Споделена история от Секс и интимност

Проблем с пениса
Здравеите!

На 13 години и сам и искам да споделя нещо от което се притеснявам. Знам, че е малко неумсетно и не сам ГЕИ но просто ми трябва мъжки съвет, е малко неудобно да говоря с баща ми за това. Та кам проблема: членът ми ако мога така да кажа не може да се забели напълно: имам предвид когато мастурбирам или нещо друго има една кожичка, която е залепена за главичката на члена ми и боли когато се опитвам да го забеля докраи! забелязал съм, че порно звездите нямата този проблем, но те може би се подлагат на операциии затова моля ПОМОГНЕТЕЕЕ !!!!

Коментари

251-279 от 279

291.   290 *
Mи мисля, че нямам фимоза, нямам проблем със стеснение на кожичката според мен. Но мисля, че е от ципата защото от едната страна е добре изчистена или по точно е нормална, а от другата е някак зараснала с главичката. А тази процедура какво представлява? Не е обрязване нали
? Няма да има проблем ако изчакам още няколко месеца до април? В токуда ли са най-добрите уролози? Благодаря предварително :)

292.   Като станеш по - голям ше се забелва сам примерно на 24-25 години. Макар, че моя и на толкова не се забелваше сам и тряваше леко с ръка. Но се пак няма смисъл да се притесняваш на тази вързраст. Вече като станеш по - голям и си е има тая кожа иди на доктор сам и ше се оправи проблема.

294.   Здравейте! Аз съм момче на 17 и се оказа че имам фимоза и след това трябваше обрязване и т. н.... Минаха около 2 седмици и нещо и проблема е там че главичката все още ме боли при нежни докосвания искам да кажа че ей така с пръста да натисна главичката си и не боли а с гъбата леко разтъркване и боли или когато съм с гащи и не са ме стегнали пак боли не че боли ама е неприятно и все едно боли да иначе под душа не... Относно въпроса ми е ще свикне ли или пак трябва да хода на уролог писна ми при нежни докосвания да ме боли.. а да и ако свикне след колко време ще е минаха 2 седмици вече да разбира се че мога да го остава и да ме боли но ще свикне ли по този начин или само ще ме боли за нищо ако някой знае да пише коментар не ми трябват ретарднати коментари. А да и още нещо под отвора за уриниране (не знам как се нарича) там където е рязано има една много ама много малка рана където ако остава слиповете да го затиснат за 1-2 часа и все кръв излиза от тази малка рана някой да знае кога ще мине и тя? ;/ сестрите в болницата ми казаха да го топа в смрадлик (май така беше) и ще мине но не обясниха кога или нещо такова нищичко.
Моля ако някой знае да пише омръзна ми да хода на уролог и това чакане, , , пфф ;д за това ако някой знае да пише. ;)

Няма запетайки пишете по темата и не се правете на много умни. (темата само) (*_*)
А да и още нещо ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! :)

295.   Аз съм на 15 години и ми е 16 см (мисля, че това е добре), обаче като го надървя ми остава незабелен.. Докато мастурбирам виждам как се забелва малко, когато дърпам надолу. Искам да попитам дали това ще ми пречи при секса (без и със презерватив) или няма да има
проблем и ще мога да си задоволявам момичето нормално без да й е гадно или да ме боли? :-

297.   На 30 съм и съм инвалид затова разбирате че при мен нещата са малко по сложни не мога да споделя с родителите си а сам не мога да посетя лекар , та при спаднало положение го забелвам при еректирало мн трудно а и отгоре кожата се набръчква и не се опъва докрай също така когато свършвам има малка болка не кой знае какво но..леко ме стяга когато свършвам . като малък минах операция за премахване на кожичката но не знам сега защо продъжавам да имам този проблем по разбираеми причини не правя често секс може ли да е от това и може ли да се оправи без лекарска намеса с някакви мазила или с повече тренировки и като се скъса кожата как се спира кръвта изобщо много въроси зададох но ако някои ми отговори ще съм му много благодарен.

298.   Здравейте,
Както прочетох много хора имат подобен проблем като мен... Не мога въобще да го забеля. Имам ципа,почваща от горната част на главичката, която започва още от пикочния отвор(или както се наарича).Притеснявам се да отида на лекар, но ще го направя скоро. Просто искам да питам, дали някой има или е имал този проблем и ако Да, какво е предприел :)

299.   до298: Не си написал на колко години си, тази ципа се нарича "гемче", свързва кожата, препуциома с главичката. Когато бях тинейджър и аз имах подобен проблем, започнах при къпане да придърпвам по малко под топлата вода, при мастурбиране също се опитвах да го забелвам и постепенно започна малко по малко да се забелва все повече и повече и накрая се забели целият, така се оправих и не съм ходил при доктори.

300.   Спокойно! И аз имах този проблем на твоите години, но изчезна само.

М, 14

301.   При мен не се оправи и не събрах смелост да отида на лекар. Едва когато се ожених, тъща ми като лекар взе нещата в свои ръце и ми уреди да ми цепнат гема само, но докато се усетя и ме обрязаха. Учудих и се, но миказа, че така ще се чувствам по-добре. Като цяло нищо кой знае каква разлика не виждм.

302.   Дръж го отворен. Ако се нацепи или накъса ще боли ама минава :D На кожата и трябва да знае че ще се налага да се опъва от време на време, иначе се свива и закърнява направо :D

303.   Според мен имаш фимоза. По добре обърни внимание на този коментар и се порови в нета, защото аз съм на 15 и имам същият проблем и още ме е срам да говоря с някого за това.

