Споделена история от Секс и интимност

Девствена след 30 - те :)
Въпросът ми е основно към мъжете - какво ще кажете, ако жената, с която излизате, се окаже девствена и не е на 12-15 години - да речем... а на 30!
Какво би се получило в подобна ситуация, ако и мъжът до нея е с 4-5 години по-малък и е девствен... и с нещо променят ли се нещата - ако съответно - не е... Мъже, вие какви жени предпочитате и имате ли опит с такива жени... ама честно - желая ви хубава вечер.

Коментари

101-150 от 300

106.   104, проблемът на повечето като вас, които защитават девствеността до брака, е че сте на крайностите - едва ли не или започваш да се чукаш безразборно на 15, или до 30 си стоиш без секс. А златната среда? Бракът в днешно време идва по-късно, животът днес е зависим от социални и икономически фактори, не е здравословно тялото да стои "капсулирано" толкова време.

107.   Здравейте и от мен, искам да споделя малко опит с момичето на 30 и с всички др. Аз съм по-малък от вас, момче съм на 25 при мен също се получи така че до 23 бях девствен, но както и да е. За мен лично няма нищо по-хубаво да се обвържеш с някого който истински те обича и има сериозни намерения и то да си девствена. Моите уважения към останалите госпожици, но винаги съм предпочитал, момиче което е девствено, някак си е невинно, като кокиче, не откъснато все още, така да се каже не е "втора употреба" ако мога така да се изразя. Според мен годините нямат значение, щом не си открила истинската любов, не прави грешката да бъдеш модерна... Успех на всички :)

108.   Пълни глупости! Няма лошо да е девствен човек и на тази възраст. И повярвайте да си ДОБЪР в секса, не е от опита му. Аз като съм спала с мъж, който не се справя добре в леглото, да не би да съм му казвала "абе, тук това трябва да коригираш.. а у.. " Мине и замине и не е разбрал горкия, че не става за нищо.

109.   106, само едно уточнение... никъде не съм използвал думата БРАК.
Много хора имат БРАК, но нямат семейство.... просто са създали едно или повече деца и много често се случва да не могат да се понасят, а стоят и се измъчват взаимно УЖ ЗАРАДИ ДЕЦАТА!!!
Истинското семейство не се нуждае от някакъв си подпис... достатъчно е двамата да се обичат, да са верни един на друг и да си имат доверие... всичко останало няма значение!

110.   Не е лошо да е девствена на 30, но ми се струва странно. За около 15 години потенциал за любовен и интимен живот с никого ли не се харесахте? Темата на тази дама е в тон, от който се усеща, че още доста време ще е непорочна.

111.   Не виждам нищо лошо в това да си девствен на 30!!!

113.   Аз съм мъж на 38 години и бях девствен до 33 годинша възраст, докато не се харесахме с една кака и й подарих девствеността си. Тя не можа да повярва, че ми е за пръв път. Но беше факт. Радвам се, че все пак бяхме гаджета за няколко месеца и поне правихме секс редовно. След нея не съм имал друга, така и не намерих жена с която да се получи. Не съм спирал да търся, но на тази възраст вече нищо не се намира, а аз търся свободна жена с приятна външност за сериозна връзка. Уви, закъснял съм. Затова не правете като мен, не се мотайте защото животът минава толкова бързо че не се усеща. Поне няма да умра девствен.

114.   Същият съм като теб номер 113, на 37 и девствен, срам и резил, но какво да се прави, от тази моя срамежливост, ще си остана така до края на дните си. Не чакайте а се оправяйте докато е време, защото после е късно.

