Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

901-950 от 1643

1018.   П. п. 1: J., успя ли, без да събудиш Слънчицето? Аз винаги се събуждам :(
Мисля си, дали следващия път да не престоря, че продължавам да спя?
---------------------------------------
Освен във фантазиите, никога не ми се е случвало партньорките ми да не се събуждат :(
Но би ми било безкрайно интересно да науча как жените възприемат кунилингус, който им правят насън. Какви точно са усещанията, какво ви кара да се събуждате? Ще бъда признателен, ако някоя от дамите-участнички сподели своя опит в това отношение.

J.

1020.   Това което авторката разказа, как с приятеля й са "изнасилили" (може би не това е точната дума) 19 годишна девствена циганка наистина ме възбуди. Аз имам подобни фантазии (жена на 21 съм), но тази история (не съм сигурна дали е истина, много брутално ми звучи) ме зарадва. Попринцип имам няколко типа фантазии (видях подобни в коментарите) :

1. Как аз доминирам. Гледах един филм по TLC в който показаха как две лесбийки правят с*кс, но едната изполсва нещо като с*кс играчка (съжелявам че не мога да я назова, но не съм запозната със с*кс играчките), представлява силиконов п*нис със няколко колана направен да може жената да си го сложи. Идеята му е доминиращата да може да се държи като мъж. Подейства ми много възбуждащо, въпреки че не съм Би. Моята фантазия е как срещам лесбийка и й предлагам да я чукам с въпросната с*кс играчка, а тя се съгласява с удоволствие. Отиваме в моя апартамент, още от входната врата аз я блъскам на леглото и започвам да я събличам. После тя съблича мен, докато аз я опипвам нахално. Блъскам я на леглото отново (тя е станала за да ме съблече) и си слагам с*кс играчката. Правим с*кс в най различни пози, а тя през цялото време пъшка от удоволствие. Тя застава на колене и аз й го вкарвам докато с едната ръка опипвам гърдите й, а с другата стимулирам клитора й. Тя крещи от удоволствие. После я хващам и я пренасям на масата. Връзвам ръцете й-едната ръка за единия крак на масата (повтарям, че тя е ВЪРХУ масата, а не под нея! ), а другата ръка-за другия. Краката й оставям свободни, за да преминаваме в различни пози. Накрая я завързвам върху бюрото, махам с*кс играчката и започвам да я опипвам. Първо облизвам гърдите й (тя се разтърсва от оргазми през цялото време) после лягам върху нея и я целувам с език, докато с едната ръка си играя с клитора и, а с другата ръка стискам гърдата и. Оставям я задоволена и немощна върху леглото.

2. Как ме изнасилват, но ми харесва. Представям си как се връщам от лекция и група от 7 силни и красиви мъже ме хващат и ме натикват в бял бус. Затварят вратата и ме връзват, запушват ми устата. Аз съм на последните две седалки, а те на по предните. Аз крещя докато те карат. Единият, изнервен от крясъците ми, става и идва до мен. Той сяда на съседната седалка, хваща ме и ме злага в скута си. Пъха ръце под блузата ми и започва да мачка гърдите ми. Аз пищя, въпреки, че ми харесва. Той пъха едната си ръка под полата ми и започва да си играе с котето, докато с другата ръка мачка гърдите ми. Аз започвам да въздишам и да пищя още повече ту от удоволсвтие, ту от страх. Друг мъж се обръща и казва на този който ме опипва да остави за после. Той ме оставя легнала на последните две седалки. Мъжете карат до голяма луксозна къща. Изваждат ме от буса и ми слагат превръзка на очите. Когато махат превръзката се намирам в голяма стая със двойно легло по средата и един шезлог от тези дето ги има по морето. Мъжете ме оставят на леглото и ме отвързват. двама държат ръцете и краката ми докато другите ме събличат. В началото се съпротивлявам, но после се оставям на мъжете. Събличат ме и ме слагат на шезлонга. Един е седнал на шезлонга преди мен и ми го вкарва анално. Аз започвам да пищя, но после се отпускам. Двама разтварят краката ми и започват да целуват стъпалата ми. Един започва да ме лиже отдолу, докато друг започва да мачка гърдите ми. Аз започвам да пъшкам, доволна от силните оргазми, но последният мъж започва страстно да ме целува с език и сподавя виковете ми. Тази сцена продължава дълго. Накрая мъжете стават от и под мен и аз изтощена се отпускам. Но те не са свършили с мен. Слагат ме на колене на леглото и връзват ръцете ми за решетката. Един хваща главата ми и ме кара да му го лапам. В началото се съпротивлявам, но после се отпускам. Втори ляга под мен, хваща таза ми и прониква в мен. Трети ми го вкарва анално, докато четвъртият се изпразва върху гърба ми. Останалите трима чакат реда си. Когато първият свърши в устата ми, вторият във вагината, а третият в ануса ми, местата им заемат другите трима, а този, който се изпразни върху гърба ми започва да размазва изкараната от него сперма по гърдите ми, докато ги мачка и стиска. Когато приключват аз съм безкрайно изтощена от разтърсващите оргазми. Те ми дават малко почивка, а след това започват едн по един да практикуват с мен различни пози. Първият практикува мисионерската, докато държи ръцете ми на леглото. Вторият практикува кучешката, като връзва ръцете ми зад гърба, с едната негова си играе с клитора ми, а с другата опипва гърдите ми. Тка се изреждат всички. Накрая изморена до смърт, но въпреки това доволна те ме обличат отново с дрехите ми и ме пускат да си ходя.

Имам и още една интересна, но нямам време да я споделя.

1021.   къде се изгубиха лидерите на форума?
Андрей, Маги, Жана, к мен... Да не би да се изчерпахте??? Или четете любовни романчета, за вдъхновение???

1022.   Явно никой осмен мен не е прочел коментар 992 Страхотна фантазия поздравления

1023.   Авторката

1021, чак ми е обидно, че ме няма в списъка с твоите лидери ;)

Както и да е..
Една фантазия, защото лятото явно е взрвило нещо прекалено първично в мен. Този път фантазията ми не е свързана нито с годеника ми, нито с бившия ми любовник, а с един мъж, който от известно време ме преследва.
Страхотно красив мъж - с злени очи, тъмен загар, висок. Господи, мога да се подмокря само като си го представям как се4 съблича, или пък се къпе. Мислите толкова са ми запленени от тази похот, че постоянно съм настръхнала и готова.

Горещо е. Минава 15:00 и въздухът сякаш не помръдва навън. Облякла съм най-разголените къси панталонки и най-лекото потниче, които имам и съм прибрибрала косата си на конска опашка. умишлено минавам по тротоара пред неговия салон. Знам, че ще го видя. Съблякъл е тениската си и се е навел над капака на някаква кола, унесен в работата си. Чува токовете ми и само леко се извръща. Бузата му се пробива с една отчайващо зовяща за докосване трапчинка. Наболата му брада обещава сладки удоволствия. Гърбът му е широк и всяко мускулче играе и трепти. Усещам как потичам, искам го.
Приближавам се и прокарвам ръце под мишниците му, за да забия нокти в гърдите му. Усещам как зърната му набъбват в средата на дланите ми. Устните ми се доближават до врата му и след много лека целувка прошепват:
- Искам те!
Ароматът му е тежък - летен - възбуждащ. Забравям, че съм на улицата и въпреки че е безлюдна, все пак някой може да ни види. Не ми пука - нека гледат.
Ръцете ми се спускат по корема му и се мушкат в панталонките му. Членът му е голям, гладък, горещ и твърд като камък. искам да опитам вкуса му, да проверя дали и в устата ми ще е така твърд, да го поема в гърлото си, за да стане сочен. И правя точно това, леко се спускам надолу. Той усеща намеренията ми и се обръща, опирайки се на колата. Ръцете му са мръсни с масло и не смее дори да ми погали косата. Супер! Целият контрол е в мен и се заигравам, докато не усетя как неговата възбуда преминава в мен. Той не издържа и се изпразва в устата ми с гърлен стон, впивайки пръсти в рамото ми.
Става ми хубаво, че е свършил толкова бързо, но съм още по-жадна за него, искам го.. навсякъде. Той се опомня, хваща ме за ръка и ме вкарва в помещението, което им служи за офис. Там има някакво диванче, върху което са натрупани хиляди папки, листя, брошурки и джунджурии. С едно движение събира боклуците в единия край и ме бута да седна. Гледам го как избърсва ръцете си с някаква мокра кърпа и се чуди дали е достатъчнохигиенично или да отложи за друг път. Но аз не искам да отлага и разтварям крака, за да му пшокажа какво всъщност искам от него
- Кучка! - просъсква той, едновременно с възхита и с желание и се впива в устните ми. Господи, как целува? !
Изтръгва панталонките ми и разтваря краката ми, за да се заиграе там с език. Натискам главата му, забивам нокти в рамото му. В следващия момент съм на колене на леглото, забила лице в облекалката, а той го вкарва в мен и натиска силно. После спира! усещам само натиск и започвам да се моля.
- За какво ме молиш?
- Моля те!
- Кажи го! Хайде, малка кучко, кажи какво искаш!
- Искам да ме чукаш. Моля те, не издържам вече. Моля те, изчукай ме като мръсна курва.
- Желанията ти са закон за мен!

....

В повечето случаи на този момент от фантазията си, вече се треса от оргазъм.

