Скъпи жени, защо го правите?
Скъпи жени, нека си кажем истината, ПОЧТИ ВСИЧКИ сте меркантилни к*'чки, за които най-важното са парите и глезотиите, а накрая си намирате и любовник!!! Казах почти всички, защото тези, които са на 30+ все още се намират и свестни, но са малко, а тези под 30 там вече положението е катострофално, там абсолятно всички са такива!!!! Особено тези, които твърдят, ама не съм такава, не всички са такива дрън, дрън....
Но честно казано ви разбирам донякъде, положението в страната е зле и вие явно сте решили, че това ще е по-лесния начин, да живеете с хора, които не обичате, но пък сте осигурени материално! Тук везирам по-младите, не че при по-възрастните не е така де! А казват, че човечеството е еволюирало хаха Щом смятате, че така е по-добре и нямате нужда от щастие и любов ок, ние самотниците сме се прежалили вече(поне аз съм се отказал да вярвам, че нещо ще се промени), но поне си го признайте!!!
М21

Коментари

101-150 от 261

110.   Не бе жените не са материалистки. Бившата ми обясняваше, че не е с мен заради парите ми(къде ги видя тези мои пари не можах да разбера. Вярно не съм беден, но не съм и паралия, но можех да си позволя да я черпя и да я заведа на море и понякога да и направя подарък) и заради колата ми(14 годишно БМВ??? ) настояваше да си плаща сметките, казваше ми, че дава по 100лв за ризка или панталон имаше два ГСМ-а. Когато исках да платя цялата сметка ми казваше:Ти май ме бъркаш с някоя. Започваше да прави физиономии, обиждал съм я така, да не съм си мислел, че е с мен заради парите ми...
Като се разделихме ме навика, че не съм я питал има ли нужда от нещо и не съм и давал пари и съм я водел на разходки вместо на заведение. Правех това, което ми казваше, че харесва пък накрая се оказа, че не го харесва. Е каква е тази работа?
После разбрах, че се запознала с някакъв с Порше и нататък се сещате

111.   Авторе,

Прост си, неграмотен си, наивен и незрял си, озлобен си и ти липсва възпитание. Трябва да съм душевно болна, за да се хвана с някой като теб, независимо дали имам нужните качества, за да проявявам придирчивост (да се чете: независимо дали съм красива, интелигентна, забавна и дали съм се реализирала професионално). Не бих погледнала човек, който е неуважителен към хората, било то мъже или жени, и който е откровен хомофоб, ако ще да е милиардер. Препоръчвам ти да започнеш редовно да посещаваш психоаналитик, за да не се превърнеш в социален маргинал.

112.   До -105
Да виждал съм такива мъже, които ги интересува само техния гъз. Аз бях писал някъде в някоя тема - Както го свикнеш от началото мъж ли боло или жена така си и заминава. Не очаквай да има промяна. Добротата се отплаща със едно голямо лицемерно зло. Също има и такива жени. Смисъла не е да се оплюваме тук. Това е най лесното да обидим някои с нещо. Най-трудното е да помогнем на някой с нещо.
хората стават още по зли и безотговорни към човека които е до тях. Прочетох всички коментари. Не желая да коментирам другите. Всеки има свое виждане в този свят.
Важното е да имате човек до себе си на които винаги да можете да разчитате истински.

113.   До 111-Авторке, може да не си се хванала с някой като автора, но си душевно болна. Пий си редовно хапчетата, преди да пишеш и да говориш където и да е!

114.   Парите са важни, поне аз винаги ги гледам! Нямам нищо против бедните мъже, но не стават за компания.

115.   Номер 95, жена като теб искам. Аз не съм много беден, но не съм заможен, живея сам в собствено жилище, заплатата ми не е много голяма (1000 лева). Обаче чукам като нерез всяка вечер по много. И сега стой да не паднеш, бившата ме напусна, като един от мотивите и беше, че секса и бил прекалено много (бил съм секс-манияк, разгонен пес). Никой не си бил лягал с жена си всяка вечер. Разбира се, това не и пречеше да си хване богат любовник, който е пълен мърляч (познавам го) и бас държа, че какъвто е рахит не може и да ебе. 100% тя определя колко и кога да правят секс, а на него му стига 1-2 пъти в седмицата. Искам жена (не просто любовница), която да ме буди сутрин със секс и вечер да ме приспива пак със секс. Има дни, в които искам секс по цели нощи и се получава само с нова любовница, но след време.... Малко жени съм срещал, които да носят на секс при мен. И кво се получава, че си бият камшика заради пари. Вярно някои жени се пристрастяват към мъж секс-машина, но накрая пак бягат щото не им стигат парите. Ако си наистина такава, сори, че не те познавам за да ти разкажа креватната игра (ако не си омъжена разбира се). Не ми е много голям, но 17 см вършат отлична работа.

