Споделена история от Секс и интимност

Девствена след 30 - те :)
Въпросът ми е основно към мъжете - какво ще кажете, ако жената, с която излизате, се окаже девствена и не е на 12-15 години - да речем... а на 30!
Какво би се получило в подобна ситуация, ако и мъжът до нея е с 4-5 години по-малък и е девствен... и с нещо променят ли се нещата - ако съответно - не е... Мъже, вие какви жени предпочитате и имате ли опит с такива жени... ама честно - желая ви хубава вечер.

Коментари

251-300 от 300

300.   Сексът влияе добре на здравето, доказано е! А подтискането на сексуалното желание взлияе зле на човек, това също е доказано.

302.   никой не говори за подтискане на сексуалното желание,а за смяната на много партньори ,което не е толкова здравословно!

304.   Какво общо имат духовната чистота и идеали с някаква си ципа?
Има хора, и мъже и жени, които са просто по-отворени сексуално. Органични особености. Не виждам какво страшно има в това една жена да е била с колкото партньора е пожелала. Изключвам тъпите създания, които минават през доста легла на "принцове". Не живеем във времената на Средновековието за да отричаме всяка една човешка радост, заклеймявайки я като грях.
П. С. На 28 съм и съм имала двама партньори, ако някой нещо си помисли.

308.   всички са сексуални, какво означава по- отворени

309.   За мен не е проблем, ако чуя, че една жена е девствена на 30. За мен не може да бъде задръстен човек, който се е запазил от плътското удоволствие, от интересите и е търсил нещо по-духовно и по-силно, но не го е открил. Ако бях момиче, може би и аз щях да бъда девствен, защото в душата си не съм ку*ва. Аз съм момче, но това няма значение, сексуално съм добър, нямам проблеми с жените, нямам проблеми с комуникацията, изглеждам добре, но не се продавам, не се давам на никой, а все пак съм момче и уж момчетата не подбирали, не отказвали, е повярвайте ми отказвал съм, много и на много, защото не са ми харесвали, защото съм ги усещал леки, защото не мисля с онази си работа, а първата ми фантазия като видя хубаво момиче е да си представя как я галя, целувам, ако е добър и истински човек вече може да мине и фантазията към по-сериозна, но сексуалното е тогава, когато усетя, че е нужно да стане, когато има чувства. Знаете ли, на 24 съм, опитвал съм секс за една нощ, всеки греши, всеки докато опознае себе си, знам че аз съм моногамен, но харесвам женската природа, усещането за жена, но трудно мога да повярвам в някоя, да се доверя, да се дам за нощ, за секс, за излизане ако-щеш, ако е използвачка и еднодневка. Имало е моменти в които съм бил самотен и тогава съм излизал с момичета, стигал съм до крайности и секс, но се отвратих от ситуацията, че всички момичета с които се запознавам са били с по 10 с по 20 момчета. Имах приятелка дълго време сериозна, но и знаех всичките бройки 10-12 момчета за 23-24 годишно момиче, уж свестна с мен, не ми изневеряваше, беше сериозна, ама някак като знаеш, че ти си неопетнен и не си се давал тук-там на някакви, тежко ти е да знаеш, че създанието до теб се е лъгало на кой ли не. Аз правих секс за пръв път на 18, за една нощ, след това имам още 4 сексуални партньорки, една от които беше онази в сериозната връзка, даже си мисля, че са много. Да, имам приятели с които сядаме и си приказваме и те ми казват, аз съм спал с 50, но аз съм по-горд като кажа, аз отказах на 50, за да бъда с най-качествените, но тези най-качествени, не разсъждават така, те са били със сумати преди мен, като цяло светът се промени. И девствен да бях, даже по-щастлив щях да бъда или пък първата да се е оказала сериозна и да съм с нея и до сега, девствена на 30, браво, няма лошо, по-лошо е да си го правила на 12.

310.   Бъркате много две различни неща, време на губене на девственост и реални отношения в съжителство. Второто е следствите на първото, ако нямаш опита ти не можеш да живееш в съжителство, съответно и не можеш а имапш семейство, а девствеността отдавна трябва да е минало за имаш увереност във второто и третото. Така че не губете време. Това време не се наваксва

311.   имам познати на които двете неша са им в първата брачна нощ, та никакъв "опит" не ти е нужен за съжителство и имат доста здраво семейство, за разлика от други, та опита няма нищо общо

312.   Ха-ха, 311, ти да нямаш "Гости от миналото?? Или си от някое забутано помашко селце, дето я има 30 души население, я няма?

