Споделена история от Секс и интимност

Девствена след 30 - те :)
Въпросът ми е основно към мъжете - какво ще кажете, ако жената, с която излизате, се окаже девствена и не е на 12-15 години - да речем... а на 30!
Какво би се получило в подобна ситуация, ако и мъжът до нея е с 4-5 години по-малък и е девствен... и с нещо променят ли се нещата - ако съответно - не е... Мъже, вие какви жени предпочитате и имате ли опит с такива жени... ама честно - желая ви хубава вечер.

Коментари

51-100 от 300

53.   Давайте по-смело. И мен ме беше страх, задавах си 100хиляди въпроса, знаех че човека не е идеалният, но се престраших и не съжалявам. Забавлявайте се!

54.   С. 20г. :
И аз си мислех, че първият път ще бъде с човек, който наистина ще ме обича и аз ще го обичам и той ще оцени факта, че ми е първи, но знаете ли какво се случи??? Не ми повярва, че ми е първи (защото съм адски секси), това едно на ръка, и второ - привличането победи над любовта(защото и той беше секси). Реших да му дам шанс като започна да излизам с него, намерих нещо в погледа му - явно тялото ми е разпознало знаците, които той ми изпраща. После му позволих да ме целуне, после и други неща... Спахме един до друг без да правим нищо, но... по средата на нощта, когато усетиш топлото мъжко тяло да те обгръща със силните си ръце, да те гали, да ти шепне, да те целува... когато усетиш страстта на мъжа и неговото ТВЪРДО желание да те има, ако си нормална жена с хормони, няма как да не се предадеш! Не съжалявам, че съм била с него, въпреки че не е бил подходящия и отрязах доста свестни момчета преди него... които може би ме заслужават повече.... НО това е живота. Обяснявам си го с факта, че съм оставила този път да си говорят телата, а не емоциите и затова стигнах до там.
Сега знам, че съм 1 крачка по-близо до откриването на точния човек, защото преживяното с този ме научи все пак на някои неща, отношения мъж - жена.
Знам какво е да си безкомпромисна и да искаш най-доброто за себе си. Въпроса е, че понякога трябва да кривнеш малко, за да се провериш все пак, дали си на прав път или не. Сега пак съм си безкомпромисна и ще държа на това да се занимавам единствено с хора, които си заслужават. И той можеше да си заслужава, ако не беше такъв егоист, но в никакъв случай не съжалявам за опита си с този мъж :)

55.   Жена на 39
Скъпи мой липсата на секс води и до проблеми във възприятията и отношенията с околните. Прави са мъжете, че има много недое.. ани жени. А те наистина са проблем за околните-честа смяна на настроенията, рязкоз, капризи, интриги и т. н. и т. н. Отвратително. За това аз вземам мерки да не стигам до там. Вземете и Вие.

56.   45, какви хормони получава от мъжа по-точно? Хормони се отделят и при мастурбиране, не е нужно някой да я изклати за да ги отдели. "половата система не е влязла в употреба, тогава защо я има" има я за да се рзмножаваме. В този ред на мисли хора които не остаят поколение използват безсмислено половата си система? Не е ли така?
А по отношение на дълго задържалата се девственост според мен не е срамно, но сигурни ли сте, че нямате някакъв друг проблем в тази насока, различен от "търся подходящият". Аз съм на 26 не съм девствена, обаче съм била само с един преди 8 години, не бях влюбена в, не изпитвах удоволствие от секса, вечно бях влюбена в някой, който не ме иска, и от тогава някъде нямам физически контакт с мъжете. Просто винаги се получаваше едно разминаване между човека който аз искам и този който мен ме желае. Е, предпочитам да достигам до оргазъм без физически контакт, отколкото да спя с човек който не искам и да не достигам до това така приятно нещо.

57.   Абсолютно не одобрявам девственост до такава възраст, разбира се - лично мнение. Това е потискана сексуалност в продължение на 10-15 години поне и въпросът е дали изобщо може да се рестартира потисканата сексуалната функция? Идеални, не съм готов/а и други ала-бали - пълни глупости - осъзнай се докато е време и вземи го направи с някой най-накрая, защото рискуваш да си опропастиш живота, да останеш сама. Пази Боже, всичко най-хубаво пожелавам на такива личности, но болшинството от хората ще погледнат със съмнение на девственици на тази възраст, дори и да има привличане, т. е. шансът за партньор се намалява с всяка година. И това го казвам аз, която се определям като духовен и емоционален човек. Какво означава с този не бях готова, с онзи също? !! Не разбирам, наистина. Много повече разбирам момичето, което е девствено на 26, но си казва, че няма кандидати - мила, пожелавам ти много любов и лечение на комплекса ти, има начини!

58.   Пак съм аз. Към 51 - много мъчно ми стана като те прочетох. Ама в такъв случай - както някои мъже отиват на платена любов, при нас жените е много по-лесно - приятел за секс винаги ще намериш. Просто приключи с този етап от живота си, ще се почувстваш по-добре, с повече увереност и самочувствие.

59.   Подкрепям номер 58 и 57.
Аз самата почнах късничко сексуален живот - на 18 г. Бях изтрещяла от подтискането на сексуалността си. От тогава си имам редовен сексуален живот и съм гинеклогически толкова здрава, колкото може да бъде една жена изобщо.
На номер 51, съжалявам за теб, но кой каквото си направи, за себе си го прави. Прави са лекарите, но трябваше да ти дадат и направление за психоаналитик. Ако си щастлива така - умирай си девствена, лошо няма. Всеки е различен. Ако обаче не си щастлива, търси професионална помощ, защото годинките си минават, животът.
Съжалявам и за проблемите ти, но не мисля, че една жена с такива проблеми е възпрепятствана да има сексуален и любовен живот. За секса е важна вагината, а аз не прочетох да имаш с нея проблем. Колкото до рака на яйчниците- ако беше почнала да правиш от 16-годишна секс и беше взимала противозачатачни да кажем, нямаше как да се разболееш от него. Аз самата смятам скоро да взимам противозачатачни, за да се предпазя от този вид рак и миома.
Проблемът ти не е физически за мен, а чисто психологически. Решението ще го намериш в процеса на психоанализата, ако искаш де - от теб зависи, но ако не промениш нещо, след 10 г. ще пишеш тема „Девствена след 40-те“

60.   аз съм момче на 20 и за мен не е никав проблем на колко години е или дали е девствена разбира се като се има предвид разликата ако е по-малка да не е повече от 2-3 години че не ми се лежи в панделата за педофилия :D

