Не иска секс с мен :(
От 4 години живеем заедно. Има ме си детенце и всичко вървеше добре. Преди около година половина секса много се разреди по неизвестни за мен причини. Уж всичко беше наред и се обичах ме, а секса липсваше в живота ни. Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. Здрав мъж е на 30 години, сигурна съм, че не ми изневерява, щях да го усетя.

Много странна ситуация. Говорили сме много пъти какво се промени, защо. Може би всички двойки минават през такава фаза. Нормално ли е в месеца да сме заедно 4-5 пъти. Май ще си търся любовник. Не издържам повече така.

Коментари

301-350 от 664

314.   313 Здравей. Не съм запозната със статистики относно въпросите ти, но като жена мога да споделя от личен опит.
Не знам защо конкретно една жена не иска да прави орална любов, може би е въпрос на предпочитания, както един обича кашкавал, а друг не.
Аз лично не бих лишила партньора си от орална любов. Бих си пасувала може би, ако съм с някой ей така за една нощ. Но към човек, към който имам чувства и си имаме някакви сериозни отношения - няма как. Много жени има, които не им харесва, но го правят по задължение. Дори конкретно е имало един мъж, на когото, когато съм правила съм изпитвала сигурно колкото неговото удоволствие - само от гледката колко е възбуден, как трепери, как диша и прочие.
За мен, когато обичаш някого ии изпитваш много страст няма неща, които да не искаш да правиш, да не ти харесва, искаш да целуваш навсякъде, по много..
А за целувката с език - аз също много не си падам. Предпочитам да целувам устните, да си играя с тях, да ги хапя, отколкото да си заврем езиците в гърлата - това повече ме възбужда.. Както и целувките по раменете, шията, гърба..
Желая ти да имаш такава жена, която да няма и сантиметър от тялото, което да пропусне и да не обича да целува. Да няма нищичко, което да и е неприятно.

Лоша

315.   Подкрепям казаното от Лоша, с тази разлика, че обожавам да се целувам с език.

316.   Нормални ли сте, какви сте, не мога да разбера... какви са тези целувки с език, целувки с предни зъби, целувки със сливици, целувки с нос, уши, пръсти... ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.
Със или без целувки ако двама души се обичат няма значение целуват ли се или не. Целувкката може да е много хубаво нещо, но може нито мъжа нито жената да не искат да се целуват, а да искат да се прегръщат, никъде няма книга с правила относно любовта, камо ли да има упътвания дали целувка дали не да е по-добре от нещо друго
По темата говорете, защо мъжа не иска секс с жената, не за целувки с езици, целувки с венци и зъби

317.   До 316 -темата е от преди 3 години. Ние с Лоша отговаряме на 313. Аман от недоразбрали разбирачи!!!
от 315

318.   313, за овулацията - отразява се на желанието. Жените по принцип искат деца. Може да се е фокусирала върху този си проблем - възстановяване на овулация. Което допълнително обременява сексуалните й фантазии. С много любов и обиграна любовна игра всичко се постига.

319.   Имам връзка от 1г и няколко месеца, аз сам на 23, а той на 26. Секс правим по 2 в седмицата, а на мен ми се иска повече, както повечето прилагах някакви методи, но нищо. До какъв извод стигнах-колкото повече настояваш и натискаш човека до теб, колкото повече му натякваш и едва ли не го караш да се чувства виновен, толкова по зле става. Знам че случаят ми не е толкова тежък, но когато видя че не ме желае така както аз него се чувствам зле. Аз лично реших от утре да съм по усмихната и мила, да не натяквам непрекъснато(за каквото и да е)защото по някога търсим вината само в другия, а ние дори и в секси нощни4ки или бельо се държим като домакини. Със сигорност с годините желанието понамалява, но понякога на 1 поглед уж правиш всичко-държание, облекло, поведение, но дребните неща в ежедневието не ти позволяват да си спокоен и да можеш да се оставиш на удоволствието. Не ми липсва толкова секс, колкото това да видя че човека до мен иска да ми разкъса дрехите от желание:)))успех на всички, ахах, от утре започвам с тази стратегия:))

320.   319, много мъдра стратегия си избрала, но за съжаление това е само твоята гледна точка, другата страна не се знае какво мисли и какво чувства. Нека мине малко време, месец, два и ако не си забравила за тази тема напиши какъв е резултата. Не се сърди, но сигурно според великите учени секс два пъти в седмицата между двама души нямащи още 30... сигурно според таблиците им е доста малко, за това чакам те след около месец два да споделиш какво се е получило.

