах ви отдавна пак тук под номер 257. От тогава до сега мисля, че има подобрение но проблема още си го има. Мисълта ми е такава, че щом веднъж е имало подобрение значи би трябвало нещата да отиват към добре, но не мога да си седя и да си чака просто. До година ставам на 18 и мисля да отида на уролог. Кажете ако има някакъв начин, по-бърз метод, просто кажете нещо което мога да направя.

290.   288 Отиди на уролог!
Ако имаш проблем със ципата под главичката - се отстранява от специалист, като ти слагат локална упойка.. процедурата е много бърза и лека.
Ако имаш стеснение на кожичката, която покрива главичката, най-вероятно е фимоза, която се лекува чрез обрязване!
Вземи си направление за уролог и отиди, не чакай.
Успех!

201-250 от 279