Споделена история от Секс и интимност

Девствена след 30 - те :)
Въпросът ми е основно към мъжете - какво ще кажете, ако жената, с която излизате, се окаже девствена и не е на 12-15 години - да речем... а на 30!
Какво би се получило в подобна ситуация, ако и мъжът до нея е с 4-5 години по-малък и е девствен... и с нещо променят ли се нещата - ако съответно - не е... Мъже, вие какви жени предпочитате и имате ли опит с такива жени... ама честно - желая ви хубава вечер.

Коментари

151-200 от 300

165.   Не, че е болка за умиране да си девствена на 30, но ако целта ти е да срещнеш идеалния и той е много добър като човек, но не и като любовник, рискуваш да се разочароваш, че си чакала толкова. Но то де факто не е и кой знае, порно филмите и секс разказите са яко подвеждащи и 99% се основават на развинтена фантазия. В повечето случаи нормалния секс продължава 10-тина -15 минутки и ако очаквате също, някакви луди оргазми... да не ви разочаровам, но повечето мъже не могат да ви ги създадат, а тези които могат ги мързи често и мислят повече за собствения си кеф. Така, че няма никакъв смисъл от дълго чакане...

168.   До коментар №26....

Според теб ще има пълноценна връзка като не могат да ти го вкарат, както се вика, (ако си жена) или ако не можеш да го вкараш (ако си мъж), помисли върху това и спри да се излагаш!!!

Момче на 16.

169.   Привет,

ако на мен ми се случи да излизам с девственица на 30 години (възрастта не е от значение) то бих бил най-щастливият човек на света.
Та по темата - ако познавам достатъчно добре характера и то бих и предложил брак - подобни жени са рядкост и истинско съкровище.
П. П тъй като виждам много такива жени тук бих желал да заявя: Мили дами, в мое лице имате един много голям поддръжник на Вашето решение и ако в действителността имах възможността да познавам дори една от Вас - то бих я направил най-щастливата жена на света, тъй като не бих желал да се отдам на жена, която не е девствена (защото 30-така чука и на моята врата, което е едно прекрасно съвпадение :) ).
Искрено ваш,
Щурчото

170.   майната му на товааа. секс има, няма Любов.. мен поне досега само са ме използвали.. Съдба, какво да се прави

Ж 24

171.   26 M
Чесмо казано аз ако си намеря на 30 г. девствена жена, само ще си кажа че съм ударил тотото и още повече ще се обвържа към нея и ще се зарадвам.

172.   От 169 към 170 използване винаги има, просто трябва да се постараем да е взаимно изгодно. Любовта не е нещо по-различно от това толкова да желаеш някого, че да се губиш по него.
Аз обаче не съм се отказал да си търся честна жена. Предлагам да учредим дружество, а кой знае... може и да ни потръгне... предизвикателството е към всички. Всеки може да дава идеи вместо равнодушно да си мълчи или да се спотайва, защото било възможно някой да го използва.
Както аз не съм се отказал от мечтите си, така съветвам и дамите тук да не го правят. Все още имате поддръжници от пуритани като мен.

