Рускиня за булка?!
Има ли в този сайт някой който е жанен за Рускиня с която са се запознали в междонароден сайт за запознанства? Как стоят нещата при такива запознанства? Има ли бъдеще една такава връска или Рускините просто искат да получат гражданство? За колко време една Рускиня би могла да научи Български?

Коментари

151-200 от 261

184.   По-добре недей, бате, по-добре недей! Живея с години в чужбина, по-пропаднали курви и алкохолички, като изключим полските, просто не съм виждал. Търсят си пари и възможности, материалния интерес. Особено като минат тридесетте, всички пътища водят натам! Повечето, излизащи в чужбина са също неквалифицирани и с какво да се занимават освен с проституция или да са чистачки? ! За българина стават, защото иначе не са дотолкова капризни и си приличаме като 2 капки вода, но не чакай добър семеен живот. Минавай ги и бягай, не ги бива за нищо друго, способни са да преспят с всичките ти познати, съседи и приятели, понякога с петима наведнъж, лично бях поканен да участвам.

187.   Рускините учат много бързо български и се женят само по любов.

188.   Да, женят се само по любов, а се развеждат като ти свършат парите.

189.   Алоооооо,МОДЕРАТОРА,защо пускате коментари на латински !!!
==========================================
Написали сте,че няма да бъдат добавени,но ги пескате,спите ли?

Модератор: Коментарите се одобряват ръчно. Понякога се допускат грешки. Благодарим за сигнала. Коментари, написани на латиница НЕ се одобряват. А също така, не се одобряват коментари, написани неграмотно.

191.   Ако си оправите и цензурата, както оправихте латиницата мисля,
че ще имате по-голям успех и нужното уважение тук и сега!!!
Моля Ви, да уважавате чуждите и различни мнения защото все пак живеем в свободна страна, а и комунизмът взе че свърши!

193.   Рускините са супер добри жени и истински приятелки. Имам достатъчно приятелки от бившите републики и съм възхитен от прекрасната им душевност и красота. Хората които се държат зле с тях и ги унижават са просто жалки. Приятелката ми е рускиня - мюсюлманка, аз православен християнин и се разбираме прекрасно. Ако се разделим пак ще се уважаваме и няма да има омраза както лъха от изоставените неудачници писали по-горе.

194.   193, добре дошъл в групата на "изоставените неудачници". Ще те изчакаме малко...

195.   Работих в една компания, имаща бизнес с Русия. В екипа ни имаше много рускини, женени за българи. Ще ви разкажа само за едната, чието отношение към живота е изключително.. Тя дойде в България след като се е запознала в инетрнет с бъдещия съпруг от София, който беше по малък от нея с 5 години. Не е млада, но е хубава, някъде към 46. Има две изключително красиви дъщери, които са големи и си живеят в Русия. Мъжът и изключително неприятна личност, стар ерген, който 40 години си живее с майчица и баба в апартамента.. Толкова е комплексиран, че направо беше много смешен. И какво.. довел си женатd в тоя апартамент, да живее с майка и баба.. майка му не и даваше мира, обида след обида, влизаше им в стаята с крак.. пълна мизерия.. той беше останал и без работа. Но ги вижте след 5 години - издърпа го, живеят отделно в свое жилище, тя има вече свой бизнес, мъжът и е облечен, измит, възпитан, не мога да повярвам.. направо друг човек.. Кажете ми сега за какво става въпрос.. Как се е съгласила, за какво и беше това?

196.   О, номер 195 - такива случаи има много, не само с рускини. Моя приятелка се омъжи за разведен мъж - изтормозен и смачкан от живота, но я го виж сега - успял, загладил косъм, с хубава кола и жилище.
Жената по принцип е много важна за успеха на един мъж. Зад всеки успял мъж стои една силна жена.
Рускините са добре образовани като цяло, но и българките сме такива. Просто у нас има 10% повече мъже, защото няма какво да се лъжем - хубавите и образованите момичета се омъжиха или на Запад, или са с богати мъже у нас. За младите мъже не остана много голям избор.
Ами внесете си булки от Молдова да кажем - ще ви носят на ръце. Стига сте пазили печката на мама.