313.   Добър коментар 309 - нали не е чак толко голямата далавера дали си правил секс или не като ако си се запазил девствен за жена която си заслужава да си и първия е по-добрият вариант отколкото да си с някоя която е преспала с половината квартал и всеки втори ти е баджанак и ортак ако ме разбираш правилно.
Девствена трябва да взима девствен защото при тях всичко е чисто и естествено. (съвсем друго ниво на обвързване непонятно за много хора)Като погледнеш жената до себе си и знаеш че не е била с никой друг е супер приятно както и голяма гордост, както и обратното тя да знае че други жени не са мърсували с теб. Няма дерзания с колко е била тя или с колко е бил той защото те са си първи и последни - идеал за който много хора могат само да посънуват и помечтаят. И те са чисти и децата им ще бъдат чисти и пред бога са благословени и чисти. Да не говорим колко силна любов може да има между тях както и привличане.
Аз също съм чист и ще продължавам да търся своята чиста дама.
Р.

314.   Каквото и да говорите правило в тва нещо няма. Всеки е прав за себе си все едно да предполагате кога човек трябва да умре. Всеки човек е отделен индивид и при всеки нещата се случват по различен начин. Тово че при един се е случило едно не значи чи и при другия ще стане същото.

315.   Бе какви са тия глупости бе хора, най-хубавото нещо и най-чистото е да не си правил секс, за мен беше много важно моята приятелка да е девствена. Запомни това не е минус а плюс и могат за жалост малцина да го оценят

318.   Моралът е важен. Най-лесно е да си отвориш краката и да го направиш или като се вържеш на лъжливи думи. Всичко днес е кеф, пари и интереси. Като не го направиш си задръстен, а защо поне веднъж не почаката жената да се реши в брачната нощ? Аз ще пазя ципата си и имам мозък да не се давам на мъжете. Искам чиста и вечна любов в брака и чак тогава свято отдаване. От романтичната 24-годишна девица А.

324.   Когато погледнеш в очите на своето чисто момиче и държейки я в обятията осъзнаеш какъв късметлия си- ето тогава имаш едно безценно цвете. А.

327.   Много добър коментар от А. както винаги. Много истински и точни коментари пишеш но жалкото е че малко останахоа тези които го оценяват. Повечето гледат с надсмешка на тези неща, но то си е за тяхна сметка. Отдаването един към става когато двамата са се опознали достатъчно и са готови за това. Достатъчно хубав е факта че си с чисто момиче до себи си сред толкова леки жени(меко казано), а другото когато му дойде времето.
Р.

328.   до А, Б, В и всички останали чисти, истински и недокоснати хора: добре е, че имате идеали, ценности и следвате избран път. добре е, че имате собствено мнение и се различавате от тълпата и масовия вкус.
не бъркайте обаче реалния живот с романите и сериалите. сексът е само един аспект от отношенията и това, че сте девствени, не гарантира хармонични отношения с бъдещата половинка. как си представяте бъдещата връзка: намирате "чист" партньор, прегръдки, обятия, целувки, излизате известно време, после се жените, правите секс. дотук ок - после какво?
тук настъпва важният и дълъг период на съвместно съжителство, което няма нищо общо с това кой бил чист, недокоснат, непипнат и пр. и тук съм по-скоро песимистка за хора като вас, защото звучите прекалено розово и имате доста нереални представи за себе си и за бъдещия човек до себе си. това, че някой е (бил, щото това е необратимо и еднократно състояние) девствен, не значи, че непременно е добър, честен, свестен и най-вече че е точният за вас човек. от горните писания излиза, че едва ли не само фактът, че някой е девствен, е достатъчен за вас да му се вречете във вечна вярност. добре е да намерите себеподобен, но това не е достатъчно, не разглеждайте толкова едностранчиво хората, защото животът е шарен. сексът е само един от аспектите на отношенията между хората и той е точно толкова важен, колкото и останалите.
така че не отивайте в крайности, разглеждайте хората като такива и не ги делете по измислени признаци.
Ж43

332.   До Ж43 - относно семейният живот
Правилният път за успешен съвместен живот, брак, семейство е оповаването в бога - първо прочети и усмисли светото писание(новият завет) който следват милиони хора по целият свят и после ела пак да си приказваме.

