Споделена история от Семейство

Битовизмът и мъжа
Много ли е тежко за един мъж да избърше след децата си или да свърши някое домакинско задължение вместо жена си, а тя да се по нагласи в това време, за да излязат. Жената ли трябва да каже на мъжа избърши или е нормално мъжа сам да се досети.?

Коментари

101-106 от 106

124.   До 123

И като изпадаме толкова, защо ревете като недоебани лелки по форумите? Нали изпадаме, защо постоянно ревете какви са били мъжете, че нямало свестни мъже, че не знам си какво.
Купи си там вибраторите и мълчи, къде даваш акъл по форуми и такива като тебе нон стоп опявате.
Кой знае и ти колко си изпаднала, ама тръгнала да дава определения.

125.   Може да си купи всичко но си копува дамските превръзки и кафето кога е със приятелки без мъж.
За Ко ми е жена всичкото го прави машина - само за притенциио и мусене. Сами виждате че и вие дами така мислите

126.   123, до 2-3 години МЪЖЕТЕ ще изчезнат. Ще има да ги търсите и да сте много навити да ви поступат, когато нефелите. Ама няма да ги има. За вас. Щото на никого няма да му се рискува да влезе в затвора, само защото е имал неблагоразумието да ви погледне. На там отиват нещата, вярвай ми! Ще си се боцкат между тях - задници поне си имат (не кой знае колко по-различни от вашите). Това точно се толелира и проповядва повсеместно вече. Чудно бъдеще ни очаква с вашата еманципация.

127.   125, по твоята логика за какво ми е мъж, ако сама ще се издържам.
И да, такива мъже изпадат от генфонда. След 2-3 поколения такива като 124 няма да ги има и точно затова ги е яд и така реват по форумите, като ощипани лелки.

128.   123 ДО 124 Аз не рева за никакви мъже. Замразила съм си яйцеклетки и съм си спокойна за моето бъдеще. Отдала съм се на учене и кариера. Ако срещна някой нормален човек - ОК. Ако не срещна - пак ОК. Но дете ще имам с или без мъж. По-скоро мъжете реват, че не могат да посеят семето. И са се озлобили срещу всички жени. Смело пропагандират насилието и даже се гордеят. Втълпили са си, че намерят ли жена, тя ще им слугува. В 21 век живеят с разбиранията от 15-ти.

129.   Тук пак женска простотия до шия. Жените можели всичко без мъже, печелели (защото мъжете им го разрешиха) сами и се самоиздържали, като били самодостатъчни. Една дори си замразила яйцеклетки и щяла след време да има деца инвитро без мъж, само че е пропуснала факта, че ще и трябва мъжко семе, защото без него яйцеклетката и ще я заплоди само "светият дух"! Тези нещастни същества са си въобразили, че Господ бил жена, и че морето им е до колене. Една жена без мъж е нищо и ако мъжът не я пожелае си остава като кобила без история. Вибратори мибратори или краставици и моркови няма да им свършат работа ако мъж не се намеси. Не могат да проумеят жените че не струват като пол и освен за разплод за друго не са нужни на тази планета. С техните два Х-са не могат да се саморазмножават без мъжко семе, докато мъжете си имат освен Y и Х хромозома. От Х хромозомата на мъжете отдавна има създадени мъжки яйцеклетки, които могат да бъдат оплодени от мъжко семе и чрез изкуствена утроба да има мъжка репродукция. Така жените ще станат напълно ненужни за мъжете. Колкото и да беснеят феминистките жените винаги ще са вторият пол и никога няма да имат стойността на мъжете. Между другото феминизмът започва да губи "почва" под краката си. Афганистан е пример за ликвидирането му. Дори и в най-феминистичните държави мъжете изтребват наглите жени и насилието над тях непрекъснато се увеличава. Пък при нас фейса щял да ги спаси от мъжко отмъщение? Ха дано, ама надали! Не искам да посочвам доказателства, защото феми-политиката и в този форум не допуска да се казват истини за наказването на женската наглост и некадърност, както и лъжите по Бг. медиите за войната в Украйна, където "непобедимата" украинска армия постоянно жъне победи отстъпвайки територии, бомбардирайки собствената си инфраструктора с цел да обвини руската армия за това. Мъжкото величие е доказано в исторически план, докато жените винаги са били в сянката на мъжете и така ще си останат.

101-106 от 106