304.   Проблема с късия гем често се среща, по принцип не пречи но понякога е толкова къс че води до дискомфорт по време на секс, повишена чувствителност и дори болка. С редовни разтривки и опъване би трябвало кожата да се поотпусне, иначе съм чувал че по клиниките правят някакво цепване, т.е -оперативно премахват проблема.

305.   Темата е много стара на 7 години, но като бях малък баща ми ме караше сам малко по малко да си опъвам кожата от главичката защото и а имах такъв проблем. Той ми беше обещал, че ще ми купи колело ако успея да го отлепя сам, тогава бях на макс 7 години и се радвам, че ме е накарал да го правя, въпреки че ме болеше много.

306.   Приятели аз съм на 18 и все още не мога да го забеля трябва да се консултирам с лекар нали?

307.   Здравейте приятели, на 18 години съм и все още имам този проблем, когато е в покой няма проблем със забелването, но когото мастурбирам, ми е трудно да го забеля, вашият съвет какъв е, щи съм ви много благодарен! :)

308.   Пич, трябва да го заселват до край иди на лекар.
Жените се гнусят такива неща. Трябва да го заселват до край, това е чистота.

309.   Моля ви да ми препоръчате свестен уролог в София. На 18 съм и имам проблем със забелването при ерекция. Дайте ми варианти защото не знам къде да отида. Благодаря ви предварително!

311.   Здравейте, ходих на лекар, махна ми късия гем, но сега отново не може да се забели целия. По-дбре е от преди, но не излиза цялата глава на пениса. Помогнете.

312.   Бягай пак при същия да те обреже!

313.   Споко, пич. От това не се умира. Нормално е, особено, ако не са ти го забелвали като малък. Аз имах същият проблем и го реших по следния начин - заставаш под душа като си взел преди това сода-бикарбонат и сапун. Докато си под душа с помощта на сапун (може и смазващ гел или вазелин) леко започваш да го забелваш. Забелваш малко-връщаш, пак забелваш-пак връщаш. И това малко по малко, докато го забелиш съвсем. Ще те боли леко, но потърпи. Като го забелиш целия, го измиваш хубаво, защото ще има смегма (бяла мърсотия - получава се от спермата). Измиваш го с хладка вода и сапун. На края му слагав сода бикарбонат за 3-4 минутки настрани от водата. После измиваш и си 6. Содата-бикарбонат ще убие микробите и ще го дезинфекцира. Успех от мен!

314.   Мерси ще го пробвам, не е нужно да се обрязвам нали :(? И оре долу за колко време отмина всичко? Благодаря!

316.   Здравейте на 15 съм и скоро ще ставам на 16 да ви кажа за моя проблем моята главичка пък въобще не излиза (като съм бил бебе баща ми е мислел че ще ме боли и не е дал на майка ми да я оголи) сега ме е страх да я оголя защото знам че ще боли един път когато бях в банята я оголих и така стоях два дена но главичката не се прибираше после отидох на уролог и той цепна гемчето и всичко си беше както преди и сега да попитам ако я оголя главичката пак дали ще се прибере или няма от това ме е страх не съм казал на наще защото ме е срам а пък баща ми е починал ако беше жив на него щях да кажа

317.   Виж сега момче, кожичката трябва да може да се оголва при полов акт и да се връща обратно, много момчета си го държат постоянно оголен аз също го практикувам, отначало е трудно докато се свикне, има неприятно дразнене от бельото, при мен даже леко се подуваше кожичката но това бързо отминава, чувствителността намалява и в момента не усещам дразнене така е по хигенично а и при полов контакт се издържа повече. Ти сам трябва да избереш как да го държиш, ако кожата не е стегната при заголване, не те боли, не посинява то няма проблем да си го държиш оголен. Ако не може да се оголва, при всяко къпане под течащата вода опитвай да го оголваш и би трябвало да се оправи след месец опити, ако това не стане трябва да посетиш уролог. Не се страхувай да споделиш с майка си.

318.   Здравейте. Ходих на уролог махна ми късия гем защото главичката беше невъзможно да се покаже. След като ми го махна постепенно започва все повече и повече да се оголва докато вече не я оголвам цялата. Обаче имам друг проблем. Кожата не е хубаво назад дръпната, а е събрана под главата. Не е като да ми създава дискомфорт на ръчна, но не знам дали съм готов да се покажа пред някое момиче по тои начин. Иначе проблем със оголване и заголване няма.

319.   Това е нормално да е така, не се притеснявай, всичко ти е ОК!

324.   Пичове и аз имам един проблем още от малък не мога да го уголвам
и преди 2 дена ходих на уролог тои ми каза трябва да се отрежи и искам да питам дали ще боли

325.   И аз имам един проблем още от малък на 17 съм и все още не мога да го уголвам преди 2 дена ходих на уролог и тои ми каза че трябва да се отрежи много съм уплашен и искам да ви чуя ващо мениние
Да ли ще боли?
Със какво ще ме режат с лазер или ножица?

329.   Аз съм на 12 и си спомням че като бях по малък ходих на лекар профилактично. Той забеляза това нещо и ми каза че може да го оправи ( родителите ми бяха съгласни). Тай взе маря и и някъкъв крем. Взе ми пениса с марлята вече намазана с крем и дръпна надолу много силно. БОЛЕШЕ. След това ми неща трудно да ходя до тоалетна, но сега ми е много по добре имам по добра хигиена.

330.   Мажи се с олио Джонсън или някакъв лубрикант и дърпай здраво. Постепенно ще се забели докрай, а с годините чувствителносттта ще намалее. Нищо ненормално няма за тази възраст!

251-279 от 279