Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

851-900 от 1643

956.   ЕЕЕ, ти си с боксерки и не личи, ама при нас е малко по сложно. Но да не навлизаме в подробности. Пак ще пища по малките часове, но просто не ми остана време по рано. А тая фантазия ми се върти вече 2ри ден в главата, та викам да я напиша. Какво пък толкова.
Поредната ми командировка. Последно преглеждам куфара си-гримове, рокли, бельо, да всичко съм взела. Остават ми 4 часа до полета. Колкото да се изкъпя и да се облека. Винаги обичам да пътувам с най удобните си дрехи, но пък лятото предпочитам рокли. И този път съм я избрала внимателно, сякаш с едно усещане. Направо я навличам отгоре си-без сутиен, без бельо, без нищо отдолу. Е вярно бяла е, къса е и с гол гръб, но в тая жега на кой му пука. Обувам високите бели сандали и направо към летището. Нареждам се да си чекирам багажа и се чудя с какво да убия останалото време. В този момента усещам топли пръсти да докосват гръбнака ми, сякаш изпратиха ток по цялото ми тяло. Обръшам се, но мъжа зад мен най невъзмутимо си говори по телефона и въобще не дава признаци да ме е докоснал той. По висок е от мен с почти глава, небрежно разкопчан, цялото му държание излъчва секс-опасен, първичен. Сякаш казва-не съм те пожелал, не съм те получил. Има едно арогантно и ганстерско излъчване. Обръшам се пак напред и пак усещам нежен допир по голия си гръб. Ееее това вече минава граници. Няма да му обръшам внимание. Уви, не е мъж, който се оставя да го пренебрегнат. Усещам една доста палава ръка да милва нахално крака ми и да се пъха под роклята.
-Опа, кукло. Не носиш нищо.
Червенина плъзна по лицето ми. Не, няма да се обръщам, не още. Още по нахални пръсти започнаха да ме докосват, да влизат в мен. Цялата се подмокрих. И да исках, нямаше как да го скрия. Обърнах глава назад. този път очите му ме гледаха. Намигна ми най-нахално, а пръстите му продължаваха да галят възбудената ми сливка. Стигнах до гишето и механично извърших следващите действия. Вече е негов ред, ще не ще, ще трябва да извади пръсти от мен. Погледите ни се срещнаха и ръката му се насочи към устата му. Не ме изпускаше от поглед, когато облиза пръстите си.
-Дам, мисля, че искам да те опитам, наистина ли си така вкусна.
буквално избягах като попарена. Скрих се в най-близката тоалетна. Имах отчаяна нужда от студена вода. Докато си плисках лицето, усетих как някой зад мен вдига роклята ми над кръста и ме навежда напред. Погледите ни се срещнаха в огледалото над мивката. Клекна зад мен и езикът му се озова в мен. Бях толкова мокра, че направо щях да го удавя. Определено знаеше какво прави. Цялата горях от милувките на езика му. Вкарваше толкова навътре в мен колко беше възможно. внезапно се изправи и ме хвана за косата. Смъкна ме на колене и насочи члена си към устата ми.
-Духай, кукло. Отвори уста, поеми го до края.
Отворих уста и го поех. Горещ, възбуден и пулсиращ. Изпълваше устата ми, влизаше чак в гърлото ми, а ръцете му не пускаха косата ми. Не можех да кажа стига, не исках да казвам. Исках него, ужасно много. Исках да го усетя да пулсира в мен, да ме чука като подивял. Изправи ме и ме подпря на стената. Краката ми сами се кръстоха зад кръста му, а ръцете ми обхванаха врата му. Беше като подивяло животно. Целуваше толкова яростно, колкото и чукаше. Хапеше устните ми, врата ми, рамото ми. Стискаше гърдите ми и пъшкаше в ухото ми. Тласъците му бяха бързи и груби, но ми харесваше. И той го знаеше, усещаше го, защото течах. Пусна ме да стъпя на пода и ме обърна с гръб към себе си. Наведе ме леко напред и го насочи право в задника ми. Лекичко го натисна и влезе. Дърпаше ме за косата, а с другата ръка стискаше врата ми.
-Гледай ме, в огледалото. Гледай ме, докато те чукам и аз искам да те гледа. Искам да виждам очите ти.
Стенанията ни изпълваха въздуха. Усещах го в себе си така горещ и твърд, точно по мярка за задника ми. Всеки тласък беше все по груб. Все по бързо ставаше темпото му, докато накрая и двамата не издържахме. Последен тласък и виковете ни се сляха.
Да, определено, тая командировка започва добре. Обърнах се с лице към него. Ръката му помилва страните ми.
-Нямаше да пътувам, направих го, за да те срещна. Исках да те чукам.
Това е от мен. Спокойна нощ на всички.
Маги

957.   Ах, Маги, Маги,
уж женско парти, а какви ги свърши на летището? !?
Покрай теб и намен ми се прииска да полетя - на самолет де:).
Аз вече съм се качила в самолета, за разлика от теб. Останалите пътници се качват един по един, седя си аз и неочаквано някой ме вика по име, обръщам се, стар приятел от гимназията, от съседната паралелка. Сяда 2 места зад мен и ме пита по какъв случай до Манчестър. Разменяме по 2-3 думи и толкова. 10 минути след излитане аз тръгвам до тоалетна, а той след мен, влизам, а той с мен. Питам го какво правиш, а той: "От десет години се чудя как можах да те изпусна" Вдигна ми дългата широка пола, опря ме в стената на тясната тоалетна и докато се осъзная какво се случва вече ме чукаше като освирепял звяр. Кратко и пълноценно, без предисловия и без последствия задоволихмме по няколко свои желания и мераци. Когато излязох, всички пътници ме гледаха странно, а някои със благородна завист.
Албена

958.   Хайде още една кратка фантазийка докато съм загряла, но този път свързана единствено с половинката. Заедно сме вече от доста време, ежедневието ни е позавладяло, грижи, ангажименти, а и сме инвестирали в бъдещ общ дом. Отиваме след работа да видим докъде е стигнал скроежа, майсторите си тръгват, а ние влизаме на оглед. В нашия апартамент всичко е на тухли, няма дограма, стърчат някакви тръби с тапи, а моя ме разхожда вътре и ми обяснява къде ще е спалнята, къде трябва да има стол, какъв цвят завеси иска, а аз нещо се подмокрям само от гласа му. Влизаме да ми покаже банята и да обсъдим къде ще е ваната, а аз го целувам страстно. Е само това му трябваше да ме наведе на задна и да ме вкуси и от долу. Така ме лиже, че нямам търпение да ми пъхне пръстчета, ама той знае, нали е моето момче и си ме познава и хоп двете пръстчета вътре. Хем ме лиже, хем ми бърка, откачам и викам, ... свършвам, а той неспира, спри, не спира, пълня му устата, той пак не спира, само се изправя и ми го слага вътре, започва с космическа скоророст да ме чука, а на мен още не ми е преминала напълно върховната точка от пръстчетата. За секунди отварям очи, обръщам се, поглеждам го и пак втори оргазъм за толкова малко време, но този път моя и неговия се сливат в един и силен вик разтърсва строящата се сграда. Моя сладур ме обръща, целува ме и усещам как спермата му тръгва да излиза от мен. Надигам полата да видя какво се случва, а той ме гледа, целува ме и ми казва: "искам да свъшиш трети път за щастие", разтрива изтичащата сперма по клитора ми. Третия път ми отнема повече време, но и клиторния ми оргазъм предизвикан от него не е за изпускане. Той е готов да си тръгваме, но аз не го пускам, клякам на колене и му правя свирка с дълбоко гърло от която ми се празни на лицето. И той и аз щастливи, че ще имаме нов дом се прибираме в тясната квартира, където с много страст го празня трети път за щастие.
Албена

959.   Леле... леле...
Много сте готини бе хора :D
Хайде отивам да се самозадоволя....!!!! :D

960.   За пореден път ми реажат написаното тук. И затова спирам да посещавам този сайт.

Y D

961.   Моята фантазийка е следната-аз и той на плажа, някъде на усамотено местенце и там да го правим сред шума на вълните, на парещият пясък.. после да се къпем и пак да го правим и пак и пак.. до пълно изтощение..

963.   Да знаете имам една представа, която много искам. Аз съм момче на 13 години и много искам да го правя с 6 учителки от училището. Някои са по - млади, други по - стари. Две имат големи гърди, а други със среден размер на гърдите си. Много са секси всичките. Представям си какви ли не неща, които искам да правя с тях. Имат и супер дупета. Дайте ми съвет какво да правя. Понякога не издържам за представата, че не мога да го правя с тях, защото може да ме изключат или да се разчуе. Знам, че не е оформено като история и съжалявам ако има грешки в текста, но много моля за помощ. Благодаря предварително.