115.   Това вашето е болестно състояние. Ходете при психолог/психиатър докато е време. Тази тема и коментарите в нея ми дадоха донякъде отговор на въпроса защо има демографска криза в България. Как очакваме да не намаляваме като нация? Как да има деца, като жените стоят девствени до 30-40-50 години??? А вие прецъфтяли девственици - да не би биологичният ви часовник да е спрял? Не искате ли да създадете деца и семейство? Рискът за вашето здраве нараства с всеки ден, с който се забавяте. Рискът детето ви да има увреждания, защото ще го родите на 40-45 също е огромен. Да не говорим за необратимите щети, които понася психиката ви от липсата на секс.
И какви са тея изказвания - или си девствена, или си разпорентия която се ебе с който и падне? Пълни простотии!
Разберете го - секса е нещо прекрасно, здравословно, успокояващо, надъхващо, стимулиращо... не знаете какво пропускате заради някакъв криворазбран морал и наивни възгледи за света! То дори в средновековието такова нещо не се е приемало за нормално - Стари моми, такова е определението за такива като вас.
Като мъж ви казвам - ако попадна на жена, която на 35-40 е девствена определено ще се замисля дали и няма нещо, защото това говори за сериозни психически отклонения. И никога не бих си помислил да имам връзка с такава жена по причини, за които и сами се досещате.
Стана много дълго писанието ми, а и е леко объркано, но просто се възмутих от написаното тук. Тъй че ще ви кажа само - действайте докато е време или ще си умрете в този ваш измислен свят.

116.   115, смятам, че си малко краен. Не съди преди да си се запознал отблизо с историята на дадения човек. Нима смяташ, че хората искат да си умрат девствени и самотни и че това е тяхно желание и копнеж? Не! Понякога просто така се получава. Има хора, които просто никой не ги харесва; други, които са преживели някакъв сериозен стрес в детските си години и се страхуват от обвързване, а трети- трети просто са свикнали да са си сами и не се стремят да променят по никакъв начин живота си. Всеки знае сам себе си- не сочи с пръст и не съди, не е правилно.

117.   116, 115 може да е краен, но по същество е прав. не може за 20 разумни години (изключвам детството) да не се намери поне 1 човек, който да те привлече, да ти хареса и да поискаш ако не връзка, поне секс с него. или хората имат нереални изисквания към партньора, нереални очаквания, или някакви сериозни проблеми с комуникацията, над които би трябвало да поработят.
това ти го пише жена, която по едно време също си мислеше, че има такъв проблем (направих го на 22). така че спасението на давещите се е единствено в ръцете на самите давещи се.

118.   Точно така номер 115, имаме нужда някой да ни го каже, да болестно състояние е, но не можем да се оправим и така ще си останем до края на дните си. /114/

119.   Искам само да кажа, че като мъж на 23 години искрено завиждам на всички по-големи от мен, които си хванат сериозна приятелка на тези години (дори над 20) и тя да е девствена. Наистин а шапка им свалям, тъй като аз много неща съм виждал и за съжаление не познавам такива! Аман от к***и!

120.   На 37 съм и никога не съм имал приятелка, мисля да сложа край на животът си, има ли спасение за мен?

122.   №120, спасение има, като не си слагаш край! На кого ще нагърбиш като се самозатриеш? Твоята поява на земята не е само за да угаждаш на жени! Живей си живота, прави каквото трябва, пък да става каквото ще става! Може пък по късно да ти излезе късмета. На 37 не си много стар. Има толкова самотни жени-майки. Приюти си една добричка, помагай да си гледа детето, а тя ще се грижи за твоят комфорт, така всички ще сте добре. Ако душите са добри, може да се живее и без любовни чувства(те и без това са бързопреходни). Вземи си препатила жена, те стават най добри и съчувствени!

123.   Дано да ми се отвори късмета, когато няма любов всичко губи смисъл, не знам дали ще има спасение за мен, много е тешко да гледаш влюбени щастливи двойки а ти сам. От#120

124.   аз гоня 30-те и също съм го закъсал, наистина е много гадно да нямаш никой до себе си и не знам кво ше се прави а на №120 пожелавам късмет не се отчайвай изглеждаш свестен!

