Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените - секс с чужденци
Въпроса ми е насочен към дамите. Много съм любопитен някога искало ли ви се е да правите секс с чужденци - африканци, афганистанци и т.н, мъже с тъмна кожа. Просто ми е интересно какви са желанията на жените.

Поздрави!

Коментари

51-100 от 222

53.   51 "На 20 години съм не съм имала милиони мъже"

54.   51. приятелят ми не е чужденец, а мулат. Роден е и винаги е живял в България. Нямам нищо против българите, напротив уча в Щатите. И от България за мен няма по- хубаво място. Не мисля, че хората трябва да се съдят по това колко бели или колко черни са, а по това колко стойностни са като личност!!!!! Всеки има право на мнение и на избор. Просто се дразня когато хората отритват от обществото различните от тях и се мислят за по-добри защото за друг цвят.

55.   54, като дете може да се каже, че съм израстнал с момче като приятелят ти. (дано светът не е толкова малък,колкото е обикновено). От тази гледна точка, цветът на кожата, няма никакво значение. Ако аз съм "расист" за нещо то това е културата на някой народи.
Ралф

56.   Да ама и нашата култура е една.

57.   56 какво и е на нашата култура? Подтискаме ли някого? Жените ни ходят ли навън само с мъжко присъствие,пък било то и на 3 месечното им момченце,или може би се покриват целите при 40 градуса на сянка? В Англия до началото на 20 век бедните са имали право да продават жените си,понеже развода им е бил твърде скъп..аз не знам в България да сме правили такива неща. В Америка на жените са им пожволи да гласуват след като са позволили на робите да гласуват,явно жените не са стрували и колкото робите.
Единсвената ни грешка е,че сме твърде либерални спрямо другите култури,които скоро ще погълнат нашата... ама това е друга тема.

Мила

58.   Културата ни е проста.

59.   :) Мила, ако искаш ми остави скайп. Ще се радвам да поговорим някой път.
Ралф

61.   56, това е твърдение без обосновка,по същата логика аз мога да кажа,че слънцето е синьо... обоснови се защо мислиш така и може и да успееш да ме убедиш...

Мила

62.   Aз имам връзка с германец от 7 месеца и нз защо 35 има такова мнение за тях, може би има и такива но всеки човек си е индивидуален и това е колкото и да не ви харесва, моя човек е възпитан и умен. а по темата с чужденец или не няма смисъл да си мъчите мозъците то ако ще става ще стане любовта си е любов и секса си е секс. аз дори съм склонна да сключа брак с него не ме интересува че е германец ако е свестен, обича ме и ме подкрепя нищо не ми пречи. а и да отношението им към жените и много по различно, знаят как да те предлазположат за разлика от много българи..............

63.   Ралф,60ти коментар е мой :)

Мила

64.   Излез на вън и се огледай отдели един ден да наблюдаваш хората без значение възрастта и пола и ще забележиш, че простотата блика от всеки.
Не е добре обосновано и ще го оспориш но е истина до голяма степен, ако искаш не е нужно даже да ходих някъде на специално място отиди в близкия супермаркет и ще видиш за какво става на въпрос.

65.   62, твоят случай е друг-ти говориш за европеец,а не за маймуна!

66.   Офф, я идете да се лекувате! Маймуни, "висшата" бяла раса - аман от болни мозъци! Расизмът е тумор на мисленето и тия с расистките изказвания имат спешна нужда от лечение! В една нормална държава можеха да ви осъдят, ако наречете някой с различен цвят на кожата "маймуна". Че и парадирате с това на всичкото отгоре. Отврат!

67.   Oт една година съм омъжена и живея с французин, прерфектен съпруг и любовник,какво като не е българин, не мирише на чесън като нашенец

68.   ЧЕТА ТУКА РАЗНИ КОМЕНТАРИ,КОИТО МЕ ПРОВУКИРАХА ДА ДАМ СВОЯ.АЗ РАБОТЕХ ДОСТА ВРЕМЕ С ТУРЦИ ПО СТЕЧЕНИЕ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА,ГОВОРЯ И ЕЗИКА ИМ ЗАРАДИ БИВШАТА МИ РАБОТА.РАБОТИЛ СЪМ И ПОЗНАВАМ И ПО НЕВОЛЯ СЪМ ЖИВЯЛ С ТУРЦИ,КАКВИ ЛИ НЕ ПОЗНАВАМ-БУРСЕНСКИ,ОДРИНСКИ,ИСТАМБУЛСКИ,ИЗМИРСКИ,АНКАРСКИ,КЪРДЙАЛИЙСКИ,ШУМЕНСКИ,ТЪРГОВИШКИ И ДА ВИ КАЖА РАЗЛИКА НЯМА.