321.   Аз съм 319, незнам дали е мъдра или изтъркана стратегия, но ще пробвам:))Да найстина 2 пъти в седмицата е доста малко за млади хора, който нито имат деца, нито живеят заедно, забравих да спомена, че той казва че имал някакъв проблем-разширени вени на тестисите и нз точно как но това се отразявало на тестостерона-извинявам се ако звучи нелепо, не съм наясно за тези неща, но той се извинява така:Добре де, знаеш че имам проблем!!! Не искам да звуча като кучка, аз мога да разбера ако е така, но ми писна вечно да се съмнявам дали ме харесва, дали си има друга, защото ми писна вече от ролята детектив:))ще пиша след време какво става...

322.   Пак съм аз (320) и пак до теб 319 :)...
ако има проблеми това дава друга гледна точка на нещата, ако позволиш ще ти споделя според мен как може да изглежда... никъде не пише, че задължително трябва да има участие с пениса си, просто може да ти достави удоволствие по още много начини, без да е в теб, нали така, за това проблема му не трябва да му служи за извинение, според мен би трябвало да се старае да компенсира, за да не се чувстваш ти пренебрегната сексуално, а с риск да ми се разсърдиш, знаеш, че когато нещата не вървят сексуално изникват дразги и едни такива чувства, които... не ги пожелавам на никого, за това опитай да го подмушнеш на тема защо не проявява интерес да те задоволи по други начини след като има проблем на това деликатно място, опитай да го заприказваш да разбереш какво ще ти отговори тогава
НЕЗАБРАВЯЙ, че на земята има и други мъже, за това не вървят ли нещата... не се измъчвай а направи правилния избор.
Поздрави и те чакам да ми пишеш след време за резултати, надявам се искрено да са положителни.
:)

323.   Реално погледнато сетете се, че в един красив момент събуждането до един и същ човек и правенето на секс с един и същ човек писва просто дайте време на мъжете си, за да може отново страстта към секса да се върне обратно просто се иска малко или много търпение и квалификацията той е ГЕЙ не е правилна защото дадения човек може просто да няма настроение за секс давайте си време и проявявайте малко разбиране

324.   Реално погледнато след като няма коментари направени до като бяха празниците... какъв е извода, че всички са си правили секс и са се радвали на живота, което означава, че положението се оправя :)

325.   Хора какво да ви кажа! Заедно сме от малко повече от 4 години, живеем заедно от 2! А секс получавам 2-3 пъти в месеца от повече от 1 година насам и то ако аз му се помоля! А той е едва на 20, а аз съм на 24! Нали уж на тези години мислят само за секс!? А аз не издържам -такива мисли ми се въртят в главата, че искам някой да ме хване и да ми разкаже играта... Отказва да говори за това, обвинява ме че мисля само за секс, че съм нимфоманка и разговора приключва до тук! Отегчена съм!

326.   До 325
Трябва му умерена доза ревност според мен, а ако вече си пробвала малко любов от разстояние, ако можеш неотложно да заминеш някъде за около седмица без него би помогнало.

Иначе към всички останали, секс отношенията в една двойка обикновено се подобряват при:

-пътувания/ почивки дори и само за един уикенд, но без деца и приятелски семейства
-при предизвикване на умерена доза ревност
-при стимулиране съзтезателния дух на мъжа. Разни басове, игри и т. н.
- при отслабване и подобряване външния вид на жената. Психолозите са доказали, че жената започва да излъчва повече самоувереност, т. е. има възможност да хване повече мъже в примката си, което се усеща и от собствения И мъж
- разнообразяване в секса (МНОГО ВАЖНО! ) За да не писва и на двамата. И ако си мислите, че сте опитали всичко не се заблуждавайте
- при раздяла по някакъв повод (пътуване или друго)

327.   325 препоръчвам ти горещо изневярата, не изневярата с мъж, а с някоя секс играчка и както пише 326 накарай го да ревнува, покажи му, че щом не ти обръща внимание и трябва да му се молиш за ласки то тогава един вибратор например би ти доставял удоволствие по всяко време и навсякъде и то без да му се молиш, определено ще изпадне в шок ако се прибере вкъщи и те види на дивана как гледаш порно филм и мастурбираш страстно, е повярвай ми ще му се обърне стомаха и предполагам ще се чукне в главата, ако това не подейства не успее да му покаже че ти липсва интимността, то според мен няма какво да се заблуждаваме, нещата няма да се променят ако не го смениш с друг мъж.

328.   Благодаря 326 за съветите! Точно това си мисля да направя да го заведа някаде за свети валенти, за 1-2 вечери! Ще сложа едно мн секси бельо каквото не е виждал, една уникална рокличка и за капак ще му предложа едно хапченце-за да разнообразим! ;) А до тогава ще видя да го накарам да ревнува!