125.   Аз го направих за първи път на 22г. сега съм на 23г. с човек с когото бях ходила 5 месеца и аз пожелах той не ме е насилвал никога но имах мн силни чувства към него и той ме обичаше.. така че когато го намериш се почувстваш че си готова :) Успех!

126.   До 120, има спасение братче, много самотни хора има на този свят, много хора ще оценят компанията ти, направи всичко възможно да излезнеш от депресивното състояние. За да се задържи човек, около теб много по-лесно е да си в положително настроение и нагласа за живота. Не е лесно, но пробвай, приятели, спорт, психоаналитик има решение.

127.   Благодаря ти номер 126, ще послушам съветите ти, и аз съм на мнението, че имаш ли позитивно мислене и хората те обичат, още повече жените усещат това и ако си мрачен, поттиснат, излъчваш негативна енергия и това действа тблъскващо, а те умеят да улавят излъчването ти, и ако си позитивен и в положително настроение, това ги привлича. Всичко най добро и на теб ти желая номер 126. от 120.

128.   майка съм на две дъщери по на 23 и 24 години. и двете са девственни. живеем в по консервативна страна и тук това се счита за съвсем нормално. и двете са красавици с висше образование. ходят и в чужбина но държат да са девственни. но все пак аз мисля че една жена след 25-26 годишна възраст би трябвало да си има интимен партъор.. щом е здрава няма проблеми да води секс.. иначе с годините здравето наистина се влошава при тези които са девственни.. например едната има киста на яйчника и обикновенно само бременността може да я излекува или да я смали до малки размери.. но все пак всеки сам си решава дали да води полов живот.. аз не одобрявам секса преди 18 годишна възраст.. с годините партнъорите се натрупват и отнемат много от душевността особенно на жената..

129.   Майко! Какви "мнения" и коментари виждам тука не е истина направо! Който когато иска, тогава ще си загуби девствеността, просто е. А сега за самоубийство, че си на 37 г. и не си го правил, ами като си толкова отчаян, има си платени услуги за това, а именно "проститутки". Ако нямаш пари (което много не ми се вярва, защото може да си плащаш интернета и да пишеш тука) има си adult entertainment, или така наречената "порнография".

- психолог Миро

131.   Здравейте, изчетох много по темата. Аз съм на 30 и сега за пръв път правих секс. Не защотот не ме харесват, напротив винаги съм имала много кандидати, но не знам просто ме беше страх и аз не знам от какво.... От тогава не съм правила, не знам дали ше бъде както първия път, вие какво ще кажете?

133.   До номер 115. Пълни глупости си написал и се ядосах. Знаеш ли колко аборти се правят на година - един голям град бебета биват избивани всяка година! Всяко второ е на тийнеджърка. Демографска и морална криза има не заради девствените, а заради леките жени, които не си държат краката затворени и учат мъжете, че сексът, отношенията и бременността не са нещо сериозно и мъжът винаги може да избяга, когато стане напечено. Не обвинявай девствените, а тия леки жени, по които ти обичаш да ходиш и хвалиш!

134.   Здравей, от опит ще ти кажа, 30 е късно и то опеделено късно, защото не можеш да настроиш правилно часовника със съответния човек, изградените навици, индивидуалният ти начин на живот, да не кажа прекалено високата оценак за себе си ще те ограничават до невъзможност да намериш правилния и да направиш добрата връзка. Съзряването в двойка е много по лесно, полезно и приятно. А и кръга на почитателите ти ще се сгромоляса пред очите ти, ако продължваш да чакаш.

135.   До номер 134
Да, знам че е късно но досега ме беше страх.... не мога да го обясня. Искаш да кажеш, че няма да мога да водя пълноценен
сексуален живот ли? :(

136.   Аз пък си търся девствена.

137.   №135:Не го слушай №134, не е късно за това, ще имаш пълноценен сексуален живот, трябва само да откриеш твоят човек и всичко ще се получи от само себеси. Пожелавам ти да срещнеш твоята голяма любов. Целувки.