Хайде до скоро и със здраве,

Щурчото

175.   Здравейте! Изчетох всичките коментари по темата и реших и аз да се включа с моята история. Бях девствена до 24-годишна, поради простата причина, че никой не ме харесваше. (Не знам дали съм грозна или не - според мен това няма абсолютно никакво значение за тези неща. Който не вярва - да се огледа - примери много).
Та така до 24 години не бях имала връзка. И това определено много ми тежеше и ме подтискаше. Много пъти нощем съм се задушавала от плач, тъй като много исках да имам любим, семейство, деца и чувствах, че вече е много късно и това никога няма да ми се случи. Факт е, че повечето мъже бягат, ако чуят, че едно момиче е девствено. Ами как да не е, като мъжете ги е страх да поемат тази отговорност???
Но да се върна на моята история - в крайна сметка се появи един човек, който прояви интерес към мен. Почнахме да излизаме и при първата ни близост разбра, че съм девствена. Каза ми, че няма проблем, имал опит с девствени момичета. Но му беше много чудно как е възможно някой на 24 години да е девствен, толкова невероятно му изглеждаше. Било "нормално" за него на 16-17, максимум 18 години, момичетата да губят девствеността си. Колкото и да му обяснявах, че така са стекли обстоятелствата, че никой не ме е харесвал, не спря да се чуди.
В крайна сметка той ми беше първият, уж имаше опит с девствени, но беше доста груб и дълго време имах страх от него. Бавно и трудно нещата се нормализираха. Макар че така и не успях да се отпусна напълно с този човек. Тъй като ми беше първа връзка, той доста се възползва от моята неопитност. До края на връзкатани, която продължи повече от 3 години, не спря да ми натяква колко съм ненормална щом 24 години съм се стискала и добре, че бил той, че сигурно още съм щяла да си стоя така. Факт - наистина, че беше той - с неговото лошо отношение към мен (унижаване пред други хора, обиди, пренебрегване, избиване на комплексите си върху мен), ме накара да разбера какъв не искам да е човекът до мен. И че ако трябва да съм с такъв, предпочитам самотата.
Не знам дали избързах с него, дали трябваше да чакам някой друг или не, но наистина се радвам, че не съм девствена. Освен девственоста обаче, още нещо се пречупи в мен - загубих и вярата, че наистина има любов, уважение между двама души, нежност.
Така че се обръщам към тези, които съветват на всяка цена, че трябва да се загуби девствеността, понеже видиш ли иначе имаш отклонения и си ненорамална. Много е вероятно да развиеш психични отклонения и ако първият ти път е с някой грубиян, който да те отврати от секса и от всякаква близост с мъж.
Девствеността не е порок и не е повод за подигравка. Така се случват нещата при някои. Едни я губят на 13, други на 35. Едни се женят на 20, други на 40, някои - никога.
До момичетата, които са девствени - най-искрено ви пожелавам да срещнете скоро този специален човек, който ще ви обича, уважава и цени такива каквито сте.
И пожелавам на всички да сте здрави и да отворите себе си към цялата колоритност на света. В живота нещата никога не само бели или само черни. :)

176.   175, имаш на пръв поглед трезво отношение, но при втори прочит би следвало и сама да осъзнаеш, че и ти правиш глобални заключения заради частното, а това, че 24 г. си чакала Принцове е част от проблема.
Твоят опит иначе сме имали всички, но докато едно момиче на 18 г. си каже - такъв е животът, ще срещна друг, а в това време ще уча, ще работя.... ти ще продължаваш да си мислиш, че има Принцове и ще чакаш дори 3 г. Един жабок да стане принц?
Иначе първият мъж, ако беше правилният, нямаше средно жените да се омъжваме чак за номер 3.
Моят първи път например беше с абсолютен задник, който се оказа, че имал пък перверзната фантазия да бройка девственици. Страшно се ядоса, защото не прокървих и дори ме прати при гинеколог да видели какво би било сгрешено! Оказа се, че и най-добрата приятелка е станала негова жертва, аборт прави от него, но аз го зарязах, а тя си въобразила, че е Принц и днес е разведена - разликата с теб е, че сме ги правили тези глупости на 17 г., а не сме чакали 24 г. Принцове ... Аз като скъсах с този бях на 18 г., оптимистично настроена, животът пред мен. Ти си почти на 30 г. И още чакаш принцове май...
Всяко нещо с времето си, а който на 30 г. е девствен ще мине през същите глупости като нас, но няма да има време да ги поправи