329.   Благодаря ви 326 и 327 за съветите! Лошото е че той всичко го приема на шега! Казах му че съм намерила форум кадето има и други двойки с такъв проблем (без да изпадам в подробности), а той ми отговаря с усмивка - Видя ли че не съм единствен! Сега организирам нещата за Св. Валентин, до тогава ще се пробвам да съм по усмихната, весела, лъчезарна, или изобщо няма да му говоря и намеквам за секс, или пък ще му казвам по всяко време на деня че ми се прави секс ноооо няма да го карам да правим нищо, ще се пробвам да го накарам да ревнува... А на 14 февруари ще го изненадам както ви казах - секси бельо и предизвикателна рокля!
В началото беше всичко - 6! Правихме секс по - често и беше някакси по - хубаво! А сега все едно ще му е за първи път. Не знае как да започне, той направо или ме почва без любовна игра, без ласки преди акта или ме кара направо да му направя свирка и след това секс. Няма да вземе да ме целува първо, да се натискаме малко, после всичко останало... да се надигне страстта, желанието! Да усетя че ме желае, а не го прави за да се запише този месец. Един път пак започна направо от вратата за краката и аз се изнервих. Той ме усети и ме пита какво ми е. Отговорих му да легне за да му покажа как ми харесва на мен. Започнах да го целувам много страстно, да го опипвам, да се натискам в него, слагах му ръцета там кадето исках да ме докосва... при което той ми каза - Е ти като на порно филм... (но не с удовлетворителен тон, а с един пренебрежителен). При което аз останах втрещена! Каде сасексуалните фантазий? !

330.   329 не се сърди, но мисля, че ти си в едната крайност и ако си в другата ще мислиш по друг начин
сега има липса на секс, ами ако беше сексуално ненаситен, може би тогава щеше не да се жалваш от липса, а от пренасищане и преумора от секс, за това мисля трябва да си поприказвате и разбира се да откриете причина ако я има, и според мен я има, защото никой мъж няма логично обяснение на това защо не желае жената която обича сексуално понякога... за това си говорете, а останалото би трябвало да си идва естествено и без принуда
и ако въпреки всичко нещата останат такива, трябва да взимаш тежки решения.
Успех със замисъла на ваканцията ви заедно, стискам палци да се получи и да се почувстваш щастлива, надявам се после да споделиш тук резултата
:)

331.   329 не се сърди, но мисля, че ти си в едната крайност и ако си в другата ще мислиш по друг начин
сега има липса на секс, ами ако беше сексуално ненаситен, може би тогава щеше не да се жалваш от липса, а от пренасищане и преумора от секс, за това мисля трябва да си поприказвате и разбира се да откриете причина ако я има, и според мен я има, защото никой мъж няма логично обяснение на това защо не желае жената която обича сексуално понякога... за това си говорете, а останалото би трябвало да си идва естествено и без принуда
и ако въпреки всичко нещата останат такива, трябва да взимаш тежки решения.
Успех със замисъла на ваканцията ви заедно, стискам палци да се получи и да се почувстваш щастлива, надявам се после да споделиш тук резултата
:)

334.   До номер 18. Цитат : "НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ. ДОСЕГА НЕ СЪМ ПОГЛЕЖДАЛА ДРУГ МЪЖ, МНОГО СИ ОБИЧАМ МОЯ И СЕ НАДЯВАМ ЧЕ И ОТ НЕГОВА СТРАНА Е ТАКА, ОБАЧЕ ПРЕДИ ДНИ ОТКРИХ, ЧЕ Е ВЛИЗАЛ В САИТ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА /САМОЕ НАДНИКНАЛ/, НО ТОВА СТРАШНО МЕ УГОРЧИ. И НЕ СИ ПРИЗНАВА, ИСКАРА МЕН ВИНОВНА;"
..... .
Отговор : Миличка, може да има сайтове, в които като натиснеш изход и ти се включва друг сайт (например сайт за запознанства). Такъв е сайтът сибир. бг. - понякога като се даде изход в него и ти се включва елмаз. ком. (който е сайт за запознанства). Така че, мъжът ти може да не е влизал в сайта за запознанства, а сайтът сам да е изскочил на монитора и мъжът ти дори да не го е разгледал.

