Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

801-850 от 1643

898.   Ще ядосате плам с тези ваши коментари.

И понеже не се сещам за друг начин да върна нещата на мястото им - нека бъда до болка смела и да ви разкажа най-; най- мръсната си фантазия. В нея не участвам аз, въпреки че съм страничен наблюдател. За повечето хора, които следят темата и са запознати отчасти с някаква част от живота ми, знаят че имах връзка със семеен мъж. А това пораждаше в мен едно чувство на някаква ревност, само че тя беше осъзната чрез секса и фантазиите ми.

Често си представях (а и сега понякога) как бившия ми вече любовник ме кани в тях. Аз сядам някъде настрани с някаква напитка в ръка и наблюдавам. Виждам как той издевателства над жена си - в сексуален смисъл, а на нея й е гот, но не иска даси го признае и уж го моли да спре. Представям си как я връзва с ръце на гърба и много брутално я изчуква в гърлото, а после свършва там. Тя се дави и дори повръща, но на него това страшно му харесва и продължава да я тормози с още по-голяма възбуда. Докато тя се свестява от прежиовяното, той вади някаква кутия, в която си има свои играчки и я натъртва на една масичка. Пуха й тапа в задника и започва много грубо да я чука, докато тя не започне да се моли да спре.
Аз наблюдавам всичко това и се чувствам добре, по дяволите, чув3ствам се добре. ртя е красива жена, но след като той свърши с нея е още по-готина, защото е смирена, оцапана със сперна, урина и повръщано, изнасилена от собствения си съпруг. Осъзнавайки вида си, мисли, че е жалка, погнусява се от себе си, но в очите й свети някаква обич, някакво възхищение. Този й вид страшно много ме възбужда и след като тя отива в банята д се измие, тръгвам по нея. Цялата грубост, перверзия и мръсни изпълнения отстъпват място на една много нежна сцена, в която двете сме под душа и аз й помагам да се измие хубаво, убеждавайки я колко е красива.

Авторката

899.   Искам да отговоря на номер 893 и критиците.

Тук не е конкурс за по-добро литературно творчество, а е за фантазии. Всички сме наясно в това. Но различните хора имат различен изказ и интелектуално ниво. Различните хора и се стараят различно в това, което правят. Факт.
Никой тук не е забранил дори на най-неграмотните да пишат. Да сте видели мен, Маги, Андрей или някой друг да се подиграва на някой?
Ако някой не пише, защото се притеснява/потиска/, че не може да се изкаже добре - си е изцяло негов проблем.

Никой тук не описва своите фантaзии/истории с цел да потиска другите. Всеки описва своите фантзии/истории, както може и колкото добре може. А това, че някой се опитва все по-хубаво да описва фантазиите си, може да е само похвално и достойно за уважение. Няма нищо по хубаво, ако и други хора последват примера му. Да се получи едно заразяване. Така общото ниво на хората и фантазиите само ще се вдигне. А това е повече от добре.

Точно като в казармата. Ако някой се притеснява да се къпе с другите в общата баня заради малкия си член, то това не означава, че и другите не трябва да се къпят заради него. Нали така? Никой няма да му каже нищо. Както и тук естествено никой няма да каже нищо лошо /както се вижда/и на най-кратките, и неграмотни фантазии.

Преди години, когато бях в казармата имаше един войник, който се къпеше с дрехите си. Влизаше под душа по бельо и потник, и се търкаше със сапун. Явно доста се притесняваше. По тази ваша логика, понеже той се притеснява, то трябва всички ние да се къпем с дрехи като него! Така ли? Значи това, че някой може да се притесни поради ниското си ниво, то всички ние трябва да пишем на по-ниско ниво като него. Чудесна логика, много ми харесва. Добре О.К... Колко трябва да е ниско нивото, на което да пишем за да са доволни всички?

Хайде кажете, какво трябва да е нивото, колко трябва да е ниско? Защото дори и на по-ниско ниво пак някой може да се почувства засенчен, защото той едвам може да пише например.
Може да има някой, който да е почти напълно неграмотен, който да се потиска от повечето истории/фантазии тук. Да реално може да има.

Ако следваме вашата логика, трябва всички да пишем на възможно най-ниското ниво, случайно някой да не се почувства засенчен и засрамен.
Хайде сега кажете какво трябва да ни е нивото за да угодим на всеки човек? Нещо от типа - " Оная ми го смучИ и после и го натаралянквах отзаде".
Така добре ли е? О, не! Може да не е достатъчно ниско нивото и някой пак може да се почувства засенчен. Горкичкият! А може би не трябва по-добрите да пишат изобщо според вас? Така ли? Виждам, че точно това пишете реално. И кои по дяволите сте вие, че да решавате това кой да пише и кой не?
По големи нелогични глупости не бях чел скоро. Но глупостта винаги ме е забавлявала. Или по скоро комплексираните хора.

Аз одобрявам свяко действие, което води до усъвършенстване. Ако някой с по-високо ниво пише тук и кара останалите да се замислят, как ще напишат своята фантазия, то това е повече от добре. Това ще накара поне някой да положи усилие и да опише своята фантазия по-добре. Така и на четящите ще им е по-приятно, когато четат. Всяко усилие води до някакво усъвършенстване в дадена област. А това е нещо хубаво, всеки макар и малко да си вдигне нивото или поне да се опита. А това е добре и за него, и за четящите тук. Или нещо бъркам аз?

Не мога да разбера, защо трябва да се плюва по тези с по-доброто ниво и то само, защото евентуално някой може да се почувства засегнат. Еми тогава по вашата логика, както казвате една бъза "уравнировка" ... една такава комунистическа. Всички трябва да са равни. Не може някой да изпъква така и другите да се чувстват засенчени. Не може така! Или нещо малко от тъпите американски идеологии, като това да се приеме квота за жените и мъжете. Не може видиш ли пилотите да са 98% мъже. Не става, трябва насила да натикаме половината да са жени.

Също и в образованието. Не може жените да преобладават там. Трябва насила да натикаме с двата крака и мъже. Истината е, че биологично единият пол е по-добър в едни задачи, а другият в други. И това е било и ще бъде винаги така. Това е великият замисъл на природата, половете да се допълват, като всеки прави това в което е по-добър. И това от учените се знае прекрасно, но политическите идеи са друго тесто и почти никога нямат връзка с реалността. Както и вашите също. Така, че не ми пробутвайте ала американски тип мислене. Подобни "уравнировки" са неестесвени в природата и не водят до усъвършенстване.

И понеже споменахте Сервантес, то ще ви припомня неговите думи - "Съвършено невъзможно е да напишеш произведение, което да удовлетворява всички читатели."
Ако знаехте тези негови думи, нямаше да пишете толкова излишни неща. Все на някой няма да му хареса нещо, все на някой нещо няма да му допадне. Не може да угодиш на всички. Факт. Поради това няма и да се опитвам да угаждам на всички, още по малко на Вас. Съветвам и Маги, Андрей и всички останали да не се и опитват. Невъзможно е да се угоди на всички.

Ето защо нека всеки да пише, както може. Тук е свободна сцена и директор няма. Критиците и 893 - не се опитвайте да бъдете такива. Ако и във връзките сте такива директори, горко на човека до вас. Естествено на свободната сцена, някои хора са по-добри от други и съответно се харесват на по-голяма аудитория. Няма нищо неестествено тук и така е редно да бъде. Но пак казвам, тук не е състезание и никой не е спрял всеки да пише фантазиите си както може. Аз няма да пиша фантазии тук дълго време. Хайде сега "потисниците" като спрем да "потискаме", както твърдите, да почнат най-накрая и онеправданите да пишат.

Лично според мен, по-добрите фатназии зареждат и другите хора влизащи тук, карат ги да фантазират повече и да се стараят по-добре да пишат. Както се вижда реално от фантазиите и на другите. Това е чудесен процес и няма никакво потискане тук, както твърдите, но това е моето скромно лично мнение. Да аз лично се радвам на такива хора, които пишат по-добре от мен, мен това не ме комплексира и не ме спира да пиша, както и това се вижда. И се радвам, ако науча нещо ново и стана по-добър в начина на писане. Всичко останало е комплексарщина, че имало някой, който по-добре пишел. Ами винаги ще има, някой по-добър и ако се комплексира човек от това е много зле с мисленето. Аз не се комплексирам, а се радвам, когато контактувам с някой по-добър в дадена област. Само мога да науча нещо. Комплексирането е за комплексарите, които виждам се навъдиха тук.

K-Man

900.   Искам да ме чукат в сливата много яко. искам тройка с двама мъже (жена съм). единият да ме лижи и да ми облизва зърната а другият да ме чука яко. искам също така да направя един хубав стрииптиз :))

901.   Ъммм. 894 съм. Забравил съм да се подпиша. -> Просто Т.

902.   K-Man, аз съм 893. Нищо не си разбрал от това, което съм написала. :)

Само ще те цитирам (отново ): "Лично според мен, по-добрите фатназии зареждат и другите хора влизащи тук, карат ги да фантазират повече и да се стараят по-добре да пишат. Както се вижда реално от фантазиите и на другите. Това е чудесен процес и няма никакво потискане тук, както твърдите, но това е моето скромно лично мнение. Да аз лично се радвам на такива хора, които пишат по-добре от мен, мен това не ме комплексира и не ме спира да пиша, както и това се вижда. И се радвам, ако науча нещо ново и стана по-добър в начина на писане. Всичко останало е комплексарщина, че имало някой, който по-добре пишел. Ами винаги ще има, някой по-добър и ако се комплексира човек от това е много зле с мисленето. Аз не се комплексирам, а се радвам, когато контактувам с някой по-добър в дадена област. Само мога да науча нещо. Комплексирането е за комплексарите, които виждам се навъдиха тук. ".

Отговор не ми давай, но си помисли дали пишеш фантазии тук, или просто се стараеш да се научиш от по-добрите... на писане!

903.   877
Драги K-man,
За другите "критици" не мога да говоря, но мога да поясня, какво имах предвид аз. Понеже явно обичаш своята елитарност, ще си позволя и да коментирам твоя собствен ферман.
Въобще не съм имал предвид, че нивото трябва да е ниско или високо. Писах само, че монополизирането на този форум от двама-трима души, които се стремят да разказват "все по-литературно" едни и същи фантазии и да се свалят по този интелектуалничещ начин, не дава възможност на останалите да се изявят. Логиката е ясна. Когато няколко претендиращи за висока литературност "автори" доминират, останалите се свиват от страх, че няма да могат да се включат в общия тон, а не че някакво тяхно имагинерно "ниво" ще е прекалено ниско. Целта на темата е възможно най-много хора да представят фантазиите си, да има пъстрота, "пойкилия", както са казвали древните гърци. Литературните напъни изместват акцента. На самия Андрей му прави чест, че (както изглежда) напълно схваща това.
Твоите приказки за "високо" и "ниско" интелектуално ниво и опитите ти за "отвеждане до абсурд" чрез безсмислени и еднотипни метафори без никаква аргументативна функция са само отражение на крайно отрицателни тенденции в цялото ни общество. Не искам да генерализирам прекалено, но в българската култура се наблюдава обезпокояващо изпадане в две крайности. Едната от тях е войнственият елитаризъм, който мрази чалгата (просто защото е "чалга") и обожава Мане (просто защото е Мане). Другата е войнствената простащина, която придобива съдържанието на социален протест срещу политическия и "културния" елит - такива хора обожават чалгата (просто защото е чалга) и не желаят да имат каквато и да било представа от Мане (защото интелектуалничещите досадници го издигат като свое знаме). От тези две ясно изразени групи първата за мен лично е доста по-дразнеща, тъй като у нея има някакви зачатъци на знание, но липсва каквато и да било критическа мисъл. Същото се опитвам да внуша на студентите си.
В заключение искам да обобщя. "Високото" и "ниското" ниво не са в пряка зависимост нито от правописа, нито от претенциите за литературност. Те са стереотипни категории, които се изграждат в академиите на науките. Мен ако питаш, трябва да остават там. Да ги употребяваме във форум като този е не само проява на лош вкус, но и изместване на темата.

904.   До 893
"J., успя ли, без да събудиш Слънчицето? "
----
Дамата, която наричам с това име, е - в пълно съответствие със зададената тема - моя (мръсна) фантазия. Така че отговорът на зададения въпрос остава на въображението на читателите.
J.

905.   БРАВО на коментар НОМЕР 903! (аз съм от тези дето мразят чалгата ;Pp )
А по темата - (мързи ме да изчета всички коментари). Но съм си представяла нещо като коментар номер 38.
Друго, което би ме изкефило е тройка (сандвич): аз и двама мъже, дето да ме докарат до такова състояние, че чак да се разплача от КЕФ.. ;))))))))))) (то и за тройка са споменали вече, но и на мен това ми се иска)
На 25 съм.

906.   Хора, не е ли по-добре всеки да споделя фантазиите си както може (било то литеретурно или) отколкото да се водят тези безконечни спорове кой крив -кой прав?

907.   Драги 903/877,
Разбирам напълно гледната Ви точка.
Но това почва да става един досаден спам в темата, което трябва да се прекрати все някога. Да приемем дружно, че не съм чел внимателно, какво сте написал. Или че съм зле с мисленето, или пък, че ми липсва такова.

Но аз уверено заставам зад думите си. Тук е свободна сцена и всеки може да пише, както намери за добре. Ако някой се изявява като писател, то това е повече от добре. Всички ние ще четем интересни фантазии/истории. Тоест на свободната сцена, каквато е тази тема не е забранено всеки да се изявява, както намери за добре. А това, че може да няколко претендиращи за висока литературност "автори" да доминират зависи изцяло от хората пишещи тук.