Благодаря за вниманието! ;)

1024.   Добре... Аз съм Жана. Не знаех, че съм лидер в темата, защото съм се включила с точно два поста, но явно съм направила впечатление, защото не за първи път виждам някой да ме споменава. Спрях да пиша първо, защото наистина нямах нови фантазии и второ, защото ми се стори, че темата някак затихна. Както и да е...

Та при мен нещата се случват така - срещам мъж, харесва ми и известно време фантазирам за него. После губя интерес. Виждам нов мъж и съответно - нова фантазия.

Фантазията, която имам в момента е свързана с мъж, когото познавам отдавна, но може би чак сега привлече вниманието ми по този начин. Той ми е колега от университета. Аз съм малко по-голяма от него, тъй като ми се наложи да прекъсна за 3г. и може би точно това е причината поради която АЗ го привличам толкова много. Не веднъж или два пъти ми го е казвал в прав текст, но все не съм му обръщала внимание, докато... Един ден пристъпвах леко назад между чиновете, докато говорех с една колежка, когато усетих, че се блъскам в някого. Обърнах се бавно и той ме гледаше от високо със зелените си очи. Телата ни буквално бяха притиснати едно в друго, докато се завъртахме бавно, така че аз да продължа към вратата, а той към вътрешната част на залата. Висок около 190см, черна коса, както вече споменах - зелени очи (като моите :), спортен тип, симпатяга... На всичкото отгоре живеем в един блок, но има причина поради, която нищо не може да се случи между нас (предполагам повечето се досещат каква е).

Та фантазиите ми с него са няколко. Сега мисля да опиша една от тях.

С компанията решихме да посрещнем студентския празник на хижа. Събрахме се около 20 души. Някой пътуваха с влака, други с кола. Аз за съжаление претърпях малък инцидент, който забави тръгването ми. Добре, че Пламен предложи да ме изчака, за да пътуваме заедно с неговата кола, иначе не знам как щях да карам сама до планината и то с тази стегната превръзка на ръката.
Пътищата бяха добре почистени, но все пак времето за пристигане се удължи заради сезона. Парното в колата му беше усилено и се чувствах добре. Съблякох якето си и си отворих кенче бира. Радиото свиреше тихо, за да можем да се чуваме. Забавлявахме се и се смеехме по пътя. Постепенно шегите ни започнаха да стават малко по-сексуални. Разменихме си няколко сластни погледа и докато се усетим вече бяхме пристигнали.
Колегите знаеха защо ще закъснеем и няколко приятели ни посрещнаха пред хижата с въпроси какво точно се е случило, добре ли съм и имам ли нужда от нещо. Пламен ми помогна да облека якето си и заедно с неговия сак взе и моя. Влязохме вътре. Къщата беше голяма и просторна, модерна и добре обзаведена, с камина в общата стая, която беше отдавна запалена и парно във всяка спалня. Двете ми най-близки приятелки ми бяха запазили легло в тяхната стая. Не разбрах Пламен с кого ще спи.
Вечерта вървеше много приятна и весела, малко шумна, но какво се очаква от едни студенти на 8-ми декември. С Пацо бяхме седнали един до друг. Забавлявахме се с другите, говорехме си само двамата, танцувахме, пиехме смеехме се. Понякога усещах как ме гледа, докато говоря с някой друг. По едно време станах, за да отида до тоалетната. Опитах се за измия някак здравата си ръка, така че да не мокря превръзката на другата, когато вратата се отвори и влезе той. Приближи се и каза: "Нека ти помогна." Хвана нежно ръката ми и бавно я разтърка с течния сапун, после я изплакна и подсуши с хартия. Сърцето ми забърза, исках да го целуна, но нямах смелост да го направя първа. Тогава той ме хвана през кръста и ме придърпа към себе си: "Знаеш ли от кога си мечтая за това?" Не се наложи да прави друго. Обхванах врата му с ръце и страстно се целунахме. Завъртя ме с гръб към станата и ме натисна на нея. Ръцете му ма мачкаха и притискаха към тялото му: "Ох, ако знаеш само какво ще ти направя..." Отблъснах го като казах, че сега не е момента и излязох от тоалетната. Седнах на мястото си, а след малко се върна и той. Настроението на масата се запази с малката разлика, че лявата му ръка почти постоянно бе върху крака ми или нежно докосваше пръстите на ранената ми ръка, едва показали се изпод бинта. Един по един колегите започнаха да се оттеглят. Слънцето вече се показваше, а на масата освен нас имаше още няколко души. Накрая и аз реших да си лягам. В стаята двете ми приятелки отдавна спяха. Легнах си и бързо заспах.

Започнах да се пробуждам леко и с неудоволствие. След малко разбрах, че причината да съм будна е нечия ръка, галеща ме по лицето и косата. Докато осъзная какво точно се случва Пламен вече се беше намърдал под завивките при мен. Погледнах към другите две легла, бяха празни.
- Ти нормален ли си?!? Ами ако някой влезе?
- Ранобудниците са вече на разходка в града, а тези, които все още спят, съм сигурен, че още дълго няма да могат да се надигнат от леглата...
Ръката му бавно започна да ме гали по бедрото, корема, нагоре към гърдите. Не издържах на удоволствието и от устата ми излезе сластна въздишка. Притиснах тялото си в неговото, а устните ни се сляха в целувка. Той ме преметна с лекота върху себе си и застана седнал в леглото. Съблече тениската ми, а гърдите ми застанаха точно срещу лицето му. Впи устни в зърното ми. Аз вече се бях подмокрила. Усетих, че с едната си ръка ме хваща за дупето и леко ме повдига нагоре, докато с другата отмести дъното на бикините ми, така че котенцето ми да се открие. Докосна ме едва-едва с пръстите си, за да провери дали съм достатъчно мокра, за да го поема и след секунда усетих как ми го вкарва. Направи го плавно, но докрай. Усещането беше невероятно. Започнах бавно да се движа върху него, докато езикът му продължаваше да играе по върната ми. Силните му ръце обхващаха дупето ми и ми помагаха с ритъма. Ставаше все по-бързо и по-бързо. Оставаше ми малко, докато свърша, когато той ме повдигна и обърна по гръб на леглото. Усетих езика му на най-чувствителното си място. Беше адски палав върху клитора ми, лижеше го, смучеше го. Усетих, че ще свърша. Хванах главата му с ръка, гръбнакът ми се изви назад и цялото ми тяло се разтресе в мощен оргазъм. Още не бях се съвзела, когато той се премести нагоре и рязко ми го набута... целия! Започна да ме клати много силно:
- Не издържам повече! Искам и аз да свърша!!! - прошепна на ухото ми след няколко минути.
Вплете пръсти в косата ми и я опъна назад, така че шията ми да се оголи. Усетих зъбите му по кожата си. Това направо ме подлуди и забих нокти в гърба му. Свих краката си още по-близо до тялото, за да може да проникне колкото е възможно по-дълбоко. След секунди топлата му сперма ме пръскаше по корема. Отпусна се блажено върху мен и положи глава върху гърдите ми, а аз нежно го галех по главата.
Щом излязох от банята и се облякох слязох в общата стая. На масата ме чакаше кафе и една прегоряла филия с масло. Поне се беше постарал... Изведе ме на разходка и се разбрахме, че това няма да е последният път, в който ми показва страстта си!

Жана

1025.   Моята най-мръсна фантазия - Представям си как прониквам в тясна и влажна дупка. За да съм по -конкретен - в пещера. Първо се намокрям от подземната река, после се набутвам в най-гъстата кал из галериите, че да лепи по-хубаво по дрехите. Така неуморно цели 8 часа, напред, назад, докато се и препотя. После се прибирам право вкъщи - у Перник. Отварям врата и поемам с калните ботуши по персийския бял килим към спалнята, на черджето тип "кожа от тигър" правя допълнителни шарки, размер 45 номер. А в спалнята ме чака жената, само по фино бяло копринено бельо, легнала върху бял чаршав. Пие бяло вино и ме гледа с мръсен поглед на лемур. Свалям каската и пещеризона и оставам гол, а тя ме пита със задъхан глас: "Искаш ли секс". Аз й отвръщам: "Къв секс ма, кифло, почвай да переш! " (ПещернякЪ)

1027.   Секс фантазиите са едно, а реалността е нещо друго. Но определено фантазиите са по-приятни.