177.   Здравей, 176 :) Не си ме разбрала правилно. Не съм чакала принцове до 24-годишна, както казах и в първия пост, а никой не беше проявявал интерес към мен до този момент. И това е по-големият проблем, а не дали някой чака принцове или жаби. Ти си почнала на 17 години, поради простата причина, че е имало с кой да го направиш. Била си и достатъчно силна да продължиш смело след първата раздяла, но някои хора иживяват разделите по-тежко и това не зависи от годините според мен, а от душевността на даден човек, от чувствата, които е влагал, от очакванията, които е имал.
Не мисля, че има правило дали една жена ще се омъжи за 1-ия или за 3-ия, или за 10-ия. При някои първият се оказва и последният, при други - 50-ят. Някои имат по хиляди връзки и в крайна сметка си остават сами. Правило няма! (Де да имаше! )
Всичко е много индивидуално и зависи от средата, обстоятелствата, контактите и т. н., а не толкова от това, че си седнал и чакаш принцове (или принцеси).
Не смятам за редно да се поставя на някой веднага диaгноза "ненормален", понеже така са се стекли обстоятелствата в живота му и е останал девствен до по-късна възраст. Надявам се този път да съм била по-ясна. :)

178.   До коментар 169/172(Щурчото). Щурчо... радвам се, че срещам мъже на твоята възраст, които също се пазят, надявам се правилно съм разбрала.. Аз съм жена на 28 г. и също се пазя за моя човек. Бих била истински щастлива, ако срещна реално такъв мъж като теб. Жалко, че няма как да се запознаем.. бих се радвала поне да те познавам. Поздрави и знай, че има още такива пуритани... дано някой ден сме щастливи с достойните половинки до нас :). Колкото до авторката.. не знам дали все още е девствена, но лично бих и казала, че девствеността не е някаква болест и човека, който срещне не би трябвало да се срамува от това, ако е така... то не е нейния човек. А колкото до неговия характер.. вече би трябвало тя сама да си го прецени и опознае с времето.

179.   Здравейте отново,

за 178 мога да кажа, че съм изключително поласкан от вниманието. Радва ме и факта, че си открита и добронамерена към мъжете (все още), което е изненадващо. За опознаването - абсолютно никакъв проблем не е според мен възможности има много, разбира се с благословията на администраторите. Най - важното е според мен човек да намери някой добронамерен с който да бъде... защото иначе следват лоши спомени, кофти преживявания... грубости, а не нежност, интимност и любов. Аз също бих се радвал на една евентуална среща с приятно момиче като теб, но евентуално късметът едва ли ще е в моя полза, като жител на източните райони. Евентуално можем да се наслаждаваме в момента на кореспонденция през сайта, а ако админите решат може и да си сменим пощите.
Към 176 очевидно разбиранията ти са много "съвременни". Не е меродавно да даваш идеи на хора живели малко повече от теб на тази планета. Относно твоят опит - очевидно това си търсила и това си намерила, за разлика от дамите тук, които освен сексуалното удоволствие търсят и душевна близост... нещо, което на младото поколение не е известно.
Така, че ще обобщя - човек минава през това, каквото си направи - ако се забъркваш в гадости, не очаквай цветя.

Това беше от мен!

С най-добри пожелания,

Щурчото

180.   Твърде много са коментарите и не бих губил време да прочета всичките, но ще напиша мнението си по темата. Не е важно дали жената е разпечатана долу, а дали в главата й е останало нещо женско!? Ясно е, че половият живот е подтикван от хормоните на младостта, затова и драмите започват в млада възраст-около 15-16 годишна. Независимо на каква основа, има жени които са решили да бъдат разпечатани от мъж, с който да продължат остатъка от живота си заедно. Това е малко старомодно, и почти неосъществимо в днешно време. В миналото жената е била затворена в рамките на семейството и е била принудена да приема фактите, такива каквито й се сервират. Но как това да се случи сега? Свободата на жената е такава като на мъжа, какво се случва, ако след разпечатването не си паснат сексуално? Разбира се-раздяла. Какво печели тази жена, която е решила да се разпечата на 30 год. Нищо, загубила е най хубавите си години, когато хормоните са бушували, и насладата е най голяма. Като увехне цветето, няма нужда от ваза. А 30 годишната жена е полуовяхнало цвете, за секс става, но тръпката няма да е същата, като на 20 годишна. Долу ще е разпечатана, но в главата ще си остане запечатана. Няма ли хормони, няма и тръпка.