Важното е, че тези претендиращи "автори", имат пълното право да се изявяват тук в темата, както намерят за добре. Не е забранено. И не мисля, че е редно някой който и да е той да размахва пръст, и да казва кой не трябва да пише.
Заставам твърдо зад тези си думи. А дали е редно спрямо другите, които няма да се "впишат" е дълга и безплодна тема /според мен/. Думата, която използвахте е "впишат", но реално е комплексиране относно собствените си способности /поради сравнението, което се прави/, за което писах горе. Всеки човек не трябва да се комплексира от това, че някой пише по-добре и това не трябва да му оказва грам влияние дали и той да пише в темата. Както и се вижда, че хората си пишат нормално и без да не са "вписани" в темата и без да четат нашите безплодни писания.

Тъй като ние няма как да прочетем милите на всички влизащи тук в темата, то няма и как да знаем колко от хората наистина са се отказали да пишат, както твърдите /а вие точно това твърдите/. Това е едно ваше предположение, една хипотеза висяща във въздуха и без реално да е подкрепена със факти.

Въпреки всичко, дори и да има някакъв процент истина, аз продължавам да изтъквам плюсовете от тези опити за по-висока литературност. Много хора им се радват и това им е донесло наслада, това поне се вижда от техните коментари. А това мисля е хубаво нещо. Хубаво е чрез думите си да заразяваш хората, да се носите на една вълна, да почувстват това което и ти, да им носиш удоволствие.

Аз гледам от тази гледна точка. А сега нека оставим сцената на онзи имагинерен процент от уплашили се да пишат, който твърдите, че може би е голям, но предполагате без реално да знаете. Лошото е, че има хора, както може да прочетете, които очакват и искат да четат точно от тези "автори", които оплюхте и които точно Вие няма да ги направите щастливи. Вашите думи спряха тези "автори", както ги наричете в кавички /а те са точно такива на своята фантазия/ да пишат за в бъдеще. От това ваше действие се случват две неща. Вие преценете, колко е добре или зле.

Първото е, че ще се разочароват определен брой хора, които искат да четат още, които се наслаждават на тези "автори" и техните "творения". Сам разбирате, че има такива хора, както и се вижда. Второто е, че евентуално /може би/ някакви хора, които не са писали тук заради "творчестото" на същите тези "автори" те първа ще почнат да пишат.

Но това е според вас, интересно колко ли хора са реално това. Дали са повече от първата група, която вие ощетихте и лишихте от един вид удоволствие? Интересно, колко хора направихте щастливи и колко нещастни от вашето действие?
Съветвам ви, колкото и да сте учен човек да не забравяте за вашите действие как оказват влияние на хората. Дали ги правите по-щастливи или не.
Вашето мнение, колкото и да е професионално не отговяря на този изключитено важен въпрос, а интересно дали сте се замисляли. Интересува ме това, че не правите щастливи определни хора влизащи и наслаждаващи се на същите тези "автори". Отнемате им едно удоволствие и това според моите разбирания не говори добре, въпреки, че го правите с "добри" намерения. Нека напомня, че пътя към ада е постлан с добри намерения.
Виновен сте за това, че лишихте определена група хора от удоволствието да четат тези "автори" за в бъдеще и то защото просто предполагате, без да сте сигурен, че има друга група ощетени, че не са писали заради "авторите". Аз не знам за тези които са ощетени от "авторите", но знам и виждам от коментарите, че има такава група хора, които Вие ощетихте.

Надявам се ме разбрахте. А сега е време да оставим сцената без едни от добите актьори. Малко по постна може би, но по истинска за сметка на това /но според Вас/. Но какво ли говоря аз, какво ли разбира от щастие и похот бедната моя душа. Не е учила достатъчно, може би! Може би количеството прочетени книги ще ме научат какво е щастие и как да правиш хората щастливи. О, съдба, а уж всички казват, че знанието носи печал. Не ми обръщайте внимание. :)

K-Man

908.   М27 една от много мои фантазии е аз и друг мъж (непознат) да чукаме моята приятелка да и правиме сандвич и т.н.страшно много ме възбужда но за мене това е една от онези фантазии които трябва да си останат там.в мислите.адски много ме възбужда но ако тя реши да го поиска незнам дали бих го направил наистина.иначе имам още много фантазии но ще ги споделя една по една :)

909.   Замислял ли се е някой, какво би станало и как би изглеждал живота му, ако е сбъднал всичките си сексуални фантазии? Не по веднъж, а по много пъти и във всякакви нюанси.

910.   До 909 от авторката

Най-вероятно ще пристигнат в съзнанието му други фантазии за сбъдване, защото въображението ни е безкрайно.
В крайна смет5ка, различните фантазии, които имаме са плод на някаква наша нужда, съвсем несексуална - от свобода, от любов, от себедоказване, от развитие. Тези неща мисля си са неизчерпаеми. И ако и да слагаме различни сюжети, фетиши и да експериментираме в сексуален план, все ще си измислим нещо ново, което да "преследваме"

Сексът по принцип, а и повечето фантазии, които са споделени тук (да не кажемн всички) са свързани винаги с някакво чувство, с някакква емоция. Физическата наслада се слива с насладата от преживяването на именно това чувство, което търсим.

Второ.. мисля, че има антазии, които е възбуждащо просто да ъдат фантазии и реално ние не искаме те да се сбъдват. Те са ни нещо като афродизиак и ние постоянно ги осъществяваме в съзнанието си, но реално не искаме да ги преживеем, може би за да не загубим очарованието им.

От горните две следва, че няма как да сбъднем всички свои фантазии. Дори да опитаме ще идват нови и винаги ще има едни, които са просто в гклавите ни и нямамше желание да сбъдваме

911.   Ех... Включих се в темата и малко след това всичко пое друга насока. Не ви упреквам, че всеки защитава мнението и позицията си, просто съм малко разочарована, че нещата се промениха.

Та бях написала, че ще се престраша да напиша още нещо и да го публикувам тук. Е... написах, но всичко пак започва със страстни и предизвикателни погледи, та за това се колебая да го споделя ли с вас, с риск да ви отегча.
И написвайки и това "разказче" стигнах до извода, че най-голямата ми еротична фантазия е да бъда съблазнена от непознат мъж, който да бъде нежен с мен :)
Мисля да се го редактирам още малко и ще го постна.