1028.   №1021, воайорствам, душо. Събирам преживявания… такива работи. Нямам желание да пиша и ми е тъпо да ме наричат лидер :) Плам, страшно надървящо пишеш, но предполагам няма нужда да ти казвам :)

1029.   Здравейте и от мен! Моята фантазия е следната, все още съм девствена, но това не пречи.. надявам се.. И така.. пренасям се.. Хм.. гореща лятна нощ е, аз съм облечена съвсем оскъдно, панталонки прилепнали по-тялото, потниче, косата пусната, току-що излезнала от банята и ухаеща на свежест, а под панталонките съм по-без нищо.. т. е. голичка.. Звънва се на вратата и приятелят ми ме чака, ще излизаме разбира се.. Усещам парфюма му, много приятен, леко тежък, мъжки аромат, само от него ме побиват тръпки и вече си ни представям опрели един до друг тела и впили устни.. Той ме поглежда с онзи негов толкова нежен поглед.. ммммм, ще го схрускам. Така.. вече сме навън и се държим за ръце, времето е толкова приятно.. лек ветрец гали косите ми, усещам топлината на ръцете му и ми е страшно готино. Къде ще ходим? , пита ме той.. Мии не знам.. кажи ти.. Ами и аз не знам.. ако искаш да седнем на пейката в парка.. Ми добре, да седнем. Вече сме седнали един до друг и гледаме звездите.. Той ме поглежда и ми казва-много си красива тази вечер, целуваме се толкова нежно и същевременно страстно.. усещам се леко влажна.. защо ли искам точно тази нощ да го направим.. това е нощта, нещо вътрешно ми го подсказва. Виждам в неговите очи същото желание, той разбира се знае, че ще ми е за първи път, но още не сме определяли кога, как и т. н... та нали трябва да е спонтанно. В парка тази нощ няма и мн хора, тук-там, а ние с приятелят ми ще постоим още. Ето, че вече сме сами и се разхождаме, тогава той ме допира до едно дърво, за да ме гушне и целуне, впил пръсти в косите ми, целува ме дълбоко.. как само ми харесват неговите целувки.. Както си се целуваме, изведнъж ръката му тръгва към ципчето на панталонките ми.. ммм, нима ще прави това, което така ми се искаше.. Ммм да, поглеждам го леко смутено, това го възбужда май.. и ръката му е вече в панталонките ми.. Но мило, ти си голичка.. Ми да, отговарям аз.. Е явно е от горещината.. Кимвам с глава, а ръката му е толкова нежна с онова малко топченце.. да, моето клиторче, усещам че възбудата и на двама ни расте, той се допира в мен и.. мъжеството му е твърдо, това ме побърква.. Миличка, казва ми той, искаш ли да го направим? А няма ли да ни види някой? , питам аз.. М не, виж че няма никой вече. А желанието в мен расте и чувствам, че го искам.. Ами добре.. Лягаме на тревата, толкова е приятно, хладничка е и леко влажна от поливането, в една от градинките сме.. целуваме се, той е върху мен, гали ме навсякъде, а аз гледам звездите.. красиви са, всичко е прекрасно, не съм си го представяла по-добре. Леко ме заболя, но болката е сладка и ми харесва, а той е невероятно нежен и не спира да ме целува и гали, обичта ни е сякаш сливане в едно цяло, завинаги, душите и телата ни.. вече сме отдадени напълно един на друг, няма по-щастлива от мен, а той сияе, че ме е направил жена, неговата жена.. Това е, дано ви е харесало.. Не е кой знае какво, фантазията ми не е мръсна, а по-скоро нежна, но исках да я споделя с вас, мерси за вниманието. :)

1030.   Наистина защо точно лидери?! Аз съм написал само една фантазия в три части. Специално позагубих желание за писане след онази разправия как сме пречели на хората, които не могат да пишат по литературно. Ето и сега се вижда, че в темата реално няма повече на брой фантазии, даже обратното. Липсата на по литературно написани фантазии не е увличила броя на пишещите фантазии, даже точно обратното се получава. И е нормално да е така. Все пак фантазиите на един зареждат някой друг и той да напише и.т.н. Както и да е. Като ми дойде музата за писане, ще напиша една. Плам, ти не беше писала скоро. Но както винаги пипеш с твоята добре развита фантазия. Гледам и още много хубави фантазии са се написали последните дни. Продължавайте в същия дух :) . Мъжете наистина, като че ли по малко пишат в темата.

K-Man

1032.   М 24
Моята фантазия май съм я осъществил, да спя с по възрастна жена от мен, бях на 22, а тя на 42. Пишехме си в един сайт общи приказки и тя няколко пъти вметна- да ти папкам ошите и аз все и казвах- еми айде де. Та един ден излезнахме в центъра на кафе, хапнахме, пихме кафе и тя имаше още свободно време и решихме да се помотаме още малко и ме пита къде ми се ходи и аз и казах- айде в нас да те видя как ще ми папаш ушите. Засмя се, но въпреки това отидохме към нас, защото беше адската жега навънка, а тя омаше поне 4 часа свободно време. Направих и кафе, пусхан климатика и продължихме да си говорим, но на нея пак и беше топло, а беше по порник и дънки. Личеше си че има малко дупе(похвали ми се че носи дънките на дъщеря си). Докато си говорихме все скъсявах дистанцията и почнах да я галя по крака, но пак и беше топло и ме помоли за моя тениска, да се преоблече, даже май си взе и душ преди това, не си спомням вече. Неусетно я селухах, тя ми отвърна, почна се с натискането и се стигна до секс.
Но нещо се заражда друга фантазия в мен с едно момиче с което си пиша, тя е доста разкрепостена и не се срамува да напише това което иска, а то е да ме гледа как пикам и после да ми го налапа и да ми прави свирки. Мисля да осъществя тази нейна мечта

1035.   №1029, и какво е "мръсното" в твоята фантазия? По-романтично, нежно и красиво нещо между двама души трудно мога да си представя.
Браво!

1037.   Имах една състудентка, която ме харесваше и аз я харесвах, но имахме различни компании и в крайна сметка не се събрахме. Разбрах, че е женена и си представям как се виждаме някъде случайно, тя е бременна. Поканвам я у дома и тя се съгласява. Чукам я и се празня няколко пъти в нея.

1038.   И аз имам една фантазия. Искам да правя секс с авторката. Влюбен съм просто в това момиче. Препрочел съм 100 пъти, всичките й коментари, не само тук, а навсякъде в сайта.

Представям си я страстна жена, много умна, забавна.. стройна и гъвкава, с която е приятно всичко.

Мечтая си за свободата, която тя дава. Толкова е пряма. И съм сигурен, че е от жените, които няма да ти обърнат гръб и да трябва да ги бориш, за да получиш малко ласки, а ще си иска, ще се увлича и тя в игра, ще съблазнява.

Плам, нееднократно в сайта съм виждал, че не одобряват начина, по който директно посочваш едно или друго, но това, което ти имаш, аз наричам свобода. И тя възбужда, момиче, защото предразполага към споделяне.

А темата ти е върха.. и има 1037 доказателства за това.
Пиши по-често. Чета с най-голям кеф!

И искам да ти кажа - мъжът ти е най-щастливото копеле на света. Не можеш да си представиш как само му завиждам.

ПС Моля, публикувайте коментара ми. Това не е опит за запознанство, знам, че сайта не позволява такова нещо.

1039.   Аз съм най-малката от тук, поне така мисля. Е, аз съм на 14. Имам си приятел, но е с една година по голям от мен. Излизаме от 2 години. Той знае, че съм девствено. Но проблема е, че той живее в друг град вече. Както си говорихме, той започна да ми говори мръсотии и аз се възбудих , после като се целунахме по камерата си легнах. Сънувах, че аз и той сме в кухнята, аз правя палачинки а той е зад мен и ме целува и правим груб секс :3

1040.   992 фантазията ти беше много интересна! Ще може ли и продължение? :)

1041.   1039... ходи си играй с куклите!

1042.   Здр ! Отдавна не съм писала и се върнах за доза удоволствие.

Но първо ще се похваля, че вече не съм девствена ! :Д

От предишните ми фантазии знаете ,че се пиша мазохист. Е , ето ви нещо по-садистично от моя страна.
Бях гледала онзи НЕВЕРОЯТНО извратен италиански филм на П. Пазолини (Salo or 120 days of Sodom) дето ако имаш слаби нерви или стомашни проблеми , не бива да го гледаш !:Д
Само за протокола , филмът е на остовата на сексуалните извращения и пагубното положение в Италия по времето на Бенито Мусолини. Няма да изпадам в подробности , макар че мога да кажа доста.
В него има доста брутални сцени и една от тях най-много събужда садиста в мен. Сцена , в която няколко млади момчета и момичета са вързани с нашийници и вериги и лазят голи по земята , като кучета. Карат ги да лаят и да се унижават ,нямат избор. :Д
Та , понеже има едно момиченце в реалния живот, дето яко ме изнервя , обаче има хубаво тяло , ще споделя садистичната си фантазия с нея.

Представям си , че имам слуги , които ми водят същата тази мацка , гола, ама чисто гола и вързана с нашийник като кученце. Има даже и наморник. Вярно , тялото й е перфектно- хубави крака,тънка талия, средни цици и оформено дупе, макар да не съм я виждала чисто гола. Мацката е супер на външен вид, обаче е много тъпа и за това предизвиква в мен желание да я унижавам и да бъда брутална кучка с нея.но това е само фантазия де.

Та , представям си как ми я водят за каишка ,а тежкият наморник стяга личицето й и то се зачервява. косата й е вързана на 2 опашки,които весело се люлеят , докато пълзи по пода , гримът по лицето й е размазан от сълзи , но знае, че ако ще ми хлечи , ще има бой ! Веригите весело подрънкват , а нашийникът и наморникът така я стягат , че очичките още малко ще изскочат от кукленското й лице.

само при вида на голото й тяло , клиторът ми започва да пулсира и усещам , че се подмокрям. Унижението , което тя вече изпитва, пълзи по нервите на тялото ми и ме кара да настръхвам от сладката извратена власт. Хубавите й цици се полюшват леко , докато лази на четири крака , водена с верига , а перфектният й задник би надървил дори и обратен. Зърната й са настръхнали като при възбуда ,но малката кучка знае, че е обречена.

