Споделена история от Секс и интимност

Свършвам бързо
Имам проблем, че свършвам бързо. Като се възбудя и започна да правя секс след няколко минути свършвам. Мисля че не мога да задоволя жена си. Моля за съвет !

Коментари

101-150 от 276

108.   здравейте, последните 2 пъти преди да тръгна да и го вкарвам и свършвам за секунди...от чикия само.Помогнете ми моля ве..да си купа ДУРЕКС ПЕРФОРМА ли низнам какво да правя : )

109.   до 108. купи си дюрекс перформа, той те кара да изтръпнеш, но както пишеш, ти дори не достигаш до пенетрация, така че при теб няма как да действа.
Има разни упражнения, търси книги по Тантра - там се описва как мъжете могат чрез упражнения да издържат с часове, ти все ще съумееш да се научиш да изръджаш минути. Търси инфо за тези упражнения в нета.
Едно мен познато, с което може да започнеш е като масторбираш да спреш точно преди да свършиш, после пак и пак - може и да боли, но не се докарвай докрай. Ако свършваш мнооого бързо, не прекъсвай, а втори път масторбирай и така....
не прави временно секс с жената, за да не я фрустрираш. Задоволявай я с пръсти и език, с играчки и т.н., но не се показвай комплексиран и не се отдръпвай от нея.
Като постигнеш известен успех, може да я включиш в упражнението, но винаги прекъсвай, преди да си дошъл, бъди открит за проблема си и не се опитвай да прехвърлиш вината , такава няма...Успех!

110.   благодаря ви много има ли странични ефекти

111.   Правете по често секс а не когато ви се иска така до голяма степен ще удалжите времетраенето.Например при 2/3 акт нещата стоят съвсем различно.

112.   Никакви лекарства брато. Един съвет. Измори змията един час преди акта, 2 водки и жената вика.

113.   Някой да сподели нещо за тези 2 метода:

1)http://www.durex.com/bg-BG/Products/Condoms/Pages/Performa.aspx

2)http://krem-za-men.de31.com/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%81-2%D0%B1%D1%80-orgazm-p-1892.html

114.   аз сам на 24 и също сваршва барзо с моята приятелка несме го правили но когато почне да ми духа много барзо свършвам понякога обаче когато мн време съмго търкал по клютура и след това доста врвмя ми трябжа да свърша на мен поне това ми помага

115.   Това е защото се губи чувствителността на главичката.. Според мен всичко идва от там, от главичката и нейната чувствителност... Затова може би спрейовете вършат работа или пък Лидокаин спрей!

116.   Колеги аз също имах този проблем но си реших проблема вече срещу 39 лв. за едно спрейче казва се STUD 100 има едно конче нарисувано на опаковката праслаш 2 3 пъти по члена и ти си човека после ще те молят да свършиш и както аз казвам ще свърша ма не знам кога така че не се шашкай вземи си го това няма да съжаляваш. А относно по коментар №114 причтелю" ДУХАНЕТО" както го казваш според мен нема нищо общо със съмия секс! ! !

117.   Колега с номер 116...това което казваш може би наистина има ефект..За втори път чувам за този спрей...А ти да кажеш от къде можем да си набавим спрея и едно флаконче за колко акта ще ни свърши работа?

118.   И аз имах такъв проблем, но се оправи като смених жената, сега с новат всичко си е наред без спрейпве и доктори :)))))
успех

119.   ахахахахаахах жената му е майката нали хахахаахахах

120.   За колегата с №117 това срейче мижеш да си го поръчаш онлайн от sexwell. bg цената последно беше 39лв а за използването стига за доста дълъг период от време

121.   Аз като усетя, че ще свършвам я обръщам мисионерската и тайно си захапвам ръката, за да не ме види :Р (blush). Болката притъпява другите усещания (стига да не сте мазохисти :Д)Като задържите първия път са ви гарантирани още 10-15 минути. Иначе другото е ясно- алкохол, ама пък вдигането е трудно...

Кофти работа е това, излиза на първо място в Google...

122.   Хм, моят любим също свършва бързо първите два пъти, но пък като компенсация за това е доста потентен и може да караме по 5-6, че и повече пъти на вечер и вече към третия път държи достатъчно дълго, за да си получа и аз своето и да бъда напълно задоволена. :)))
Пробвайте няколко акта, непременно се удължава продължителността при третия или четвъртия път.

