Защо българските жени предпочитат чернокожи и мюсюлмани пред българските мъже?
Пише Ви български студент от Германия, на 22 г. В моя университет учат и други българи и това, което ми прави впечатление е, че масово се хващат за чернокожи и мюсюлмани. От близкия ни кръг едното момиче ходи с местен германски турчин, другото с албанец от Македония, но живеещ в Германия, третата с чернокож от Нигерия, но той е християнин, четвъртата с кюрд, пак от Германия, а петата със суданец, също мюсюлманин. Тези девойки станаха изключително високомерни и надмени към нас българските момчета. В същото време обаче познавам други три момичета от Македония, също студентки с български паспорти, но ревностни християнки и тяхното поведение по нищо не може да се сравни с това на другите българки. Винаги са добронамерени към нас и избягват всякакви контакти с лица от друга раса и религия. Едното момиче е завършило СУ и сега кара магистратура в Германия и е страшно начетено. Говори толкова чист български език, направо наслада за слуха.
Защо така се получава и от къде идва тази разлика в поведението? Не мога да намеря отговор!
От друга страна чета по форумите, че българските мъже нямали избор и шанс сред чужденките и затова се женели само за българки, т. е. излиза, че и тези българки, които се омъжват за
българи нямат шанс сред чуждите мъже.
Още се пише, че българите били расисти. Е, какви расисти са при положение, че всяка втора е готова да спи с чернокож и мюсюлманин? !
Моля, споделете разсъждения, ако сте се замисляли по тези въпроси?

Коментари

201-250 от 260

240.   Защото българските мъже не стават за нищо! Факт!

241.   Номер 239, обяснението ти е извънредно плоско. Приятелят ми е чернокож и очакваме дете, но живеем в България и нямаме намерение да емигрираме където и да е. Детето ще има българско име и чужда фамилия - на бащата. Това предателско ли е?

242.   До 76 . Ти се опитваш да ни обясниш колко си напредничава и модерна, защото си се поддала на един цветнокож в чужбина...Това, което аз чувам е следното - “толкова ми е слаба главата и възпитанието, че се вързах на западноевропейските простотии и наистина повярвах в техните идеи. Толкова съм модерна, че всяка една глупост дошла оттам ми се струва манна небесна, и полегнах на първата чернилка, дето ме померпи едно кафе“ - Помисли, един имаше модерната идея да изпържи едни 6 милиона в газовите камери - и всички му ръкопляскаха...Сега - балкански превод на реалността за теб. Хванал те е мъж, който е наясно, че жена бяла от местните няма да го поиска никога, защото каквото и да дрънкат на обществени места, у дома мислят друго. Говорим не за белите боклуци , а за жените от сой. Той е британец, колкото аз съм турчин - това , че Турция е влядяла България 500 години не ни прави поданици на турската империя към днешна дата, да не говорим, че е мулат, което още повече му сваля социалната стойност в тази част на света. И понеже той е наясно с това, гледа да се класира там, където може - при неувереното, без социални предрасъдъци българско момиче, на което мама цял живот е набивала, че чужденците са върха, ама то, тази балалйка българските майки я дрънкат от времето на “криворазбраната цивилизация “ насам. В този ред на мисли се сещам, че не познавам българин, хванал се с цветнокожа за брак и семейство - наясно сме, къде свършва секса и започват важните неща...Преди да започвеш да ми обясняваш за Запада, и как не съм наясно - работя над 25 години на територията на 7 държави, включително Холандия и Обединеното кралство и имам лукса да служам истинските им мисли извън политкоректните офиси. Още едно доказателство за двуличието на българката - готова е да легне с всяка отрепка с чужд паспорт, независимо от произход и цвят, но като чуе за циганин в родината си - “ Олеле, боже“ - това ако не е чиста проба избирателен расизъм на база социална принадлежност, аз не знам кое е ...Въобще, наистина има един такъв момент,че всяка задомила се навън нашенка живее с идеята ,че е стъпила на по-горна социална стълбица и държи всички да разберат , че този до нея от незнайно западно или африканско село е рода на краля. Молбата ми е , като заимаш мулатче, не му давай българско име, не прави баща си тъжен...

243.   Номер 242, абсолютно адекватно мнение. Това е истината...

244.   Всеки има право на избор с какъв човек да бъде. Това, че тези жени са избрали такива мъже, не значи, че всички българки сме така. Въпрос на предпочитания. Живеем в свят, в който всеки може да бъде с всекиго.

248.   №242, би ли разтълкувал последното си изречение.