Жана

912.   Господи, как се оправят тия жени в баните си?!
Шишенца, бутилчици, флакончета, тубички, туби, бурканчета с кремове, кремчета, мехлеми, мазила, скрабове... За да се ориентираш в цялото това безкрайно разнообразие от етикети на различни езици, ти трябва минимум фармацевтично образование! Няма ли просто един сапун?
Ами щом няма, толкова по-добре! Значи имам уникалната възможност да се почувствам като нея. Така... Шампунь для сухих волос... не, това не е за мен, моята е по-скоро мазна. А, ето, Be Curly Shampoo… Не че имам толкова коса, но все пак си е естествено къдрава. Ще го използвам. И това soin du corps на Dessange, каквото и да значи… А то значи чудесна, гъста пяна, която се свлича бавно по цялото ми тяло, създавайки усещане, че ме галят огромни, но много нежни ръце... Хм, в това май имало нещо...
Сега да се увием в нейната кърпа и да обърнем внимание на тубичките, подредени в огледалното шкафче. Крем за ръце... чудесно... за лице... ами защо не, само че не е зле първо да се обръсна... Опа, ето, като по поръчка, Merkur Mach ІІ Ladies razor... Хм, каква странна дръжка. Направо изкушаваща. Добре де, стига си се унасял във фантазии, действай.
Я, я, я, ама това се плъзга не по зле от моя Gillette. Всъщност, защо не взема да го използвам по предназначение тоя лейдис рейзър? Не се бях бръснал, където жените му викат „долу”, сега ми е паднало. Ау, разкошно е! Така, една контра... Не, нагоре няма да бръсна, само около основата... Я да видим какво се е получило? Скрий го между бедрата. Не се вижда добре, отдръпни се малко, за да те поеме огледалото... Я сега малко обери отстрани... Сега отгоре, направи едно М. Няма място за втора буква, за да е несъмнено, че съм имал предвид именно нея, но да се надяваме, че ще разбере и така.
Абе, ти защо не вземеш да се преквалифицираш във фризьор на интимни прически? Като за първи път се справяш учудващо добре, хем без особена видимост.
Интересно, каква ли ще ми бъде клиентелата? Ако е дамска, хубаво. Ами ако се прочуя сред мъжката част от населението?
Е, какво пък толкова? Както държиш своя, така ще държиш и чуждите, голяма работа! Кискай се ти, кискай се ? Така, сега малко от тоя рол-дезодорант, малко кремче за омекотяване...
...А тя още спи. Още по-добре. Ще сваря кафе, ще направя закуска и ще ? я донеса в леглото. Да я поглезя малко. Само да облека нещо, да не се разхождам гол из кухнята, за радост на целия отсрещен блок...
Къде са ми дрехите? А, ето ги, заедно с нейните. Как се бяхме награбили снощи... Всичко е на една купчина, както е хвърчало. Добре де, какво си хванал, окьоравя ли, не виждаш ли, че това са дамски бикини?
Не, не си кьорав, нали? Всъщност, ти май просто го искаш.
Не че толкова съм се засилил, ама нали така или иначе отивам в кухнята, да върша женска работа...
Кого се опитваш да излъжеш, себе си ли? Бъди откровен, винаги си искал да се почувстваш поне за малко в женска кожа. Хайде, обуй ги. Прибери го отдолу. Неуютно е, а? Нищо, след малко ще се стоплиш, топките ти ще се отпуснат и той ще се настани на мекичко. Гладко избръснато, хи-хи...
Сега чорапите. Първо ги набери с пръсти, че ако закачиш някъде и ги скъсаш, ще има да си патиш.
Полата... Е, не, все пак съм малко по-едър от нея, няма да се закопчае. Нищо, ще я притегна с моя колан. О, велики Боже! Ама това е страхотно усещане! Силиконовите дантелени ръбове се впиват в бедрата ми, лек хлад около стегнатите в найлон крака... А развяващата се пола нежно ги гали. Много сме прости това мъжете! Защо не носим такива чорапи? Предполагам, защото няма как да издържим финансово...
Впитата ? тениска от вчера също няма да ми стане. Ще я разтегна. Я да надникнем в гардероба? О, да! Точно тая свободна копринена блузка! Ама първо да се оправим със сутиена. Не, моите ръце няма как да отидат толкова зад гърба. Закопчай го на корема и после го извърти. Пусни презрамките надолу, идиот, ще си изкълчиш ръката!
Е, това е май. На токчета няма да успея да се кача. Почти сме еднакви и на ръст, и на телосложение, но в 37 номер обувки просто няма как да се нахлузя. Карай да върви, ще ходя бос. И фризурата няма да оправям, поради липса на такава. А дали да не се гримирам малко? Не, хич не си прави илюзии, това е висша наука. Само ще се изложиш.
...Така, ето кафето, ето машинката. Добре, хлябът е тук, тостерът там... Какво да нарежа, шунка или кашкавал? Къде ли си държи маслото? Боже, в кристална купичка! Естетика, брат ми, не ги разбираш ти тия неща...
Кафето ще стане след две минутки, има време за цигара.
- Да си ми виждал дрехите?
Гласът идва от спалнята. Хубавичко се насадих. Какво да правя? Да се съблека тук? Да се разхождам из къщата гол е горе-долу логично, но как ще обясня дрехите ? в кухнята? И разтегнатите от мъжки крака чорапи?
- Ако си хвърлил всичко заедно в пералнята, ще те убия!
Не, май не е ядосана. Гласът ? звъни, но не от нерви, по-скоро от смях. Ами, предавай се, нищо друго не ти остана.
- Тук са, Слънчице! Сега ще ти ги донеса!
- Няма нужда. Идвам.
Трескаво и безсмислено нареждам чашките, купичката с маслото и чинийката с филийките на подноса. Безсмислено, защото няма никъде да ги нося. Тя ще дойде всеки момент. Ето я, вратата зад гърба ми изскърцва. Тишина. Секунда... втора... трета...
- О-о, маце! Много си готина! – една топла длан ме пляска отзад и стисва задника ми. Странно, никога не бях се заслушвал колко звънлив е нейният смях. Сякаш преминава шейната на Дядо Коледа. А може би просто никога досега не съм я развеселявал толкова?
Усещам, че се изчервявам и под мишниците. Всеки домат при вида ми би се пръснал от завист. Обръщам се и... се изчервявам още повече, ако това изобщо е възможно. Тя е облякла само моето рокерско якенце. На голо. Белотата на тялото ?, златото на гривата и триъгълника направо сияят върху фона на черната кожа.
- Леле, колко си срамежлива! – смехът ? плиска на вълни. – Да не си девственица? А? Кажи, за пръв път ли ти е? Не се притеснявай, миличка, то няма да боли... много – добавя тя след секунда пауза и отново се залива в сребрист смях.
- Прекрасна си... – едва се преборвам с гласните си струни.
- Прекрасен! – поправя ме тя строго, но не успява удържи напиращото кискане. Обожавам тия ситни бръчици от смях в ъглите на елфийските ? очи!
- Да, господарю – понечвам да се поклоня, но се сепвам и правя реверанс. Добре, че съм бос, ако бях на токчета, не ми мърдаше счупване на глезена. Но токчетата са си на мястото – на обувките ?. А обувките, съответно, са на тяхното място. На краката ?. Затова в момента тя е по-висока от мен.
- О, закуска! Колко си мила... – тя се пресяга зад гърба ми, взема парченце шунка и го захапва. После със закачлив поглед се привежда към мен. Поемам висящия край и двамата започваме с езици и зъби да придърпваме месото всеки към себе си, докато устните ни се събират.
Замятам ръце на врата ?. Какво пък, щом си излязъл на терена, трябва да доиграваш, нищо, че вече е три на нула. Нейните длани се плъзват под коприната на блузката, обхождат хълбоците и гърба ми, вещо откопчават сутиена. Миг по-късно е откопчан и коланът – и полата се свлича на пода, нежно погалвайки на сбогуване стегнатите във високи чорапи крака.
Възбудата ми нараства, но сатенените гащички са ме притиснали в мъртва хватка. Ръката ? опипва триъгълника отпред, равен и заоблен като при истинските жени.
- Ммм... – усмихвам се на изненадата в нейните очи. После засмуквам мекото на ушенцето ? и прошепвам: – Да, скъпи, харесва ми да ме галиш...
Двете ? ръце се пъхват под ластика на бикините. Докато ми смъква гащетата, дланите ? пропълзяват надолу от задника ми до прасците. Хуят ми щръква и се заклаща и съм готов да се обзаложа, че чувам въздишката му на облекчение.
Но тя е заглушена от нейното ахване. Лицето ? грее от веселие, докато наблюдава своя инициал в долната част на корема ми, а ръцете се плъзват отдолу и потапят топките ми в жар.
- Направила си си... бразилска... лентичка? – смехът накъсва думите ?.
- Да, за да ти бъде приятно на ръката.
- Само на ръката ли? – езичето ? заиграва закачливо между устните. Не отговарям, изразът на очите ми би трябвало да бъде достатъчно красноречив. И явно е, защото потъвам в устата ? до гърлото. Завива ми се свят. Някъде от края на Вселената до съзнанието ми достигат нейните думи:
- Обичаш да ти правят куни, нали, малка мръснице?
Отвръщам само с протяжен стон. Тя се изправя, разрошва растителността по гърдите ми под висящия от раменете сутиен и се усмихва снизходително.
- На мен космите по мъжкото тяло не ми пречат. Но оценявам жеста ти. Пък и наистина си нежна – връща се в ролята си тя, опипвайки целия ми гладък, горящ от желание чатал. Ръката се промъква още по-навътре и назад. – О, ама тук не си се епилирала? Мърла такава! Трябва да бъдеш наказана!
Една ръка рязко дръпва рамото ми, завъртам се и съм поет от другата, която ме залепва на подноса върху кухненския плот. Лицето ми се забива право в препечените филийки.
- Стърже, а?
Невероятно, тоя нежен гласец умеел да ръмжи...
- Да – изпъшквам. – Боцка.
- Нищо, сега ще омекне, обещавам! – Тънката ръка с грижливо поддържан маникюр се появява пред погледа ми, три пръста потъват в купичката с маслото и обилно се омазват с откъснатата бучка. Успявам само да изпискам уплашено:
- Искам да бъдеш нежен, моля те!..
Още едно грубо изръмжаване, странно контрастиращо с ласката на нейните пръсти, които разтварят бузите и размазват остатъците от маслото навсякъде: по ануса, топките, ствола, главичката... Едно нокътче застъргва сфинктера ми.
- Кой ли, кой живее в тая къщичка?
- Стига си ме мъчил, копеле! Чукай ме! – гърча се върху омазания плот.
Пръстът ? прониква отзад бързо, макар и плавно. Върти се, намества се, извива се вътре. След малко към него се присъединява още един. Играят си с простатата ми, преплитат се вътре в мен. Усещането е неземно. Това ли изпитват жените при секс? Не, трябва да е нещо още по-подлудяващо, щом са съгласни да понасят последствията – бременност, раждане...
Една ръка се завира под торса ми и започва да щипе зърната на гърдите. Чувството, че съм мъж, окончателно изфирясва дори от подсъзнанието ми. В съзнанието отдавна вече няма нищо, освен желанието всичко това да не свършва никога. Втвърдилият се до болка ху... клитор се търка в ръба на омасления плот, топ... срамните ми устни се блъскат в дръжката на кухненското чекмедже. Писъците ми се извисяват и накъсват, успявам да се насладя на мисълта, че мога да избирам какъв оргазъм да изживея, клиторен или вагинален, когато пръстите ? се изплъзват от мен. Изправям се с нежелание и се обръщам към нея. Тя правилно разчита молбата, изписана по лицето ми, но строго поклаща глава:
- Още не си овладяла множествените оргазми, малката. Така че спираме засега. Впрочем, дължиш ми една свирка.
Лявата ? ръка натиска рамото ми, давайки ми знак да клекна. Дясната се плъзва по златистия триъгълник под корема, показалецът и безименният открехват лъскавата плът. Средният пръст леко придърпва нагоре качулката на клитора. Гледам като хипнотизиран.
- Искаш ли? – гласът ? е дрезгав.
- Много.
- Какво искаш? Кажи го.
- Искам да те целуна там... – изговарям прегракнало, откъсвайки се с усилие от чудесната гледка, за да вдигна поглед към очите ?.
- Не, кажи го на твоя език!
Повтарям думите си на български.
- Я виж ти, ама аз го разбирам! – усмихва се тя. – Но аз очаквам не да ме целунеш, а да ме лижеш! И какво е това „там”? Кажи го ясно.
- Искам да лижа твоята пичка.
- Как го каза? Пик-ча? Странна дума, прилича на picture.
- Какво ? е странното? – прошепвам, докато ръцете ми, обхванали я отзад, притеглят по-близо до устните ми божественото цвете. – Това е именно картина. Може би най-красивата на света...
- Само това ли ви е думата? – дърпа се тя капризно. – Как още я наричате?
- Путка. Минджа. Дуда. Шунда. Слива. Прасковка. Коте. Катеричка.
- Я повтори това последното? Какво значи?
- Катеричка – превеждам покорно право в парещия процеп. Тя прихва:
- И откъде накъде ви е заприличала точно на тоя гризач?
- От едно детско стихче – отвръщам и го цитирам.
- А как звучи на български? – киска се тя.
- Катеричка рунтавелка ръфа-ръфа борова шишарка...
За кой ли път благославям некадърния логопед, който така и не успя да оправи говорния ми дефект. Обикновено избягвам да ползвам думи, в които има „р”, в мое изпълнение то прилича по-скоро на „в”. Но не се е родила още жена, която да устои на умилителното хлапешко произношение, особено когато мърдащите ми устни са толкова близо до нейните, нежни и изпръхнали... В тоя случай неразбирането на българския изглежда дори е плюс. Още повече, в следващите мигове кракът ? е заметнат през рамото ми, езикът свещен на моите деди е заменен от моя собствен и няколко минути общуваме само на универсалното есперанто на стоновете.
Не знам как е при вас, момчета (и момичета, разбира се), но аз обожавам аромата и вкуса на женските гениталии. В зората на сексуалната си кариера се нахвърлях отгоре им като прегладнял, само дето нож и вилица не ползвах.
Отдавна вече не правя така. Наслаждавам им се, като на изтънчено ястие. Вкусвам внимателно и бавно, сякаш сладолед. И точно като при ескимото, не само може, но и трябва постоянно да гледаш. Да прецениш от коя страна се е разтопило повече, да го обереш с върха на езика, да не оставиш нито една сладка капчица да полети към земята...
Виж, по пръстите нека се разлива. После ще оближа и тях. И ще осмуча напоените с мъзга къдрави косъмчета. А гласът ? отеква в ушите ми:
- Да... Да! Лапай! По-дълбоко... Духай, кучко!
Ръцете ? обхващат тила ми и сякаш се опитват да вкарат цялата глава вътре. Послушно въртя език, ускорявам, забавям и накрая съм възнаграден: в устата ми се стича топла глътка гъста лепкава влага. Не остава време да я преглътна. Отблъснат съм толкова силно, че се стоварвам на пода и омасленият ми задник се пързаля, докато гърбът ми опира в кухненските шкафове.
- Разтваряй краката!
Сатенените ? бикини все още спъват глезените ми. Понечвам да ги сваля, но получавам плесник през ръцете. Тя раздалечава коленете ми и, без да откъсва очите си от моите, бавно се нахлузва върху пулсиращия от въжделение хуй. Потъвам в нея до дъно. Колко е хлъзгава и гореща...
Тя стиска моите китки, приковава ги за талашита над главата ми. Изпиваме се с погледи, докато тя изпълнява вакхическия си танц – в бавен, накъсан ритъм, като подпийнал грък, въртящ се в самотно зейбекико насред опушената таверна.
- Ааааааххх!
Влагата ? ме залива отново и отново. Стоновете ни се сливат в един. Гласовете ни звънят тънко, пронизително, еднакво... Имам чувството, че целият квартал кънти. А всъщност гласните ни струни издават само трескаво скимтене:
- Слънчице...
- Да...
- Не издържам повече...
- Да...
- Ще свърша...
- Да...
- Пусни ме...
- Няма...
- Ще свърша в теб...
- Да...
- Не бива...
- Искам да те усетя...
- Не...
- Да... – тя се стяга, светещите ? очи не изпускат моите нито за миг. Зениците са погълнали ирисите почти изцяло. Пред мен зее черна бездна, поръбена с микроскопични ивици в цвят, който никой не би могъл да определи. Политам в нея и изригвам с крясък.
Свличам се по гръб. Няколко минути се държим в прегръдки, разтърсвани от продължителни спазми. После тя бавно се изтегля напред и нагоре. Една гореща точка преминава по корема, гърдите, брадичката, закача се в носа ми... Разтворена е право над мен и по лицето ми валят на едри капки размесените ни сокове.
Облизвам онова, което е покапало по устните ми. След малко нейните устни и език обират останалото. Тялото ? отново се отпуска върху моето и се сливаме в най-топлата целувка. Вековете отминават покрай нас като секунди.
- Беше божествено – прошепвам.
- Ммм... – вдига поглед тя. Зениците ? отново са се свили, пак ме гледат тия невъобразими сиво-синьо-зелени очи на крехка, но всесилна елфийска девойка. – И кога по-точно?
- Най-вече към края.
Пръстите ? милват лицето ми, тя пак се сгушва на гърдите ми и леко въздиша с усмивка:
- Не че не беше забавна тая игричка. Грубият мачо и плахото момиченце... И все пак по? ми е хубаво да съм жена.
- Особено с мен, нали? – прося си комплимента.
- Особено с теб.
Не е много лесно гордо да вирнеш брадичка, легнал на пода, но донякъде успявам да го докарам.
- Някой път трябва да повторим.
- Непременно – кима тя. – Какво ще кажеш да е след душа?

J.

913.   Сега ако някой се изцепи, че 912 било прекалено литературно и не било мръсно… Не казвам нищо повече, за да не засегна нечие тънко честолюбие.

Андрей

914.   Андрей, естествено, че ще се засегне. Нали знаеш - критика знае, но не може. Твореца не знае, но може.
Всъщност трябва да сме малко снизходителни с такива интелигентни глупци. Какво значи "интелигентен глупак". Това е, човек успял и пробил в своята професионална сфера, но извън нея е неспособен или малко способен на други неща. Прилича на специализирана машина извършваща перфектно задачата, за която е създадена, но граничи с невъзможното да я приучиш да извърши някаква друга дейност. Интелигентния глупец, може да е професор по еди какво си, но в друга област да е напълно бос, което е ясно. Може даден човек да е много успешен в професията си, но като човешко същество да е пълен провал. И това е напълно възможно.

Само чакам някой да размаха пръст как трябвало да не се пише на тези сега пишещите като J. и Жана, за да скоча и да го разпердушиня.

Само, ако можех в мои води да го придърпам извън литературата. Физика, математика и може би и психология. Минал през МЕИ-то в точните науки ме бива. Там мога да плувам доста добре за разлика от хлъзгавите види на литературата. С радост за секунди ще го удавя и ще оставя бледото му тяло разпънато тук, докато критичната му душа се чуди на къде да тръгне. Но дори и в неговите води, макар и слабо умеещ да плувам, ще скоча като един Дон Кихот да защитя хората пишещи тук от тази извисяваща се грозна карикатура на великан, като едно голямо плашило.

Може би, той лесно ще ме удави в тези негови води, но не ми дреме. Пак ще се изправям и отново ще препускам бясно с черни букви по клавиатурата, докато не видя бягащия му критически задник. Ако не успявам да се изправя, то ще плюя и хапя, ако и това не мога ще показвам най-чистосърдечно среден пръст. Ако и това не мога, то ще се превърна в досадна бълха и ще го хапя по дебелата критична кожа, докато не ми изпаднат и последните зъби, а след това ще ритам, късам и дърпам, докато целия не стане изпохапан. :)

Не забравяйте - Ако решите, че искате да угодите на критиката, на същите хора, които си изкарват хляба с мразене и плюене точно на тези неща, които правите, значи сте капитулирали предварително.

Жана, J. и другите, не се отказвайте да пишете, зашото той под "автори" включва и вас, защото и вие се подписвате и вие се опитвате по литературно да пишете. Тук не сме студенти /поне аз не съм вече/ и няма да търпим някой да размахва пръст и да ни третира като такива. Единствено Плам има право.

Препоръчвам на всички да гледате филм-а Cloud Atlas. Този филм е създаден от създателите на Матрицата.
Филма има 12 награди и 28 номинации. Рейтинга му е 7.7 в IMDB и бюджета му е над 100 милиона долара.

Моята фантазия сега е, точно като една сцена от филма. Но е доста мръсна, добре, че има 18 .
Ето я тук: http://www.youtube.com/watch?v=JqiPVEa8PPs

Ако не ви се гледа този 3 минутен откъс, ще поясня. Филма е много сериозен за свободата, живота и любовта. Но гениите в лицето David Mitchell, Tom Tykwer и екипа, са включили една много интересна сцена.

Критик на парти критикува и се подиграва на книгата на един пич, като дори края на книгата му бил плосък. "Твореца" изслушва критика, отива при него, хваща го и го изхвърля през балкона пред очите на всички. Сега във всеки нормален филм ще ни спестят някои подробности, но те не пропускат и кадър от размазването на асфалта до кофата за боклук.

