Не иска секс с мен :(
От 4 години живеем заедно. Има ме си детенце и всичко вървеше добре. Преди около година половина секса много се разреди по неизвестни за мен причини. Уж всичко беше наред и се обичах ме, а секса липсваше в живота ни. Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. Здрав мъж е на 30 години, сигурна съм, че не ми изневерява, щях да го усетя.

Много странна ситуация. Говорили сме много пъти какво се промени, защо. Може би всички двойки минават през такава фаза. Нормално ли е в месеца да сме заедно 4-5 пъти. Май ще си търся любовник. Не издържам повече така.

Коментари

51-100 от 664

52.   Здравейте! От всичко прочетено до тук, ми настръхна косата! Аз съм омъжена от 7 години и имаме дете! На 33 съм в момента! При нас нещата са също толкова ужасни! Секса е един път на три месеца! Караме се за дреболии! На всичкото отгоре се прибира и пил! Непоносимост изпитвам към него понякога, но пак го желая!

Мисля че има друга, защото работи извън града и винаги закъснява! Прибира се към 8 часа, а пътя му е 50 мин! А когато се прибере си изключва телефоните за да не ни смущавали клиентите, които го търсят извън работно време! Бабини дивитини! Правя се че вярвам ама вече не издържам! Всички роднини ме натискат да имаме второ дете! Казват че не е хубаво да оставям момченцето си само! Но как да предприема бременост като нещата не са под контрол! Дайте ми съвет!

Той за второ дете му било все едно! А аз толкова искам! А синът ми постоянно пита за сестриче или братче! Не искам да се развеждам, защото няма къде да отида! Не искам и да страда детето ни! То май варианти не останаха, освен да си намеря любовник и да бъда хрисима домакиня!??????

54.   Г-жо,много съвети могат да бъдат казани,но е важно вашите отношения помежду ви,не чуждите съвети,въпреки това ще си позволя да кажа това,което аз мисля,надявам се да е полезно макар и мъничко.

Семейство сте от ЩАСТЛИВИТЕ,имате вашето прикано детенце и отношенията ви са били от хубави по-хубави,но може би се е появило еднообразното ежедневие,леко леко страстта и желанието ви за нови и хубави изживявания са започнали да гаснат,не трябва да ги оставяте така,а постоянно да импровизирате,сполучливо или не,разговаряйте повече,разпалете наново огъня,просто вложете всичко от себе си,не се предавайте на ситуацията,а не вярвам да му е все едно дали ще имате второ дете защото това е щастието в живота на човек,децата,но въпреки това и това е възможно,наистина да му е все едно,което не е никак хубаво,но като жена не се предавай и направи всичко което зависи от теб за вашите отношения,за да не те преследва чувство на вина,че не си била на 100 процента всеотдайна и полагаща всички сили за запазване и възвръщане на хубавите ви отношения

По точка на любовника и хрисимата домакиня...знаеш,че ще се натовариш с доста тежък товар който рано или късно ще избие нанякъде,но ако това ще ти даде глътката която искаш да отпиеш,напарви го,премини границата и усети нещата ....

Пиши ми на Е-мейла ,който съм посочил в по предишния коментар и ще си поговорим повече
Чакам те ако желаеш да продължим разговора!

55.   До номер 52...................
Здравей Миличка..............Това все едно аз съм го писала за мен...........и на мен ми настръхва косата като чета....ужасно, ,само който е в това положение може да ни разбере...Аз съм почти на 30...нашите отношения са същите,аз се усъмних обаче,нали знаеш шесто чувство-женско...не ми се вярваше първо или може би просто НЕИСКАХ да повярвам,но...........Реших да поровя,да "се огледам"както се казва и т.н...

Та............Най-добре тук го е написала НОМЕР 36............не че другите не са прави.................Ако искаш да разбереш,го направи много внимателно................макар,че при мен например стана така,че аз намерих,видях и научих доста неща и мнооого лъжи...и ПАК ,ТОЙ "НЕВИННИЯ" отрича и това.е...Точно това ме влудява в момента и не ми дава покой-да беше си казал-да сгреших или да-имам др връзка,желая да съм с нея или каквото и да е там,ама НЕ ТА НЕ...............НЕ Е ВЯРНО И ТОЛКОЗ....С времето това ще ти се отрази зле,ако си чувствителна миличка.................

Аз го приех мн зле....изпадам в депресии и разни подобни...а не съм жена за изхвърляне.-но ЗАРАДИ ТЕЗИ НЕЩА...СЕ ЗАТВОРИХ,СТРАДАМ..,НЕ ОБРЪЩАМ НА НИКОГО ВНИМАНИЕ,БОЛИ "МЕ СЪРЦЕТО"..разбираш ли-проклети чувства..!!!

Мога мн да ти пиша...,но засега спирам,че пак си дигам кръвното дето се вика...Пиши пак ако желаеш...............как си решила да постъпиш или каквото и да е...
Късмет!!!!!!!!!!!!!!!!!
Понякога сърцето слуша доводи,които разума не разбира..!!!!!!!!!!!!!!!

