Скъпи жени, защо го правите?
Скъпи жени, нека си кажем истината, ПОЧТИ ВСИЧКИ сте меркантилни к*'чки, за които най-важното са парите и глезотиите, а накрая си намирате и любовник!!! Казах почти всички, защото тези, които са на 30+ все още се намират и свестни, но са малко, а тези под 30 там вече положението е катострофално, там абсолятно всички са такива!!!! Особено тези, които твърдят, ама не съм такава, не всички са такива дрън, дрън....
Но честно казано ви разбирам донякъде, положението в страната е зле и вие явно сте решили, че това ще е по-лесния начин, да живеете с хора, които не обичате, но пък сте осигурени материално! Тук везирам по-младите, не че при по-възрастните не е така де! А казват, че човечеството е еволюирало хаха Щом смятате, че така е по-добре и нямате нужда от щастие и любов ок, ние самотниците сме се прежалили вече(поне аз съм се отказал да вярвам, че нещо ще се промени), но поне си го признайте!!!
М21

Коментари

151-200 от 261

171.   Не искам да използвам груб език или обиди към автора, но не всички са такива - да има и такива, но има и такива които се влюбват не заради едни пари, а заради самия човек... За любовта няма беден или богат -не можеш да кажеш на сърцето : обичай тоя понеже е богат или не обичам тоя, защото е беден. Никога любовта и разума не вървят в едно. Автора може да е преживял любовно разочарование или нещо такова, но моля те не слагай всички жени /момичета под общ знаменател. Има и мъже, които са със дадена жена понеже е богата -има и мъже такива, тогава ние какво да кажем за тях -не казвам, че авторът е един от тях -просто се опитвам да дам две еднакви сравнения от два различни ъгъла... Съжалявам, ако съм обидила някой, просто си давам мнението....

172.   171, Автора казва ПОЧТИ всички. Не знам защо всяка приема твърдението му за ВСИЧКИ-т.е. 100%. Може би защото така е изгодно... Принципно, повечето, мнозинството-това което става признак за пола.

173.   И докато времето си минава и си плямпате "не всички са такива"... не ви се случва по-различно от това, което автора описва... а пък вие си вярвайте.. няма лошо :).

ДА, ВСИЧКИ СА ТАКИВА, защото 2-5-10 момичета на 1000 не са голям процент. Всъщност са 0.005... или колкото там бяха.. не съм добър по математика. Но това не е процент.

Наскоро си приказвах с една невръстна девойка и ми разправя, когато киснели пред даскало в голямото как постоянно момичетата се точат на хубавите коли, които минават покрай тях. Особено пък вътре ако пича бил готин :).

Лошото е, че чалгата възпита всички жени, че това са успелите и богатите и готините и, че това трябва да е моделът на поведение сред всички. ЛОШО Е!

Поздрави, Узунов

174.   Ауу, колко сме лоши жените.
Ми станете гейове или карайте на ръчна.
Пък ние ще си намерим мъже, които не повтарят нон стоп плочата колко са лоши жените...

175.   Леле..ти си доста наранено момче...но си го изкарай на когото трябва!!!!

MJ

176.   СПРЕТЕ ДА СЛАГАТЕ МЪЖЕТЕ ИЛИ ЖЕНИТЕ ПОД ЕДИН ЗНАМЕНАТЕЛ!!!!ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ПОЛЪТ НЕ ОПРЕДЕЛЯ ХАРАКТЕРА НА ЧОВЕКА!!!!!ТОВА ЧЕ СТЕ БИЛИ ПРЕЦАКАНИ НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА!!!!ЗАМИСЛЕТЕ СЕ МАЛКО И ВЗЕМЕТЕ ПОРАСНЕТЕ!!!

Аз лично имам щастлива връзка с момче, което много обичам и изобщо не ми пука за парите му...АМА ИЗОБЩО(даже бих казала, че е зле от към парите) ...а той от своя страна ме чакаше 3 месеца докато стана малко по-голяма за секс...така че спрете с тъпите си самосъжаления и безпочвени обвинения и се опитайте да намерите човекът за вас! Успех :)

177.   До 169 - Различни са само е избора на козметика, облекло, храна и т.н. Главната цел е да си хванат някой богаташ. Поколението ги интересува толкова, колкото и секса - Никак. Години наред ни промиваха мозъците с романтика и чувства, а сега вече искали сигурност за поколението :D. Повръща ми се от толкова фалш. " Аз съм влюбена в него" и гледаш някакъв 120 кила цепеняк с черен баварец, абе страшна любов е това. Да беше някой дебелак с москвич? Да го хареса него, да го наречеш любов. И престанете да използвате пробитите си клишета за грижи и сигурност на децата, защото това е прикритие на истинската цел на жената. Познавам материални жени с деца, никоя не е отгледала нормален човек .:( Майка се е влюбила в скромният ми баща от бедно семейство! Ето защо аз станах човек с ценности. Имало е любов. Сега от всяка втора връзка лъха страшен фалш. От брак по сметка се раждат хулиганчета и негодници.