249.   242 съм - в отговор на 248 :
Имах предвид , че повечето от тези “модерни“ жени обикновено кръщават отрочетата си с чуждоземни имена, отново да подчертаят своята непринадлежност към българският народ. Има и такива обаче, които се опитват да покажат българщина, или криворазбрано уважение, като ги кръщават на родители или на имена на велики българи. За мен това е сравнимо с оскърбление и в двата случая - ако е на родител, едва ли би бил щастлив внучето да се именува на него, а вида му да не е обичайният български, а в другия - да носи името на някой , който е давал живота си съвременната българка да не се казва Айше. Съответната девойка вече е показала колко държи на българското с избора си на партньор. Ако някой смята, че имената не са важни и не носят идентификация или послание , да си припомни Голямата Екскурзия на българските турци и от какво започна.

250.   Мъжете отиват в чужбина да бачкат, докато жените отиват в чужбина също по работа- но тяхната е да си намерят някой клон (местен, отритнат от местните жени), на който да стъпят.

251.   Номер 2

И к'во ся излиза?

Аз си плащам сметките сам, готвя си сам, пера се сам, гладя се сам, чистя сам. Не пиянствам и не пия, както и не пуша.

Висок съм 185см и спортувам, тъй като така съм възпитан от родители/пра родителите ми.

Както виждаш не си търся някоя да ме гледка, нито чакам мама да ми прати бурканите с яденето, белите гащи и изпраното пране в сака.

Но не си и търся някоя която постоянно да бъде валидирана и постоянно да съм на вълна "YASSS QUEEN!!! " за да има каквото иска и когато иска.

Не мисля, че в чужбина всички жени са цвете за мирисане, ама лошото е че тук в България има някакъв псевдо опит за модерното мислене на съвременната жена, крайноста на която е феминизъм или както обичат в Калифорния мъжа е provider... За всичко. Дори след развод.

Не мога да разбера какво искате вече, за да съм достоен избор в очите на жените. Естествено всички ще кажат "еееееми не си се постарал достатъчно" което ме накара да спра за момент и да помисля над въпроса.

Стигнах до заключението - защо не пробвам да вкарам същата енергия в други неща

И О ЧУДО!

Постигнах резултати в професионален план и в личностен план. Вярно зарязах жените и спрях да търча и да върша други наивни неща (lol колко глупав съм бил).

Но все пак... За българските жени просто не съм се постарал достатъчно.

Простете ми мили дами.

Извинявам се че (естествено) всички мъже сме 100% такива.
Извинявам се че вън вали.

И не на последно място - извинявам се че има писоари в тоалетните.

Хубва ден.

253.   А авторът бил ли е е с български мъж? То масово се правят на мутри, с голи глави, помпат във фитнеса, ходят с изсулени дрехи. Слушат чалга, рап, други стилове няма. За романтика повечето не са и чували, само сексът им е в главата. Колата си я пазят като живота си, но иначе крещят на приятелката си, обиждат я. Гледаш го обвързан, но пак сваля наляво и надясно и моли за дискретност. Може да живеят с някоя жена години, да имат дете, и пак да не и предложат брак, или да се сетят, едва когато детето стане на 18.

254.   253, абе ти прочете ли заглавието на темата??? Българите слушали рап и ходели с изсулени дрехи... ми нали от черните идва тази мода :D
После, българите слушали чалга... а мюсюлманите какво слушат, сигурно опера???
Виждала си ти чужденец само на снимка, ама тука в сайта се правиш на много отворена.

257.   До 241
Въобще не му е плоско обяснението. В много страни има така нареченитте диаспори - общности, където бившите емигранти се опитва да не късат връзка с миналото си, а да го опазят. При нас второто поколение вече едва говори езика, да не говорим за третото. Колкото до теб, няма да дам определение дали е предателско, макар че отвътре усещането ми такова, само ще кажа, че на детето ти му предстоят трудни времена в училище и след това. Сигурен съм, че и ти имаш разни негативни усещания като си с цветнокожия по улицата и ви гледат околните. Да не говорим, ако срещнете разни скинари или други такива. Истината е проста - България не е толерантна и това е разбираемо, защото има дълбоки исторически причини, които са ни опазили като нация.

258.   До номер 241: да, предателство е, българин или българка да има дете от човек, който не е от нашия етнос е най-голямото и гнусно предателство към род и родина. Няма значение цвета на кожата, расата, етноса и т. н. Без българи, България няма да я има. То това и целта. Не сте ли забелязали, че някои българки изпитват силна неприязън и животинска омраза към българските мъже без причина. Преди няколко години един човек, който не е българин изпя, че иска българските жени да раждат български деца. Така като гледам на повечето българки им е все тая дали децата им ще са от българи. На прима виста се сещам за 7-8 жени, които познавам, сега са с българи и имат деца от българи, но преди това са ходили с чужденци и са са се чифтосвали с тях. Добре, че чужденците не са толкова глупави и само изполват нашите слагачки временно, иначе не ми се мисли.... Адмирации за номер 242, пич много добре си го написал, цялото това нещо с връзките на българки с чужденци е от снобарщина и чуждопоклонство. То не че, даже повечето от тези чужденци даже са под средното ниво, като визия, доходи за стандартите на държавите, в които живеят, но десителията възпитание в антибългарски дух си казват думата.