56.   Мамини сладки! Ами тогава чифтосвайте се според това кой колко пъти в месеца има нужда от секс! Напишете си го на челата, та като се срещнете по улицата да се разпознавате. Как може такива дивотии, бе. Осъзнайте се! До това ли се свежда жалкия ви животец? Като не ви стига - хващайте някакви въшльовци там и се блъскайте... те сигурно също уважават съпругите си веднъж по пълнолуние... и бъдете щастливи! Докато пораснете за разбирането, че не всичко в живота е задоволяване на елементарни, първични нужди.

57.   Cекса си е секс,също като въздуха и той е нужен,не е нормално един мъж да не иска да уважава жена си редовно ,който го прави има грях,жалко,че не съм попаднал на такава жена,която е имала такъв проблем....но може би ако липсата на секс е проблем,то тогава прекалено многото секс също става проблем :(!!!
m.schumacher1979@abv.bg (за повече разговор по темата)

58.   А вие номер 56..............мамин сладък.....
Мога да ВИ кажа,че изобщо не се свежда до това "жалкия НИ живот",напротив...В моя живот отдавна съм разбрала какво е любов,разбиране, чувства..........и пълноценен секс...секс със чувства и секс без чувства......Но....ужасно е да се "отдадеш" буквално на някого...да нямаш задни мисли,да си му верен, да го обичаш-най- вече....а той да те лъже и унижава по този начин....Като вече не го привличам,като не ме желае или там каквото и да е...трябва ли да ме унижава така.....трябва ли винаги да отрича ,да казва,че всико е наред,като преди,а да не те поглежда като Жена..Ми естественно, че не е нормално....Всеки човек, било то МЪЖ ИЛИ ЖЕНА, ИМА НУЖДА ОТ ЛАСКИ,РАЗБИРАНЕ,УВАЖЕНИЕ................(поне да кажем-стойностните !!),а и това е съвсем естествено нещои НЕОБХОДИМО....

Никой тук не казва,че секса -видиш ли- е НАЙ ВАЖНОТО НЕЩО,НО ТОЙ Е НАЙ-ЕСТЕСТВЕНОТО НЕЩО ,КОЕТО СЪПЪТСТВА ОТНОШЕНИЯТА..................И когато го няма,когато усетиш и разбереш,че те правят на глупак и задоволяват страстите си другаде -това е отвратително,,,Според вас какво трябва- да си кажем-не -секса не е най-важен...той нека си ходи,пък аз ще търпя да ме унижават.........

Та така,повярвай ми -не дотова бъдете сигурна(незнам всъщност жена ли сте) се свежда "жалкия ни животец"..Такива "мъже" го правят ЖАЛЪК..............

59.   Дълго време с приятеля ми поддържахме такива отношения, почти на въздържание. Ставаше все по-зле и по зле. Това се отрази и на настроението ми. Вече спряхме да си говорим особено, разговорите ни се състояха около битовите ни проблеми. Тогава се случи така, че от еднообразието и скуката удома се увлякох по един колега. Изневерих на приятеля ми. Попаднах на човек, който ме накара да се чувствам наистина желана и красива, който не ме е виждал по пижама и над печката. За него бях просто жена. От тогава изпаднах в едно много приятно еуфорично настроение. Дреболиите спряха да ми правят впечатление, вече не обръщах внимание на липсата на секс вкъщи. Когато приятеля ми се прибираше от работа го посрещах с усмивка и целувка (не като преди мрачна и увесила нос, постоянно в съмнения) , шегувах се с него, просто всичко е супер от тогава до сега. Точно тогава разбрах, че отношението на мъжа зависи изцяло от поведението на жената. Но не жената прелъстителка, а жена - лъчезарна и красива, уверена в себе си, която внася светлина в мрачния ден. От тогава секса при нас вече не е мираж, а отношенията ни са по-добри от всякога. Така една на практика нищо незначеща изневяра тотално промени взаимоотношенията ни и то в положителна насока! Разбира се, нещата можеха да се развият и по-съвсем друг начин, а и чувството след това изцяло зависи от вашето себеусещане, ако имате стабилна съвест по-добре не го правете, а и важното е с кого.
Надявам се да съм била полезна на някой, успех момичета!

60.   АЗ СЪМ НА 48 Г. И МОЯТА ПОЛОВИНКА С КОЯТО ЖИВЕЯ НА СЕМЕЙНИ НАЧАЛА , ВСЕКИ ПЪТ СЛЕД СЕКС МУ ЧУВАМ РЕПЛИКИ ОТ СОРТА :С ТЕБ ВСЕКИ ПЪТ Е РАЗЛИЧНО И ВСЕ ЕДНО Е ЗА ПЪРВИ ПЪТ , И КАК СЛЕД 13 Г. ТИ НЕ МИ ОМРЪЗВАШ ? ТОВА Е ЛЮБОВ , КРАСИВА , АЗ ГО ПРИВЛИЧАМ ФИЗИЧЕСКИ , ИЗГЛЕЖДАМ ПЕРФЕКТНО , СЛАДУРАНА С ЧУВСТВО ЗА ХУМОР, УМНА , ИНТЕЛИГЕНТНА , ЗАБАВНА , УМЕЯ ДА НАПРАВЯ ТАКА , ЧЕ , МЪЖЪТ ДА Е ЛУД ПО-МЕН

61.   Много хубаво номер 60 , какво правиш тук тогава?!