Прекрасно са показали кадрите от размазването на черепа на критика върху асфалта. Пръски от критически мозък се разплискват в двете посоки опръсквайки с мозък всичко наоколо до кофата за боклук. Чудесни кадри, който създателите на може би най-успешния филм на 2012 са показали умишлено, не са спестили и грам от самото размазване.
Страхотна сцена, мога само да аплодирам гения в лицето на David Mitchell, Tom Tykwer и останалия екип. Не са спестили никаква част от размазването на критическия мозък. Това е моята фантазия сега, както се досещате, да бъда на мястото на този пич :). Е, може да е малко по-мръсна отколкото на Плам е имала предвид, ама нали каза да споделяме най-мръсните си фантазии. После пича отива на бара и си поръчва текила. Ммммм, вкусно, почти усещам вкуса и.

Представете си филм, с толкова награди и от създателите на Матрицата да сложат такива кадри и то най-подробни. Представям си как им е писнало на х... от всякакви критици. Обзалагам се, че са се подмокряли от кеф, когато са снимали тези кадри. Споделям напълно мнението им, най-добрия критик е размазания на асфалта без мозък до кофата за боклук. :)
Ясно е какво послание са имали предвид за да го направят така подробно. Ех, ама какъв извратеняк съм значи. :)

K-Man

915.   К-Маn, аз съм студентка, но добре те разбрах какво имаш предвид. Ако спра да пиша, то ще е поради липсата на вдъхновение, но не и заради критиката на някого. Малко по-късно днес ще се включа с още нещо, но за сега... ще се отдам на лекции :)

Жана

916.   Жана, на мен лично много ми харесват твоите фантазии. Само смей да се отказваш заради някой друг. Единственият критик са хората и времето. А ти си харесвана и четена с интерес от хората влизащи тук /повечето/. Това е най-важното. Определено заразяваш с фантазиите, които пишеш. От чисто любопитство питам, предварително ли си изграждаш в съзнанието историята, какво да се случва или просто сядаш и оставяш мисълта ти да тече, без да имаш някакъв план и ясни рамки?

K-Man

917.   K-Man,

това може да е малко по-мръсно, отколкото Плам е имала предвид. Не! Плам имаше предвид точно това - да извадим най-гнусното от себе си. По-нагоре. Още в първите 50-60 коментара някои се осмелиха да говорят за наистина извратените си фантазии, за възбудата, която би им причинила жена, надяната на кол или някакво уродливо същество с две глави.
Разбира се, след тези споделяния, имаше коментари, че са прекалили. Сега след еротичните разкази с някакъв литературен заряд, пак има коментари, които казват "не, така не може - окупирахте темата".
Критици, сбоджари и там подобни ще има винаги. Какво печелят?! Едва ли знаят точно. Ще вляза аз в някакъв форум, където общувам с някакви непознати хора и ще седна да обяснявам как не спазват правилата, докато в опитите си да ги очерня, всъщност не постигна същото - узорпация на темата, преместване на фокуса от така долни, неморални и гнусни неща като нашето подсъзнание, което иначе съвсем реално си съществува и е първопричина за много от случките, които пшреживяваме.
както и да е. Голямата истина е, че това е един добре мскиран цирк. Критиката персонално е срещу този и онзи, но целта всъщност е хората да се откажат да бъдат смели и искрени в своята смелост.
Казах го и по горе. Пишете, както ви дойде в главата, непознати приятели. Това е тема за фантазии, за най-мръсните, за най-тайните. Една от основните причини да я започна е, за да покажа на онези, които се срамуват от себе си и от своите желания, че всъщност не са ненормални. Напроотив..и ние всички видяхме това...фантазиите се припокриваха, допълваха, развиваха. Често прочетохме "и аз си мисля за същото" Създаде се една среда на смелост и на свобода, едно огнище на приемственост. Защо такива огнища гледат да бъдат потушавани - защото не са удобни за устоите на матричното общество, властващо над човешкото съзнание посредством страх, угнетяване, унизяване и табута.

Е в тая тема няма табута. Да изпиташ възбуда от жена, побита на кол или от размазването на мозъка на някой критик там до боклука (супер е филма между другото) на мен си ми говори единствено за стремж на съзнанието към преживяванате на някаква емоция, посредством която да се почувства освобождаване.

Жената на бившия ми приятел не би успяла да ми каже "добър ден" без да прокапе от устата й злъч (разбираемо - правех щур секс със съпруга й), но аз си представям, че сме заедно под душа, след като той я е изнасилил. Е? Това не е болна психика, приятели. Това е друго: нечиста съвест, съжаление, състрадание, възхищение от чисто първичната мъжка сила на физиката.

Това е една фантазия, която мога да напиша по всякакъв начин - с недомлъвки, с много пряка реч (като че е разказ) или пък използвайки най-вулгарните думички на уличната реч, мога даже и на стихоъворение да я направя. Все тая как ще я опиша и какъв похват ще ми е най-удобен. Остава си онова, което е подтикнало пораждането й, нали?

Затова, обръщам се към всички, които пишат и споделят тук. Това не е съревнование кой може да фантазира по-добре. Тук просто е място да сме смели, да сме свободни и да опитаме да срещнем себе си, познавайки се в другия.

Прекрасни и свободни хора - БРАВО! Не за начина, по който пишете, а за смелостта да го правите. Браво за желанието да освободите душите си. Браво за разбирателството, което се получава в тази тема по-често, отколкото са единосблъсъците. Браво!

Авторката
(Плам)

918.   След напрегната седмица, си вземам отпуск и отивам на почивка сама в голям град и отсядам в хотела в центъра. Необвързана съм. Единствените дрехи в куфара ми са секси рокли и еротично бельо. На рецепцията на хотела, докато се регистрирам, забелязвам вперени очи в мен, уж случайно се обръщам и виждам страхотен негър, чийто пакет се е ясно очертал в тесния панталон. Настанявам се в стаята, набързо се преобличам и слизам да пия кафе с надеждата, че той е още там. И той е там. Сядам, а той ми се усмихва, не след дълго сяда на моята маса, запознаваме се и си говорим на ангийски. Казва, че трябва да тръгва за бизнес среща, но довечера иска да излезем на вечеря. Разтреперена се прибирам в стаята да си взема душ като през цялото време си мечтая да бъде в банята с мен и да докосвам капучинено кафявия му член.
Избирам къса, черна рокля и червен сутиен, който дискретно да прозира, но и достатъчно, за да е надървен през цялата вечер. След изключително приятната вечеря, нямам търпение да ме попита иска ли да идем в стаята му и да довършим вечерта.
След моето съгласиел тръгваме към горния етаж, а в асансьора започва да ме целува като обезумял, сякаш цяла вечер е чакал този момент на осамотение. Влизаме в стаята и дори не ми пука, че вратата е открехната. Хвърлям го на леглото и започвам да се събличам, докато той ме гледа и се наслаждава на гледката. Говори нещо на английски, което аз въобще не разбирам. По сутиен и прашки сядам върху него и усещам пулсиращия му хуй, дръпва сутиена ми настрани и захапва жадно зърното ми. Толкова съм възбудена, че нямам търпение да го усетя в себе си. Маха сутиена ми и започва да мачка силно гърдите ми като не спира да ги хапе и облизва. С пръст леко отмества прашките ми и прониква в мен, побърквам се от възбуда, имам чувството, че ще свърша преди да е започнал. Бута ме назад и става над мен, разкъсва прашките ми и рязко го вкарва. Извиквам от болка и едновременно от страшна възбуда. Сеска е невероятен, силен, груб, без задръжки. Сядам върху него и започвам да се движа още по-бързо. подавам му гардата ми и се отпускам назад като искам да се насладя максимално. Когато усещам, че ще свърши го поемам в устата си. Просвам се на леглото и така лежим около час. Вагината ми още пулсира, съзнанието ми е изключено, а краката ми - омекнали.

Х. К.

919.   Дълго се колебах дали да напиша този коментар или не.Накрая все пак се реших.Изчитайки всичките фантазии до момента стигам до извода,че повечето хора си мечтаят за болка по един или по друг начин.Както и доста за секс с роднини.Някой по горе беше написал,че нещо във връзката куца,ако имаме такива или онакива фантазии и да вземем да ги изпълним.Бих се съгласила ако никой не обезлави само ,защото се възбуждал от това.Много хора имат сходни фантазии,но предадени по различен начин и аз откривам красота в това за вас не знам.Дайте сега масово да обвиним жените ,че са претърпели сексуален тормоз,защото си фантазирали за доминиращи мъже,изнасилвания ,окови и т.н.
Тоя и оня пишел арлекински и литературно.Фантазиите на споменатите хора биха изглеждали по следния начин.
-Ми мечтая си при посещение в алкатраз да ме хване някой непознат,да ме окове и да ме чука грубо и безпощадно или пък мечтая си да бъда продадена в робство на алжирски емир и да вися окована и изнасилена-Маги
-Мечтая си да спре тока докато съм под душа и да правя секс с червенокоса жена или пък Да съм капитан(военен) и да изнасиля арестантка-Андрей
-Мечтая си да ме отвлекат пирати и главатаря им да ме чука-Мия
И т.н да не изброявам всички. Е това по скоро е кратък сбит преразказ вместо "моля за детайлни описания".Аз лично поне съм благодарна на свободата дадена ни от Плам.И така мога съответно така и пиша.А дали Андрей е започнал да пише,за да впечатли дадена жена(в случая мен)това само е похвално ,че се е отпуснал до спепен да сподели с аудиторията.
К-мен филма е наистина страхотен и сексуално възбуждащ на моменти.
Плам,благодаря за дадената свобода.
Маги

920.   Х. К., много хубава фантазия.

Плам, винаги твоите коментари ме изумяват със свободата, която лъха от тях. Най е интересното, че този плам в теб /какво съвпадение с името Плам/ не угасва. Сякаш искаш да разкъсаш всякакви граници и да помогнеш на другите да го направят. Да бъдат истински, а не такива каквито се очаква от тях да бъдат. Обществото се страхува от подобен род свобода, защото застрашава един наложен ред. Като истински герой си излязъл от филма. Има някакъв незагасващ пламък в теб и предполагам го е и имало във всеки революционер или борец за свобода. Само мога да мечтая да имам подобен плам в мен. Аз рядко пиша фантазии, нямам този нестихващ плам в мен, още повече, че някои хора ми го позагасха. Но когато гори, мога да съм доста плодотворен. :) Разбира се, това не ме спира да чета другите и искрено да им се наслаждавам.

Маги, значи и ти си изгледала филма. Радвам се, че и на теб е харесал. Този филм може да те преведе през всички видове чувства, от тъга и смях, та до сексуална възбуда. Мечтай, бъди такава каквато си и не се свивай в черупка заради това, че някой се заяжда, и гледа да те уязви. Още по-малко пък се променяй заради такива хора. Едва ли много ще пиша фантазии, но ще чета с интерес темата.

K-Man

921.   Хайде нещо с повече путки. Не съм ги броил колко са, но ако това прави историята мръсна, поне путки ще намерите. Може даже и един-два хуя да има. Маги, дано ти се ходи в Тайланд :)

Аз и червенокосата ми спътница сме в някаква бангкокска кръчма, умерено долнопробна. Менюто е просто — местна бира, местно уиски, местни момичета. Има импровизирана сцена, на която две девойки си разменят ласки, а трета ги гледа и пуши цигара… с путката си. Тъкмо тя ми привлича вниманието. Прилича повече на китайка, лицето ? е красиво, а погледът — перверзен до немай-къде. Кимвам леко към бармана.
— Колко — питам го, сочейки към нея.
— Чакай малко — отвръща оня и след малко домъква една тлъста пача с хитри очички. — Това е майка ?, с нея се разбирайте.
За пръв път се пазаря за момиче с майка ?. Поне английски да знаеше. Цифри обаче разбира отлично, както и обменни курсове. След десет минути цената вече е горе-долу разумна, макар да има накъде да се смъква. Не ми се разправя повече с дъртата. Номерът свършва, цигарата е изпушена и Мей Хуа се преоблича, за да ни придружи до хотела.
— Не повече от две час, иначе проблем! — изведнъж проговорва разбираемо, но заканително майчето. Не съм я чул.

В стаята е светло, огромното легло ни чака. Мей Хуа умолително поглежда към банята.
— Може изкъпе? Старае специално, екстра време!
— Влизай.
Смъква дрехите си на място и се затичва към душа. Дали да не я последвам? Да. Малката има невероятно тяло, слаба е, но не кльощава, стегната, приятен малък задник и пропорционални гърди с красиви кафяви зърна. Косата ? е чисто черна, дълга. Не може да стигне до онази част на гърба със сапуна. Ще ? помогна. Май не е изненадана, че съм влязъл с нея. Вратата пак се отваря. Усещам две ръце на раменете си.
— Ще се наложи да се преместим във ваната — измърква Магда зад мен.

Мей Хуа прави чудеса с устата си. Въпреки студената вода накрая, хуят ми сега е напращял. Нежно я насочвам към Магда. Тя разбира и дори с по-голямо желание се заема да ? достави удоволствие. Навела се е, откривайки ми нефритената си порта. Прониквам в нея. Толкова е тясна, невероятно е. Вероятно номерът с цигарата помага. Започвам да се движа напред-назад, проучвам я старателно. Сигурно се е сетила какво си мисля, защото ми показва нагледно как се чувства цигарата. Ооооооох! Просто не е за вярване. Прокарвам ръце по гърба ?, галя я, дращя я, притискам я към себе си. На Магда явно също ? харесва как се справя девойчето — разтворила е крака докрай, отметнала е глава назад и блажено стене. Стоновете се учестяват, гали гърдите си с хлъзгава ръка, другата държи здраво косата на китайката и не я пуска. Не виждам какво прави с език, а много бих искал, защото Магда трепери, накрая издава продължителен вик, последен гърч и се отпуска.
— Да идем оттатък.