964.   Отново съм аз. Момчето на 13 години с историята за учителките. Видях, че много хора споделят истории, как искат да го правят с някой роднина. Когато видях първата и аз се сетих за една. Тя е как искам да го правя с леля си, която да ме извинява, но е много сексапилна. Тя е близо на възраст около 40 години. Има страшно дупе и средно оформени гърди. Само като ако ми се о***и точно пред мен ще се побъркам от кеф. Този път не искам съвет само се извинявам ако има правописни грешки.

965.   Пак съм аз. Момчето на 13 с историите как иска да го прави с учителките си и с леля си. Искам да добавя, че както го правя с леля си искам да е облечена като полицайка и да се държи сексапилно. Може би това е последният ми коментар, ако не ми хрумне нещо друго. Искам и да кажа на авторката, че е много смела, и че има смелостта да се изправи срещу всеки в чата, както направи срещу другите.

966.   до 951 от авторката

Давам ти само една посока на мисълта.
Въпреки че на темата горе, изрично съм започнала с молба към Асминистраторите за червена точка, това не значи, че тук не влизат непълнолетни. От една страна това е добре за тях, защото малко или много черпят информация и опознават по-пълно собственото си подсъзнание.
Но също така, най-вероятно, има и доза възбуда при прочита на някои от споделянията, възбуда, която отприщва желание.
И да речем една девойка на 14 години си остави телефона или мейла, за да последва своя порив? Какво следва? Ето те теб - дълбоко гърло, анален, празнене в дупето, груб секс и т.н. Попада на теб и е страшно любопитна да пробва нещата, които ти харесват, дори е вероятно на нея също да й допаднат, но е на 14 - една малка лолитка, която си изгаря за някой опитен батко.
На 100% ще се влюби. И после какво - ти си искал познанство за секс, тя обаче не е готова за подобни отношения, защото все още в нея живее едно дете, което ще бъде силно наранено.
Емоцианалните травми могат да бъдат по-страшни от белезите при груб секс, тип изнасилване.
Просто..не е честно, спрямо децата да си разменяме контактни данни.

И второ...оплакваш се, че няма цялост. Направи си я! Пътят минава през любовта, вниманието, търпението, уважението и разбирането.

967.   М29, писах една фантазия преди време сега е ред на втората. първата ми беше как аз и жена ми си седим вкъщи възбуждаме се много и жена ми почва да ровичка из някои сайт за някои готин пич с голяма паламарка харесва си някой и заедно го одбряваме. виждаме се на другия ден, той идва, пиеме по нещо, задръжките падат и жена ми му се нахвърля като обезумяла и пича почва да я чука много бясно, но преди това ме пита за ообрението ми и аз му го давам. докато я чука аз ги гледам и лъскам и стигам до едно положение в което ще свърша всеки момент и отивам при тях. само с един поглед и казвам да ми го налапа и й свършвам в устата и тя го гълта. презареждам набързо и и правиме сандвич и т. н. говорили сме си и тя го иска, но аз незнам дали го искам наистина защото въпреки че имам такива фантазии я обичам безкрайно много и не искам да я изгубя в случаи че се харесат... втората ми е свързана с пиене мляко от огромните и цици и всичко друго което се сетите свързано с това. това е засега.

968.   До авторката от V
Първо - мисля, че си объркала номера на коментара, макар че може и да става въпрос за друг човек, но изхождайки от твоя коментар, мисля че е бил адресиран до мен! Ако все пак греша, извини ме!
Второ - ти май нищо не си разбрала! Казах, че харесвам разни неща, но това не означава, че върша само такива! Моето, , ЗА" евентуална среща, също не означава безразборен секс с който и да е, защото ако ще и да се ебе като богиня, не ми ли хареса визуално, никога няма да си легна с нея! На следващо място, ако ти би правила секс с дете, защото 14-годишно за мен си е дете, аз НЕ! С един обикновен skype може да се свършат мн неща и ако нещо не ти допада - блокираш човека и това е! Не се и оплаквам, просто споделих за жените като цяло, а цялост - не може да си я направиш просто ей така! Ако мислиш, че е нормално да караш някой да прави нещо против волята и желанията си, ок, това си е твое мнение по въпроса, но за мен не е!!!

970.   Мда, Албенче, върша ги аз по летищата. И в оазисите, и в пустините, и в затворите, въобще върша ги навсякъде. ама само мъже са ми в главата, нищо че искам понякога и женско парти, ама и мъже да има де. И то все едни такива брадясали, лощи, груби. Кво да се прави афинитет. Сега съм на работа и нямам много време, но довечера обещавам да драсна една фантазиика. В това горещо време, нещо не мога да мисля за друго. Плажа ли ми действа така, морето ли, не е много ясно кое.
Лек ден на всички.
Маги

971.   Мда, Маги, от морето ще да е! ... и при мен е същото положение! ;) :)
V

972.   Е хайде като и при теб е същото положение, V, пиши де. Или ще си помисля, че те хвана срам.
Аз поне съм човек на крайностите. Обичам или сняг до кръста или жега. Обичам или много нежно или адски грубо. Няма половинчати неща. И сега в тоя летен сезон не мога да спра да фантазирам. Не знам при вас как е, но при мен поне по няколко пъти на ден ми се привиждат, разни секс сцени. И за да убия малко време от обедната си почивка, ще ви разкажа една фантазия.
Толкова напрегната се чувствам, че определено имам нужда от отпуска и почивка. Разглеждам офертите и се чудя къде да отида. Спирам се на Анталия. Не съм била там и ще ми е приятно да отида. Ще прекарам чудесни 3 дни сама, далеч от всичко.
Ето, че вече съм в тоя красив курортен град. Толкова различен от нашите градове и толкова красив. Приятно малко хотелче с басейн и всичко останало точно на самия плаж. Пристигнах доста късно и вече се здрачаваше, само че аз умирах от глад. Ето чудесна възножност да отида в турски ресторант и да опитам тяхната кухня. Седнах на терасата на ресторанта и усетих, че някой ме наблюдава. Доста странно при това. Обърнах се да видя кой ме гледа и тогава го видях. Не можеш да не забележиш такъв мъж. Имаше нещо опасно и сатанинско в него. Може би очите, които ме следяха като вълк плячката си. Тръпки ме побиха. Вярно, беше поразяващо красив, но също така излъчваше опасност. Набързо приключих с вечерята си. Исках час по скоро да се махна оттам. Слязох на плажа, а вече изгрялата луна придаваше някакво тайнствено очарование на морето. Седнах на брега обгръщайки коленете си с ръце и въобще не допусках, че това, че съм сама насред плажа по тъмно, ще ми изиграе лоша шега.
-Сама жена с къса рокля в Турция? Търсиш си белята, момиче.
Макар английският му да бе перфектен се долавяше източен акцент. Не можех да определя националността му. Не, няма да се обръщам и той ще си отиде. Трябва да си отиде. Не само, че не си тръгна, ами седна до мен и продължи да говори.
-Аз съм тук, за да задоволя любопитството ти, а и не само него. С тая рокля, направо ме каниш да я скъсам и да те изчукам още тук на пясъка.
Станах и тръгнах по брега. Вървях напосоки, но чувах стъпките му зад себе си и усещах сатанинския му поглед прикован в гърба ми. В един момент явно му писна да ме следва от разстояние, защото ме хвана за дългата коса и ме с едно рязко дръпване ме повали долу. Вълните ме заливаха и роклята ми стана съвсем мокра и съответно нищо не скриваше. Легна върху мен и хвана ръцете над главата ми. С другата си ръка скъса прашките ми. Усещак го, че е възбуден. Вкара го толкова рязко, че чак очите ми се разшириха. Странен контраст между хладката вода и горещото му тяло. Възбудата бавно започна да ме завладява. Тялото ми ме предаде и той го разбра. Тих победоносен смях.
-Искаш го, не можеш да го скриеш. Признай си, кажи го. Кажи, че искаш да те чукам, Помоли ме.
Продължаваше да стиска ръцете ми и да ме чука грубо. Толкова грубо, сякаш не му пукаше дали ме боли. Но той знаеше, че ми харесва, усещаше влагата ми. Целуваше ме, хапеше устните ми, сякаш няма да има утре. Без да го вади от мен, ме завъртя върху себе си. Дърпаше косата ми и стискаше гърдите ми. Знаех, че после ще имам синини, но това нямаше значение. От значение беше само пулсиращия му член в мен. Бутна ме да стана и все още за косата ме смъкна надолу с една едниствена заповед.
-Духай. Искам да свърша в устата ти.
Имах чувството, че ще ме изгори, ще ме подпали, толкова беше горещ и твърд същевременно. устните ми го обгърнаха плътно и го поех до края. Без да го докосвам с ръце, само с уста и език. Силното дърпане на косата ми, показа, че краят му е близо. Със стон се освободи в устата ми. Изригна и стигна чак до гърлото ми. Горещо, топло и вкусно. Неговата страст и неговия вкус. Преглътнах всичко. Пулсът ми бавно започна да се нормализира. усещах парене на гърба си, явно от пясъка.
-Искам те пак. Застани на колене.
Подчиних се и почувстах все още коравия му член в задника си. Господи, пак се намокрих. Само от едно негово движение. Пръстите му започнаха да ме галят и да изучават путката ми, докато ме чукаше отзад.
Оопс, тя почивката ми свършила вече. Лек ден и не забравяйте да фантазирате и споделяте.
Маги