Приближавам се до нея , четейки невероятното унижение в очите й и желанието да избяга. Свалям наморника от лицето й , заставам на колене пред нея и започвам да я целувам с език. Малката кучка се опитва да ме хапе , но болката само още повече ме възбужда.
Изправям се и й заповядвам да лае като куче и да прави физиономийки .Тя знае, че няма друг избор и започва доста добре да играе ролята си. започва да извада звуци и да имитира послушно псе , а това направо ме побърква.
Клати сладкото си дупе като кучешка опашка , циците й направо крещят да ги стиснеш , а обръснатото й путе все едно шепти "скъсай ме от секс !"
Това ме забавлява ! Усещам , че на малката курва й харесва да се държат с нея като боклук , обича да я унижават. Ще я накарам да изпита удоволствие от унижението и унижение от удоволствието !

Докато тя играе ролята си , в стаята влизат десет момчета , които ведната се надървят при вида на голото й телце. Нареждат се в кръг и свалят панталоните си.
нареждам на малката кучка да започва да духа на всеки един от тях по ред ,но без да хапе , защото в противен случай останалите ще я изчукат отзад !

Мръсницата послушно започва да изпълнява заръката и тръгна на четири крака към надървените пениси. Започва да доставя мръснишко удоволствие на драгите изнасилвачи , да им духа като проститутка , да им лиже топките и да смуче като близалки всеки един от надървените им членове.

Наблюдавам с най-голямо удоволствие моралното падение на тази кучка и леко разстривам котето си през панталона. Вече съм невероятно влажна , но не смея да бръкна .

Малката мръсница остава без въздух, докато изработва загорелите пичове , които най-нахално й нахакват до гърло пенисите си и стискат сочните й цици.

След като вече всички са минали през устата й, заповядвал на момчетата да легнат, а следващата задача на моята кучка е , не да се остави да я чукат като курва , а тя сама да изчука всички загорелковци , като долна уличница.
Разбира се тя няма избор , за това отново се устремява на четири крака и започва да се ниже подрет на всички тях.

През цялото време наблюдавам униженията , на които подлагам мръсницата и вече не издържам и започвам да се търкам.

След като ми омръзва да я измъчвам , заповядвам да я сложат да си легне с нашийника и наморника , а аз и най-сладкият от изнасилвачите отиваме в моята стая , където ме скъсва от секс цяла нощ.

Да , невероятно извратена съм ! Дано на никой не му се падне да ми е секс играчка ! :Д:Д:Д:Д

Давайте мнения, мисля, че това ще е култово !

Момиче на 17

1043.   Супееер! 1042, фантазията ти ме надърви много сериозно :)))
Сигурна ли си, че си на 17 години? Звучиш ми доста зряла)
Поздрави

1044.   Момиче на 17, вече не съм фен на Погледни. Като видях каква е авторката ми се отща да го чета.

1045.   Моята най-тъмна фантазия е в стил БДСМ тоест да ме вържат на леглото и да ме ч***т :ДД

Иначе имам и друга фантазия, но тя съвсем не е мръсна затова няма да я споделям. Дори и да ме накарате никога не гледам назад и щом вече съм влизала в тази тема то едва ли ще го направя пак ;) целувки :**

1046.   до 1042. много ми се ще някоя като теб да ми се падне. много ме възбужда фантазията ти, но от стила ти на писане съм сигурен, че си момче

1047.   Мечтая си да правя секс с жена която адски много ще ме подлуди в леглото! Първо да я разцелувам навсякъде докато стигна до гърдите където нежно да оближа зърната и и да слизам надолу и надолу нежно докато не започна да я галя с езика си по нейната путка и да си играя с клиторчето и!
Когато вече е достатъчно влажна, искам да и го мушна бавно и постепенно да забързвам!
После искам да я обърна и кучешката като съм я хванал за косата или ръцете!
Искам да я завържа след това за да усетя че контролирам нещата и да почне да ми ближе пениса и да ми достави адски страхотното удоволствие!
След това искам да и го мушна в задника, където да се отпусна и да не си вадя пениса преди да се изхвърля и да усетя как спермата ми прониква в нея а аз усещам блаженството от невероятното преживяване!
Обичам ви дами, всичко във нас ме кара да полудявам!!!

1048.   1044, ти ме изумяваш! :Д:Д:Д

Момиче на 17

1049.   номер 1046, момиче съм, наистина

1050.   Момиче:
- Gang Bang! Това е едната ми фантазия ;п
Другата ми фантазия е с точно определи две момчета. Най-добри приятели са си. Спала съм и с двамата. Ъм фантазията ми е как за отмъщение ме заключват в стая с една огромна спалня и ме завързват. Единият започва да ме чука на задна и да дърпа косата ми, да хапе вратът ми, а другият да си го трие в гърдите ми, да си го вкарва в устата ми и т. н. И двамата да са около мен, по мен, в мен, да ме докосват, да съм тяхна и те да са мои. Толкова са хармонични и секса с двамата е в двете крайности и мисля, че ако се събере на едно легло, по едно и също време ще се получи незабравимо изживяване. Мечтая си го от много време, но или трябва да чакам една година, ако успея да ги навия или да изгоря фантазията ;д

1051.   Ето ви една по-романтична фантазия, повлияна от реалността.

Представям си, че съм на романтична вечеря с моя приятел за 18-тия ми рожден ден. Всичко е точно, хубав ресторант с музика, гледка край езерото. Аз съм в червена сатенена рокля, а той е облечен в черен смокинг.
вечерята минава идеално и след това се отегляме към хотелската стая, в която има изненада за мен.
Преди да прекрача прага на стаята, той слага черна превръзка на очите ми и ме повежда вътре. След малко маха превръзката и пред мен се разкрива невероятна гледка- стаята е цялата посипана в бели и червени листчета от рози и е украсена с ароматни свещи в полумрака, леглото е със сиви сатенени завивки и също е посипано с рози, а на възглавничката лежи сладко плюшено мече, прегърнало кутия с шоколадови бонбони и бутилка шампанско. Направо се разстапям, толкова е приказно!
Той започва да ме целува по врата, докато ме гали, а коленете ми умекват. Бавно разкопчава ципа на роклята ми и сатенът се свлича по тялото ми. Оставам по бельо. След малко разкопчава сутиена ми и започва да масажира зърната ми.. Отиваме до леглото и Той ме полага да легна, докато ме целува по врата и гали гърдите ми. Запова да ги смуче и да си играе с тях. Розовите листчета галят гърба ми, докато той ме целува навсякъде. толкова е нежен.
Слиза надолу и сваля бикините ми. Започва да ми прави френска любов, докато аз сама масажирам зърната си и се гърча.
След като се увлажнявам, разстрива клитора ми с пръсти и ги подава, за да опитам сама от себе си.
Вече и двамата не издържаме, той се съблича набързо и ляга при мен. Докато го целувам диво, се качвам върху него и се нанизвам на члена му. Започвам да го яздя внимателно, защото още ме боли при секс, а той гали гърдите ми и се наслаждава на движенията. Вече започвам да свиквам с чувството и ставам все по-бърза.
После той ме обръща мисионерската и го правим известно време така, а след това се обръщам кучешката и усещам как целият прониква вмен, докато стиска циците ми.
Накрая свършваме в мисионерската поза и заспиваме гушнати. :)