138.   137 Благодаря за подкрепата :)

139.   А аз съм на 20 девствен и си мислех, че съм много зле хахахахаха(разбира се пиша това в кръга на шегата)
Според мен няма нищо срамно в това, явно не си срещнала правилния човек, както и аз :) така, че горе главата и търпение, освен него май хората като нас нямат друга алтернатива! :)

140.   Аз съм на 25 и съм правил секс само с проститутки понеже нещо не ме бива да свалям мацките по срамежлив съм и не говоря много. Вече много ми се иска да си намеря едно свястно момиче, но откъде ще ми падне не знам. Много харесвам една позната, но си има приятел. И сега съм се затворил в себе си, нямам и самочувствие, почнах и кръвно да вдигам, даже и по проститутки не ми се ходи (тези които не са ходили не е особено яко). Абе като цяло тая липса на секс и самочувствие са направо разрушителни за човешкото тяло, поне аз така мисля и знам, че трябва да променя това. Лъчезарен човек съм умихнат на работа но предполагам ми личи че нямам самочувствие. И знам че всичко идва от главата обаче ми е трудно да го променя. Всички тези момичета и момчета които са девствени да не си мислят че са много специални а да почнат да се променят и то като започнат от главата. На 25 съм и секса ми липсва много постоянно бия чекии и пак не мога да спра да мисля за секс. Не знам при жените как е но предполагам че и те мислят за секс, може и аз да съм по сексуален знам ли, но аз ще започна да променям мисленето си, започнете и вие.

141.   Съгласен съм, не сте го намерили... Случва се наистина понякога. Но търсите ли го въобще?

142.   Да търся, и сега има едно момче, но когато започнахме с него, той свърши, преди да сме правили нещо и от тогава не знам нещо не се получава....

143.   Това е важна тема. За повечето мъже да си на 30 и да им кажеш че си девствена е проблем, това е истината, ако ти е гадже от доста време и не е подозирал ( значи не ти обръща много внимание) ако е дискретен и Не девственен раничко или кьсно ще си поиска.
Както и да е, аз лично те сьветвам да пробваш, знам че някой пъти така се получава и времето си минава, но просто не чакай повече!!! На другият човек ще му хареса ти да имаш малко опит, в секса винаги има нешто ново за пробване и нещо на което да се научиш и да научиш.
Не сьс всеки човек ще си допаднеш в легото и колкото по рано толкова по добре, чесно ти казвам иначе е губене на време и усилие, да си с някой и да не знаеш защо се получават някой кофти ситуаци... Давай смело че живота си тече.

144.   Няма нищо нередно, понеже развратните хора в днешно време очакват всеки да е болен и долен и мръсен като тях, всеки който е чист и невинен (без опит) ще го считат за ЗАДРЪСТЕН и за НЕнормален. Всичко е нормално,ако си с достатъчно отворено съзнание. Девствеността е ПЛЮС не минус!

145.   до 142, тук става въпрос за над 30, не под 13 : ]

146.   Ако съм необвързан и си търся съпруга, категорично това дали е загубила девствеността си на 16-17 г., или е девствена на 30, не ме интересува. Важно е какъв човек, какъв характер, обща култура, интереси, мироглед има и дали като я съблека гола, ще отговаря на моето усещане за жена! На ония смешни движения ще се научи от втория път!

147.   Напълно подкрепям №146, по важен е човека до теб, характерът му, да те разбира и подкрепя в всичко, да е готов на всичко за теб, другото е глупава мода налагана от днешното общество.

148.   Мода ли? ! Че какво им е модното и хубавото на пачаврите? !

Както твърде много партньори ми светват червената лампичка, така и твърде малко!