974.   Ех, Маги... , , пиши V ".. пиши, ама как да пиша като нямам време а имам мн работа :-D.. и тъкмо имам сега малка почивка и се замислям за отпуска след 2 сед, завърта ми се фантазийка в лудата глава... и гледам опулен, не може да бъде... някой ми е откраднал идеята, този някой е жена със същата фантазия :-)... има само една, две различия - размяна на пола и... аз си мислех за Бодрум :-) :-P... не ти се сърдя, Маги, за, , кражбата", напротив, радвам се за единомислието :-)... а може и случайно да се срещнем, в същата ситуация, ако не на турският плаж, на българския :-)... знае ли човек ;-)
... о, забравих... не ме е срам :-D.. и когато имам време ще споделя нещичко и аз
V

975.   V, аз съм разбрала твоя коментар - може и да съм сбъркала номерата - не знам.

Нали ти зададе въпрос защо да е забранено да се разменят лични данни. и аз ти дадох пример, разиграх някакъв евентуален сценарий, в който като казвам "ето те теб" казвам примерно, че си такъв и такъв.. разбираш ли, а не че точно ти и твоята личност са такива.
Понякога в писаното слово се губи интонацията и се получават разминавания.
Та.. имах предвид, че ти може и да помислиш, че едно 14 годишно момиче е дете, но дали 14 годишната ще мисли за себе си като за дете? ! И ти може и да блокираш, но някой, който си пада по малки и девствени лолитки няма да го направи.

Дяали се уточнихме?

Относно другото.... казах :
"И второ... оплакваш се, че няма цялост. Направи си я! Пътят минава през любовта, вниманието, търпението, уважението и разбирането. "

В любовта, вниманието, търпението, уважението и разбирането ли прочете "насила и против волята"?

Не знам до колко си чел тази тема (предполагам, че е трудно да се изчете и проследи цялата) затова накратко мислите му по подобен проблем. Любовта е универсален инструмент на човешкото съзнание. Когато истински, дълбоко и безусловно обичаш някого, мисълта е винаги насочена към добруването и удоволствието на другия. Когато и двамата са настроени на тази вълна секса става не ти и аз, тя, онзи и т. н., а става "ние" А когато ние правим нещо, то се харесва и на двамата, защото го правим за нас си. И тук е без никакво значение точно какви фетиши и игрички или играчки искате да пробвате, защото ви движи любовта, стремежа да я изживееш, да се оставиш да те води.

Просто се опитах да ти кажа, че може би не си срещнал жената, която да те обича и коята да обичаш.

976.   Пламче, всичко е ок, разбрах те какво си имала предвид :)... но за последното не съм съгласен с теб -- вече съм споделил мнение по тоя въпрос, но ще се повторя! Мн жени са ме обичали и са били влюбени в мен, но това не променя същността им, .. правят нещо за теб за да ти е хубаво и да ти угодят, не че им харесва, както и обратното, аз към тях! Там е разликата, .. не може един водопроводчик да ти приготви вкусна вечеря, освен ако не му се отдава, при положение, че нищо не разбира и му е безинтересна кулинарията, само за да задоволява прищевките на обичната си жена!!! Мнението ми е, че не ти ли е в природата, не ти ли се отдава нещо, колкото и да се мъчиш - не става! Дал съм и пример с една от обичалите ме жени в коментар назад!
V

977.   Прибирам се от работа, захвърлям работническите дрехи, вземам си душ... после слагам само едни къси и леки шорти, без друго, няма бельо, тениски, нито чехли.. денят ми е бил натоварен, изнервящ и не искам нищо, само релакс и лекота! Изключвам телефоните, скачам в колата и изчезвам от шумния голям град! Пътувам без посока, по крайбрежието и безцелно, просто нанякъде... не пътувам дълго, искам да спра и да изпия едно разхлаждащо питие и се озовавам на тихо и спокойно заведение на плажа! Там няма никой, само барман който се заиграва със сервитьорката! Поръчвам си коктейл и след поднасянето му си оставам насаме със себе си, персонала си продължава със закачките помежду си! Духа лек морски бриз, вълните галят ухото... и тъкмо си мисля, че ще съм единствен клиент, се чува спиране на кола! ... и пак тишина... оглеждам се и след миг виждам жена, не я чувам, тя е боса, като мен... облечена само с лека бяла туника... като фея е! Сяда в другия край на верандата и се оглежда за сервитьор... погледа й попада на мен, няма друг, персонала е, , зает".. аз съм само по шорти, със слънчев загар на тялото, това я кара да мисли че съм барман, , Вие ли работите тук, мога ли да си поръчам един, , секс на плажа", .. това слага усмивка на лицето ми. , , не, клиент съм, но въпреки това мога да изпълня желанието ви! ".. сконфузен поглед и чаровна усмивка, , О, извинете... помислих си... и имах предвид коктейл".. сервитьорката прекъсва сцената с появата си... след изпълване на поръчката оставаме само аз и тя! Не си говорим, не се гледаме.. неусетно я виждам застанала на края на верандата и вперила поглед в морето.. Красива гледка е -- гъста, свободно пусната дълга коса, спортно тяло, което се забелязва, но с изключително нежни ръце и крака! .. тръгва към морето и изчезва от погледа ми... минава време, не я виждам, но знам, че е там... привлякла е вниманието ми, дърпа ме нататък със загадъчна сила... тръгвам в посока порива... откривам я седнала на пясъка с чаша в ръка, а вълните галят краката й.. Добър вечер, как сте ".. гласът ми я сепва, била е замислена и не ме е забелязала, , Благодаря, добре съм.. просто исках да остана сама, да ме погали морето, действа ми отпускащо".. , , Ами, наздраве.. и да ви оставям на спокойствие! ".. тръгвам обратно, но гласът й ме спира, , Не, остани".. протяга ръка, , Ела, седни до мен".. колко нежна е ръката й, не я пускам, задържам я в своята и сядам до нея... тя не казва нищо, просто си стои, но след секунди, , Знаеш ли, има нещо в теб което ме привлича, желая те"... аз също я желая.. устните ни се сливат в страстна целувка! Галя гърдите й, целувам я по шията... туниката я няма вече, луната се откроява на голото й тяло... искам да вкуся сока й, вече пътя на целувките ми ме е довел до пичката й! Близвам я леко, чува се стон от тръпка.. почвам да я лижа, стоновете се засилват... вкарвам пръст в нея, после друг в дупето й, същевременно продължавам да я лижа и да смуча клитора й... движенията ми са бавни и плавни отначало, после бързи и ритмични като нейните стенания... не минава мн време и вик на блажена наслада се чува в нощта! Продължавам да движа пръстите си в двете й места без да спирам и си я лижа и смуча... след секунди втори мощен оргазъм раздира тишината и пълни устата ми със сладкия сок! ... , , страхотен си, ... искам да го усетя в устата си, искам да ти го смуча".. а той, ще се пръсне от възбуда, вените ще му изкочат... отначало го гали и ближе, после плавно го налапва, колкото може да поеме, ... иска го целия, езика й е мн палав и обхожда целият ми кур... движенията на главата й стават мн бързи и ритмични... , , искам да вкуся спермата ти, свърши ми в устата"... идва ми бързо и желанието й е изпълнено.. , , ммм, сладка ти е, като теб самия.... искам още, но по-късно... сега те искам вътре в мен"... кура ми е твърд и веднага поет от мократа й пичка... редуват се бавни и бързи ритми, стойки и пози, които позволява пясъка... иска да го усети отзад, дупето й е вирнато и очакващо посетител... вкарвам го плавно, тясно е... постепенно движенията прерастват в див и страстен секс, стимулирам я отдолу с едната си ръка а другата шари по гърдите, гърба и дупето й... подавам й в устата пръста си да ми го хапе и смуче... движенията й стават мн по-бързи, дупето й се блъска силно в мен.... и... свършваме заедно... оставаме така както сме си за няколко секунди, после се целуваме и отпускаме на пясъка уморено... следва къпане в морето и допиване на коктейлите!!! Страхотен край на работната седмица! :)
V

