Скъпи жени, защо го правите?
Скъпи жени, нека си кажем истината, ПОЧТИ ВСИЧКИ сте меркантилни к*'чки, за които най-важното са парите и глезотиите, а накрая си намирате и любовник!!! Казах почти всички, защото тези, които са на 30+ все още се намират и свестни, но са малко, а тези под 30 там вече положението е катострофално, там абсолятно всички са такива!!!! Особено тези, които твърдят, ама не съм такава, не всички са такива дрън, дрън....
Но честно казано ви разбирам донякъде, положението в страната е зле и вие явно сте решили, че това ще е по-лесния начин, да живеете с хора, които не обичате, но пък сте осигурени материално! Тук везирам по-младите, не че при по-възрастните не е така де! А казват, че човечеството е еволюирало хаха Щом смятате, че така е по-добре и нямате нужда от щастие и любов ок, ние самотниците сме се прежалили вече(поне аз съм се отказал да вярвам, че нещо ще се промени), но поне си го признайте!!!
М21

Коментари

251-261 от 261

282.   Здравейте, аз съм №200 и бях забравила тази тема, но сега пак попаднах тук :)
Гледам последните постове водят до безсмислени спорове, някои от старите читатели следят ли я още :)

283.   Трябва да се знае публиката. Дано т'ва проучване я умножи ;)

284.   Към автора- Мило момче, аз съм майка на 22 год дъщеря. Ще си позволя да ти разкажа нещо. Моето мило и невинно момиченце срещна няколко момчета, които са били с твоята нагласа на мислене сега"жените са кучки, ч'ай и бягай". Тя плака много, ядосваше се че всички момчета искат само секс и чао. Озлоби се към тях, но аз все и повтарях да се опитва да ги разбере и да им прости, да не таи злоба в душата си към тях. Казвах и, че на този етап в техния живот може би така мислят, че е правилно, за да си съхранят душата от болка. Исках да напълни сърцето си с любов и доверие към момчетата. И се радвам че донякъде съм успяла. Следващото момче което срещна, тя пак видя същото в него, той искаше да излиза сам и тя пак беше на ръба да се обърне сеещу него. Но този път се вслуша в съветите ми, да говори открито с него, да му каже че го обича и колко много я наранява това и т. н. И се оказа, че това момче е било толкова изплашено от нея, колкото и тя. С много търпение и разговори и най вече с любов и желание, всеки може да намери правилния човек, но само ако е готов за тава, ако вместо да съду, се опита да разбере отсрещния. Е, случва се разбира се да се влюбиш, а отсреща да не се появят чуваства, но това е химия и никой не може да бъде обвинен, ако не може да отвърне на чувствата, но живота продължава, давай нататък, продължавай да опитваш и да се бориш. От сърце ти желая да успееш да се излекуваш от този гняв, заеладял сърцето ти и да се изпълниш с любов и разбиране, и тогава ще срещнеш Любовта, споделената и истинската!

287.   ЖИвеем в 21 век, време където половете имат равни права, затпва жените вместо да мрънкат (, което умеят най-добре) могат да побачкат и те....! Само реване мъжете това, мъжете не знам си какво... Айде, Айде.. толкова сте повърхностти повечето, че на 1ва среща вече пускате само да ви се направи впечатление, че мъжа има мангизи... ( поне редовно при мен се случва)... Стига ревахте, имате си еманципацията, но си оставате подсъзнателно робини на мъжете... , защото искате все мъжа да носи, да от мъже се изисква това, но нали сме равни вече? !? !? !? !

289.   Номер 287 да така е , има много такива жени, които мрънкат, чакат на мъжа, но когато се говори конкретно не е нормално да се слагат всички под общ знаменател. Това, че при теб се е случвало така , далеч не означава, че щом всеки път си попадал на подобни всички са еднакви. Макар и да са малко на брой все още ги има онези които са различни от повечето. А с Автора съм съгласна, че нищо няма да се промени, но всичко го има и от двете страни.

291.   Виж сега аз пък ме издразни това, че пишеш че 20 за нищо не ставаме. Аз съм на 22 и от 18 годишна работя за да не съм в тежест на нашите. Като се започне от сервитьорка та до управител-офис. С приятеля ми сме заедно от почти три години. В абсолютно истинския смисъл на думата заедно. За тези три години не сме спали отделно! И така като живота и на двама ни се оказа неочаквано труден, ние се крепим винаги един друг. Имали сме и всичко, нямали сме и нищо освен нас си двамата. Построихме си къща, купихме си кола, той си има собствен бизнес и се обичаме и уважаваме. И преди да каже някой добре, че са майките и татковците ви ще кажа, че баща му е починал преди 8 години. За тези 3 години през които сме заедно, почина майка ми, баща ми и неговата майка, която толкова много обожавах и живееше с нас. И въпреки всичко аз винаги ще съм до него и той ще е до мен! Така че, не слагай всички под общ знаменател Авторе. ;)

293.   Издържала съм двама мъже. Дай сега да пусна тема, че всички мъже са мухльовци...
Като се заглеждате по разни пластмасови хубавелки ви е готино, после се учудвате че ония пари искали. Кой създава пачаврите? Мъжете.

294.   Издържала съм двама мъже. Дай сега да пусна тема, че всички мъже са мухльовци...
Като се заглеждате по разни пластмасови хубавелки ви е готино, после се учудвате че ония пари искали. Кой създава пачаврите? Мъжете.

295.   Издържала съм двама мъже. Дай сега да пусна тема, че всички мъже са мухльовци...
Като се заглеждате по разни пластмасови хубавелки ви е готино, после се учудвате че ония пари искали. Кой създава пачаврите? Мъжете.

296.   Директно отговарям на заглавието - Защото искат да се глезят и нямат много капацитет у главите си. За всичко си прав.

297.   Ужас до къде се докарахме мъже да реват повече от жените, мъж съм на 38. Не знам какво очакват така наречените мъже любовта е измислена от комунистите да не плащат за секс!!! Не мога да разбера и да си представя как искате сериозни жени като не предлагате нищо. Искам да попитам а утре когато едно хлапе те дръпне за ръката и каже тати искам това какво ще му обяснявате? Тогава пак жените ли ще са виновни. Аз ви гарантирам че ако жената получава това което иска няма да погледне на вън. Това че някой е неспособен и в даден момент приема жената за даденост не значи че тя е лоша. Има ли мъж който не харесва женско внимание няма.

251-261 от 261