61.   Четя и не мога да повярвам колко заблудени жени(тоест момичета по-скоро, защото ВИЕ СТЕ МОМИЧЕТА, да момичета сте 32, 35, 30 годишни същества имащи се за жени, уви някой път.. )все тая не искам да обиждам никого, но това просто е недопустимо да говорите, че чакате единствения, неповторимия, принца на бял кон.. Разберете такова същество няма и никога няма да има. Знаете ли какво ще стане когато най-сетне се решите да го направите независимо с кой човек е, ще усетите една празнота, една загуба, която не сте очаквали, защото тези годините през които сте се пазили и мечтали за този момент се изпаряват точно в тази секунда, когаго усетите болката, но тази болка не е нищо в сравнение с болката, която ще изпитате вътрешно(психически може би)защо съм чакала толкова много години, толкова много пропиляни възможности, толкова несбъднати мечти, , колко много сте изпуснали.. Ето това е вашата мечта мили момиченца, казвам го от съжеление.. Аз не ви се подигравам, не ви се смея, АЗ ви съжелявам, ама наистина Ви съжелявам и се надявам да не го преживеете толкова трудно този чакан над 30 години момент и да не се сринете психически и да изперкате.. Защото мили момиченца тук не става въпрос за това да имате самоуважение, чест и темподобни глупости, става въпрос за едно пропиляно време, едни несбъднати мечти и най-важното:приятното чувство от секса и любовната игра като цяло.. мога да ви говоря безкрай момиченца, но просто няма смисъл. Ако се наредим и 100 човека да ви говорим пак няма да има смисъл, защото вие щом до сега не сте се отдали на това удоволствие може би никога няма да се отдадете и ще "увехнете" сама и чакаща в така мечтаното "брачно" легло. Даже тази тема спроед мен няма смисъл, защото хората като мен ви съжеляват, а хората които ви се подиграват игнорирайте ги, но запомнете едно от мен ИЗГУБИ ЛИ СТЕ голяма част от живота си в това чакане.. Всичко хубаво от мен и приятен живот от тук насетне :)
Стоян

62.   П.С. Надявам се вече да не си девствена мила АВТОРКЕ :))

63.   За повечето мъже девствените жени притежават своеобразна магнетичност, така че за тях едва ли би било проблем една жена да е девствена и на 40. Все пак плашеща е не девствеността на 30, а за неопитността. Казано друго яче, всеки се интересува от дефлорирането, но никой не иска да бъде със жена, която е скована и неопитна, още повече на 30, а женският апетит за секс не се идва с първият път, а се изгражда с години. На жените, които не са го правили все още, а се чувстват стари мога да дам само един съвет – за това няма подходящо време, а подходящ човек, намерете го и всичко ще е ок. А на мъжете попаднали в така ситуация бих казал, че старата дилема девствена или опитна е пълна заблуда, най-често не е нито едното нито другото. Ха ха ха!

64.   Аз като мъж, мога да кажа, че се опитвам често в последно време да намеря някоя жена за приятелка, а и за секс, но без много успех. Потресен съм, че има толкова жени, които желаят секс, но го отказват поради някакви псевдо морални причини.

За мен, това да издигаш девствеността в култ е много глупаво. Сексуалното желание е нещо напълно нормално и е хубаво да го задоволяваме, това е част от природата на човека. Не е нормално да не искаш да правиш секс, да се гърчиш и да се насилваш, особено пък от женската част, които могат толкова лесно да получат секс. Един път сме млади, после като станат жените стари и мъжете им стари, и да искат, няма да има секс. А и, както някои отбелязват, не знам как тези жени не са полудели досега, аз съм на 20, не съм правил секс от доста време, а полудявам.

М 20

65.   Абе, аман от стандарти, бе!
Ей, големи знайковци и знайки, големи познавачи и професионалисти по темата! Пък и такива, самоопределящи се като духовно извисени съветници... Ц-ц-ц. Страшна работа.
Вижте, момичета и момчета, които все още "не сте го правили". Много хубаво нещо си е сексът и дай Боже много скоро да го разберете от личен опит. А, за другото - мисля си, че ще съжалявате, че не ви се е случило по-рано. Ама нейсе. Да няма драма! Когато - тогава! Всеки с ритъма си, всеки си за себе си, споко и горе главата.
Колкото до това, кой луд, кой не, айде и с тез определенйца и обобщенийца мааалко по лекинко да го караме, а!

66.   Абе кви хора сте вие бе 30 годишни девственички никога ли не ви се е прийскало

67.   всеки сам си решава това е личен избор ама за да не правиш секс до 30 има 2 варианта или да си толкова зле че никой да не те поглежда което не вярвам че си или което е по страшното да не ти се иска защото ако изпитваш нужда от секс не виждам как до сега ще си така не би било нормално а и в крайна сметка до колко годишен човек може да е активен в тоя смисъл.... замислете се времето не се връща ;)

68.   Радвам се, че има жени които мислят като номер 4. Браво момиче. Всички жени трябва да са такива, а не да се еб*т с тоз и оня. Т. е. курви. Това показва, че уважаваш себе си!

69.   Според мен един мъж е способен да обича чак след секса. И то след добрия секс. Кой каквото иска да ми говори. Така че твърдения като: ''Ако ме обича, ще правя секс с него. '', са ми просто абсурдни, нелогични, наивни и какво ли още не.
Ж, 22

70.   Абе вие или май нещо не сте нормални или живеете на друг континент.... Ако сте крайно религиозни-го разбирам, ама другото са пълни глупости... Ама видиш ли какви красавици били всичките, ама са девствени... ХА-ХА... Момичета, без да съм ви виждала ще си позволя да ви дам един съвет- поддържайте се малко! Грижете се за външния си вид! На по 30-40 години-девствени? Е това нормално ли е? ! НЕ Е НОРМАЛНО! Проблемът е във вас, не е в мъжете. Принцът няма да дойде. Деца не мислите ли да имате? Вярвате в непорочното зачатие ли, какво, не мога да разбера? Лишавате се от едни от най-големите удоволствия. И не говоря само за секса. Децата-едно от най-прекрасните неща. Като станете на 40 да родите и децата в училище да питат детето: ТОВА БАБА ТИ ЛИ Е? Живейте си живота! Никой не е казал, че трябва да спите с всеки, ама то това ващо въобще не е нормално! Е направо се ядосах...

71.   Напълно съм съгласна с мнението на 31. Така се случи и при мен, имах 2 несподелени любови и поради тази причина бях девствена до 27. Тогава се запознах с бъдещия ми мъж. От приказка на приказка стигнахме до въпроса с колко мъже съм била преди него. Отговорих му, че не съм била с никого. Според мен на него му хареса това определено, че ми е първия. Вече сме заедно почти 10 години. Та според мен да си девствен/а на тази възраст няма нищо срамно, ако наистина срещнеш човека, които може да го оцени и естествено да се обичате.

72.   до коментар 69: абсолютно си права.
от Анди

73.   69 е не само права, но и има супер номер!
Умрете си девствени, телата са си ваши, но изпускате не само секса, но и истинската любов, тръпка, ИНТИМНОСТ с партньора. Не е естествено просто на 30 да си девствен, тогава жените са имали по 3 деца навремето, а на 40 г. се е умирало. Можете да се чувствате добре, защото живеем в 21 век - медицина имаме, храна, но яйцеклетките са ви ограничени. Имате още 5 годинки и дори е възможно след това да е невъзможно да забременеете. Случва се на 100 хил. жени у нас, особено нараства риска над 35 г.
Така, че към горните неща, от които бягате допълнете и децата.

74.   До коментар 9... ЕВАЛА ти правя за мисленето, съжалявам че малко жени мислят като теб, а повечето гледат да се изчукат само заради удоволствието, или за да има с какво да се хвалят пред приятелките си!!!