978.   Ех, V, развали ми съня с тая фантазия. Тъкмо си мислех да драсна набързо фантазията си и да лягам да спя и взех, че се зачетох в твоята. Обърка ми съня за тая вечер да знаеш.
Не беше никак честно, шефа да се разболее точно сега. Налагаше се аз да пътувам вместо него. Трябваше да се срещна с директора на завода и да изкопча съгласието му за по високи цени. Никак не ми се пътуваше точно сега до Германия. Толкова е горещо, а там вероятно още повече, но няма как. Работата си е работа.
След три дни вече бях в Дортмунд. Пристигнах сутринта, а на обяд трябваше да се срещна с директора на завода. Само дето никога не бях го виждала, знаех само фамилията му. Налагаше се да карам кола под наем по време на престоя си там. Е, нищо тъкмо ще се нарадвам на немските пътища. Изобщо не се колебая, погледа ми попада на БМВ 525, 2010г. и решавам, че ще е тази. Умирам за тези коли. Вдигат ми адреналина на макс. Паркирам пред завода, охраната ме чака да ме заведе в офиса на главния. Почуках на вратата и закачах да ме поканят. Отворих и влязох. Останах като закована. Представях си някой побелял мъж на средна възраст, а той се оказа млад мъж в средата на 30-те. И то какъв мъж. Стана и ми дръпна стола да седна, беше с почти една глава по висок от мен. Горните копчета на ризата му бяха разкопчани и мускулите му личаха. Не беше се обръснал и беше леко брадясал. Цялото му излъчване беше първично. Около него просто се излъчваше секс. Определено беше със смесен произход. издаваше го мургавата му кожа и тъмната му коса. Както и очите му черни като пъкъла. В един момент си дадох сметка, че така съм го зяпнала, че дори не чух името му. Никога не съм се излагала така.
-Мисля, че имате нужда от питие. -наля уиски в една чаша и ми я подаде-може би сте изморена от пътя? А може би имате нужда от нещо.... друго?
Въпроса му беше повече от двусмислен. Разбрал е, че го зяпам като разгонена кучка.
Заобиколи бюрото и се приближи към мен. Дъхът му ме опари, изгори ме. Ръцете му умело свалиха роклята ми и се пъхнаха под черния сутиен. Устата му се спусна от врата към гърдите ми. Жадно обхванаха възбудените връхчета. С ръка помете всичко от бюрото си и ме бутна да легна на него. Отвори краката ми и се намести между тях. Дръпна прашките настрани и пъхна пръста си вътре. Толкова ми и трябваше. Извих гърба си сякаш нещо не ми достигаше и той последва намека. Пъхна език толкова навътре в мен, колкото беше възможно. Ох, не бяха ме чукали с език така. Офиса му се завъртя пред очите ми, треперех цялата. Кожата ми гореше, въздух не ми стигаше, а той ме лижеше сякаш никога няма да спре.
-Моля те, ако не спреш, ще свърша.
-Няма да спра. И искам да свършиш. Искам да опитам вкуса ти.
Не беше нужно да го казва пак. Изригнах като гейзер в устата му. Дишането ми беше накъсано, не можех да се контролирам. Изправи се и го вкара в мен с едно единствено движение. Беше толкова горещ и възбуден. Изпълваше ме цялата, беше ми точно по мярка. Ръцете му ме стискаха докато ме чукаше. усилваше и забавяше тласъците си. Побъркваше ме. Трябваше да му го върна и аз. Да го подлудя по същия начин. Бутнах го леко назад и се смъкнах на колене. Езика ми леко го обходи от основата до главичката и обратно. После пак по главичката, докато го поех в уста до края. Дърпаше ми косата и стенеше. Знаех, че не може да издържи дълго, усещах го. Беше напрегнат, пулсираше. Оставих топлата му течност да облее гърдите ми.
Дали ще подпише сделката?
Спокойна нощ.
Маги

979.   Моето не е точно мръсна фантазия а по - скоро фетиш. Аз си падам по това да лижа крака ( не ходила ). Умирам си като видя дълъг и строен крак, тънки и добре оформени глезени бедра авв откачам. Толкова е яко да лижеш крака, гладки и лъснати. Пробвайте няма да съжалявайте, оставете ги тея цици... скучни са :)!

980.   Ей, Маги... :P :) ...много си палава и непослушна :) ..шефа ти, те е пратил по работа, а ти какви ги вършиш, отдаваш се на страсти! ...но какво пък толкова, 2 в 1 ...и мерака е задоволен и работата наполовина е свършена... доста е голям процента, той да подпише след дипломатичната ви среща ;)...направо си представям как случайно се срещаме, поради някаква причина ...харесваме се от пръв поглед и сякаш усещайки нещо се представяме с ,,V'' и ,,Маги'' ...ха, та ние се ,,познаваме'', ..думите повече са излишни, всеки знае какво харесва и иска другия, а то е почти еднакво! ...няма смисъл да продължавам и пиша повече нещо, и двамата знаем какво следва ;) :) :P V

982.   Защо игнорирате момичето на 17? Тя помоли жените в сайта нещо и Маги веднага си присвои вниманието.

985.   Ж 19
Имам гадже, но той не иска да ме ебе. Каза ми че иска да остане девствен докато не се ожени. Той е много секси. Има плочки, прекрасни ръце и косата му е много мека.
Фантазията ми е как го дрогирам и се гавря с него. Плюя му в устата, хапя му члена, дращя му топките. Завръзвам го и го чакам да се събуди. През това време аз си пъхам вибратор в путката. Когато се събуди му запушвам устата и започвам да се вихря. На него започва да му харесва и сядам на главата му. Ближе ме и ме хапе за клитора.
Смятам да го зарежа. Не мога без секс. Всяка вечер с тази фантазия се вихря на възглавничката ми. Писна ми от него.

986.   Айде пак сега някой като номер 982 се изтропа не на място. Никой не игнорира никой. Трябва ли всички да пишем и четем само по една фантазия? Други фантазии през това време не може ли да се пишат или само по една е разрешено? Всеки може да си пише каквато и когато си иска? Някой да е спрял жените влизащи тук да пишат към фантазията на момичето на 17? Маги след като и е дошла музата естесвено ще пише. Ясно е, че номер 982 е жена при това от тези, които вечно нещо мрънкат и недоволстват. Ако не е задоволена сексуално тук в сайта има толкова мъже и жени, и съм сигурен, че все някой ще се отзове да "оправи" проблема.

K-Man

987.   Имам колега от друг град. Работим заедно от няколко месеца, изцяло онлайн. Харесваме се и се радваме да поговорим, като се видим. Не е красавец, но ме привлича заради ръста си, увереността, която излъчва, ръцете, вертикалните бръчки по бузите. Доскоро ме привличаше съвсем невинно. Той е възрастен мъж - не зная дали има жена и семейство. Аз също имам приятел (дори по-възрастен от него). Скоро случайно видях, че във фейсбук е харесал една движеща се черно-бяла еротична картинка - мъж много бавно смъква гащичките на жена и нежно я целува по дупето. Сърцето ми започна да бие, защото внезапно осъзнах с цялото си същество каква страхотна любов прави този мъж. Оттогава не съм го виждала, но скоро ще бъдем заедно на едноседмичен семинар на планина.

Представям си как си приказваме между сесиите, пием чай, гледаме боровете от лобито и се шегуваме. Гледаме се една идея по дълго в очите, от време на време неволно прехапвам устни. Той не е сигурен дали искам, може би го притеснява възрастта ми или това, че сме колеги, затова една вечер аз съм тази, която го кани в стаята си. Той влиза и стои прав до вратата. Гледа ме в очите. Иска да съм сигурна. Доближавам го и поставям ръце на кръста му. Той се навежда и ме целува безкрайно нежно. "Ох, миличка", прошепва и ме гали по шията и бузите. Целувката страва мокра, езичетата ни се гонят и милват. Ръцете ни са навсякъде. Притискаме се и се разкъсваме едновременно. Дишането ни се участява. Започва да хапе шията ми, раменцата. Умирам от удоволствие, цялата съм настръхнала. Държи ме за кръстчето, гали дупето. Гали ме под рокличката и се усмихва палаво - без гащички съм. Разкопчава копченцата отпред и вече не издържа - зрънцата ми са настръхнали и го очакват. "Добре че поне си си сложила рокличка", смее се и я пуска да падне на пода. Събличам го и аз - първо тениската. После разкопчавам джинсите и клякам на пода, за да ги събуя. Курчето му се оказва пред лицето ми. Стърчи към мен и с огромно удоволствие го поемам. Устата ми е пълна със слюнка, близкам го нежно и пърхам с езиче. Той ме гали по косата и издава звуци на блаженство. Галя топчиците му. Обожавам как се втърдяват. Гледам го в очите и го смуквам. Той премрежва очи, за да ми покаже КОЛКО му е приятно, после разтваря устни като за целувка. "Искам и аз да те близкам", казва и ме гали по раменцата. Изправям се и докато се целуваме, не спирам да галя курчето и топчиците. Той ме милва по гърба и гупето. "Моля те, искам да те близкам", прошепва и ме насочва към леглото. "Как искаш, миличка? Коя ти е любимата поза? " Въобще не му отговарям, а лягам по гръбче и слагам възглавничка под дупето си. Той се настанява между бедрата ми.

