Споделена история от Секс и интимност

Свършвам бързо
Имам проблем, че свършвам бързо. Като се възбудя и започна да правя секс след няколко минути свършвам. Мисля че не мога да задоволя жена си. Моля за съвет !

Коментари

151-200 от 276

165.   164 Има един начин да свъриш без да еакулираш, без да се изморяваш и без да чувстваш умората. Притисни зоната между ануса и тестесите много силно когато свършиш за няколко секудни така един вид енергията остава в теб и ще можеш да продължиш моментално без свръх чуствителност и без умора. Пробвай го няколко пъти при мастурбация за да се научиш така съм правил маратони по 3-4 часа без да спирам. Няй-странното е че когато го пробвах за 1ви път приятелката ми каза : "А.. ама ти да не свърши? " и аз "Да. " като се усмихнах блажено. Бях в нея и тя се уплаши защото не използвм презерватив. Тя ми държа едно конско, но след като и обясних какво всъщност съм направил се успокои и продължихме няколко пъти, като ефекта беше невероятен.

166.   До ВСИЧКИ МОМЧЕТА, които свършват бързо!!!

Специално написах в гоогле а този проблем, с цел да ви помогна, защото до скоро и аз имах този проблем... не говоря за време от 5-10 мин а за време от 1-2 мин беше просто адски тъпо и каквото и да правих не ставаше просто си свършвах бързо даже и след 2-рия, 3тия път. Докато един мой приятел не ми каза за хапчето ЛЕВИТРА, то е сроден продукт на виаграта, но много по леко. Има го в грамаж от 5 мг, 10мг, и 20 мг. Докато уцелим правиланта доза беше голям смях, тоя моя приятел пробва с 10 мг и езултата беше фрапантен --> секс 2 часа без да свърши изобщо, аз взех 5 мг и резултата беше блаженство... Взема се около 30-40 мин преди секс, възбужда те супер яко ( само при сексуален контакт, не ти стажа члена, както си седиш примерно) първия път си продължих към 15 мин, но втория изкарах около час.! ДО сега не се бях наслаждавал на секса така истински!!! Уникално беше за мен и моята партньорка!

167.   Да, но предполагам както всички останали подобни хапчета и това има странични ефекти...

168.   Здравейте не успях да прочета много лекарства които помагат а прочетох по4ти всички коментари повечето бяхма на много глупави хора, както и да е преди време ми изписаха антидепресанти след като почнах да ги пия ви казвам, че е е най готиния ми преиод в живота секс поне 20-30 минути и можеш да му се налсадиш а за хората които се протесняват няма странични ефекти нито се привързваш спираш ги котато си пожелаеж но преди да има ефект минават няколко дена та не си мислете че пиете хапчето преди секс и готово поне 4-7 дена преди това трябва да почнете. За съжаление не знам друго, при мен и алкохола помага като съм пиаян пак е същото 20-30мин но не е готино замаян си и е тъпо

169.   Аз нямам проблем с размера, а имам проблем със свършването. Пенисът ми е 16см и съм доволен, но свършвам бързо. Какво да правя? Каква поза примерно да използвам?

170.   Приятели, моля ви, помогнете! Ето ви един проблем, който е достоен за "Гинес". На 28 съм и до сега не съм имал дори един сполучлив полов акт, поради простата причина, че ме е страх да не се изложа и от притеснение.
Лягал съм си с 8-9 момичета и всеки път едно и също, или не ми става, или свършвам бързо преди даже да ми е станал. Незнам в какво състояние изпадам, но нищо не мога да направя. Любовни игри, орална любов от моя и от нейна страна, целувки, и до там, даже не мога и да го вкарам.
Това ме съсипва психически, чувствам се непълноценен и безполезен.
Последния пресен случай е от ноември месец. Излизах с едно момиче, което много харесвам в продължение на месец и половина. Всичко беше наред, ходим по заведения с приятели, весело ни беше заедно.
Интересното е, че когато се натискаме по заведенията или в тях и нямаме възможност да правим секс, защото не сме сами, на мен ми става и се възбуждам, но настъпи ли момента в, който трябва да се върши работа, аз огасвам като лампата, която всеки път трябва да е загасена, както иска девойката, на светло не иска, а тъмно ли е, все едно са ми вързали очите и трябва да действам по памет, и съответно възбудата ми е НУЛЕВА.
Естествено дойде деня в, който ми заяви, че не чувствала нищо към мен, не ме чувства интимен, разбира се каза ми, че не ме разкарва заради проблеми със секса, а заради чувствата, но аз така и не вярвам на това.
Общо взето така се получава, че аз е желая, имам мераци, а в същото време ме е страх от потенциален провал, водя някаква душевна борба вътре в себе си и съм отчаян до N-та степен.
Утре отивам на психолог, заедно със въпросната девойка и там пак ще си излея душата, както тук пред вас.
Едва ли има по-тежък и жалък случай от моя.
МОЛЯ ВИ ХОРА ПОМАГАЙТЕ!!!