Момиче на 17

1052.   Ето моята фантазия:
Каня приятелката си на романтична вечеря на свещи у нас. Стаята е пълна със свещи и светлината еротично отблестява в стените и хвърля игриви сенки на всякъде, а благоухания се носят от всякъде. От спалнята приглушено се чува уредбата с диск на chillout. Предупредил съм приятелката си че случаят е специален и тя се е облякла фантастично, със тъмно червена рокля със гол гръб, ярко червило, дебела очна линия и красива непретенциозна прическа, а аз съм облечен със скъпа копринена риза и официален панталон. Вечеряме нещо леко и водим спокоен и непринуден разговор. Съобщавам и че ще пътуваме за Париж а тя изпада в еуфория и започва да прави планове и да изчислява всичко от рано по женски :). След като еуфорията стихва и сме си поговорили на дълго и на широко за пътуването, аз насочвам разговора към по интимна сфера. Приятелката ми е скромна и срамежлива що се отнася до сексуалните въпроси, винаги оставя аз да водя парада, но зад привидната и срамежливост се крие една много сексуална и страстна тигрица която е готова на всичко за мен и която изживява всичко което правим по един космичен начин. И така. Аз започвам да и разказвам колко възбуден съм бил през последната седмица в която не сме се виждали, и как периодично съм мастурбирал (без да свършвам) с прашките които ми е дала последно, след което хващам нежно ръката й и я поставям върху набъбналия ми през панталона пенис. Тя остава за миг като хипнотизирана, галейки как надървеното ми парче се очертава през дрехата, но в следващия момент се осъзнава и успява през дъх да промълви : - О мило ако знаеш как ми се иска да го направим, ноо.... , знаеш че съм в цикъл!
: - Значи е време да разчупим някой стереотипи. - Й кзвам на ухо и прокарвам езика си от него към шията.
:- Сигурен ли си, че нямаш проблем с това - Ме пита тя, а аз нежно я целувам с най - страстна целувка в устата, след което я вдигам на ръце и я карам към спалнята където я поставям на леглото и се отправям към другата стая. Тя ме гледа леко недоумяващо след като се връщам с малка кристална чашка за ликьор, пълна със странна гъста бяло- жълтеникава течност.
: О Боже!!! - Успява да промълви тя преди да запуша устата и със страстна целувка. Целуваме се дълго и страстно, после бръквам в чашката със сперма и намазвам устните й. Тя вече е много възбудена и облизва лакомо устните си гледайки ме със сластен поглед. След няколко намазвания на устните, смъквам презрамките на роклята й и намазвам едното й зърно с гъстия еякулат, а после и другото. Коравият ми член се търка във жадната й писа, и аз усещам влагата през фината материя на роклята й. Тя започва буквално да скимти и да вика с глас на малко момиченце - : ДАА да миличък, намажи ме на всякъде. Усещам семето ти... как се втвърдява и ме опъва.
Изсипвам част от спермата в устата й а тя жадно го поглъща и се облизва за да ми покаже че това много я възбужда. Аз едва издържам да не разкъсам роклята и да я скъсам от чукане, но се стремя да бъда бавен и методичен за да е пълна ескалацията. Бавно смъквам роклята и и пред мен се откриват фини прашки който едвам поддържат подгизналата от кръв и вагинална течност превръзка. Свалям й гащичките заедно с превръзката и оставам без дъх пред гледката на изящното и путе, а то е омазано с кръв, като малка устичка омазана с черешов сок, на места има бели струпеи от вагинален секрет. Тя сякаш започва да се притеснява от вида си там долу, и аз мигом забивам езика си и бавно и дълбоко започвам да го прокарвам по котето й. Лижа я продължително и страстно със цялото си сърце, по всички начини във всякакви темпове. Усещам металния вкус на кръвта смесена със вагинална течност, поглъщам всяка струйка от нея, заедно със белите струпей. Усещам горещината на тялото й, съкращенията на мускулите й, наслаждавам се на гърчовете й, на миризмата й, на замрежения й поглед, и не на последно място на силните й стенания. По някое време тя изкрещява- :
НАЧУКАЙ МИ ГО, моляте мило искам те в мен.
Учуден съм от думите които използва, но аз влизам в роля и и казвам -: Приготви се да ти го нанижа малката! Събличам се на бързо и заставам върху нея. Члена ми е надървен и готов. Вкарвам леко главичката. Тя изохква и ми казва да продължа. Усещам как влажната и вагина се опъва до своя предел. Питам я дали боли, а тя ми казва че боли, но и е много хубаво и ме подканва да продължа. Вкарал съм го едва до половината но вече усещам че опира в шийката на матката. Тъкмо започвам да й го набивам, и неочаквано за мен, тя избелва очите и започва да се гърчи неистово. Вагината и започва да пулсира и да се стяга и тогава усещам напиращата течност да облива члена ми. Удоволствието е и за двама ни. Разтърсена от силния оргазъм, тя остава безмълвна. Членът ми е целият в кръв и аз отивам до банята да се измия. Като се връщам, тя ме прегръща силно и ме целува нежно. Прекарваме следващите петнадесет минути в гушкане и целувки. Преплели пръсти едни в други започваме нежно да правим любов. В един момент аз казвам, че е време играта да загрубее и взимам чашката със спермата, и започвам да засипвам с нея путето и анусът й. Останалото количество изсипвам в устата й. Спермата и менструалната кръв предават на пичето й страхотен вид и аз качвам краката й на раменете си, повдигам таза й и започвам грубо да набивам дебелото си парче в нея. Тя крещи и вика: -Ти си лош, ти си много лош, груб си. ;- А аз и казвам :- Не миличка аз съм добър и много те обичам, но ти беше много непослушно момиче и сега батко ще накаже лошото момиче.
Чукам я дълго и бавно. И двамата изпитваме блажена болка от ударите на издутата глава на члена ми в матката й. Накрая тя не издържа и свършва. Аз продължавам да и го набивам като обезумяло говедо докато тя се наслаждава на финала си. След като усещам че ми идва, аз го изкарвам, и изчаквам за момент да ми мине превъзбудата. Тя ме пита :- Не искаш ли да свършиш.
Аз и казвам че искам, и тогава тя започва със перверзен поглед да ми лапа омазания с кръв чеп. От време на време я хващам за косата и й се изплювам в гърлото. Сякаш не съм на себе си. Възбудата ми започва да ескалира и заедно с това ставам груб и извратен. Карам я да си търка и разтваря путето с пръсти и се наслаждавам на гледката. Накрая хващам тила и и започвам с мощни тласъци да си го набивам дълбоко в гърлото й. Тя започва да се дави, а очите и се насълзяват, но знаейки че ми е хубаво, понася всичко. Не минава много време когато мощна струйка сперма се отделя в гърлото и. Тогава аз го изкарвам и тя на пресекулки успява да си поеме въздух, докато членът ми я пръска със силни струй гъста сперма, по цялото лице, докато лицето и не се покрива почти изцяло.
Хареса ли ти мило? - Ме пита тя със затворени очи, докато спермата се стича по тялото й.

Е това е фантазията ми, а може и да съм я преживял и да ви я рзказвам като фантазия. ;)

1053.   Друга моя фантазия е как, докато чукам моята приятелка, и сестра й ни гледа от някъде. Аз да знам че ни гледа, но да се правя, че не знам и да й спретна хубаво представление, а тя гледайки как чукам сестра й в най различни пози, да мастурбира и да свърши.

1054.   Жена на 30
Цяла седмица чета коментарите към тази тема, но поста на 23 е върховен. Много чувствен и детайлен, сигурно нямаш приятелка? Не искам да се подигравам, напротив, такива момчета правят чудеса с жените. Мога да позная, че не си правил секс поне до 22 години. Само несбъднатата мечта звучи толкова силно. Толкова хубаво го описваш, че много жени ще те желаят. (: Имам чувството, че си от женкарите с влажните погледи, заглеждащи всяка извивка на жената, всяка част от тялото й. Сигурна съм, че любиш като бик. Имах един колега, който не беше виждал гола жена до 27 годишен. Разказвал ми е, че искал много да целува, много да гали, ама самичък милия. Слушах го в захлас, но разправяше че го отбягвали, защото усещали голямото му желание. Вече се запознахме с първата му приятелка, която горе-долу е симпатична, тя споделя интересни неща за него. Бил първият мъж, с който се чукала и не спирала да стене за още. На нея се пада пети, а на него първа. Гледаш ги стеснителни смотльовци, ама любят бе, любят.
Много момичета си харесват чичковците, пък я гледай какви загорели сладури имало. Ех, момичета, тихите води са най дълбоки, а ние всеки ден ги подминаваме по улицата. Хубавите плодове прасета ги ядат. Има скромни момчета, ама Аууу ще ги изям!!! Красавци, красавци.
И като видя едно такова хубаво момче в автобус, като го питам за гадже, като ми каже че няма.. ММмммнооого се дразня. Кютуците ходят със стройните и елегантни жени, а тия сладурковци гледат отстрани. Много ми става жал. На една приятелка гаджето прилича на варена тиква в лицето. Шок и Ужас, ама си го харесва, защото е тъп и само купува подаръци. Иначе видях и други интересни постове, но първа награда за мен Номер23! Чудя се как не сте му поискали мейл. Аз вече си имам такъв и не си го давам за нищо!

1055.   Моята мръсна фантазия е: Отивам до магазинчето и някое момче ми прави знака да отида при него.. Вкарва ме в колата - отвличат ме. В една стая 3-4 мъже чакат да се събудя. Виждам че съм вързана... Започват 3-4 мъже едновременно да си го вкарват. Аз да крещя като луда.. Да ме ближат и да ми стискат гърдите и да ме изкъпят със сперма.. Всички да се спукаме от кеф.. После да ме оставят и като най - готиния си го вкарвал аз да скачам върху него.. да седна върху лицето му и да започне та ме ближе аз да стискам по силно и да си го търкам върху лицето му... После той да си вкарва пръста си после цялата ръка и да бърка.. После да им направя стриптийз... Жестоко да ми забият шамари по дупето... И така да живея цял живот ;д

1056.   До #135 определено трябва да се запознаем и изчукаме на Manson, но без участието на гаджето на майка ти ;)

1057.   1054, кажи по какво се познават жените като теб :)

1058.   Абе гонят ме тия дни само садистични мисли!

Ще напиша нещо като продължение на по-горната ми изродска история.

Такаммм. След като моята приятелка е крайно унижена или по-точно, принудена да се унижи и ни е позабавлявала предната вечер, на втората вече мисля да се ява като нещо повече от воайор.

Искам отново да ми я доведат гола на каишка. Ще я попитам как се чувства след снощното забавление, а тя ще ми отвърне с кучешки лай.
Още нищо не е свършило!

Тъй като се намираме в нещо като замък, вечерята се сервира в определен час и масите са големи и отрупани с деликатеси. направо като за пир. Всички ми се подчиняват и правят каквото кажа. Да, властта е сладко нещо! Особено сладък е преходът от жертва към палач, надъхана съм да си върна на всички садисти, които са се гаврили с мен и да си го изкарам на своята приятелка.

Така, вече е време за вечеря, една друга приятелка и няколко момчета сядаме на отрупаната маса, а "кученцето" е вързано за масата със сребърна верика, но този път няма наморник.
Отново е чисто гола и вече е попривикнала с ролята си на долна кучка.

Докато вечеряме, аз си бъбря нещо с другата приятелка, а момчетата наблюдават подигравателно "кучето" и подхвърлят мръснишки комплименти за тялото й и снощните забавления.
Всички се смеем на шегите, хвърляме й по нещо за хапване, за да не е гладна, а тя полслушно изяжда всичко и в знак на благодарност лае и "върти опашка".

Без съмнение всички момчета са надървени, но това не им пречи да ядат спокойно и да наблюдават малката кучка.

След като вече свършва вечерята, нареждам на слугите да заведат кучето в една от спалните и да го вържат за четирите крайника.
Те изпълняват казаното и съобщават.
След малко аз, другото момиче и едно от момчетата отиваме в спалнята, където ни заварва перфектното й тяло, завързано и безпомощно.
Хубава гледка!