182.   Номер 9 - това, че има хора като теб дава някаква надежда за тоя народ...
Поздравления!

183.   Девствена след 30-те? Боже опази! Една такава жена няма никакъв опит и ще бъде пълна трагедия в леглото. Не му завиждам на този, който ще и бъде първи...

184.   Привет,
пак съм аз, онзи щурият :).
Забелязвам са порязали коментар 181... явно някой няма да разбере, защо го е сърбяло дупето.
Ако партньорите са с еднакво малък опит, то няма никакво значение. Освен това хората не се раждат научени... дори съм по-склонен да вярвам, че малко зависи от ученика колко добър ще стане, повече зависи от учителя... така че като ги говорите тези щуротии... моля замислете се - лесно е да се хвърлят гръмки фрази и да се сочи с пръст. Няма нищо невъзможно на този свят, така че нека ми е лошо да имам отношения с непорочна жена ;)
Защо така обаче има все по - малко девици да му се не види... нали са толкова зле в кревата, нали не стават... Всъщност има разни сайтове за сексуално разкрепостени и вероятно хората, незаинтересовани от девици могат да се пренасочат нататък, там е като бит пазар - има всякакви боклуци :D.
За финал да обобщя хора, бъдете отворени, а не разкрепостени, няма нищо лошо в това човекът отсреща да няма опит - вас е чакал това за мен е предимство, а не недостатък. За хората неудовлетворени сексуално от неопитните жени - самозадоволяването също не е порок.
Аз твърдо се придържам към търсенето на непорочната половинка :).

Поздрави на всички,

Щурчото

185.   170, и мен само ме използват, а съм мъж.
Сякаш няма кой друг да ги такова!
И хич не ме обичат, казват че съм бил....
Е, както и да е :)

А по темата - девствена на 30, това означава сериозно психично заболяване. Не само сериозно, но и хронично, след като не е излекувано вече почти 10 години. Първите симптоми се появяват някъде към 18-тата година. До към 20 и някоя заболяването все още е лечимо, ако се потърсят услугите на специалист. От там нататък.....
Но ти пък сигурно добре бродираш и имаш миличко кученце :)

Y D

186.   Девствена на 30 означава чиста, а не 20 - годишна, мината от 20 - и, "с много опит". С психични отклонения са по - скоро тези с многото "партньори", а ти си ценна.

187.   Не прочетох всички коментари-много са.Както и очаквах мненията са на два полюса-или категорично отричане плюс подигравки,или възхваляване.Аз просто с две изречения ще разкажа за мои близки момичета,които се омъжиха девствени.Едната ми е съученичка от гимназията,омъжи се на 21 година,както казах девствена.Другата ми е приятелка,омъжи се на 28години.И двете безумно обичаха мъжете си...има нещо вярно,че първият е специален...поне за нашето поколение.И двете се разведоха.....в смисъл мъжете им ги изгониха по възможно най-грозния начин.Бяха си намерили доста по опитни жени-както се казва жени с минало.Съученичката ми никога повече не се омъжи-и до сега е сама.Няма да вменявам изводи.просто разказах за моите приятелки....

189.   Хах, Щурчо, , ти луд ли си или си някакъв извънземен... Много хубаво мислене имаш.. Щях да се омъжа за теб, ако те познавах..
Ж24

190.   Прочетох първите няколко коментара и честно казано се отегчих. Няма лошо да чакате подходящия човек, но все пак колко да го чакате. Замислете се, че Вие сте на 30 години и тепърва ще създавате семейство. Повечето от жените знаят, че най-лесно и естествено е раждането до 25г. макс. Колкото по-възрастна ставате, толкова по-голям е рискът от усложнения.