Гражданският брак е 0 един лист хартия но църковният брак свързва една двойка пред господ докато смъртта ги раздели.

Следват ли заповедите и пътя на бога една двойка няма неуспешен брак, там всичко е написано доста точно и ясно.

Изполините и първите потомства на земята са живеели по 800-900 години сега средната вързраст на живота на човек се е смалила до 60 години и ще става все по-малка както и болестите са се увеличили и ще се увеличават - защо е така:
заради нашите беззакония, грехове, разврат и непокорството ни към бога и неспазване на заповедите му.

Господ ни е дал ум, разум и свободна воля сами да взимаме своите решения на какво да вярваме или не.

Всеки има правото да вярва в каквото си иска като цяло но не вярваме ли в бога и не спазваме ли заповедите му няма да пребъдеме.

Никой ама никой няма премъдростта на бога. Само Отца и Сина знаят кое е добро за нас и кое не!
Р.

333.   Р., отговаряш ми точно в стила, който описах в предния пост - с клиширани и заучени фрази. от последния ти пост излиза, че можеш да имаш перфектното семейство с коя да е жена, стига да е вярваща. де да ставаше така... успех в търсенето.
намери жена според разбиранията си, живейте щастливо поне 10-тина години и тогава ела да споделиш с нас тайната на успеха си. иначе на теория всеки е силен и всеки може да пише рецепти.
Ж43

334.   между другото вярващите имат много здрави семейства, точно по тази причина и не си изневеряват, най - рано след 15 години, освен това правят много компромиси, и могат да живеят с жена не 10, а понякога 30 години. не твърдя обаче че са щастливи във всички случаи, защото с 1 и съща жена /мъж 30 години е много омръзващо, а моногамията им е доста смешно нещо.

335.   332: Ами ако не вярваме в християнската света тройца? По твоята логика, преди хилядолетия бракове не е имало, а по-голямата част днес живеят в някаква безумна оргия? Ако става за въпрос, мюсюлманите днес спазват далеч по-строги брачни традиции, нищо че при някои има многоженство. Мормоните в САЩ също са християни, но имат по 20 съпруги. И те четат разните му там свети писания. Всеки си тълкува религията както му изнася.

337.   Да се запазиш чиста над 20 не е срамно. Всяка жена се ражда с химен, но не всяка решава да го опази. Повечето днес в 21 век го правят тъй рано, защото искат да са модерни, желани, да задържат мъжа и дори се срамуват от тялото си. Обаче това не трябва да е така! Жените сме цветя, тялото ни е свещен храм. Ние трябва да решим кога да се отдадем на мъжа до себе си и най-правилно е в сватбената нощ, когато избрания да те направи истинска жена. За съжаление сексът днес е вид ежедневие без романтика. Всичко става лесно за мъжете и хоп минават наред. Ако повече момичета девствени като мен вникнат в думите ми и се пазят до брака като поне 1година опознават човека без полов акт, доказвайки любовта и дали мъжа я изпитва. Не се поддавайте на манипулации, фалш, суета, мода. Това е Вашето тяло и вас ще Ви боли както физически, така и душевно, ако се излъжете и спите с някого. Той ще си прави кефа, пазете се. Нека има повече девици като мен. А. 24г.
.

338.   Любовта да се отдадеш на избрания в брачната нощ като се пазиш е най-правилния избор за една девойка. Самият мъж ще се гордее, че именно Той я е направил само негова и тя си знае стойността- морална и чиста съпруга. А.

345.   До девствените булки: И после като избраника се окаже импотентен какво правим в близките 10 години? Молим се на някой брадат старец на облаче да ни опраши? Ясно че без секс можете, ами без деца? Нали те ужким са целта на брака?