197.   как може да пишете такива неща за рускините? ! Русия е огромна и могъща държава, а се крепи точно на рускинята. тя в къщи добре се грижи за дома, за мъжа и сина си. това че не ги разбирате си е ваш проблем. рускините са мили, грижовни и красиви.

да палави са, възможно е да изневерят, но винаги ще са честни и няма да те правят на луд, а и това са отживелици, това че е правила секс с някой не значи че не те обича. колкото до акцента той е много приятен и винаги ми е харесвал и предпочитам да не си го губят това си е чаровно дори. имах приятелка рускиня, беше с 10 г. по-голяма от мен. не знам студа ли какво ги запазва но дори след 40г. са с добра фигура и все така красиви.

198.   Мили българи! Много коментирате, а и някои от Вас коментират без да знаят въобще нещо за руски жени. Истинска рускиня - ЖЕНА с голяма буква и е майка, и човек, и приятел истински, и голяма домакиня. Искам да кажа само едно - ако руска жена обича, и чуства ответно, то обича от все сърце и до край и ще направи всички които до нея щастливи в ущерб на себе си.
Да, вие имате мнение по това, което виждате в Ютуб, какво правят по Вашти морета уж "рускини", и аз видях... но за съжеление, рускини там няма, все са почти украинки. Не мога да кажа че всички рускини са злато, но по една паршива овца не правете извода за цялато стадо!

200.   Аз лично имам много добри впечатления от Рускините. Кажете някой хубав и безплатен сайт за запознанства с Рускини.

203.   Добрый день! Дорогие братья-болгары, в России и Украине есть много разных женщин: и хороших, и не очень, и просто замечательных... Не судите по своему печальному опыту. Вот я, например, очень даже нормальный человек. Могу научить русскому и украинскому языкам. я преподаватель-филолог! Бесплатно. И замуж уже даже согласна выйти, так как уже 20 лет в разводе, а любимого больше пока не нашла. Не пью, но от бокала хорошего болгарского вина не отказалась бы! Пишите. Я не знаю болгарского языка, но многое понимаю, я в институте учила старославянский язык

205.   Здравейте, аз съм рускиня, живея в Санкт-Петербург и обичам, не, просто не мога да живея без български език и без България!!!!
Започнах да уча езика ви и го уча вече година и половина, разбирам всичко, говоря доста свободно.
Намерих тази статия, прочетох коментарите: всички жени са интересни, от всяка държава по своя си начин, няма значение националност, има значение какъв човек, като личност...

206.   Хора , не си губете времето в този форум.Тази тема е създадена и се подържа от създателите на форума. Не ги хранете тези хора!!

/Модератор7 - Да, както и всички останали. Благодаря за храненето. Направо всички преядахме с банички и бозички.

207.   Здравейте, имам много добри впечатления от Рускини и искам да се запозная с Рускиня! Аз съм на 34г. неженен.. може да ми пишете на е-майл *******@abv.bg

/Модератор7 - Не публикуваме контактна информация.

208.   леле коло елементарно съчинено :-)

209.   Последно време по стечение на обстоятелствата ми се налага да конткувам с доста руснаци. Поне на пръв поглед рускините създават впечатление на жени на място. Просто поведението, културата, маниерите им оставят много добри впечатления. За съжаление у нас последно време жените станаха много груби, надути, с едно такова просташко поведение (то и мъжете са така, де), та определено чисто женското и нежно поведение за съжаление вече започнаха да правят впечатление. Иначе и аз съм слушал приказките за това, че били леки жени, но все пак и българките не са непорочни девици, а са си доста шавливи, тъй че определено и с българка не е гаранция, че няма да ти сложат рога. Преценяйте хората индивидуално, а не по националност.