62.   Номер 60 просто показва другата страна на медала ,номер 61 ;)

63.   Живеем заедно от 7 месеца, правим секс 3 пъти в месеца. Той е много мил, прегръща ме, закача се с мен, показва ми нежност, но не прави секс с мен. Толкова ме боли, че ще се пръсна. И това започна още на втория месец. Унижавах се, предлагах се, молех се, говорих, резултатът...само ставаше по- зле. Поемам инициативата и ме отблъсква, целувам го и се обръща, той не ме желае! Започнах да си разбивам психиката, мисля, че не съм привлекателна, не се чувствам жена. Аз съм на 26, той на 35. Не знам какво да правя. За момента съм го оставила спокоен, не е правил секс с мен от 2 седмици, онзи ден му правих орален секс, на който той не отвърна с нищо, така че сега няма да го закачам. Обичам го ме боли много, но ще се примиря. Няма да му изневерявам, но ще си купя вибратор. Уважавам го и искам да съм с него, дано се преборя със себе си. А и мисля да си запиша час за психолог, защото моето емоциално и психическо състояние е много лошо. Моля се причината да не е в мен, и да я разбера, искам това да се промени, искам пълноценен сексуален живот, защото в момента нямам желание за нищо.

64.   Здравей миличка.............номер 63.....
Аз имам подобни проблеми, а относно емоционалното състояние съвсем в същото положение, направо имах чувството, че се побърквам....Така се почва...по рядко и по рядко...докато съвсем спря-не сме правили секс от една година......да съвсем сериозно и аз все още съм с него, засега, но поради мн др причини................Иначе наистина ако продължаваш така ще се изнервиш адски, няма да се чувстваш "жена"-желана и така нататъка.............И да отидеш на психолог, все тая...няма да се решат проблемите...Знаеш ли-тук една жена-лекарка....ГО Е ПИСАЛА МН ДОБРЕ,прочети го пак и помисли върху това............Как мислиш, един нормален мъж защо ще го прави ако няма друга жена в живота му, каквоти и да ти казва и да отрича, според мен не може да му вярваш докато не се убедиш, че ПРИЧИНАТА Е ДРУГАДЕ.....И аз отначало като теб направо се побърквах, мн тежко ми дойде , не се чувствах "жена", докат един ден ми прищрака...отдаде ми се удобен случай с мое бившо гадже с което сме правили страхотен секс....и ДА- отново се случи, правихме страхотен секс....не съжалявам, беше невероятно, аи най важнтото-ОТНОВО СЕ ПОЧУВСТВАХ ЖЕЛАНА, а и представи си една година без секс...какво да правя да го чакам още една ли............той ме отблъсква като аз го желая, не ми казва какво става, каква е причината,отбягва ме и всичко останало,така НЕСТАВА-НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДЛЪЖНА НЕ ОСТАНАХ...................!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
уПСЕХ И ПОМИСЛИ ДОБРЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

65.   Номер 63 , МИЛА , моля те да не падаш духом и още повече да не се самонараняваш ако мога така да кажа,като се молиш за физически ласки и нежности...явно мъжът ти трябва да помисли защо така се държи и да предприеме мерки за промяна,в противен случай колкото и да го обичаш,сигурен съм не искаш да се напрягаш и тормозиш за нещо подобно,а именно-човек до себе си,който не цени достатъчно желанието ти да му се отдаваш... пиши ми на е-мейла ако искаш да си поговорим по-подробно
( m.schumacher1979@abv.bg )

67.   Оле, ужас! От прочетеното става ясно, че мъжете НЕ винаги са готови или искат секс! То в това и аз лично се убедих - аз съм на 21, а той е на 22, заедно сме от 3 години и според мен имаме проблем със секса! В 99% от случайте аз си искам, и ако той се съгласи, е отбии номер!Пробвам да не го "притискам" и да видя кога ще се сети - няма "никой" по около 2 седмици,и не мога повече - пак го "подсещам"!!Мисля си,че е доста млад, за да му е омръзнало вече,а и гледам да разнообразяваме! Винаги се опрадава, а в същото време порното си върви, заедно с неговите си "занимания"!По принцип имам сериозни намерения за бъдещето ни, както и той е казвал, но това щом е почнало от сега - по-зле ще става!Адски ми е гадно и ми действа много зле и на самочувствито и на всичко!Разстройвам се от най-малкото нещо!В крайна сметка започвам да си мисля дали да му изневерявам!

68.   Номер 67 , много е обезсърчаващо това,което си написала,не ми се иска да го напиша,но си права,че щом от сега имате проблеми по отношение на интимностите нещо не е наред.Хубаво е,че ти опитваш всячески да задвижиш нещата към оправяне,но знаеш,че независи само от теб.Позволи ми да ти кажа,че ако не се подобрят по-добре не губи младостта си в такива отношения и потърси човек,който ще ти казва,че те желае(не само физически),а не ти да повтаряш това на него....
за изневярата,може би ще се почувстваш по-добре ,но после може да се получи така,че да не се чувстваш добре
пиши ми на " m.schumacher1979@abv.bg " ако искаш да погвориме повече

69.   Пак съм аз - номер 67. Забравих да кажа, че проблемът е от около година и на моменти се случва да се оправи, но е за малко - за около 2 седмици. Да се оправи имам предвид да правим секс поне 3 пъти в седмицата. И на мен ми се е случвало да не съм в настроение, но чак ме е страх да му откажа - че нали все го чакам да се накани!!! А смятайте, че ние не живеем заедно, все още! Много съм му насъбрала вече!