О, колко съм влажна. Първото близкане е вълшебно. Дъхът ми спира. Толкова е нежен. Започва да ме облизва навсякъде - по малките и големите устнички, по вътрешната страна на бедърцата, гризка ме и ме смуква нежничко, но най-вече ме близка със сладкото си езиче. По същия начин, по който досега целуваше устните на лицето ми - първо почти плахо, сякаш да не ме нарани, а после се отпуска и се отдава на страстта ни. Клиторчето ми ще се пръсне. Близка го бързичко и ме гали по бедрата, по дупенцето, върти глава, а аз съм се изпънала назад и стена. Толкова е нежен. Толкова е хубаво. С пръстчета гали зоната наоколо. Всичко е толкова влажно - от моите сокчета и неговите целувки, че още-още-още повече се възбуждам. Облизвам пръстчето си и започвам да галя клиторчето си, борейки се с езичето му. Той ми отстъпва територията и се съсредовочава върху пиченцето ми и гупенцето. Първо ги близка с цело езиче, а после го стяга и започва да го вкарва бързичко в пиченцето. Не зная къде точно се намирам, но продължавам да галя бързо клиторчето. Започвам да крещя. Той редува вкарването на езичето в пичето и дупенцето. И тогава свършвам. Направо излитам. Крайниците ми се тресат неконтролируемо, а той ме държи нежно за бедърцето.

Ама много е доволен. Целува ме и ме милва по гладкия венерин хълм, по коремчето, по бедърцата. Наслаждава се на момента. Започвам да се смея, като си спомням за онази картинка във фейсбук, която преобърна представа ми за него. Абсолютно права бях. Между краката ми стоеше точно този тип мъже, който обожавам - ненатрапчиви, неблестящи, но уверени и истински - в думите, в делата, в мислите, в отношението. А в леглото най-голямо им удоволствие е да доставят удоволствие. Искат го и знаят как. Примъква се нагоре към мен и се прегръщаме. Обожавам топлината му. Гали нежно с цели сухи длани дупенцето ми, кръстчето, гръбчето. Целуваме се по бузите, веждите, челото, брадичката, устните. Сухи обичливи доверчиви целувки. Оставя ме да си почина. И двамата искаме още.

988.   Ехххх, V, палава и непослушна? Интересно. Даже съм си много послушна, особено когато съм вързана. А в тема за фантазии да кажеш, че думите са излишни? Хайде, моля те. Срам ли те хвана, що ли?
982, момичето на 17, помоли не само жените, а и мъжете. Просто аз не си падам по жени и съответно нямам такива фантазии. Иначе с удоволствие щях да се отзова на молбата и. А как се присвоята внимание, ми е много интересно. Засрами се, ако имаш желание и съответната фантазия, зашо не я доразвиеш ти?
Стана много късно да пиша фантазия, но обещавам утре да я напиша.
Маги

989.   И от какво да се засрамя? То няма смисъл да си хабя думите.

990.   Момче съм, на 22.
Една от най-големите ми фантазии беше да ме чука футболист, докато е обут с калеври и гети. Реализирах я преди известно време. ;)

Другата ми голяма фантазия е да ме качат в колата 3-4-5 момчета, все млади и здрави спортисти, и да ме карат на някаква вила, където да ме спукат всички, да се държат грубо с мен и да ме накарат да откача.

Фантазирам и как двама готини батковци, костюмирани, гъзари, ме водят в скъпа хотелска стая и цяла нощ ме чукат и... ми плащат.

Хайде, обвинявайте ме сега, обиждайте ме и т. н. :))

991.   Бях се включила по-рано с една фантазия под формата на разказ. Бях и обещала втора, но нямам вдъхновение, а и време да напиша нещо подобно. За това просто ще разкажа за какво мечтая в момента...

Иска ми се да усетя топла мъжка длан по вътрешната страна на бедрото си. Бавно и нежно да се плъзга от коляното нагоре, докато ме целува по врата и раменете. Да ме докосне едва-едва през бельото, докато не се подмокря, а после да го отмести и да проникне в мен с пръсти. Искам да ме хване за кръста, да ме обърне към себе си и силно да ме притисне до тялото си. Да прокара пръсти през косата ми, да опъне главата ми назад и страстно да ме целуне. Искам да ме просне по гръб на леглото, на пода или на масата... няма значение и бавно да проникне в мен. Искам да е страстно и силно, да усещам колко много ме желае, силните му ръце да ме мачкат, да не ме пускат...

Жана

992.   Така, това не е точно фантазия, а по-скоро куриоз! Един пример за напълно нелогичните неща, които могат да ти дойдат на ума, когато си разгонен/а. Надявам се да не го вземете на сериозно, а да се забавлявате! (между другото съм момиче на 18)

Ох, сега не мога да спра да се смея, но ето какво стана вчера: доскуча ми и си пуснах детски по телевизията. Попринцип съм много инфантилно същество и не мога да се откажа от тях (макар че в същото време обичам хоръри и какви ли не ужасии). Има едно детско дето се казва Лейзитаун, или Мързелград на български. Главната героиня Стефани е някаква малолетна с къса розова рокличка и розова перука. Супергероя Спортакус се играе от един мускулест исландец, който носи прилепнали дрехи и прави акробатични номера. Според мен това понякога прави детското изпълнено с намеци, или може би за това е виновен само извратения ми ум? Ако някой го е гледал да ми каже.