124.   Аз пък нямам проблем със свършването контролирам го изцяло ако искам мога да свърша на първата минута, а мога и на двайстата не че се хваля но незнам и аз как сам се научил така но казвам само че наистина когато се опиташ да мислиш за други неща докато правиж секс помага за контролиране времето на свършването аз обаче имам друг проблем никъде по нета не видях някой да пише за него моят проблем е че днес ако не свърша поне три пъти имам чувството че ще се спукам някой случвало ли му се е и моля нека да каже ако знае от какво е така. :))))

126.   Абе вие хубаво разправяте за тоя лидокаин, обаче се продава само с рецепта:) иначе тия дюрекс перформ помагат... за мъжа става малко по-скучно, но от 8-10 мин с тях стана на 20-25 :)А и да знаеш че тя се разтапя от удоволствие ти стига да компенсира това че ти усещаш нещата малко по-различно :)

127.   Това с лидокаина не е оферта, веднъж използвах такъв спрей. В началото добре малко скучно, но бива, обаче на 8-9 минута взе, че ми омекна и тъй като нямам чувствителност заради лидокаина нещата много се преебаха... . сигурно 15 минути чаках да отмине действието, за да може всичко да продължи! Не е оферта не ви го препоръчвам!

128.   Бързо ли? Колко бързо?
Аз съм свършвал и за 5мин най-много, но е имало и по час да спра да...
в смисъл това проблем ли е според вас?
А аз предлагам да си ударите една чикия 30 мин преди секс и това помага много и поне за мен гарантира 30 мин със сигурност, без изключения. :)))))))))

129.   Пичове, чукайте така, че на вас да ви хареса. Не се явявате на изпит. Знаете принципа на шопа: Когато ми дойде мерак за работа, сядам и чакам да ми мине. И с чукането е така. Ако сте напрегнати и с предстартова треска, фалстарта е сигурен. Започвайте отдалече, без да бързате, в приятна обстановка, добър аперетив, вечеря, бутилка хубаво вино. И ако след обилното похапване и пийване мацката има желание, нека се потруди. Тя да се труди, не вие. Пробвайте. Заслужава си.

130.   Здравей те аз тоя проблем го нямах но ми се появи от както съм с жена ми тоест от няколко годинки. Много е гадно и за нея и за мен като съмочувствие. Интересното е че ми се случва само с жена ми то може би понеже много я желая и се пренавивам и превъзбуждам. Преди го няма тоя проблем ебах като психично болен :-) неме е интеренсувало далина жената под мен ще и хареса или не но се справях доста по добре. Не казвам че вината е неина или че проблема е в нея а в моята глава защото аз в старанието си да искам да я задоволя и да се чувства добре аз се спъвам. Тоне е никакво решение със спреичетата прасках едно че аз изтрапвам второ че и тя истрапва не си струва а истината е че незнам какво да предприема а започва да ми става все по гадно и по тапо селед всеки наш секс, дано това нещо премине по бързо както при мен така и при мъжете които го имат знам че не се чувстват комфортно и аз го испитах на собствен граб

131.   Значи и аз свършвах на 10 секунда, но открих решение. 1, 2 часа преди секс мастурбирам после 20 мин. преди да правя секс пия един гел камагра и... най - малко половин час люляне. С гаджето ми бяхме пред раздяла праихме секс на месец по 1 път ся иска сека вечер.

132.   Егати много неща пробвах ама нищо не помогна.
И незнам вече какво да правя.
Много е неодобно.
Докато почнеш и да свършеш.

133.   Привет и аз в началото бях така, за няма и 10 минути и свършвах! Но с времето и повечето полови контакти с нежния пол това отшумя, сега мога да държа до 45-50 минути, което мисля, че е задоволително за нежния пол. И си мисля, че това може да е временно явление. Просто на тези хора съвета ми е да го правят няколко пъти един след друг... така вече акт след акт нараства и продължителноста на емоцийте имам предвит, че след всеки изминал нараства и времето преди да свършите-10 първи 15 втори и така нататък. Просто го давам за пример

134.   Що, 10-15 минути си е супер, не знам коя жена иска да я клатят 45 мин. Поне аз много мразя...