ЕДВА ЛИ ИМАТЕ И МАЛКА ПРЕДСТВА,КАКВО ВСЪЩНОСТ ПРЕДСТАВЛЯВАТ.ШЕФА МИ МУЛТИМИЛИОНЕР НАЛИТАШЕ КАТО НЕВИДЯЛ И ПОРЪЧВАШЕ КУРВИ КАТО ДОЙДЕ В БЪЛГАРИЯ.ЗАСИЧАЛ СЪМ ГО ДЕГИЗИРАН ПРЕД БЛОК В СТУДЕНТСИ ГРАД ДА МЪРСУВА,И ТОВА Е ЧОВЕК С ПРЕТЕНЦИЙ И ПОЛОЖЕНИЕ.

НЕ СЪМ РАСИСТ,НО ТОВА,КОЕТО СЪМ ВИДЯЛ Е ДОСТАТЪЧНО МНОГО!!! РОДИТЕЛИТЕ МИ СА ИМ ПОМАГАЛИ МНОГО И СА ГИ ПРИЮТЯВАЛИ В КЪЩИ,КАТО СА ГИ ИЗСЕЛВАЛИ,ЧЕ ЖИВЕЕМ БЛИЗО ДО ГРАНИЦАТА.КУПУВАЛИ СА ЛЕКАРСТВА СЪС СОБСТВЕНИ СРЕДСТВА И СА СЕ ЗАПАСЯВАЛИ ЗА ДА ПОСРЕЩАТ ДРУГИ,ЕИ ТАКА,ОТ ЧОВЕЩИНА СА ПРЕВЪРНАЛИ КЪЩАТА НИ В ЛЕЧЕБНИЦА,НО ОТ ТЕЗИ ХОРА ОСВЕН ДА НИ ОБЕРАТ И ДР МН П- ДОЛНИ МИЗЕРИЙ ДР НЕ СМЕ ВИДЕЛИ.

ТОВА СЪВСЕМ НЕ Е ВСИЧКО.СЕСТРА МИ ЖИВЯ ДО ПРЕДИ ГОДИНА С ЕДИН УЖ С БИЗНЕС ПОЛОЖЕНИЕ,ЦИВИЛИЗОВАН,В ПО-ЕЛИТНА СРЕДА...БЕШЕ КОШМАР!!!! ТО НЕ БЕШЕ ТОРМОЗ,ЗАПЛАХИ С УБИСТВО,С ОТВЛИЧАНЕ,С ПОДКУПИ С ПОБОИ НАД НЕЯ,ЯРОСТНА РЕВНОСТ,СПЕШЕ МИ ПРЕД ВРАТАТА ЗА ДА МЕ СЛЕДИ ЗА ДА ГО ОТВЕДА ДО НЕЯ.ПРИНУДИХ СЕ СЛЕД КАТО ЗАРАДИ ПОЛОЖЕНИЕТО МУ ПОЛИЦИЯТА СИ ЗАТВОРИ ОЧИТЕ,ДА СЪБЕРА ЕДНА СОЛИДНА ГРУПА ПРИЯТЕЛИ И ДА ГО СМАЖА.
ТОВА ПАК НЕ Е ВСИЧКО!

А ЗНАЕТЕ ЛИ,ЧЕ ИМА ТУРСКА ЧЕРНА,БЯЛА И ВСАКАКВА МАГИЯ?!?!?! АЗ ЗНАМ И СЪМ ВИЖДАЛ С ОЧИТЕ СИ КАК Я ПРАВЯТ И ПОСЛЕДСТВИЯТА ОТ НЕЯ ЗА ДА ЗАДЪРЖАТ НА СИЛА НЯКОЙ ИЛИ ДА ГО УНИЩОЖАТ!!! ДА, ЗВУЧИ КАТО ФИЛМ НА УЖАСИТЕ,АМА Е ИСТИНА!!! А ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ ИЗПОЛЗВАТ ЗА НАПРАВАТА ПАРЧЕ ОТ ГНЕЗДО,ПРЪСТ ОТ ГРОБ,САПУН,МЪРТВЕШКА ВОДА И Т.Н.ПРОСТО Е УЖАСЯВАЩО!!!! ТА ОСВЕН НОМЕР 20 ЯВНО ДР СИ НЯМАТЕ И НА ИДЕЯ,КАВО ГАДНО,ДОЛНО,МРЪСНО,КРАДЛИВО,НАГЛО,БЕЗОЧЛИВО И ПОДЛО ПЛЕМЕ СА...

