Споделена история от Секс и интимност

Девствена след 30 - те :)
Въпросът ми е основно към мъжете - какво ще кажете, ако жената, с която излизате, се окаже девствена и не е на 12-15 години - да речем... а на 30!
Какво би се получило в подобна ситуация, ако и мъжът до нея е с 4-5 години по-малък и е девствен... и с нещо променят ли се нещата - ако съответно - не е... Мъже, вие какви жени предпочитате и имате ли опит с такива жени... ама честно - желая ви хубава вечер.

Коментари

201-250 от 300

232.   Здравейте и от мен аз съм от коментар 199
Напълно сте прави че трябва да направиме нещо по въпроса да се запознаем по някакъв начин едни с други девствените - може да излезне нещо хубаво от това(Давайте идеи).

Аз като цяло търся девствено момиче точно като коментар 210 но едва ли ще мога да се срещна с нея, просто няма как да разменя контакт с нея. Това което тя написа беше много истинско и точно прекрасен коментар. Радвам се че има поне една жена която търси това което и аз търся. Това което търси една девствена жена може да и го даде на 100% девствен мъж.

Не мога да разбера само защо девствените жени накрая отиват при някой бройкаджия да им отнеме девствеността и после я зарязва заради друга(понеже най-хубавата жена за бройкаджията е новата) вместо да потърсят девствен мъж който да им я отнеме. В случая всичко ще е толкова чисто и чесно - не само той ще и отнеме девствеността на нея а и тя на него като си остават неомърсени и чисти и двамата!

коментар 204 - благодаря ти че подкрепяш това което написах много хубав коментар написа и ти. Би било добре ако има морал след българите но за жалост Чалгата и БГ Рап музиката доминира и доста от хората не само я слушат но и се учат от нея.

Много точен коментар Щурчото но знаеш ли не става въпрос че само едната страна ще е прецакана става въпрос и Разврат като цяло. Дори и девствена жена ако не и стига един мъж ще си скита нагоре надолу в търсене на идеалния като няма да търси реалния и така до края. Накрая пак ще стигне до нивото да иска само един чак когато е преспала с много мъже и и е дошъл акъла в главата макар и късно. Всичко зависи от морала на хората или го имат или го нямат как Турците го имат как Индийците го имат как Арабите го имат дори и ние сме го имали преди доста години....

Дайте настина предложения как да стане да споделиме кой какво търси и накрая да организираме нещо някъде и да се запознаем реално (може пък да се получи много хубаво и да излезне нещо хубаво от това) - става въпрос само за девствените.

Дори монахините и монасите през определено време се срещтат заедно защо не и ние да направиме това ново движение което никой не е се сетил да направи досега.

коментар 206 - това което ще ти кажа е не се предавай ще намериш свястен мъж. Както всички жени са различни така и всички мъже. Ти си достойна жена и заслужаваш достоен мъж който ще те обича и ще бъде добър баща на децата ти. Напълно си права че има мъже които остават девствени защото имат проблеми с секса по скоро с инстромента си. На тях ще им кажа че медицината е доста напреднала и да потърсят доктори в случая Уролог без да има от какво да се срамуват че са девствени пред него.

233.   Здравейте отново,
Аз съм г-ца 206 :)
Идеята да намерим начин да общуваме е страхотна :)
Аз съм твърдо "за" :)
Щурчо :) благодаря за адмирациите :)
Не съм изключителна, а просто силна духом и психически :)
Наистина разбрах, че лудата не съм аз, а онова подобие на мъж

234.   Нищо против, ние такива жени ги наричаме „стари моми“ и определено си имат причини да са такива.

235.   Привет,

в такъв случай започвам да напрягам мозъчните гънки, така че да изпълним упражнението по общуване без да сме в разрез с правилата на сайта. Първото което ми идва на ум е да намерим някой анонимен чат или форум, където всеки стига да реши може да общува на лично съобщение, а тук да обменим "анонимните" си потребителски имена. Възможно е да се насрочи някаква дата, така че желаещите да се включат. Последен вариант - анонимни e-mail адреси на които да кореспондираме. Надявам се администраторите да одобрят идеята.
Дано да не бъда обвинен в метеж :) .
До г-ца 206 (233) струва ми се тук става въпрос също за голям инат освен силата на духа, но това не намаля интересът ми към колеги инженерки, дори добавя лека пикантност :) .
П.П терминът "стара мома" е характерен за доброто старо минало и наложените тогава шаблони. Според мен хората с малко по-висок коефициент на интелигентност нямат вина, че са с някакви очаквания които да се удовлетворят дори и за кратко, та да се получат нещата ... а и нали все пак за това обсъждаме тук.
Би ми било приятно и ако определена част от "писателите" тук се въздържат от вулгарности.