180.   Темата е старичка, но все така актуална. Нямам намерение да споря с жени, щото знам, че те по гръб не падат, но ще споделя и аз моята история.
Та преди близо 2 години се разведох, имам и дете от бившата си съпруга. Госпожата ми нахлупи рога, с "човек" без никакви качества, но "човек", който има доста пари, които разбира се не е спечелил сам, а са му дар от мама и тати. Разказвам това, защото коментарът на 177 е точно в десятката, по отношение на фалша и женската „логика“, че мъж с пари, непременно притежава качества и, че жените мислели за децата си. Въпросния субект, с когото госпожата избяга е тотален провал и ще се аргументирам защо. Значи, този тип (познат ми е, дори ми се правеше на приятел, ) от малък е свикнал да получава благините на живота без да си мърда пръста. Майка му у баща му се развели, когато бил на 6 или 7 години, но и двамата му родители нямат други бракове и деца и са доста заможни хора. На 18 години, по случай абитуриентския си бал получи за подарък кола. Нещо, което аз в ония си години не можех и да сънувам. Та келеша на 20 години замина при баща си в Америка, заедно с гаджето си (друга меркантилна кучка). Та въпросния субект, за когото говоря е просто и елементарно момче с ниска обща култура и изключително нисък интелект. Решил е, че няма да учи, щото го мързи, пък и защото е твърде простичък, а освен това тийн годините му преминаха в тревопушене и скитане из квартала с други подобни разглезени копелета. В Америка сключил брак с онази, която заведе там, започнал работа като продавач в магазин за хранителни стоки, но дори и с това не се справил. Жена му го зарязвала няколко пъти, почнали да си изневеряват, той започнал да се пропива, квартирата, в която бил вече сам накрая, когато се изнасял, била препълнена с шишета от алкохол. Общо 5-6 години прекара в САЩ, там затънал в дългове, отдал се на пиянство, тревопушене и разврат. Накрая си се прибра сам в БГ (някъде към 2007-2008 година) и живееше с майка си, естествено без да работи. Познавахме се, но не сме били близки приятели, знаех си го, че не е стока. Познавам и майка му, от която знам най-много подробности за него и самата тя ми казваше, че от сина и цитирам я: „нищо не става“. Още докато се развеждах и от други приятели разбрах много неща за въпросния човек, но и самият аз го знам какво представлява, пък и не е далеч от акъла, че човек който от както се е върнал в БГ няма 1 ден трудов стаж, няма качества и е мързелив търтей, свикнал вечно други да го хрантутят. Докато се развеждахме, въпросния господин си купи кола за 30 бона с татините пари. Сега я кара моята бивша жена, живеят заедно от около година в „неговия“ голям апартамент в центъра на София и само тя работи, което не им пречи да живеят охолно.
За себе си ще кажа, че израснах в трудно семейство и в недоимък. Имам сестра по-голяма от мен с 9 години, която е с тежко хронично заболяване и приоритетно родителите ми винаги са се грижили повече за нея, което е разбираемо. Завърших училище, после влязох в казармата, а след това сам, без да взимам уроци се подготвях за кандидат-студентски изпити, които изкарах и записах университета. Веднага щом ме приеха започнах работа и до ден днешен, вече 11 години, не съм спирал да работя. Малко преди да завърша образованието си се ожених, а година по-късно се роди и сина ми, който сега е на 6 години. Живяхме с нея и детето в малък апартамент, който е на родителите ми, понеже госпожата искаше самостоятелност, което е и по-добрия вариант разбира се. Винаги съм се борил сам в живота. От няколко години работя в държавно учреждение и заплатата ми не е от най-високите, но не се оплаквам. Живея скромно, но достойно. Сега дори нямам кола, но и това не е принципен проблем за мен. Преживях тежко изневярата и развода, дори тогава бях готов да и простя, но у нея нямаше никакво разкаяние и съжаление. Когато разбрах истината за нея и господина, тя ми каза, че извънбрачната и афера е от 3 месеца, но връщайки лентата, знам, че от няколко месеца по-рано, което всъщност няма значение. Изневярата и беше придружена с психически тормоз и непрекъснати скандали без причина. Коронният и номер беше да се прибере нервна след работа и докато седнем да вечеряме, нахраним, изкъпем и сложим детето да спи, тя да започне поредната кавга за щяло и нещяло, след което ставаше и излизаше „на кафе с приятелки и колежки“. Или просто ми се обаждаше и казваше, че „и се налага да остане до по-късно на работа“. Започнах да я хващам в лъжи на дребно, сама се оплиташе, докато съчиняваше историите си. При кавгите и, детето плачеше и и се молеше: „мамо, стига си крещяла на тати, мамо къде отиваш, мамо стой при нас“. Това не я трогваше никак, дори му налиташе да го бие и умишлено го настройваше срещу мен. След 2-3 месеца тормоз се изнесох при родителите си, които живеят в съседния квартал. След 2-3 седмици установих защо е идиотското и поведение от 5-6 месеца насам. Така в крайна сметка се разведох, но помня как най-нагло и безцеремонно тя ми заяви: „ти не можеш да ми осигуриш живота, който заслужавам“. Не я интересуваше нито детето, нито каквото и да е друго, нито това, което съм направил през годините за нея, нито уважението, нито това, че съм я спасявал буквално от глад, докато беше студентка. Забележете, не говоря за тъпа кифла с чалга излъчване, а за принципно нормална, образована и интелегентна жена. Тя минаваше за морална, за порядъчна съпруга и майка. Когато всички близки и приятели разбраха какво се случва, бяха шокирани. Спомням си разочарованието на кумовете ни, които направо се погнусиха и втрещиха.
Изводите оставям за вас, но тия, както се изразява номер 177 пробити клишета, че жените не искали пари, а мислели за децата и поради това се стремяли към по-добро материално положение, просто са смешни и трагични едновременно.
Вярно, много жени изневеряват, защото мъжете им не ги задоволяват сексуално, но при нас това не беше така. Правехме секс почти всяка вечер, но с времето тя започна типичните номера: „боли ме главата“, „уморена съм“, „не ми е до това сега“, „много ми е напрегнато в работата“, „само за това ли мислиш“.
Накрая, след като ви разказах накратко историята си, искам да попитам жените, които дрънкат глупости, че мъж с пари, непременно има качества, кой според вас има качества? Аз или търтея, който никога не е работил и е получил всичко наготово? И наистина ли мислите, че в моят случай, тя е отишла при онзи за доброто на детето? Това ли е доброто за едно дете, да го заведеш при такъв малоумник или да бъде с баща си?

181.   Това, че има такива е ясно, да много са, но аз смятам, че не всички са такива. И може би отблъсквайки поредното момиче само, защото смятате, че ВСИЧКИ са такива ще пропуснете едно изключение от "всички". Аз съм на 18 и не съм съгласна, никога не съм търсила пари в никого, нито в мъжете, нито в приятелите си. Когато мисля за това, как ще се изхранвам в бъдеще, никога не съм мислила, че бих позволила на някого да ме издържа, защото смятам, че е жалко. Не очаквам някой да ми плати сметката в ресторант или кино или където и да било, това би ме обидило. Това, че съм жена не означава, че искам да си намеря самовлюбен милионер, който да ме глези. Напротив, парите ме отблъскват у човека. Но изразът "всички мъже/жени са еднакви" е заблуда, всеки е различен сам по себе си. Коментарите по този въпрос са излишни, няма да помогнат нито на автора нито на когото и било. А автора ако каже, че не е очаквал ято побъркани дами да го нападнат, значи лъже. Или го е написал като е бил много ядосан, по съответната причина или е искал да създаде малко интрига, да се заяде.

183.   180, да ти го кажа директно, нито ти имаш качества, нито търтея.
Да, попаднал си на погрешна жена - чудо голямо, аз също съм попадала на погрешен мъж и ме е използвал емоционално, материално и социално.
Но в кайна сметка това е бил моят избор. Да бях малко по инаква, друг избор щях да направя.
Дори 100 години да мрънкаш и да се оплакваш от големия лош свят и жените, това няма да ти помогне.
Да не говорим, че в това състояние с тази омраза към другия пол добра жена няма и да те погледне.
Колкото до секса - секс всяка вечер не значи, че тя е задоволена. Колко често тя свършваше? Ама истински оргазъм, а не симулация колкото да ти погали самолюбието.
Аз съм жена и знам кога секс се отказва - когато не си в добри отношения с мъжа срещу теб и не желаеш да имате общо или когато той не е добър любовник.
За всички, на които жените са им толкова криви за всички несправедливости на тоя свят - лесно е, обръщайте резбата.
Ще разберете, че и мъжете не сте цветенца за мирисане.