70.   Номер 67/69 ,пак съм аз,номер 68,не ми се сърди,че ще ти го кажа,но знаеш,че в тази възраст между 20-30 години трябва да правите секс не по три пъти в седмицата , а по толкова на ден...наистина не знам защо така се получава,какви са тези мъже ,които така постъпват,като отбягват малко или много жената до себе си в сексуален план.Пиши ми на Е-мейла,нека си поговорим повече там

71.   Номер 70 е напълно прав..........аз съм жена на 30 години и имам същите проблеми като на останалите тук.....Защо така се получава ли.........в 90 процента от случаите става въпрос за ЧИСТА И НАГЛА ИЗНЕВЯРА,не сезаблуждавайте момичета с нищо друго,каквото и да ви говорят,ясно е,,,та какъв е тоя нормален мъж дето няма да му се прави секс след като например......-не е правил от нееееезнам си колко време, показваш му че го желаеж наистина, излизаш от банята мокра, ухаеща на парфюм и готова за това, дето се вика и куп още такива неща...........а ТОЙ ни приема ,ни предава, абе то трябва да си ...........незнам какво вече да кажа............аз имам същите "проблеми"...изнервих се адски, не съм на себе си, не издържам, сигурна съм, че прави секс другаде, ако ще на челна стойка да ми застане е ясно..НЕ сме правили секс една година...Е??????????? За мен той вече е едно нищо.....сам си го направи.....мога мн да пиша,ама файда йог дето казват.....ТАКА ЧЕ МИЛИ ДАМИ, не се самозалъгвайте.................просто ви мамят.........

72.   Номер 71 р номер 70 ти пише и на теб...абсолютно си права и абсолютно точно казваш нещата такива каквито са...въпроса е какво да се прави при такава ситуация,все пак човек живее един живот и трябва да го живее максимално повече време щастлив, а нещата и фактите не показват това щастие къде е!
ще го напиша с големи букви,за да подчертая важността на въпроса... УМИРАМ ДА РАЗБЕРА КАК ТАКА 90-95 % ОТ ЖЕНИТЕ ПОПАДАТЕ НА МЪЖЕ,КОИТО РАНО ИЛИ КЪСНО ВИ РАЗОЧАРОВАТ???БЪДЕТЕ СИГУРНИ ОБАЧЕ ,ЧЕ ИМА ТАМ НЯКЪДЕ МЪЖ,ГОТОВ ДА БЪДЕ ЛЮБЯЩ СЪПРУГ И БАЩА!

73.   Мъж съм. Много съм радостен и удовлетворен от нещата, които прочетох тук. При мен нещата са обратни-аз искам, а жена ми се ослушва. Смятам, че всички жени заслужават това, от което се оплакват тук. Докато не разберат какво е секс, хубаво ли е, полезно ли е, вредно ли е. Но не оня секс-гушкане, милване и т.н. без проникване, а истински -с целувки, милване, гушкане, проникване, различни пози, оргазъм, свършване. Пак казвам:докато го разберат-суша! Да видим тогава, когато се появи обекта, ще ги боли ли главата, ще кажат ли "баш сега ли", или "само за това мислите мъжете", топло ми е, студено ми е, децата са тук, не може ли по-нежно, искам по-хард, много бързаш, срам ме е, да угасим лампата, обстановката нещо не ми харесва, да я чакаш часове в спалнята докато "приспива детето", и какви ли не глупости още-само и само да няма секс.

74.   Най-после още един мъж да каже мнение по въпроса, абсолютно е прав за нещата, които казва, но в крайна сметка няма ли компромиси и пълно доверие между двама души, със секс, без секс, с пари без пари , нищо няма да излезе от отношенията им,само загуба на време,а живота както знаем се живее веднъж, нека поне бъде с правилния човек

75.   Дами,нека и аз да ви кажа нещо.Имам същия проблем пък и познавам доста жени с проблеми в семейния секс.Не се ли замисляте,че това не е вирусно заболяване и не е възможно толкова много мъже да боледуват едномременно?!Тук всички пишете-"Не ми изневерява,сигурна съм".И от къде сте толкова сигурни?Улисани в работа къщата и децата,ние не сме 100% с тях и не можем да кажем със сигурност къде ходят и какво правят.

Понякога не е зъдължитерно да напускат блока в които живеете,дори от дома си или работното си място да не мърдат.Един секс на крак с колежката или съседката би ги задоволил напълно и би им било 100 пъти по интересно от колкото с нас-уморените,сигурните и доверчивите.

Огледайте се ослушайте се и тогава пак пишете.Мъжете са ловци и без секс не могат-поне по-голямата част от тях.Е тогава къде се губи нишката? Мислих много,проверявах многократно излизанията му. Говорих уж невинно с много хора.И разбрах.Разбрах неща и то не само за моя хубостник но и за доста познати мъже.Милите им съпруги тичаха по фризьори и секс бутици и пак нищо.Само,че когато има вълнуващо преживяване и то краткотрайно нищо не помага в къщи.Дано при вас не е така,но се съмнявам.