210.   хбаво че сами си пишете статиите и си подържати форума

212.   ДО НОМЕР 106

БИХ ИСКАЛ ДА ТИ КАЖА НЕЩО! ПРЕКАРАХ цели 5 години в РУСИЯ, впечатленията ми са доста двуяки. В Русия както на всякъде има много различин хора, които съобразяват на какво прилича тяхната страна/Тоест Русия/, в Русия има интелигенция/ тя обаче цялата е от Еврейски произход/, естествено срещнах и много хора, който се държаха с мен надменно като чуеха от къде съм, задаващ си въпроса: Почему это о нас так думают наши братья славяне? . Я тебе отвечу почему! Защото ЧЕРВЕНАТА АРМИЯ НАХЛУ ТУК ПРЕЗ 1944 година и изби цвета на Българското общество, нас Българите ни наричаха "ПРУСАЦИТЕ НА БАЛКАНИТЕ", НИЕ НЕ ИЗПРАТИХМЕ НИТО ЕДИН ВОЙНИК СРЕЩУ ВАС НА ИЗТОЧНИЯ ФРОНТ, А КАКВО ПОЛУЧИХМЕ ОТ АЛКОХОЛИЗИРАНАТА ЧЕРВЕНА АРМИЯ? ПОГОЛОВЕН РАЗСТРЕЛ НА ВСИЧКО ПО - ИНТЕЛИГЕНТНО. ВИЕ ЗАГРОБИХТЕ СТРАНАТА НИ С ТОЯ КОМУНИЗЪМ. ВПРОЧЕМ ВИЕ СЕБЕ СИ ЗАГРОБИХТЕ С ТОЯ КОМУНИЗЪМ, радвахте се на парцалки произведени зад граница, редяхте за масло, дори това при вас беше дефицит, за това станахте МАтериалистки каквито станаха и Българките покрай вас! Говориш, че сте ни спасявали от ТУрците - това е най - големия виц, който съм чувал. Единствената цел на Руската империя са били проливите, да припомня, че Руската императорска Армия е спасена от войските на румънския принц КАРОЛ край Плевен и т. н. и т. н., когато се научите да се държите възпитано тогава и хората ще ви приемат както трябва, днешната Русия няма нищо общо с Русия на ЛЕрмонтов и Пушкин... На вас все ви е виновен запада, ми стоите си там в Русия бе, женете се за РУски мъже.. Като дойдете тука и почвата все едно сте си у вас!!! ДА не изброявам греховете на СССР спрямо България, че няма да има край като почнеш от това, ч е РУснаците са били против съединението и т. н. За това много моля дръжте се като хора и тогава ще ви уважават, впрочем вие можете да обиждате Българите, а ние вас да не ви критикуваме! Всичко лошо от вас сме го взели, дори си спомням, че викахте че Кирил И Методии били руснаци и вие сте ни дали азбуката...! Обиждали сме ги били! А ВИЕ НАС НЕ, ЗА ВАС САМО ДОБРО, впрочем СССР отдавна го няма а за ъртвите или добро или нищо! УВИ ЗА ВАС МНЕНИЕТО Е ЛОШО НА ВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА, ВИЕ НЕ СЕ ИНТЕГРИРАТЕ НИКЪДЕ НЕ САМО В БЪЛГАРИЯ... ОХ, приятел само креват иначе ще плачеш много, ще те ошушкат!

214.   За рускините не мога да говоря, но аз съм женена за руснак. Той е две години по-голям, но знае български доста добре. Бърка все още някой неща, но се разбира какво говори общо взето за акцента ми да запазва си го, макар че се опитва доста да го издокара, но все пак си е руснак и толкова няма как да стане българин. Разбира се, всичко си е до човек на някой им се отдават езиците на други не това няма как да ти кажа точно за всеки. По принцип, ако си няма представа от български ще го научи по-трудно аз мисля, че не е лесен език, но все пак са близки езиците. Аз знам руски като втори роден език ми е, но все пак акцента ми е труден и толкова не мога да го издокарам. Ние обаче се запознахме на живо- когато той и баща му бяха на посещение в България с две от сестрите му (те са четири момичета и едно момче-той) и така друго си е на живо друго е в интернет не знам. Аз някъде гледах, че американците са установили, че връзките от интернет за по-дълготрайни, но не съм съгласна с тях. Дори и да е така аз не бих се доверила на човек от нета. Зависи и от какво семейство е, ако е от по-заможно би трябвало да могат родителите й (или тя самата ) да си осигури уроци по български, ако не е не знам. Аз мисля, че ако дойде да живее в България с времето ще го научи няма къде да върви. То като ти се говори постоянно се свиква и да не го знае идеално нека не я тормози важното е горе-долу да се разбира какво говори и това е.