259.   254, виждала съм, и не един. Била съм извън страната, и отношението на мъжете там е съвсем различно от това на тези тук. И това би го потвърдила всяка жена, която е срещала чужденци. Просто нашите мъже са пошли и нямат култура. Не могат да изразяват чувствата си като хората, обиждат жените както им падне, без да търсят вината в себе си за каквото и да е. Българският мъж е вечно безгрешен и тормозен, и страда от българската жена. Не е виновен за абсолютно нищо. Колко семейства познавате, където живеят без брак, нищо че имат деца, и то не малки? Какво пречи на мъжа най-накрая да предложи на жената, която му е родила деца, чисти и готви с години? Страхът и мързелът.

260.   До 259
Хайде стига с тоя рефрен за некултурния българин! Чалготеките не са пълни само с мъже, а с преобладаващо жени, които се кълчат и друсат на ориенталските зурни. Вземате от културите това, което ви изнася - да била предмет, както е на Изток, ама скъп предмет и да имала права - както е на Запад, ама да не си скъсвала задника от работа, както правят повечето от онези с истинското равноправие... С две думи - твоите права да са нечии чужди задължения. Цял живот не ви стигна отношение, като че ли това да те карат са се чувстваш специална върти земята и ни храни. Е, няма как да го получиш, като сама не предлагаш качества, които да събуждат уважение у мъжа отстреща. Феминистките и женските списания казват “ ти заслужаваш“ еди какво си! Не! Никой не заслужава нищо даром, заслужават го тези, които са се преборили за онова, което им е важно. И затова мъжете не ви го дават уважението, защото генетично са програмирани да бъдат накарани да уважават някой - всеки, който е бил в мъжка компания - група, армия, отбор, екип знае какво имам предвид.

261.   259, говориш глупости, но няма смисъл да се спори защото очевидно целта ти е да се оплюят българските мъже и да се възхваляват чужденците. Каквото и да ти се каже, ти ще си повтаряш твоето, без значение вярно ли е или не. Успех!

262.   И много ми е забавно как българката възхвалява чужденците, но не казва нито думичка за чуждите жени. Да не мислите, че сте нещо повече от тях? Да не мислите, че дори сте им равни? Стане ли въпрос за мъже - българина не става, чужденеца е страхотен. За жените обаче - гробно мълчание. Удобно!

263.   241 - За мен подобни жени са "негърски курви" които раждат мелези от наследствени примитиви, които са едно стъпало над маймуните. Хората като видят подобна "двойка" на улицата и изпадат в шок от това извращение и ги презират и клатят глави и им се повдига. Такива жени са с промит от либерална идеология мозъци и са готови да легнат с всякави примати, на запад и казват "mud sharks" или блатни акули и това са най-нископоставените и презрени бели жени. Спомням си два случая които ме шокираха и ми оставиха траен и горчив спомен за това колко ниско могат да паднат такива жени. Единия - бях в Карфур преди години и гледам една руса и хубава жена бута количка и до нея някакъв черен примат, който си цъка телефона а след количката две мелезчета. Бях толкова смаян и ужасен, че изпаднах в шок, спрях и само ги гледах втренчено а жената се направи, че не забелязва а негъра само си цъкаше в телефона. Другия случай - прибирах се от фитнес и минах покрай едно кафене на открито на стадиона и там на масата насядали десетина негри от тези футболистите, които ги взимат да играят и зад тях стоят прави като бели робини красиви бели жени. Като ме видяха, че ги гледам негрите почнаха да се смеят. Стана ми толкова гнусно и тъжно, че не мога да ви опиша. Такова падение е трудно да се изрази с думи.

264.   Тука някакви жени, подозирам на над 40-годишна възраст, а може и на над 50, ми говорят за култура и халтура. Не мерси, не я искам, ние българите сме диви балканци. Една германка ми каза - вие сте бедни, но ви обичаме защото имате сърца. Това ми стига :) халтурата си я запазете за вашия скучен пенсионерски живот. Докато с господин Ханс обсъждате литературата и класическата музика, замислете се дъщеря му къде и с кого какво прави :)