117.   115, не я слушай тая. В скалата на женските ценности сексът не е на позицията на която е при мъжките ценности и бързо ше ? мине мерака. Ако в момента я е подгонил хормона, след няколко яки начесвания ще обърне плочата. И понеже ти ще продължиш да бъдеш активен, ще започне да те изнудва-ще дам, ако... еди какво си. Всички те, на това разчитат и това правят-като е толкова важно за него, а за мене не е-трябва да го заслужи/ съгласно закона за търсенето и предлагането/. Търговия... долна... Иначе е обвито в какви ли не сладки приказки...

118.   Защото в крайна сметка всеки мъж в един момент решава, че няма да остане само с една жена и почва да се доказва, търчейки по други. Няма смисъл жена да е вярна на мъж, защото така или иначе в един момент той ще почне да се оправдава с полигамията си и ще изневери. И понеже повечето жени знаят, че ще стане така, гледат да използват каквото могат, че да не се чувстват само те използвани. Сори, мъжете сами си го правите. Имах пример наскоро - един познат срещна жена, самостоятелна финансово, работеща, виждаща в него само и единствено човека и беше с него само заради самия него. Какво стана обаче - в един момент го хвана, че има рагистрация в сайтове за запознанства и си урежда срещи точно с такива меркантилни златотърсачки, които търсят в него само пари и нищо друго. И той го знае. Е, отдръпна се момичето, остави го на хиените, и продължи живота си. Той сега си бие главата, ама вече е късно - не знам колко прост трябва да си, за да разбираш разликата между едното и другото, да твърдиш, че ти е писнало от **рви и златотърсачки и накрая пак да се втурнеш да преследваш такива. Та не се чудете, че и малкото останали свестни жени скоро ще последват примера на меркантилните златотърсачки - мъжете това си търсите и това си и заслужавате.

119.   Мъже, стягайте се и правете пари, много пари. Всяко нещо се купува, ние не правим изключение.

120.   Номер 110: "Правех това, което ми казваше, че харесва пък накрая се оказа, че не го харесва. Е каква е тази работа"?

Груба грешка пич!!! Оставиш ли на жена инициативата... Аз като излизам с жени, не ги питам почти никога къде им се ходи, какво им се прави, защото това ги вбесява. Обикновено давам идеята за излизането и ако тя има нещо друго предвид си казва. Тогава го обсъждаме и така. Но да и угаждаш постоянно на глупваите женски настроения и вечно да се съобразвяаш с нея накрая води до: "ти не ме разбираш", "ти не си мъж" и прочие женски обяснения. Няма логика, но все пак става въпрос за жени у които по принцип няма логика. Нито това, което говорят, нито това което вършат се връзва с логиката. Иначе за парите е ясно, че жените обичат парите, както рибите водата!

121.   Аз не мога да разбера какви са ви толкова проблемите с тези пари. Когато обичаш някого, просто не мислиш за парите. Когато аз имам пари давам на приятеля си, купувам му дрехи или други необходими неща, когато той има и иска да ме зарадва, той ми купува разни неща. И да трябва в бъдеще да го гледам и да го храня, пак ще съм с него и предполагам той ще направи същото за мен. Надявам се да не изпадаме в такива ситуации, да сме живи и здрави и да има работа.
Важното е да сме разумни в разходите си.
Да обичаме да даваме, дори не само на близките си, а и на непознати хора в нужда. Много е приятно, пробвайте! И не подхождайте към всичко и всички със злоба!
Ж, 20

122.   Към 117 от 95:
Много сте наясно всичките с това, какво искат жените, затова ревете по разни анонимни сайтове.
Колкото до секса - още от 12 годишна приемам хормони и противозачатъчни, които да подтискат сексуалното ми желание.
И въпреки това все още не съм срещнала мъж на тая земя, който да може толкова, колкото аз искам.
Камо ли пък всеки път да направи точно това, от което имам нужда в конкретния момент.
Истината е, че жените ви зарязват защото сте мързеливи и бързо занемарявате отношенията си с половинката, щом решите, че ви е сигурна.
А ако на теб непрекъснато ти отказват секс, значи просто е@еш некачествено.
Никоя жена на тая земя не отказва оргазми! Ама от онези истинските, а не от онези, които се симулират само за да не ви накърнят егото!