Анна-Луиза

215.   Към №206 не разбрах за какво хранене говориш, но ако наистина си прав/а (едва ли) то тогава не знам. Не виждам смисъл в това модераторите сами да си пишат истории. Прочети пак какво пишеш няма смисъл :))

Анна-Луиза

216.   За 7 години би могла да го научи така, че да говори без акцент и изключително рядко да прави граматични грешки.
И да преследва пари, то няма да са кой знае колко - колкото за дрехи, храна и да си гледа децата. Колкото до гражданството, освен ако не мисли с него да емигрира после в западна Европа, не и трябва. В русия са си много по-добре от тука, работят малко, взимат повече от нас. Ако дойде, то наистина ще е за да си намери мъж с който да си направи семейство. Руснаците там са им дефицит, а и са пияндета и боклуци повечето то тях.
Интересното е, че за разлика от българките, като ги боли глава, искат кур за да им мине (или поне с мойта беше така). Анален секс не дават, освен ако не ги притиснеш много силно (психически), но пак нямах голям успех, защото много ревеше като и го вкарвах отзад и ми ставаше гадно.
Това е опита от мойта рускиня, но тя беше особен вид смес - 1/2 рускиня, 1/4 украйнка, 1/4 българка.
Родните ни български жени са толкова претенциозни, че наистина заслужават кур да не видят! Рускинята няма да иска да я возиш в Кайен, дори и градския транспорт и е достатъчен. Пари ти трябват толкова, колкото да не я караш да плаща сметки. Накараш ли я да делите сметките - няма да стане. Ще ти реве всеки път когато искаш пари за някоя битова сметка от нея. Аз на мойта и предложих аз да и давам половината пари за сметката, а тя да ходи да я плаща, за да не ми дава на мене пари и да ми реве.
След година и половина се разделихме. Не че не сме се карали, но не това беше причината. Искаше си комунизъм и държавна работа - да не работи, да и плащат, а битови сметки да не плаща. Върна се в Украйна, сега е дипломат там. По едно време искаше аз да ходя при нея на 100% нейна издръжка без да работя, но аз и отказах.
Това ми е скромния опит с рускини, но не съм се запознавал с нея по интернет!

217.   Ле-ле, колко помия сте разплискали тука, мили ми сънародници. Не е хубаво така, не доказва какви са руснаците, но показва нас като невъзпитани. Държавата Русия заслужава обвинения, народа - не. Впрочем, като ще хвърляте кал, бъдете обективни - не само Русия ни е вредила и не винаги само е вредила. А коя страна някога ни е помагала и то безвъзмездно?
Има и сред руснаците свестни хора, както навсякъде по света. Вярно е, че по нашите стандарти много пият, много се бият, ужасно много псуват, въобще на нас ни идват малко грубовати, пък и жените им си имат едни специфичности (да ги наречем :))) Обаче утайки всякакви могат да се срещнат и у нас.
Сега специално за кандидат-руския пишман-жених - ако я обичаше, нямаше да висиш в нета и да търсиш мнението на Сульо и Пульо, ами щеше да си вземеш момичето. Това е показателно, явно не си готов, тъй че по-добре не я вземай.