Спортакус е известен с това, че живее в някакъв цепелин и винаги идва когато се нуждаят от него. Стефани се нуждае от него в малките часове на нощта ;) Той влиза през прозореца ? (със салто, както обикновенно), а тя си лежи в леглото.
- Героят е тук! - казва той и изпъчва гърди.
- Шшшт! - разтревожено казва тя, махйки завивката, облечена в розовата си детска пижама.
- Какво има, Стефани? - казва той по-тихо.
- Не искам мама да чуе, че съм будна, понеже тя ми нареди да си лягам и да заспивам! Спортакус, трябва да ми помогнеш. Не мога да заспя!
- Но как така? Не играеш ли по цял ден навън?
- Играя.
- Не ядеш ли зеленчуци?
- Ям.
- Тогава какъв е проблемът?
- Може би съм болна...
Спортакус слага ръка на челото ? и повдига вежди.
- Но ти не си топла, Стефани.
- Не, но малко ме боли...
- Къде те боли?
- Ето тук... - тя посочва между краката си.
-Сигурна ли си?
-Да, от няколко дни е така, и почти не съм спала.
- О, това е много лошо. - прошепва той и слага ръце върху раменете ?. - Не съм доктор, но съм възрастен и мисля, че трябва да погледна. - Спортакус се приближава и нежно обвива ръце около малката Стефани.
-Ох, Спортакус, най-много ме боли когато ти си близо до мен. Какво означава това?
-Покажи ми точно къде те боли, Стефани. - той поставя ръка върху слабините ?. - Хвани ръката ми. - тя свива пръстите му, така че да сочи с показалец и после се нанизва на показалеца му, натискайки го навътре.
-Аах, боли!
- Горкото ми то. Ще трябва да погледна отблизо. - той пъха ръката си в пижамата ? и напипва малкото ?, гладко котенце.
-Какво правиш?
-Знам как да ти помогна, Стефани. Легни на ръба на леглото и разтвори крака.
Тя изпълнява и детският й ум не знае какво точно се случва. Спортакус прикляка срещу нея, така че лицето му да е между краката ?, и бавно събува розовото долнище на пижамата ?.
-Побързай, Спортакус, защото се чувствам много странно!
-Спокойно, скоро ще се почувстваш по-добре. Ще ти покажа едно специално упражнение, което помага на възрастните да остават във форма.
- Ами децата?
- Децата нямат нужда от него, освен в специалните случаи, когато се чувстват странно като теб... - той разтваря голите й крачета по-широко и целува розовата цепка между тях. После езикът му започва да се плъзга по дължината ?, спирайки се върху влажното клиторче. Там упражнява малко повече натиск, а в това време един от пръстите му прониква в горещата розова плът отдолу.
- Хи-хи, гъделичка ме! - тя се засмива срамежливо. -Ох, никога не съм се чувствала така преди!
- Приятно ли ти е?
- Да!
Той продължава лакомо да я облизва, а тя любопитства:
- Какво правиш? Нали не искаш да ме ухапеш?
- Не, Стефани, няма да те нараня.
- Какъв вкус има?
- Много хубав... - той притиска езика си към тясната ? дупчица, която е нетипично мокра за момиче на нейната възраст.
- Но какъв?
- Ще ти покажа. - той се надига и хваща Стефани под мишниците, слагайки я на колене. После допира устните си до нейните и я целува страстно.
- Отвори уста. - казва и отмята розовия бретон от челото ?. Сетне плъзга езика си в устата ? и започва да си играе с нейния език. Тя затваря очи и въздъхва от удоволствие.
- По-добре ли си сега?
- Не. Боли ме още повече, Спортакус. Много е странно. Сякаш нещо ме сърби... но е отвътре.
- Знам точно какво да направя. - казва той и разкопчава ципа на панталона си. - Стефани, това е най-специалното упражнение от всички. В началото ще те заболи, но ще ти помогне да заспиш.
- Добре. - невинно казва тя и навежда глава към чатала на Спортакус. - Твоето е различно от моето, нали? - тя разтваря ципа му и оттам щръква големия му надървен хуй. - Толкова е голямо! - възкликва тя, малко уплашено.
-Не се плаши, няма да те нарани.
-Защо сочи нагоре?
- Защото е... Специалният мускул, който ще използвам в упражнението.
- Може ли да го пипна?
- Да, разбира се.
Тя обвива малките си ръчички около ствола му и го стиска лекичко. Той изохква, а тя казва:
- Съжалявам! И теб ли те боли?
- Да, Стефани, и аз винаги чувствам същото, когато съм близо до теб.
- Защо не ми каза по-рано?
- Защото не е позволено на възрастните да правят така с децата. Ако някой разбере, ще си имам големи неприятности. Но ти няма да кажеш на никого, нали?
- Няма, честна скаутска!
- Не ти ли е горещо тук? - той бързо сваля тениската и панталоните си. - Няма ли да ни е по-удобно така?
- Да, малко е горещо... - тя навежда глава, а Спортакус изхлузва горнището на пижамата ?. Погалва несъществуващите ? (непораснали, по-точно :д) гърди и я притиска към себе си.
- Така е по-добре, нали? - той я прегръща нежно и мускулестото му тяло я обгръща цялата. Лицето ? стига някъде до горната част на корема му. Тя отново хваща кура му с ръчичка и го гали, опипвайки и топките му.
- О, да. - изпъшква той. - Готова ли си, Стефани?
- Да.
- Нека първо да се разгреем малко... - Спортакус хваща момичето за дупето с две ръце и я повдига над земята, нагласявайки кура си върху малката цепка. Стефани обвива ръце около врата му, а той търка члена си между краката ?. Подпира я с една ръка, докато в това време с другата пъха един пръст в котето ?.
- О, много е хубаво... - казва Стефани и притваря очи. Спортакус я поставя върху леглото и се надвесва над нея, разтваряйки крачетата ?.
-Ти да не би... Да не искаш да го сложиш вътре? - досеща се тя.
- Да, миличка.
- Но няма да се събере!
- Ти също имаш мускул, Стефани, който се разтяга много, за да може да се събере.
-Сигурен ли си?
-Да, обещавам, само не се плаши.
Спортакус започва много бавно да притиска набъбналия си член към девственото путе на Стефани, и след малко тя писва с високо гласче:
-Ох! Влезе ли вече?
- Не, миличка, съвсем малка част от него. Недей да викаш, за да не ни чуе майка ти.
- Ще се опитам, но побързай, Спортакус!
- С това не бива да се бърза. - казва той. - Ще го направя много бавно и нежно. Не се притеснявай, само първият път ще боли... - докато членът му потъва все по-дълбоко в розовата дупчица, момичето охка приглушено и инстинктивно се отдръпва. Спортакус иважда кура си, замествайки го с два пръста, които разтриват путето й отвътре. Тя постепенно започва да се отпуска.
- Скоро ще премине, спокойно... - казва той и отново прониква в нея с члена си. Започва лекичко да се движи напред-назад, докато тя не улавя ритъма му и започва да прави същото. Той слага палец върху клиторчето ? и започва да го разтрива бързо. Тя слага ръка върху неговата и го насочва към местата, които ? харесват най-много.
-Исусе! - възклицава Спортакус докато бавно язди момичето, а по челото му се стичат капки пот от напрежение. - Невероятна си, Стефани.
Тя започва да охка по малко по-различен начин докато палецът му се движи все по-бързо:
-Ох! Ох! Ох! - момичето движи бедрата си по-бързо и накрая очите ? се извъртат назад, а тялото ? потреперва. Спортакус продължава да се движи над нея, целият плувнал в пот.
- К-к-какво беше това? - учудено пита Стефани.
- Това ще ти помогне да заспиш...
- Що за упражнение е т-това? Защо децата не знаят за н-него? - прошепва тя конспиративно.
- Стефани, много е важно никой да не разбере за това. Ти си много специално дете... И само ти можеш да го правиш... - тогава той заляга по-ниско над нея и започва да се движи малко по-бързо, стискайки очи. - Ох, ще свърша...
- Какво значи да свършиш?
- Това, което току що се случи на теб, миличка... Ох... Ще ти покажа. - той изважда хуя си от нея и започва да си бие чекия, а на лицето му има изражение на неповторим екстаз. След малко спермата му изригва върху коремчето на Стефани, а нейната реакция е да се отдръпне.
-А това какво беше?
-Това е едно специално мляко, което излиза от мен когато свършвам...
-Но при мен не стана така. -тя се навежда за да огледа себе си за всеки случай.
- Не, защото си момиченце. Само възрастните мъже го могат.
-За какво служи това мляко? - тя потапя пръст в спермата му и го облизва. - Въобще няма вкус на мляко!
- То служи за... То е семето, което татко трябва да посее в мама, за да си направят бебенце.
-А-хаа, така ставало значи. - тя продължава да си играе със спермата му, размазвайки я върху тялото си.
-Ще ми покажеш ли отново как излиза, Спортакус?
- О, не мога веднага. Мускулът ми вече е изморен.
-Да, изглежда... - тя гледа тъжно, докато кура му спада бавно, и отново започва да го гали. Той отмества ръката ? и се усмихва:
-Това е достатъчно за днес, Стефани. - започва да се облича, а след това облича й нея. - Сега вече и двамата ще можем да заспим.
-Но и ти ли не можеш да спиш?
- Понякога, когато си мисля за теб...
- Мога ли да те повикам пак, ако не мога да заспя?
- Разбира се, за мен ще е най-голямо удоволствие. Само запомни: това трябва да е нашата тайна. Никой друг не бива да научава, особено мама и татко. Разбра ли?
-Да! Честна скаутска.
- Повикай ме, когато пак имаш нужда от мен, Стефани.
-Добре! Благодаря ти, че ме научи на ново упражнение!
- То е много полезно и приятно в същото време.
-Спортакус, кога можеш да го направиш отново?
- Когато отново се почувстваш странно. Но мога да идвам само през нощта, понеже е тайна. - той ? намигва и излиза през прозореца (със салто :д) Тя застава до рамката на прозореца и придърпва Спортакус, после го целува по устата както той беше целунал нея преди.
-Правиш ме много щастлив. Прекрасна си, Стефани. - прошепва той.
-Хи-хи, благодаря! Лека нощ!
-Лека нощ, да спиш във кош.
-Да сънуваш златен грош.
Спортакус се затичва към стълбата на кораба си, докато маха с ръка, а Стефани също му маха, усмихвайки се.

(п. с. не подкрепям педофилията по никакъв начин, но пък мога да ви кажа, че още като малко момиче (8-9) съм си мислела за батковци и пр. :) природа, кво да го правиш)

993.   Напоследък или имам супер перверзни фантазии, свързани със gang bang или съм в абсолютната друга крайност и си представям най-нежния и красив секс с моя приятел.

Учудващо и двете ми влияат по един и същи начин.

Когато фантазирам за групово изнасилване, съм в ролята на воаьор и си разигравам в главата филми с някакви измислени персонажи или с мои познати. Наскоро така изнасилваха една колежка от работата ми с ток на червена обувка, а аз бях отстрани и наблюдавах.

Когато съм се разнежила обаче, във фантазията участвам изцяло аз. Докосвания, шепоти, обстановка. Така вчера си представях как с моя приятел правим любов под душа. Много обичам под течаща вода, когато банята е пълна с пара. Той на няколко пъти е влизал при мен, докато си взимам душ. Незабравими моменти. ;)

Но точно тази сутрин, след като го изпратих на работа и се върнах в завивките, се размечтах за него. и си дадох сметка, че е без значение какво точно и къде ще правим - исках само да се върне. Усещах аромата му по възглавницата и това размекна коленете ми. А съзнанието ми потъна в блажени предсатви за това, което щеше да се случи ако все пак се върне. Исках да усетя горещите му длани по онзи негов маниер, който има да ги прокарва бавно по цялото ми тяло. Да усетя езика му как се зауграва на местата, които знае, че харесвам. Да усетя как засмуква нежно възглавничката на ухото ми, после гърдите - една по една, как си прави влажна пътечка надолу и ненаситно целува межди бедрата ми. Умишлено ме дразни, не напада директно - целува бедрата ми, бенката, която имам дълбоко под пъпа, дланите му са под мен и са подхванали дупето ми, после се връща около пъпа, мъчи ме сладко, докато не започна да моля. Тогава се усмихва с онази негова тържествуващо-щастлива усмивка и езика му попада право в целта. На моменти е груб, хапе или засмуква по-силно, само за да изтръгне гърлен стон на удоволствие от мен. Поглежда ме, за да прецени дали случайно не ме е заболяло и продължава. Оргазмът, който получавам, когато пъхне вътре в мен и три пръста е като пропадане във вода. Тогава оставям онези белези по раменете му и врата, за които става обект на подигравки и закачки от приятелите си. Но не му пука и това е прекрасно.
И продължаваме - любим се така цяла сутрин, докато не усетим глад и жажда. Последния път е много по различен - груб, болезнен, потен. Аз съм отгоре и задавам ритъма, но краката вече са ми изтръпнали и той ме подхваща, изправяйки се срещу мен. Чувствам се като на трон. Дърпа косата ми назад, за да нацелува шията ми, гърдите... В този момент съм най-красивата и желана жена на света.