Избърсваме се надве-натри и се тръшваме на леглото. Магда бавно разтваря крака над мен и ми показва прелестната си, все още пулсираща, мокра, жадна за още ласки путка. Извисила се е над мен като статуя и бавно слиза. Още малко, почти стигам… О, да! Знаеш какво искам. Забивам език дълбоко в теб, искам да поема всичко. Обикалям, търся, намирам, търся още. Гърчи се, гърчи се. Дай ми глътка още… да. Ако се подпреш напред… аха, точно. Ох, много обичам да го лижеш бавно. Ама какво прави китайчето? ! Мисли *там* да ме лиже? ! ООООООХ! Ама то било супер! Ох, ще се побъркам. Страшна си, девойче, не спирай. Всъщност, защо не си смените местата? Точно така, ти върху мен, а аз искам да опитам на вкус китайската путка.
— Мей Хуа, курво, докарай си бързо путката насам!
Може да не е английски, но вече е наясно какво искам и покорно ми поднася малката си кафява путка за дегустация. Различно е от всичко, което съм опитвал досега. Плодове някакви, кокос…

Това вече е изненада. Чакай да се сетя. Разперила си ръка и пъхаш един пръст в твоя и един в моя задник? Двойно усещане и за двама ни. ОООООООООХ, давай, давай, не спирай! Не спирай! Ще ме докараш до лудост, Магда, но не спирай! Мей Хуа, кучко, дай ми сладко-киселия си сос! ОООООООООООООООООООХ!

Май Хуа знае какво да прави. Последните ми капки са за нея. Залепя уста към Магда и изсмуква оттам всичко, самата тя започва да трепери, слагам една-две финални мазки…
— %! @() %№@% ~{}%@€$€!!! — пищи малката неразбираемо.

Само майка ти да гъкне нещо… ти ще ? обясниш, де.

Андрей

922.   Някой горе беше писал, че не може всичките ти фантазии да са изпълнени. Когато се изпълнят едни, се появяват други. Аз ли съм се бъгнал нещо, че чувствам всичко, за което съм мечтал в сексуален план изпълнено? Защо не ми хрумва нищо?

923.   Я да ви тествам малко до къде се простира границата ви. :)
Например с този три минутен откъс от филма "Секретарката". Гледал съм го отдавна, но рядко правят такива филми.
В тези три минути са показали за какво става на въпрос.
Клип-а не съм го качвал аз, ако някой това ще си помисли.

http://www.youtube.com/watch?v=amQ7SiPqlNU

За някои хора ще е доста възбуждащо, за други може би скучно. Зависи кой го гледа :).

Споделете дали ви допадат такива кадри и изобщо тези неща? Фантазирате ли за подобно отношение? До къде е границата ви? На кое място искате да сте? Какво бихте добавили/махнали? :)

K-Man

924.   Вечерям в претъпкан ресторант, а на съседната маса 20 годишно момче не спира да ме гледа. Няколко пъти засичам погледа му, но ми става неудобно и го отмествам. Отивам до тоалетна да оправя грима си и той е там. Гледа ме и се усмихва, казва ми зравей, аз отвръщам и влизам в тоалетната.
Пуша цирага пред заведението и той идва. Висок и красив. Говорим няколко минути, а цялата треперя. Решаваме да влезем вътре, но вместо по стълбите нагоре, той ме отправя надолу към тоалетната като ме опря на парапета и казва, че трябва да ме има тук и веднага. Не се съпротивлявам. Нямам нищо против да правя секс с непознат мъж, та той е адски възбуждащ. Забравям за околния свят и без да ми пука, че може да има хора в тоалетната започвам да свалям ризата му и да целувам гърдите му като едната ми ръка опипва огромния му член. Няколко пъти спирам и го гледам в очите, а той прехапва устни.
Влизаме в тоалетната и удрям вратата силно. Бутам го да седне на тоалетната чиния, а аз разкопчавам ципа на роклята ми и тя пада сама. Без сутиен съм и веднага щом забелязва това, захапва гърдите ми. Докато той си играе с тях, аз се навеждам и започвам да му правя френска любов като го правя с такова желание и стремеж, че ми казва да спра за малко, защото ще свърши. Слага ме да седна върху него с гръб и леко вкарва в мен 20годишният си подарък, сякаш чакал цял живот, за да бъде подарен. Усещам го толкова дълбоко, убедена съм, не мога да се чувствам по-добре. Започвам да удрям по вратата, а тои хапе врата ми от възбуда. Сменяме позата, като сме прави и той е зад мен. Усещането е невероятно, чувствам се невероятно. Огромният му член ме изпълва изцяло не само със големината си, но и с течността, когато свършва в мен. Обличам роклята и излизам от тоалетната. Взимам си нещата и се качвам в колата си. Дори да знам името му. Но пък беше Невероятен.

Х. К.

926.   Секретарката е толкова умилително благочестива и сдържана. И като във всеки американски филм, всичко свършва преди да е започнало.
Бих легнал върху нея, както е наведена върху масата. Без да я притискам, но просто да мога да вкарам целия си език в дупенцето й. И няколко пръста някъде наоколо. А после, когато намокри пръстите ми, ще галя с тях лицето й. Шамар, милувка, пак шамар... И докато го засмуква, тя бавно ще разкопчее блузката си, за да мога да се изпразня върху гърдите й.
Просто нямам време сега да го опиша по-подробно и художествено. Трябва да погледна с коя съм ли легнал снощи...

Y D

927.   Наскоро с моя приятел си споделяхме фантазии и той сподели, че иска да опита тройка.
Първоначално ми беше просто интересно как да го организирам, но сега вече като са ме нападнали едни такива фантазии и мен.. нямат спирка.

Представям си, че сме отишли някъде за уикенда, в някое кокетно, бутиково хотелче и след като цял следобед е бил много приятен, романтичен и разпускащ се оттегляме в стаята си. Предварително съм се уговорила с две мацки - руси, определено искам да са руси. И изиграваме цял сценарий. Тъкмо съм се погрижила оная му работа вече едва ли не да се пръсне от възбуда, когато на вратата на стаята се почуква. Отварям и мацките влизат(представям си, че страшно много си приличат) в стаята. Едната казва нещо от сорта на: "Разбрахме, че тук има надървен мъж" и се държат въобще адски вулгарно и курвенски. А аз им казвам, че за да им го предоставя трябва първо да пробвам как са с езичетата си и се целуваме, а после ги блъскам към него. През цялото време, докато ги оправя, аз съм там и им давам напътствия.

Другият вариант на фантазия, който също ми се иска е аз да участвам в тройката. Представям си, че двете сме коленичили пред него и го задоволяваме орално. Наблюдавам с прехапани устни как члена му потъва в устата й и леко натискам главата й, за да влезе по-дълбоко. После си представям как тя е по гръб и докато той влиза в нея, аз съм седнала върху лицето й, срещу него и с него се целуваме много страсно, а езичето й шава отдолу. После сменяме позата, усещам движенията му, тласъците му са все по-дълбоки и груби, а в устните си съм захапала зърното й, докато пръстите ми опитват да следват неговия ритъм, само че в нея.

Ей такива фантазии са ме нападнали и страшно много искам да ги осъществим, само че въпроса с организирането на тройка се оказа доста сложен за мен.

Накрая като имам пари и мога да си го позволя, юе си наема някое платено момиче, че никоя от познатите ми, не мисля, че би се съгласила, пък и не се знае после какви емоции могат да се породят. Най-добре да си е непозната - просто някое готино, русо момиче, което да се позабавлява с нас.

авторката

928.   Здравейте, мои малки мръсни перверзници и аз искам да споделя моята най - перверзна мечта която надявам се един ден да стане реалност. Та нека кажа че моята приятелка е на 23 год. и е с млечнобяла кожа, има светлоруса коса и сини очи, много е красива. Та представям си как един ден аз се завръщам от работа уморен и отварям входната врата на апартамента и чувам как от спалнята се носят сладки стенания и скимтене на оргазъм, представям си че с лека крачка и голямо любопитство се отправям съвсем тихо до спалнята а и поглеждам през вратата приятелката ми да прави много див, необуздан и мръснишки секс с някой черен и грозен циганин с голям надървен хуй. Фантазирам си как моята приятелка лапа на циганина и как и двамата не ме иждат и усещат, а аз стоя на вратата и надничам. Фантазирам си как този корав циганин спуква от секс момичето ми а то изпада в див оргазъм и пищи от кеф докато аз си правя чекия. Същевременно приятелката ми му ближе черния анус а мангала си умира от кеф и се забавлява с широка усмивка на устата радвайки се че чука българка при това женена. Накрая циганина се изпразва обилно много върху приятелката ми и тя жадно поглъща спермата му. Представям си как след като вече циганина си е заминал как аз отварям вратата и се правя че не подозирам какво е станало а приятелката ми зачервена от срам в същото време е запазила тази тайна надявайки се аз да не разбера за нейното прегрешение. Та това е моята болна фантазия.

929.   Пак искаш да опиташ нещо ново, винаги искаш това. Опитвали сме какво ли не и ти винаги искаш още и още. Малка ненаситница.
Да, добре, днес командваш ти. Ето, слушам те, покорявам ти се. Лежа си с леко разтворени крака, протягам ръце над главата си.
Все едно, че са приковани, няма да движа ръцете си, докато ти не ми позволиш, Господарке.
Малка Господарка, хубаво ли ти е да се чувстваш така? Да, отварям уста, ето облизвам пръстите ти. И после гледам с жаден поглед как се докосваш.
Не трабваше ли да гледам така. Наказваш ме. Да, сега те гледам виновно. Седиш си върху гърдите ми, гъцете ми са протегнати нагоре,
обездвижени не от нещо друго, а от покорството, Господарке.
Слагаш ръка на устните ми, запушваш и носа ми. Не мога да дишам. Няма да дишам, докато не ми позволиш.
Гледам те в очите. Минута, още една минута. Очите ми се насълзяват, но те гледам.
А сега дишам, пак мога да дишам, ти ми позволи. И дишам задъхано, с отворена уста, без да откъсвам погледа си от твоя.
Идваш над мен, над лицето ми. Отпускаш се и я плъзваш по уснтите ми. Притискаш се надоло и напред, опира и в носа ми.
И отново не мога да дишам. Засмуквам я разтворени устни. А когато се отдръпнеш, топлия въздух на дъха ми гали коремчето ти.
Завърташ се по лицето ми. Да, намокри го цялото. Днес Господарката си ти. Не, не мога да движа ръцете си, ти така заповяда.
Но ето, протягам език. Целия е в теб. Както поискаш, както заповядаш. Да, гледам те в очите.
Плъзваш се напред и езикът ми докосва дупенцето ти. А ностът ми е там, между твоите устни.
Всичко, каквото поискаш. Докато се разлееш. Ето, блика от теб. По уснтите ми, по езика ми.
Нямам право да те докосна, но се усмихвам. Усмихвам се виновно. Дали ти хареса? Нали не сбърках нещо? Достатъчно покорен ли бях?
Да, удари ме и по-силно, виновен съм. Виновен съм, че си мокра сега. Виновен съм и че сега е голям.
Сядаш върху краката ми и го държиш в ръце. Двете ти ръчички го стискат, а остава и още извън ръцете ти.
Стисни го силно, колкото сила имаш. И усещаш как се издува в ръцете ти, разтваря ги, въпреки твоето усилие и моето покорство.
Пръстите ти вече не се допират, докато го обхващаш. Навеждаш се и впиваш устни. Да, стисни го си със зъбки, колкото силно искаш.
С ръце и зъби, с все сила. Гледам те в очите, покорен, изцяло в твоята власт. Боли ме, рабира се. И от болката става още по-голям.
Идваш над мен. С широко разтворени краченца, протегнати надоло ръце. Стискаш го с ръце и се отпускаш. Разтваря те само на ширина.
Разтваря те до болка. И мен ме боли. Застивам неподвижно, докато ти бавно се отпускаш надоло. Държиш го само с една ръка, стискаш го силно.
Влиза плътно в теб и ето, вече опира, дълбоко в теб, до край.
А сега се опираш с две ръце на гърдите ми, впиваш нокти. Извивам се конвулсивно под теб, докато ти се отпускаш още. И още.
Разваря те, сякаш те разпъва, до скъсване. Сега си седиш и краченцата ти изобщо не опират никъде.
Опираш се само на ръце и се завърташ. Плътно, болезнено, изпълващо.
Вече стена под теб, не мога да се сдържам, непосилно е.
Ръцете ми са приковани и целия съм твой. Докато се разлееш.
Ето, бликва от теб. Изведнъж се отпуска. Мокър от всякъде, сякаш се загубва в теб. Напрежението вече го няма, удавено във влагата ти.
Плъзваш ръка под коремчето си, а после пръстите ти потъват в устата ми. Целите, до край, до гърлото ми.
Покорно ги облизвам. Доволна ли си, Господарке?
Да, удари ме по лицето! И по-силно, заслужавам си го, виновен съм!
Докато си седиш върху мен, влажна, отпусната. И сякаш се губи в теб, загубил големина и значение.
Разтваряш още краченца и се отпускаш назад. Опираш се на ръце и оставаш така. Така можеш да се движиш.
А аз се повдигам, за да те виждам, за да те гледам покорно в очите.
Да, няма да мърдам. И няма да те докосвам. Господарката си ти.
Движиш се ти, както ти искаш. Плътно и дълбоко, на моменти хаотично, а после отново убийствено равномерно.
И дълго, много дълго, докато времето изгуби смисъла си. Усещаш го как се движи по цялата ти дължина, дори виждаш как отвън по коремчето ти се движи малка издутина.
Лежа си покорно, изцяло в твоя власт. И само пулсира в теб. Движиш се все по-бързо, задъхано.
Трепериш. Сега трепериш неудържимо. И ето, от теб бликва. Бликва на струя, пръска, отново и отново.
Като фонтан. Залива ме, целия. Отворил съм устни и събирам пръските от теб. Цялото легло е мокро.
Скуирт.
За първи път.
Ето, постигнахме го, ти и аз. Така е трабвало, това е било начинът, ти да си Господарката.
Рееш се някъде, дори не усещаш тялото си. Не можеш да отвориш очи, но аз те гледам.
Намираш сили да погалиш лицето ми с мокри длани. Отпускаш се върху мен.
Мога вече да те прегърна? Заравям пръсти в косата ти и те целувам.
Мокро, омайно, чудесно. Виж какво се случва, когато ти си Господарка.
Още си зашеметена, но се повдигаш. Преместваш се и пак го държиш в ръце.
Да, пак ти си Господарката. Накажи ме, както искаш!
Стискаш го с едната си ръка, силно, до болка. И изпълва цялата ти уста, опира в гърлото ти.
Усещаш когато наближава, но не ми позволяваш да стигна до край. Отдръпваш се, измъчваш ме.
И пак, и отново.
А накрая притискаш плътно устни, завърташ ги и ме гледаш в очите.
Не мога да издържа повече, непосилно е, неудържимо!
Пръска дълбоко в устата ти, в гърлото ти. Като вълни, които те заливат.
Преглъщаш. И пак пръска, и пак.
Така поиска ти, Господарке.
Отпускаш се върху мен, целувам мокрите ти устни, милвам лицето ти.
Косата ти се разпилява. Разпиляват се и мислите ни. И остава само това, че сме заедно, щастливи.
И Господарката си ти. Малката Господарка, която прави чудеса.