336.   Здравейте, съжалявам, че ще ви върна малко назад във коментарите, но преди време споделих проблема си с вас аз съм 284, 287, 294. Искам просто да ви споделя какви мерки предприех и какво се случи, няма да преразказвам пак историята си, но да ви кажа, че се вслушах в съветите, които ми дадохте и събрах кураж да го напусна. Тръгнах си, а той стоеше на терасата и гледаше с насълзени очи, беше много тежко, но го направих. И така минаха 3 дни през, който не знаех нищо за него, докато баба му не ми звънна да ми каже колко е тъжен и как се прибирал пиян посред нощ ( а той по-принцип не пие). Аз бях при сестра ми съответно на 250 км от него, бях споделила на баба му къде съм. И на следващият ден той започна да ми пише смс-и, а аз първоначално не му отговарях, но после си казах, майната му, какво пък толкоз 3 години съм била с него, заслужава отговор и така от смс на смс се досетих, че е пред блока. Беше пропътувал цялото това разстояние с надеждата, че може да оправи положението, и ако получи положителен отговор от мен ще си тръгнем заедно, ако не- нямаше и да разбера че е бил там. Слязох без да му казвам, че съм се усетила и започнах да обикалям блока докато го намерих, поговорихме 3-4 часа, разбрахме се и се събрахме. Тази раздяла доста го разтърси и го накара да погледне през моите очи на нещата, осъзна грешките си, което е много хубаво за мен, а аз си обещах миналото ни да си остане такова каквото е МИНАЛО, забравих за лошите моменти и сега съм щастлива с него. Секса се върна и е по-хубав от всякога, вече не съм тъжна и нацупена и той ми се отблагодарява подобаващо... :)))

337.   здравейте на всички, аз съм 319. Какво да ви кажа 2 месеца след моята мъдра стратегия, незнам дали има резултат защото съм командировка и се виждам рядко с въпросния човек, когато се видим секса е страхотен, но мисля че е нормално, защото е рядко:)))честно да ви кажа си мисля, че с времето хората си омръзват, и когато това се случи на 1, 2, 3 година, значи просто не са един за друг. Моята връзка започна със секс и може би това бе основното, сега когато го няма и когато липсват разговори, разбиране, уважение незнам вече какво да правя(знам де, но ме боли)... пожелавам на всички да открият истинският човек за тях и никога да не се чувстват така отхвърлени, наранени и неразбрани както мен:(((

338.   319 - недей да съжаляваш за нищо, миналото е минало и ако не го помниш с хубавите моменти недей да се разстройваш с лошите. Имали сте хубави моменти, помни ги, а това, че според теб секса може да е начало и край на една връзка, въпроса за секса де, това показва за нагласата на двамата, твоята е била за нещо повече от секс, а неговата явно не, за това недей да търсиш вина в себе си, поискала си да бъдете заедно, и физически и душевно, но за него явно е било само физически, за това давай напред и търси точния човек.
Колко лошо е, фактите да сближават хората по интернет, а в реалния живот да се случват разочарованията.

339.   да, била съм и от двете страни на барикадата:)
и от отхвърлените и от отхвърлящите. Лоща работа, както се казва ирония на съдбата, явно хората сме комплексирани, емоционално незрели и глупави... Не оценяваме когато някой ни обича и ни дава... а гоним тези, които бягат от нас... Сексът е нещо първично, нещо, което зависи от нуждите ни, не става насила.... Не зависи от интелекта, възпитанието, красотата или привлекателността... За жалост красиви жени не са желани, добри и верни съпруги страдат от липса на секс.... Кофти работа... Но в живота едно нещо компенсира друго, когато направих връзката между двете ми връзки, предишната и сегашната, прозрях едно, в предишната секса беше изключително често и омръзваше, за съжаление не оцених човека подобаващо... , а сега той е все по нарядко, и все по-нарядко, но пък се изявяваме по друг начин, чрез изкуството, и той и аз... Когато стане дума за секс и двамата изпитваме някакво презрение към плътското, сякаш то е нещо вулгарно откакто имаме дете, когато се опитва да ме докосне аз се дърпам и сякаш искам да гушкам само детето, когато аз пък съм нежна към мъжа ми, той нещо се цупи и не стават нещата, всичко си е избиване на комплекси и гадни подсъзнателни изтории, сякаш си изкарваме на другия собственото си несъвършенство.... Ами така е вече не сме млади и красиви както някога:))))))))) И като чета собствените си писания по темата ми става смешно... И давамта с мъжа ми си мислехме че ще се обичаме до 90 години, и няма да си омръзнем... не се ядосвайте на половинките си, всички се стремим към невъзможното, а ако си завладял някого, не си така настървен към него...

340.   Вижте аз съм мъж и аз така постепенно намалих секса с момичето което обичам. Проблема е освен в наистина тоталния стрес на съвременния свят, който ни зомбира с все повече излишни неща, за които трябва да работим двойно за да можем да си го позволим, но също така и в тоталната морална деградация на обществото. Не може навсякъде да те залива секс - от корици от интернет от телевизия, да виждаш разни невероятни мръсници, а да мислиш за обикновената си жена, колкото и да я обичаш, мъжа си е мъж и всичко това влие зле - пренаситили сме се - истината е в арабския свят - като се крият жените (е не чак като там) а не се обличат като проститутки по улиците, няма да мислим за по доброто което уж изпускаме и ще искаме секс с любимите си. това е... трудно е но аз почти го преодолях...