А после се гушкаме и се гледаме в очите, легнали лице в лице. Диханията ни се смесват, усмивките също и отлагаме до край момента, в който ще кажем: "Хайде да ставаме вече"

Плам

994.   Хайде стига дебати! Аз да ви се похваля, вече почнах да гледам порно и си разнообразих фантазиите. Нещо доста ме привличат фантазиите с големи мъже над 20, ама готини, нацепени и мускулести като американски стриптизьори. Представям си как лежа закопчана с белезници и запушена уста и някой готин батко скъсва котето ми от секс, докато ми рецитира любовни стихове :Д:Д:Д:Д Забавно, нали?

Момиче на 17

995.   момиче 19
мойте фантазия е да отида при мой приятел или гаджето ми (ако имам такова ) да отида в къщата(апартамента )му, той да ме очаква и както казват от вратата за краката.... искам като ме види веднага да ме притисне към стената да ме целува страстно и веднага да отидем в кухнята на масата и да ме чука като за последно :)

996.   M 20:

Здравейте, много ми харвсва темата и я чета вече 3- 4 ден. Доста коментари има и доста добри фантазии. Та мисля, че след като прочетох доста фантазии, е редно да не бъда егоист и да споделя някоя от моите. Well...

1) Една от фантазиите ми е свързана с пътуването ми във влака, наскоро. Та седим си в купето аз, една мацка отляво ми, отдясно ми чичка, срещу мен едно младо момче, гд на моята възраст, на което от страната на вратата седеше някъв друг чичка, а от страната на прозореца една много готина мацка, г/д на моите години с хубава рокличка. Седнала, рокличката й стигаше на около педия над коляното. Докато си зяпах хубавите й краченца, които бяха доста бели, се зароди моята фантазия:
Седим си ние в купето, целият състав с една малка разлика, че аз съм между пича и мацката, така че всички сме се натъпкали от тази страна. Съответно телата ни се допират, за това и изгарящ от желание да я имам тази мацка, слагам ръката си до крака ми, така, че уж неволно да се опира в крака й, пулсът ми се покачва, тъй като има вероятност някой да ме види. Издебвайки момента леко започвам да раздвижвам кутрето си, като по този начин то се опира в крачето на мацката и започва да го гали. Момичето не реагира. по=късно предвижвам цялата си ръка, като уж, че просто си я изпъвам. По някое време всички са заспали, а моето сърце бие страшно бързо. Сега е момента да се действа и слагам ръката на крака й (бавно). Отново реакция, при което започвам да я плъзгам бавно по бедрото й, при което тя си повдига леко крака и пак го отпуска. Харесва й, помислям си и продължавам, но усещам, че нещо има, поглеждам я в очите. Тя спи. E добре казвам си и продължавам. Плъзгам си ръката по бедрото й, позволявам си да я пъхнамежду двата й крака, като стриктно наблюдавам останалите пътници, да не забележат, и сякаш в просъница или какво тя си разтваря леко краката. качвам се и по-нагоре, достигайки котето й и заповчвам да я галя, а тя си свива ръката още повече, при което, виждам как започва да диша зачестено, извила главата си назад и тогава се събужда, леко ужасена и отмества ръката ми от крака й. Не след дълго, останалите пътници започват да слизат един по един и във влака оставаме аз и тя. Явно от страх да не заспи отново, седи будна и гледа през прозореца. Този път по-решителен от предния, директно си слагам ръкаа на крака й. тя отново не реагира, но когато я раздвижва, тя само ме погледжда и аз я гледам в очи й и продължавам. Така продължаваме започнатото като ми позволява да погаля котето й, което този път е страшно мокро, приближавам се към нея и се целуваме, облизвам й ухото и тя тогава неиздържа и бръква в дънките ми и го напипва, започва да го гали. Усещам, как и двамата дишаме в синхрон, сърцата ни бясно препускат от страх да не ни свари някой. Не можем да идем в тоалетната, защото някой може да ни открадне багажа, та единствената възможност е тази. След като отмеся гащичките й, леко си вкарвам единия пръст, играя си с клитора й, започвам да го движа бавно, а после да забързвам, през това време езикът ми обхожда врата, ушите, и гърдите й. тя не издържа, сваля ми панталона и сяда върху мен, като си го вкарва, без да сваляме роклята, която играе и добро прикритие, започваме бесен секс и след като тя свърши слиза от мен отваря вратата и след като се уверява че няма никой по коридора, затваря я и започва да ми духа. след време свършвам в устата й, и все едно, че нищо не се е случило. А знае ли се, ако имаме време, може и да повторим :P

997.   Здравейте!
Жена,36 г.
Случайно попаднах на този сайт.Има страхотни публикации.Макар,че повечето хора,които пишат,имат проблеми.Да ви кажа,че за всеки проблем има решение.
В тази тема прочетох много хубави коментари.Искам да благодаря на всички,които се престрашиха да споделят фантазиите си.Бях "пленена" от някои.Браво и на авторката за окуражителните коментари.

Аз лично съм осъществила повечето си секс фантазии.
Имам мъж на 39 г. С него ужасно много си приличаме.На едно мнение сме за всичко,включително и за секса.На тази тема и той е "откачен" колкото мен. :)
Всеки път,когато някой от нас има нова фантазия,я споделя.После вече решаваме дали ще можем да я осъществим.В повечето случаи сме успявали.

Надявам се фантазиите на всички ви да се осъществят.Късмет! И не забравяйте,че най-важното е да споделяте всичко с половинката си.

999.   Представям си как с приятеля ми влизаме в един празен киносалон и заключваме вратите. Тъмно е и има само една работеща лампа. С него сядаме точно под нея. Той започва нежно и бавно да ме разсъблича а аз правя същото с него. Докато се усетим целите сме в пот, той е легнал върху мен. Целува ме на всякъде. По корема, по ръцете по бедрата. След което падаме на пода като този път аз съм върху него. Изправяме се на колене като аз съм по-далеч от него, той го забелязва и ме поема в ръцете си, приповдига ме и започва да ме целува по гърдите. Пъшкаме и крещим като ненормалници и изпитваме неописуемо удоволствие. С всяка целувка, докосване и прегръдка напрежението и удоволствието зверски се покачва. Искаме още и още!!!
Извинявам се ако е твърде невинно и не чак толкова възбуждащо, но аз съм жена, която обича нежни и чувствени изживявания. И може да се каже, че предпочитам удоволствието пред адреналина.
Към авторката:
-Би ли могла и ти да разкажеш някоя по-невинна история. :)

1000.   :) момиче на 17 (почти на 18 :P )

Падам си малко по по - груб секс и искам да бъда изнасилена ;д в момента имам секс връзка с момче малко по голямо от мен.. както и да е. С него много си паснахме в леглото, харесваме едни и същи неща и от скоро си споделяме разни фантазийки като единия почва, а другия довършва.. м ето една от тях

Той звъни на вратата, аз, само по прашки и потниче, се запътвам към вратата, отварям му, той влиза веднага, хваща ме за врата и започва да ме целува бясно, след което ме завежда в стаята и ме бута на леглото по гръб, вкарва пръсти в мен и започва да си ровичка здраво, а аз се гърча през това време, после ме обръща по корем и рязко си го вкарва като ме дърпа яко за косата, но аз се опитвам да се измъкна по някакъв начин, а той не ми позволява...
Изправя ме и ме навежда надолу да му духам като той управлява, през цялото време, главата ми, а аз не спирам да се дърпам. Олигавя ме адски много, давя се в лигите си и от време на време ме пошляпва с него по лицето....
Води ме в хола, качва ме на масата по гръб и започва брутално да ме тряска като ме бие през циците ( не много силно )
Сваля ме от масата, подпира ме на стената на задна, бясно плющи а той ме държи за устата, за врата, пляска ме отзад, или ми мачка цицитее, за края се обръщам, заставам на коленете и той ми свършва на гърдите ( защото не давам в устата :D.. ) ( то това почти сме го изпълнили май май, но карай.. Другите фантазии са вече с връзвания и такива работи. Искам да ми завърже ръцете и очите и да го оставя да прави каквото той иска, да усетя тръпката да не знаеш какво ще ти причинят
е това е от мен, реших и аз да споделя колкото и тъпо някво да звучи, защото сигурно се повтаря :p

1004.   до 999

Виж коментар 467 от авторката

1005.   До Администраторите

Моля, няма ли начин да разделим темата на няколко подстраници, защото така се отваря адски трудно вече.