149.   Интересно аз лично бих се изненадал ако попадна на девствена жена в интервала 18-30.... Скромния ми опит с жените показва, че почти няма девствени такива след тази възраст и би ми било дори приятно да попадна на такава.
Ако човека наистина те обича, какво значение има дали си девствена или не, а и ако нещата стигнат до леглото с някого няма да си девствена дълго :)

150.   Естествено, че няма значение дали девствена жената за каквато и да е била ситуация освен че като си девствена не забременяваш. Все пак една от основните функции на жената е детеродна, а това най- често е свързано със секс. Физиологично жената е в най- добра възраст за първо раждане до 25 години. Жените често забравят това и не търсят партньор, отлагат за по- късен етап, когато обаче има и повече проблеми (чисто физиологични).

151.   Аз също съм девствена. Не съм имала никакъв род физически контакт с мъж- под това разбирайте и целувка, прегръдка, каквато и да е било докосване и прочее. Не съм имала връзка - сериозна, несериозна, краткотрайна, дълготрайна, детска, тинейджърска, студентска.. От много време искам да имам връзка, само че разликата при мен от много други е, че аз няма да кажа, че чакам някакъв съвършен идеал, който не съществува, израза - чакам принца на бял кон, ми е дразнещ - звучи толкова клиширано и напудрено... Няма да отправям обиди към инакомислещите, винаги ме е дразнело, когато някой се нахвърли с ругатни и грубости към хора, които споделят различно мнение по същата тема.. Както споменах, винаги съм искала връзка. Защо съм нямала? И защо искам да имам? Ще отговоря на тези два въпроса. 1. Не съм имала, защото никой никога не се е влюбвал в мен - наистина никога, никога никой не е проявявал внимание от този тип към мен - и не, не съм толкова ненаблюдателна, че да не забележа, ако някой ме харесва, та аз съм зажадняла за внимание и по-скоро ще го забележа, там където го няма. Ето- при мен проблемът е не, че имам прекалено високи критерии, а че просто наистина никой не ме харесва. Така че не генерализирайте, че всички девствени над 20, са наивни псевдоморалистки, които чакат принца - колко напудрено звучи. Не съм красавица определено, не бих казала, че съм и хубава. Макар че красотата и хубостта са относително - това клише.. , е ясно, че има жени, които според повечето са хубави. Аз не съм от тях. Според мен съм нито хубава, нито грозна - нищо особено - както доста жени. А и всъщност много малко са чак грозни, така че това не е особено постижение. 2. Защо искам връзка? Защото имам своите потребности - от емоционално и физическо естествено - искам да се почувствам поне един път специална за някого, меко казано не е приятно да си хетеросексуална жена и никой никога да не те разглежда като любовен и сексуален обект. Сякаш си някакво безполово същество. Искам да усетя що е то връзка, любов, трепети от подобно естествено -споменатото емоционално, а и физическо, както казах - секс, целувки, прегръдки, докосвания.. Искам и двете в своята пълнота. Само секс не искам, без връзка и чувства - иначе както и да изглеждам - ако се регистрирам в някой секс сайт със сигурност бих могла да намеря някой, с когото да го направя. Често се чудя какво толкова ми има? Вярно, че не съм хубава.. , но поне спортувам, за да имам някаква форма и не знам всъщност... Вече и за това нямам желание.. Та мисълта ми е, че немалко не са хубави, но ето- имат връзки. Чувствам се така все едно има някаква предопределеност в това около мен - някакво безнадеждно чувство, че няма да имам и скоро връзка... И моля ви - не ми обяснявайте, макар че имате право на това естествено, как няма значение на колко години си на фона на това, че не си имал връзка. С всяка изминала година се отчайвам все повече, комплексирам се все повече, чувствам се нежелана, пренебрегвана постоянно, непривлекателна, недостойна да бъда обект на нечии чувства и желания. Имам си потребности.. Които никога не са били удовлетворявани и това е проблем. Впрочем на 22 съм. Сега някои ще кажат колко съм млада. Да, аз съм млад човек? Но какво от това, няма никакви изгледи нищо да се промени. И на 35, било о мъж или жена, си един млад човек, нямам подобни закостенели разбирания, че младостта трае 5-6 години е едва ли не, си млад до 25... Това не значи, че е нормално човек на 35, който е искал връзка, да не е имал досега..
H. Gr.