Всеки сам си прави графика!

С благопожелания,

Щурчото

236.   Привет и от мен :)
Г-ца 206 :)
Щурчо :) , много си прав, че става въпрос и за огромна доза инат :)
Но и за огромна любов, която обаче остана неоценена! Но това вече е минало, и дори за момент не желая да се връщам назад! Това е затворена страница от книгата на живота ми, и никога повече няма да я отворя!
Но нека не досаждаме на аудиторията тук :)
Ако измислите начин да общуваме, с удоволствие ще бъда част от групата :)
А и още нещо :) Щурчо , би ми било приятно и интересно да общувам с колега инженер :)
Хубава и топла зимна вечер от мен :)

241.   стари моми e тъпашко, всеки може да се обвързва когато си иска, ако искаш и на 40, на тебе 234 какво ти влиза в работата, кой кога?

242.   Здравейте пак,

подкрепям 241, все пак живеем в демократична страна. Ако 234 изпадне в ситуация да не може да намери читав партньор изведнъж ще разбере защо има и такива хора. Нищо лично.
Драга ми г-це 206 желанието е двустранно :). Ще перефразирам една поговорка - откачените инженери се надушват. Опитах да приложа на практика идеите които бях нахвърлял, но администраторите са стриктни - никаква лична информация (била тя и анонимна). Тъй като нямам какво да крия, не ми пречи да общуваме и тук, а за бъдещето - кой знае, ще видим.
Мислете логично, от какво значение е възрастта и времето ако другият човек си струва.

До нови срещи,

Щурчото

243.   Привет,
Щурчо :)
Да наистина откачените инженери се надушват :), те не са само откачени, но и изобретателни :)
В този ред на мисли, все ще се намери начин за общуване :)
Нека обаче да престана да бъда г-ца 206, а да съм ledenata_prinzesa :)
С този номер, се чувствам като някой затворник :) Все пак не съм нарушила закона :)
Аз също нямам какво да крия, и ма мен общуването тук не ми пречи
Прави ми впатление обаче, че в много от коментарите тук господства мислене, което е неразбираемо от мен! Определението "стара мома" се употребява от доста хора, като същото се ползва с идеята да заклеймява! Какво заклеймявате драги дами и господа? Това, че някой наистина има по- високи критерии за човека до себе си?
Ами като искам да имам човек до себе си, с когото да мога да говоря на много и различни теми, да имаме сходни интереси, да се допълваме, да можем да разчитаме на подкрепа в трудни моменти, дори и само да бъдем изслушани! Какво става като не открия такъв човек? Ще чи лепнете ли етикета "стара мома"? Мога да призная, че години наред, влюбена до уши, в човек, който в последствие разбрах, че не притежава нищо от това, което аз търся, съм допуснала огромна грешка! Но за това са грешките да се учим от тях!
И ако сме умни, да не ги повтаряме!
Щурчо :) явно ще си общуваме тук :)
Хубава вечер на всички :)

244.   Изповед

245.   към ledenata_prinzesa: върнах се назад и прочетох историята ти. че грешки стават - стават. обаче ако човек не се поучи от тях, има голяма вероятност да ги повтори. как мислиш, защо ти трябваха 5 години, за да разбереш, че човекът, в когото си влюбена, не става във всякакъв смисъл? това е доста дълъг период, за който в достатъчна степен можеш да опознаеш човека. значи ли това, че не си наясно със себе си? че не знаеш какво всъщност искаш от една връзка? умееш ли да изслушваш, да се поставиш на мястото на другия? ей такива дребни нещица, които обаче поддържат връзката. иначе е най-лесното да кажеш: аз искам еди-какъв си мъж. обаче ти какво предлагаш насреща и нямам предвид финансовия смисъл.
да имаш високи критерии не е лошо, лошо е да имаш нереални критерии и неправилна самооценка. не вредиш на никого освен на себе си, но пък повечето с такива критерии обвиняват за това околните, света, държавата, положението и пр.
не разбрах само за силата на духа ти, за мен това е доста различно понятие, но не искам да мислиш, че се заяждам. просто ми станаха интересни разсъжденията ти, а ако искаш си отговори сама:-)
Ж43