346.   Аз съм мъж на 27 г. и ще съм супер доволен, ако аз съм първия. Бил съм с детствени и е супер - можеш да си ги модулираш по твой вкус. :)

352.   Делфините и шимпанзетата също като хората правят секс за удоволствие. Живеем във времена в които не е нужно да си женен за да си си прекарал добре със него или със нея. Секса на 40-се не е като този на 20-се. Така, че ви се чудя какво чакате.
Аз съм на 24-ри и от доста по възрасни от мен след 4-ри 5 чашки ракия гу чувам как им се е искало на младини, но не било редно.
Има и още нещо.
Във една песен се пее, но е и истина. "Никой мъж не може да обича силно колкото момче". Та момичета които сте на 20-се и казвате, че вашите връсници не са ви интересни и си лягате с чичковци на годините на вашите бащи. За веднъж два пъти ок. Но не живейте с тях. Като станете вие на 40-се ще ви се иска много, но никой вас няма да ви иска.

353.   никое момче не може да обича както истинския мъж...

354.   335 мормоните не са християни, а са секта!

359.   до 338 и после като и хареса и като започне да се чуди какво ли е с друг как ли е с по -голям с по тънък, с по-къс и т. н има да се чудиш що като излезеш на разходка всички ви поздравяват а не си спомняш да си се запознавал с тези хора.

360.   346, доста егоистична причина изтъкваш: "можеш да си ги модулираш по твой вкус" ;) Само това ли ти е довода да бъдеш с девствени момичета ?

361.   има доста жени които са само с 1 мъж през целия си живот...

365.   Много писане много фантазии много неща които жените тоест момите си въобразяват със тяхната девственост. Кято прочетох коментарите разбрах колко назад са със мисленето нашите жени / моми. Цяло поколение са изостанали някои дори повече. Майките на всички моми съм сигурен че неса ги научили как да дефлорират. Майките са виновни за тези проблеми на момите защото несаим отворили отворили очите даим обяснат как да дефлорират кога исъс кой. Затова като незнаят момите как кога и със кой се получават тези катастрофи във живота. Момите трябва да минат първо през един опитен мъж който знае как дая дефлорира такаче даи бъде хубаво. Не само един път толкова пъти дасе ебе със този мъж колкото смята за необходимо чее научила как дасе чука във леглото. И тогава да търси принца на живота затова много момичета след първото ебане със тяхните връстници остават много разочаровани и не задоволени после им куца живота и бързо се разделят. Момите трябва да минат като новите шофйорки курс по секс зада научат как дасе чукат със принца задаму вземе акъла. Тя трябва да търси девствени маже ане обратното. Аз съм към 50 години разработих една мома на 16 години. Научих я на много неща във секса отворих и очите на живота тя взе от мен умение и подготовка колкото и беше необходимо и сега е женена във Франция си кара живота исе радва на семейството коетое създала постигнаго защото знаеше как да върти игрите във леглото. В секса една жена не вземели акъла на един мъж тя 50/ процента го загубила после развръската е ясна. Затова много моми неса подготвени сексуално защото мислят че от първи секс щеим тръгне всичко като вода и държат непременно дае влюбена задасе отдаде за първи път на любимия, товае голяма грешка на момите, той преди нея колко ги ебал тя незнае. За това моми ошлайфайтесе завършете секс курса със някой специалист/по възрастен от вас и тогава ти търси девствени мъже изчукаш лиго първа цял живот щете помни щего водиш за носа както си изкаш. Затова някои хора казват еиии тая го води за носа прави с него каквото тяси изка. Затова моми знйте че всички маже се предават когато го победиш в леглото всички проблеми се решават на леглото. Колкото повече си обиграна във секса толкова успех ще имаш във живота. Много жени лягат под мъжете като кютук стоят и чакат оня да свърши и мислят че всичкое наред. След време той ще опъне друга която върти нули или осмици щему вземе акъла после знаете скандали разтрогване на бракове. За това никога нее късно дасе нучите на секс преди дасе ожените. Аз мога дя науча на такива игри че всички мъже ще умират за нея. За доказателство ще кажа една от многото игри които знам. Нарисувай един кръг диаметър 15 сантиметра на огледалото иго сложи 50 /80 сантиметра срещу твоята вагина започни да въртиш вагината около кръга 5 наляво 5 надясно после увеличаваш броя на въртене в двете посоки всеки ден когато си свободна до съвършенство. Товае една от игрите знам много но която изка дасе обади 0034690916473 Криси испания януари /февруари ще дойда в Пловдив защото съм от самия град. Живея и работя в испаниа акоминеш секс курс при мен няма да съжаляваш аще разбереш колко си назад във секса чукаш лисе хубаво никой няма дате зареже а винаги щеси желана и обичана накарай мажете да умират за теб. Много поздрави на момите винаги съм готов даги науча товае живота щесе учите докато се ожените зада държите здраво мъжа на мечтите във ръцетеси. 10 08 2015 криси Испаниа адиос...