Просто Вие,ние сме добри всеотдайни и най-важното ангажирани достатъчно за да не се замисляме или проверяваме животеца на милине невинни "жертви"-съпрузите си.

76.   Да,така е, мъжее изневерват я с колежка, я със съседка и то на крак, като се замисля от хубавите пози, така е, има го и това, обаче има ли значение кой не иска да прави секс с другия, няма никакво,ако всичко е наред няма от 70 коментара 60 да са оплакващи се...

77.   и при мен ситуацията е същата, само дето съм мъж на 30, добре че беше комшийката... та спасява положението, само дето нещата започнаха да стават сериозни за нея...а аз си харесвам семейството.

78.   А пък мойто е едно - да се смееш ли или да плачеш ! Имам приятел от 2 години. И двамата сме семейни. При него с жена му само подозирам, че секса не му върви ( усещам колко силно ме желае, когато сме заедно, сякаш е изгладнял), защото двамата правим заедно страхотен секс с голямо взаимно желание. А моят домашен секс е вял и скучен. Просто отбивам номера. Нито той нито аз ще си изоставим семействата, но защо, по дяволите,става така? Съпругът ми е готин, но с него секс не ми се прави, а с приятеля ми...Пак си е до човека.

79.   тази съседка не разбира ли,че ситуацията е определена,няма опций за развитие...тя ако не е семейна ясно,обаче като знае,че ти си държиш на съпругата въпреки липсата на любов от време на време!!!

80.   До тук е ясна защо мъжете ни не искат секс с нас.Ясна е като бял ден една нагла и нахална изневяра и една дълга и отвратителна лъжа.А сега какво.Аз лично не искам да бъда лъгана.Вярвам и вие не искате.Ако питаме съпрузите си те нямая да си признаят в никакъв случай.Какво остава?да ги хванем и да разбулим тая продължителна и отвратителна обида.Но как?не винаги можем да проверяваме телефони.Не винаги можем да проследяваме разходките им.А на приятели не може да се разчита-никой няма да каже на съпругата че е глупачка и то в очите.Какво тогава?Дайте идей моля ви.Аз съм човек пешеходец,а съпругът ми се движи с кола.Нямам достатъчно пари за детективи или таксита.Хайде да си помогнем сами.Знам,че и вие сте ангажирани като мен.Имате работа и деца и къщи.Но това не значи,че трябва да стойм и да бъдем глупачки в очите на хората.Защото проблема не е само в къщите ни.Все някой нещо знае.Все някой ще каже и така се оказва,че за нашия лош семеен секс знае половината град без нас.Проблемът може да се реши от двама.Само че,мъжете ни са го решили егойстично само за себе си т е начесват се някъде с някого и в къщи са пасивни и сърдити.Дами,дайте идей.Споделете опит,пък после всяка за себе си да реши какво ще прави със семейството си.

81.   № 60 съм до № 61
Какво правя тука ли ?????
Ами изказвам мнение по въпроса.....
След толкова години с моят приятел пак сутрин,обед,
вечер.Имаме силно привличане /СЕКСУАЛНО/,имаме
общи интереси,виждания,това подържа любовта,има и
все още СТРАСТ,не си помисляме и за секунда за изневяра
за да поддържаме ОГЪНЯ...Пожелавам на всеки такава
любов и привързанаст.Всеки от нас споделя......................
НЕ мога да си представя животът без теб..........................
Моят приятел харесва сериозни сексапилни умни инте-
лигентни не задръстени жени.....Зодия близнак е.........
Чуваме се по тел.непрекъснато,бърза да се прибере в
къщи.Умираме от удоволствие да сме заедно,не му тря-
бват "приятели" както и на мен "приятелки".

82.   № 60 съм пак
№ 47 аз съм жена която мога да се похваля с факта:
сутрин,обед,вечер, и така вече 15 г...Да всичко е прекра
сно. Не може без секс и за два дни. Поздрави
№ 50 Според мен доста добре се прикрива с аптекарката
Да не е глупав да оставя "следи".Ходи там на крак.
№ 59 Точно така съм подхождала винаги с приятелят ми:
Посрещам го усмихната,весела,жизнерадосттна и направо
от вратата за краката/хайде в леглото/.За него няма по-
голямо щастие след което се преобразява до неузнавае-
мост: Скъпа аз ще направя салатата,пуска прахосмукачка,много обича,хвърля боклука,абе няма
спирка.Итака до ден днешен,не се насилвам,има тръпка
има любов,има физ. привл.и до сега.Мъжете обичат та-
кива жени ИНАЧЕ, БИТОВИЗЪМ СЪМНЕНИЯ,БЕЗРАЗЛИЧИЕ
Мъжете не обичат вечно мрънкащи ,недоволни,подози-
ращи ги жени.Затова им омръзвате и спират да ви же-
лаят и търсят нещо на вън.Росирос на 49 г. и до сега
моят приятел ме търси/както и аз/....ВСЕКИ ДЕН....
ПОЗДРАВИ НА 47,50 И 59

Буквално изтръпнах,след като прочетох историите на
21-22 г.-те.Че вие от сега не правите секс,а занапред ?
Мили момичета и жени бъдете мили,питайте половинка
та си как е прекарал денят,уморен ли е,не вс.е само сла
гане на маса със салата и ракийка.Искат внимание,раз-
биране,а не приказки от сорта ти къде беше?/дори не си го помисляйте/.Запомнете от мен един факт: на мъ-
жете им трябва мн.малко.Гъделичкайте ги с добро. И те
самите си го признават ,защо се инатите жените в такъв случай.