247.   Здравейте, следя темата с малко насмешка, не искам да обидя някой или да пришпоря друг, просто моето мнение.
Ако искате да тръгвате на училище на 20, аз нямам нищо против, ако искате да пораствате на 200 също, но най вече, човешия живот е кратък, изпълнен е с непрекъснато боучение, нямате време да сте девствени до 30, не че на мен ми пречи, просто нямате това време, след това ще гледате деца на 50 и внуци на 100. Носетеси новите дрехи и не оглупявайте

249.   да си пораснал на 12 също не е много весело. и на 40 да си баба/дядо, докато други си раждат първо дете. май това е по - глупаво. естествено че не ти пречи, даже не ти влиза в работата

251.   Аз съм онова девствено момиче на 24 от по- старите коментари. Искам да вдъхна кураж на жените като мен. Не се срамувайте от принципите си и се пазете от бройкачи. Аз няма да се дам и не ме интересуват лесните плътски желания до едното животинско съвкупяване. Мисля за своето щастие, което се състои в хармонична връзка. Ще правя любов чак в брака и като опозная поне година партньора. Отвръщават ме лесните и безмозъчни жени, поддаващи се на нагона или с фалшивите обещания на мъжете. Хей, жени бъдете Дами, като търсите Единствения! Иначе ще бъдете поредната дупка за тях. За морала и уважението. С любов! А.

252.   Благодаря коментар 232 аз съм коментар 210 девственото момиче на 24с буква А. Наистина съм трогната от думите ти и силно развълнувана, че има мъже- кавалери като теб. Истинската любов е чиста, невинна, красива без пошлостти. Тя чака, не притиска и дава крила на надежда. Да вярваш в безценната Тя и да я имаш е като розичка след плевели. Иска ми се повече Дами да се осъзнаят и да не се дават лесно...

253.   Аз съм коментар 210 Не се срамувайте и бъдете Дами. Отстоявайте принципите си и нека бъдещите Ви мъже да се гордеят с вас. Аз избрах да съм роза сред плевели, ами Вие? С любов! А.

254.   Не всичко е секс

255.   Нямате си на представа какъв кеф е, когато моят голям андронен колайдер навлезе в пещерата на удоволствията през двете завеси(малки и големи срамни устни)! Моля дамите да не се правят на срамежливи, а да практикуват секс по често!!

256.   Всеки си избира начина на живот. Реших само да дам един съвет, както на последното момиче с инициал А., така и на другите преди нея ( въпреки, че темата е доста старичка). Много е хубаво, че вярвате в Любовта. Но, моля Ви слезте малко на земята. За съжаление, не живеем в приказка на Дисни.
Това, че жена е опитала с няколко мъже( демек да колкото и странно дори е правила секс с тях... :) не я прави "плевел" или по-малко дама от Вас, тези дето се пазите. Много трудно в наши дни ще виреете в света около нас, ако мисленето, освен за украсения в розово "първи път" за Вас, така и за въображаемите принцове е толкова "възвишено", ако мога така да го нарека.
Само да не стане на стари години да си наваксвате, че като погледна в бъдещето на повечето от Вас, това виждам... :))))

257.   Много.... глупави и повърхностни коментари прочетох (малко са на брой коментарите следователно това "много" стои за количеството на неграмотност а не количеството на коментарите) още от първия коментар се отчаях... но попродължих натам.... и реших да отворя очите на тези които следят темата или тези които не ги мързи да прехвърлят страниците и да прочетат най-новите коментари. Които ме радват помежду другото- девствено момиче А. на 24... много добре, след 1 година ще ти звънна :D да ти се похваля че и аз съм все още девствен, на 24... е незнам, живота е непредсказуем, въпреки че и аз съм на мнение че трябва след брак да се прави секс. Но да се надяваме че поне ще съм си намерил приятелка тази или другата година.