75.   74 - не знам ти с какви жени имаш контакт, но нормалните жени не се хвалим пред приятелки с бройките си - това си е мъжко занимание. Дори за най-грозната жена е супер лесно да си намери мъж за 1 вечер - това е причина за срам сред жените и се крие поне сред нормалние такива.
Иначе не подкрепям номер 9. Такива хора за мен просто бягат от вързката с противоположния пол от чистра проба малодушие и страх и отдавна са надхвърлили всякакви естествени и природни граници. Да правят каквото си искат - лошо няма, но те са изключението и трябва да останат такова, ако искаме да има човечество - подобни жени нямат право да се обявяват едва ли не за норма, защото просто не са.
Нормалната жена на 25 г. мисли за семейство. У нас е нормално (средно статистически) на 27 г. жените раждат децата си вече. Жената се ражда с яйцеклетките си и за разлика от мъжа има определено време, в което може да създава семейство с деца. Без да се усетят в чакане на Принца такива като номер 9 се събуждат на 30 г., после на 35 г. и край - изпуснали са последния влак.
След тази възраст жената е с 4 ПЪТИ по-малко плодовита от една жена под 30 г., а възможността за ДАУН нараства експоненциално - дори повече от 2 пъти за свяка следваща година! Така при жените над 38 г. не само рядко се стига до бременност (над 60% или не могат вече да забременеят, или не могат да задържат), но и 1/3 от бременностите завършват със спонтанен аборт, 15% с Даун, да не говорим, че имат вече подобни жени и поне по 1 хронично заболяване и самото износване става сложно.
Какво искам да кажа - бъдете девствени, асексуалнни, каквито искате да бъдете, но не се обявявайте за нещо по-добро и нормално от доброто и нормалното. Природата е жестока и не можем да я измамим.
Всяка жена, дори собствената, след втория път е втора употреба. Пазете си ципата, но имайте предвид, че цената за това понякога е прекалено висока.
Успех

76.   " но предпочитам да си умра чиста и изпълнена с мечти, надежди и неопетнени ценности, пред това да съм преспала с куп мъже и да си отида от този свят празна, употребена и изгубила част от душевната си красота заменена от похотта и мръсотията, които носят множеството материални връзки без чувства"

Ееее, номер 9, а защо мислиш ТОЛКОВА ограничено и в крайности!?? Едва ли не или девственица или курва!!?? Та МНОЗИНСТВОТО жени в света имат 1-2 връзки и съпруг и семейство след това! Т. е. нито са се замърсили, нищо са умрели неусетили мъжка ласка и обич!

Не съществуват САМО двете крайности, които си описала, а най-често най-НОРМАЛНИЯ вариант, който ти описах аз!!!

Така, че ти си мислиш, че стоейки в едната крайност се пазиш от другата, да така е, но ЕДНОВРЕМЕННО с това НАЙ-ВЕРОЯТНО изпускаш ЗЛАТНАТА СРЕДА!

77.   66, спести си сарказъмчето, ествствено, че ни се е!!! Ама има безброй причини, поради които да не е станало, дори да сме го искали!!! Разбетете, че за бошинстовото жени, това не е избор, а (гадно) стечение на обстоятелствата!!! Което много им тежи на душата!!! Т. е. ситуация за съжаление и разбиране, а не за подигравки!

78.   "Ама разбира се, те българските мъже неазвисимо, че са около 3. 5 млн, всички мислят еднакво, всички са еднкво "широкоскроени"... "
Т. п. нар! Не съм казала, че мислят еднакво, а че НЕ ЗНАМ как мислят, не съм пробвала. Но виждайки коментара ти, той само добавя точка към сигурността в предположенията ми.

79.   Вижте хора... всеки има право да си живее СОБСТВЕНИЯ ЖИВОТ, така както намери за добре!!!
Според мен момичето от коментар 9 си е много право.... щом като не е срещнало подходящият човек... ами нека си е девствена, какво толкова???
По добре ли е да спи с някой, само и само да види какво е да правиш секс??
Някой ден ще срещне човек, който ще обикне и тогава секса ще е наслада и за душата и за тялото, а не просто едно чукане.... с познат, или колега да речем!
Не налагам мнението си на никого, просто споделих какво мисля!

80.   Аз пък си търся "честна" жена, не ме интересува на колко години е.

81.   Ей, много невежи, ама N:59 Е СРАМ СИ ЗА ЖЕНИТЕ! Ти си за псиохоаналитик, жената ти казва, че има ТУМОР НА ЯЙЧНИКА, а ти й даваш акъл, че е щото не е правила секс от 16 годишна... ама познаваш ли я, че да знаеш от кога има проблеми?
Но цитатът "за секса е важна вагината"ме уби... всяко едно удоволствие, болка и изобщо емоция идва от мозъка!
N:77 е прав-"ситуация за съжаление и разбиране", като искам да допълня, че хора, които не разбират другите, а само се подиграват няма как да се раздадат на партньора си и в секса, сексът е трансцедентна връзка, истинското удовлетворение не идва от чукането, което повечето, които казват, че девствеността не била нормална правите, а от цялостното отдаване, когато тялото и ума са едно...
Който може, разбере думите ми, който не не, но на авторката ще кажа да не иска съвети, защото само човек, който е интелигентен и познава на първо място себе си, после може да се постави на мястото на другия и да даде адекватно мнение!

82.   От 80, даже ще ми е по-лесно да направя компромис с всичките й недостатъци, недъзи или там каквото я е накарало да остане девствена до 30... отколкото да се примиря с това че някой друг е спал с жена ми...

Но честно казано в никакъв случай няма да съм предубеден и ще гледам с много по-добро око на жена, която се е пазила точно за мен, отколкото на тъпата кучка, която реве за грешките си като млада... Грешки които ще трябва аз да плащам! НЕ, благодаря!!

Поради което просто не разбирам всички олигофрени, които обясняват как било ненормално, как с всяка година ставало все по-трудно да си намери партньор... толкова ли няма останали свестни мъже? ! Как е възможно да те мързи да си я научиш и да предпочиташ друг да го направи? ! Не че има какво да учи, но нали това е най-честото дебилно извинение... Едно време ако не си девствена, просто не можеш да си намериш мъж!

Разбирам отчаяните мъже, които се примиряват с факта че няма да са единствените, все пак в крайна сметка и аз станах един от тези помияри... Имах ли избор в това време лишено от морал, след като алтернативата беше педофилия...

Ясни са ми и всички боклуци, които търсят просто секс. Ама разбира се че не искат да се обвързват щом ги е страх да отнемат нечия девственост, разберете го най-накрая това кучки малоумни... Стига са ви разпечатвали най-големите боклуци и след тях още дузина и после когато попаднете на свестен мъж, да си го изкарвате на него! След като вие всички сте просто едни кенефи и то обществени!!!

И тук логично идва въпросът. Как по дяволите да си намеря девствена жена, след като не харесвам малките пикли... Даже може би и педофилите вече се затрудняват... Тъй като законът май забраняваше под 14-15, а на тази възраст вече няма девствени момичета... Което си е напълно в реда на нещата, още помня как едва на 13 вече така ми се искаше, че място не можех да си намеря. Но имаше едно нещо което исках много повече! Исках просто поне първият път да е любов, а не просто секс, пък ако имам късмет и последният да е със същата жена, но уви...

Не случайно исках зряла жена още тогава... НЕ знаех защо, чудех се какво не ми е наред, защо не ми бяха на интелектуалното ниво(20 бяха), но когато аз вече бях 20 връстниците ми продължаваха да не бъдат... Но аз вече не можех да чакам и така я получих чак на 22, но тя определено се оказа недостатъчно зряла, въпреки че беше на същата възраст... Аз съм и 4-тия, но акъла не и е дошъл... Нито с бройката, нито с годините... И накрая какво се оказа, че съм си загубил 9 години да я намеря, а после още толкова да я загубя...