341.   340, браво бе, за да може импотентниците на този свят да са щастливи, най-добре да се заключат жените вкъщи, да се покрият с черно и готово.

Ти по-добре вземи да работиш за Виагра, защото сам си си виновен. Ето още нещо, „натрапено“ от модерния начин на живот - този път, вярвай ми, поне за теб е повече от смислено!

Мили дами - бягайте от комплексарите... особено от импотентните сред тях

342.   До 341 -
не те знам мъж ли си или жена, но определено в коментара ти откривам доза ярост. Що за съвет е да кажеш на жените да бягат от комплексирани мъже? Да не би на челото на всеки да пише какъв е??? Кой комплексиран, коя незадоволена, така ли мислиш, че го пише на челото, аз пък мислех, че човек за това се събира с някого, за да го опознае и да разбере голяма част от същността му, която се изразява в характер и други подобни човешки неща. Но понеже ти 341 си над нещата, ще приема твоето мнение, то е толкова показателно, че всички останали 340 мнения изказани тук бледнеят бред бляскавата ти проницателна мисъл!

343.   аз съм 340.
До 341. Виагра не ми трябва защото с ерекцията проблем нямам, имам проблем със желанието към приятелката си и обясних защо. По цяла нощ сънувам разни други такива брантии и после ми е гузно - самозадоволявам се тайно и така... поне съм искрен нали?
А ти като искаш се обличай като курва да си помпаш самочувствието, аз си го имам и без такива като теб. Просто се замислете какво не е наред в обществото и после ще си обясните защо и в личните ни отношения сме зле напоследък. Все повече разводи, раздели и нещастни семейства. Както казах аз проблема след като го осъзнах почти го преодолях - просто спрях всякакви изкушения - дискотеки, порнота, сайтове и прочие. Но брантиите по улиците лятото които ме гледат мръснишки, не мога да ги спра, а съм си мъж и това ми влияе...

344.   пак съм 340...
А иначе идеалната жена за всеки мъж е тази: дама в обществото и к/а в леглото но само за пред него ;) А повечето сте точно обратното....
Всички мнения не съм чел, но особено ми допадна 82.
Вземете си поука.

345.   Та на въпроса на авторката, ако въобще реши да погледне и моя кометар
КОгато един мъж, нормален мъж с деца и семейство не иска секс отговора е само един
Проблеми в работата - ако се страхува, че ще го съкратят или че няма да го повишат или че му бавят заплата или кой знае какво - няма желание за секс.

346.   От 450

Здравейте на всички тук.
Съжалявам повечето жени тук, а някои са за оплакване направо. Мъж съм на 34г.
Искам да разкажа своята история.
Преди година сложих край на една пет годишна връзка.
В началото всичко беше ОК, правихме го 2-3 пъти на ден, сиреч когато имахме възможност, беше супер.
Втората година нещата започнаха се случват по-рядко, отдадох го на това, че бяхме доста заети в професионален план, но и когато се наредиха професионалните ни задължения нещата си останаха същите.
Кошмарът настъпи през четвъртата година, тогава нещата се случваха едва един път на две седмици. Все повтаряше, че е уморена, че не се чувства добре и всякакви от този сорт.
Започнах да поемам повече от домакинските задължения за да не е толкова уморена, но полза от това нямаше.
Вместо нещата да се оправят ставаха все по-зле.
Една вечер се бяхме събрали приятели в кварталната кръчма и аз споделих за проблема си. Всички бяха на мнение да я проследя и да разбера дали има някой.
Така и стана следях около 3-4 месеца и хоп, нещата лъснаха... тя си получаваше удоволствията на друго място.
А какви клетви бяха само за вярност не е истина.
Един съвет към всички жени ВЗЕМАЙТЕ СЕ В РЪЦЕ има друга жена.
Няма причина да не ви желаят мъжете ви!

347.   С моя приятел сме заедно от 6 години от година вече живеем заедно. От 3 - 4 месеца секса вече го няма. Правим го вече 2 на месец, а преди го правехме всеки ден, незнам защо вече няма желание. Един ден ми се имъкна с факта, че работата му била много и се е изморявал много, но предишната работа му бе по тежка и намираше време още не съм влязла от вратата и той ме зграбчваше. Мисла че си има друга или просто не го привличам сексуално незнам вече и аз. Вече дори не ме прегръща, целува/единствената целувка която получам от него е по бузата все едно сме брат и сестра/. Имам чуството, че вече с него сме 2ма приятели, който живеят заедно и спят в едно легло. Понякога сам го усещала как масторбира сутрин преди работа. Незнам и аз. За изневяра мислила съм, но не мога обичам го и сърце не ми дава.