Y D

930.   Имам и доста по-мръснишки фантазии, било то с други жени или пък по-ракрепостени с мъж. Тази е нещо обичайно, но тук важен е мъжът. Мания ми е е от дълго време. Точно такъв е, какъвто го описвам тук.

Денят е към края си, а аз излизам от банята и отново се чудя какво да правя. Държа телефона в ръка и се чудя да му звънна ли. През изминалите месеци не бях лишена от мъжко внимание, но той беше моя мишена вече 2-ра година. Е какво пък... ето набирам го.
-Здрасти! Как си? - първото, което ми се изплъзва.
-Здравей! Добре а ти?
-Не се оплаквам. Е какво ще кажеш да се видим и да пийнем по нещо?
-Ами аз всъщност...
-Само не ми казвай, че си уморен или някой ме е изпреварил с предложението. - лекият ми кикот след казаното сякаш го привлича.
-Хах не, просто щях да кажа, че съм свободен още след час.
-Идеално тогава, след час там от където ме взе последният път. Е какво ще кажеш?
-Добре.
-До после тогава. - и отново се проявявам с онова срамежливо, но толкова перверзно кикотене.
-До после. - сякаш долавям неговата дяволска усмивка и от телефона.
Започвам да се приготвям, защото съм все още по хавлия. Изтеглям очната си линия така че очите ми изглеждат като на хищница. Слагам спиралата си, за да омекотя погледа и завършвам с коралово розово червило. Обувам черните си дантелени прашки. Хапвам нещо набързо. Отварям гардероба и изкарвам синята блузка с тънки презрамки на Roberto Cavalli, обличам я намъквам бюста си, обхванат от черният дантелен сутиен. Обувам светлите си дънки. Качвам се на 10 сантиметровите си токове и осъзнавам, че финната ми снага е твърде тънка, но пък изглеждам с още по-дълги крака. Взимам кутия с цигари, телефонът и ключовете си, две запалки, пари и документите си. Тръгвам към уреченото място и точно като по график минута по-късно се появява той. Ще го нарека Дяволът заради демоничният му поглед.
- Леле... - промълвява той с облещени очи.
- Има ли проблем? - питам аз с притеснено изражение.
- Не просто досега не бях те виждал толкова...
- Твърде висока ли ти изглеждам? - питам аз.
- Не, определено изглеждаш добре така.
- Мм благодаря. - казвам аз. - Е имаш ли предпочитания къде да пийнем, защото аз и идея си нямам?
- Може да си изберем заведение в центъра, ще платя едно такси на отиване и след това ще...
- Аа не така! - прекъсвам го аз. - ще си поделим цената!
- Наистина ли мислиш, че ще те оставя да го направиш? - пита ме той като ми се усмихва.
- Да точно така мисля. - отговарям му аз и го поглеждам предизвикателно като леко се приближавам. След това се отдръпвам и се засмивам леко, а очите му са впити в мен. Сякаш очаква следващия ми ход. - Е в такъв случай може да отскочим в нас. Все пак живея близо, а има и богат избор на питиета. - казва той и ме поглежда хладнокръвно.
- Става. - отговарям аз в същият леден тон като се усмихвам
През целият път ми хвърля скрити погледи, които ме смущават, но и някак ме влудяват в същото време. Пристигаме.
- Заповядай! - учтиво ме кани той.
- Благодаря! - отговарям аз.
- Е какво ще пиеш? - пита ме той като посяга към бутилка Johnnie Walker.
- Предпочитам вино. - отговарям му аз с плах поглед.
- Бяло или червено?
- Червено. А ти ще ми правиш ли компания или си на уиски днес?
- Ще пия вино с теб. - отговаря ми той като леко се засмива.
Носи две чаши и сяда на дивана точно до мен. Започваме да разговаряме и в даден момент забелязвам как тази бутилка се изпразва и той носи на масата втора.
- Довършим ли и тази, признавам те. - засмива се той.
- Ще ми се замае главата.
Започваме новата бутилка, но още на първата чаша замлъкваме и погледите ни се засичат.
- Спомням си преди, колко уморен беше след работа. - казвам аз просто за да елиминирам неловкото мълчание.
- Не ми напомняй, бях толкова заспал.
- Но пак изглеждаше страхотно. - изтървам се аз и се засмивам след като се усетих - това все едно не съм го казала на глас.
- Радвам се, че го каза на глас. - и демоничният поглед отново се впива мен.
- Недей ме гледа така в стаята и без това е достатъчно топло.
- Съжалявам, но тук няма климатик, ако ти е топло съблечи се. - казва той и се приближава до мен максимално, а очите му са втренчени в моите.
- Да рискувам да се съблека в домът на дявола... - казвам аз и го поглеждам предизвикателно. Отръпвам се, но вече не издържам и паля цигара. След като издишвам димът от първият си дъх от нея продължавам. -... звучи като примамлив риск.
Посягам да свалям блузата си, но той хваща ръката ми насочва я към пеплника загася я и нежно разтваря пръстите ми.
- Е сега ръката ти е свободна. - Поглежда ме и доизпива виното от чашата си, а аз това от моята. Взима ме на ръце подава ми бутилката с вино и празните чаши и ме води в спалнята. Оставя ме бавно и внимателно на леглото и ме пита.
- Още вино?
- Може. - отговарям му аз и му говоря само с поглед "Е какво следва? " със самодоволен поглед.
- Все още ли ти е топло? - пита ме той като се доближава.
- Дори повече. - отговарям му аз.
Той сваля ризата си и сяда на леглото.
- Аз си реших проблема. - отговаря ми Дявола като следи безусловно всеки мой дъх.
- Разумно решение. - отговарям аз и следвам примера му.
Приближава се и утните му остават на по-малко от 5 сантиметра от моите. Поглеждам го право в очите като в игра на вълчи поглед, а когато отклонява поглед към устните ми, аз ги облизвам бавно. Усмихва се дяволито и прехапва долната си устна. Поемам си дълбоко въздух, а той ме придърпва върху себе си. Прекрачвам го и сядам в горната част на краката му. Притиска ме в себе си и ме целува страстно. Изпива ме сякаш е умирал за вкуса ми толкова дълго, колкото аз за неговият.
- Изглежда носиш на опасност. - казва ми той.
- Ти ми кажи. - отговарям аз.
Едвам успявам да се доизкажа и той ме просва по гръб и застава над мен. Целува ме нежно, разкопчава сутиена ми и спуска устни надолу по гърдите ми.
- Ела! - казвам аз нежно.
- Още не. - отговаря ми той сваля дънките ми и своя панталон. - Черното ти отива. - казва ми той и вплита пръсти в дантелата на черните ми прашки.
Изправям се леко и го целувам нежно и бавно по вратът изкачвам се със устни в права линия и захапвам леко долният край на ухото му. Поглеждам го право в очите и му заявявам.
- Е дяволе, имаш право на едно желание.
- Искам тази нощ да ме оставиш да властвам над теб и да ми показваш какво мислиш.
Съблече се напълно, след което свали нежно и черната дантела от мен. Той плъзна ръката си плавно надолу и започна да ме гали. Целуна вратът ми бавно веднъж, втори път и отново се върна на устните ми. Аз леко прехапах долната му устна. Той проникна с пръсти в мен. След няколко минути спря погледна ме в очите някак задълбочено с онзи няволит поглед и ми прошепна.
- Искам те!
- Имай ме! - отговорих му аз без да се поколебая. Знаех, че той обичаше да има власт над нещата и преди да го науча от него. Походката му, тялото му, излъчването характера, гласът... всичко в него яно показваше, че не е проасналото на години момче той беше изключително поддържан. но в същото време мъж. Дори самото му дишане ме възбуждаше. Той разтвори нежно краката ми обходи с устни вътрешната част на бедрата ми, надигна се погали страничната част на гърба ми и проникна в мен. Започна бавно като ме целуваше и галеше. Усещах го вътре в мен, не друг, а точно той. Усещах и пулса на члена му. Постепенно заедно с пулса му и той ускори. А аз полудявах впих нотки в гърбът му и не можех да ги отделя. След всеки следващ тласък аз исках още един. Полудявах само от допира на тялото му от аромата на парфюма му, който не забравих дори, когато бях с друг и не го виждах. Желанието беше по силно от мен, то ме завладя напълно. Драсках по гърба му и го притисках толкова силно. Беше ме обладал сякаш бяхме слети в едно. Съвсем скоро се бях впила до толкова, че нищо не можеше да ме отдели, тялото ми следваше всяко негово движение, извивах се по него. Дишах тежко, полудях, неможех повече да се контролирам захапах устната си, впих нокти в кожата му и изстенах. Краят ни обгърна взаимно. Изтощена, удовлетворена и отдала се на порока се чувствах на седмото небе. Той легна по гръб, а аз легнах на гърдите му. Едвам си поемахме дъх. Обзе ме обичайната еуфориа след секс едва дишах, но неможех да сваля огромната усмивка от лицето си. След 30 минути отидох във хола взех цигарите си и запалих. Той ме последва.
- Е какво мислиш за Дявола? - попита ме той.
- Мисля, че този Дявол се чука страхотно. - отговорих аз и се отпуснах на гърдите му отново.

931.   Мъж, на 44 най-голямата ми фантазия е свързана с жената, която ме побърка още от тийн годините, която е била с мен 10 пъти за 15 години. Която идва и си отива, без да ме пита как ще преживея и оцелея след всяка напразна надежда. Най-голямата ми фантазия е свързана с нея и BDSM, където изцяло аз доминирам. Набутал съм й топче в голямата перверзна уста, вързана и е в почти обездвижено състояние. Ръцете са зад гърба й, гърдите й са пристегнати до пръсване, а зърната им стърчат предизвикателно. Аз й поставям щипки на зърната и ги облизвам бавно отстрани. Понякога си фантазирам, че от там пръска мляко... Възбуждам я бавно, но не прониквам-докато получи силен клиторен оргазъм, а тя ме моли да я изчукам с леко дрезгав полупрусипнал глас. Аз отлагам възможно най-дълго това във времето, като искам да ме моли толкова дълго, колкото аз съм я чакал, колкото съм я обичал и колкото съм страдал... Ама това е само фантазия и знам, че само да я зърна на прага ще се хвърля в краката й и ще я оставя да помете пода с мен, стига да ми се отдаде за два часа :)

932.   Много хубави фантазии чета тук в последно време. :)

K-Man

933.   Жена ми ми призна за две свои изневери за 5-те години брак. Първата е била само веднъж, но втората - за повече от година с един неин колега с който бяхме семейни приятели. Призна ми и че често тя е била инициаторка за секс с мен, след като през деня се е ебала с него. От тогава не ми дава мира фантазията да я предложе на някой друг и да гледам как я ебе пред мен. Или да навия някой да я наебе докато съм в командировка, а после да искам да ми разкаже как е било. Стиганх до там, че показах един супер готин домашен порно-клип на един авер с който си приказваме често за мацки. Изгледахме го няколко пъти, като спирах кадъра когато в близък план беше путката на жена ми, или момент на мое проникване в нея. Обясних му коя е любимата и поза при която може да изпита оргазъм (легнала по корем, с галене по клитора докато я еба). След около седмица бях в командировка, пийнах за кураж и се обадих на жена ми, че авера ще мине до нас за да вземе едни инструменти. После му се обадих и му казах, че жена ми е сама и го чака за да му даде едни инструменти. Когато ме попита за какви инструменти става на въпрос, му отговорих, че всъщност искам да отиде и да я наебе - той знае как може да я накара да се изкефи.
Пича доста се зачуди, каза ми, че сме много добри приятели и не можа да наебе жена ми. Аз го убеждавах, че това ми е стара фантазия и искам да се сбъдне, че жена ми го харесва и ако бъде малко по-настоятелен ще му пусне. На края той каза, че ще си помисли и може да отиде при жена ми.
Цяла нощ бях възбуден от мисълта, че авера може да е при съпругата ми. Сутринта и се обадих и я попитах дали авера е идвал за инструментите - жена ми каза, че не е идвал. Обадих се на авера да го питам какво е станало, а той ми каза, че е ударил две питиета за кураж и е отишъл, но на вратата се е размислил и се е върнал. Почувствах голямо разочарование и осъзнах, че това не е било само фантазия, а истинско желание. С авера повече не сме говорили по темата, но желанието ми за това да пусна жена си на някой се засили.

934.   Y D и J., благодаря за прекрасните оргазми след прочита на фантазиите ви! Тази вечер се надявам да топна пръстче в масълцето.. но ми се ще да стигна и по далеч.