135.   момчета, и аз свършвам бързо.... може би 10-тина минути... обаче има друго като усетите че сте на прага да свършите, извадете го почнете френска любов пуснете език по тялото докато се успокоите, езика по тялото кара жената да откачи поне с моита приятелка е така... после пак и повтаряте това и намерете кое се харесва наи много наприятелката ви така като извадите войниците за почивка 6те компенсирате с любимите неща а и ще разбере 4е искаш по дълго да я задоволяваш харесва им това поне на моята пробваите и вие... пишете :)

136.   Аз също не съм от най-бавните. Понякога се случва да свърша доста бързо а друг път нормално. Като съм разговарял с партньорката ми лично ми е споделяла, че ако смятам да се клатим повече от 10-15 мин. става досадно а не прекрасно. Задължително преди самия акт взаимно се подготвяме през 69 :) става прекрасно- така че не се опитвайте да продължавате досадно дълго. Алкохола също забавя свършването но неможе все да си пиян. Не го приемайте толква навътре това утежнява положението - все за това си мисли човек и все се дъни защото предварително е с нагласа че не се справя- получава се омагьосан кръг с трудно излизане.

137.   Жената е важна ;)

138.   Моят лек за това нещо е да правя секс, когато най-малко ми се иска! И резултатът е на лице.. Към 15-20 минути :)

139.   Stud 100 върши работа кой каквото иска да говори. Не ти намалява кефа а даже ти го увеличава, защото гледаш жената как се гърчи от кеф. lese@abv. bg ако има въпроси!!!

140.   Здравейте,
Аз винаги съм имал проблем с бързото свършване.
При мен ситуацията е много интересна. Първия път свършвам след 4-5 тласъка, а втория ако реша, мога изобщо да не свърша. Обикновено се напъвам да свърша след 15 минути секс, че на жена ми почва да и идва в повече.
Та за мен съм намерил следното решение: Когато настъпи момента на еякулацията стискам с всички сили PC мускула и всъщност свършвам, но без да еякулирам и мога спокойно да си продължа след макс. 20-ина сек. почивка.
Имайте предвид, че това съм го постигнал след доста тренировки.
Дано съм помогнал на някой, че този проблем си е доста гаден.

142.   Преди акта си бийте една чикия и ще издържите повече

143.   Пробвайте в банята също помога даже много и то :P

144.   Достави на нея удоволствие (френска любов), целувки по тялото и гушката. И вече е твои ред ;))

145.   Колеги и аз имам същия проблем , ако някой е изпробвал нещо или някое лекарство да ми пише

146.   Значи един тестван метод.... правите какво правите да загреете френска, ирландска любов и т.н. След което почвате от голямата превъзбуда както е в твоят случай сигурно ще свършиш на 2 минута :)) ...тук идва един номер като усетиш, че ще свършиш вадиш го почваш да я лижеш, за да не и отмине възбудата, а ти през това време хващаш главичката и я стискаш, но не да посинее :D:D , а леко да се отдръпне кръвта малко от пениса ти... при всеки е различно това маже да забави с 2-5-10-20мин.... !!! Обаче не прекаляваи, че все пак това си е мускул без кост и той се уморява...

п.п.: Не казвам, че съм спец в секса на 25 съм, но това нещо при всеки работи поради простата причина, че на всеки кура се пълни с кръв, а не нещо друго.... ако някои го е написал по-нагоре извинявам се не ми се четяха 145 отговора... :)))

147.   Моето решение беше "69"( или без знач. позата) по една свирка и шпакла, след което
2та сме доволни. После издържам достатъчно:)
Проблема е че съм с друго момиче( по- малко е от мен, дори незнам дали е наясно с френската.... )
Ще бъде бавно и полека.... , но не искам да се дъня пред нея.... - това е проблема :(

148.   Аз ползвам от доста години Лидокайн на спрей. Пръскате си 2-3 пъти на главичката и оставяте така 10-15 минути. След това задължително измивате добре главичката на пениса. Пробвайте този начин, действал е години:)))

149.   148, мога да допълня - ползвайте дебели кондоми, ползвайте на Дюрекс Перформънс гелчето или кондомите

150.   Ще се мъча да пиша на кирелица, просто не съм свикнал но това явно е практика,

е сте споделя моя опит а вие си правете изводите сами:

много години бях с много жени и свършвах бързо, после го правех втори път, да по бавно и после трети и до там, като цяло жените не са оставали незадоволени, но се появи друга жена, с която нямам никакви притеснения (не знам как стана така), но факт.

С нея все едно сме родени за това. Да любовната игра има смисъл и то страхотен (относно бързото свършване). Но тя просто ме изчаква, казвам и сте се гръмна и тя намаля темпото - може да измисли много неща де, но няма значение, просто се опитаи да говорите, и сте помогне.