348.   Ето ви и мъжката гледна точка - 2 годишна връзка, в началото на мен не ми се искаше толкова, а тя постоянно ми налиташе и честно казано правехме 1-2 пъти дневно секс само, за да е тя доволна, а не защото аз имах нужда и такова желание(а и честно казано не я обичах). С времето я обикнах искрено и от сърце, намерих удоволствието и сладостта от секса вече и за себе си. Този среден период от връзката ни беше като че ли най-хубавият - правехме секс често и беше прекрасен и за 2ма ни, но от няколко месеца се разреди секса. Аз съм здрав, млад мъж, фитнес инструктур съм(не съм загубил нито физическа, нито сексуална форма), преди мастурбирах и правехме секс всеки ден, сега май само мастурбирам... беше ми кофти по едно време, но вече и на мен взе да не ми пука. Иначе останалите ни отношения са ок, но ако ще остаряваме заедно така не е оферта. За мен и изневярата не е опция, защото вече връзата не е м. у 2ма и се опорочава. В крайна сметка прочетох някъде, че нормално било 1-2 пъти седмично, но си мисля, че нормално е толкова, колкото ти се иска и ти стига... а на жените ще дам съвет - ако не правите секс следете го дали мастурбира, ако и не г о прави често - този мерак и най-вече тостестерон няма къде да отидат освен при друга жена, просто няма къде!

349.   Любовници, обичам приятеля си пълни глупости и противоречия в всяко изречение. Май като гледам на всяка първа жена в България и трябва любовник да подпомага семейното щастие а защо пък още по добре 5-10 но иначе обичаш приятеля си напълно се убеждавам даже. Явно толкова го обичаш щом заради някакъв проблем който със сигурност има решение дори и медикаментозно както е думата вече се готвиш за чичко ВЪЛКЪТ ако ме разбираш но живота си е твой съсипвай го по най-добрия начин и с много шум точно заради такова повърхностно мислене и оглед на нещата как не може да се оправят сме на това положение.

350.   Както виждам това е световен проблем. При нас е същото. Но чуйте сега мъжката версия. Всяка от вас би могла да е жена ми. Как да правим секс всяка вечер като от времето когато бяхме гаджета тя е качила 40 кила. "Дребните" й вредни навици като попръцкване, бъркане в носът и чоплене на пъпки вече не й докарват неудобство и ги върши дори прд децата ни. Смята че като сме женени от години личната й хигиена може и да е на по ниско ниво. Уморена е сигурно но дали пък и аз не съм.

351.   Аз съм на 34 години мъж, и искам да го правим поне по веднаж на ден а съпругата ми ме нари4а секс маниак... а то имало и незадоволени жени... странно

352.   До 350.
А да не би мъжете да нямате такива "дребни навици"?? съмнявам се, че всички жени които пишем тука сме качили по 40 кг и т. н. а не мисля, че една жена която се уважава поне малко би се държала по начина който описваш. И аз като повече тук съм опитала какво ли не, но никава реакция от ответната страна. С тази разлика, че при нас нещата са си такива от началото-никога секса не е бил редовен а да не говорим за по 2 пъти на ден :(

354.   Възхищавам се на мъжете. Толкова са лесни нещата при тях, не им ли стига секс - просто си го намират на друго място, без да се затормозяват много много с въпроси "защо ли моята не ми дава вече по n-ти път на седмицата или месеца". Виж жените ще се скъсаме да го мислим, къде ли е проблема, има ли друга, да се трепем да го съблазняваме по какви ли не начини. Е не иска ли човека, не иска. По скоро иска си секса толкова колкото му е кеф, на някой и веднъж седмично им стига и после спокойствие да има, да си врътнат гърба и да се наспят сладко като бебочета. Обичат ли се двама човека има ли разбиране и внимание между тях, няма как да не изпитват желание за секс, получаване и раздаване на ласки. Изневярата на жената си е жива проба заместител, но няма как да оправи нещата в къщи. Успех на всички...

355.   И аз имам същия проблем. Заедно сме от 6 години, 4 от които вече женени. Сексът си отиде май още преди сватбата - тогава поне 1-2 пъти седмично го имаше, сега е веднъж на 2-3 месеца. Ужасно е, все си обещаваме - довечера, утре, не знам кога, а все като направя крачката и се почва с тъпото начало: "Айде да ми направиш свирка" А и двамата знаем, че нито единият, нито другият иска, това е просто за отбиване на номера, за убиване на всякаква романтика и интимност. Или почва да ми пуска ръце там, където последно трябва да го направи. Живеем самостоятелно, искаме и деца вече, ама откъде да дойдат тези деца, като не спим заедно. Не искам любовници, вибратори, искам да се чувствам жена от време на време.