Danae

935.   Търсейки концерти на японката Мидори попаднах на някаква анимация със същото име Midori no Hibi. Тези японци са уникални. Най страшните и най перверзни филми са техни. В тази анимация някакво момиче се вселява в ръката на главния герой. Ръката му става на момиче. Веднага ми хрумнаха поне 100 перверзни неща, които може да се правят с една ръка момиче. Няма такива идеи като японските. Хаха :) Иначе сладко са я направили.

http://www.youtube.com/watch?v=3qiktxZ0UFg

K-Man

936.   Като се заговори за мръсни и перверзни фантазии,в съзнанието винаги изплува БДСМ. Та и тази фантазия е точно такава. А дали е най-тъмната и мръсна,мога само да си мисля,че е тя.
Вечерта ми отново е тягостна и еднообразна.Не ми се спи,ровя се из компютъра за нещо интересно.Ах,колко интересна обява-ако искате нещо различно следвайте този линк.Веднага получавам съобщение,-ела-и адрес. Аз ли нямам акъл ,или съдбата си прави глупави шеги с мен.Все пак любопитството ми надделява.След по малко от час звъня на вратата.Защо ли изобщо съм тук? Трябваше да се върна още като забелязах сънителния квартал с още по мизерен и съмнителен блок.Вече беше късно-отвориха ми.Не ме покани да вляза,а направо ме дръпна за ръката вътре.Затвори и заключи след мен,а ключът изчезна някъде.Паниката бавно започна да ме завладява.Коридорът беше мръсен и усоен,не можех да видя дори лицето му.Поведе ме нанякъде по едни стъпала надолу,надолу докато стигнахме някакво подземие.От страх краката едва ме държаха.Къде се бях озовала и с кой акъл.Сега каквото и да се случи сама ще съм си виновна.Не можех да определя точно в какво се намираме,беше нещо средно между маза и канал.Подът беше влажен,стените също,само камъни и без никакви прозорци.Като килия от филм на ужасите.Блъсна ме на студената земя и аз паднах по очи.Вдигна ме за косата и ме обърна към себе си.Гласът му прозвуча смразяващ и зловещо .
-Аз съм Господаря ,а ти си ми робинята.Няма да говориш,дишаш или правиш каквото и да е без аз да позволя.Ясно ли е?
-Да-думата едва се отрони от устата ми.
-Да кой,робиньо?
-Да господарю.
-Ето,че бързо схващаш.Спасителната дума в нашата игра,ще бъде името ми.Ще го произнесеш без позволение само ,ако си на границата да припаднеш.
Мъжът направи кратка пауза изучавайки реакциите ми.
-Казвам се Константин,като Кеану Рийвс в едноименен филм.
Не вярвах да се казва така,но това нямаше значение.От значение беше,че ще има спасителна дума.
-А сега бъди послушна и ми дай ръцете си.
Изпълнявах каквото наредеше.Студения метал на оковите щракна и закопча ръцете ми.Същото последва и с краката ми,и на врата ми.Вече бях наистина окована като робиня,да ми напомня ,да не забравя,че той е господаря.Извади отнякъде една малка кама и с нея раздра дрехите ми.
-Робите нямат нужда от дрехи,ще ходиш гола.А сега да те накажа за непослушанието ти,дошла си с дрехи.
Натисна някакъв механизъм на стената и от тавана със скърцане се спусна кука.Закачи веригите на ръцете ми за нея и куката бавно започна да се вдига.Краката ми едва опираха пода,висях само на ръцете си.Болката все още беше поносима.В този миг камшикът изплющя и се уви като змия около голото ми тяло.Последва втори а после и трети удар.И го прибра така ненадейно както и го беше извадил.Свали ме оттам и ми нареди да коленича на пода,като се подпра на ръце.Изпълнявах послушно,не знаех какво ще последва и каква е тази извратена игра.Мина пред мен и го пъхна грубо ,брутално и до края в устата ми.Очите ми се насълзиха,повдигаше ми се.Но само можех да изпълнявам наставленията му ,които следваха едно след друго.Почти бях сигурна,че ще намразя всичко свързано с оралната любов,защото това не беше любов.Мина зад и внезапно ме срита в ребрата
-Не съм доволен,да видим отзад как ще се справиш.
Вкара го от раз и болката ме завладя.ръката му се пресегна и запуши устата ми,а другата ме стисна за гърлото.Стискаше ме толкова силно сякаш иска да ме удуши.И все по яростни бяха тласъците му.Няма ли най -после да спре всичко,да се свърши веднъж.Пред очите ми започна да причернява,ръцете ми отмаляха ,не можех повече,дори и гърлото ме болеше от грубото стискане,Всичко се завъртя пред очите ми и рухнаах на земята се.Свестих се в голямо легло,а той беше до мен.
-Всичко свърши ,малката ми,сега вече не съм ти господар и ти не си ми робиня.Сега съм просто Константин.Защо не каза,че прекалявам,нали ти казах,да ползваш спасителната думичка.
От тази нежност сълзите ми потекоха сами,приближи се до мен и ме гушна.
-Позволи на звяра да ти покаже нежността си,мога да бъда много по нежен отколкото груб.
Устните му докосваха страните ми,изпиваха сълзите ми.Целуваха белезите по врата и тялото ми.Белезите оставено от ръцете и камшика му.А сега тези ръце ме милваха с безкрайна нежност.Докосваха ме навсякъде.Краката ми се отвориха сами,за да го улеснят,пръстите му влязаха в мен и започнаха да си играят,да навлажняват,да побъркват.Болката се измести от много по силни усещания.Само страстта е по силна от болката ,който го е казал е бил много прав.Езикът му докосваше белезите ми,а пръстите му се движеха ритмично в мен.Желанието ми беше близо до умопомрачение.Исках го в мен,толкова го исках,че ако не го стореше щях да умра,и аз облякох в думи желанието си.
-Моля те,искам в мен,искам да ме освободиш,искам да ме чукаш.
Не чака втора покана.Влезе в мен,нежно и внимателно и нито за миг не спря да ме целува.Ноктите ми се забиха в гърба му,за да го бележа и аз,да личи че е от мен.Стенанията ни се сляха,Усещах го толкова корав и тялото ми реагираше,тласъците му се усилиха и с вик се изля в мен.Целуна по устните и ми подаде пакет.Отворих го и го погледнах с изненада ,защото вътре имаше прекрасна рокля.
-След като съсипах дрехите ти,това е най-малкото.Казах ти,че мога да бъда и нежен ,не само груб.
Това е от мен.Не искам никога да се сбъдне по разбираеми причини,но ме възбужда.
Маги

940.   МЪЖ НА 29 ИСКАМ ДА МИ СЕДНАТ НА ЛИЦЕТО И ДА СИ ТЪ РКА ПУТКАТА В МЕНЕ ДА Е АДСКИ МОКРА

941.   Не съм писала отдавна, но поради липса на въображение, а не заради някои личности. Сега пак нямам кой знае какво вдъхновение и за това ще Ви разкажа една реална случка от преди 14 години, която все още ме възбужда.
С бившия ми "Б" се бяхме разделили по много особен начин, бях разбрала, че ми изневерява и спрях да му се обаждам и се скрих от него в пълния смисъл, без скандали, без разговори, без обяснения. Та от тогава бяха минали месеци и той беше поспрял да ме търси. Аз бях в началото на нова връзка, в която нещата вървяха бавно, защото и двамата искахме нещо по-сериозно и ни беше страх секса да не провали нещата в самото начало. Та бях на лекции и в почивката видях, че "Б" пак ми е звънял, вече бях преглътнала емоционалната обида и бях готова да сложа истинския край на тази все още отворена страница. Обадих му се и се разбрахме да се видим следобяда в кварталното кафе. След като затворих телефона, усетих, че за мен тръпката още не бе преминала, коленете ми бяха омекнали, стомаха ми се бе обърнал, а пулсът ми бе учестен. Знаех, че не този човек исках, той ме лъжеше, премълчаваше истини и ме използваше само за едно единствено нещо през цялото време докато бяхме заедно аз бях хлътнала глупачка, на която се обаждаше само когато има сексуални потребности. Имах още няколко часа до срещата и събрах смелост да кажа "край". Отидох в кафето, седнах делово до него и му казах, че съм започнала нова връзка и не искам това момче да ме вижда с него. Той ми даде ключовете от скъпата си бяла кола и ми каза, да карам където искам, той искал да поговори с мен на спокойствие, без да съм напрегната. Та аз бях само на 18 и бях взела книжка преди седмица, но събрах смелост и се качих от ляво, той ми помагаше и със скоростите и с волана на моменти, казваше ми къде да се престроя и на къде имам право да завия и в един момент, вече не бях в София, пак ме беше оставил да се самозалъгвам, че аз водя парада. Помоли ме да спра до една хубава къща с прекрасен двор и ме помоли да изчакам в колата, дойде след малко, отвори ми вратата и ми каза, че тук никой не ме познава и можем да поговорим на спокойствие. Слязох от колата вече замаяна и от него и от стреса заради шофирането, мислех, че отиваме в някое кафе и го попитах къде сме, а той ми отговори, че сме в Банкя, минах през една красива градина, той ме водеше за ръка и ми отвори балконската врата на хотелски апартамент. Понечих да кажа нещо, но запуши устата ми с целувка, толкова дива, възбуждаща, нахална и самоуверена, че аз просто влязох вътре забравила за какво трябваше да говорим и с неудържимо желание. Затвори вратата след себе си, и започна да ме прегръща и целува и аз се разтапях в него, а и чувството на вина ме ядеше все едно, че изневерявам. Такива две тръпки в една, не знам дали някой е усещал, но на мен ми беше като експлозия. Занесе ме в спалнята, простна ме на опънатите изгладени чаршафи и не спираше да ме целува и по устните и в основата на врата, погледа ми беше замъглен, все едно бях изпила две големи на един дъх, може би от липсата на кислород от продължителните целувки, а може би просто от изгарящата ме страст не можех да кажа „край” за това трябваше да говорим и си го мислех, но то просто не излизаше от устата ми. Докато ме целуваше не спираше да сваля дрехите ми една по една и то бавно, гледаше ме в очите, все едно, че чакаше да кажа”не”, а сам знаеше, че няма да го чуе, нахално самоуверен не спираше, хвърляше и мои и негови дрехи по цялата стая, вече бях силно възбудена, когато го усетих как бавно прониква в мен, без да ме беше докоснал там отдолу. Още не го беше вкарал до край, когато мощния ми оргазъм и виковете ми разтърсиха стаята, той се движеше в мен, а аз вече започнах да проглеждам и отрезнявах и осъзнавах какво правя, когато той го извади от мен и без да се докосва ме опръска от долу до устните и косата, след което легна върху мен, продължи да ме гали, целува и да се отърква в мен и да размазва течността по телата ни. Единственото нещо което ме вълнуваше в момента беше колко е гладка кожата му и, че повече няма да я докосвам, при тази ми мисъл, той ме покани да се изкъпем, че довечера като съм легнела до моя, щял да се усъмни. Не казах на „Б”, че до този момент бях само негова и, че никой друг не ме беше имал. Пак се почувствах употребена и използвана, недоразбрана. Този „край” немога да го забравя вече 14 години .
Албена

943.   През последните седмици имам доста палави лесбийски фантазии. Представям си как съм сама с две мои приятелки, които също са би-сексуални като мен и с тях си имаме наша игра. Играем на бутилка, за да изберем една от трите да бъде жертва на другите две.
Тази вечер е мой ред и очевидно ще бъда измъчвана от тях.
Двете ме събличат чисто гола, докато ме целуват и докосват навсякъде. Завързват очите ми и ме закопчават с белезници за леглото. Едната започва съвсем лекично да докосва клитора ми с върха на езика си, докато другата смуче зърната ми.
Усещам как палавите им езичета играят по мен, но нищо не виждам, понеже съм със завързани очи. После усещам как започват наистина страстно да ме лижат, едната смуче клитора ми, който вече толкова е набъбнал, че сигурно цялото й лице е в соковете ми, а другата продължава да тормози зърната ми, смуче ги и ги масажира съвсем леко. После застава така, че котенцето й е насочено към лицето ми и ми заповядва да я лижа, а аз изпълнявам на сляпо. Другото момиче направо побърква котенцето ми там долу, толкова, че още по-страстно ме мотивира да лижа приятелката ни.
После усещам, че двете се разменят и лижа другата мацка, докато предишната пие жадно от интимните ми сокове. Усещам как натиска и с пръсти розовото ми топче и дори вкарва пръстчета. редува се да лиже клитора ми и да бърка в мен и да търка клитора ми с пръсти и да вкарва езика си в мен. Невероятно е! така ми се иска и аз да пъхна пръстче в тази, която лижа, но ръцете ми са завързани. Усещам, че путенцето й пулсира в лицето ми, соковете й ме обливат, клиторът й набъбва и тя скимти и се търка в лицето ми. Край мен се чува само пъшкане и палав смях. Лижа им п*тките докато не ми омалее устата, а езикът ми изтръпва и така се разменяме, докато аз не издържам и дори не знам по колко пъти свършвам. Усещам, че ми подават пръстчета в устата да опитам собствените си сокове.
След това чувствам как започват да ме заливат с горещ восък. Макар да не ги виждам, мога да си представя арогантните им усмивки и палавите им погледи как се гърча, докато правят с тялото ми каквото си искат. Карат ме да крещя и да ги моля за още. След това започват и двете да ми смучат зърната едновременно, докато восъкът е по мен и просто откачам! Сигурно и двете се търкат, докато ме измъчват. После чувствам как поставят на клитора ми вибрираш пръстен. Май им е много забавно, защото чувам как сесмеят. Направо се побърквам, вибрациите удрят напращелия ми венерин хълм, а те наново ме изгарят с восък и само чувам подигравателния им смях. После пак започват да смучат зърната ми, докато пръстенът вибрива в мен.
След около 20 минути го махат и дават почивка на клитора ми, но пак ме карат да ги лижа. после усещам, че в мен прониква един от онези изкуствени членове. Започва да се движи толкова мъчително бавно, че направо умирам че не мога да пипта изтормозеното си клиторче. Чувам как се смеят и говорят каква малка мръсница съм била и други забавни мръсотийки. Изваждат члена за малко от мен име карат да го оближа. После разтъркват клитора ми и усещам как започва да прониква все по-бързо в мен целият изкуствен член. Направо откачам, особено слен като усещам как пръстенът бива поставят на клитора ми отново, докато малките ми разгонени приятелки се смеят.
След няколко часа мъчения и трите заспиваме, а изкуственият пенис си стои в мен и пръстенът също, само че е изключен от употреба.
ще видят те, на другата вечер и аз ще ги мъча! :Д:Д:Д

Давайте мнения, моля ви! Може и да измисляте продължения!