Едно да ти е ясно всичко е на психическа основа - за мен само това е. И сега мога да кажа, че с нея го правим по 1 час. Е не разбирай че е нон стоп - просто от този час сигурно половината е секс а другото - лизане, както го разбираш, но не е половин минута от вън дръгата от вътре, просто като усетиш че сте свършиш или забавете темпото или просто излез и направи нешто друго,

Успех от мен

152.   Аз отскоро живея в чужбина. Жена ми беше заминала преди мен. Още на айрогарата, дори и в разговорите ни преди това устетих, че нещо не е наред. Първият път когато го правихме след раздялата нищо не се получи, свърших бързо при положение, че съм имал много добри учителки, а съм и чел доста литература по темата, демек имам опит в тия неща.

Следващите няколко пъти по същия начин, не можех да задоволя жена си, а и себе си. Всичко опира до гламния мозък. Не издържах и я попитах директно - изневерила ли си ми. С голяма болка научех, че е така. Яд ме хвана не за друго, а защото в БГ преди да дойда при нея можех спокойно да си развявам байряка, но не го направих, защото знаех, че ще натоваря семейния бюджет.

Разликата в изневярата м/у мъжете и жените е, че мъжете по принцип плащат за удоволствието да бъдат с жена. Какво направих за да балансирам нещата. Най напред преглътнах изневярата, след дълги и конкретни разговори, състоящи се от въпроси и отговори. След това започнах с личната си хигена, като крайкожието на главичката винаги е дръпната, т.е кавичката на пениса ми винаги е отвън оголена, подобно на евреин или арабин. Не съм обрязан, православен съм, но мисля да си направя операция с цел премахване на крайкожието по оперативен начин от хигенна и сексуална гледна точка.

Трибестана също ми помогна, и сега мога отлично да контролирам еакулацията си. Или свършвам едновременно с нея, или след нея. Сексуалната игра също е от голямо значение, и тя трябва да е през целия полов акт. Трибестана ми помага, защото мога да го правя по няколко пъти. На 44г. съм. Като бях по млад съм го правил по 7-8 пъти, но тогава беше друго, луда работа, исках да се докажа и на себе си, и на партньора. Сега знам, че може и да е един път, но да е качествено.

153.   Значи да ви поясня, за да няма изненадани(неприятно). Когато използвате задържащи спрейове-внимавайте!!! Винаги си пръскайте, когато се в ерекция, иначе рискувате да го циментирате както си е "заспал" и после 2 часа няма вдигане каквото и да правите. За това само при ерекция впръсквайте. Иначе спрейчетата помагат, лично аз ги ползвам от години. Над 30-40 жени са минали покрай мен със спрея. И само още нещо, тези имена на спрейчета в секс магазините не ги гледайте. Всичките са едни и същи. Те получават флакончета без етикети и в магазина им залепват етикетите, така че всички са еднакви независимо от етикета. Надявам се да съм бил полезен. Поздрави!!!

155.   Явно това е често срещано и аз въпреки, че съм на доста години вече /почти 50/ продължавам първият път да е бързо. Пробвал съм всичко: спрейове, презервативи с крем за задържане, притискане, но се притиска силно точката между ануса и топките и това води до спиране на изпразването. Всичките вършат работа, но откакто открих, че като сложа един върху друг 2-3 по дебели презерватива ставам супер. Мога да свърща когато си поискам.

156.   155, пробвал ли си с Durex Performance?
Ако не - пробвай (имат часовник нарисуван на опаковката)

157.   Пробвай без презерватив и всякакви лекарства, докато чукаш като усетиш че свършваш го извади точно като ти дойде и не го пипай. Целта е да се "сецнеш", след 2-3 мин повтори същото и пак се сецни. Това примерно сутринта го направи. Да знаеш че ще се изнервиш че не си свършил, но потърпи до вечерта. Вечерта ще ти се иска да хванеш жена ти и да я изкъртиш от секс, а и чувствителността ще ти е намалена. При сецването ти все едно свършваш обаче нищо не усещаш и много помага за продължителността на акта. А и вечерта хубаво възбуди жена ти, лижи я, пипай я, мачкай и циците и след това я изчукай и повярвай ми че ще свърши.