123.   120 така, така и аз на 20 така разсъждавах, ама има време живота ще те научи!

124.   122, ти май си на 13 в момента, а? ! Най-малкото за това, че си опитала всички на тая земя. Има други теми за фантазии.

125.   110, коментарът ти е изключително поучителен. ИЗКЛЮЧИТЕЛНО! Ето защо мъжете и жените не се разбират. Те просто не се разбират и това е! И не влагат усилия. Пич, ти си имал м свястна жена, която не си оценил. Щом сама си е плащала не ти е искала парите! Искала е вниманието ти и да й покажеш, че я обичаш! Но ти не арии ги разбрал. Тя не те е разбрала, край я обичаш, а никъде не я видиш. Не разбираш ли, че трябва да говорите на един и същ език в любовта! Напуснала ре е и ПАК не си разбрал! Решил ду, че се е преструвала и всъщност е скрита материалистка. Нищо не си разбрал. Онзи най_вероятно й ПОКАЗВА любовта си правилно, ти си мислиш, че е заради Пиршето. Във всеки случай, загубата е ТВОЯ!!

126.   До 124 от 122:
На 25 съм вече и водя 13 години борба с нимфоманията, нещо което няма как да разбереш, но важното е да обобщаваме и да се заяждаме, нали?
И не съм писала, че съм опитала всичко, а съм казала на какво съм попаднала.
Ма ти май си ослепял от чекии и не можеш да прочетеш!

127.   Коментарът ми не е отправен към автора, а към коментиращите.
Драги дами, няма какво да се пънете да им обяснявате на тия мамини златни, че сте независими. Каквото и да им докажете, те пак ще си твърдят на своето - че всички жени са меркантилни *@рви.
Защото да признаят противното означава да признаят, че проблемът е в тях самите, а не във всички останали (което е и по-логичният вариант).
И няма защо да се учудват, че срещат само некачествени жени, защото никоя нормална не би се захванала с мрънкащ женомразец :)

130.   От 16 годишен съм с нея вече 6 години. Промених и характера да не кръшка. Всичко 6.

131.   Към 127

Еей Альооо... я се кротни бе независима бизнес дамо...

Всичко си има причина... нека ти разкажа малко аз...

Момче на 21 съм...

В квартала ми има момичета с няколко години по-малки от мен ме подминават без абсолютна причина само, защото вече ходят в едни от най-скъпите барове в града (от Пловдив съм). И не са едно и две, а повечето, с които се познавам вземе ли ги някои да ги повози стават такива.. и не поздравявам, гледат те все едно си някои марсол. Неприятно ми е, защото с някои от тях съм расъл, споделял играчките си като дете, в ранните тиин години сме обикаляли кафетата, а сега всичко това е зачеркнато и забравено. Тук не говоря от гледна точка на да се занимавам с тях като с гаджета, ами момичета, с които сме били приятели и сме се имали преди време...

Това как ще обясните???

132.   110 до 125 Абе ти не прочете ли, че ме навика, че не съм и давал пари?

135.   126-Отговорих ти. Питай модераторката какъв е отговора ми. Ще ти помогне.

136.   От 125 до 110(132). Прочетох аз. Но не ти вярвам. Я кажи сега, за какво ТОЧНО те е обвинявала, че не си й дал пари!?

137.   Момченце, 131, А ти какво, обясни си държанието им с меркантилността им ли!?? Какво пък общо има това!?? :О

138.   Не се учудвай - на това е програмирано женското полче. Първо ще духат на всеки мачо в гимназията и чалготеката, после ще си търсят спонсор докато са да речем в университет (ако въобще се стигне дотам), след това ще си търсят някой шугър деди за да му харчат парите, зад чийто гръб ще дават п*тка на още 3-4 по-млади. Ако ли пък не могат да си хванат нещо, ще осъзнаят как вече за нищо не стават и ще мрънкат, че нямало вече истински мъже.

Това изчерпва женското. Ще се намерят такива, които да циврят как искали чувства, но всички знаем че всъщност искат спонсор...