Всъщност, гледайте на една провалена връзка, като на един провален брак. Защо никой не иска разведена жена? Защото е ясно че е боклук. Е каква да е тогава ако е спала с няколко мъже вече, а нито един не е задържала?

Но от друга страна, каква е разликата дали ще ти разбият сърцето на 15 или на 30? Разликата е че си на 30!!! И вече не е чак толкова лесно да започнеш от начало... А и вече си осквернен, така да се каже... Вече имаш едно на ум, вече знаеш колко са долни хората...

Така че всеки сам си преценява. Аз лично не съжалявам нито за миг, от годините прекарани с тази тъпа кучка. Дори бих искал да и простя, наистина много искам, но просто не мога... Не мога да й простя че позволи на гнусната си майка да убие детето ни, не мога също да и простя че след аборта стана фригидна, аборт който направи без да го обсъди с мен... Дете което аз исках и дори бях готов да си го гледам сам, ако се наложи. Въпреки че и на двама ни беше рано и момента беше неподходящ(просто не стигаха парите, но те на кой ли стигат в тази скапана държава), а за капак имаше и доста висок риск за доста неприятна наследствена болест, от скапания й род. Но ако има някой който да е пълна противоположност и да може да "претопи" скапаните й гени, то наистина това съм точно аз! Оставаше само да си направи изследване и ако е здраво да го остави, ако е болно да го махне. И аз й вярвах... Но тя ме предаде, просто защото вещицата я е принудила...

И за капак ми изневери наскоро... Ако поне това не беше направила, може би щях да намеря сила да й простя.

Сега иска отново да се съберем, но аз просто не мога да простя глупостта и предателството. За какво ми е този парцал, на който вече не мога да вярвам? За какво ми е?

Да, сега ми е адски гадно, но на мен ми липсва жената в която се влюбих, а нея много отдавна я няма... Тя явно е умряла преди години, а аз просто не исках да го приема...

Но винаги съм знаел едно. Че предпочитам жена която не може да има деца, отколкото жена която предпочита да ги убие. Точно така както предпочитам жена която се е опазила до 30, просто защото не е намерила подходящия, отколкото тъпата пачавра, която се е пробвала с всеки срещнат, само защото не може да прецени...

Не знам дали са останали други такива мъже, а още по-малко жени... Но ако има нека и те се обадят, поне да знаем че не сме сами...

П. П. И знам че сайта уж е анонимен, уж не могат да се дават данни за връзка и т. н. Но много бих искал да срещна поне една жена с принципи и морал, дори да не сме подходящи един за друг, просто ей така да знам че има и такива жени! За да имам сила да продължа да търся...

83.   80/82, съжалявам за провалената ти връзка, но проблемът си е бил в жената, а не в подробността, че е спала с трима преди теб. не знам защо приравняваш девственост с човечност и коректно отношение към партньора и изключваш други варианти.
- не можеше ли да живееш Х години с жена, която е била девствена когато сте се запознали и тя да абортира без твое съгласие? или да ти изневери? все пак 9 години са доста дълъг период, а девствеността е временно и необратимо състояние.
- не смяташ ли, че хората се променят и това, че си първи на 1 жена не означава, че тя непременно е добра, морална и принципна? пък и така да е, няма никаква гаранция, че ще си допаднете и ще живеете щастливо до края на живота си.
- защо смяташ, че има само 2 категории: "жена която се е опазила до 30, просто защото не е намерила подходящия" и "тъпата пачавра, която се е пробвала с всеки срещнат"? това ли изчерпва възможностите??
съветът ми е: спри да делиш хората по измислени признаци и се освободи от глупавите си предразсъдъци. това, че някой (независимо мъж или жена) е разведен, не значи че е лош или ниско морален човек, значи, че е направил грешен избор в даден момент. в противен случай рискуваш да си останеш сам и да обвиняваш целия свят.
(егати, чак не мога да повярвам, че го обяснявам на млад човек в 21 век! )
за протокола: не съм разведена, омъжена съм и имам 2 деца, да не кажеш, че защитавам себе си.
Ж41

84.   " хах не се притеснявай, че си девствена на 15, 25, 35 или дори 45 ", няма проблем, ще си умреш девствена :D

85.   Бих сметнал, че нещо не и е наред. Вероятно психически. Някаква кукундрела. Има много такива откачалки. Съответно бих я изчукал, за да си направя кефа(не от секса, а от факта, че ще съм първи) и после и бия шута на момента. Ако човека до нея е с няколко години по-млад от 30-те ще рече, че е най-малко на 27. Мъж девствен на 27 не е мъж! Нещо му има. Та, какво би се получило ако тръгнат да правят секс? Комедия! От най-добрите :D

86.   До 83, това което казвам е че аз съм направил една грешка до 30, което може би е нормално. Но да си направил 5 грешки до 15 и още 55 до 20, някак вече не ми се виждат много наред нещата... А до 30 просто не искам да си го представям дори...

Никъде не съм казал че девствена до 30 е нормално, просто винаги съм бил на принципа "по-добре с никой, отколкото с който и да е". И то още когато съм нямал понятие от полово предавани болести и т. н. Чисто на психологична основа, първият си е първи, това е нещо специално и смятам че задължително води до много по-здрава връзка, не че не може и там да се объркат нещата. И съвсем друга тема е че вече младите казват "голяма работа, това е просто секс, я по-добре да ме разпечата съседа или съученика, че ми е най-удобно и после по-лесно ще си намеря чичко-паричко, вече като съм разработена... ".

А как се чувства после това момче? То става боклук и си го връща на всяка следваща... Ето от такива пачаври се опитах да се опазя и накрая пак не ми се размина... Просто "всички жени са курви" ни нашепва мъдростта на вековете... Но малкото девствени ми дават надежда. И дори на 30 все още има надежда и е по-добре отколкото "втора употреба". Да, точно това е една жена която е загубила девствеността си, тя просто вече е втора употреба и то в най-добрият случай, защото реално аз няма как да знам коя употреба е, трябва да разчитам на честната дума на жена? ХАХА...

Колкото до "глупавите предразсъдъци", които аз наричам "принципи". Ето, направих компромис и си платих жестоко с тъпата пачавра... И разбира се че има връзка с това дали съм и първия. И от друг преди мен е правила аборт, дали щеше да и е толкова лесно ако това и беше първия аборт? Онзи боклук от който и е бил първия аборт, наистина не е имала избор, а с мен го имаше, но вече е видяла че така е много по-лесно... Съвсем различно би било ако първият път беше забременяла от точния човек, в случая от мен. Тогава въобще нямаше и да си помисли за аборт!