191.   Нещо сбъркано има в живота, а? И така е, не само със секса и любовта. Така е защото няма връзки, връзки, връзки, събития, случки, обичаи за сбирки, възможност за сбирки. На много жени и мъже, момичета и момчета, нямат досег с другият пол на подобна възраст като тяхната и да не са близки роднини. Къде са тайфите, колективите, седенките???? Къде е истинското сближаване, приятелство без като алкохол. А който не пие и не ходи да се напива, ще е девствен, най-вероятно.

195.   Крайностите не са хубаво нещо, но по-добре девствена отколкото мината от половината град. Не девствеността е проблема, а прекалено нереалистичните и филмови очаквания. Но ако една жена реално знае какво иска, има морал и себеуважение - какво по-хубаво от това...

196.   Общо взето не е кой знае какъв проблем дали е девствена или не. Идеалното е да не е спала с половината свят, но и да има някакъв минимален поне опит. Но дори и да няма опит не бих си променил мнението и желанието към нея. Успех!

197.   Здравейте.. здравейте,

сега се замислих - луд или извънземен. Накрая установих, че съм луд извънземен, така че 189 може да спи спокойно ;). Относно женитбата с въпросната - взехме се :D... ако някой има нещо против да говори сега или вовеки да замълчи.
Усещам на къде отиват нещата... ще ни обвинят, че сме масони, после илуминати... хайде полека с напатките. Бъдете отворени към разбиранията на останалите - това е избор, а не наказание.
Аз още съм в търсене на идеалната... :)

Хайде всичко добро от мен,

Щурчото

198.   Моля ви се сега! И други хора има тук, стига се е ракламирал само Щурчо. На 33 съм, не търся идеалната, а реалната :)

199.   Авторке за всеки влак си има пътници и ето че и аз съм доказателство че все още има здравомислещи неразвратни момчета мислещ по същият начин като теб като те подкрепям напълно.

Аз съм на 29 и също съм девствен като нито съм стерилен нито имам някакви психични проблеми като винаги мога да отида при някоя проститутка и да променя това но не искам - просто като теб търся подходящото добро мило момиче мислещо по същият начин като теб и ако и тя е девствена би било прекрасно лично за мен.

Девствеността е нещо свято и трябва да бъде отнета от подходящият човек независимо дали си на 25 или на 35 или на 45 години... човек с висок морал придържащ се към моногамията към църквата обичащ момичето си такава каквато е ще оцени това и ще горд и много щастлив че има такова момиче като теб до себе си.

Не се притеснявай от коментарите на другите които те усмиват или подиграват, не им обръщай внимание - това са просто хора изгубили достойнството си не уважаващи както себе си така и партниорите си, хора които са се придържат към ПОЛИГАМИЯТА, разврата материалността...

Никога няма да го схванат, доста от тях ще търсят истинската любов и ще я намират само на приказки, ще бъдат малко или много нещастни, наранени, изоставени, пренебрагнати, омърсени - ще си мислят че са влюбени а сърцата им ще бъдат свити и празни и не ще намерят истинска любов.

Господ не обича разврата и я забранява с божията заповед - НЕ ПРЕЛЮБОДЕЙСТВАЙ!
Няма нужда да обяснявам какво се е случило с градовете на греха Содом и Гомор - изпепелени.

Любовта е дар от бога - влюбиш ли се в даден човек от сърце значи си видял и бога в очите му не го забравяй.

Винаги съм търсил такова момиче като теб авторке чесна, неопетнена, непорочна и ако знам че е девствена ще се гордея много че имам късмета да срещна такова момиче.