Затова недей влага емоция във шафрантийките - не забравяй, че си мъж.

139.   До 131 - как ще го обясня?
Еей Альооо...
В лоша среда си попаднал, щом обикаляте кафетата.
Избери си среда, в която момичетата не обикалят по цял ден кафетата, а работят и учат.
И се отървете от това разбиране, че сте видели целия свят и всичко знаете.
Кварталните тинейджърки с които се мотаете не са олицетворение на всички жени по света.
Да не говорим, че подобни изводи правени на базата на 5 години (може би няма и толкова) опит със затворен кръг от жени нямат никаква стойност.
Альооо, още въпроси да имаш?

140.   За някой неща съм съгласна с теб. Не мога да говоря за другите, но за мен парите са само хартийки и нищо повече. Аз искам да съм с човек, когото обичам, дори и да е беден не ми трябва милионер, който ми изневерява и ме пребива всяка вечер ? Това, което търся аз е щастие и мога да го намеря само с едно единствено момче.
Каквото и да стане с него дали ще падне материално или духовно аз пак ще го обичам. Той винаги е до мен. Знам, че мога да разчитам на него, че ще изтрие сълзите ми когато плача, че ще върне усмивката ми когато я няма. Знам го, защото съм се уверила в това.
Той не гледа на мен само като на гадже, а и като на приятелка. Въобще не ме интересува колко е богат и колко е беден, аз искам да съм с него и толкова. Пари все се намират когато има желание има и начин когато няма желание има само причини. Важното е да се обичаме и винаги да бъдем заедно както до сега.
Представи си само цял роман мога да напиша за него и да говоря с часове за това момче толкова го обичам. Когато съм до него аз не забелязвам другите момчета в сякаш те не съществуват. За мен той е единствен и такъв ще си остане. Знам, че мога да му се доверя и да разчитам на него във всеки един момент от живота ми, но и той може да разчита на мен ?.
Приятели сме от толкова малки - от едно парче месо, а любовта ми никога не е спирала към него. Той ме прави щастлива. Изобщо не ме интересуват парите.
Различен е. Ходим от една година вече ще стане още малко в началото на месец октомври и през тази една година той не е поискал от мен нищо, като да кажем да спи с мен или подобни както повечето момчета правят.
Малки сме още, но нали знаеш в любовта граници няма и никога не е имало. Честно казано не знам семейството му с колко пари разполагат и изобщо дали им стигат. Това, което знам е, че са финансово стабилни, парите им стигат за най-важното не са едни от най-богатите, но това не е важно за мен ни най-малко. С него ли съм парите са нещото, за което мисля най-последно.

Не съм препрочитала текста си, защото ми се струва много дълъг за това, ако имам правописни грешки или съм объркала при писането някоя буква с друга се извинявам.

Йоана ?

141.   139-Що бе, Альоо-ти мислиш ли, че отговори на момчето?

142.   До 136 ей така по принцип. Тя имала нужда пък аз не съм се сетил да я питам дали и трябват.

143.   Изключенията от женската меркантилност по-скоро потвърждават правилото :)
Но и ние трябва да разбираме жените. Не е задължително един мъж да е милионер, но, ако двама ще градят семейство, вкъщи трябва да влизат поне 1500 лв., а след като се родят деца, и много повече.
Жените са прави и, че са се навъдили едни ленивци, които до 50 години живеят при родителите си и за друг човек не могат да се грижат.

144.   Към 142. "Тя имала нужда пък аз не съм се сетил да я питам дали и трябват. "

Точно това си и мислех! Момче, ключовата дума тук не са "парите", а " не съм се сетил да я питам дали и трябват"!!!

Как да ти го кажа по-ясно? Жените искат знаци, че ги обичаш, че ги е грижа, че се интересуваш от тях! ТОВА е, което не е получила от теб. Най-вероятно не че грижата или намерението не е получила, а ЗНАЦИТЕ. Може би си й давал грижата, както ти си я разбирал, но тя пък не е разбирала твоя начин.

Не казвам, че само ти си виновен, казвам, че не сте говорили един и същ "език на любовта". Не е лесно, защото мъжете и жените мислим различно. Но всеки човек, трябва поне да се опита да разбере езика на половинката си и поне отвреме-намреме да "говори" на него.