Но не се срещнахме на 15... Което ме подсеща, че колкото повече чакаш, толкова по-трудно става... И ако на 20 вече е много трудно, то на 30 вече направо ми става жал за тази жена, макар че все още е достатъчно млада, а и за една жена винаги е много по-лесно, поне до 30, след това нещата май започват да се обръщат. Нали знаеш вица: "Защо жените след 30 вече не играят на криеница? "

П. П. До края на животът си ще се боря за това да се отнеме правото на жените да правят аборт самостоятелно! Не може да ми отнемат и това право! Трябва това решение да се взима и от двамата родители! Защото така както има самотни майки, които решават да си запазят детето, така и аз щях да си го запазя дори да се разделим. Даже много ми се иска сега да мога да я вкарам в затвора за това престъпление което е извършила. Трябва да лежи за предумишлено убийство, заедно с всички замесени! Или поне да мога да ги избия и да не ме съдят, така както аз не мога да съдя тях... Но да ги убия за мен е милосърдие, а аз никак не съм толкова милостив към боклуците, аз искам да лежат в затвора. Искам да живеят дълго и да страдат МНОГО!!!

87.   Първо да кажа, че всеки си има право на мнение... обаче, надали някой мъж е щастлив от факта, че жена му си е направила "сефтето " с някой друг преди него!!!
Сигурен съм, че всеки чиято половинка не е била девствена когато са се запознали, си задава някои въпроси от рода на.... дали не ме лъже, че е имала само една, или две сериозни връзки преди мен.... колко ли са всъщност... , дали не си представя че е с него, когато спи с мен , дали съм на нивото му, или той е бил много по добър в леглото от мене и т. н.
Знам, че много от вас ще кажат.... абе живеем в 21 век... тинейджърите правят секс и не им пука изобщо!
Явно любовта и чувствата остават много на заден план в днешно време, а и морала доста се е променил в сравнение от преди години!
Според мен обаче, е много достойно едно момиче да се запази девствено за човека, с който смята да създаде семейство, да има деца от него и т. н.... , а не да преспи с гаджето за да си направи кефа, та дори и да има някакви чувства между тях!
Евала правя на предишното поколение, тези които сега са на годините на родителите ни... имали са много по висок морал и ценостна система от нас!!!

88.   80/82/86, явно говорим на различни езици. за несполучливия си личен живот обвиняваш жените - били неморални, курви, безпринципни и какви ли не още. освен това съвсем явно приравняваш всички жени с предмети - тази била девствена, онази - втора употреба.
не смяташ ли, че някъде там е разковничето за неуспеха ти? жените, както и мъжете са преди всичко ХОРА - с положителни и отрицателни страни. както ти не си перфектен, така и жените не са. и в предния коментар се опитах да ти обясня - опитай се да гледаш качествата на хората като такива, а не се вторачвай в това кой си подред.
и спри да обвиняваш бившата си: ти си я избрал и щом си я търпял 9 години, явно си преценил, че така трябва. просто не си я преценил правилно, но решението да сте заедно е било и на двамата.
по въпроса за аборта: за съжаление бащата е родител от момента на раждането, дотогава по закон решението е на майката. било е некоректно от страна на бившата ти да го прави. не е справедливо, но много неща в живота са такива.
но наистина, поработи над нагласата и мисленето си. с тези хейтърски възгледи едва ли ще привлечеш свестните жени. и на мен да ми разправят как всички сме курви, и аз ще избягам с 200. изглеждаш ми интелигентен мъж, за това се старая да ти обясня и другата теза. а че има боклуци и от двата пола, това е безспорно, просто до тази възраст човек би трябвало да се е научил да ги отсява и да си избира обкръжението.
от 83

89.   Интересна дискусия, нека се включа и аз по темата - не питай старило, а патило!
Аз израстнах в консервативно семейство, отгледа ме по-скоро баба ми, която е вдовица от млада и практически беше избрала да е безполово същество. За мен се подразбираше, че ще се омъжа за мъжа, на когото ще дам девствеността си. Някъде след 12-13 г. почнах тайно да чета и розови романчета, но само от историческите, в които героинята винаги беше девствена, а мъжът - винаги принц. Накрая винаги се женаха, имаха деца и така нататак - с две думи, това за мен беше правилното и истинското.
Имах женска котка, която ми избяга, когато достигна половата си зрялост и заварих в градината ни да прави „мръсотии“ (така се нарича секса в моето семейство) с един котарак. Веднага ги разделих - взех си котката, изкъпах я и ревах цял ден, че не била вече девствена. И аз като н. 80/82/86 си въобразявах, че котката ми ще бъде съвсем различна, съвсем друг „човек“ (била съм малка все пак) и съм загубила съществото, което обичах и за което се грижих. Котката обаче си остана същата като същество, ядеше си същите неща, бягаше чат-пат, за да прави поразии на баба в градината (обичаше краставици, но най-хубавите ядеше) и изобщо си остана същата котка - миришеше си по същия начин, същото поведение си имаше и дори хъркаше по същия начин, макар че не беше девствена. След 3 месеца ми роди котенца, по които си личеше, че е била с двама котарака (котките могат да забременяват от различни котараци едновременно)... падна ми котката в очите и много ме разочарова, но после като видях каква грижовна майка е, забравих за скруполите си. Изгледа си котката бебетата, намерихме им дом и осъзнах, че котката ми не само не се съсипа, срещайки разни котараци, но и ми стана по-мила, защото я видях като майчица. Другата година пак ми избяга...и пак гледах котенца. Тази котка е от 20 г. мъртва, но нейните пра-пра-пра внуци продължават да ядосват бабите, хрупайки най-хубавите краставици за семе. Ако беше останала девствена всичко щеше да приключи с нейната смърт.
Разбира се, това е едно животно, което още тогава ми стана ясно, но тогава почнах вече да мисля - нима един полов акт може да промени съществото? Нима една девствена котка може да ме обича повече от бременната и майката?
Пазих се до 19 г. (така намирах, че е правилно), а след това срещнах мъж, в когото се влюбих, макар че външно не отговаряше на представите ми - по-нисък със 10 см. от мен, плешив, но се влюбих в интелекта му, в душата му, а и се познавахме вече от 8 г. - съвсем естествено стана, че се влюбих в него. Тръгнахме заедно, обеща да бъде търпелив с мен, но с течение на времето станах толкова емоционално зависима от него, че почнах да му позволявам всичко. Отне ми девствеността по много грозен начин, а аз нямах сили да му се противопоставя. Останах общо 3 г. с него, макар че сексът с него беше пълна катастрофа - нали го обичах, а и ми беше първият, нямах с какво да го сравня. Въобразявах си, че това е нормално, но продължавах да чета романите си, където половият акт беше описан по съвсем друг начин. С течение на времето забелязах, че в обществото не ме уважава, тъпчи ме, караше ме например да се обличам прекалено секси, когато съм с него - после ме изкарваше на разходка из целия град, но ако седнем на кафе някъде с други хора се държеше с мен като предмет.
Тогава нямах опит, но в последствие разбрах, че този човек е нямал нито нормална ерекция, нито нормален размер (някъде към 10-11 см. да му е било) и това е била причината да си търси девствено моммиче, просто да няма база за сравнение, знам ли. Най-много ме мъчише с ерекцията си или по-скоро с липсата на такава. Караше ме да го стимулирам орално часове, а после ми казваш „Виж си, каква си дебела, как да ми стане“. Бях 55 кг. при 176 см. височина и продължавах да отслабвам. Започнах да припадам.
Последната година вече почнах да го виждам в истинската му светлина. Стегнах се, започнах да излизам с приятелки, да се обличам като нормален човек. Напълнях си и заприличах на човек. Започнах да виждам, че ме мачка сред хората, че съм се превърнала буквално в негова изтривалка и секс-кукла. Намразила бях много отдавна секса, между другото. Той много обичаше да разказва пред мен за предишните си връзки и, че никога не е бил с жена, която не е била девствена, за да не пипнел болести и защото така му харесвало. С мен например също заради това бил тръгнал, но съм го разочаровала, защото нямало кръв и до ден днешен си мислил, че съм го излъгала. Все по-често ми го натякваше това, макар че ме беше пратил на свои познат гинеколог, който му беше гарантирал, че съм имала ципа, но еластична и не се била дори скъсала. Почна да ме тормози непрекъснато или просто аз почнах да забелязвам вече, че ме тормози.