Ще започна с това, че любовта не е секс. Как ви звучат думите:
Много те обичам, мила, искам да те изчукам.
Ха. Във правенето на секс... няма любов. Това е просто задоволяване на нужда, за която мозъка започва да праща сигнали на тялото всеки ден (така е при мен), че вече нещата са готови, готов е за действие и това е!

Правенето на секс води до пристрастяване, както и мастурбирането. И като цяло... с една дума казано, задоволяването на сексуалните нужди води до адикция, ако не се контролира и ако не се поопазва човек и сдържа.
В голямо блато може да загази ако се отдаде на сексуалните удоволствия (от личен опит го знам)
Това е телесно удоволствие. Има опасност да се превърне в наркотик за човека, казах го.

Любовта... идва от душата, а не от тялото на човек.
И кажете ми, кой брак в днешно време е брак по любов???
Женят се, и се женят, женят... правили ли сте секс? Да. естествено, иначе как ще се вземат.
Кой е достатъчно търпелив да изкара поне 1 година с половинката си, без секс и след това да сключи брак и след брака да има секс?
Много са малко тези хора, но се надявам да намеря такова момиче.
Защото масово хората предават любовта... не е до това дали си предал човека до себе си, а дали си предал любовта.
не си го предал, до него си, но сте почнали да правите секс, предал си любовта. Правите секс-връзката ни е твърда и истинска връзка (такова им е мисленето) Защо бе? Защо ти е истинска и затвърдена връзката?
-Защото вече водим полов живот.
Ееее, браво. Обичате ли се?
-Да
-По какво позна, че се обичате/че тя те обича?
-Правим го често, раздава се в леглото за мен, супер е. Голяма любов ти казвам. Изпепеляваща.

–е браво братчед, но що ми ползваш думата любов като синоним на думата секс? Любовта няма нищо общо със секса.
Тва че си харесвам и уважавам дадено момиче... ако й кажа "обичам те" тя защо трябва да подскача от страх, стресирана и да ми удря шамар и да крещи "как така, ние сме само приятели"
За приятелство не трябва ли да има любов?
вид любов е, а? Всъщност истинска си любов.
Но от мнооого отдавна хората са приели думата Любов като...
обвързаност с човек с който правите секс, или особено думата обичам те...
немога ли да кажа на приятел "обичам те"??
и да кажа че любовта между нас е голяма??
Защо тази красива дума и красиво чувство го свързвате веднага със думата секс???
Спрете с тоя секс. Искам жена със достойнство.
Защо да показвам културно държане и да бъда джентълмен и да правя комплименти на дадена жена, след като през нощта се забива в някоя дискотека и си подава задника на различни надрусани идиоти, да я опипват и накрая в някой кенеф да разтвори крака за някой??
Това е едно глупаво момиче. Няма достойнство.
Как мъжа с когото един ден се ожени... мъжа й трябва ли да се радва и да твърди-ето вижте аз каква красива жена имам.
Ха. Че тя навремето - 1-во: бързала е да си загуби девствеността, понеже е било модерно и да не си изпусне срока. 2-ро - по пътя си се е подхлъзнала сериозно и се е пристрастила до такава степен към секса, че не че си е продавала тялото, а направо си го е подарявала...
жалка история, не трябва това да се допуска.

Радвам се че има жени, които държат на себе си, имат достойнство, истински жени са. Красиви, а са девствени, не са се възползвали от красотата си, за да си натрупат момчета за секс и да се самозабравят и да пропаднат.
Аз бих се зарадвал дори да е на 30.
Все пак търся момиче, което да ме приеме такъв какъвто съм, не набирам участници за порно филм.

Едно Момче

259.   Ех, така искам да те срещна номер 251. Накара ме още повече да мечтая за жена като теб. Благодаря ти. :)

М24

260.   256, Какъв ти е проблема, ако си наваксват след 30, а не са се прецакали на 12 - 15, и да дами са, за разлика от другите, които не са

262.   Момиче А.,

Всеки има право да си прави, каквото си иска. Аз проблем нямам! Но ти НЕ можеш да определяш, дали една жена е дама или не е по това, кога, колко, с кого и тн. прави / е правила секс!
256, Жена 28г.