171.   Здрасти, гинес-рекордьоре.
Явно няма да се справиш сам. Пробвай с хапчета „камагра“ или направо с оригиналната Виагра (камаграта са българските, те съдържат същата съставка, но са 3 пъти по-евтини).
След няколко сполучливи акта (а хапчето гарантира това), ще придобиеш смелост. И не гледай порнотата - те не са реалността. Явно те е страх, че не си като актьорите там... Успех

172.   Такам.... същия проблем имам и аз и се справям по следния начин. В началото отидох в сексшопа и си купих хапче за 20 лв. периодично. Значи тези хапчета са невероятни, но ефкта само за деня, поразителен просто нон-стоп си в готовност и за дълго време, чак сигурно ще ти писне вече. От личен опит ще ти кажа пък и че и дългия секс наистина е мн уморителен и да се клатиш като ненормален и вече трябва да мине доста време докато ти стане наистина яко от това клатене и... пък и на приятелката ти няма да и е много яко.
Обаче след време тези хапчета ми дойдоха много по джоба и отидох на уролог. Той буквално ми се изсмя ама какво да направя.. изписа ми Анафранил 10мг. Пиеш го 6 часа преди секс и си правиш съвсем нормален и готин секс сам можеш да се контролираш и т. н., а и е много евтино 3 лева някаде.
Успех.

173.   А тези хапчета от сексшопа имат ли си име?

174.   173, не взимай от секс-шопове хапчета, не ги знаеш, от кой китайски гараж излизат. Послушай 172 и отиди на уролог - може при теб проблемът да е друг.
Освен това има и български еквивалент на виаграта КАМАГРА, които е със същата активна съставка и е без лекарско предписание.

175.   http://div.bg/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%81/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2-_l.a_c.98425_i.134260.html

176.   лекарство за психиката - СЕРТРАН. страничния ефект е че, забавя свършването при мъжете. И аз свършвах бързо но, след като го пих един месец се оправих. Започнете с малка доза. успех!

177.   А след като спря да го пиеш, бързото свършване не се ли завърна пак?

178.   не не се връща. Започни с половинка сутрин и половинка на обед, след една седмица по едно сутрин и обед 30 дни. не скъпо. за 30 дни 15лв.

179.   добре звучи... а с или без рецепта се взима?

180.   Значи първата седмица по половинка, а следвашите три седмици цяло???

181.   С рецепта, но може да опитате и без. В някой аптеки дават. През първата седмица едно хапче се дели на две и се взема сутрин и обед. След това се взема по едно сутрин и едно на обед. Това лекарство е лек антидепресант и страничния ефект забавя свършването. Можеш да го вземаш дълго време.

186.   това лекарство наистина ли помага след 30дневен прием и има ли странични ефекти:) като го гледам го дават за лекуване на депресията

187.   Аз имам проблема, че когато лъскам и вече усещам онова яко чувство излиза една прозрачна течност но дори не хвърчи. Моля ви помогнете!!! Дали това е сперма или не. Казвам се Иван на 13 съм. Моля помогнете и ако е сперма значи свършвам бързо...

188.   187, спокойно - това не е сперма, а е т. н. „смазка“ - простатен секрет, който помага при полов акт като смазка. Надявам се и при мастурбация да помага. В него по принцип може да има и сперматозоици, самата сперма е над 90% простатен секрет + малко като маса полови клетки - сперматозоиди.
Ти си още малък да еякулираш, спокойно. Като се окосмиш и порастнеш, при свършване, ще има и еякулация на семенна течност, която не е прозрачна, а секрет на мръсно бели парцали от клетки и простатен секрет. Иначе винаги ще изтича преди това тази прозрачна течност. Това е нормално и хубаво

189.   Лидокаина на спрей помага за бързото свършване така ли, и по 1 пръскане ли трябва :)

190.   това лекарство СЕРТРАН, гледам че го дават за психиката. нели е опасно без да се пита лекар и да се пей.

191.   При мен е различно, но мисля, че е психическа нагласа

192.   И аз свършвам сравнително бързо, но ако свършваш бързо значи приятелката ти наистина те привлича и те възбужда... не е чак толкова страшно според мен

193.   Като свършваш бързо значи, че определено имаш проблем. Всеки си харесва приятелката, но да ти кажа - питай приятелката си, какво ? е, като свършваш така. Лекувай се. Признат проблем е половин проблем

194.   леле не съм единствен-олекна ми, и аз свършвам бърже, бе какво ли не опитвах, по време на секс си мислех за футбол ма пак не помага, след 10 минути набора повръща.