83.   Не разбирам хора на възраст от 20 до 35 години мъже да не искат да правят секс?Абсурд е мацки,всички мои приятели момчета мъже мислят за секс кажи речи през целия ден.Работиш си минава хубава жена с къса пола веднага се отразява няма начин това е психология природа хищничество мъжа винаги мисли за секс.Това ,че не иска със съпругата е защото му е омръзнала и иска да разнообрази да "смени менюто" все пак като се съберат мъже и започнат да си говорят за секс за различни пози техники ала бала и после като се върнат и се сетят жена им как го прави с тях искат новото усещане.елементарно е е щом не искат с вас не значи ,че не сиакт секс по принцип.Там има вече или изневяра или натам отива опича си работата и зарибява някой мацка колежка ,сервитьорка,приятелка ,близка продавачка от магазина до вкъщи,..и т н.решението е смяна на тактиката и атака циците вън баджаците там всички ваши оръжия трябва да го съблазните съпруга си .Ама това дали къси полички дали парфюми дали обарване.Мъжа харесва с ОЧИТЕ си трябва да види мръвка:)

84.   До №73
ЕВАЛА Росирос на 49 г.
Аз когато бях бременна..исках,исках,исках.Докато повече
от жените..повръща ми се ,ще чуят майка ти и баща ти...
е..как на мъжете да не им се иска от други?.Като спре да ти се по-
връща...направи му с....ка...Грубо,но няма да изневеряват
Много е просто провинциялистките хващате мъжа за да
заживеете в гр.София и....после ама това,ама онова.Нико-
га няма да го признаете.

85.   Да,всички мъже мислиме за секс,обаче и жените мислят също.Лошото е,че понякога мислите се разминават и от тм идват незадоволените желания...и за да кажа нещо успокояващо...ЖЕНИ,ОБИЧА ЛИ ВИ ЕДИН МЪЖ ИСТИНСКИ,НИКОГА НЯМА ДА ПОМИСЛИ ЗА ДРУГА,НИКОГА!

87.   И в крайна сметка, след толкова много мнения, някой зацепи ли защо не искат да спят с нас?
Млади сме, другите мъже се оглеждат по нас (доста), а нашите не искат и да ни погледнат, пък ако ще да им се молим.

Унизително е!
Хайде моля ви някой от мъжката част да се опита да ни изясни поне основните възможности.
И въобще има ли други освен изневяра?
Защото стрес месец, 2, 3 ама година и отгоре?

88.   Номер 87 , извинявай,че ще ти го кажа,но ако един мъж не спи с жена си,или е с някакъв медицински проблем и не е добре с главния мозък,или наистина си има любовница,а в коментара ми под номер 85 ясно разбираш,че обича ли един мъж,такова нещо няма как да се плучи - ЛИПСА НА СЕКС

89.   Аз работя в една фирма, където жените преобладават. От мойте наблюдения като омъжена и задоволена жена, стигам до заключението, че наистина много жени не са задоволени сексуално!!! Те лесно се разпознават по намръщеното лице, апатията, раздразнителността им, нервността им и клюкарските коментари за колегите. А уж всички са женени и имат семейства. Най-много завиждат на момите, които - интерсно, но идват всяка сутрин идват усмихнати и спокойни на работа, усмихват се и изобщо се радват на живота. Направо им вадят очите и аз включително, защото сутрин, като ми обърне внимание мъжът ми - виждам смисъл от живота и светът ми се струва страхотен. Това са мой лични наблюдения. А любимият лаф на съпруга ми е: За да нямаш мръсна мутра - всяка сутрин с Кама Сутра! Наистина е така!!! Аз съм една доволна жена!!!!

90.   Номер 89 знаеш ли колко време чакам най-после една жена да каже ,че мъжът и я кара да се усмихва,БРАВО НА ВАС :)

и да поздравиш съпруга си за чудесното изречение ;)
Поздрави и мноооого усмивки за теб и него :)

91.   лелее колко оплаквания само от жени. Просто не мога да повярвам. Наистина е прието, че жените отказват секс, но ви е ме разбихте, бива ли да има такива мъже, срам ме е да се нарека мъж. Заради тези коментари ми се повдига самочувствието!!! А аз имам приятелка от 3години и дори писах тема за това, че страстта ни е намаляла защото вече го правим само 2 пъти седмично, а то колко мъка имало по тоя свят. Наистина съжалявам заради отношението към вас жени, не заслужавате това, особено ако това което казвате е истина (колко самоотвержено и добри съпруги сте, което ме съмнява).

92.   91 Номер, много похвално за теб и приятелката ти, но и 2 пъти в седмицата не звучи оптимистично...а това дали са добри или не всички жени,които са коментирали тук ситуацията си по отношение на секса...това е,но преди всичко са ЖЕНИ и ако един мъж не желае жена си независимо дали е добра или не,за какви мъже говорим тогава?