Искам да попитам номер 80/82/86 какво би направил на мое място - вече повредена (недевствена), но смачкана от първия си мъж?
Ако всички мъже бяха като 80/82/86 аз имах два варянта - да се омъжа въпреки всичко за мъжа, който ме тъпчи или да се самоубия, защото съм по-малко човек, жена и изобщо - аз съм употребена стока вече?
Реших да продължа да живея и тук пак дойде котката ми като утеха - нима тя беше станала по-малко котка, след като беше загубила девствеността си? Беше си останала същата. Защо аз да съм по-малко човек заради една ципа, заради това, че някой по-умен от мен е успял в един момент да ме манипулира достатачно, за да ми вземе девствеността?
По-малко човек ли бях без ципата?
Реших, че не съм по-малко човек без ципа.
Поканих приятеля си на кафе и му казах, че между нас всичко е приключило, ще запомня хубавите моменти, но до тук.
Той падна в краката ми пред всички хора и ми предложи брак. Отказах, засмях се, платих сметката и си отидох. Беше ми напълно безразлично. Почувствах само облекчение.
Месеци по-късно той се ожени за най-добрата ми приятелка. Една обща моя позната ми призна, че почти по време на цялата ни връзка той е имал паралелна връзка и с моята най-добра приятелка. Разбира се и тя е била девствена. Дори абортирала от него. Крили се през цялото време.

Какво трябваше да направя според 80/82/86? Да се омъжа за този човек, защото ми е отнел девствеността или да се омъжим и двете за него, защото и на двете ни е отнел така погледнато девствеността?
Как да се реши тази дилема?
...Минаха 18 години от тогава. Стари истории. Аз съм щастливо омъжена за втория мъж в живота си, който ме обича като човек, личност, не като счупен предмет. Липсата на девственост не ми попречи да му родя деца дори (представи си номер 80/82/86). От съзнанието си съм изтрила първия „мъж“ в живота си, дори не си спомням как точно изглеждаше. Разбрах, че жена му го е оставила и се омъжила за друг, на когото родила и деца. Той сигурно продължава да обезчестява момичетата, ако някоя му се върже де, защото е вече дърт, но като знам, че той с употребявана стока не си ляга - най-вероятно е на сухо.
Моят мъж също не беше девствен, между другото.
Реших, че не е важен първият мъж/жена в живота на един човек, а последният.
Кой ще те направи щастлив, кой ще ти е упора в живота, с кого ще имаш деца, до кого ще бъдеш погребан един ден - това е важното.
Ципата не е важна, тя не те прави повче или по-малко човек, котка или изобщо - тя не е твоята личност. Който мъж мисли така, е достоен за съжаление, защото изпуска жени като мен, изпуска жени като дъщеря ми (девствена между другото). Ако мъжът ми някога е мислил така, днес щеше да е сам някъде, а аз сама някъде и нямаше да ги има децата ни, семейството ни.
Аз дъщеря си съм образовала и тя знае стойността си като жена и през ум не ? идва да мисли, че стойността ? се измерва с една ципа или няма да се омъжи заради ципи. Тя е жена на 21 век и честно казано не знам как една такава жена ще тръгне изобщо с мъж като този, който измами мен навремето. Няма начин.

91.   Номер 87: обаче, надали някой мъж е щастлив от факта, че жена му си е направила "сефтето " с някой друг преди него!!!
Сигурен съм, че всеки чиято половинка не е била девствена когато са се запознали, си задава някои въпроси от рода на.... дали не ме лъже, че е имала само една, или две сериозни връзки преди мен.... колко ли са всъщност... , дали не си представя че е с него, когато спи с мен, дали съм на нивото му, или той е бил много по добър в леглото от мене и т. н.

ДТ: Единствените мъже, които се измъчват с подобни въпроси, са неуверените в себе си. И под "благовидните" терзания всъщност пулсира ужасът "на другият по-голям ли му е бил? ! ".

Ловците на девствена булка не знаят, какъв авто гол си набутват. Жените са любопитни създания, цял живот ще ги човърка, дали с друг няма да е по-хубаво. Други пък се увиват в целомъдрието си, като в саван и обричат връзката на жестока креватна скука.
Жена ми ми е казвала, че преди мен е имала 9 сексуални партньори. Гъделичка ми самочувствието, че съм най-добър ебач от 10 души, щото се спря на мен и то когато бях само с един гол хуй.

Номер 87: Евала правя на предишното поколение, тези които сега са на годините на родителите ни... имали са много по висок морал и ценостна система от нас!!!

ДТ: "ЕвалЛа", означава "Слава на бога". За какво славиш бога, не е ясно. Моралът през 60те съвсем не е такъв, за какъвто го мислиш. Изневерите, предбрачният секс си бяха нещо съвсем нормално, докато се правеха скрито-покрито.

Номер 86: Колкото до "глупавите предразсъдъци", които аз наричам "принципи".

ДТ: Т. е. глупави принципи. Не си първият с такива, няма да бъдеш и последния.

Номер 86: До края на животът си ще се боря за това да се отнеме правото на жените да правят аборт самостоятелно! Не може да ми отнемат и това право! Трябва това решение да се взима и от двамата родители! Защото така както има самотни майки, които решават да си запазят детето, така и аз щях да си го запазя дори да се разделим. Даже много ми се иска сега да мога да я вкарам в затвора за това престъпление което е извършила.

ДТ: През ум не ти идва, че ако една жена иска да махне нежеланото дете, няма да я спреш? Ще падне по стълбите, ще пие мораво рогче, даже ще си набута велосипедна спица в матката (типичен криминален аборт от 20те)!

Дядо Торбалан

92.   Мъжете са различни както и жените. Един ще се зарадва, а друг ще изсумти недоволно. Ако попаднеш на 2-я вид бъди благодарна, че не си била интимна с него. Загубата на ципа не значи, че си загубила девствеността си. Ако толкова искаш намери си един "мачо" омачкайте чаршафите и готово. Вече няма да имаш ципа и да се притесняваш когато видиш мъж, който ти хареса и те покани на "танго". Но виж загубата на истинската девственост, т. е. романтиката, красотата на флирта, емоцията от докосвания и т. н. не мога да го изкажа с думи прости вече си е истинска загуба за всяка девойка независимо на колко години е. И накрая както казва една моя приятелка " мога да умра стара, но не и мома" също си заслужава танца на съвкуплението. Най-малкото ще те задоволи мисълта, че си опитала. Явно си готова за това.