158.   Aбе като чета коментарите до тук за това кой трябва да си мисли за формула 1 да стиска главата си или тем подобни ами то по добре да изръкоблудства господинът с проблема за бързото свършване така няма да има недоволни

159.   Значи аз съм на 17 години и искам да бада искрен с вас. Свършвам за 25-30 мин но оспявам да задоволя всяко момиче с което съм спал по два максимум 3 но рядко се случва 3 пъти. Сега ще дам един съвет 1. Започнете с гърдите като ги помачкате и през това време я целуваи нежно после почни с зърната 2. доближаваи се бавно с целувки по корема и се насочи към клитора (Лизане) продължи колкото време можеш но не прекаляваи (от 5 до 7 мин) да се възбуди добре 3. Започни да я помпиш (Ебеш) но не много бързо в началото средна скорост към края можеш да овеличиш скороста и не забравяи НИКОГА НЕ МИСЛИ ЗА СЕКС КОГАТО ГО ПРАВИШ ПРОБВАИ ДА МИСЛИШ ЗА НЕЩО ДРУГО КАТО НАПРИМЕР ВЕЧРТА КАКВО ЩЕ ПРАВИШ С ПРИЯТЕЛИ (ИЛИ НА СУТРИНТА АКО ГО ПРАВИТЕ ВЕЧЕРТА) ИЛИ ПЪК КАКВО ЩЕ ЗАКУСИТЕ НА СУТРИНТА АБЕ ОБЩО ВЗЕТО НЕ МИСЛИ ЗА СЕКСА КОГАТО ГО ПРАВИШ А ЗА НЕЩО ИНТЕРЕСНО НЕЩО КОЕТО ТЕ КАРА ДА СЕ ОТНЕСЕШ.

160.   Здравейте!
И аз свършвам бързо от порядъка на 2-3 мин. Правя секс без презарватив, някой път си изкарвам и по над 10 мин., но това пак ми се вижда супер малко. Досега ми е помагало само алкохолът и едни презарвативи на дюрекс.

С приятелката ми ходим над 5 години, от както съм с нея, никога не е получавала оргазъм със секс, получава го само когато и търкам клитора с пръст. Абе общо взето не ставам за ебач :(. тези дни сигурно ще си купя лидокаин на спрей, предполагам ще ми убие чувствителността, но това не е проблем за мене. Надявам се да има положителен резултат.

В една друга теме имаше хора които се оплакват, че не чувставали нищо като сложели от презарвативите на дюрекс, аз естествено щом разбрах, че има такива презарвативи веднага си ги купих и да ви кажа не мога да се оплача, всичко си беше супер, само трябва да се изчака малко време като се сложи.

Първо ще пробвам с лидокаин в ампули от 2%, ще го изсипя в шишенце примерно от наливен парфюм. :)

162.   Хора да се похваля!!!
Горният коментар 160-ти е мой.
Та сега, днес както бях обещал си взех лидокаин на спрей, струва 10, 50, а може да се използва супер дълго време.
Значи днес правих секс с мойта (без презарватив). Напръсках си члена веднъж с лидокаина, последва леко парене след 10 секунди, изчаках 4-5 минутки, за да подейства повече. Започнахме да правим секс и познайте колко време изкарах 54 мин!!! Яко клатене падна :):):), без него повече от 5 минутки не мога първия път! Просто чувствителността на главичката ми намаля супер много, което е супер яко. Относно усещането е малко по-слабо, но е 100 пъти по-добре да се изцепа на третата минута.

Та така моят съцет е да забравите всички глупави съвети за какво да си мислиш, да се удрят чики преди секс, то като си ударя чикия прди секс после не ми се прави, а с лидокаина възбудата си остава, абе просто съм супер щаслив:)Ако искате да искарате повече, може да си напръскате члена примерно повече около трипъти примерно, но и веднъж върши работа за един нормален секс!

Успех на всички, надявам се да съм бил полезен.

164.   Аз пък нямам такъв проблем, мога да ти дам някой друг съвет. Това с престискването в основата на главичката помага доста. Сменяй позите често за да можеш един вид да си ''почиваш''. За да спечелиш повече време прави малки заигравки по време на смяната на позите - целувки, интимни масажи и тн. По малкото проникване също помага много - вади го по малко за да не дразниш много сетивните клетки по главичката.
Аз имам друг проблем. Издържам колкото искам, но след първия път ако поискам да повторим, имам ерекция за не повече от 7-8 минути. После не мога да продължа особено като започна да се изнервям, че предложението е от моя страна, а не мога. Приятелката ми свършва по няколко пъти, ама вече 2-ри път ми се случва да не мога да повторя, а тя умира от щастие като направя предложение за втори път. Просто ми става едно отпаднало след първия път. Предложения и съвети?

101-150 от 276