Наморникът е сложен на лицето й за всеки случай.
Аз отивам на леглото и започвам да галя красивите й гърди. Страхотни са! Засмуквам едното й зърно и спускам ръка към п*тката й. Започвам да я разстривам и да смуча и другото й зърно.
Изваждам едно масажиращо пръстче и започвам да тормозя клиторът й.

Другото момиче и момчето се присъединяват и започват да смучат зърната й.
Малката кучка се превива, но не може да помръдне. Тялото й е в ръцете ни. Клиторът й пулсира, но аз нямам намерение да спирам.
Вземам един изкуствен пенис и започвам да й го вкарвам бавно и мъчително.
Нашите приятели вече не издържат и се отдават на орални удоволствия, докато аз тормозя малката кучка. Тя скимти и пъшка през наморника, но аз не спирам да вкарвам и изкарвам члена от нея. Изваждам го за малко и разстривам клитора й с него, а после започвам наново. Този път го движа по-бързо. Толкова бързо, че започва да й харесва. Усещам, че се приближава до оргазъм и това ми харесва, но точно преди моментът накулминация изваждам члена, бързо махам наморника и навирам члена в устата й. Момчето и момичето избухват в смях при тази гледка. Подигравателен и злобен смях. Но това не е краят на унижението и тормозът!
Започвам да я дразня отново с масажиращият пръст и се наслаждавам на безпомощните й движения. След това отново използвам члена и този път й разрешавам да си получи оргазма.
Идва най-интересната частт! Момчето, което е с нас в стаята, след секса с моята приятелка, няма търпение да си поиграе с малката кучка.
Разбира се няма да пропусна да воайорствам! :Д

Момиче на 17

1059.   моят фетиш е сатена.. представям си някоя секси мадама която е облечена в сатенени панталони без бельо, лижа и сладкото, влажно и набъбнало местенце, а тя стене от удоволствие

1060.   От 1054 до 1057

Няма как да се познаем, защото не откриваме начин и смелост, за да покажем пътят на истинските си желания. Всяка от нас ги има, но всяка си има страхове. Много зрели жени харесват младежи, повярвай ми. Тревожим се от хорските оценки.

1061.   мъж на 36г.
Моите еротични фантазии са свързани със жената, с която поддържам извънбрачна връзка (аз съм семеен, тя също е омъжена). Обичам тази жена и обожавам секса, който правим. Когато мисля за нея, въображението ми заработва и си представям, как правим тройка със друг мъж. Искам да я видя, как стене от удоволствие, когато другият си го вкарва в нея и я подкарва на равномерни тласъци, докато аз страстно я целувам. След това тя ми го налапва и ми прави перфектната свирка, а човекът я работи на задна... когато тя се разтресе от мощен оргазъм, аз и притискам главата, към своя член и се изпразвам във устата и, а другият свършва в нея и от двата и чифта устни потича топла и вкусна сперма, която тя обира с пръстчета и облизва с език. После се разменяме и тя духа но госта, а аз и го набивам във дупето, а на финала и правим садвич и отново се празним вътре, а след като ги извадим от нея, тя последователно изсмуква с уста, соковете и спермата, останала по членовете и на двама ни.

1062.   М 20

Хм ще споделя сега първата а по-късно втората фантазия, които ми идват в момента на ум. Причината е, че втората е по-дълга.

Такам... Качвам се в градския транспорт. До мен седи хубава девойка или пък прекрасна жена. Рандъм същество от женски пол на възраст 18-35. Автобусът е претъпкан и ние сме се наблъскали един в друг. Извъртам се леко, за да може задникът й да бъде пред мен. Само мисълта за това, което ще настъпи, кара сърцето ми да бие бясно. Старая се да съм спокоен и да оправя дишането си, за да не се издам. Тази жена ме възбужда, а това и чакам.... да ми стане. След като и тази фаза е завършена успешно, преминаваме на следващата. Допирам се до нея, така, че да усети възбудата ми... Тя не реагира. Започвам леко да се движа, и виждам, че тя няма против. Започват се и по-добри отърквания, докато не плъзвам ръката по задника й, насочвайки я към предните й части, тогава тя се извърта леко ужасеноа и доста възбудена... виждам възбудата в очите й, за това само й се усмихвам и я започвам да я галя отпред. Тя не знае какво да направи, седи, сякаш е вцепенена. Бръквам под дънките й и историята се повтаря. На нея й се иска да ми я махне, да ми зашлеви шамар и да си отиде.... Но не, не може да устои на това блаженно чувство, което изпитва в момента, само се оглежда някой да не ни види, като в същото време напипва члена ми и започва да го масажира. И понеже сме на задните седалки, освобождават се 2 места. Ние ги заемаме. Оказва се, че и двамата има още доста път да пропътуваме или един от нас просто си пропусна спирката и не иска да слиза. Хората в автобуса намаляват, всички, които са останали са на много по-предни позиции, а и никой не се качва. Усещам, как възбудата започва сама да контролира тялото ми, сякаш мозъкът е безсилен да се обади и да вземе дума. За това, енергично й свалям дънките, но до коленете. отметвам леко прашките й и клякам пред нея, за да бъда скрит и започвам да я лижа. А мацката има такава катеричка, че.. девствена да беше, нямаше да е толкова изящна.. Не е девствена. Засмуквам леко клитора й, прониквам с език в нея, а тя веднага се наостря и се навежда напред, което почти ме задушава, но някак си успявам да поема въздух, а може би и тя го усеща и ми помага да не се удуша. В тази макар и доста неудобна поза, аз се развихрям като тасманийски дявол. Започвам и с пръстче, като нежно целувам бедрата й, а по късно й надигам и блузката за да се насладя на коремчето й.... А тя започва да издава леки стонове, толкова леки, че чак един човек от предните седалки се обръща да види какво става, при което, тя доста умело изиграва, че й е горещо... След като получи оргазъм, ролите се сменят... Уви, стигнахме крайната спирка, шофьорът се обърна и каза, да слизаме...

1063.   До 1054/1060 от 1057

"Искал много да целува, много да гали", отбягвали го заради големия мерак… познато отнякъде, ама откъде ли… А това със зрелите жени е взаимно :) Пак хубаво, че поне един е извадил късмет с теб.

1064.   Моята май не е от най-мръсните, но за мен са важни не чак толкова действията колкото самите последствия от тях върху психиката на партньорите и не бих рискувала с нещо по-вулгарно, защото си падам нежна натура. Та моята фантазия е съсредоточена и върху обект с подобни предпочитания.
Аз и той сме в хотел покрай морето. На плажа, в ресторанта всичко е минало напълно нормално в голяма шумна компания и, когато се качваме в стаята аз отивам да си взема бърз душ. Излизам от банята с черно бельо от дантела и сатен. Той е в спалнята само по някакви шорти. Спирам на вратата на спалнята, а той ме поглежда и започва да прави бавни крачки към мен, когато стига до мен ме хваща през талията и ме дръпва рязко и силно към себе си. Аз го поглеждам право в очите строго и му изръмжавам през зъби кротко. Той не доумява какво се случва, за пръв път ме вижда такава. Аз го блъскам на леглото. Качвам се върху него поглеждам го дълбоко в очите и много нежно едва доловимо се усмихвам и докосвам лицето му. Изкарвам белезниците от нощното шкафче, които съм скрила без той да усети. А той все още недоумяващ какво се случва вдига ръцете си покорно без дори да го моля. Закопчавам го за леглото и свалям бавно сутиена си прилепям тяло към неговото, за да усети топлината ми и дъхът му потреперва. Спускам устни по лявата част на врата му и пак се качва нагоре плъзвайки нагорещения си дъх много бавно захапвам леко долния край на ухото му и прошепвам името му. Правя кратка пауза като отново отпускам дъхът си и му казвам "Искам те! ". Оставям го без нищо напълно гол пред мен, плъзгам гърдите си до члена му и точно, когато той ме гледа с умоляващ поглед аз се плъзвам рязко нагоре целувам устните му и връзвам очите му. Прошепвам в ухото му "Сега си само мой и те притежавам. Ще контролирам тялото и мислите ти. ". Взимам кубче лед и леко докосвам с него гърдите му след това го отделям и целувам с парещите си устни охладеното и така до пъпа. След това оставям кубчето и с вледенените си пръсти обхващам члена му той въздъхва от резкият хлад, но аз бързо го стоплям с устните си. Галя главичката му с езика си и накрая затварям плътно устни около него и го движа в устата си. Точно когато дъхът му спира аз рязко се отдръпвам. Заставам над него с дясната си ръка намествам члена му и се плъзгам бавно докато го поема целия в мен а през това време с лявата нежно прокарвам нокти по гърдите му. Прилепям гръд към него целувам вратът му, а той моя. Усещаме горещото тяло на другия, дишането му и съзнанието ни постепенно се замъглява. В края аз не мога да се контролирам, оставям драскотини по цялото му тяло и съвсем скоро силите ни се изчерпват. Краят ни обзема едновременно аз го допускам отново целият в себе си и усещам последните му конвулси. Свалям шалчето от очите му с едната си ръка и опирам челото си в неговото гледаме се очи в очи до самият край и за кратко след него. Освобождавам ръцете му и лягам отляво на гърдите му а с дясната си ръка преплитам пръсти в неговата и оставам с него така през цялата нощ. Без излишни думи или въпроси. Притихнали един в друг, в безопасност.