367.   365, много зле се изразяваш. Е*е, е***л, отврат. Остави жените сами да преценяват кога са готови. Не искам да те обиждам, че си глупав...
Изключвам правописа, няма да издребнявам. Ти си поредния пример, който ми доказва, че умен се събира с умен, глупав с глупав. Много грозни думи, аз също съм ползвал да подсиля действието със *, обаче при тебе лъха простотията. Пък и на всичкото отгоре се възмущаваш, че жените били изостанали. В твоите разбирания за живота, основно свързани с думите е**не, пиене, чу***е, деф***ане, определено са изостанали и те и цялото човечество. Как си си дал телефона и въобще агитираш към такъв вид дейности... че и си вярваш. Не вярвам да си много повече от строител в чужбина с тези си разбирания и ум(аз съм безработен студент-за справка). И как въобще майките да говорят с дъщерите си за такива работи?! В глупостта си чак ме изумяваш. Човек не е задължително да е простоват ако не е учил, въпросът е дори да работи обикновена работа, да се стреми поне да не бъде простак. Ама то е казано, затова няма как един инженер, адвокат, лекар да дружи и да се събира с простак... вселените са различни.

368.   Забавно е как някакви застаряващи девици тук се изтъкват, че защото били девствени, са хванали Господ за шлифера и са нещо повече от останалите. Били по-морални - смях в залата. Една ципа ли прави даден човек по-морален? След това идват хардкор еснафите, които търсели само девственици, като някакви подивели ислямистки екстремисти. За капак се бръква и по някоя-друга феминистка, да обяснява какви животни били мъжете и как трябвало да се пази онова между краката, като Светия Граал.

Добро утро! Ще си позволя да ви отключа за една истина. Господ ни е създал да правим секс, а не да се правим на асексуални социопати. За мен хора, които на 30 години не са правили секс, чисто и просто имат проблеми с общуването, психиката или сексуалността (а може и трите заедно). Нищо лично - просто не е нормално! Та вие сте изпуснали най-хубавите си години, първата любов и всичко останало през което минава всеки нормален човек от снобарщина или криворазбрана представа за морал. Не сте добре бе хора. Вместо да търсите, сте се оставили на изчакваща позиция, да ви падне от небето някой измислен герой, на който да му нахлузите халката. Не са извратени хората, които правят секс, експериментират и търсят най-доброто за себе си - извратените сте точно вие! Като някакви сектанти сте. Евала на дамите, които не са лицемерни социопати и търсят това, коесто искат!

Мъж

(модераторе, моля, публикувай ми мнението, защото се начетох достатъчно на подивели моралистки, които си позволяват да заплюват нормалните жени.)

370.   Според мен проблемът е, че много мъже в България са груби и не уважават девствеността. За разлика от турците, които оценяват това в жената.
Бях чела любопитно от руски сайтэ-Когато спиш с много партньори, енергията на мъжа остава в жената, но заедно с това и тази енергия, на предишните му. Това се отразявало на поколенията..
И ми беше странна тази информация.. в началото.. Вие преценете така ли е.. , не зная..
Една жена, щом е с подходящ и любящ мъж, винаги ще правят хубав секс с любов, и девствеността й НЯМА ДА Е ПРЕЧКА, А ПОДАРЪК за него.
Някои мъже искат тясни места, и ще го оцени първия ти мъж, спокойно...
А тук някои по-груби мъже вместо да оценят, ще те обиждат, защото те самите могат да спят с всяка една спала с много, и не им пука с колко е спала, само да не е заразна..
Реално можеш да се заразиш и през презерватив, защото той е дадени милиметри, но има микроорганизми, чиито проникват на малко повече мм и не успява да ги изолира и тях.. Някъде имах и схема, но я загубих и няма как да кажа точно.. с примери.. , но в интернет я потърсете и ще я намерите..