265.   260, 261, 262
С тези мнения само затвърждавате моята теза. Мъжете не дават отношение, защото не могат, не са програмирани за кавалерство и да уважават. Искат жената да е максимално по-тъпа от тях, че да търпи всичко. Надигне ли глава, се обажда ориенталското и се почват обидите. Колко случая на изтрепани жени има от българи, и колко от негри? Този лудия, дето си затри детето да не би да е негър? Чист българин.
Ако става въпрос за чуждите жени, българките не ставали? За кои чужди жени говорим? За украинките, рускините и полякините, на които им се носи славата на леки жени, и то с години? Или на друга нация? Уточнявайте нацията, че жени много. Лош материал има навсякъде, ама щом българките не ставали, с това ваше мислене хванете чужденка. Ама тя няма да търпи балканските ви нрави, и това да я побийвате, имат си закони, и то строги. Това не е като да напиеш някоя на морето, и да си я заведеш в стаята. Искат отношение и култура. Чужденката не можеш да я впечатлиш с това да живеете с вашите до 50-тата си година, или да и направите деца, а брак да няма. Тя си знае цената, а българката не я знае, затова си пати.
263, живеем в 21-ви век, и хората имат право да спят и да имат деца, с когото си искат. Има и мъже, женени за негърки, не се правете, че няма. Хората са свободни сами да си избират съдбата, и расизма е грозно нещо. То мъжът може да е бял, ама да я побийва, пие като смок и да е супер нещастна. Така че ужасявай се колкото си искаш, но нито си им в къщата на тези хора, че да знаеш как живеят. Българинът си е расист от векове, и не признава друго освен българското.

266.   До 253,

Двойни стандарти, а?

Всички мъже ли са мутри, с голи глави, помпат във фитнеса, ходят с изсулени дрехи. Слушат чалга, рап, други стилове няма. За романтика повечето не са и чували, само сексът им е в главата? (вербатим от твоя пост).

И аз като помпам във фитнеса не слушам чалга, рап защото за мене други стилове има и да сексът е фактор за нас, както и за вас така че не ми се прави на шлифовано диамантче.

Когато една от тея гологлави мутри ти строши пичката и ти бие два шамара - АУУУУ ВСИЧКИ БЪЛГАРСКИ МЪЖЕ СА БОКЛУЦИ!

Не, драга. Просто ти си тъпа овца която е решила че може да толерира боклук. Не знам с какво те е впечатлил, явно там БМВ, мерджан ли...

Пък къде изчезнали кадърните - еми никъде тук са си. Ама ти не ги виждаш щото само гологлави, чалгарски мутри са ти в главата.
Така че за ко виниш хората като не искат да си губят времето с теб?

Всички добре знаеме защо се насландисвате по западняците.

267.   263, жените не се интересуват от неща като раса, религия, нация. За тях това е без значение, те гледат личните качества. Гледат дали си мъж, а не в коя държава си роден. Затова във всеки народ мъжете националисти са много повече отколкото жените националистки. Национализма е мъжко качество. Затова мъжете се отвращават когато виждат жена от техния народ с чужденец, докато на жените им е все тая. Жена род няма, така да се каже. Затова жените като се омъжат приемат фамилията на мъжа си и стават част от неговото семейство. Жените ги интересува дали си мъж на място. Ако си мъж на място, ще ти се надупят, без значение дали си черен, бял, розов, зелен или жълт. Ако си смотаняк, няма да ти се надупят, пак без значение дали си черен, бял, жълт, лилав и т.н.
Тва е положението. И аз познавам един черен нигериец който живее в България, но е нисичък и срамежлив, познай дали има гадже? Няма и никога не е имал. Според мен прекаляваш с порното където показват всякакви извращения, но на жените там им се плаща, за да участват, не го правят за кеф.

268.   А защо масовият български мъж си вярва, че е нещо повече от другите мъже-чужденци, независимо бели или черни?
Нито семейство можете да издържате, нито пък вие сте високи и руси красавци, та да намирате кусури на другите.
От вас друго освен искам не съм чувала.

269.   До 267 - Съгласен съм с теб, но донякъде. Ако беше само това, че жените се интересуват от мъже на място, как ще обясниш всички тези отрепки, които виждаме със свестни жени? Моето мнение е, че жените имат съвсем неразбираема за мъжете ценностна система - тя е или безумно прагматична, където са меркантилките, или тотално нерационална - където са романтичките, които спират да мислят нормално щом релето в глават им прищрака и видят в някоя чернилка от племе в Судан страхотен мъж. Просто не мислят и сляпо се уповават на мантрите за любов. после, както всички знаем, се събуждат... И са им виновни българските мъже...

270.   Номер 263, без да искам ти сложих единичка, пък заслужаваш пълен комплект подкрепа... да знаеш. :д. Тука някаква написа, че национализма бил мъжко качество... това е обида за жените. Какви качества има един африканец знаем от историята... никакви. Естествено като си мършата на бялата раса и не заслужаваш някой бял, търсиш нещо което ще изплюе изтока, юга.... няма лошо, естествен подбор :Д

271.   258, а не ти ли идва наум, че не стават по-малко българските деца, а напротив завладяват и чужбина един вид!? Едва ли, песимистичните примитивни индивиди гледат през черни очила и се нахвърлят на другите...