1006.   Днес реших да ви разкажа нещо, което съм преживяла. Един красив и наситен с много страст момент.

Прибираме се в малките часове. Преди това сме се забавлявали, подпийнали сме. Чувстваме се пак на 17 - всичко е позволено. И забавно.

Отключвам входната врата и чувам шепот в ухото си:
- Влезе ли?
В същия момент усещам, че е вдигнал рокличката ми, отмества прашките ми и мушка пръст в мен. Господи, кога съм се навлажнила толкова?!
Ключът остава в ключалката, ръката ми стиска дръжката и се опитвам да не стена много силно, защото нощта в 2:00 е много тиха и всичко отеква.

Движенията му са бързи:
- Ще ни видят. - прошепвам аз с последни късове разум и морал
- Нека! - сигурна съм, че има на лицето си онази детска усмивка, подканяща към пакости, която някога ме накара да се влюбя в него.

Усещам студения въздух на нощта, отръпнал се е от мен, но докато се завъртя да видя какво прави, усещам наболата му брада по упето си. Разтваря и там където си е играл с пръсти, оставя сладки, влажни целувки. Полудявам. Вече не ми пука, че нощта е тиха. Искам всички да ме чуят, да знаят, че този мъж целува страхотно.

На път съм да достигна оргазъм и той го знае. О, прекрасно го знае, защото се изправя, ципа му просъсква в мрака и усещам как се врязва в мен. След няколко бързи тласъка свършвам. Той ме подхваща и ме приласкава в обятията си. Тялото ми още се потриса, докато най-сетне усещам пак къде съм. Въздухът мирише на липи, а устните му са се залепили за челото ми и шепнат:
- Спокойно.
Отръпвам се леко, за да го целуна. Очите ми светят в усмивка:
- Да влизаме вече, че трябва да се погрижа за това...- ръката ми обхваща набъбналия до пръсване член. Той се протяга зад мен и натиска дръжката на входната врата.

Може би ще забравим за ключа, който остава да виси навън в нощта..

Авторката

1007.   Мисля, че темата е изчерпана и е време да се изтрие.

1008.   Това се случи преди няколко месеца:
Аз съм момче на 17, както и момичето с което го направихме. Бяхме на екскурзия на класа. И ние всички си влизахме в стайте. И аз реших да влезна в нейната да видя кво става. И като влязох видях, че няма никой освен тя. Тя беше само по бикини и сутиен и беше с гръб към мен и затова не разбра, че съм във стаята. И изведнъж тя се обърна и ме видя, че съм се надървил. Леко се стресна, но после се закикоти и ми намигна. Аз отидох при нея хванах я и я хвърлих в леглото и го направихме по най-бруталния начин, докато всички закусваха. Беше страхотно преживяване, няма да го забравя! :)

1009.   Имам ужасно много и ужасни фантазии. Между всички има три общи неща. Огромен мъж. Униформа. Грубост. В някои мъжете са двама. Има само една която е свързана с мъжът кого обичам. Е още не съм правила секс с него, но пак го обичам. Не е невъзможно нали. Тои е военен и е някакво началство. Не разбирам пък и няма значение в случая. Аз отивам при него. Вървя с ефирна рокля дълга до глезените но гола голеничка под нея. Гърдите ми се люлеят леко и карат мъжете които срещам по пътя си да преглъщат трудно. Стигам до неговия кабинет и без да го заключа дори сядам в неговия скут. След кратка и настървена игра тои ме слага на бюрото и така аз по вдигната рокля, а тои с униформа... докато не закрещя. Това за мен ще си остане фантазия защото колкото и да са невъзможни всички точки най-невъзможната е да отида да седна сама в скута на мъж. Па било то и този дето много обичам. Втората фантазия е както казах едри, униформени, нощес на пътя, нещо съм сгазила лука. Опитвам се да се изнижа хрисимо. Но те са големи и страшни носят палки, пистолети и ще ги изполват... след като единия ме притисне на предния капак и след като преди това използват членовете си де. По цветно не мога защото е невъобразимо да го опиша с думи. Ж 34

1010.   Ако това е фантазията ти 117 овации-най-невъобразимата от всички тук :)

1012.   Сама съм в учителската стая. Вече е 20:15 часа. Всички колеги отдавна са си тръгнали. Но аз все още се занимавам с някакви изчисления. Отдавна съм се убедила, че работата на учителката по математика не е толкова забавна. Но пък и вкъщи няма какво да правя. Стоя изправена до дългата маса, с гръб към вратата. Изведнъж някой влиза и чувам завъртането на ключа в бравата. Цялата настръхвам, но влезлият не ми дава време да се обърна. Хваща ме през ръста и ме целува по врата. Целува ме по онзи така познат, но и така далечен начин. Вече знам, че е той. Само неговото докосване ме кара да се чувствам така. Той знае, че вече съм го познала, но не казва нищо. Само продължава да ме целува и вече започва леко да ме хапе. Хваща ме за ръста и ме обръща към себе си с едно единствено движение. Прошепвам му, че го искам, но той се прави, че не ме е чул. Преструва се, че възбудата не го е обзела все още. Иска да ме измъчва. Но аз го познавам добре. Знам какво значи всяко негово движение, всеки негов жест и всяка негова дума. Затова решавам аз да действам. Спускам се леко надолу и хващам колана му. Той усеща какво ще правя и се опитва да ме спре, но аз не му позволявам. Знам, че и той го иска въпреки мисълта, че е грешно. Откопчавам колана му и свалям панталона и слиповете му. Поемам го и започвам да му правя свирка. Това продължава няколко минути. Усещайки, че ще свърши, той ме вдига и ме качва на масата. Започва да откопчава ризата ми, докато ме целува агресивно. Усещам, че се мрази, защото не е могъл да ми устои. Но едновременно с това изгаря от страст. Да! Аз го познавам по-добре отколкото си мисли. Вече е свалил ризата ми и ме целува навсякъде. Маха и сутиена. След това се насочва към полата и бельото ми. Направо прониква в мен без любовна и игра. Но тя и без това не е необходима. Отдавна съм се подмокрила. Това хресвам у него. Дивата страст. Винаги е толкова първичен и освободен от задръжки. Нетипично за директор. Докато ме чукаше така, виждах яростта в очите му. Ставаше все по-груб и по- бърз с всеки тласък. Скоро тялото ми бе разтърсено от силен оргазъм. Той не ме остави да си поема дъх и ме обърна с гръб към себе си. Вкара ми го отзад. Изрещях. Въпреки, че бяхме сами той запуши устата ми с ръка и продължи така докато не свършихме едновременно. Обърнах се и видях, че яростта в погледа му я няма. Но на нейно място нямаше вина, както обикновено. Този път в очите му имаше удовлетворение.

Мис Фантазьорка

1013.   А на нас с моята приятелка ни е влязла една "муха". Идеята ни дойде докато пътувахме с колата и тя беше хванала топката на лоста за скоростите:)) Та фантазията е следната: Да правим секс в колата като тя "седне" на лоста а аз я галя по клитора докато свърши. Не сме го направили още просто защото не е имало подходящ случай:)) Някой опитвал ли е нещо подобно? :))

1014.   Ж-20

Искам да правя тройка с мъжа ми и друга жена,но тя да чука и лиже само мен а не мъжа ми,защото ревнувам. Тя да мелиже и да бърка с мене,а той да мастурбира.... ммммм възбуждащоооо ... :)

1016.   до 1014 много готина фантазийка, аз и приятелката ми искаме само че с мъж и първо аз да гледам после той да я чука а на мене да прави свирки. и двамата ни възбужда тая фантазия, но май все още не сме готови. надявам се да стане някога и мисля че ще стане, но по-натам.

1017.   Хей 1013, гледай да сте на някой паркинг до като го правите. Че има един виц по темата.
Едни такива палавници, като вас по време на движение мацката правила свирка на шофьора. Ставало му все по хубаво и накрая изпуснал волана. Фраснали се в крайпътно дърво. След малко пича изпълзял от останките още в шок и осъзнал че в ръцете си държи ушите на мадамата. Пред него стоял един овчар и го гледал.
- Деде, не си ли вждал жена без уши, попитал нашия човек?
- Ей там лежи в канавката една. Не знам дали беше без уши дедовото, ама имаше ей такъв кур в устата.
Та така... ;)

851-900 от 1643