Помагам малко с превода: тя е демострирала самостоятелност и финансова независимост. Искала е да докаже, че не е с теб заради парите ти. Следователно е с теб, защото си я обичал. Ти трябваше да разбереш какви са знаците, които й говорят, че я обичаш. Ти си мислиш, че щом не иска пари, трябва да я водиш в парка. Тя може да си мисли, че може да си има пари за собствените нужди, ама иска ти да покажеш, че искаш да се забавлявате заедно и затова трябва да идете някъде: АМА НЕ ЗАЩОТО ТИ ЩЕ ПЛАТИШ, А ЗАЩОТО ЩЕ СТЕ ЗАЕДНО НА ИНТЕРЕСНО МЯСТО! По-инетерсно от парка. Например!!

Това е трябвало да разбереш, за да не се чувстваш сега прецакан и неооценен. А не да си правиш глупави генерализиращи изводи за "скритата матералистка". Най-малкото генерализациите няма да ти помогнат в живота в бъдеще.

145.   До 144ами като иска знаци давал съм ги. 50 пъти най-малко съм казал, че я искам, че ми е мила и скъпа, че друга не желая, че за мен тя е специална. Обаче се отдели за три дни и свърши курвенските работи, а аз друга не съм погледнал. Да не мислиш, че съм безчувствено говедо и се правя на непукист. Ако друг и е дал повече нежност главата си режа

146.   До 144 и за ходенето в парка мога да обясня, но това няма да я върне. Истината, е че и аз допуснах грешки - ето признавам, но разликата между нас беше, че аз винаги съм прощавал и съм я обичал безрезервно, а тя искаше повече в любовта от колкото даваше. Каквато и да беше аз я обичам и ми е мъчно за нея. Незнам защо изобщо пиша...

147.   До 144

Жените искали знаци. Ох леле. Ми пича да не е регулировчик бе? С вашите намеци, знаци, четене на мисли и тем подобни ни побърквате бе, не го ли разбирате? Кур ли е имала в устата та не си е казала, че има нужда да отиде на място, различно от парка. Писнало ми е от подобни тъпотии. Като не можете да общувате с мъже, що се жените, що създавате семейства и после "ау, той не ме разбира, той не ме предусеща, той не се интересува от мен, той не е емоционално интелегентен" Я майната ви!! И тогава се появява някой мършляк и айдееее, нанизвате се на чуждия хуй и край. После с новия пак същото. Толкова ли ви е трудно да разберете, че мъжа не разбира от такива женски простотии, а иска ясно и точно да се каже какъв е проблема. Щото трайката си уж всичко е наред икато си хванете некой друг - беганйе. Грозно е, гнусно е.

148.   145, не мисля, че си безчувствено говедо и не съм го казвла! Как обаче да ти обясня, като ти повтаряш едно и също като развалена плоча. СИГУРНА съм, че си й показвал любовта си по ТВОЙ начин! Аз твърдя, че тя НЕ Е РАЗБИРАЛА твоя начин.

Може и да не те е заслужавала!!!

Обаче как от всичко разказано ти реши, че е била прикрита матералистка!?? Ей, това не мога да разбера и не говорехме за твоята история всъщност, а за това, което твърди автора. А ти реши да го "подкрепиш" с пример. А аз пък се опитвам да обясня, как мъжете мислите различно и нещата не винаги са такива, каквито си ги мислите. Най-малкото, защото жените си ги мислим РАЗЛИЧНО!!

149.   144/5, И не се хващай за парка! Ей, занчи мъжете сте големи буквалисти!!! Аз казах НАПРИМЕР!!! Обяснявах, как си правел едно- тя е разбирала/искала от друго.

КАК ДА СЕ ИЗРАЗЯ, че да ме разберете! Ако си мислите, че жената е материалистка има голяма вероятност да не разбирате ТОЧНО това, което иска. Между другото НИКОЙ човек на иска парите за самите пари! Искат ЧУВСТВАТА, които им носят!!! Твъре е възможно стиснатоста за жената да е равна на не ме обича= тъга. Обратното да е доказателство за любов. Не самите пари, а ГОТОВНОСТТА ви да ги давате за нея, зашото я обичате! Тя иска да се чувства обичана!!! За последното мога да гарантирам за 100% от жените!!!

150.   До 141:
Да, мисля че отговорих.
Истината е, че краставите магарета се надушват.
Ако не попадаш на качествени жени най-вероятно и ти не си много качествен мъж.
Кратко и ясно, Альоооооооооооооооо.