218.   Аз сьм рускиня истинска - по националността не по гражданство
никога рускиня няма да жевее с бьлгарин вариантьт не е вьзможен в никакьв случай))
тези жени които са от Руска Федерация и имат мьж бьлгарин те са отпадиците които не можаха да си намери мьж в Русия
тук е било много за пиянство - руските мьже пият за СВОИТЕ пари а не за европейски американски или арабски като някои хехе))
най-последният пияница в Русия в стотина хиляди подобьр от бьлгари- некьсметливи
за думките за проституция ще опробвай да кажи в очи на руснак
всички знаят че вие сте блядь турската
бьлгарките знаят че техните синове са половин ТУРСКАТА крьв имат и бьлгарките жевеят с турските студенти бесплатно защото искат да чувстват мьж а не с бьлгарин
това е моят женски отговор
ИЯК ШАМЛАР!

221.   Имам опит с рускиня:
1. Мразят думата работа. Ако случайно започнат работа търсят хиляди поводи да я напуснат. Според тях те трябва да не вършат никаква работа, а мъжът да изкарва като за 5-ма човека.
2. Мразят да учат Български език. Според тях всички в Бг семейството са длъжни да говорят на руски в собствения си дом.
3. Не са добри домакини.
4. Измамници. Ако случайно им дадете издръжката за детето на ръка без документ, на следващия ден ще кажат че нищо не са получили и ще се наложи да им я дадете още веднъж. Това е голата истина, изпитано от мен.

223.   Aз не познавам руснаци, но затова пък имам бившо гадже американец, което се ожени за рускиня от Kамчатка и даже още е там, но маи след 2 години са се развели. по принцип имам много лошо мнение за рускините от лични наблюдения на морето през 2010, когато си бяхме в българия. Hаправиха ми впечатление, че са страшно невъзпитани, нахални, без никакви обноски и и страшно агресивни. Xлапетата им беснееха като диваци из комплекса/говоря за Cлънчев ден/, без да им на правят каквато и да е забележка, а през това време рускините се ражождаха около басеина с туники, с тежък грим и обувки на висок ток-това на плажа през деня говорим! на бюфета изблъскваха шумно и безпардонно другите гости, пререждаха се, даже имаше две мадами които се разхождаха редовно топлесс под носа на съпруга ми/тои е изключително красив мъж, висок, светъл, със сини очи/ с надеждата за някаква свалка може би, не знам, така ми изглеждаше, и то пред очите ми! Hие като типични широкоскроени хора отминахме тези инциденти с насмешка, но все пак ми стана неприятно, в щатите такова поведение от страна на жени към женен мъж в присъствието на жена му е недопустимо. 3арадии нашевствието на руснаци се отказахме да ходим по нашето море когато си идваме в бг оттогава, караме си морето във флорида където слава богу няма тълпи нахални рускини. Oбщо взето, впечатлението ми е, че са голяма напаст и че много качествени туристи спряха да ходят по бг морето заради тях.

224.   За секс - да, за брак - не!

Пази се защото на рускините манталитета е такъв, че за тях мъжа трябва да го обгрижва отвсякъде, а бе ще си имаш проблеми, въпреки че са хубави жени, естествено руси, със сини очи, но положителните им качества спират до тук!

225.   От личен опит ще кажа, че съм бил с няколко българки и една рускиня. Българките бяха по хубави, но ми се сториха малко неискрени и лукави, като ми кажат добър ден, трябваше да погледна небето, за да се уверя ден ли е, нощ ли е... Това ми е впечатлението от нашенките, дори и да нямам голяма бройка от сорта на 100 жени, може и да е правдиво. Рускинята не беше първа красавица, но със сигурност беше естествена и непристорена жена. Раздаваща се и от интимна гледна точка, весела и много трудолюбива. И не ви разбирам! Все едно сме преселници в собствената ни страна, държим се като научили нещо ново. Станаха много жените, дето гледат заплатата на един мъж, а по сайтовете за запознанства ти искат пари срещу неангажиращи връзки. Аз се разделих с две от нашите заради пари. Нямах хиляди, а излизането по кафенетата се превърна в ежедневие. Мога да кажа, че рускинята ме черпи доста пъти, въпреки нередното жена да черпи мъж. Нашите са материални и преобладават. Честните българки не се хващат с такива като автора, те си имат планове за семейство и личен живот. Иначе, материални има в цял свят, просто тук е трудно да намериш нещо сериозно. Познавам и други рускини, всички те се счупват от работа, какво говорите за обгрижване? Това за обгрижването е нашенска философия. Приложима за жалост. :-/

226.   Ще изкажа моето скромно мнение. Аз съм Българин и съм прятелки българки - мисля, че няма смисъл да ги коментирам - ВИСША КЛАСА БОКЛУЦИ!!!
А рускиня - просто това е жената мечта - ПОНЕ ЗА МЕН! Искрена, неприкрита, обичаща семейството.... Когато обича е отдадена от душа и сърце!
Имам опит и за това си позволявам да правя това заключение.