184.   Прав си номер 180! Аз винаги съм казвал, че когато видя 45 годишен обикновен работник, каращ 20 годишна прогнила кола с младо гадже до себе си, тогава ще повярвам на приказките за любов и как не е заради парите. Иначе, чуя ли приказки от рода на: "търся сигурност", "искам децата ми да са осигурени" и др. подобни, моментално прекратявам всякакви отношения. Сега някои ще кажат "е, да ама, това е защото се хвърляте на кифли, силиконки и златки". Не е така, номер 180 отново го е казал много точно-това са съвсем обикновени момичета, образовани и възпитани.

185.   Какво ще кажете на 180, хубавици? А? Или пак номера със тезата "не слагайте всички под един знаменател, не всички сме такива". Не сте всички, но мнозинството сте такива.

186.   Ами аз бих казала не ми се обиждайте но да си бъдем честни всяка жена си го носи това и това е.Всички се били кучки или все още сме такива всички сме действали по тези начини които хората са описвали или по подобен но ние мислим че сме действали правилно че не е нищо лошо не е болка за умиране или нещо от този софт което е по-лошото в случая.Да отричаш да се самозалъгваш е най-лошото.Да си мислиш че си безгрешен че не си грезал да не намираш грешки в предишни ситуции и прочие е зле .Ще бъда честна била съм кучка в миналото си смисъл действията ми се били ужасон глупави нелогични и прочие и да интересува ме не самите пари а по скоро това което мога да си позволя да взема с тях но имам мечти и знам какво определено не искам да съм като стана жена майка съпруга или пирятелка имам някаква представа каква бих желал да съм изпълнението е дурга история тъй като съм доста пасивна и демотеривана но това е дурга история.Няма да е зле всеки да връща лентата назад и да се анализира и да помисли дали случайно поведението му тогава е било както хората и да се посстави на мястото на другия човмек и да види ка кби постъпил на негово място и да сравни ка ке постъпил човека може дори и да го оцени.Грпешки се допускат нормално е хора сме млади сме и прочие но трябва да спрем и да се вгледаме за да не ги повтаряме за да не правим тъпи грешки постоянон и да нараняме хората посотянно трябва да сме ясни с себе си с чувствата си и какво искаме а не да су лутаме наляво надясно и да авличаме всички около нас и после да не искаме да си признаем грешките си.Просто наистина се дразня като видя такива хора правила съм го мислела съм че не съм виновна все обвинявах другите но всъщност не е точно така.И се дразня от хора които твърдят че любовта и пирятелството са просто думи и няма такива неща не иама просто хората сами си го правим което е тъжното ако бяхме малко по орентиранеи и наясно с себе си като цяло далеч далеч по лек стеше да ни е животеца.

187.   51 бих казала не само жена за пари би убива а по -принцип човек независимо какъв пол е би убил живеем в отчаяни времена където човек би направил всичко ако му се предожат голяма сума пари има и такива които биха отказали но да сращаш ми мисълта. Аз съм жена но моля по-голямата част от жените да не казват че не ги интересуват подаръците примерно дори и подаръка да е символичен да не е скъп вие бихте се зарадвали нали примерно имате рожден ден или годишнина или се чества друг празни вие тайничко се надявате половинката ви да ви даде нещо и се разочоровате когато е забравил но нищо не казвате не показвате че ще разочорована.

188.   180 просто съм шокирана бих казала че хубаво си направил като си ая напусна това е добре и за детето. Наистина мит е че майките се интересуват от децата си не е така. Майка ми примерно сигерно ни обича но влюби ли се в някой човек как да кажа поставя на предно място всъщност май дургите все са на предно място свикнала съм съм с това тя е като някаква тинеджърка не мисли за последствията за дургите около нея мисли за себе си и за обекта на лйовта си просто е заслепена и изгубена и няма да се оправи с годините става по -зле. иИ знам че ако стана майка не желая да съм като нея не желая семейството да е като моето. Само да отбележа че аз съм момичето от предните два коментара та така. Човек никога не е късно да се оправи смисъл да седне да са обоготи умвствено или духовно стига да иска и да има мотивация но ако си гадн гаден до червата по рождение просто да си си такъв не а си се променил поради някакви остоятелства такъв ще си умреш освен ако нещо драстично не ти се случи и да ти промени мирогледа но имам въпрос тя като по-млада не е ли ила такава да се интересува материалното ка ктака не си заелязал тези признаци или нещо се е случило? В интерес на истината и аз бих жела лс семеството ми да живеем прилично добре да имаме каквото ни е нужно и прочие да мога да предоставя всичко на детето ми каквото му трябва и прочие но на първо място да си има нормални семейсни отоншениея любов топлина и прочие тя не мислела ли е по този начин потресана съм наистина. И аниситна като гледам това си е типичен номер просто гледа да ти вдигне скандал заради самия скандал може да не е ядосана но да ти изиграва някакви театри може би да те накара да се разведеш знам ли но грозно е да се държи така с детето си не е майка за мен това да въвлича в гнусните си афесири детето си да се държи като безчувствена никаквица ного си я изтърпял просто наистина шокирана съм съм от такива майки

189.   Съгласна съм с 177 че връзките са пълен фалш. Тръгват с някого и те не знаят защо не го харесват а порсто защото е готин примерно или поради някаква дурга причина. Не се ли събираш с някого защото теи превлича допади ти с нещо имате нещо ощо и така нататък ма не. Неуспорим факт че че мъжете и жените се заглеждат смисъл първо се гледат въжноста на човека не ми почвайте не е така ама така си е нормално е но след това се виждат и другото в човека и жените най-вече дори и да ти е насилник ил пияница или някоя хайма остават с този човек мазохистки са комплексирани ли са смачкани ли са и част от тях може би защото приятелят им е готин и биват забелязвани па нищо че зад вратите ги младят или им изневеряват има и такива хора за жалост. С моя ббеше с човека когото съм превързана и казах какво искам в една връзка какво очакнвам как си представям една връзка да бъде нормална и сказах че не съм готова за сериозно обвръзване че не съм зряла че искам да се оправя за да могам да предложа на човека до себе си всичко за да мога да му бъда упора и така нататък и той каза нещо от софта да не избирам партньор до живот да се женя и останах леко шокирана. Вярно е че не всяка първа втора трета или еди окя си връзка е успешна ивадиш се полука от неуспеха но не знам трябва ли да се обвързавш с някого несериозно да си с него ей така пък хич да не гледаш на връзката си неа сериозно.

190.   Автора:
Радвам се, че мъжете ме разбират. Целта ми е да се види истинското лицемерно лице на жените. Както казаха по-горе, няма значение дали е кифла, "добро" момиче, интелигентна и т. н. Те са майсторки в театъра и в това да се изкарват невинни жертви и как всичко било заради благото на някой друг. Жените винаги искат материалното, но забележете не да го постигнат сами, а някой да им го даде наготово и те само да си отворят лекичко краченцата и устичката! И още нещо интересно съм забелязал, жените винаги предпочитат тея дето се държат с тях зле, ако почнеш да се сдържиш добре с тях, те започват да те смятат за скучен и се "губи тръпката".