263.   Номер251, Къде мога да видя и да срещна момиче като теб? ! :)

265.   Скъпа,до 30 години хората деца имат..ти още "специалния" чакаш.Може и до 40-50 да си чакаш.Не знам какви сте вие дами с претенции.Това не в нормално за мен на 30 още да не си опитал.Харесай си някой и простп го направи,няма какво да чакаш на тази възраст!Време ти е вече

266.   Момичето на 24горда моралистка, девственица, студентка и просто едно чисто момиче. Благодаря на милите коментари на джентълмените по-горе, колкото до другите-жалко за вас. Уважавайте се и се пазете до брака. По-добре девствена, отколкото поредншя кеф. Аз ще продължа за пазя честта си. С уважение А.

267.   Жената е истински жена като спи с 1 тези, които си отварят краката лесно нямат мозък. Аз съм на 24 и в университета не се поддавам на намеци, защото знам колко струвам и не съм за едното съвкупление. Има "жени", които хоп и са в кревата и след това на друг, но това не е правилно. Като искате да опознаете човека, защо тогава му пускате. Къде ви е себеуважението? Едно време са се дуелирали за Дамите, а днес разрат, пиене и животински нагон. Как не разбрахте секса няма да ви напълни душите и сърцата. А.

268.   някои имат деца и на 49

269.   Абе хора, ако това дали спиш с мъж те правише чиста ли нечиста... Най-злобни са старите моми и факт - когато човек не е задоволен, той става злобен, завистлив, клати го хормончето.
Аз знам за какво говоря, защото дълго време вървях девствена и незадоволена. Идвам и от малък град и нямаше толкова подходящи младежи, така че загубих девствеността си чак в университета, но казвам ви - бях станала ужасен човек, карах се с всички, нагрубявах родителите си. И днес като знам, че мъжът ми ще ходи някъде или обратното - първо гледаме да отделим цяла нощ за секс, а като се видим наваксваме и секс на макс. Нормалните люде не можем да изкараме 3 дни без секс, вие 30 години го карате на сухо и мислите, че ще сте особено чисти и достойни заради това. Нищо подобно. Дори при мъжете има един странен и гаден „аромат“ на люто, а при жените непрекъсната драгливост и нервност.
Казвам го това като жена, която по стечение на обстоятелствата е спала само с един мъж. Изобщо не се намирам за нещо повече от другите жени, а и не съм се пазила за брака си. На втората седмица с днешния ми мъж правихме страстен секс навсякъде и направо ми олекна като се оттървах от глупавата девственост.

268 - ти сериозно ли говориш, Джанъм?
На 49 г. можеш да станеш баба, но нямаш читава яйцеклетка за здраво дете и самото износване не е много сигурно дори да намериш някоя циганка да ти дари яйцеклетка. Аман от гадории! Ти не прави секс на младини, та ще ти се прави на старини. Пълни глупости - ще си умрете с ципите и ще останете разочаровани, че няма да отидете в рая, а обратно в хранителната верига и прочутата и важна ципа ще стигне за храна на някои червей като при една смешна 40 годишна поетеса, която още си пази ципата и ходи по съдилищата да я показва сякаш само тя се е родила с прочутата ципа. Човек живее веднъж. Чакайте Михаля, а нормалните хора ще правим секс, ще се любим навсякъде и ще правим деца, а после ще гледаме внуци.