272.   Не искам да хейтвам, обаче българките са грозни в сравнение с germanic nations (DE, UK, Скандинавия, Ирландия). Ако имат нормално телосложение, предполагам. Те са бели, светли и синеоки - това е константа за красота в целия свят, дори в далечен Китай.
Българките по красота са на последни места в Европа, може преди гръкините и югославенките.

273.   Както и някой друг беше казал: не се чудете, защо българките бягат от вас, а защо и чужденките не ви искат точно както българките. ;) Все повече българки са женени за чужденци, нацията се стопява, но... никоя чужденка не се е прежалила с върховните ни уникални и незаменими ганьовци... Както всеки път казвам- практиката си казва думата, колкото и да си плюете вие. ;)

274.   266
Не може ли да се изказваш без обиди? ! Или дотам ти се простира разбиранието за изказване на мнение?
Къде видя БМВ-та и марка коли в мнението ми? Казах, че доста си държат повече на колата, отколкото на жената. Живеем в 21-ви век, всеки може да е с всякаква нация, стига с тия предразсъдаци. За да не бягат жените при чужденци, ами променете се и ги задръжте с нещо.

275.   Ами предпочитат ги защото имат пари и защото получават всичко каквото им поискат. Просто не виждам друга смислена причина. Честно казано аз също не искам да се оженя за българка и се присъединявам към мнението на последния коментиращ. Само че аз съм се насочил към източноевропейките, за мен те са прекрасни жени.

276.   268, българския мъж го е раждала българска жена. Вие искате да ни убедите, че в тая държава мъжете са пълни боклуци, а жените ангелчета. Обяснете защо тогава ангелчето е родило боклук? Тези боклуци са вашите бащи, братя и синове. Една кръв сте и не може да избягате от това, дори да искате.
265, аха, значи рускините са курви, полякините са курви, украинките са курви, абе всички са курви, само българките не са. Да ти напомня, че всяка пета проститутка в Германия и Белгия е българка. Разходи се из бардаците и го виж с очите си ако не вярваш. Ти ли си същата която обвини българите че слушали чалга? Абе ти пускала ли си Планета или Фен ТВ? Почти всички чалга изпълнители са ЖЕНИ, а не мъже. Ти в дискотека ходила ли си? Пълно с млади момичета, що се кълчат на Азис и Тони Стораро като са толкова културни? Криско също ли е чалгар? Слушат го навсякъде, дори в Турция, Сърбия, Македония. Коя българска певица я слушат в чужбина??? Дори Гери-Никол никой не я знае, въпреки че във всеки клип си клати голия гъз.

277.   До 268. Една наша позната рускиня ми каза, че българските жени са не само глезени, но и глезли и не знаят какво искат. Тя е от 15 години женена за българин, но живеят в Русия (Казан). Само лятото си идват в България. Каза още, че не би го сменила за всички мъже на света. Каза, че едно от силните качества на българския мъж е, че се занимава с децата и е грижовен към тях. Те имат три - момче и две момичета близначки. И трите им деца са много красиви.
Това е само за протокола не искам да влизам в спор с никого.
М24

279.   На младите германки им е писнало от култура-халтура, ограничения, дисциплина, образование и скука. За тях това е ежедневие още от първия им ден и им е дотегнало. Искат нещо по-различно. Поне младите де, аз от лелки не се интересувам. Сигурно като минат 40 годишна възраст си сменят приоритетите. Също както 40 годишните лелки коментиращи тук повтарят само едно - халтура та халтура, халтура халтура. Ебаси, да ме убиете от скука ли искате? Аз жена ли търся или даскал по висша математика? Млад човек съм, не съм пенсионер с бастунче който като види жена си сваля шапката и казва "екскюз ми мадам матмозел, аз съм дърт културен козел". И така и не се научихте - отношението и уважението се печелят, не се подаряват. Но това явно не го пише във вестник "Трета възраст" или както се казваше там пенсионерския вестник. Във фейсбук поне не сте ли го срещали в някой статус? Нали само лелки останахте във фейсбук, младите момичета избягаха в инстаграм. Абе дори прабаба ми на 90 години беше по-забавна от вас.