Е,ЧЕТЕТЕ ИСТОРИЯТА НИ И НЕ Я ПОДЦЕНЯВАИТЕ,НИЩО НЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛО У ТЯХ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КАКВИ СА,КЪДЕ ЖИВЕЯТ,КАКЪВ ИМ Е СОЦИАЛНИЯ СТАТУС И Т.Н!!! ЕБЕТЕ СЕ С ТУРЧАЛЯТА,АКО ИСКАТЕ,НО СЪВЕТА МИ Е БЯГАЙТЕ ОТ ТАЗИ НАПАСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

69.   Вие всички сте расисти... и мисленето вие от преди 100 години... колко сте жалки. Трябвало е още 2 по 500 години да сте седяли в турско робство прост народ проста държава.... и никога няма да се промените!!! Няма по чистоплътни от турците, а това че ни бъркате с циганите е друг въпрос. ТУРЧИН И ЦИГАНИН НЕ Е ЕДНО И СЪЩО. Циганите си имат техен език, а турците друг език. Едното няма нищо общо с другото.... Но вие за съжеление не може да го разберете.....

70.   Аз пък какво да кажа, като приятелят ми е американец? :) От 7 месеца сме заедно иии сексът е страхотен.

71.   Незнам защо всички се изразявате доста крайно. Всеки има право на личен живот. Приятелят ми е африканец и мога да ви кажа, че едно от хубавите неща които са ми се случвали. На 25 години съм и съм имала доста български гаджета, но нито един не успя да ми даде тази сигурност и разбиране,което получух от него. По нагоре видях че се споменава как само грозни и глупави жени се мъкнат с така наречените (маймуни),но мисля ,че това мнение е изречено от човек на който умственият му капацитет изостава.(не го приемайте като обида) Те също са хора и заслужават да бъдат уважавани .Ако не ги харесвате -недейте -просто никой не ви кара.
Искам и да споделя,че аз ще се омъжа за него и се надявам да имам много деца (независимо дали ще са мулати или черни) и не мисля че ще ги обрека на нешо повече от това да имат за родина 2 континента и да уважават различните от тях повече от колкото Вие го правите.
Найстина съжалявам, че българсите мъже не са това което всички ние искаме да бъдат. По голямата част пълни простаци почитащи единствено собственото си его , което гласи (аз съм най-великият),никои не може да изпие повече от мен и виж я и тая каква долна к...а е...
За това момичета, ако намерите някой с различен цвят на кожата, но сте щастливи с тях не слушайте никои , а само сърцето си. Расизъм винаги ще има, но той ли ще се окаже по значителен от вашето щастие????
:)))

72.   Нека сега и аз да го кажа на Ралф и подобие-висши раси.Бях омъжена за представител на така наречената от вас висша раса-който изостави мен и сина си и хукна да си избива комлексите.Сега нека и аз да обобщя висшата раса, защото досега обобщавахте само маймуните.Та да обобщим и нея-мързеливи мъже които се оставят жената да работи на две места за да издържа семейство, на всичкото отгоре с високо самочувствие, изтъквайки се пред другите и то не с нещо стойностно а кой с колко е бил и колко бил изпил, смърдящи на чесън на пот и каквото там...въздухари, лъжци не рядко пребиващи жените си, в повечето случаи неспособни да изкарат и два лева но са с големи претенций за всичко, винаги изтъквайки колко са добри любовници, но само жена която може да сравни би могла да каже колко са смешни, да играят комар да лъжат пият псуват и кръшкат и най-вече велики всезнайковци зад което личи голямата им простащина.Та така Ралф-сигурна съм че не си съгласен-това е моят поглед не само за бившият ми мъж а и общи впечатления.Благодарение на представителя на висшата класа сама в чужд град на квартира успявам вече 10год.да отгледам сама сина си.Който смея да се похваля съм отгледала един интелигентен образован и високо морален мъж- по нищо не приличащ на висшата ви класа.Към днешна дата съм омъжена за арабин иии... да- той наистина няма нищо общо с вашата висша раса Слава Богу.Знам че не би повярвал но когато опознах тези хора разбрах за съжаление каква просташка нация сме.Та...ставаше дума и за секса тук- първо ДА тези хора са изключително чистоплътни и второ- ако можеше да знаеш какво е усещането би ми завидял.И последно - не се вълнувай толкова ...