270.   269, леле, то па бива злоба, ама ти направо се оля.
Говориш за злобните стари моми, но ти си същата, само че на обратния полюс.
Всеки има право да си поукрасява комплексите, стига с това да не вреди на себе си и на останалите. Курвите например се имат за разкрепостени, девствените - за чисти и морални. Важното е човек да е що-годе адекватен и когато нещо му пречи, да гледа да реши проблема. Тука хората търсят съвет, с какво и на кого помагаш, като се изсираш, с извинение, в темата? Ясно е, че късната девственост е проблем, но не е фатално. Всякакви хора има, всякакви житейски истории, живота не е изпит с точно определени правила за всички хора.
Всички правим грешки и взимаме определени решения и те ни оформят като характери, а не ни разделят на добър и лош материал в общия случай, де.
На тези, които се тормозят заради късната девственост, ще кажа само - не се вторачвайте в това, колкото и трудно да е. Така се е случило, толкова. Няма нужда от анализи и дали е било правилно, дали е било грешка и т. н. Аз също загубих девствеността си малко по-късно, но беше с подходящ мъж, макар и да не го обичах, и нито ме е върнал, нито ми се е смял. Когато има елементарно уважение и такт от другата страна, всичко си идва на мястото.
За мъжете с тоя проблем - при вас няма физическата индикация (ципата), така че който каквото да ви казва, не си ходите с табела на челото и не е нужно дори да го споменавате. По-скоро изнервеността и загорялостта си личат, но тука вече е въпрос на поведение и отношение, което всеки човек може да променя, виждайки, че му пречи. А и всичко може да се извърти - напрегнат си бил, превъзбуден и т. н.
Все пак сексът, в повечето случаи, не се свежда до животинско блъскане и не е някакъв изпит. Когато има елементарно човешко общуване и уважение, даже не и любов задължително, всичко може да се нареди :)

271.   Злобата е страшна болест. Аз не се срамувам от принципите си. Пазя се девствена и не смятам, че трябва да пускам като по-горния коментар, за да "наваксвам". Това не е поведение на една, уважаваща себе си Дама. Само плюете и обиждате. Имайте мозък и не си отваряйте краката, за да задържите някой мъж, долно е. От гордата 24-годишна девица А.

274.   Пазете ципите си и не бъдете леки жени!

276.   Аз ще бъда недокосната Дама и горда, принципна и романтична 24-годишна девица А. Вие се съвкуплявайте без срам, с когото ви падне и се мислете за велики, но какви наистина сте в техните очи... цветя или плевели? Давайте, обиждайте ме, но поне имам мор и зная кога да се отдам. Ще правя любов като се омъжа и като ме чакат поне година. Аз уважавам тялото си, ами вие?

277.   276 - няма нищо срамно в „съвкупляването“, миличка, защото и ти от нечия вагина си се пръкнала и не те е донесъл Щъркела. Това, че си болна нервно си е твой проблем. Толкова те е срам от тялото ти, че дори СЕКС не можеш да напишеш.
Въобразяваш си, че твоят чакал - прави си секс с комшийката или сам е луд девственик. Веднъж почнеш ли да правиш секс ти се прави и няма да чакаш някаква луда 1 година. Обикновено трагиката е в това, че такива като теб никога не преодоляват проблемите си със сексуалността и не можете да направите нормално семейство.

279.   Поне съм студентка-девица, която не се поддава на намеци и не се чука наред. Имам мозък и зная какво искам.

280.   Аз съм скромна, тиха и се страхувам от това да бъда парче месо и не искам да бъда поредната дупка.Затова съм си обещала да отказвам на свалянията на мъжете и чак като се появи търпелив джентмен, тогава в сватбената нощ да му се отдам.Дори да ме обиждате, аз не се давам на мъжките думи и зная да пазя ципата си.

281.   Това, че имам чар и излизам с колежките на кафе...пак не съм се дала и повярва на свалките на незрели мъже. Искам да бъда една Лейди от 18в. и да се пазя за моя джентълмен.Аз чета любовни исторически романи и за мен любовния акт трябва да се осъществи само в сватбената нощ. Всеки може да си отвори краката, но това прави ли те стойностна жена?Показва примитивните желания и неузрели хора,жени...те са повярвали на лъжливи думи.Кога ще започнете да се цените, без да трябва да се чукате без акъл?Това ли ви прави готини мацки,бройките?Отвръщавате ме ....давайте вие пропадате!

282.   Нямам комплекси от тялото си.Искам да се отдам в сватбената нощ. Обещала съм си и не вярвам на свалячите в университета.Аз съм рядко цвете и избрах морала.Вие се отдавайте на кефа и си мислете колко сте яки и готини

283.   Това да си девствена е признак за душевна и телесна чистота

284.   Вие, които лягате и разтваряте крака без мисъл за последствията се правите на лесни в техните очи.Уважавайте се и не бъдете дупки. Заедно да подкрепим късната девственост и нека не чакат до брака!