280.   Следвах в Москва и живях там в общежитие. Бяхме се събрали хора най-различни - освен от цяла Европа и САЩ, имахме колеги и от Виетнам, и от Шри Ланка, и от Куба, и от Етиопия, и от Судан, и от Сирия... всякакви. Бяхме си оформили една наша си компания, в която ценяхме най-вече чувството за хумор, активния начин на живот и сходните интереси. До ден днешен поддържаме връзка всички. Любовни искри прехвърчаха понякога, но до брак така и никой не стигна, макар една приятелка испанка и един грузинец да бяха на крачка от това. Та! Нещата отстрани изглеждат може би екзотично, но ако човек в ранна възраст е възприел междукултурните особености, то за него няма проблем с расата и националността. Най-свястното момче в нашия приятелски кръг тогава беше арабин - Халид се казваше. Християнин до мозъка на костите си - за Рождество и Великден винаги при него се събирахме (да, сред арабите има християни). Абдула Иса пък беше невероятен готвач, от него съм си записала куп уникални рецепти. конкурент му беше само един приятел филипинец - риба готвя само по неговия начин, а американеците ме научиха на елементарен, но ефикасен трик - да натърквам скарата с кромид лук преди да сложа пържолите. Денис от Етиопия - черен, естествено, пък имаше невероятно галантно отношение към дамите, имахме си го като братче. Джоел от Куба ме научи да танцувам салса, а днес има верига студиа за преподаване на латиноамерикански танци по цял свят. Бруно от Белгия пък беше най-големият бохем между нас и свиреше на китара. Със Сузане от Берлин сутрин тичахме в парка, а с англичанина Майкъл ходехме заедно да плуваме. Прекрасни години в мултинационална среда бяха! Ако бяха възникнали някакви чувства извън приятелските, със сигурност нямаше да имам колебания към никой от колегите си. За да не мислите, че си говоря само така на теория, ще кажа, че съвсем наскоро със съпруга ми узнахме, че той е осиновен. Майка му го взела на две седмици от родилното. Успяхме да изкопчим, че бащата е бил чужденец, вероятно - арабин, може би има и африкански примес, защото мъжът ми е доста мургав и косата му е къдрава. И аз сега какво да направя? Да се разведа с любимия човек, с когото се обичаме и живеем щастливо, понеже расата му не ме устройва? Това е смешно просто!

283.   276 от 265
Чалга не слушам, защото е опростачваща музика. Като по-млада слушах, но вече не слушам от години. Това е музика предимно за тийнеджъри, и за хора без вкус. Много гнусно ми става като видя човек, независимо от пола, на по 50-60 да слуша поп фолк. Да, като по-малка слушах, но с възрастта вече не, и намирам стила за пошъл и цигански. Така че Планета и Фен тв не гледам от години, даже не знам новите песни, нито пък коя певица е на мода. Чалга изпълнители мъже няма, защото нямат силиконов бюст и устни, че да задържат вниманието. В дискотеки ходя, но където не пускат чалга- просто този стил музика съм го израснала отдавна. Нашите фолк певици ги слушат българите зад граница, едва ли на чужденец ще му хареса наистина. А за Криско е същото. Едно време, имаше рапъри, сега са само позьори и копират.

284.   Понеже много жени постоянно обясняват как се женели за чужденци защото българите не стрували, се запънах и се разрових, и се оказа, че всъщност това не е българска черта. Почти за всички държави, които намерих, жените- омъжили се за чужденци са около десет пъти повече от мъжете, които са се оженили за такива. Та в този смисъл този, който беше писал по-горе, че жената род няма, се оказа наистина много прав. Наистина национализмът и консерватизмът са предимно мъжки качества, докато жените са готови на всичко в името на това да живеят по-добре. Относно фалшивите вопли в расизъм - пак питам, като сте толкова широко скроени, защо сте готови да си легнете с черната отрепка, но като чуете циганин бягате с двеста? Той ви предлага същото - отраснал е в немотия, тъмен е и така нататък... Да, няма да ви лъже как сте неземни красавици, защото не се нуждае от поданство... Но, той е роден в България, как ще се фукаш, че е чужденец? ! Другата смехория, която постоянно чета е за Неземната Красавица Нейно Величество Българката :):) В голяма грешка са мацките. Ще започна от разбирането за красота на мъжете, които наистина разбират от жени. Красиви са чертите, които се предават по наследство, точка. Всичко останало - изкуствени цици, носове, коси, липосукции, и така нататък е опит за генетична измама. В този ред на мисли умирам от смях като каже някоя мадама 1, 50 висока, че работи като модел. Да, във времената на фотошоп може да се изживяваш като всякакъв, ама така, както единствения начин да пееш опера е да имаш талант и глас, щото там плейбек няма, така и в реалния живот стандарта за красота е поставен от хора, които разбират и българката няма много място в предните редици - нисичка, със склонност към пълнеене, не спортуваща, и така нататък. Има и красиви дребни жени, да, но те са изключението, а не правилото... Кокошият хор веднага ще каже, че и българинът е такъв, и ще е донякъде вярно, но българинът не се опитва да се пласира на любовния пазар с качества, които не притежава. Добре де, поне не всеки, тези с телефони на кредит ги има във всяка държава:):) Чуха се гласове за това какви били жените от другите народи... Попътувал съм доста - бил съм в 19 държави и то не като турист, личният ми опит е, че от мъжка гледна точка, на Балканите, българката е по-хубава от гъркинята. С останалите нации от региона са горе долу еднакви - има висока средностатистическа привлекателност, без крайности като невероятно красиви и много грозни. Но за неземна красота и как била най-красивата е просто смешно да се говори. За моралът да не говорим, любимото обяснение как било 21 век се чува само тук. Даже и в щатите има стандарт на трите срещи, и никоя няма да ти го лапне в тоалетната на чалготеката.. опс, те си нямат такива центрове на културата...
Същата тази привлекателност колкото по-отиваш на север расте прогресивно. Не говоря за облекло, говоря за същността на женската красота - пропорции, ръст, физика, коса, черти на лицето, как се движи. За съжаление петстотин годишното турско присъствие си е казало думата и красивата славянка се е попридвижила към ориенталското кюфте... Не го казвам със злоба, а със съжаление.. В арабския свят също има невероятно красиви жени по техния си начин, но да не забравяме, че арабите освен религията нямат общо с турците като външност. Виждал съм жени, които те карат да забравиш, че не е красива, защото има стил, елегантност, познание и самоуважение, което е различно от самоувереност, защото се основава на постижения, а не на екстеншъни. Има го и обратното, да е страхотна на външен вид, докато си отвори устата... Та, за финал - не ме дразни това, че някъде някоя е намерила своя рай с човек, различен от нас. Това, което ме отблъсква е нейната увереност, че няма българин който да я заслужава и абсолютната и убеденост, че е станала част от едно по-висше общество... Колкото до расисзма - няма по-големи расисти от черните - личен опит. В тази връзка, дори и в САЩ и Франция браковете между бял мъж и черна жена са много по -малко от браковете между черен и бяла жена, което говори достатъчно за бялата жена. Каато казах, това не е само българска тенденция...