227.   прочетох с голямо учудване някои от положителните коментари за рускините. може да има и някои свестни, не знам, но аз съм работила с рускини в чужбина, и мога да ви кажа, че по-уникални боклуци от тях няма. много са хитри, лукави и лицемерни, имат едно такова студено и неприветливо излъчване и начин на комуникация. обiчат да доминират, манипулират и командват мъжете си, ако не им угаждаш в една връзка с вярност, прислугване и пари, ти обръщат живота в ад. страшно претенциозни без покритие. хигиена-плачевна. отгоре напудрени, намазани, нагримирани-отдолу неумити, окосмени, с непрано белио. мърли поголовни-рускинята, с която живеехме в съседен апартамент си държеше мръсните гащи/да ме извинят господата/ с жълтото нагоре в един ъгъл на стаята над седмица, даже когато влизаха вътре външни хора. отврат. според мен им се носи славата на секс богини не защото имат някакви особени умения в секса, азащото не подбират партниорите си и са дашни. нискокласни курви, но с превземки се опитват да се продадат като класни такива.

228.   B допълнение към горния ми коментар пропуснах да добавя, че са много мързеливи и единствената им цел в живота е да си хванат някои балък с пари, които да ги издържа и задоволява капризите им/маркови дрехи, козметика, обувки/ и да не работят, за разлика от българките които са оправни маики, домакини, бизнесдами, и въртят оправно всичко, често заедно. Pускините не са домакини, не обичат да се занимават с готвене, подреждане, други домашни задължения-на тях им даи да разглеждат списания, да си гримират, фризират, мажат c мазила, и купонясване яко естествено придружено с обилно количаство алкохол. Tе са бохемки по природа, рускиния да върти домакинство трудна работа. 3наете какави чистофаиници сме българките, домът трябва да свети, чаршафите да са сменени и снежно бели, да е подредено, проветрено, освежено с цветя и така нататък, ние сме маниачки на тема чистота. при рускините няма такова нещо, рускинята до мен не си отваряше прозорците въобще, пердетата вечно пуснати, вътре в стаята все едно че дракула живееше, прашно и със застоял въздух... само тоалети и парфюми я вълнуваха тази жена, мърлячки са неописуеми.

229.   228,

Типично е втората класа жени да обижда първата. Да сравняваш българки с рускини е същото като да правиш сравнение между България и Русия. Нищо лично.

230.   А бе момче, намери си някое хубаво българско момиче и ще си сто пъти по добре от колкото да се жениш за някоя чужденка. Ще имате един и същ манталитет а и нейното и твоето семейство ще могат да ви помагат, което никак не е без значние особено когато ви се роди дете. Нмам нищо против рускините или които и да са други чужденки. Всеки човек е различен и не може да обобщавате. В която и държава да отидете ще видите че както има и свестни хора има и буклуци. Проблема със смесените бракове е че при всички положения единия от вас ще го гони носталгията, което никак не е без значение и от време на време ще създава напрегната обстановка. Това ти го казвам от личен опит. Успех!

231.   228 до 229:съжалявам, нямам нищо лично против рускините-просто споделям преки лични впечатления, съвсем откровено. извинявам се, ако не ми е допаднал коментара ви, но в края на кращатата това е темата, и аз съм си написала мнението по въпроса. а българия и русия няма какво да ги сравняваме, разликата е огромна и не в полза на русия. истината е, че не само в българия, но в целия свят имат лоша репутация рускините, а както и руснаците между впрочем, и с онование.