93.   мила аз имам гадже заедно сме от 5 години и го познавам добре не иска ли секс значи има проблемите такива са мажете седнете и проведете един разговор питай го защо не иска секс дали го тревожи нещо и ако има някакъв проблем да го изчистите кажи му че ти се нуждаеш от секс и той ще те разбере успех кажи какво е станало

94.   93 , ПРАВА СИ - нужно е когато има проблем преди всичко да се говори,защото ако не се говори и не се решават проблемите и от двамата,тогава всичко е безсмислено.

95.   Ами ние говорихме, но не мога да се похваля с някакъв резултат. Първо, говоренето се случваше с много нежелание от негова страна. Второ, повтаряше непрекъснато, че не знаел защо вече не му се прави секс. Накрая, след седмици, ми каза, че липсвала възбудата...каквото и да значи това. Резултата, е че не стигнахме до никъде, а и когато впоследствие се случи да правим секс аз не можах да се отпусна, постоянно някъде в съзнанието ми изплуваха думите му и не ми беше хубаво. Сега дори не съм сигурна, че искам да го правим. Много ми се иска да се махна за малко от къщи, за седмица, да си подредя мислите, но с 2 деца и куп задължения ми изглежда невъзможно, може би лятото, когато децата са във ваканция.
Иначе всичко между нас е добре, имаме много общи интереси, не се караме никога, не се дразним, той е идеалния баща.

А на мен ми липсва тази негова "възбуда", не толкова самия секс, а всичко, което се нарича "интимно общуване" - дребните малко жестове, които стоят в основата на всяко сексуално общуване.
Може би е нормално за почти 15 години брак, не знам, но със сигурност ми е трудно да го приема.
ПС: Темата е стара, но ми беше полезно да изчета всичките 94 мнения :)))

96.   Номер 95 бих ти написал някои неща,които да опиташ спрямо съпруга си,но тези неща са за лица над +18
въпреки това ти се опитвай,и повярвай ми ако няма някакъв проблем,ще се оправят нещата.Никой мъж не може без секс,още повече с жената с която са създали две деца
:)

97.   Номер 95 към 96
Повярвай ми, ако си навия на пръста ще получа каквото искам, но започвам да се изтощавам емоционално от това напъване. Нали уж правим секс за удоволствие, за да разтоварим от ежедневието, за да се насладим на близостта си, а то някакси не се връзва с всички тези напъни (пък и да ги оставим за някъде другаде напъните, в тоалетната например :) ).

Истината е, че ми липсват прегръдките, целувките и закачките, спонтания секс в събота следобед или набързо преди работа, ей такива тривиални неща.
Не съм вярвала, че ще пиша такива лични неща из нета, но май се почуствах по- добре. Споделянето вършело работа - а аз не вярвах.

Мисля, че няма да ми помогнат нови еротични похвати, защото човекът насреща ме гледа, но не ме вижда по този начин (иначе съм баш на 2X18).

98.   Здравейте, попаднах на тази тема неслучайно...Всъщност търсех информация за такива случаи, толкова подобни на моя. Аз съм на 36 години. Омъжена съм от 9 години и имаме две деца. От две години и половина сексът при нас е 3-4 пъти месечно. Нещо крайно недостатъчно според мен...Преди три месеца между нас избухна семеен конфликт, в който беше намесена майка му. От този момент нататък живеем като съквартиранти. Спим в отделни стаи, почти не разговаряме, полагаме грижи за децата и дома, и толкоз...

Много мислих върху тази ситуация, превъртах я в мозъка си много пъти и погледнах под друг ъгъл на нещата...Повярвайте ми, изводите, до които стигнах, не бяха никак приятни за мен, но се опитвам да гледам истината право в очите и да не се самозалъгвам.

Ако един мъж не иска да прави секс с една жена причините могат да бъдат точно три:

1. Този мъж има някакъв здравословен проблем /това при мен отпада - съпругът ми е здрав мъж в разцвета на силите си/.

2. Той има любовница /не бих могла да твърдя такова нещо, защото нямам такива доказателства - вечер си стои вкъщи, пари от къщи не липсват, не съм хващала в телефона му тел. разговори или съобщения - но това не значи, че аз като не знам, той не го прави/.

3. Аз не го привличам сексуално /според мен, това е нашия проблем/....

Повярвайте ми, никак не е лесно една жена сама да стигне до този извод...Че вече не е хубава, че не е желана, че е отхвърлена, че мъжът, когото обича, не иска да прави вече секс с нея...Да, сама прозрях всичко, и то по ной-болезненият начин. Всъщност осъзнах, че конфликта, който се случи при нас преди три месеца, всъщност представлява едно много добро оправдание за него, да отхвърли едно неприятно задължение, каквото е правенето на секс със съпругата...Водихме много остър разговор, в който /макар и да се наранихме много взаимно/, решихме, че може би е по-добре да се разделим...Това,което разбрах аз е, че през цялото това време той нито веднъж не се е замислил какви са моите чувства, моите емоции...как ме наранява неговото отношение...