152.   За мен няма значение дали жената е девствена. По простата причина, че и аз съм такъв. На 28 съм. Не е като да не харесвам жени, но ми липсват умения за комуникация. Не съм забавен, падам си скучен тип, в общи линии с нищо не съм интересен. Сега като си спомням, имаше предостатъчно възможности да имам контакти с жени. Макар и не много все пак някои хубави момичета ме харесваха и ми го показаха. Но с тъкмо поради липса на умения не успях да направя нищо. Не знаех как да се държа и какво да направя. Често гледам разни двойки, отново готини мацки с някакви определено посредствени мъже. Чудя се какво са правили тия, за да си хванат такова гадже.

154.   И като го направите на 15, какво толкова се променя, ништо, оставате си същите, важно е да бъде с правилният човек а не само за да не си в устата на другите.

155.   Съвет от собствен опит (при мен стана на 25)! Когато човек иска да приключи с девствеността и е вече на една по-късна възраст много важно е този, с когото ще го направиш да притежава възпитание и доброжелателство. в противен случай е страшно гадно. може да те разнася сред общи познати месеци наред. Това ми се случи на мен. Пълен изрод! Трябваше да минат няколко години докато започна нормален и активен сексуален живот и се почувствах направо благословена с мъж, с който сексът в повечето случаи е фантастичен!

157.   Това е въпрос на личен избор!!! Аз като правих секс за пръв път на 14 не се чувствам по-опитен. Даже напротив!

159.   И аз съм девствена и съм почти на 23 години. Не съм от тези, които се пазят за първата брачна нощ, нито пък чакам "единствения и неповторимия принц"... Имам желание да го направя, но така се стекоха обстоятелствата, че досега не съм имала гадже/приятел. Не че съм грозна и тъпа - напротив - мисля, че съм хубава (поне средно ниво) и съм интелигентна, не се държа странно или грубо и т. н. Просто моомчетата, които съм харесвала, не са ми отвръщали, а пък тези които са ме харесвали, не са ме привличали и така. Осъзнавам, че съм леко затворен човек и не се срещам с много хора и това донякъкде пречи да срещна бъдещия си приятел. Все пак не се отчайвам и съм сигурна, че скоро ще открия подходящ човек, с когото да изпитам какво е да си наистина близък с някого.

160.   не се претеснявай, аз съм жена и веднъж спах с един колега той беше на 28 и го направи с мен за сефте, рядко е но има и девствени на тази възраст, явно си срамежлива

162.   Аууууу! Девствена на 30 години? Трябва да я маркираме както общината отбелязва бездомните кучета, а после да начисляваме амортизация на новопридобития актив (девственост). За по-сигурно можем да я изпратим на някой безлюден остров и да заплашим маймуните там с кастрация и отнемане на бананите, ако я пипнат.

Шегата настрана - какво ви пречи, че някоя жена е девствена на 30 години? Това важи и за мъжете - всеки човек трябва да се отчита на Обществения доброволчески съд за всичко! Накратко - кой ви назначи за Вселенски разбирачи, за да настоявам за уволнението ви пред него? Да си девствен е въпрос на личен избор както дали да пиеш кафето си с захар или горчиво, дали да пушиш или не, дали да пиеш или не, дали да спиш по корем, настрани или по гръб. И какво правим, ако аз реша, че с дишането си ми замъглявате монитора и настоявам да спрете?

Някои нашенци си умират да се делят от останалите, но девствените и правилите секс са от една и съща група и каквото и да кажат опитните, никой няма да ги пусне да се отцепят. Свиквайте - вие сте като другите (не по-добри или по-лоши) и сте обречени да бъдете такива до края на живота си, драги съдници! Да ви е честито! :)

164.   Браво номер 162, евала!

101-150 от 300