233.   НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ 226 и 229
Да сравняваш Българка с Рускиня, е да правиш сравнение на България с Русия!

234.   съгласна съм с коментара на 229.
в чужбина съм и тези които са ми подали ръка са руснаци.
имах опити да живея и с българи, при това, тези жени, които се занимават с чистене, собствената си къща държат мръсна и всеки гледа някой да им изчисти. И още повече - получават удоволствие от това та да ти направят гадно. А младите девойки българки, израснали в чужбина, незнайно защо си избират за гаджета албанци.. направо съм в шок от това. С това се сблъсках и с много трудности.
С руснаци е по-лесно. Жените са хем красиви, хем умни, хем добронамерени. Разбира се като видят някой тъпанар от сорта бай ганьо с телефона не реафират и се държат студено. И с всеки който се прави на голяма работа се държат студено.
Русия я обичам. А който не я разбира, просто ми е жал.

235.   До 99

Прав сте господине. Но за по–пълна информация те окупират най–мизерните хотели и го раздават богаташи. Ходят на градски плажове, и женени неженени все се оглеждат ЗА чуждо... ЗА чуждо подчертавам..

Аз съм омъжена за египтянин и всяка година съм на различни места в Египет без Кайро поради гражданската война.. Слава богу в хотелите в които отсядаме няма много руснаци Тhey can't afford it. И много голямо впечатление ми направи също.. в хотел в който най–евтината нощувка е 200 евро.. те ходят с токчета на басейн и вадят газирани напитки от мини бара в стаята си вместо да си поръчат коктейл или бананов шейк когато келнерът минава да ги обслужи. Иначе пак ви казвам раздават го големи богаташи или просто някои са стиснати. Не знам!

Срещали сме ги с мъжа ми в Италия и Германия, Швейцария и в България разбира се в... Та те всички са облечени като проститутки С мрежести чорапогащници, къси панталонки и лачени ботуши!!! Това лято по Витошка нчкой се разхождаха полуголи заклевам се! От далече мъжът ми вика Тая е рускиня.. Викам леле Луд си та и аз покрай него лесно ги различавам.

236.   Aз живея от години в щатите. Tук руснаците имат много лоша репутация като цяло, особено жените им са или бивши проститутки, или се занимават нелегално с проституция, или с някакъв друг сенчест бизнес. Tук като ходим по почивки, срещаме български студенти в хотелите, камериерки и технически персонал, мога да ви кажа, че нашите момичета и момчета работят яко, съвестно, даже по на няколко места и си изкарват почтено парите повечето от тях;имат добра работна етика, като американците и често получават промоушън във мениджмънта. Cтана въпрос за руските студенти на летните бригади и масовото мнение е, че са абсолютна напаст-примерно рускините работят с миниполички и на токове, тоест не работят, а симулират работа, и само се въртят окoло американците с надежда за женитба-виза, те всъщност затова идват тук и това им е целта. лошо няма по принцип, но те имат много безскрупулно, леко и нагло поведение, отдалече си личат и всички ги избягват като цяло, за да си нямат неприиятности.

237.   Повечето българи, които са имали връзки с рускиня, белоруска или украинка, повече не щат и да чуят за българка.

238.   Гледам ви писанията и ви се чудя как можете да слагате всички хора под един чадър!? Това че някой е видял жени от една държава облечени като проститутки не значи че те са такива, а дори и да са не означава че всички жени от тази нация са такива. Западна европа е пълна с проститутки които идват от цяла източна Европа. Където и да отидете по света ще видите добри и лоши хора. В България аз познавам две рускини които са женени за българи и от много години живеят тука. И двете са много свестни и оправни. Добри домакини са, чисти са и си гледат семействата. Нищо лошо не мога да кажа за тях. Казвам го това от лични наблюдения и не значи че всички са такива, защото всички хора са различни.