93.   До 88,

Разбира се че жените бяха богини в началото. Осъзнах си грешката и ги принизих просто до хора (т. е. отдавна минах през фазата която ми препоръчваш), но и това беше грешка. А сега твърдиш че е грешка и да са боклуци, остава единствено да са едно нищо... И това ще е така докато поне една жена не ми докаже че е нещо. Тук бившата няма значение, казвам която й да е жена, даже ще съм много по-благосклонен и няма да искам да го доказва на мен. Искам да видя поне една свястна жена в тази скапана държава, чиято й да е жена, ще ми покажеш ли някоя такава двойка от двама свестни души на куп? Просто гледам жените на приятели и познати, съученици, колеги... Всички са боклуци... Живеем в пропаднало време, но аз не мога да се примиря само защото няма как да направя каквото и да било или даже може би трябва да се радвам че сега е по-добре, в сравнение с това което следва...

Всъщност аз съм идиален, ама наистина съм идиален във всяко едно отношение. Като започнем от това което трябва да е един мъж, минем през това което искат жените (не че знаят какво искат) и стигнем до това което трябва да е един човек. Но знаеш ли, осъзнавам че съм идеален, чак когато се сравня с останалите. Проблемът е че твърде рядко го правя, защото никога не съм се стремял да надскоча някой друг освен себе си. И може би точно затова имам това истинското подплатено и заслужено самочувствие, което отблъсква жените и бягат не с 200, а с 300. Докато мен от силни жени не ме е страх. И си търся точно такава, но няма. Няма, защото жените харесвате онова другото, лицемерно, фалшиво тежкарско самочувствие, без никакво покриетие... Маската на веселяка-глупак, на който уж всичко му е наред, което няма как да стане, не и днес! И имам един единствен недостатък, а именно че съм от бедно семейство, на честни хора. За капак не съм материален човек, но пък може би точно това ме е съхранило. От друга страна парите са единственото което има значение в днешно време...

Още като ученик се питах, защо в моето училище са такива боклуци, ами какви да са в гетото? Беличък съм ако това се чудиш, затова даже помощи не ми се полагат... От 14 годишен работя и се издържам сам... Предпочитах по-често да ходя на училище, но когато не бях на работа тренирах, така че ходех почти задочно, но за разлика от съучениците ми, които висяха по цял ден по кафетата, бях достатъчно умен за да поддържам висок успех и да не прави впечатление на никой. Защото тогава беше много срамно да си беден. А аз бях по-беден и от бедните. Масово бяха по 1-2 дечица макс, ние бяхме 3. Познай кой отгледа по-малките си брат и сестра и възрастните си некадърни родители... Но когато всички станаха бедни, вместо да ми се вдигнат акциите, те още повече паднаха, защото всички се вкопчиха точно в това което нито ми е нужно, нито ми е цел... Тази скапана алчност която ще унищожи света, тя руши и моят живот... И това просто не е честно. Просто не мисля че заслужавам да страдам от алчноста на другите хора, ето затова така яко хейтвам и толкова силно ги презирам и ненавиждам. Мечтая си за дни в които парите ще загубят стойност и моята сила, интелект и умения ще придобият някакво значение.

Или може би е толкова по-лесно да придобият някакво значение поне за една жена, но това няма как да стане, след като всичко което имам, може да се купи с пари, нали така?

Кажи ми къде да ги срещна тези свестните жени? ! Докато ходя на две работи, училище и тренировки? Колежки - измет, но дори да ми хареса някоя, аз съм твърде беден за нея. Съученички - измет, като при колежките. Съседките още по-зле, там изначално се намесва семейството и най-вече алчните родители... Единствено покрай спорта имах някакъв шанс, но там пък съвсем всички бяха разебани от всякъде. Там можех да намеря само секс, но аз търсех нещо повече. От друга страна, с красиви жни около мен станах и капризен.

Като ако се опитам да бъда краен оптимист и кажа че са на изчезване, а не че вече ги няма. Малцинството което представляват, очаквам да се движи в съвсем различни среди от моята. Кажи ми точно как да стане така, че да намеря бедно и свястно момиче, след като виждам хората около мен, независимо от пола, как мизерията ги е изкривила, обезобразила и развалила до безобразие... А какво по-лесно от това да си отвориш краката, за да не мизерстваш...

Следват момиченцата от по-заможни семейства, които просто няма никога да срещна, че като по филмите някоя да каже "не се притеснявай че нямаш пари, аз си имам достатъчно". Тук казват "няма значение аз какво имам, трябва ми мъж с много повече". След като пробват няколко такива и разберат че това въобще не е всичко, макар и достатъчно важно. Нима тези използвани парцали не са втора употреба?

И сега просто съм изправен пред дилемата, дали да продължавам да търся игла в купа със сено или да се опитам да създам семейство с първата приемлива която срещна... Както правят всички останали... Ако стане, чудесно! Ако не стане, ще отгледам 1-2 дечица и ако имам късмет до тогава вече няма да имам никаква нужда от секс, а от жена вече нямам, даже се чудя всъщност жената за какво освен секс ми е нужна? А да, забравих че все още не може напълно да се замени с инкубатор... Но един ден ще дойде и това време и тогава вече няма да има с какво да ни изнудвате и манипулирате. Тогава ще се молите някой да се прежали...

94.   Хайде и аз да се включа... няма да чета всичко, но 93 ме провокира

„Искам да видя поне една свястна жена в тази скапана държава, чиято й да е жена, ще ми покажеш ли някоя такава двойка от двама свестни души на куп? Просто гледам жените на приятели и познати, съученици, колеги... Всички са боклуци. “
Моето семейство е много хубаво например. Женени сме от 1999 г., имаме 2 прекрасни деца и познаваме към 10-15 подобни на нашето семейство - съвсем обикновени хора, които се обичат, имат дечица и живеят нормален живот. В събота бяхме на рожден ден на приятел на съпруга ми - прекрасни хора, всичките негови съученици. Дори единият, който беше стар ерген се ожени преди 7 г. и има три деца, поселдното на 1. 5 г., а жена му е чудесен човек.

Негативни примери човек може да търси, винаги може да намира виновните, но истината е, че причините един човек да е сам са само в него.

Номер 93, прочети за шизоидното разстройство на личността. Мисля, че страдаш именно от него

„Шизоидното разстройство на личността (SPD) е личностно разстройство, характеризиращо се с липса на интерес към социални връзки, предпочитание към уединен начин на живот и емоционална студенина.
Според МКБ-10, шизоидното личностно разстройство се характеризира с поне три от следните критерии:

Емоционален хлад, отчужденост или слаба привързаност.
Ограничена способност да се изразяват позитивни или негативни емоции към околните.
Постоянно предпочитане на самотни дейности.
Много малко, ако изобщо има такива, близки приятели или връзки и липса на желание за такива.
Безразличие към критика и/или хвалби.
Изпитва удоволствие към малко дейности.
Безразличие към социалните норми и разговори.
Зает с фантазиране и интроспекция.
Липса на желание за сексуални преживявания.
Постоянен модел на отчужденост от социалните връзки и ограничен набор на изразяване на емоциите сред хора, започвайки от ранна младежка възраст, както е посочено от четири или повече от следните:

нито желае, нито се радва на близки отношения, включително и това да е част от семейство
почти винаги избира самотни дейности
има слаб, ако изобщо, интерес към сексуални връзки
изпитва удоволствие от малко дейности
липса на приятели или довереници
изглежда безразличен към хвалбите или критиката на другите
изразява емоционален хлад, страни от другите и не показва загриженост
Ръководтсво за психодинамични диагнози P101. Шизоидни разстройства на личността:

Силно чувствителни, срамежливи и лесно стимулирани.
Страх/желание за самота.
Емоционална болка при свърхстимулиране, силни емоции, които трябва да бъдат подтиснати.
Зависимостта и любовта са опасни.
Социалният свят е опасно поглъщащ.
Отдалеченост, зает със собствената си фантазия.