Е, стигнахме до тук...А сега накъде? Няма готова рецепта, но аз мога да ви кажа какво реших за себе си. Реших да изживея болката...Цялостно, просто да й се отдам. Защото, повярвайте ми, това е единствения начин да преодолееш обидата, загубата и предателството, което изпитваш в този момент. Да изживееш болката не означава да се хвърлиш в ръцете на първия срещнат, за да отмъстиш на човека, който обичаш. Не, реших, че ще имам връзка едва когато преодолея настоящата.

Да изживееш болката не означава да започнеш да пиеш, да вземеш наркотици и да не излизаш от нощните заведения...Напротив, трябва да си абсолютно трезвен, за да можеш да мислиш за нея и да я анализираш...Аз говоря за моята болка. Говоря за нея на моите приятелки, които са моята морална опора в момента. Аз не се стремя да не мисля за нея, все едно, че я няма или да я заглушавам...Напротив, позволявам си да плача на воля, опитвам се да свикна с мисълта, че човека, който съм обичала толкова години, просто вече не иска да бъде с мен...
Не си позволявам да мечтая за него. Че той ще се върне, че нещата ще бъдат както в началото на връзката ни и аз ще бъда отново най-желаната жена...Няма смисъл от такива мисли. Това значи да се поддадеш на тези миражи и да вкараш пак живота си в старото русло, което в крайна сметка не те удовлетворява.Реших, че няма смисъл да се самозалъгвам....Да, ама видите ли, той ще се изнесе от къщи и после разкаян ще се върне, осъзнал грешката си, и аз тържествувайки, ще го приема отново. Това са дълбоко погрешни мисли. Истината е, че дори и да се върне, едва ли ще се промени...Не че не би могъл да се върне..Да, и той е човек и на него му липсва уюта във вашия дом, удобството и децата. Но дали му липсва секса с вас? Едва ли...А по света крачат толкова много мъже, които копнеят да бъдат обичани, които ще боготворят жената до себе си и ще се интересуват от нейните нужди...Защо да провалям живота си в гонене на химери?

Мили дами, които имате подобен на моя проблем...Не се самообвинявайте и не търсете вината в себе си...Тя не е във вас. Вие сте хубави, с много качества и заслужавате много повече от това, което получавате в момента...Не се задоволявайте с по-малко обич, по-малко секс, по-малко ласки и по-малко уважение, отколкото заслужавате...Аз си зададох само един простичък въпрос: А така ли искам да мине живота ми? Това ли е моето бъдеще?

99.   номер 98 - ТИ СИ ИСТИНСКА ЖЕНА , съжалявам само,че си преживяла такова разочарование от човека с който сте създали две прекрасни деца

100.   номер 98, Много ми хареса поста ти, много добре си го написала. А ще се разделите ли в крайна сметка, сякаш не стана ясно? Извинявай за любопитството.

Аз бих добавила, че липсата на секс май се явява нещо като последица, а не причина сама по себе си. И май най-честата такава причина е, че единия партньор просто е спрял да обича...

Мда, аз май засега съм на етапа на преживяването някак си на болката и обидата. Какъв секс, какви 5 лева - май липсата му ми е най-малкия проблем в момента. А угасналите чуства като че ли няма как да се съживят отново. 8
От номер 95

101.   Не, че нещо, но от мъжка гледна точка- няма мъж който да не иска секс... просто има жени които не знаят как да го накарат да го иска :) Не критикувам никого, но вземете и поговорете с мъжете си- какво ги възбужда, какво им допада и тн. сигурен съм, че ще има ефект :)

102.   Говорили сме сигурно хиляди пъти, пръскали сме пари по бельо, правили сме вечери, предлагали сме нестандартни места, нестандартен секс, изпълнили сме клишетата, оригиналните ни идеи също биват отблъсквани и обезкуражени, така че, моля те не ни излизай с това.
Истината е, че просто проблемът не е в нас!!!
В тази ситуация съм от година и половина, а съм само на 21.
Последните 2 месеца не ме е докоснал, а през останалото време сме го правили веднъж, най-много два пъти в месеца, по мое настояване.
Ситуацията е неспасяема, 2 месеца без да те пожелаят, без да те докоснат, без да ти покажат по какъвто и да било начин някакво сексуално желание.
Да не говорим вече откога рядко случващият се секс не включва орална любов за мен или почти никаква предигра за мен.
Този човек успя да убие всичко в мен, да унищожи тотално самочувствието ми.

103.   Номер 102 - ТИ МЕ РАЗБИ , моето скромно заключение от думите ти,ако позволиш да кажа, е ... този твой приятел не е добре със здравето,психически или физически - просто не е добре,повярвай ми няма мъж,който да не пожелае жената,която харесва и обича!
Но има и другата крайност - жените ви е страх да бъдете обсипвани с всичко,което един мъж е готов да ви даде като чувства и нежност и изобщо...страх,не за друго,а защото просто не вярвате ,че има такивма мъже,а повярвай ми ИМА

104.   От 102:
Има и трета възможност - той просто вече не ме обича.
И моля те, не ми обяснявай, че вината била моя, защото ме било страх да съм обсипвана с любов, защото в моя случай аз копнея точно за това, а накрая се радвам АКО получа някоя жалка троха внимание.

51-100 от 664