Момиче на 17

944.   Момче на 21г.
Мечтая за орално изпразване, секс с МИЛФ (над 40г.), да изчукам всичките жени които са ми паднали в полизрението, почти всичките мадами от курса в университета... :D

945.   Момиче на 17 разтърси ме и събуди женското в мен. Искам и аз чисто женско трио с много виратори с различни големини. Нали няма да се сърдиш ако пофантазирам аз да бъда една от приятелките ти на следващото женско парти.
Ох, колко си млада само на 17, а вече знаеш точно какво искаш, целувам те, пускам ти език, галя те по заобленото дупенце и те държа за тънката талия, а другата приятелка е зад теб, облизва врата ти и плъзга ръце към бюста ти. Ти притваряш очи и въздишаш, инстиктивно отваряш краката, за да мога да ти бръкна под полата и да те пгаля леко и нежно през бельото. Вече си възбудена малката, ще те поставя на леглото и ще те събличам бавно и ще облизваме двете с приятелката ти всяо кътче, което се открива при сваляне на дрехите ти. Другата дама не изпуска гърдите ти въпреки, че нежно розовият ти сутиен е още на мястото си тя ги целува около него, а аз те галя около сатененените бикини и ти докосвам котенцето само през тях, ох как ги намокри, това петно ме възбуди и мен, хайде да ги сваляме вече. Поглеждам нагоре, приятелката не ти е свалила сутиена, а го е отместила под гърдите ти и лиже едното ти зърно, а другото ти самичка го въртиш с две пръстчета. Нямам време да свалям бикини при тази гледка, отмествам ги настрани и засмуквам розовото ти оголено клиторче, ти скимтиш, гънеш се, ох колко ти е хубаво, но и аз съм потекла и аз съм възбудена колкото теб. Вкарвам ти две пръстчета вав влажната гореща сливка, а с другата ръка си пипам моя клитор и там е мокро. Ти се гънеш, а приятелката ти идва и двете те лижеме и си вкарнаме едновременно езиците в теб и това е първия ти оргазъм, вече ни водиш с едно на нула. Оставям те само за минутка да събереш въздух и бъркам в приятелката, ох инейните пръсти влизат в мен, а ти ни гледаш как се целуваме и вече страстта ни изгаря. Вадиш от някъде два вибратора и те виждамм как облизваш единия, вземам го от ръцете ти, вкарвам ти го и го влючвам, същото правя и на приятелката ти. Така както си ви мърдат вътре и двете сте ми се надупили и ме лижете а аз съм ги хванала с двете ръце и ви ги вкарвам и вадя, и аз изравнявам резултата с оргазъм от гледката на вибраторите как ви ги пъхам. Вадя този от приятелката ти и си пъхаме двечките един двупосочен и като му се нанижеме и путките ни се опират една в друга, а ти си мастурбираш самичка с вибратора и ни гледаш. След един час на смяна на позите вече и тричките не можеме да си преброиме оргазмите. И се гушкаме и заспиваме без да си вадиме атрибутите.
Албена

946.   Момичето на 17 отправя покана към жените в темата :). Хубава фантазия. Интересно ще е да видим дали още жени ще развият фантазията.

K-Man

947.   .. мъж на 31г съм.. моите фантазии са много, но общо взето са свързани с груб и див секс с непозната :) тип изнасилване, но без истеричните писъци и викове ;) само дърпане и милостив поглед, после яко раздаване :)... примерно, , , лелката" до мен в градският транспорт, която е отегчена от работния си ден и еднообразието си, но е много секси и възбуждаща с разкопчаната си риза, от където леко се показват едрите й и сочни цици и примамливо се поклащат и подскачат през целия път, осеян с дупки, или секси ученичката която се прибира след тъпите уроци, ... няма значение кой типаж е, важно е общото м/у тях ---ОТЕГЧЕНИ И ИСКАЩИ НЕЩО РАЗНООБРАЗНО И ЗАПОМНЯЩО СЕ!!! .. аз съм със същото ежедневие, и аз съм отегчен и нервен, мускулите ми трепват и се издуват при всяка неражност по пътя, а те са си доста много, небрежната ми брада съчетана с лошото и същевременно симпатичното ми лице, излъчването ми на секс( което така и не разбирам какво толкова намират в мен жените :D).. всичко това не остава незабелязано, привлича ги и аз усещам погледа, но, , ТЯ" е само до там.... не иска да се престраши и да осъществи фантазиите си.... докато аз съм готов... слизаме на последната спирка, тя бърза да се прибере и да хвърли дрехите си, тягостно й е... токовете на обувките й отекват в нощта, превличат ме като вълк-следа на ранено животно... тя ме усеща, забързва крачка... но е късно.... стигнал съм я и хванал за косата, рязко натискане към земята и тя е на колене, иска да извика за помощ, но не може, кура ми вече е в устата й... а той е надървен и голям, дави се от него, но в същото време отпушва мръснишкото в нея... изправя се и ми се надупва, пречупено кръстче и вирнато дупе... поема го от ряз, с лек вик от сладка болка, но гледа да е тиха, хапе ръката ми и се мъчи да пази тишина, все пак комшиите може да я видят и чуят... чука си и се раздава като за последно, обръща се и го поема в устата си... аз съм напрегнат от работа и свършвам бързо в устата й, спермата е много, но тя лакомо гълта всичко и не спира да ми го лапа и да ми бие енергично чикии, ... кура ми е твърд и неуморим, почвам отново да я клатя, бързо и грубо дърпайки косата й на опашка... редувам прогизналата й пичка с тясното й дупе.. боли я отзад, но скимти от кеф и прави осморки с газът си, ... експлоадирам в дупето й, изпълнена е с моята сперма и тя се излива от нея, целува ме страстно и осмуква всяка капчица от кура ми.... след това си вдига полата и се прибира към в къщи, ... спокойна, рошава и щастлива!!! :)

948.   Тъкмо си помислих,че на мен нещо не ми е наред ,та да си фантазирам за груб секс ( ама наистина много груб ) и виждам,че не съм била само аз. 947,чак си го представих в тъмнината ,грубото ти отношение към "безпомощната ти жертва".Та щом казваш ,че са много,сподели и още някоя.
Албенче,другия път ме покани на женско парти.
Аз ще пиша утре,че сега все пак е 2 през нощта,
Маги

950.   Добро утро, Маги :) аз съм 947 - ще се нарека V, за по-лесно... на работа съм и от тел се пише трудно, а и ще се възбудя и може да спретна някоя щуротийка тука, иначе бих ти споделил някоя сцена ;) Сградата в която работя е голяма и пълна с много и секси жени, някои от които съм чукал, но има други, страхливи, на тях само им се иска, но нямат смелост да го направят! Просто си гледат жадно и тъжно :).. друга моя фантазия е свързана точно с тези миловидни и тъжни колежки.... Вървя си по коридора и долавям тихо нежно скимтене от някъде, ослушвам се... та това идва от стаята на г-жа Скромната с яките цици, често съм си фантазирал с нея след като я засека някъде ;) оглеждам се, няма никой, долепям ухо на вратата, даам не съм се объркал, скимтенето идва от нейния кабинет! Рязко отварям врата и я виждам разкрачена на бюрото с разкопчана риза и диво си завира вибратор в сливата! Погледа й е смесица от супер срам и супер възбуда, трескаво се опитва да се прикрие и облече, но е вече безсмислено, разкрита е! Започва се бързо молене, , моля те, не казвай на никой какво си видял, супер неодобно се получи, не искам да научат колегите, ще умра от срам, ами ако разбере мъжът ми, ужас! " Аз не казвам нищо, просто се приближавам до нея, протягам се с едната ръка и я сграбчвам за едрата гърда и почвам да я мачкам силно! Тя е втрещена, недоумява какво си позволявам и иска да се развика, но с другата си ръка аз я хващам за ръката и я слагам на пакета си! Миг колебание, усетила е твърдия ми кур и възбудата й временно взема превес, изважда го и почва да ми бие чикии... няколко секунди и го пуска, отдръпва се като опарена, , Ти луд ли си, напусни веднага стаята ми и забрави какво си видял тука и на никого дума, иначе си уволнен! " Късно е г-жо Управител, надървен съм яко, ще ми се пръсне, искам те и ще те имам, държа и коз ;) Тя иска да каже нещо, но не може вече, кура ми е изпълнил устата й, почва се отново със скимтенето, но то не е от възбуда а от яд, има нещо чуждо в устата си и иска да се отдръпне, само че не може! Държа я здраво и й натискам главата... и някакси усещам изведнъж промяна, почва лакомо да го засмуква.. обръщам я на задна, натисната на бюрото и рязко и го завирам отзад, .. вик през зъби, борба за оттърване, но няма как.. държа я силно за ръцете извити зад гърба й.. обръща се и ме поглежда злобно, с болка в погледа й, но не вика, нали ще я чуят от другите стаи, .. тя е жена на висок пост, с положение... аз си я клатя здраво, не спирам и не казвам нищо, само й се усмихвам и уй намигам, нали се сещаш, ще кажа на всички.. чукането е диво, грубо и анално, мн ми харесва... вече и на нея възбудата й действа, не се дърпа, свикна с кура ми в дупето си, невероятно хубаво й става.. сладката болка я изпълва пускам й ръцете и я хващам за циците, мачкам ги с две ръце и я чукам мощно а тя почва да си блъска дупето в мен, силно и бързо! , , Искам да ти го лапам, подай ми го в устата, моля те".. слагам й го в красивата устичка, сочните й устни звучно го смучат, прави ми, , дълбоко гърло", редуващо се с турски чикии, циците и са невероятни, големи и красиви! ... идва ми, изпразвам се в устата й, дълбоко мощно, без да се задави гълта всичко ненаситно, но спермата ми е много, изважда го и се омазва по лице и гърдите, харесва й да е залята със сперма! Едвам изрича от възбуда, , Уникално хубаво ми беше, ето това чукане исках и за него фантазирах докато си завирах вибратора яко в пичката си".. на мен също г-жо Управител, и не сте явно никак СКРОМНА ;)!!! ... олеее колко бързо ми мина времето. С тая фантазийка :D... добре и че днес съм с боксерки, мокър съм, но няма да си олигавя панталона. ;-) :-D

952.   Радвам се ,че Албена харесва фантазията ми. Добре си се справила с нашето женско парти. Ще се радвам ,ако още дами споделят впечатления , а и не само дами. Знам ,че много мъже обичат лесбийки.

Момиче на 17

953.   Попаднах случайно тук преди 2 дена, не съм прочел много, но ми допадат изповедите на съкровените тайни на някои от вас! Споделих и аз две, последната си дойде ей така, без да съм се усетил и вече беше постната! Ще искажа и аз мнение, понеже не мога да го проумея защо е така! Тук е за споделяне на страсти и желания, за фантазии които всеки един от тук пишещите иска или не иска да изживее, но просто или не е попаднал на съответния човек в реалния живот или има някаква друга, негова си пречка за неизживяването й, затова са и фантазии, съкровени желания! Аз специално не съм попаднал на жена с която да правя каквото искам буквално, все нещо ще е против - или няма да иска да и се изпразня в устата или на лицето, в дупето няма да й харесва, боляло я друга, трета не си падала по груб секс, четвърта пък изкача с думите, , аз да не съм ти някой парцал или проститутка и т. н и т. н.... от всичките жени с които съм бил, а те не са били малко, без да се хваля, само съпоставям като процент на попадение за, едно единствено гадже имах, което просто се ОПИТВАШЕ да ми угоди, понеже страшно много ме обичаше, но пак не беше както исках, - болеше я в дупето, давеше се и повръщаше при опити за дълбоко гърло и когато свършвах в устата й, веднъж даже тайно плака след секс, но аз я видях, чувстваше се като най-долната курва и боклук, по нейни думи, но правела и търпяла всичко заради мен, понеже не искала да ме изгуби!!! Аз не съм изрод, след тази случка повече не я карах да се мъчи да ми угажда, нещо в мен се пречупи за известно време... после се разделихме.. във всяка следваща жена има по нещо което ми допада и харесва, но няма цялост!!! ... та мисълта ми е -- тук има много хора на които им се сливат и препокриват желанията! Някои сигурно са от един и същ град или близи, защо да не може да се свържат, защо не може да се публикуват, , лични данни", все пак те са си техни и би трябвало който иска да си ги дава, не е злоупотреба а по собствено желание!!!
V

954.   Какво да ти кажа, Момиче на 17...
Ужасно ми се иска да бъда до теб. С всички разочарования, които те очакват. И с всички радости, които тепърва ще изпиташ.
Малко са на тоя свят нещата, по-прекрасни от жена, желаеща да дари себе си на любимото същество. Няма значение дали jf е от мъжки, от женски пол, или е, примерно, куче.
Завиждам ти. Завиждам на Плам, на Маги, на Албена, на Жана (простете, ако съм забравил някоя), завиждам на всички вас, дарени от Господ да бъдете Жени.
Всъщност, май огромната ми фантазия е да ви лижа. Да бъда робът на путката, която иска език.
Какво ли не бих направил за нея...
Опа, това май е тема за близка фантазия :)

J.

801-850 от 1643