73.   Евала 72

74.   22 не мога да повярвам че едно 25 год. момиче е такав расист, отвращават ме такива като теб. хората никога не се делят по цвят на кожата.

75.   Имам приятел африканец. Не деля хората по цветове, преценявам ги по личните им качества.

76.   Приятелят ми е чернокож, не се притеснявам от това и не съм съгласна, че предимно ниско интелигентни български момичета излизат с такива мъже. Аз не преценявам хората според цвета на кожата, но според умствения и душевния им багаж. Приятелят ми е интелигентен, много чистоплътен, внимателен и много мил. Отнася се с мен като с дама (не ми дава дори да докосна вратата на колата, когато влизам или излизам от нея - нещо, което никога не ми се е случвало с българин), уважава ме като жена и всячески ми го показва. Единственото, за което искрено съжалявам е че е далеч от България......

77.   Не знам за вас, но аз искам да правя секс с холандец!!! :D

78.   Нм 77 нямаш проблеми,ще ти изпратя,не един,ако искаш няколко :).Много са коментарите по темата,не можах да ги прочета :).Искам да кажа едно.Ако трябваше мъжете да сме без тази "ужасна кожа",досещате се за какво говоря,тогава така щяхме да сме създадени от бога...всичко което имамепо нас,е с някаква цел.

79.   Интересно ми е защо искаш да правиш секс с холандец- по-добри са в леглото или какво? Просто ми е любопитно. А до колкото дали бих спала с мъж от друга раса-защо не. не съм расистка-всички сме хора все пак!

80.   до номер 22 - Догнусява ме,като видя млади хора тук със цигани,турци или негри.Расизмът винаги го е имало и ще го има. - ето това го има само в България, обиколила съм цяла Европа, понастоящем живея в западна европа, тук нама такова нещо , никъде не видях подобно отношение към различните по цвят на кожата, различните по националност, само ние сме най велики - да да ама не, ние сме кенефа на европа, ама не е важно какви сме, по важно е за какви се мислим , нали?

81.   Аз съм спала с няколко турци и беше страхотно. Която не е опитала не знае какво изпуска.
Ф21

82.   Миришеше ти на отцет нали? И малко на нишадър. А колко мазни бяха а? Супер а?

83.   Гледам тук много акъли са се събрали от висшата раса. Къде ние грозните, неграмотни и тъпи жени сме тръгнали да спорим с тях.. та нали те са умни, красиви и морални наследници на ВИСШАТА РАСА??? Осъзнайте се бе хора смешни ставате с тия глупости, не знам кой е ограничен в случая - жените които си падат по мъже от друга раса или вие расисти без грам уважение към другите култури. Първо сме хора после сме различни. Спрете с тая злоба, за това България ще е в това положение. Какво са ви направили негрите например? Да не би някоя "маймуна" (както ги наричате) да ви е изколил семейството или да ви е ограбил???? .. За турците ясно защо ги мразите, но нали знаете: "Народ който живее с миналото си няма шанс за по-добро бъдеще" ...

84.   Момичета къде ги намирате тия мулати? Искам и аз едно такова шоколадче ама не съм виждала тук в София и изобщо в Бг, само негри, но са прекалено черни (нямам нищо против тях, бих имала приятелски отношения, но нищо повече). Мулатите са много секси. Искам и аз!!!
Желая ви многоооо любов.....

85.   Как откъде? Връщат ги от Франция. Иди на летището да ги чакаш.

86.   Защо ли ми се струва че тези изявени расисти изпълнени със жлъч и злоба нещо им хлопа дъската???? А даже и цялото дюшеме...Прочете пак "елементите" като 22 и други подобни... Не мислите ли? Горките - как ли се живее с толкова помия и злоба...

88.   Аз съм на 23 години и не изпитвам грам уважение към жен, които са имали интимни отношеня с други раси.

Какво ви става бе?! Заради едното удоволствие се чукате с негри, турци и какви ли не. Съществуват ли за вас понятия като чест и национално достойнство?

Вие сте болни индивиди, но болни наричате тези, които ви го казват.

Расисти били. Да, расист съм, не защото съм комплексар, а защото имам самоуважение. Честно казано, като видя българка с чужденец, ми идват лоши мисли.