195.   аз имам подобен проблем само първияпът след което на2 3 4 5 съм направо фурия трябва по често да го практекуваш сетивните клетки на главичката намаляват от самосебе си

196.   ТРИ ВАЖНИ СТЪПКИ ЗА МЪЖЕТЕ (Свършвам прекалено бързо)

Мъже, това съвсем не е проблем ако го приемете нормално и умеете да задоволявате човека до себе си. Ето 3 лесни стъпки за успешно взаимно удоволствие от Polina_ex

1. Възбудете приятелката си толкова много, че по време на акта да свърши заедно с вас.

2. Можете да задоволите приятелката си с един оргазъм преди акта, още един по време на акта и още един след акта. Няма да има никакъв проблем ако свършвате бързо, защото приятелката ви ще е получила множество оргазми, за които да ви е благодарна.

3. Една малка женска тайна - След първото си свършване, жената може да свърши до 15 пъти, така че ако не стигнe акта, можете да приложите и продължение със симулиране на клитора и.

197.   196, всеки път при първите вкарвания ме боли, най-хубавият оргазъм за мен е точно по време на секс. За какво си мислиш, че ще правя секс, ако не свършвам по време на него? Хем първоначално ще ме боли, хем точно ще се възбудя и край. И да свърша след това, няма да е толкова хубаво. С това, което пишеш, откри Америка, да не би мъжете да не ги правят тези неща, дори и да успяват да се справят по време на секс, пак правят и другите ласки.

П.П. Числото 15 не зная от къде го извади, но може и повече. Ама не, никой не знае, че жената може да си свършва колкото иска... брей каква женска тайна. :Д

198.   Здравейте и от мен! При мен проблема е, че пенисът ми е 16-17 см и свършвам нормално(някои път 5 мин някой 20-30) но размерът ме притеснява :( Вие какво мислите?

204.   Здравейте при мен проблемът е че не искам да пускам сперма но го правя нещо в мен ме кара да го направя моля ви ми кажете как да спра да пускам сперма

205.   аз като си бия чикия за 1 мин сваршвам, какво да направя, че да сваршвам след повече време? мисля че ако направя секс ще го вкарам 4-5 пъти на момичето и ще свърша а това според мен е унизително, моля Ви дайте съвет как да забавя сваршването..

206.   За всички, които свършват бързо:
Преди да правите секс мастурбирайте един-два пъти до свършване. Колкото повече мастурбирате толкова повече време ви отнема. Не прекалявайте обаче - може да стане изморително и дори болезнено.

207.   Ейй... на какви ли не глупости се начетох тука! Истината според мен е самоконтрол. Работата със любовната игра и така нататък е ясна. Идеята е как да задържим свършването по време на самия акт. Това което правя лично аз и според мен действа доста добре е следното: когато се стигне до проникване правете го по-бавно, по някое време забързайте, после отново по-бавно и така ги редувайте, когато усетите, че ще свършите извадете го за малко почивка като през това време можете да продължите за 20 тина секунди с малко шпаклички. Когато усетите, че сте прекъснали свършването продължете. Така се издържа доста стига да успеете да усетите момента на време и да прекъснете изпразването успешно. Когато обаче, видите/усетите, че вашето момиче е на път да свърши, можете да завършите работата с няколко бързи тласъка и да свършите заедно или пък ако усетите, че владеете положението, може би, пък да я накарате да свърши пак :) Това е от мен надявам се да съм помогнал ;)

208.   Само дето като го извадя и ми омеква...

209.   Здравеите и от мен и аз имах същия проблем, които никак не е приятен както за вас така и вашата половинка всичко е на психическа основа!!! Успеетели да овладеете психиката всичко ще е наред

210.   За този Лидокаин спрей.. когато пръсна 2 пъти примерно и изчакам 3-4минути преди полов акт трябва ли да си измия члена или ефекта се губи така :)

211.   опитвам се да разбера как действа хапчето euromax
моят проблем е че след стотици забежки сега малко след 50-те героят неще да става. имал съм безброй актове /не целя да ви депресирам но над 3 часа - уточнявам с любовната игра / просто винаги съм обожавал секса и дългата продължителност ми е носила наслада.
но сега.... :(
за протокола всяка сутрин и вечер се... самозадоволявам но "той" не еректира..
дали проблемът ми е... стотиците актове с голяма продължителност и стискане да не свърша бързо..

212.   Момчета положението е ОФСАЙТ. Едно, че свършвам бързо ами започна и да не слуша. При нас със съпругата сексуалната игра е само от моя страна. До сега не ми е правила свирка. Държи го, прави ми чикии, изпразва ме, а аз искам-свирка.
А сега ме питайте защо ходя по чуждо! Ще ходя, като не получавам това което искам в къщи!