192.   Жена съм и ви разивама. И честно казано всеки от вас домомента казва нещо вярно. Имам въпрос към вас мъже стом жените сме такива вие какво мислите да правите. Смисъл ще си гледате децата ще си ги дарите с обич ще си ги обгрижзвате това е ясно но какви ще са ви отношенията с жените на секс ли ще я карате или? Струва ми се че доста омраза изпитвате към нашия пол или аз бъркам просто така ми звуците? Съгласна съм с 190 някой по-напред бе казал че се отнасял романтично с момчиче което напрактика са били гаджета но после не го е потърсила и също так каза че жените мислят че търсят в мъжа примерно да са романтични а въсщност ги превлича съвсем друг типаж напълно се съгласявам. Авторе да те попитам какво пи ти било отношението към жена която не крие порочите си и си каже направо че парите за нея са важни. И това което кажа автора си е вярно независимо дали знаем че сме виновни ние винаги изкарваме другия крив и му вминяваме чувство на вина. Само дами не ми казвайте че никога не ви се е случвало това да го направите волно или не. Не се дръжте като ощипени девойки тук се засягате вярно е и мъжете прекалявам ама не се правете на непорочни девственици. ВСеки от вас драги ми потребители кажа по нещо вярно и напълно се съгласявам в някъв аспект с вас. Иска ми се нсеки от вас да седне и да си помисли по задълбочено над тия неща. Не съм очорована че някой от мъжете тук казват че жените сме напрактика дяволи ще ви попитам най-вече теб авторе виждаш лии въобще нещо хубаво в една жена? Имаш ли приятелки просто приятелки които според теб са стойностни хора?

193.   Ми Авторе, щом е толкова лесно да ти се дава като само лекичко отвориш краченца и устенца - ми отваряй и ти бе.
Ай сиктир от женомразци, дето и връзките на обувките не могат си вържат, ма иначе могат да характеризират половината човечество.
Като толкова не харесвате жените - ми стойте си сами или станете обратни, никой не ви е спрял.

194.   Няма как всеки да е богат в една бедна страна, а и не сте толкова красиви жени, че да си пръскам парите за някоя от вас. А ти си вярвай номер 1. Аз съм 177 и казвам, че истинските мъже са като номер 180! Жалко, че поредното добро момчето е попаднало на поредната змия.

195.   Мъж съм , не съм съгласен да се слагат всички жени в един кюп...свят голям - хора всякакви..
180 - жалка история , но поне е изчезнал от живота ти този боклук, колкото и болезнено да е било
183 - твърде повърхностно звучиш , особено с коментара си , че и двамата нямат качества...Незнам той дали е женомразец, но ти определено си мъжемразка или поне те е яд на мъжете за нещо си
Авторе: " И още нещо интересно съм забелязал, жените винаги предпочитат тея дето се държат с тях зле, ако почнеш да се сдържиш добре с тях, те започват да те смятат за скучен и се "губи тръпката". - тъжно е , но това са фактите..За да те уважава една жена трябва да бъде умерено унижавана или доминирана в повечето случаи...

196.   До 193 от Автора:
Това, че ми е писнало от курвенските ви номера не означава, че не обичам секса с жена или че искам да ставам сам. Курвалъка при жените днешно време е на мода и е масово явление и повярвай ми, всеки нормален мъж би предпочел добро и обичащо момиче, отколкото местната кифла с късите поли и големи деколтета. Знам, че не всички сте толкова пропаднали все ще има и някоя нормална и живея с надеждата, че ще я открия.... някой ден.
За да съм честен и при нас мъжете положението не е цветущо, но все пак нормалните и добри мъже, за които уж "мечтаете" са доста, за разлика от добрите жени, за които семейството е най-важно и не биха тръгнали с някой заради парите или щото бил от "лошите" момчета, дето у главата нямат и за 2 стотинки акъл. Ето в това се корени целия проблем и спор тук, за дисбаланса, който се появи, дефицита на нормални жени.
Още от пубертета се учите да постигате всичко с вагината си и с театри. Възползвате се от мъжа до себе си, вместо да го обичате и подкрепяте, вие му забивате нож в гърба и после се изкарвате невинни, предпочитате да мълчите за проблемите и да обвинявате другия, че ни ви разбира!? Какво ви става!? !? Готови сте на ВСИЧКО, само и само да постигнете някаква измислена цел, която в повечето случаи е свързана с пари и вещи, без да осъзнавате, че загърбвате човешкото и най-вече женското в себе си. Станали сте по-зле и от нас мъжете, през повечето жени са минали сумати мъже и вместо да се срамуват те го приемат едва ли не за хвалба и видиш ли колко е вървежна, а как ще погледне бъдещия си съпруг, деца и семейство, като знае че е била ч*кана от двуцифрено число мъже!? !? И после ревете ама няма истински мъже, сички искат само секс. Еми като търсите само това, така ще е, истинските мъже търсят истинска жена, а тя не се вписва в сегашните женски правила за "жената".

197.   До 188 от 180. Сори за забележката, но моля те, пиши поне една идея по-грамотно! Направо е мъка да те чете човек! Иначе, питаш дали не съм я разбрал по-рано каква е. Еми, кво да кажа, сега от дистанцията на времето и житейския опит, мога да кажа, че е имало ситуации, в които си е показвала рогцата, но са бяха твърде малко и не в такива мащаби. Просто бях млад. Преди нея продължителна сериозна връзка не съм имал, а само епизодични краткотрайни забежки, които приключваха без задълбочаване. С нея беше различно. Тя даваше индикации на сериозна, възпитана и ми се кълнеше във вечна обич и уважение. Така близо 4 годишната ни връзка се разви до брак и дете, бяхме щастливи, но с времето тя промени драстично поведението и мирогледа си. Всъщност, сериозна промяна у нея започна да се усеща около 2 години преди да се разведем, когато тя започна нова работа, по-високо платена, а пък аз започнах нова работа, но на по-малко пари. Това беше сериозен тест за любовта и и за съжаление се оказа, че тя не ме е обичала истински, а си e мислела, че с принципно сериозен мъж като мен ще живее охолно и безгрижно. Но знаем какъв е живота в БГ и несигурната икономическа обстановка как преобръща неочаквано нещата. Когато тя беше в майчинство и най-напред взимаше 600 лева, а след това 240 лева, аз я издържах, защото тогава работата ми беше доста по-високо платена. После с настъпването на световната финансова криза, доходите ми намаляха, а когато тя започна нова работа след майчинство, започна да носи повече пари. Живеехме финансово стабилно, но у нея се появи високомерие и неуважение към мен. Тя започна работа по препоръка от приятелка, защото освен английски владее и италиански език (такава филология е завършила). Та така.... нататък знаете. Това е живота, жена започне ли да изкарва повече пари с мъжа е свършено, ако ще и най-прекрасния да е, ако ще да е невероятен любовник и т. н., просто жените нямат самоконтрол и не могат да се опазят от самозабравяне, когато обстоятелствата са такива. Разбрах си урока и на жена вече никога няма да се доверя, толкова безрезервно. След развода започнах да излизам с жени, имах няколко кратки връзки, но кво да кажа, нещата са ясни и виждам за какво става въпрос.