151.   Че голяма част от жените не стават за нищо е вярно, но не всички са такива. Има и нормални момичета, които наистина си заслужават. Номер 139 е много права, от момичета, които по цял ден висят по кафетата и се чудят довечера в коя чалготека да отидат, няма какво да се очаква. Това обаче го осъзнаваш, след като вече си се опарил няколко пъти, макар че някои май цял живот не успяват. Нормалните жени учат и работят, и освен всичко друго, знаят какво искат да направят с живота си. Това е началото, от където трябва да се тръгне при избор на партньор. От там нататък следва всичко останало. Естествено има и момичета, които не учат, но си работят и се стараят да се развиват сами. Всичко опира до човека.

152.   До 147, ами като пича не бил "регулировчик" сега ще реве и ще се тръшка и ще си плати със самота! Да се види мъж да се държи така- също е гнусно!

154.   За да разбереш какъв е мъжът-погледни жената до него. Вие не струвате 5 пари пък сте тръгнали свестни жени да търсите. 20 годишните момчета нямат една гънка в мозъка си с която да завържат един не толкова интелигентен разговор, пък и претенции имат. Я да мълчите там с кифлите си, които ги забърсвате в чалготеките и да не ни занимавате със клиширани въпроси. При боклуци си ходил сине, боклуци си намерил....

155.   Добра война сте си спретнали тук :D
жени срещу мъже, любимото ми

156.   На 20 съм, и задето търся любов и романтика съм още девствена... така, че представи си как са нещата, щом и мъжете търсят само единия секс? :)

158.   Аз не съм съгласен с автора. Аз лично имам малко по-различно виждане. Почти всички жени, с които съм се срещал, са търсели някакъв интерес от мен, но не е точно пари (дори почти никога пари). Мисля, че златотърсачките са много малко.

По-скоро се търси някакъв интерес, изгода, а тя често дори не е финансова. Дали ще е да не остане сама момичето даден ден и ти да я изведеш на среща. Дали ще е да и правиш комплименти, а тя да ти дава фалшиви знаци, че иска да ти стане приятелка. Друго е например да излиза с теб и да те кара да правиш неща, които не ти харесват, ама ако не ги направиш, значи си скучен и тъп. Друга случка пък е да те лъже, че иска да излезе с теб, само и само да избегне неудобна ситуация или просто да иска да продължаваш да и се връзваш.

Финансовите интереси аз по-скоро ги класифицирам като, , източване". Например, излизате някъде, хоп плати ми за това, хоп за онова. Почти винаги са някакви дребни разходи като храна, пиене, но е дразнещо, че такъв тип жени ОЧАКВАТ мъжете ВИНАГИ да платят и ако не го направят, са загубеняци, които не стават за нищо.

А златотърсачки не мисля, че има много, защото този тип интерес като скъп живот е много труден за постигане. Много малко мъже в България са чак толкова богати и не всичките ще дават парите си по разни златотърсачки.

159.   До 158

Пич, това, което си квалифицирал, като източване си е точно финансов интерес и нищо друго. Още повече, че като ги сумираш в края на месеца, тези "дребни" разходи изобщо не са вече толкова "дребни". Иначе съм съгласен, че в България няма толкова много богати мъже, за да има за всички златотърсачки. Последните обаче се простират според чергата. Например ако ти в момента караш да речем 10 годишно БМВ и на хоризонта няма друга по-добра партия, кифлата ще си е твоя, няма да е никога доволна, но ще си е твоя. Появи ли се обаче някой с 5 годишно БМВ, на секундата ще останеш сам. Мой близък познат доскоро си чупи главата с една такава. На пръв поглед много симпатично момиче, приятно за компания, на път да завърши висше образование, общо взето всеки може да сбърка с нея, ако не внимава. Та разбиранията за живота на същото това момиче са, че почивката трябва да бъде най-малко на о-в Бали, колата S класа, а къщата поне 500 квадрата. Лошо няма, хубаво е всеки човек да има цели в живота, но да не си помислиш, че тя иска да постигне сама и 1/100 от това! Не, мъжът до нея бил длъжен да й го осигури. Естествено, в момента такъв няма и тя трябва да се задоволи с 10 годишната кола на моя познат и неговият, макар и собствен, тристаен апартамент. А относно "дребните" разходи, само цигарите и сметката й за телефона за един месец, възлизат на около 150 лева, които много ясно тя не си плаща. Добре, че човекът се усети и разкара тази пиявица. Сега му се омилква отново, защо ли, ами защото и телефона не може да си плати сама.