356.   Аз отдавна ми се искаше да се поровя в някоя такава тема, но все се заблуждавах че това е мой личен проблем и че не трябва да търся отговора някъде другаде, а само в себе си. Прочетох повечето коментари и останах втрещена. Не съм очаквала че толкова често се среща проблема. Аз съм на 27 и съм омъжена за втори път за моя съпруг който е на 32 имаме 2 деца.. Заедно сме от 5 години. В началото всичко беше ок, но в последните няколко месеца нещата не се случват, или ако се случват то е защото аз поемам инициативата, но виждам че се прави само заради мен. Няма я искрицата, няма го желанието. Опитах се да говоря с него, така и не можах да разбера... Все е изморен, спи му се. имал много проблеми, бил напрегнат.. Имам достатъчно сексуален опит за да знам че няма мъж който да не иска да прави секс. Въпросът е с кой!!! Аз смятам че не ми изневерява, проверено е вече.! Пък и не е много хитър че да го направи без да усетя! .. Остава въпроса, дали причината не е в мен. Разнообразието не липсва. Ще ви разкажа една история и ще остава без коментар! .. Една вечер преди няколко месеца ( последния път). вече го имаше проблема! ... Заиграх се с него и докарах нещата до там че в един момент му казах на ушенце " Каквото пожелаеш ще направя, каквото пожелаеш направи.. Всичко" Не само не направи нищо, а ме гледаше като теле в железница. Опитах да продължа натам, видях че няма желание ( а беше възбуден) и просто каза " ако обичаш отдръпни се" Станах и влязох в банята! Оставам това без коментар... Оставям го на вас! :(((((

357.   Здравейте, аз съм с приятеля ми от 6 месеца и имам същия проблем. Първият месец всичко беше перфектно, но след като остана без работа всичко се промени.... Искам да попитам от чисто любопитство какви зодии са вашите приятели/мъже? Моят е Риби.

358.   до 357...
ти не си ли чувала, че на днешно време ако мъжът не може да задоволява жена си не само сексуално, но и материално, то тогава той се подтиска, не се чувства пълноценен и това определено играе роля в отношенията му с дадената жена.... ти какво очакваш, след като е останал без работа да бъде щастлив ли, няма как да е, защото намирането на такава в днешно време е истинско геройство, освен ако нямаш връзки, а че секса си е секс това спор няма, не може да се оправдава с работата, защото и с работа и без работа, мъжът трябва да прави секс с жена си. Но ти не бъди толкова сурова към него, опитай се да му вдъхнеш увереност и го подкрпи в трудния момент, а когато той усети тази твоя подкрепа със сигурност ще знае, че ако не никой друг, то неговата любима е плътно до него в труден момент...
сигурен съм, че усети ли това отново ще имате страхотни интимни моменти ;)

359.   Моя е на 70 и постоянно иска да ме е... е. Мечтая за вашите проблеми

360.   И аз отдавна искам да споделя с вас моята история тя е следната. Аз сам на 25 години и работя на смени, а моя приятел с който живеем вече 4 години е на 28 години и пътува често от около две години вече сме много отчуждени не правим често секс като под често ви казвам на около 2 месеца ако въобще е често и въобще ако стане, не си споделяме не си говорим не иска и да чува че това е вид проблем в отношенията. Когато повдигна темата всеки пат завършва със скандал в който аз излизам виновна за това че искам близост с партньора. Той все твърди че няма друга, че всичко било наред, а дори вече и не си говорим за споделяне и дума не може да става. Общо взето сме нещо като съквартиранти и така ден след ден. Да не говорим пак за излизания там просто отдавна съм се примирила, той си излиза с приятелите за мен не се сеща че може би и на мен ми се излиза. Но реша ли аз да изляза става проблем. За рождени дни и празници, годишнини за него са вече без значение дори и не ги помни, не му е и гузно като ги забрави, а ако знаете на мен какво ми е като не се сеща даже и за рождения ми ден. Решихме да имаме дете, а както всички знаем тях не ги носи щъркела, без секс не стават. Като гледам не се е притеснил особено че не се получило. Ние дори и на почивка не сме ходили дори за ден на разходка дори за всичките тези четири години. Започвам да си мисля дали да не го напусна не е толкова заради секса колкото за това да си говориш с човека до теб, да споделяте, да си помагате, да прекарвате малко време заедно. За мен това не е от работата или от това колко си уморен а до това колко ти пука за човека до теб и дали вече не го чувстваш като даденост станели това любовта губи своята магия. Ако някой ми даде съвет ще сам му благодарна. Дано всеки намери своето решение на проблемите си.

361.   Умората е много подтискащо нещо. Разбери го този мъж и си направете някъде уикенд да почине и да се отпусне и тогава може би той сам ще пожелае, но го остави той да пожелае, не изисквай насила нищо. Само фактът че е насила, и ще избяга. Не се прави нищо по принуда, има съответна реакция че е принуда.... действа зле на психиката.