На 183 ще кажа, че ако ще утре пожелая, ще имам дори съпруга. Познавам 2 жени, на които меко казано съм симпатичен и които са страхотни като държание, морални качества, които са около 30-те години и биологичния им часовник цъка. И двете обаче изкарват повече пари от мен, едната е юрист, другата банкерка. Вече нямам никакво желание да се обвързвам, с времето се получи така. Не мога да рискувам да преживея нещо подобно. Ако някога се навия отново да живея с жена, то ще е с много условности. Нещо повече, предпочитам някоя настрадала се, която е способна да ме оцени в цялост, а не да гледа само какво материално и осигурявам. Един приятел, който също е разведен и преживял същото като мен, преди време срещна такава. Жена с дете е, но прекрасен човек, изстрадала, бита като животно от бившия си съпруг и плачеща от щастие от това, че моят приятел я води на кино или черпи сладолед. Беше като дресирана. В началото той ми казваше: "Брато, плаши ме вече, обувките ми връзва, прибирам се в обедната почивка у нас, тя изчистила, сготвила, изпрала, а вечерта ме побърква от секс. Сутрин вика, става в 6 часа палачинки да ми прави без да я карам. Изпраща ме на работа с целувки, посреща ме с целувки". Той дори не вярваше какво му се случва и и беше казал, че не бива да се чувства чак толкова длъжна. Прибра я, сега чакат дете и си живеят щастливо, тя ходи на работа все още, а когато отида у тях на гости на мен ми става неудобно, когато тя се разшъта да слага софри и да тича до магазина за бира по собствено желание. Та моя приятел веднъж ми вика: "Брато, бившия и какво я е правил, бедна ти е фантазията! Редовно побоища, редовно скандали, 1 цвете не и е подарил през живота. "

183, секса си беше наред и може би дори това ни удължи брака с около 2 години. Но е ясно, че жена само със секс не се задържа. Да, жените издигате секса в култ, но ако мъжа няма достатъчно пари, в крайна сметка си биете камшика, пък дори връзката да е била дълга. По мои наблюдения, осигурена финансово жена, но сексуално незадоволена, рядко се развежда, но започва да изневерява. Ако е задоволена сексуално, но финансово не е, в повечето случаи настъпва раздяла, и пак по-често след като намери някой балък да я хрантути, а не само да я ебе. И тук жената не прави компромиси с желанията си, дори с цената на нещастни деца.

198.   До 192 от Автора:
Ако жена ми каже, че я интересуват парите я зарязвам веднага. Имам познати жени, но приятелки не. По простата причина, че в главата им е само списания, дрехи, обувки и кой къв секс правила, как, къде и с кой!?
В една ЖЕНА намирам много хубави неща, жената е нежна, добра, скромна, ОБИЧАЩА, готова на всичко за семейството си и не си променя "любовта" всеки ден. И най-важното трябва да я спечелиш с ум и интелект, както и с мили жестове, а ве защото имаш пари или щото си известен сред някаква групичка или град! За съжаление такава все още не съм намерил!

199.   Номер 194, дори и да си богат, защо трябва да плащаш масрафите на някаква си проститутка. Дори не бива да обиждам проститутките, понеже те са честни-казват си цената и знаеш какво ще получиш насреща. Освен това кифлите напоследък станаха много и са много гладни. Изобщо не е необходимо да си богат, за да ги имаш. Имам една такава съседка, която на външен вид е много мило, симпатично момиче и скоро принципно трябва да завърши висше образование. Хубавото обаче спира до тук. Същото това симпатично момиче е прекарало половината квартал, като никое момче не се оказа достатъчно заможно за нея, при все че всички я издържаха от-до. Лека-полека й се разнесе славата и вече никой не иска да има нищо общо с нея. В момента ходи с момче, което по всичко изглежда, че няма финансови възможности, но поне й плаща кафетата. Естествено тя изобщо не го обича, дори го обижда зад гърба му. Както казах обаче, вече почти никой не желае да има нищо общо с нея и е принудена да се задоволява с малко.

200.   Авторче,
жена съм на 23 год. и от всичко, което наблюдавм смело твърдя, че тези като мен са рядко животно. Аз търся ИСТИНСКИ ЧОВЕК, истински, но и тези мъже са ряааадкост. И да ти кажа ли нещо, всички свястни момчета, с които съм общувала прекъсват контакт с мен, защото не мога да ги убедя, че съм ИСТИНСКА. Казват, че съм въртяла женски номера и съм говорела глупости, иди доказвай... А останалите ми познати казват, че съм луда, понеже си чакам моя човек и не се хвърлям на първия срещнат, но имам чувството, че за мен човека ще избяга, защото ще откаже да ми повярва...
Извод - болшинството младо поколение в днешно време е такова и остатъка като нас бива подритван, подиграван и ни смятат за луди. Ние хората не можем да променим, така че... Надявам се ме разбра какво имам предвид и не се ядосвай толкова за другите, не си струва, важното е ти да не се превръщаш в масата мъже, знам ч има и хора на място и от двата пола. Успех ти желая!
ПП: От къде си?

201.   Авторче,
жена съм на 23 год. и от всичко, което наблюдавм смело твърдя, че тези като мен са рядко животно. Аз търся ИСТИНСКИ ЧОВЕК, истински, но и тези мъже са ряааадкост. И да ти кажа ли нещо, всички свястни момчета, с които съм общувала прекъсват контакт с мен, защото не мога да ги убедя, че съм ИСТИНСКА. Казват, че съм въртяла женски номера и съм говорела глупости, иди доказвай... А останалите ми познати казват, че съм луда, понеже си чакам моя човек и не се хвърлям на първия срещнат, но имам чувството, че за мен човека ще избяга, защото ще откаже да ми повярва...
Извод - болшинството младо поколение в днешно време е такова и остатъка като нас бива подритван, подиграван и ни смятат за луди. Ние хората не можем да променим, така че... Надявам се ме разбра какво имам предвид и не се ядосвай толкова за другите, не си струва, важното е ти да не се превръщаш в масата мъже, знам ч има и хора на място и от двата пола. Успех ти желая!
ПП: От къде си?

202.   195, да, яд ме е на мъжете за нещо.
Яд ме е как се надъхват тук един друг колко са лоши жените, а те милите как са добри, съвършени, грешки не правят.
Истината е, че от хубавото никой не бяга.
Ако бяха толкова добри нямаше масово да ги зарязват и да мрънкат по форуми.
Има една приказка за краставите магарета. Ако искаш добра жена, ще ти се наложи да се държиш добре с нея.
Ако ходиш и разправяш нагоре надолу какви боклуци са жените - еми то е ясно, че няма да случиш на добър човек, защото ще избяга от теб с 200.
Забележи, аз не си позволявам да характеризирам човечеството. Тук критикувам конкретно женомразците. А за съжаление напоследък те са на мода. Все повече са се навъдили мъже, които обвиняват за всичките си провали жените.
Живи и здрави като текезесарските крави!