1065.   Понеже някой попита дали има начин да се намерим и в същото време да е съобразно с правилата на сайта. Се сетих за един начин.
Който има фейсбук, да си напише в името (a.k.a Nick ), като наместо ник си пише негов псевдоним.
И тук може всеки, който има желание в края на фантазията да си напише псевдонима.
Реално погледнато тук не се споделят никакви контакти, защото един псевдоним може да има всеки. само ние си знаем, кои хора също имат този псевдоним.

1066.   1061 - невероятна фантазия, подмокри ме.
Албена

1067.   М. 32г.
Фантазиите са ми доста, като се замисля...
Една от тях, която се сбъдна преди месец беше, че жена ми я чукат двама пред мен. Тя винаги е искала да опита с негри(заради размера), но в крайна сметка се получи с малко по -мургави гларуси от Поморие(продавачи на царевичка по плажа). Винаги съм знаел, че тази гледка ще ми хареса и се оказах прав. Все се спираха пред нас и викаха за царевицата и гледаха постоянно жена ми в циците(пече се само по долнище). Вечерта се чукахме с жена ми зверски и си обещахме, че ако и на другия ден пак се зазяпат и спират пред нас ще си дадем номера и ще видим какво ще се получи. Кактоси и знаехме, пак се спряха мургавелковците и директно има казах, дали искат да чукат жена ми пред мен довечера. Даже не се и смутиха, явно им се случва често, незнам. Обадиха се след час и им казахме в кой хотел сме. Дойдоха в уречения час, пихем водка, изкъпахме се един след друг.. Жена ми се изкъпа последна и дойде при нас гола. Мургавите се съблякоха(доста големи и дебели курове имаха.... единия каза, че си е блъскал парафин в главичката). Доста зверски я чукаха, тя така й искаше. Аз се включих най-накрая, когато вече и бяха пръснали дупето от чукане. Обещахме си, че ще го правим всяко лято... Непознати мъже... Никога може и да не ги видим.... нуди ллажове и така...

1068.   Много искам, след като сме яко възбудени с партньорката ми, тя да застане в единия край на стаята, а аз в другия и да и се изпразня на гърдите.

1069.   Здравейте м30
Прочел съм 80% от статиите, но моята слабост си остава Авторката ни и сериозният и конкурент мимиче на 17. Те присъстват на доста от фантазиите ми. Ще се опитам да наблегна в/у исканията на Авторката ни ("Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ")
Моля да ме извините за грешките, но от доста години не съм в БГи ми е малко трудно на кирилица
През един делничен ден, решавам да отида на нудистки плаж за да изравня тена си. След като поразпитах тук там научих за едно отдалечено и спокойно местенце. Напълних си хладилната чанта с бири и патрончета за обичайните разхлаждащи коктейлчета и се метнах на моето любимо кавазаки 1100кб. Наслъждавах се на мощния звук на двигателя, вятъра насълзяваше очите ми, а в съзнанието ми беше единствено, как ще спя цял ден на спокойствие, далеко от градската суматоха. След 20мин. бях на мястото. Плаж, дълъг около50/60м обграден с високи скали. Почудих се дали съм на правилното място, защото нямаше никой, но в крайна сметка бях доволен от спокойствието. Настаних се в средата на плажа. Постелих си хавлията, забих си чадъра, така че само главата да ми е на сянка и се запътих към водата. Морето беше както винаги перфектно гладко и бистро. След кратката баня се излегнах на хавлията по гръб и се унесъх. След кратко време в просъница дочух българска реч и се стреснах. В следващия момент усетих, че членът ми е еректирал от топлината на сланцето и се засрамих. Главата ми остана обърната на дясно и затворих очи. Женският глас приближаваше и вече ясно се разпознаваха думите:
–Да, тук съм вече и има само един пич с доста добро парче.
Последва кратка пауза и отново проговори:
–Как така? Целият плаж е празен, а аз да седна до него? Ще видим, а ти побързай.
При тези думи усетих силна пулсация в еректиралия ми пенис. Усещах погледа и в/у мен и последва втора пулсация. Продължих да лежа със затворени очи докато не чух подминаващите ме стъпки. Отворих леко дясното си око и пред мен се показа високата и стройна фигура на нашата Авторка. Висока около 175см с дълга, черна и леко чуплива коса. Гърдите и бяха испънали не толкова тясната тениска, а светло синята и поличка се подмяташе при движението на дългите и крака. Настани се достатачно близо до мен, както и беше заръчано. За отрицателно време заби чадъра си и постели огромната плажна постелка. Аз останах неподвижен и продължих да наблюдавам скришно само с крайчето на дясното око. Настъпи очакваният момент. Хвана тениската си с две ръце и бавно започна да я вдига на горе, докато ме обхождаше с поглед. Под тениската се показа дантеленият сутиен, който едва скриваше зърната на достатъчно големия и бюст. Обърна се с гръб към мен и сложи прилежно згъната тениска в чантата. Тя усещаше погледа ми макар и да беше с гръб към мен. Ръцете и се извиха отзад и разкопчаха сутиена, който с един замах беше хвърлен на постланото. Хвана полата и я смъкна на долу, колкото да се открие изпъкналото и дупе. Спря за секунда и отново я пусна надолу. Измъкна един по един краката си и я сложи при тениската. Съвсем умишлено се събличаше толкова бавно, доставяше и удоволствие да ме измъчва. Докато се обръщаше към мен забелязах големият, леко виснал от тежестта си бюст да се поклаща и затворих очи за да не ме засече. Усещах погледа и в/у мен и това накара пенисът ми отново да запулсира издайнически. Отворих отново окото си за да се насладя до последно от цялата тази разиграваща се сцена. Боксерките и се бяха впили и добре очертаваха всяка извивка. Хвана ги само с палците и ги издърпа на долу. Измъкна единият си крак и ги остави да се свлекът на земята. С лек замах ги испрати при сутиена. Седна, облегната леко назад с тежестта в/у ръцете, така че лицето и да е на сянка и разтвори леко крака с/у мен за да и се пекът бедрата, тъй като слънцето все още се намираше в моята посока. Бях възбуден предостатъчно, цялото ми тяло беше обляно в пот и се чудек как да стана, така еректирал за да отида в морето. И в този момент телефона и званна. Спокойна, че е на толкова хиляди километра от БГ и никой не я разбира, пусна разговора на високоговорител.
–Ало, какво става? каде си?
–Удрям един душ и тръгвам. до половин час ще съм при теб. Нещо ново?
–Не, само този сладур, който от както съм дошла се прави че спи, но нали си ме познаваш? Така се съблякох, че щеше да се побърка, а аз съм толкова възбудена вече, че ми идва да отида и да му седна отгоре. Такава свирка ще му извъртя, че няма да му оставя и капчица в слабините.
Вече не издържах и се изправих, стегнах добре оформения ми гръб от тежката физическа работа и се запътих към морето. Исках да и го върна за това мъчение на което ме подложи и се чудех как да я заприказвам, но да не е с онези истъркани лафове. Дори хладката морска вода не въздейства на възбуденият ми пенис. Излязох от водата и вперил поглед право напред, без да я поглеждам извадих цигара. Мокрите ми ръце намокриха камъчето. След няколко опита тя измрънка нещо на английски, което така и не чух. Обърнах се и видях високо протегната ръката и държаща запалка. Отивайки към нея долових дяволитата и усмивка. Приближих се повече от необходимото и хванах запалката само с палеца и показалеца, а останалите пръсти положих в/у неините.
–Благодаря, нямаше да посмея да ти поискам. –и леко се подхилнах
Гледах я право в пъстрите очи, изчерви се за секунди, беше онемяла. Наруших мълчанието и проговорих за да се освободи от сконфузената ситуация. Бях доволен от себе си.
–Не се притеснявай. –прошепнах аз и продължих.
–Изпадъл съм в доста подобни ситуации.
Тогава се появи онази дяволита усмивка на лицето и. Беше се освободила и вече расъждаваше трезво. Отлепих пръстите си и издърпах запалката преди да ме е изпреварила. След повторното щракване на запалката усетих маникюра и в/у гърдите си. Ръката и се плъзна на долу и обхвана с шепа слабините ми, дръпна ги леко назад и члена ми се насочи буквално към устата и. Прокара език по долната част на ствола и засмука главата с устни. Плъзна ръце на зад и обхвана задника ми, като заби нокти в него. Беше ми позната тази ситуация и само при мисълта какво следваше ме побиха тръпки по цялото тяло. Засмуквайки започна да го поема все по навътре, докато не опря. С лек натиск и малко усилие вече се намирах дълбокло в гърлото и. Поклати глава и я извартя на горе за да потърси доволният ми поглед. Очите и бяха насълзени. Удовлетворена от себе си го извади рязко търсейки глътка въздух. Започна да прави въртеливи движения с ръката си и засмукваше с достатъчна сила. Изправи се и застана клекнала прад мен с леко разтворени крака. Прокара лявата си ръка през гърдите си и я свали на долу за да гали вече набъбналия клитор. След няколко секунди усетих как потреперва тялото и. Наведох се и издърпах ръката и за да не ме лиши от удоволствието да вкуся от соковете и. След поредното дълбоко гърло вече щях да изригна като вулкан. Тя усети това и го извади от гърлото като неспираше да го засмуква. Тялото ми се разтресе и започнах да се празня с огромна сила. С темпото на пулсациите ми ръката и се предвижваше на горе и помагаше за истрелването на горещите капки. Хванах я за ръцете и я сложих да легне по гръб. Коленичих пред краката и и я обхождах с поглед. Докато правех това тя нетърпеливо галеше гладко избраснато местенце. Хванах я за прасците и заметнах краката и на горе, докато колената не претиснаха гърдите и. Прекарах една целувка по пъпчето и започнах своята обиколка с език. Навлажнявах го постоянно за да подсиля удоволствието. Целувах я навсякъде, езикът ми не спираше и обхождаше всяка гънка, само не и там където тя искаше. Опита се на няколко пъти да се намести, но аз бързо скривах езика си и получаваше само целувка. Накрая не издържа и ме хвана за косата, намести езикът ми на местенцето, и пое дълбоко въздух в очакване. Прокарах език по цялата цепнатина и нежно засмуках набъбналия до пръскване клитор. Притиснах силно езика си и започнах да правя въртеливи движения. След няколко секунди мусколите и започнаха да се стягат и отпускат, затова спрях и се насочих по надоло. исках да и доставя максимално удоволствие. Местенцето по надолу все още миришеше на сапун. Докато го обикалях с езичето и се опитвах да проникна в тясното и дупе тя отново сложи ръка на клитора си. Естествено не я оставих да постигне нищо. Мушнах показалец във влагалището за да го навлажня и започнах с кръгови движения да масажирам дупето и. отново засмуках клитора, и леко натиснах с пръст за да проникна един сантиметър в дупето, само колкото да разтворя и втората хълка. Тъй като беше достатъчно навлажнена и визбудена нямаше болка, дори и харесваше, защото се претисна леко надолу за по дълбоко проникване. Започнах отново кръговите движения с език и усетих как заби нокти в раменете ми. Хвана ме за косата и претисна лицето ми с бедра. Цялото и тяло се тресеше, а аз неспирах да засмуквам на пресекулки. В този момент се стреснахме от пронизителният звън на телефона и.
–АЛО, идваш ли?
–дааа, на паркинга съм. А този мотор негов ли е?
–Предполагам защото има каска.
–Леле никога не сам правила секс на мотор, сигурно ще е много яко.
Гласът наподобяваше 17 годишно момиче. Тя ме помоли да не се издавам, че съм българин, докато не се издъни и не я поставим в същата ситуация. АЗ се гмурнах в морето за да измия потта и да се разхладя и отново легнал на хавлията се правех на заспал.
следва продължение.... (ако има желаещи разбира се)