160.   158, 159, Браво, момчета-така е.

162.   Последните три коментара, трябва да се напишат в някое научно списание!!! Всичко е точно така, жените просто използват мъжете за материални и нематериални облаги! Например някоя проста кифла вижда, че си падаш по нея и почва да те кара да правиш неща, които са чисто унижение за теб, иска просто да си вдигне самочувствието пред приятелките колко е вървежна, търси си гадже, плащане на сметките и други "оправдани" неща от жените!! МНОГО АМА НАИСТИНА МНОГО голяма част от жените постъпват така(не казвам всички) и най-тъпото е оправданието ама какъв мъж си щом не можеш да МИ ГО ОСИГУРИШ!??? Сериозно, мили "дами"!? А вие какви жени сте щом не можете да го постигнете сами, нали ревете, че искате да сте независими, свободни и другите глупости!? Май е по лесно мъжете да ви робуват, а вие да си вдигате краката на всеки втори! Но тогава вие вече не сте жени, а к**ви! Не виждам с какво сме длъжни само ние да работим, само ние да се опитваме да ви правим щастливи, ами нас кой ще ни прави щастливи!? Това се отнася най-вече за младите момичета 14-30 годишните, къде мама ги е възпитала, че е малка принцеса и като порасни онова препикано месо отдолу ще й уреди живота и всички мъже са й длъжни!!!

163.   Пишеш глупости.. някоя те заряза или не ти връзват защото не си богат? .. Ако мислиш, че това е проблем- лъжеш се! Заблуден си и то много.. Ясно е че всеки иска да създаде семейство с някой, който е поне в средно положение с парите. Ти би ли започнал връзка с жена, която не може да изкара 1 стотинка и няма намерение да работи? Жените били продажни? А вие не вдигате ли очакванията? Как да ви имат доверие? Мъж е този, който знае къде е мястото на жената в семейството.. не този, който слага всички под общ знаменател.. Когато се запознах с жена ми, тя беше много по добре финансово, вярвайте в любовта, заради няколко изключения на които сте попаднали не мразете всички жени, те ненавиждат да бъдат третирани по този начин. Всеки е различен, евала на тези които го осъзнават и обичат приятелките си заради това, което са.

164.   Класическият случай на момче претърпяло няколко връзки с кухи лейки, решило, че всички са еднакви. Върви се скрий някъде. Само един съвет ще ти дам, ако момичето слуша чалга няма как да е различна самата музика го налага, ако ги избираш и по късите полички същата работа. Не виждам защо смяташ, че всички момичета под 30 са еднакви. Може би просто такъв ти е вкуса.

165.   '' Жената първо плаче, после става кучка :)
Мъжът първо е идиот, после плаче ! ''

168.   Свестните хора по принцип май взеха да изчезват, без значение дали са мъже или жени. Наистина, пълно е с меркантилни жени и това не е измислица, но понякога и ние като мъже не избираме правилно. Няма как копия на разни пайнерки и златки да стават за нещо. Не може приятелката ти да кисне по цял ден по кафетата, да е на 25 години, без почти да е работила и ти да очакваш да е сериозно момиче. Ако си избираш гаджетата от подобни среди и 1000 да смениш, вероятността да попаднеш на нормален човек е 0, 001%. Естествено за тези неща започваш да си даваш сметка, след като вече си се опарил няколко пъти и си станал предпазлив. Лошото е, че дори когато се осъзнаеш, свестни жени на хоризонта не се виждат. При мен е точно така. Далеч съм от мисълта да поставям всички под общ знаменател, напротив нормални момичета има, но се срещат много трудно. Останалото са кифли без собствено мнение, вкус и интереси.

169.   Много сте зле, бе хора! Купете си книги, учете, забавлявайте се не се занимавайте с глупости! Едни харесват богати мъже, други се влюбват в такива, трети се женят за мъже само защото имат пари, четвърти се влюбват в бедни поети, пети си харесват гологлави мускулести момчета, без значение от доходите! Не бъдете толкова елемнтарни! Хората са различни и имат различни потребности и желания! Факт е, че жената търси сигурност в мъжа до толкова. че да може да й осигури нормален живот на нея и бъдещото им потомство, другото вече е интерес и нищо повече.

101-150 от 261