За скапаното си удоволствие, сте заплюли достойнство и морал.

89.   Майка ми и баща ми ме изпратиха да живея сама в Сащ на 17 години. Тази година напрах 30 години и тепърва осъзнавам, че недължа никому данък обществено мнение. Следкато от малка вземам сама решения съм ходила с голям спектрум от националности и раси. Няма да ги изброявам, защото това не е от значение. Както всеки нормален човек има раси, които аз лично не намирам за превликателни, но едно е сигорно, ако някой ги намира за сексапилни аз имам достатъчно възпитание да знам, че аз уважавам техния избор, както и очаквам те да уважават моя. Всяки влак си има пътници. С годините осъзнавам, че българската нация е много расистка. Това което не спира да ме смайва е новодошлите българи в Америка. Някой от тях осъзнават, че с нищо не са по добри от всички останали(следкато засъжеление биват третирани по-зле от мексиканците и черните), но някой до гроб ще се блъскат в гърдите. Всичко е до личен вкус и ако има взаимно уважение то външноста е второстепенна. "По дрехите посрещай по ума изпращай"

А ако трябва да съм честна за секса за сега Българин и Африкано-Американец си делят първото място. За най- лош секс за съжеление Българин и Филипинец си делят мястото.

90.   стига! Как може да има расизъм в секса!
Това е чисто естествен акт, нека всеки си го прави с хората, които го привличат.

Аз лично харесвам скандинавците, но и българите от Северна България. Много съм висока и просто ми трябва голям, тежък и едър мъж. Не знам защо ми харесват сексуално мъже със светла кожа и груби черти на лицето (скандинавците) или пък българите от Севера(макар,че при българите е относително,защото са страшен микс). Няма логика. Имах в университета една преподавателка от Северна Европа, ходих екстра на нейните упражнения,защото се подмокрях от възбуда. А тя беше жена!
Приятелят ми е немец, но родът му идва от севера, висок е 1,95 и тежи към 105 кг., за немските стандарти е грозен дори, но само като го видя и се възбуждам.

Нямам нищо против и другите раси. Даже гледам с удоволствие японско порно Hentai и са ми казали,че японците в действително така правят секс. Ако бях свободна, с удоволствие и с японец.
За съжаление едрият ми приятел не може да бъде грубичък, защото е свикнал да си мери силите, а дребните японци нямат този проблем

92.   Имах връзка с чернокож. Секса беше наистина невероятен. Много ми е мъчно, че се разделихме и знаете ли защо? Защото ходи и с други. Нима това е негърска черта? ПРосто мъжете сте си такива бели или черни. Винаги в началото внимателни, страснти, всеотдайни, след като разберат, че те притежават започват да се оглеждат за нещо друго.
Искам само да кажа, че беше абсолютно чистоплътен и с невероятно гладка кожа. Чисто физическото усещане е несравнимо с нищо друго. СТига да намеря друг бих пробвала отново, но този път няма да се доверя толкова лесно.

93.   Не мога да повярвам - жените не държат изобщо на честта си. Ако имат полза или просто за кеф - чукат се с някой, нямат самоуважение. Даже с черни подчовеци се чукат, гнус ме е от реалността, в която живея заради вас, мръсни изроди!

94.   Мен лично ме е гнус и не иснам да пробвам и не бих и пробвала!!!

95.   По принцип съм мислила за негър, или мулат, или виетнамец, но някой който ми хареса, но ако се стигне до там май ще сеп огнуся.. незнам

96.   N 93 - иска ми се да се изкажа и аз по темата. Та... живея в чужбина, имам много добър приятел, който е тъмнокож, не ми е любовник и не спя с него, този " черни подчовеци" говори изключително компетентно за историята на Африка, / kой ли нашенец знае историята на Европа като изключвам специалистите/, този така наречен подчовек говори и пише много добре 5 езика - не искам да коментирам другите, но аз не говоря и не пиша на 5 езика. Има в Бг такива хора, които говорят повече езици, но колко са те. Във входа имаме 4 човека тъмнокожи, и 4-мата говорят мин. 3 езика. Та въпроса ми към Вас N 93 е - колко човека от вашия вход познавате които да приличат на подчовеците?

97.   N 93 Въпросът не е колко черни познаваш, които говорят 3-4 езика, въпросът е да имаш чест. Да, черните могат да се приспособяват, учат езици и т. н. , но ти знаеш ли черен да е изобретил нещо, което е допринесло за т. нар. Цивилизация? Не бъркай приспособяване с интелект.