силни усещания и адреналин на макс

1070.   Здравейте, аз съм 992. Видях коментари 1022 и 1040 и се изненадах. Сигурно са от един и същ човек? Ама засрамете се, господине, то "фантазията" беше просто един майтап :) Не че това не е често срещано явление в интернет - детските да бъдат превръщани в истории, неподходящи за деца. Според мен това е супер смешно, но нищо повече. (събрала съм разни такива неща в ***, име ***) Ако 1040 иска продължение, най-добре да го напише :) И на мен ще ми е интересно.

Иначе искам да изразя възхищение към Авторката за тази тема, която явно предизвиква голям интерес. Отправям поздрави към всички пишещи и искам да им кажа нещо (дано не прозвучи нахално): радвайте се, че "най-извратените" ви фантазии са в голямата си част доста безобидни... Че не ви се налага да се питате "хлопа ли ми дъската?" и да мечтаете за неща, които в истинския живот биха довели до затвор, трайни физически увреждания, или смърт. Често ми се случва да имам такива фантазии, но никога няма да мога да ги споделя, анонимна или не. Само се чудя защо на мен ми се падна такава участ? Нали съм момиче? Защо, защо? *sigh*

Модератор: Информацията, която е редактирана, смятаме, че е възможност за осъществяване на личен контакт. Политиката на сподели.нет е да ограничава до максимум подобни опити.

1071.   Мъж 19
Искам много едно момиче да ми направи супер яка чекия и после да свърша на лицето ии... много се възбуждам момиче като ми прави чекия. Как да накарам приятелката си да ми направи?

1072.   Ох, как мразя тези служебни пътувания и командировки. То не са преговори, споразумения и какво ли не. и всеки път уж за малко, а се проточва с дни. Тази командировка се очертаваше да е доста неприятна. Не стига, че е студена Норвегия, ами и директора на завода бил от на гадните. Уффф какво ми дойде на главата. И защо точно аз? Дълго мислих какво да предложа и какво да поискам. Бях готова с "домашното " си, но стомаха ми се беше свил. Над това работих вече месеци наред, беше наистина важно. Срещата беше за 9 сутринта. Почуках на врата на кабинета му и зачаках покана. След като чух"Да, влез", натиснах бравата и влязох. Мъжът стоеше с гръб към мен и дори не благоволи да се обърне след като чу отварянето. Стори ми се, че съм стояла цяла вечност докато бавно се завъртя към мен и срещнах дяволските му очи. Не можах да се сетя за друга дума, излъчването му беше такова. Опасно, сексуално, дяволско, сякаш пред беше самият Сатана.
-Приятно ми е, Виктор...
Дори не чух фамилията му, защото гласът му ме накара да потръпна. Едва смотолевих името си.
-Седнете госпожо, защо стоите права? Аз не хапя все пак.
-Не съм съвсем сигурна-Боже, как можах да изтърся нещо подобно.
Мъжът избухна в луд смях, това съвсем ме довърши.
-Но, моля Ви, ако ви ухапя, после обещавам да целуна всяко ухапано място.
Играех си с огъня, а той заплашваше да ме опожари. Седнах на края на стола и се приготвих за преговори. Все пак исках да работим заедно, офертата си беше добра. Застана зад мен за да разгледаме заедно скиците на кораба който трябваше да се строи. Очите ми неволно попаднаха на татуировката от вътрешната част на ръката му.
-Роден да побеждава-не усетих, че съм го прочела на глас.
-Знаете латински? Вие сте невероятна. Какво още знаете, освен очевидното? Извинете обноските ми, моля Ви. Не ви предложих нищо за пиене, какво ще кажете за уиски с лед?
Без да дочака отговора ми, сипа питието, но леда вместо да сложи в чашата, го пусна в пазвата ми. Станах като опарена
-Срещата приключи.
Почти избягах от кабинета му, но го чух как избухна в луд смях.
Прибрах се в хотела и резервирах първия свободен полет на следващия ден. Да върви по дяволите и той, и корабите му. Имах отчаяна нужда от вана. Дори не знам колко дълго съм била там, може би докато истина водата. Наметнах една кърпа и излязох от банята. Кръвта ми се смрази, когато го видях седнал на стола.
-Какво правите тук? Не помня да съм ви канила?
-Не си. Но дойдох да те.... ухапя.
-Върви си-неусетно и аз минах на ти-ще викам
-ООО, мога да те накарам и мисля да го направя.
-Сатана-почти изсъсках думата
Отново избухна в смях. Само, че този път устата му заглуши ругатните ми. Поддадох се, омекнах в ръцете му.
-знаеш ли, права си. Хапя-и той леко захапа рамото ми-и скубя-ръката му нави косата ми на юмрука си-и целувам също-езика му докосна ухапаното място-искаш ли да разбереш какво още правя?
-Не, по дяволите, искам да си вървиш.
-Аз пък искам да те лижа и мисля да го направя. Сама го каза, роден да побеждава.
-Аз пък мисля да избягам пак-облякох само палтото и избягах боса от и гола отдолу от хотелската си стая. Имах нужда да се успокоя и да помисля какво да правя. Седнах на брега на морето и се замислих. Приближаващи стъпки ме накараха да се обърна.
-Ако нямаш намерение да плуваш няма къде да бягаш. Стига игрички, Искам те, желая те, моя си.
Силното му тяло легна върху мен и ме затисна на пясъка. Проникна без дори да си направи труда да си поиграе. Захапа врата ми, а ръцете му стиснаха моите над главата. Беше много възбуден, нямаше как да не го усетя, гореше в мени огъня му запали и мен. Беше като диво животно, толкова жаден за секс. И свърши толкова бързо, колко на мен ми е нужно, за да се изпикая.
-Извинявай, не знам какво ми стана. Обикновено не е така.
Не разбрах за какво точно се извинява. За държанието си или за бързото свършване.
-Обещавам ти, че ще свършиш и ти
Без да дочака отговора ми, езика му се спусна надолу и остави навсякъде влажни следи, докато стигне до целта си. Докосна мократа плът и потъна в мен. Нямаше смисъл да крия, че съм възбудена, той го усещаше. Играеше си с нея, измъчваше я. Хапеше, целуваше, лижеше, правеше всичко, което каза, че ще направи. Не знаех колко още мога да издържа и не бях сигурна дали искам. Вкара език отново в мен и тялото ми се разтресе, небето и земята станаха едно
-Охххх, да скъпа, сладка си, искам още, направи го пак, моля те изпразни се.
езика му продължи да ме измъчва и свърших за втори път. Не можех да дишам нормално, но пак го исках в себе си. Сякаш четеше мисли. Проникна в мен и пъшкането ми галеше ухото ми, защото знаех, че му харесва,
Маги

1073.   здравейте
Аз съм 1067
Много ми е кофти, че най-интересната тема, изчезна от първата страница на класацията, , последно коментирани"
едва ли всички сте на почивка. Явно утре, ще трябва да напиша продължението на 1067.
Маги... започваш все повече да ми допадаш. Лека вечер на всички.
ЛЕО

901-950 от 1643