203.   196, виждането на половете един за друг се покрива доста, сега го осъзнавам.
От жените ще го чуеш същото - колко много свестни жени има, а колко малко мъже, които са добри и свестни.
И все пак да мразиш и плюеш цял пол е не само излишно и глупаво, но и отблъскващо за този пол.
Ако искаш свястна жена ще ти се наложи да се държиш добре с нея, а не да й обясняваш какъв е боклук.
Любовта не е лесна дисциплина, стават грешки.
Но ако достатъчно пъти можеш да се върнеш в начална точка без да се озлобиш ще намериш човек за теб.
Виж, ако си озлобен дори случайно да срещнеш човек, с който бихте могли да сте много близки, вероятността да те подмине е доста голяма.
Успех на търсещите любовта, но любов със злоба не се постига.

204.   Хубаво ще е авторът, а и не само той, да прочете няколко пъти написаното от номер 49, и ако може- да го осмисли. Живяла съм в чужбина, общувала съм с мъже от различни националности и повярвайте ми, такова чудо като българският мъж, няма. Дори арабите, които често биват оплювани от нашенците, уважават повече жените. Независимо техните или чуждите. Всеки един нормален мъж е наясно, че ако има жена трябва да се грижи за нея, всякак. Да я уважава, да я обича, да й отделя внимание, да я глези дори, че и финансово да се грижи. Много е, нали "драги" мъже. Не ви е много, обаче, когато жената трябва да дава всичко от себе си- грижи, внимание, секс. Тогава считате, че сме длъжни. Още по- жалкото е, че смятате, че трябва да вършим всичко за хубавите ви очи. Някой от вас спомена, че предпочита проститутките, защото там си плащал, получавал и заминавал. Ей това ви е проблема на вас. Ангажиментите ви тежат. На чуждата, независимо дали проститутка или любовница всичко давате, че и не мрънкате, а когато е за гаджето или съпругата, о, ужас, да не вземе да ми иска пари?! Защо да давате, когато само да получавате е по- лесно?! Я, какво сме заискали и ние- то внимание, то любов, че и пари отгоре на всичко! Да си хващаме там по един скръндзав бедняк и да си траем! Нали така, уважаеми господа? Да, ама не. Всяка жена заслужава мъж на място, с който да се чувства добре във всяко отношение. Да, дори материално. Дори не разбирам защо винаги се поставя бариера между любовта и парите?! Не могат ли да вървят заедно? Аз лично не искам милионер, искам работещ мъж, който няма да мрънка всеки път когато за нещо са ми трябват пари, а дори сам ще пита от какво имам нужда. Хайде, деца, със здраве. А като понасъберете още малко опит, пишете отново, с радост ще ви четем новите разсъждения. ;)

Ж 39

205.   До 200 от Автора:
Привет, радвам се, че смяташ че си различна от болшинството, силно се надявам да е така. Не мразя жените, както се опитват да втълпят някои от дамите тук, мразя жените, които живеят/ходят с даден мъж само заради някакви облаги и интереси, а не по любов!
Иначе уча в София! С радост бих искал да се свържа с теб, но тук малко трудно ще стане. Ако искаш дай линк към някоя песен и напиши коментар под нея да те намеря! :)

206.   Номер 201, Има доста истини и мъдрост в думите ти. И аз като теб чакам, но колко още време трябва да мине да срещна по-възможно с най-голям късмет може би..момиче като теб? Радвам се, че не си като масата жени които ги има в изобилие. :) От къде си? :) Благодаря, че те има. :) И не се променяй!

207.   Момченце, време ти е да пораснеш вече! То бива, бива, ама ти вече година бълваш змии и гущери по адрес на жените. С това отношение и светица да се завърти около теб, ще я прогониш. Проблемът ти не нито в жените, нито в липсата да достатъчно пари, които да те вкарат в редиците на вървежните, а в главата ти! Ако не можеш да се справиш сам, потърси професионална помощ, ако не искаш и след 10 години да ги дрънкаш същите глупости из форумите.

208.   204 - Добре си го написала ама не съм напълно съгласен с теб:
Замисли се как звучи, голям човек си, ангажиментите ни тежат... ама за едни е вярно, за други не толкова... и защо да е ангажимент, по дяволите, ако обичам определена жена за мен е радост да направя нещо и да я видя по - усмихната след това... Виж кво пишеш "да я уважава, да я обича, да й отделя внимание"... това го даваш на определен човек, оаквайки да ти се върне рано или късно... Може ли да обичаш и уважаваш безразличен към теб човек? Можеш, но за кратко, а трябва ли? И уж си на 39.. а виж какви ги пишеш "Всяка жена заслужава мъж на място" КАТЕГОРИЧНО не съм съгласен с това, просто защото има много боклуци от женски пол.. За нас мъжете е ясно, че сме задници - не е необходимо да ни го примомняте -ние си го знаем!

209.   От №200 до Автора:
Ще се опитам да те поздравя с една песен във Vbox
Imany - I lost my keys
Надявам се да я откриеш! Късмет! :)

211.   204 - какво е това, обгрижване по дефолт??? Хич не съм съгласен, че всяка жена заслужавала "мъж на място" щото не всяка е жена на място!! Или другата любима женска реплика "приемаш ме като даденост", ама чакай малко де, колкото ти си даденост за мен, толкоз съм и аз за теб... Ти кво искаш аз всеки ден да ти се доказвам безрезервно, щото може да го налапаш на някой друг ли.. Ми прав ти път, то аз може до безкрай да се раздам за теб и ти пак да усетиш пеперудите и да идеш да се чешеш другаде, с обяснението нали, ЧЕ НИКОЙ НЕ БЯГА ОТ ХУБАВОТО и щом си си навирила опашката с някой друг, аз не съм успявал да ти дам достатъчно - Твърдеее удобно, твърде безотговорно! Ами ти даваш ли ми всичко от което имам нужда?? Аман от заучени фрази и модни клишета, размърдайте си мозъците малко - за да има нормални взаймоотношения трябва да има взаймност! Не на 39 години да ми пишеш, че всичко очакваш да ти се дава наготово, щото си жена - принцеса нали... Трябва да има някаква равнопоставеност, защото рано или късно или на единият му писва да дава, или на другият му писва да му дават.... Ангажиментите тежат, когато чустваш, че няма кой да ги оцени, тежат когато си свършил 15 други неща, но първата реплика, с която те посрещат е "защо не си извел кучето на майка ми - нали ти казах" и да следват крясъци от няма нищо.. Ми така не мога да бъда стимулиран да се раздавам за теб, напротив, убиваш ми желанието да се опитвам да ти угаждам.. Другия път ще изведа само кучето и нищо друго няма да свърша.. Този тип държане го въприемам като търсене на повод за скандали.. дреме ти за кучето на майка ти - ти просто искаш да си го изкараш за нещо друго и това вбесява, вместо да кажеш от какво си се подразнила и да се разберем човешки. Ако се впрегна в ситуацията колкото ме предизвикваш - сме се скарали, ако не се впрегна се счита, че не съм заинтересован да те обгрижвам.. Всяка свястна жена би намерила подходящия момент и подход да направи забележка по правилния начин на мъжа до нея, както и обратно. Ако е за викане и остро държане - и аз го мога, дори по-добре от теб, но не бих искал, защото те обичам.. Ама да не се бъркаме нали - обичам те, не означава да направя ВСИЧКО за теб, защото не съм парцал за да се държиш с мен като с такъв! Така ли не разбра, че просто има характери и хора - някой си пасват други не! Някои мъже губят уважението и любовта на жените си, защото прекалено много слушат, изпълняват и се раздават - съгласна ли си?