372.   Добър коментар 370
Всички сме грешни но малко останаха мъжете и жените с акъл в главата които не се водят от другите.
Всички се имаме за християни но колко от тях са прочели и услислили библията?
Приемливото модерно днешно поведение на доста жени и доста мъже е абсурдно,
те не осъзнават колко гняв си навличат в очите на бога.
Не ме учудва че е така защото в библията е написано много точно за тези времена в които
живеем и защо е така.

Девствеността е символ на чистота!
Не случайно владиците и патриарха трябва също да не са били с жена замислете се.
Не знам как разсъждава една девица за това че е такава но аз бих се гордял и би ми било много хубаво че съм с такава жена и няма от какво да се срамува че е такава
обратното трябва да се гордее с това че не е поредната дупка за мъжете както казваше А. (Един мъж за една жена и обратното, там е истината всичко останало има една дума РАЗВРАТ).
Както има различни мъже така и има различни жени, въпросът е да срешнеш точния човек отсреща.

А относно импотентността ако единия е такъв ТОВА ВАЖИ ЗА ВСИЧКИ:
Има два варианта или се примиряват с това ако се обичат(по-добрият вариант като ако искат дете си взимат някое изоставено дете от неразумни модерни родители да си го отглеждат),
или се разделят като това крие своите рискове да не срешнат такъв човек повече.

Всичко хубаво от мен и успех на всички като ви желая всеки да намери своята половинка с която да се допълват.
Р.

373.   "Та вие сте изпуснали най-хубавите си години, първата любов и всичко останало през което минава всеки нормален човек"...

Така ли било, Н 368!?? А ти откъде знаеш, че сме ИЗПУСНАЛИ първата любов!?? Не може ли да сме имали първа любов на 15 БЕЗ секс и да не сме я изпуснали, а!??? Кой си ти, че да съдиш хората и да им казваш как да живеят!??

За такива като тебе, добре ще еда прочетете това интервю от СПЕЦИАЛИСТ и да си затворите устите!
http://insighting.eu/articles/devstvenostta-ne-e-porok.html

374.   Хорааа правете секс, това е невероятно изживяване, после ще съжалявате, че толкова години сте изгубили в размисли редно ли е, не е ли? Редно е секса е като лекарство за тялото и ума ни.

375.   и аз да попитам. ами ако изведнъж тази 30 годишна жена се запита дали след като е хубаво да прави секс, дали с всички мъже е така, дали на всички им е еднакво голям, дали не пропускам нещо с моя, дали той е най -подходящия за мен, дали, дали, дали, дали, дали... затова хората грешейки откриват кое им харесва и кое не, кой е моя тип и кой не е за мен....

376.   375, и страдат ли страдат, любовни мъки, терзания, защо мъжете са такива? Защо жените са онакива? Този не е подходящ, онзи не е подходящ, къде е любовта? Накрая просто се задомяват, за да не са сами, пишат теми тука, чувстват се депресирани и това им е живота. Любов му е майката, ама на примитивно ниво ядене-клец*не не става. Само не мога да си обясня 374, защо едни хора агитират други да извършват определен род дейност, всеки си има глава на раменете. Не искам сульо и пульо да ми казват кое е редно и кое не. Ако искам ще го правя, ако искам може и цял живот никога да не го правя, Вас какво ви бърка, че някоя си била девствена до 30? Лично на вас какво Ви пречи? Притеснявате се че същестуват "глупави" за вас хора, които пропускат нещата от живота, първо вижте себе си, защото ако сами осъзнавахте мислите и действията си никога не бихте писали или давали акъл на някой.
Извод: Който иска да е девствен цял живот - Да Бъде!
Който иска да живее сам- Да живее! Нека хората сами си избрита кое е правилно за тях, а не ние да определяме.