Не казвам, че не може да имаш такива приятели, но да се чукаш с такива е унижение за теб и за твоята раса. Расизмът трябва да се преразгледа, защото не е обвързан с омраза, а със самоуважение.

98.   Смешници пълни сте. Умирам си за негри, мулати, араби и всякакви други нации и раси. Само без цигани!!! Наслушала съм се и съм се нагледала на бг мъже и са ми противни вече и скучни.

99.   Думата подчовек е супер смешна. Вярно, че е точна калка на Untermensch, но просто звучи тъпо:)

101.   Турците, циганите и българите са от една раса - Европеидната. Тоест, който мрази цигани или турци не мъже да бъде расист, защото е от същата раса. Заради 5 те века мачкане и гнет от страна на турците, смятам че те са под нивото на земни червеи за да ги коментирам. Циганите са мразени даже и от турците, което ги приравнява на нивото на блатни бълхи - абсолютни отрепки. Негрите са брутална раса, в която интелектът няма място, защото всяка мозъчна клетка е превърната в мускулна. Това значи че чернилката първо ще ви утрепе или пребие, а после ще провери дали си е струвало. Който мисли негроците за пичове - да заповяда в Южния Център на Лос Анжелес, там на отбивката от магистралата има знаци с череп и кости на жълт фон с надписи "смъртна зона" (Death Zone). 56 % от негрите са изоставени от бащите си още преди раждането си, тоест са си копелета в пълния смисъл.

102.   Извинявай, 101, обаче темата е за секс с чужденци, а не бизнес с чужденци или брак с чужденци, или нещо друго.
Аз лично съм правила секс с повече чужденци, отколкото българи (3 на 2). Предпочитам, ако имам неангажираща връзка да е с чужденец, защото така съм сигурна, че усложнения няма да има и си оставаме с приятелски чувства.

103.   От всяка народност и раса си има и хубави хора и боклуци. ако мъжът независимо какъв кара една жена да се чуства добре що не. много приказки се изговориха за мюсюлманите и турците. почетете малко самата религия ги задължава да се мият 5 пъти на ден, а след секс да се изкъпят преди да излезнат от къщи. нито миришат нито си го позволяват. напротив живея в мюсюлманска държава и въппеки жегите никои не ми е замирисал неприятно. за сметка на това даже в градския транспорт в България можеш да намериш мъже дето вонят на пор. то си е до възпитание и самоуважение не до етнос. да и са много повече мъже от българите не само в секса но и знаят как да накарат една жена да се чуства добре

104.   Извинявай 102, но специално при жената секса често си е чист бизнес, а не рядко води до брак... както има виц : защо булките винаги са усмихнати на сватбената снимка? Защото повече няма да се налага да правят свирки! А това за неангаже връзката и приятелските чувства е такъв бозав лигоч, дето никога не е верен... в общи линии ако се отнасяш приятелски към българката, тя не ти пуска. Ако искаш да я шебе, тя веднага вади списък с претенции и изисквания... и най - бруталното от всичко е че за българката чужденците са 10 пъти по - атрактивни отколкото нейните сънародници... ей това ме изумява направо. Но - щом сте решили, правете кефа на негрите, макар че у нас си имаме магарета и коне, ако причината да им налитате е чепа :)

105.   103, как по - точно арабелите те карат като жена да се чувстваш добре ( и това значи ли че по принцип се чувстваш зле )? Щото се сещам за точно 2 разлики между тях и останалите мъже по Света - 1. Обожават да разширяват анусите на жените си с всекидневен ректален секс и 2. Бият жените си с и без повод. Компилацията от двата им навика вероятно те кара да се чувстваш на 77-мото небе - след 100-те тояги, шута и шамара три часов анален секс :):):)

106.   Интересно как само преди 150 г. българки са се самоубивали пред угрозата да правят секс с турци, а днес сами напират да ги възседнат? Да кажем нещо и за негрите - имат 5 пъти по - силни гени от другите раси и ако една жена веднъж роди негърче ( мелезче, щото тя е бяла все пак ), и след това бъде заплождана от бели мъже, тя до края ще ражда пак... негърчета ( МЕЛЕЗЧЕТА) и така ще стане и с дъщеря й, та чак внучката й може да се изчисти от чернилото в рода. След 100 години се махат негърските гени, имайте го предвид. Рода ви ще изчезне заради един негърски чеп???

51-100 от 222