285.   277, ако тази твоя позната рускиня заживее в българия като българка, много набързо ще ѝ се промени мнението за българските мъже. В случая, че не е живяла така, мнението ѝ до голяма степен е ирелевантно, базирано основно на това какъв е мъжът до нея. Да не говорим, че не ѝ прави чест да говори за българските жени така, при условие че всички знаем каква е славата на много от рускините. Всяко лято Черноморието ни се пълни с такива... хайде да не казвам какви.

Black Sabbath

286.   А пък ние българите първо мажем загрятата скара с парче сланина, преди да сложим пържолите. Остани си в Русия или където и да е, в България никой не може да те разбере. Дори и щолежката ми Петя, която е "щастливо" женена за арабин, който пък има две деца от жена си в неговата страна и три пъти годишно ходи да ги види. Тя знае разбира се и е приела този факт, а в името на голямата любов му е родила още две у нас.
Вие българските жени за най - големия смотаняк чужденец планини повдигате, а за българина, като втора категория човек и мъж само хули.

287.   Номер 285, то черноморието се пълни ясно с какви, ама те са от всякакви държави... включително и България. Иначе българката си е българка... най-доброто възможно за един българин - ето колко просто е всичко.

288.   Е, недей така, бре, 286! Нищо против българския мъж нямам! Нито против испанския, нито против германския, нито против френския и т. н. Отдавна съм си в България и нямам планове да живея другаде. Единственият кусур на българските мъже е може би това, че от майките си са научени да възприемат домакинската работа като задължение на жената (моят съпруг наистина не може едно яйце да опържи, не преиграва, а просто не може). Това е и причината, 286, да не знаеш, че, ако намажеш скарата със сланина, тя задължително загаря и почистването е по-трудно, докато лукът образува нещо като филм върху метала и после му трябва само една гъба и вода. Опитай!
Що се отнася до арабите, тази сутрин мой приятел дипломат ме зарадва с новината, че идва с жена си по някаква работа в София, така че ще ни погостуват на вилата за един уикенд. Била съм свидетел на това как, докато жена му е на кино с приятелка, този човек едновременно пече пиле, пуснал е пералнята и си глади ризите. За него това е нормално. И двамата са от Кувейт, но живеят в Брюксел.

289.   Моите впечатления са, че жените, които предпочитат чернокожи и араби са... да кажем жени, които нямат кой знае какъв избор, обикновено това са нежелани и самотни жени, отчаяно желаещи любов и хващащи с тези индивиди като удавник за сламка. И може да се каже, че не, че ги предпочитат, просто нямат друга опция пред тях.

290.   До Блек сабат. Това е странично наблюдение на жена, която не живее постоянно в България. Може да не ти харесва, но не е единственото. Не случайно казах в коментара си, че просто го споделям без да искам да влизам в спорове.
Липсва на възпитание от твоя страна е да се нахвърляш върху рускините и да ги изкарваш явно ку... Нито аз, нито тя е дала някаква крайна негативна оценка за българките. Не искам да пиша какво мислят чужденците за българската жена, защото работя в международна компания и виждам, и чувам как всеки понеделник те си разправят по между си за сексуалните си подвизи през уикенда, дори и с омъжени жени. И отношението им е повече от подигравателно и пренебрежително.