378.   Здравейте отново! След дълго отсъствие девица А. Ви пише. Искам да споделя защо съм девствена на 25 вече. Още от малка съм харесвала 18-19в. И особено дуелите на честта и любовните исторически романи и тайничко се надявах за един такъв джентълмен със силни, закрилнически ръце и нежна прегръдка. Когато ме сваляха в средното, а после и във висшето си образование, всичко беше пошло и просташко. Аз искам нежности, безкрайно докоснане и сладко-страстни целувки и гуши. Първата ми целувка беше преди 3 години и се оказа насилник. Открадна ми насила целувката, биеше ме и ме унижаваше и плачеше като си тръгвах. Чашата преля, когато се опита да ме насила. Това за мен беше края и го напуснах. Слава на Бога го издрах и избягах и опазих честта си. Когато допуснах друго момче за гуши, той ми се сърдеше, че още съм девствена на тази възраст и че го дразня. Той също ме псуваше и обиждаше и кълнеше... било в яда му. Аз как не псувам? Държа се почтено, като Истинска Девствена, морална Дама. Нима да си девствена на тази възраст и да искаш нормално отношение и уважение е лошо? Защо мъже като видите девица и си мислите, че щом правите нещо за нея... тя трябва да Ви се отдаде? Не се ли замисляте, че като обиждате, псувате и крещите още повече плашите своята девица. Както и да е. Това съм аз. Горда, морална, чиста, с принципи и романтичнш вэзгледи и желая истинска нежност. С много любов от А.

379.   Девице A. милa, ще пишеш тук и нa 40 г. колко си чистa, морaлнa и т. н. Пък ние междувременно си живеем животa с всички нaслaди.
И сме гушкaни и обичaни и т. н.
И нaй- дивият мъж може дa стaне кaто пaмук в ръцете ти, знaм от личен опит.
Нямa лошо, пиши след 15-20 г. пaк дa ни се похвaлиш с целомъдрието си :).

380.   Не девственна след 30-те, ами и девственна след 21-та не бих желал за приятелка. Такива жени са комплексирани и те си мислят, че с девственността си заслужават само принца на белия кон. Освен това някои от тях имат и "уважаващи" причини да не правят секс до брачната нощ. Например някоя жена с много грозна вагина-тя се страхува да я покаже на мъж, защото втори път този мъж може и да не иска да я види повече, а след брачната нощ нещата вече са по други. Има и по-сложни ситуации. Една беше писала тук в "spodeli. net, че е правила секс за пръв път на 35 г. и то в западна Европа. А се оказа, че тя е била хермафродит и затова в БГ не е посмяла да се разголи на мъж, защото БГ мъжете не искат да се занимават с хермафродити. Та този индивид отива в зап. Европа и едва когато е намерила друг хермафродит, тя вече станала на 35 г., прави първия секс. Но в този случай те и двамата няма от какво да се притесняват-те си имат и единия и другия полов орган. При всички случаи, когато една жена не прави секс до доста напреднала възраст, винаги има някакви сериозни причини. Естеството на тези причини може да бъде всякакво, но почти винаги не са на морална основа. Защото морала не се гради само от това дали правиш сек или не. Мога да допусна също така, че жени които се въздържат от секс, вероятно никога не са изпитали оргазъм дори чрез мастурбиране. Процента на такива жени е голям и жена с такива проблеми по-късно в живота си ще започне да отказва секс на съпруга си, а знаете, че при такова положение проблемите в семейството ще станат непоносими. Може да се стигне до развод. Познавам такива семейства. И като последно ще предуппредя мъжете, които наистина искат девствени съпруги, че жена с един пенис не умира. Рано или късно тя ще изневери.

383.   Авторке не слушай тъпи съвети, а постъпвай както ти подсказва сърцето и ума. По логиката за опита, всички мъже тогава ще искат да имат приятелки или жени проститутки, че имат опит, а всички жени трябва да са курви , за да станат опитни. Дай си девствеността на този , който мислиш, че заслужава. Може да не бъде вечния, но ще бъде с желание и любов и после няма да съжаляваш.

384.   За една жена това е сериозен проблем, да беше мъж на тези години - не е проблем. Мъжете могат и на 40 да правят секс, все пак няма такова нещо като опит за един мъж, всичко е изпразване до следващия път. Баща ми го е направил на 32 и е бил втори на майка ми, а тя ми е казвала многократно, че той е бил много по-добър от първия, така че няма от какво да се притеснявате момчета. Но, ти е хубаво да пуснеш на първия срещнат мераклия, че ще се разкиселееш много като човек, гаранция. Старите моми са доста отблъскващи и се разпознават, обаче мъж без сефте почти няма по какво да го познаеш.