Чукни в Гугъл, има още доста информация. ЛЕКУВАЙ СЕ
цитат 93 „даже се чудя всъщност жената за какво освен секс ми е нужна? А да, забравих че все още не може напълно да се замени с инкубатор... “ (ЛЕКУВАЙ СЕ!!!)

95.   До комантиралия под номер 93

Хм, мисля, че не си толкова идИален, за колкото се мислиш и се представяш. Ако твоите "сила, интелект и умения" заслужаваха/имаха някаква стойност, ти нямаше да кибичиш в този сайт, а щеше да си там, където щяха да бъдат нужни и оценени.

Познавам десетки свестни жени, десетки здрави семейства. не са малко, но се замисли дали именно ти и твоите крайни заключения и възгледи не са тези, които ги отблъскват. Не те познавам, но ако те видя, или по-скоро чуя, ще бягам като дявол от тамян!

"даже се чудя всъщност жената за какво освен секс ми е нужна? А да, забравих че все още не може напълно да се замени с инкубатор... "-Ама жената и за секс не ти е необходима. Имаш си ръце, има и десетки други начини за самозадоволяване. И инкубатор не ти трябва. В качеството си на идИален, можеш да осиновиш дете. Можеш да използваш и сурогатна майка.

И последно, твърдейки, че единственият ти недостатък е фактът, че си от бедно семейство, на честни хора, наричани за по-кратко "некадърни родители", показваш най-малкото, че не си по-кадърен от тях! Иначе, този си недостатък, щеше да си го превърнал в предимство!

Danae

96.   На 12-15 ли? Не знаех, че жени са на 12? Не знаех, че ако на 16 си девствена е някакъв проблем?? Познавам поне три девственици на 22 и това за мен е нормално. Напротив, това, че деца започнаха да правят секс, това е ненормалното. Границата пада и всички гледат да догонят приятелките си, правят нещо като секс и после заливат сайтове като този с инфантилни въпроси. Отвратен съм, дори днес прочетох някакъв пост за някви "лолитки" и щях да повърна, но не знам дали от възмущение или притеснение за собственото ми дете. Мисля, че държавата по-строго трябва да се зарови в медиите, интернет и всичката извратена сексуална мода, която ни залива. Бях първия на съпругата си, тя беше на 23 тогава. Може би позакъсняла дори за онези времена преди двайсетина години, но това, което става днес и което тревожи момичетата... не знам, някак извратено е...

Конкретно по въпроса, ако излизам с 30годишна готина мацка и се приготвям за секс с нея и се надявам, ако разбера, че е девствена, ще се учудя, няма да го покажа, ще я успокоя и ако не е неудобно за нея ще се постарая да разбера как се е стигнало дотам. Често това не е някаква нещастна любов, както мислят хората, а някаква друга сериозна травма в психиката на човека. Или просто, кофти случайност? Ако я харесвам и имам сериозни намерения, девствеността и няма да ме отблъсне, ако това питаш, авторке. Ще си позволя да дам и един пример, наше близко момиче роднинско има лошия късмет да е с дебел химен и след няколко опита, не се получи, тя доста страдаше и си внушаваше глупости, отказа да отиде да я обработят гинекологично, въпреки това драмата продължи цели две години, през които тя остана фактически девствена, а вече наближаваше 25 и представете си, това беше драма за нея. Нещата обаче се оправиха, попадна на готин човек и наистина се оказа, че нейният проблем е оперативен. Нещата минаха и заминаха, сега се радва на две деца и всичко е далечен спомен.

97.   СВАЛЯМ ТИШАПКА № 15!!! КРАСИВО КАЗАНО И ВЯРНО КАЗАНО!

98.   Благодаря за безплатната диагноза, жалко само че не отговарям на повече от половината от симптомите, от което мога да заключа че не е вярна. Това което не разбирам, защо нападате един болен човек, какъвто твърдите че съм, вместо да ми предложите финансиране на лечението ми например?

Всъщност диагнозата ми е синдром на аспергер, но така или иначе не виждам връзката. Освен това учудващо добре се справям с грозната реалност, която определено не е от моето измерение ;)

Разбира се че се самозадоволявам, вместо да отида на проститутка. И разбира се че не може по никакъв начин да замести жена която обичам.

В качеството си на идеален мога да дарявам сперма или да ползвам услугите на сурогатна майка. Но последното нещо което ще направя е да осиновя дете. Ще го направя само и единствено ако няма никакъв начин да имам собствено и ако мога да си го позволя от финансова гледна точка. Все пак единствената причина все още да нямам деца е именно липсата на пари. Защо аз да отглеждам децата на боклуците които ги правят без да мислят?

Разбира се изоставените деца и сираците не са виновни (макар в последствие на много от тях оправданието им ще е че са израснали без родители) и затова нямам нищо против осиновяването, но колко жалко че това просто не е вярно... Всъщност независимо от условията при които живееш (да те ти влиаят), но ти сам избираш какъв да станеш. И честно казано по-добре да си в съответната институция осигуряваща ти подслон, храна, обучение и здравни грижи, при това напълно безплатно, отколкото да имаш баща като моя. И в следствие от това да ми се наложи да започна работа на 14 години, за да мога да осигуря по-добър живот на по-малките си брат и сестра, а също така да се погрижа за вече твърде възрастните си родители...

Баща ми ме е направил на 40 и определено не му се получи да си отгледа децата... аз му ги отгледах и те се оказаха доста неблагодарни, така че с осиновяванията приключих! Предпочитам да си отглеждам собствени неблагодарни дечица, но много ми се иска да не повтарям неговите грешки! Но май вече ги повтарям, след като все още нямам деца... И както вървят нещата, едва ли ще имам достатъчно средстава на време, от което няма как да не ме боли...

П. П. Не питах за пенсионирани двойки, питах за млади двойки. Питах за децата на прехода, не за тези които са хванали последното намаление и вече са си били уредили живота. Питам и за децата сега, които се избиват в междучасията или умират от свръхдоза. Не питам за тези минали по отъпканите пътеки на родителите си.

101.   Номер 87: обаче, надали някой мъж е щастлив от факта, че жена му си е направила "сефтето " с някой друг преди него!!!
Ей това ме разби. Излиза, че 99% от мъжете в днешно време са нещастни :)

102.   Да, точно така излиза... Също така излиза че 99% от жените в днешно време са боклуци.

103.   На разработена нива не орем.

104.   Към 101- ами не знам дали 99% от мъжете са нещастни, защото... въпреки че повечето момичета гледат да се изчукат още преди да са направили 20 г. , все още има и такива които се пазят докато си създадат семейство и мисля че са повече от 1 %!
Ама нека правят каквото искат, ако някои искат на 15 да правят секс... проблема си е лично техен!!!
Надали обаче има родител, на който му пука за детето му, да се зарадва че дъщеря му се чука със някой... съученик например, а още е непълнолетна!!!
Ама може и да се лъжа, щото живеем в шибана държава и морала ни е кръгла 0!!!!

105.   Важното е да се желаете, другото няма значение!

51-100 от 300