212.   204 е доказателство, че много от жените са или невменяеми или курви. Според тебе госпожо/госпожице, секса е разменна монета и щом мъжа я получи е длъжен да дава пари. Е, тва ако не е мислене на проститутка, здраве му кажи! Спомням си преди около година как на една среща с една госпожица тя ми се изцепи: "Извинявай, ама ако си излязъл с нагласата, че тази вечер ще правиш секс с мен, няма да стане". Тогава ми прекипя и я попитах: "Абе мацка, тоя секс само за мене ли е"?

Та и 204 така. Тоя секс само за мъжете ли е? Вие секса само като разменна монета ли го ползвате за да получите други неща (да, да, знам не пари, ама неща свързани с пари, внимание, цветя, заведения, екскурзии, почивки....)? Ако това е така с какво сте по-различни от проститутките тогава? И за какво му е на един мъж да си трови живота, вместо да отиде при официалната проститутка, която ще го задоволи за 1 час срещу 50 лева и кой от къде е? Вие сте неофициални проститутки и нищо повече!!! Та в днешно време брака се е превърнал в кошмар за почти всички мъже, които нямат сериозни финаннови възможности. Всеки мъж, може да живее сам, да си сготви една вечеря, да си изчисти, да си пусне пералнята. И хиляди пъти по-добре е сам и спокоен, отколкото с жена и със съсипани нерви, вечно в напрежение и стрес. Бях женен 6 години и видях за какво става дума, просто се не трае! За това сега с идеята да живея с жена ме ужасява. Предпочитам сам. Знам, че звучи егоистично, но просто виждам вашето курвенско мислене, виждам как считате, че живота ви е длъжен и най-вече мъжете са ви длъжни, само защото сте жени. И вас такива неща като икономическа криза, като съкращения в работата и т.н. не ви вълнуват. За вас думите "искам", "нуждая се" и т.н. не се ли реализират става страшно за мъжа. За това и между мъжете цари такава конкуренция, подлост, корупция и всевъзможни гадости. Как да разчиташ на жена, ако утре се разболееш и изпаднеш в немилост? Та по-добре да умреш сам, отколкото зарязан от някакви си кучка?

213.   Боже, колко комплексирани и злобни мъже имало!
Един букет цветя и подарък за рожден ден им се свиди.
Да ви обясня, драги мъже: това са тези малки неща, които показват отношението към даден човек, че е значим, защо ви е толкова трудно да го вденете? ! Сакън да не накарате една жена да се почувства... жена!
И не толкова подаръкът е важен, а жестът, че мъжът е мислил за празника на дадената жена, че е избирал нещо, което ще я зарадва. Ама какво ли се хабя да обяснявам? !
Дайте да забраним подаряването на подаръци на рождените дни, по Коледа, щото някой е стиснат.

Номер 212, а аз да те питам почивките и екскурзиите само за жената ли са или и за мъжа също?
Нали именно тези почивки и екскурзии създават общите спомени, незабравими случки, които после си разказвате през смях, споделят се впечатления и т. н.
Това са нещата, които сплотяват една двойка, разпуска се напрежението, разнообразява се от рутината.
Не може само от работа вкъщи и от вкъщи на работа.
Ако ще трябва цял живот да седя пред телевизора и излизането с мъжа ми да е да пие бира пред блока със съседите - е, не, мерси, ще пропусна.

214.   Защо се карате на автора 207? Огледайте се - вижте какви теми се пускат от жени, какъв морал, култура, възгледи. Евтини сте като визия, манталитет и идеали. Най - смешното е, че подсъзнателно го знаете и затова се засягате лично толкова силно, от едино неперсонално насочено мнение....

215.   По-кротко, 212! Не ти е виновна мацката тука, че си сбъркал в избора на съпруга и че не си особено атрактивен за жените по принцип. Вярно е, че на серсемите, смятащи жените за втора категория хора, са ви нужни кинти, за да привлечете вниманието на разни умрели от глад кифли, който съвсем естествено си бият камшика, когато не можете да си плащате за компанията им.
Хубавото е, че има и друга категория мъже, при които е без значение колко изкарват, каква кола карат, как изглеждат дори, защото при тях липсва онова безпочвено надменно излъчване, което струи от мрънкалници като теб. "Бъди красива и мълчи" не е техният девиз. Тия мъже дават много, но и получават много. Техните жени не са третирани като тъпи и безпомощни създания, годни единствено за чукане, като последните гледат да оправдаят доверието и обикновено успяват. За такъв мъж почти няма риск да бъде зарязан от жена си, защото загубил работата си, фалирал му бизнеса и т.н., защото двойката я свързва нещо повече от секс, споделена скука и пари.

216.   "Драга" 204, много си далеч от истината, ама много! Язък за живота ти в чужбина и общуването ти с мъже от различни националности... Нищо не си разбрала. Много повърхностно и първосигнално го даваш. За да започнеш да вдяваш, на първо време прочети 212. Доста е прав! Хайде, детко, със здраве. И като понасъбереш още опит, помисли преди да пишеш, защото може и да го прочете някой. На 59 съм. Не съм 212.

217.   211. Много добре го каза, човече. Подкрепям и потвърждавам изцяло мнението ти, за съжаление на нас мъжете, разбира се.

218.   Ха-ха-ха! ХА-ХА-ХА! №212, напълни ми душата! И си нямаш на представа колко си прав само... 204 е поредната самозабравила се малоумна ковра, при това и дърта. Искала просто "работещ мъж", а той не иска ли работеща жена? А безработицата сред мъжете не е ли толкова, колкото и сред жените? Искала тя.. все едно е принцеса от някаква висша каста.. Я ходи на село да копаш с мотиката и да преживяваш само благодарение на собствения си труд и на благоволението на Природата, както са правели дедите ти хилядолетия наред, да видим докъде ще я докараш! Е-егати и лигавата работа! И децата си ли ще научиш така да разсъждават? По-добре не раждай... Гледай си само себе си и собствения си рахатец.. Да, и някой мъж да подстрижеш отвреме-навреме.