385.   На 30 да е девствена ми се вижда малко странно, има нещо гнило. Но за мен не би било проблем, стига да не е прекалено дървена в леглото. Дори и да не го е правила, ако знае какво трябва да направи и го прави със страст, нещата ще се получат ;)

386.   "Чистотата на първото отдаване"... Стига глупости! Има всичко друго, но не и "чистота". Като тийнейджърка и аз си представях колко ще е прекрасно и специално. Бях влюбена в недостижим мъж и се пазех за него. Освен това винаги съм харесвала по-възрастни мъже, затова никога не съм можела да се възбудя от разни съученици и други подобни момчета. А когато си ученичка, трудно ще намериш по-голям и по-сериозен мъж за нещо повече от секс, а аз естествено исках нещо повече (може би съм грешила). Когато навърших 18 все още си бях влюбена в Недостижимия и продължавах да си се пазя. Дори ме беше страх да си сложа тампон, за да не "си загубя девствеността". В един момент този монашески живот взе да ми омръзва сериозно, а и вече бях станала потенциално интересна и за така желаните от мен големи мъже. Влюбихсе в един от тях, той също в мен и имах голямо желание да му подаря прословутата девственост. Той много се зарадва. Имахме всички условия за "перфектния първи път". Да, ама мен си ме болеше доста. Не стана от първия опит. Макар че между нас си имаше и любов и страст, самата дефлорация на мен ми се струва по-скоро като медицинска процедура. От сегашната си гледна точка смятам, че да се отдава голямо значение на първия път си е чиста глупост. Важното е да има привличане, желание. И мъжът да е търпелив. Моят прояви нужната толерантност и получи съответната "възвръщаемост". Когато стана случката бях на 21. Първият възможен случай, при който мъж, който на мен ми харесва, харесваше и самата мен, при това имахме вече връзка и всичко беше "както трябва". За идеална раздяла с девствеността не мога да говоря, хубавото дойде после, след като той беше достатъчно търпелив да ме научи.

Alpha, ж. 26

387.   Не е хубаво да си девствен след тридесет години.

388.   378, най - много бой ядат разпоретините, точно те стават жертви на дом насилие. По- добре да са като 13 - годишните разпоретини, които се бият и събличат пред камери, може би?
379, може да си гушкана, ама може и да си бита, или пък да ти изневеряват. Като станеш отчаяна съпруга, след 10 - на години, пак ела да пишеш тука.
384, не се излагай с тези глупости за "стари моми'. Много си неопитна, 384, щом мислиш, че мъжа не трябвало да бъде опитен.

389.   "обаче мъж без сефте почти няма по какво да го познаеш" - a няма ли бе.. ахахаха

394.   Сексът не е опит, той е изживяване. Първата и втората ми, никога не ми повярваха, че съм без опит, за разлика от тях, което е основна причина да не продължим да сме заедно (предпочитам заедно да търсим новото, вместо да ми го предават, като родител на дете или учител на ученик). А с останалите с голям опит, се разделях, защото вечно търсеха частица от миналия опит, с какво си приличам или различавам от предишния/те. Жалки господа, запазете си опитните жени, не се знае кога ще ви заменят, защото? Може да са имали, и отново да срещнат по-богати, по-красиви, надарени, опитни и т. н.

395.   1. Не трябва да те притеснява, ако си девствена и си на 30 г. (защото винаги можеш да напишеш на някой необвързан твой познат, който ще открехне вратичката ти)
2. Всеки има различни предпочитания. За мен не е толкова важно дали е девствена или не, а дали и двамата го искаме.
3. Ако го правиш с човек, който изпитва чувства към теб той няма да има проблем с това, че си девствена. (бих казал, че мъжът би се чувствал горд)
4. Вярваш ли в истинската любов? Разпознаваш ли я?
5. В края на краищата ти си човек, който сам гради съдбата си и сам решава, какво прави с живота си. Помисли какво искаш ти.
Винаги можеш да се отвориш и сама с пръсти или вибратор.

251-300 от 300