Много хора не разбират какви са този тип жени и мъже, нека ви кажа на какво се дължи това, - изградени принципи, самоуважение към себе си, ВИСОК МОРАЛ на МОНОГАМИЯТА, ненавист към РАЗВРАТА който се вихри в България, Отдаденост към Християнството и това което ни учи за връзката между мъжа и жената.

Любов без секс може да съществува между двама партниори и то да бъде много силна (Секса подсилва обичта и любовта между двама души - и дори да нямат опит в секса те ще го направят когато са готови с езика на любовта и ще намерят красивия страстен пълен с нежност и ласки начин за това.

Някой жени твърдят че не може да съществува любов без секс - голяма грешка точно обратното секс без любов може да съжествува.

Пример за любов без секс - как майката обича децата си без да спи интимно с тях?

Как бащата обича децата си без да спи интимно с тях?

Как дядото и бабата продължават да се обичат без вече да могат да правят секс?

Секс без любов която е днешната практика се опира просто на желания и интереси нищо друго, но при нея лошото е че всичко е изкуствено без чувства, емоции... и много често завършва трагично и страдат единствено деца на тези родители.
Жена му в един прекрасен момент намира по големия пич и мъжкар от мъжа си - или го напуска или му изневерява тайно която изневяра в повечето случаи се хваща накрая и мъжа и я изоставя като парцал а мъжкара я използва като парцал. Мъжа и се развежда с нея ако имат брак като жената накрая остава самотна майка с децата си и се пита цял живот КЪДЕ ЗБЪРКАХ и ЗАЩО НИКОЙ НЕ МЕ ИСКА.

Успех ти пожелавам авторке господ да ти покаже пътя към твоето щастие и откриеш момчето на мечтите ти. (няма невъзможни неща - неведоми са пътищата господни)

Това ми е мнението по темата хайде сега започвайте да ме плюете и мен - чакам с нетърпение :)

200.   не е нормална тая работа, просто не е! със сигурност девствеността след 20 -21 е проблемен факт и зад нея се крият сериозни причини, проблеми даже.. момиче на 19 съм и смятам, че със сигурност има връзка това с нещо психологическо или здравословно.

201.   Аз съм момиче на 23 и съм девствена, но не мисля, че имам някакъв проблем. Нито пък чакам пронца на бял кон. Просто досега не съм имала приятел, а пък не искам да правя секс с някакви случайни хора. Когато имам приятел, направо ще го пръсна от секс. Но това не ми е основната цел в живота, затова не съм обвързана. Вярвам, че когато му дойде времето, всичко ще се нареди по най-добрия начин. :)