291.   Разбрахме, че си омъжена за полу-арабин от Русия и си хванала Бога за шлифера. Разбрахме също, че всички араби готвят и чистят и гледат жените си, а те са принцеси. Разбрахме, че си хай левъл, а ние от простолюдието нищо не разбираме. Разбрахме, че си специалистка в междурасовите бракове. Добре капацитет си! Сега просто се кротни и си гледай прекрасният живот.
П.С. Всеки уважаващ себе си българин маже скарата със сланина, след като загрее и преди да сложи пържолите.

292.   290, и аз мога да кажа, че е липса на възпитание от страна на твоята позната рускиня да коментира българките така. А моето не е липса на възпитание или нахвърляне, а просто изказване на мнение, това че на теб не ти харесва, не е означава, че е едно от двете. Факт е каква слава се носи за рускините (не за всички, разбира се), затова не прави чест на твоята позната да говори така. Много ѝ се иска масовият българският "мъж" да е качествен, уви, това е едно ирелевантно мнение, защото не е имала голям досег с българските мъже. Нейният свят е, предполагам, основно нейният мъж ѝ и децата ѝ. Нито повечето сте грижовни, нито ставате за сериозна връзка. Разбира се и много от българките са под всякаква критика, но да ми изкарваш българките б*клуци, а българите - качествени мъже, не е реално.

Black Sabbath

293.   288, ти да видиш: арабите нямат никакви кусури - и чистят, и готвят, и гладят, пък и жените им сами с приятелки ходят на кино, а най - вероятно и децата гледат и на родителски срещи ходят. С една дума матриархат. Брей, брей какви розови сериали, то направо е идилия, да се разплачеш от умиление, какви добри и либерални мюсюлмани, а какво ли правят жестоките християни с жените си.....Боже, Боже до къде се докарахме, а иначе нищо против българския мъж.

294.   Тука се събрали бай Ганьо и жена му леля Пенка да се карат кой е по-малко зле. БълХарска работа, ха ха ха.

295.   274 аз съм 266

Отново прилагаш двоен стандарт.

Айде да живеем в 21 век? Ами немалко хора живеят ВЕЧЕ в 21 век, но все пак да не забравяме че всички мъже са... как беше казала:

"масово се правят на мутри, с голи глави, помпат във фитнеса, ходят с изсулени дрехи. Слушат чалга, рап, други стилове няма. За романтика повечето не са и чували, само сексът им е в главата. Колата си я пазят като живота си, но иначе крещят на приятелката си, обиждат я. "

Ся, следвайки твоята логика на "специялна снежинка" трябва да заклеймя че повечето като тебе както посочих по горе са си патили с индивиди от подобен тип, също както аз съм си патил с прости и повърхностни ку.... леки жени (ама нали на думи не е такава).

Но не съм тръгнал да мисля, че всяка е такава. Понякога е изкушаващо но все още не вярвам.

Ако толкова ти е втръснало от гнусните, нехранимайвкоски бг мъже - ходи си търси късмета на запада. Абсолютно съм сигурен че нито един български мъж няма да ти попречи или да застане на пътя ти. Съдейки по някои от мненията е ясно, че жените не ни харесват, за това съм сигурен че не само аз но и други господа ще решат да инвестират време в нещо друго по продуктивно.

296.   До 288

Колко наивни и сладки разсъжфения. Все още си мислиш че всички бг мъже са такива?

Познавам много мъже които готвят вместо жена си, защото им харесва, защото те предпочитат така и защото в не малко случаи жената готви отвратително.

Така че не наслагвай първичните си прости разсъждения и мисли, тъй като за разлика от теб, ние не хабим кислорода.

297.   Коне с капаци сте, ще ме прощавате! А най-вече не четете. Преди човек да коментира нещо, трябва да чете, 291. Изкарахте ме женена за "руски арабин", каквото и да значи това, при положение, че живея в София, откъдето сме и двамата със съпруга ми. Просто споделих наблюденията си, че не всички мъже от Изтока държат жените си като робини, особено онези, които са с по-високо образование. Веднъж се изложих пред един професор от Сирия, защото най-неделикатно го попитах дъщерите му единствени съпруги ли са или мъжете им имат и други жени, а той ми рече: "А, то едната завърши Сорбоната и се омъжи за французин, а по-малката още учи в Харвард и гаджето й е поляк... " Навсякъде си има и нормални хора, и идиоти. Всякакви обобщения биха били безсмислени в този шарен свят. Все едно да кажем, че всички български режисьори се влюбват в негърки, защото един познат от тази гилдия си доведе жена от Гана, а друг приятел кинаджия се ожени за афроамериканка от Ню Йорк и там си живеят. Но, съгласна съм, че ако цял живот не си излизал от Каспичан, може такива връзки да ти се струват твърде екзотични.

298.   Блек Сабат ти сама си фантазираш и даваш произволни заключения. Просто чети внимателно коментарите. Доста си емоционална и крайна в оценките си.

201-250 от 260