362.   до 360... като чета това, което ти се случва, чудя се въобще как е дошла идеята за това да имате дете, вярвам, че като разумна жена, едва ли ако с оглед на отношенията ви, размислиш още по-задълбочено, би избрала точно този мъж за баща на детето си.... факта, че показва такова безразичие може само да ти подсказва, че нещата не се развиват добре и рано или късно просто ще свършат, за това просто поискай от него един сериозен разговор и си кажете всичко в очите както го чувствате... но от моя гледна точка единствения човек от двамата с чувства, това си ти, той едва ли ще успее да ти каже нещо, с което да те трогне и да ти върне надеждата.... МЛАДА ЖЕНА си, не погубвай тази младост в тревоги и копнежи там, където няма да откриеш чувства и копнежи, които ще те карат да се чувстваш щастлива... не губи вяра и надежда, че мъжът, който ще те направи щастлива го има, този с когото си сега едва ли е той!

363.   Ха! Ей това на 359 е нещо различно и много интересно! Какво значи "мечтая за вашите проблеми"? Ти на колко си? Защо са такива мечтите ти? Груб ли е? Достатъчно способен ли е? Стандартен секс ли иска? Какво ти пречи да му отговориш положително?

364.   Браво на номер 56. Чета и не мога да повярвам. Имали нужди. Абе вие хора ли сте или животни. В началото било по -често, ама сега с времето станало по-рядко и милите те не издържалир. Та понеже имали незадоволени нужди ще си хванат някой ама само за секс и нищо повече... и после щели щастливо да си живеят с мъжа си и детето.
Такава проста селска история може да има само тука.

Абее хора нищо не е вечно та дори и вашето желание за редовен секс - това ми звучи като влак по разписание. Как не видях някой да помисли малко ...малко зрялост малко мозък. Че господ да не ви е създал само за "ебане" бе. Нормално е и според риодните закони на 20 да едно а на 40 и 50 другол Направо не мога да ви разбера.
Както и да е няма смисъл да ви го обясня щом сте такива.
Горко им на мъжете ви

365.   До 364
Това, което пишеш е абсурдно. Всички писали тук са хора които искат да правят секс с любимия човек, а не с всеки срещнат. Тоест не говорим само за "ебане" а за чувства и интимност с любимия. Така, че ако ТИ не го рабираш жалко за твоята половинка

366.   до 365-Абе хубавице, защо използваш темата за да проповядваш лигавщините си? ! Още в първия постинг, определящ темата, жената казва, че и липсва СЕКС-защо иначе ще си търси любовник? При любовник се търси СЕКС, а не чувства! Така, че ако ТИ не го разбираш, жалко за ТВОЯТА половинка. Чакай си ти, да дойде времето на "секс" без проникване... За чувства и интимност с любимия има други места в нета. Намери ги и си чети стихотворенията там!

367.   До 360 зарежи го.
Към всички други жени които са писали тук. Проблемите ни в тази област нарастват проспериращо явно не съм само аз. Заедно сме от 9г. Секса е 1 на месец. Когато се случва е много хубав. Говорили сме но, за него проблем няма всичко е от умората, работата и естествено от многото време през което сме заедно.

Сега като прочетох повечето коментари се замислих, че дълго време сме издържали със секса някъде до 5г. от връзката ни той беше по-често явление. Много го обичам, той мен също. Доказвал го е много пъти. Явно щем не щем с годините и сексуалните взаимоотношения се отслабват. Но мен това не ме успокоява, аз си искам мъжа, моя си мъж, нито дума не може да става да се виждам с друг не желая. Искам моя мъж да ме тръшне на леглото още щом ме види на вратата, е едва ли ще се случи което ме натъжава. Но няма да се откажа от любимия заради това, все пак още се случва дори рядко. Когато спрях аз да си искам започна сам да си иска но отново 1 в месеца ако си поискам аз веднъж той няма да го направи втори път за месеца. Това е като някаква схема хахаха.

Не съм пробвала да направя нищо романтично, нито да вкарам нещо ново в сека я поза я знам ли, чудя се ако сготвя, запаля свещи, облека еротично бельо какво ще правим ще ядем пък аз ще съм полугола ли, ще се ... и после ще ядем ли. хахаха. Но яденето няма начин да го пропуснем защото той е страшен гладник и ако има ядене и гола жена пред него първо ще се наяде със сигурност.а ако няма ядене няма да има сила за подвизи. Хахахаха леле това ако не свърши със секс поне ще свърши с много смях.

Хора гледайте по-положително на тези проблеми мисля, че ако правим драми нещата стават по-зле и по-задълбочени. Трябва да търсим правилния подход към един мъж

301-350 от 664