204.   Здравейте и от мен,

Дам, изчетох абсолютно всички коментари дотук и си мислех на ум, какъв народ сме ние, нали сме християни, а до 198 никъде не прочетох името на най-Великият - Господ Иисус Христос. Евала на 199, благодаря ти, на ум питах Бог защо никой не го поменава и в следващия момент прочетох поста ти! Да, Бог има и той е тук, сред нас. А след като обичам Господ и той ми казва да не прелюбодействам, няма да го сторя, да ми дава сили, защото съм слаб човек. И досега не съм, на 29 съм, и това ще стане след брака, и то църковен, и то с момиче покаяно, християнка. Бог е Велик, братя и сестри. Преди 5 г. нямах лев в джоба, сега имам десетки хиляди, с честен труд, по Божията воля. Оставил съм се в Неговите ръце и му благодаря всеки ден, защото само той знае кое е най-добро за мене! Усетих, че мастурбацията ме отдалечава от Него, защото желая жени чрез нея, и я спрях, мн рядко се случва да гледам порно. Как се изпразвам, ами чрез мокри сънища, и е мн приятно и естествено. Така, ммм...
Тука мн хора се пазят девствени, ама само един прочетох, че го прави от любов към Господ Иисус Христос. Девствеността е нещо свято, само чрез нея се създават чисти деца, другите са нечисти. Ако и не се оженя, голям праз, важното е да съм достоен човек и добър християнин. За въздържатели болници няма, има за развратници. Онзи, който съжалява, че е девствен, за мен е жалка работа. Не ме вълнува дали бъдещата ми съпруга ще е супер красива или не, супер умна или не, образована и т. н., интересува ме да обича Господ Иисус Христос и да му се покорява. Всички сме с различни характери, но ако отношенията са изградени на вечната канара - Господ, няма несходства в характерите. Всеки от двамата прави компромиси от любов към Него.
Нямам проблеми с либидото, члена ми си е нормален, и жените си ги харесвам, даже гледам да ги не гледам много, щото бая им лъщят очичките, и в стаята ми са влизали полуголи жени, и са си търкали дупетата о мене, и са кръстосвали крачка възбудено... и какво от това. Някой ден като премина, дори и да не съм се оженил, няма за какво да съжалявам, ако съм слушал Господа, разберете. Да не ви пука от никой грешен човек, борете се със страстите си, защото е угодно Богу. Нищо на всяка цена, защото дори самите ние не знаем кое е най-добро за нас, само Господ Иисус Христос го знае това.
За финал и за еб... то ще ви кажа, че дядо ми уби баща ми, защото искаха да спят с жената на чичо ми. Дано Господ Иисус Христос се смили над мене, грешният, защото грехът на блудството и прелюбодейството се прехвърля на 10 поколения напред. Бъдете достойни, това мога да кажа само, Бог да ви благослови!

205.   Вижте, хора, , живота не пита, той или дава, или взима. Не смятам, че на девойката нещо и в било взето, затова че не е правила секс.. Само смотаните идеали на мнимото общество са докарали до тази простотия да се гледа с мръсни очи на чистите жени, неопетнени.. Монетата има 2 страни - в случая, мани я неопитността, ама тя е чиста, непипната, недокосвана интимно.. Едва ли има мъж, чието Его да не се погали при красивият звук на словата"С никой друг, освен с теб не съм била".. Идеята е, че любовта е свята, но само когато е истинска.. Тя не гледа девствена, НЕдевствена, черна, дебела, дръпната или т. н... тя е душа, която обича друга душа, която се нуждае от другата душа, и именно защото обича и се нуждае от другата душа, желае и боготвори телесната и обвивка.

206.   Защо и какво странно има в това да си на 30 и , и да не си сменил безбройно много партньори. Е аз съм на 36 г. девствена, по образование инженер и съм такава! Имах ужасно дълга връзка с някакво подобие на мъж, на което му трябваха 5 години, за да ми каже, че има проблеми в секса! За тези години не ме докосна като жена! След безполезни опити от моя страна да го накарам да потърси лекарска помощ, му казах довиждане и продължих живота си! Сега обаче, аз не вярвам на мъжете! За това мъже - първо погледнете себе си, преди да съдите такива като мен! А забравих да уточня, че този мъж бе на 43 г., когато го зарязах! На мама синчето, което не прави нищо без нейно одобрение! Е - за тези, които ще кажат, че съм луда, непривлекателна и т.н. - не е така! Важното е, че след този луд - аз доказах на себе си, че съм нормална жена! Не нормалния е той- неспособен на обич, егоистичен и себичен!

207.   По стечение на обстоятелствата,останах девствена до 26 години,мъжът с който го направих е съпруга ми.Каква беше реакцията му,първо не повярвам,но му хареса,че.ми е първи,някак си се гордееше с този факт,още повече,че е по консервативен и възрастен от мен.Не съжалявам,че съм изчакала до такава възраст,определено не мога да си представя,че.мога да бъда с друг мъж,както се казва родени сме един за друг.Тъй,че понякога чакането си струва.

208.   И ние с мъжа ми сме като коментатор 30, каквото правихме беше до появата на детето, а именно пет години след нашето познанство, а сме бракувани от десет вече. И понеже не искаме второ дете, спряхме със секса. И честно не липсва и на двама ни. Проблемът беше, че не искаше да пия противозачатъчни, с презерватив също. Пък честно ние сме си малко асексуални и свикнахме с положението.