214.   Е- на какви неща се начетох. Особенно номер 212-тя жена ти не иска да ти прави свирка... при мен е обратно-аз му правя свирка-а той никога орална любов на мен-но това не е болка за умиралка. Въпросът е, че и продължителността на самия акт е малка-около 5 минути, понякога и повече, но рядко. Говорих със съпруга ми, а той се депресирва от това и даже не иска да правим секс. Казва, че не е кранче да се спре и съм се занимавала с глупости като съм четяла разни неща в Нета. Правим секс около 3 пъти в месеца. Проблемът е, че по-рано аз не исках секс и даже се мислех за фригидна. Но бях с друг мъж и тогава нещо се отприщи в мен-станах много сексуална. Сега аз искам-той-не, а преди беше обратното.

215.   Преди и аз свършвах бързо, но дойде денят в който се влюбих в една жена. Толкова исках да я задоволя, че като ми идваше тя усещаше и започваше да вика"не нее". Това ми действаше като страхотен стимул и стисках докато свършим и двамата.. Страхотно беше. От стискането на жените само ще кажа "Можете да си представите колко голям и твърд става". :)

216.   Аз по принцип първия път свършвам за около 15 минути. Следващите пъти, разбира се, времето се удължава. Точно когато усещам, че наближава еякулация мисля за нещо друго и когато се успокоя продължавам...

217.   Първия път за 3-4 минути, а втория няма свършване, много странно.. интересно е, че приятелката ми не издържа на любовна игра, някъде към 5 минути и вече иска да почваме с войника...

218.   Изглежда много мъже имат този проблем. Хубавото е, че искат да го разрешат по някакъв начин, защото има и такива на които не им пука. Те си свършват, а жената...
Решението на 118 е направо върхът. :) Лошото е ако жената реши да те смени.

А 129 ми се иска да го попитам, как мацката да се потруди, доколкото ми е ясно ти ще свършиш, но тя... Не е ли редно ти да се потрудиш предварително, за да свърши и тя. Аз обожавам френската, мъжа ми също, но защо само аз я правя, а той никога. Ето защо се стига до там да се търси удоволствието на друго място. Един път в месеца и за 2- 3 минути секс ли е? А и не търси решение на проблема, ако му намекна нещо се сърди и фучи.
Евала на всички, които искат да успеят. Успех!

219.   "Изглежда много мъже имат този проблем"
Тва не е проблем, мъжът така е устроен - да свършва бързо.
По-скоро е проблем за жената, ощетена от природата.

Проблемът не е бързото свършване а вината за това, която е напълно абсурдна.
Друг е въпроса и желанието на мъжа да не бъде егоист.
И питам жените които мастурбират колко им трябва да свършат? едва ли повече от пет минутки.

220.   Леле... Реших да прочета темата.. а бе хора, на вас явно нещо здравето не ви е наред... Доколкото разбрах от всички прочетени коментари, бързосвършващите го прешчт без презерватив... И ПОСЛЕ НЕ МОВЕТЕ ДА ГО ВДИГНЕТЕ ОТНОВО? Това ми е адски чудно... Когато го правим с моя приятел с презрватив, свършва доста бавно.. а без - по- бързо... и следва 2-ри път.. ии няма нужда от почивка.. свършвал е над 7 пъти (аз тройно колкото него) и малкия приятел все още е прав.... И ето го и моя съвет.. пробвайте след 1-то свършване с НЕЯ отново.. после пак... и пак... ;)

221.   М-47 Не се права на е, , , , , ч но като по млад свършвах до 3 пъти без да спада и без да го вадя, сега пък жена ми ме язди по цяла нощ и много трудно свършвам! Пробвах с една проститутка и тя ми каза-цитирам(Абе ти много трудно се празниш)! Съвсем откровенно го казвам! Много ми е смешно за тия 5-10 минутки, е в началото е гот но после като се разлигави а иди та се празни! На тая възраст си имам и друга жена колкото и да не вярвате!

222.   Ледокаин спрей не помага, взех го от Аптеката и нищо не става, не е добър вариянт това

224.   не знам но много неща опитах но нищо не ми помага вече се отчаях искам да си направя вазектомия защото след свършване се чусвам много изморен и спа по цял ден, много бавно се възтановявам, не мога да си позволя да повторя защото ще трябва цяла седмица да се възтановя, докъто се съблека и съм свършил просто незнам вече какво да опитам

225.   искам да знам, как да се въстановя най бързо след свършване защато се чуставам няколко дена като като пребит не стига че и бързо свършвам, затова искам да си направя вазектомия за да не мога да се изпразвам пък и вече съм на 50 години

151-200 от 276