240.   по мое мнение българските мъже се ориентират към рускини, украинки и т. н.
защото повечето са непрокопсаници и мамини синчета, които нямат шанс с българките. по принцип българките в последните 15 години имаме много високи критерии за потенциален партниор, предпочитаме брак със мъже от западна европа/америка, защото искаме да сме подсигурени финансово и да имаме нормален живот без стрес в стабилна и уредена западна държава, както и стабилни перспективи за бъдещето си-каквито бедните, но разглезени български мъже не могат да ни предложат посмъртно. съвременните българки не желят да са безплатни слугини, чистачки и готвачки на някои некадърен български лиолио, които ще ни носи в къщи 4-500 лева заплата, това патриархално време за нас отдавна е отживелица. рускините са многоброини и доста гладни и за тях българия е все още желана дестинация за брак. аз лично познавам поне 20 български жени от моето балканско градче, женени за гърци, германци, швеицарци, французи, норвежци, американци, канадци-всички те са много добре устроени в новите си страни и не искат и да чуват за мизерията в българия или за връщане някога. аз самата съм щастливо омъжена за американец-съпруга ми се пенсионира на 58 преди 1 година и имаме доходи, с които можем да си позволим да живеем където си пожелаем по света-но ви уверявам, че в бг нямаме никакво намерение да се установяваме някога-освен във ваканция за 2-3 седмици веднъж на 3-4 години.

243.   Првилно 234

244.   Добавка към мнение 221: Често срещано явление е да направят всичко възможно за да отвлекат детето което се е родило в Бг от мъж българин, в Русия, и тогава започва голямото изнудване. Руския съд присъди да заплащам 200 лв ЗАПЛАТА на бившата ми жена, за да си стои в къщи и да не пипа никкава работа 250 лв. издръжка на детето, или общо 450 лв месечна издръжка. Добре че Българския съд отмени решението за нейната заплата, иначе трябваше да си слагам въжето на шията. После имах две пътувания до Русия при опити да си видя детето, и успявах да го виждам по 1-2 часа на ден, и то не всеки ден, и то след като бившата ми жена е успявала да измъкне под разни предлози по няколко стотин лева на ден. Разбира се даже не съм живял при тях, но ми предложиха да си наема хотел за 120 лв на ден.

245.   Рускините са поне две класи над сприхавите българки.

246.   Повечето българи, които са имали връзки с рускиня, белоруска или украинка, повече не щат и да чуят за българка.
МНОГО ТОЧНО КАЗАНО!

247.   Pускинките са мамо мила, боклуци ненадминати. C тях се хващат само разни изпаднали непрокопсаници, които иначе нормална жена/секс няма да видят през крив макарон. Да не говорим, че масово са преносителки на венерически болести и Cпин. Aко сте спали с рускиня, си направете изследване- ако ви е мил живота, ама като знам българите какви са мърловци към собственото си здраве, не се учудвам че се хващат с руските утаики.

249.   браво а 245 и 246

250.   Предполагам на всички стана ясно-247 е злобна българка. Нашенките горките толкова силно мразят рускините, щото осъзнават, че не могат и на малкия пръст да им стъпят, и омразата им е израз на безсилие.

251.   Вижте какво скьпи сьнародници, не може да се обобщава какви са рускините само на база тези, които идват в БГ или виждате другаде в чужбина.... Не се ли сещате, че е вьзможно те да са от по-комерсиалния тип меко казано и т. н. и вие си правите заключения само от тях.

Населението на Русия е огромно и хората са всякакви. Има много стойностни момичета и жени, добри майки и сьпруги, но вие просто няма как и кьде да ги срещнете. Защото те не се афишират, не си развяват байряка с тоя и с ония по света, не проституират, а скромно си гледат задьлженията и отговорностите в работата.
Не бьдете толкоз тесногрьди.

Но всеки народ си няма мьрша... а вие виждате това и него коментирате.

Нима сега бьлгарката е това, което е била в миналото-символ на чистота, скомност, работливост, отговорност и отдаденост към семейството и децата.... Чалга културата е пропила живота изцяло, курвалька е на почит, честността и честта на жената са празни думи без стойност.

Така, че хайде да не гледаме толкова критично кьм другите, ами да видим себе си.

151-200 от 261