209.   Въобще не се притеснявай, аз никога не бих върнал жена и на 32 да е заради това, даже напротив много ще се зарадвам, че се е доверила именно на мен и е поискала аз да й бъда първият, да не говорим, че ако допаднем след някой и друг месец ще получи предложение за брак.

210.   Аз пък съм на 24 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

211.   Първо повечето жени не свършват с пенис само а се иска и игра с другите части на тялото. Аз лично започнах малко по късно от лапетата на моята възраст и то с много красива жена и по никакъв начин не разбра че ми е 1вия път просто защото са ми казвали и съм чел как се задоволява една жена и защо жените изневеряват много повече от мъжете. И до сега никоя жена не ми е изневерила (не ме питаите от къде знам), просто защото не си ги избирам чак толкова отворени или пък се случва да ги превъзпитавам някои, да са нормални а не да се обичат като квартални...

212.   Бих казал: бегай, Бегай, БЕГАЙ!!!

216.   Това не може да бъде шаблон. Всичко зависи от мислите и характера на хората. Колкото по бавно стават нещата е по-добре.

218.   Няма нищо срамно даже е хубаво и секси!

219.   Здравей, знам че историята е от 2 години, но да пиша. Аз съм на 20 и съм девствен(момче), според няма нищо срамно все пак така сме родени. :)
Не ме разбирай погрешно и не се обиждай по никакв начин, но си мисля че ще е нещо невероятно двама девствени да го направят. Така си мисля аз. :)

220.   с психични отклонения са по - скоро такива,Които започват на 15 - 16 или по - рано и имат негативен опит ,а на 30 просто го нямаш този негативен опит.

221.   Има ли такива неръждаеми тръби?

222.   Да си девствен не виждам нищо лошо дори напротив. Ако срещна такава жена много бих искал да я опозная.

223.   Има толкова много готини хора тук, жалко е че не можем да се запознаем. Аз съм на 28 г и също съм девствена. :)) Измислете коментатори, как бихме могли да се опознаем/запознаем. Би било страхотно, а може и да се окаже, че сме едни за други. Кой знае....

224.   Аве мноо задълбочавате ве разбирачи!! Мен като ме засърби хуя ходя и го напраскам на някоя мадама и не му мисля! Ся че секс че възраст че простотии. Майката му е ебането!! Другото е размисли на един долен ляв педал! Ебете се при първа възможност. Току виж се погледнете в огледалото и разбирате че сте на 60 и кво? !?

225.   Съгласен съм с 223, има толкова готини хора а не можем да се запознаем. М20

227.   недеите така!

228.   Да си организираме вело разходки. С велосипеди, да изминаваме маршрути, с музикален фон, и да си правим барбекюта на крайната точка, после се връщаме обратно, или преспиваме някъде.

229.   Аз викам да си направим една секс оргия! Ползите ще са най-малко две! 1. Не ебаните ще се наебът, 2. Ебаните ще придобият по-голам опит!

230.   Здравейте,

чета и пощурявам още повече! Според мен житейската философия е девствените трябва да бъдат с девствени - иначе едната страна се чувства прецакана. Адмирации за г-цата криеща се под номер 206 и г-цата с номерче 223. Ако Ви имах снимките щях да ги принтна на тениска и да се разхождам гордо с нея.
Мисля повечето от нас са поживели достатъчно на тази земя, за да знаят какво искат и ако ги прави ненормални - то ето защо съм щур :). Аз смятам също както 223 - трябва по някакъв начин да се опознаем - анонимна поща ли ще е, анонимен чат, или админите ще ни асистират, за да влезем в контакт... със сигурност си струва опитът.

Поздрави от мен и горе главата,

Щурчото

151-200 от 300