219.   Грешка е, че на жените им се позволи да дават акъли. Не, че всичко беше прекрасно тогава, но по времето на соца си беше много добре в българските семейства. Изневярата на се гледаше с лошо око от всички, мъжете уважаваха и почитаха жените си, а и жените не им даваха поводи за обратното, бяха предани и грижовни съпруги. Нямаше тогава класи и простотии, да ти поставя условия. Беше право на мъжа да бъде обгрижван в кревата, обгрижван след натоварената работа, пък ако ще и държавна с три цифри заплата. Всички млади знаеха, че чудото на Пепеляшка е само една приказка. Жалко и тъжно е, че сега всяка Пепеляшка е принцеса, а всяка принцеса - богиня. Сега си работиш и няма кой да те посрещне, понеже заплатата ти е малка. Този пък дето ти нарежда и е шеф, той винаги е обгрижван от страхотна жена или любовница, нали разполага в много пари. Всеки имаше жена и беше доволен, а сега демокрацията създаде такива гъски като номер 207, да си отварят устата много. Преди като ревне мъжа и гледай как всичко живо мълчи в къщата, а сега какво? Борете за патриархат, защото само той е спасявал и ще спасява човечеството. Власт и пари не се дават на жени. Жени не е имало на луната, защото там няма кухня. Иначе поздравявам автора и всички мислещи (това се отнася и за мъже, сред които и неуките дори, защото и най-интелигентите жени имат проблем с висшата нервна дейност a.k.a мозъка.) под темата. Дръжте се мъже, ще пребъдем!!! Това да се правиш че нещата не а така, че такива като 207 са прави, това е да си наистина момченце. Мъжете са като автора и всичките му съмишленици.

220.   Ей това е мъката с женската еманципация. Жените искат хем равни права с мъжете, но хем не чак толкова равни задължения (горе-долу същото е и с расизма, където черните винаги искат еднакви права с белите, но различни задължения, или най-добре направо без задължения). С други думи - в обществото да няма полова дискриминация (между другото, странно ми е защо само те смятат пола си за дискриминиран, след като в доста сфери от обществения живот и мъжете са обект на дискриминация), но когато опре до традиционните мъжки дейности (оправяне на повреди, твърда ръка във възпитанието на децата, изкарването на повече пари и т.н.), изведнъж се почва с оправданията, от рода на "ама аз съм жена", "ама аз това не го мога", "ама това не е работа за мен" и т.н. В същия този момент, когато стане въпрос за традиционните женски дейности (пране, готвене, чистене, гладене, простиране и т.н.), изведнъж пак искат равнопоставеност, искат помощ в домакинската работа и равенство между половете.
Ами, съжалявам ама никой на никого не е длъжен, и това важи и за двата пола, затова и никога не съм разбирал мъжете, които тръгват да градят живота и семейството си с очевидно материално ориентирани жени. Също така не мога да разбера и жените, които чак толкова се вълнуват от парите, в следващият момент се женят за някой, който няма пари, и очевидно няма и откъде да му паднат, пък после оплакват съдбата си, и на стари години започват да търсят богат мъж, постигайки най-често нищо повече от това да си развалят семейството. Но то на човек, чийто ценности се измерват в пари и материални облаги какво ли изобщо му пука за "дребни" и "незначителни" неща като семейството?

221.   Добре жените са меркантилни,а мъжете(повечето) са стиснати,това ви е проблема.Вашето си е ваше...В днешно време има и мъже който си търсят богати съпруги,а не само жените..
Просто не искате да давате и не говоря тук за скъпи неща който не можете да си позволите .

222.   Точно така - ако ще и сам ще седя, но на кучка няма да робувам! И понеже жените са повече от мъжете - по този начин ще прецакам повече от една!!!

223.   214, що реши, че му се карам на момчето? Съвсем добронамерено го посъветвах юнака да потърси професионална помощ, щом не може да се справи с разочарованието си. Вие, дрънкайки дивотии какви чудовища сме жените, само засилвате отчаянието му. Това момче иска гадже, при него на подсъзнателно ниво има надежда, че ще си намери жена, която да го приеме такъв, какъвто е, просто не знае нито къде да я търси, нито как да се държи с нея, когато я намери.
219, много ги обичам мъжленца като теб! Това, че си се родил с мандало между краката, не те прави най-висшето творение на природата. Докато се взираш в треските в чуждите очи и не виждаш гредите в своите, все по форумите от жените ще се оплакваш, а секс само с магистралките и травестити от района на МЗ ще правиш или разни безплатни, но подобни. Не те знам в каква среда си живял по времето на комунизма- по онова време бях дете, но не съм забелязала някоя жена от обкръжението ми да е имала проблем да изрази мнението си гласно. Самата аз съм насърчавана от собствения си баща да го правя от доста малка.
Колкото до патриархалните семейства, там мъжът изцяло е поел издръжката на жена си и цялото домочадие. В тия семейства работата на жената е да се грижи за дома и децата, да осигурява комфорта на съпруга си. Мъжете в патриархалните общества не разчитат на заплатата на жената, за да платят тока или да купят обувки на децата. Дълбоко се съмнявам, че тия, които бълваше змии и гущери по адрес на жените, можете да си позволите този лукс. Няма да влизам в детайли за плюсовете и минусите на подобно семейство, самата аз за себе съм преценила, че не ме устройва, поради което работя и извън дома. Ако някоя жена е решила, че признаването и е да тропа тенджери и да бърше сополи цял живот, що да я вините за избора и?

224.   Номер 222, няма да прецакаш повече от една, а ще направиш услуга на всички жени, като не ги занимаваш със себе си и комплексите си.

225.   Здрасти да се включа и аз по темата! Мъж съм на 23 също като автора. Не може да говорите за жените като цяло. Има и добри има и лоши. И мъжете не са по хубави. Днешните мъже са по скоро педали. ( Служа във френския легион знам какво казвам ) Скоро се разхождах във Стара Загора, и ми направи впечатление че мъжете се обличат като манекени. Масово младежта пропада! И не само тук е така. Сякаш е модерно мъжете да приличат на жени! Нравствена деградация на всякъде. Ако ги попитате кое е нормално ще останете изненадани до каква степен липсва морал при тях. Като почнем от чалга културата. С извинение но това е долна музика, налагаща курвенски модел на поведение. И при мъжете и при жените. На скоро се загледах в няколко клипа на телевизия планета. Посланието от което лъхаше от тези клипове никак не е розово. Сякаш тази музика цели да изкорени брака. Момичетата гледат боклуците които се подвизават на сцената и подражават. Същото важи и за мъжете. Общество без морал и ценности е обречено на гибел. Проблема не е в това какви са мъжете и жените. Доста по дълбок е смисъла. Но малко хора го виждат и още по малко го съзнават. Грешни идоли и идеали :)))))

151-200 от 261