286.   269, ако преди да си изгубиш девствеността си била ужасен човек, и сега си такава, явно не си се променила.... Секса не те прави по - добър човек, нито по - добър професионалист, даже напротив! 277, най - добри семейства създават хората, които не се крачат наляво и надясно и са лесни и леки.

287.   Чакайте бе хора! Много коментари изчетох, много различни мнения и виждания по въпроса, не мога да разбера, защо изобщо се коментира, всичко в този живот, включително и девствеността е въпрос на усещане от човека. Аз съм на 28г. и също още съм девствена, нито се гордея, нито пък ме е срам, всъщност не виждам какво толкова интересно има в това... Много е просто, който когато си реши и когато му дойде времето, трябва обаче всичко да е направено с разум, щом обичаш мъжа и той теб, щом те приема, няма особено значение, кога ще си изгубиш девствеността, разбира се че не трябва да чакаш принцове и принцеси, нито пък вечно да чакаш... но все пак.... любовта е в основата на всяко чисто и истинско изживяване и смисъл, защо пък трябва да бъде по инерция и със незнаен или случаен човек??? Не се обвинявайте, нито вие девствени, не се и възгордявайте... просто бъдете себе си и слушайте сърцето си. А вие опитни, също недейте да се присмивате или да корите, това да си много опитен нищо не значи, какво означава опит? Пълен абсурд, всичко е до усещане и всичко си идва от самосебе си, но с точния човек!

288.   Н 269- ти кой/коя си, че да кажеш, кое е гадория и кое не? Живота си е неин и яйцеклетките също, с какво нейните решения за нейния си живот влияят на твоя? Това твоето е гадория като съдиш другите за избора който правят за себе си, въпреки, че не нанасят вреда на околните. Аман от мисленето по нашиге географски ширини! Ние и затова сме на тоя хал цялата държава, защото все се бъркаме в чуждите животи и не поглеждаме собствения. И престанете с това вече -"Ами то не можеш да го износиш, ами те яйцеклетките разбираш ли, ами то това, ами то онова" не може да си представите колко се излагате с ниската си интелигентност

290.   някои жени имат яйцеклетки и на 49 - 50, а други и на 30 може вече да нямат!

291.   Девствеността е признак на морал, принципи, чест и достойнство. Аз избрах да пазя чистотата си. Лесно хората без мозъчни клетки или да се правят на готини, лягат с когото им падне. Това не е красиво!

292.   Не мога да прочета всички коментари. Нямам това време, а бих желала да коментирам историята. Извинявам се, ако повтарям или потретвам някой.
На 22 съм и моята бройка, ако мога така да се изразя е 7. Доскоро това число ме притесняваше, определено то притеснява и момчета, който са сериозно настроени към мен. Но някак осъзнах, че това е само и единствено в мой плюс. Да, обичам секса.. и да, това число ми е дало опит в него. НО... не това е най- важното. Аз съм на мнение, че любовта е като обувките. Човек трябва да посъбере някоя друга пришка от неудобни обувки, за да може, когато обуе неговата веднага да разбере това.
Също искам да кажа, мили дами, секса не е любов и любовта не е секс. Една целувка би могла да бъде много по - интимна от секса. ;) Живеем във време, в което нормалното е да станеш сутрин да отидеш на работа или университет ( или и двете ) и да се прибереш и да легнеш да спиш... Тези с малко повече късмет ядът и правят секс. Бъдете от късметлийките, от вас зависи!
Успех!

295.   хора, кога мислите да правите секс, на 60-70??? за кога и за кого се пазите??? ще станете дърти и един ден ще съжалявате за изгубеното време!!! Не искам да кажа, че трябва да правите секс с първия срещнат, но е нормални до сега да сте срещнали някой, с който бихте могли да бъдете. Всичко друго са само оправдания. Който търси намира. Потърсете партньор, с който споделяте общи интереси (мизика, спорт, разходки, изкуство) и ви е приятно заедно, напревете първата крачка и след това се оставете по течението и до края на първия месец ще сте забрави, че сте били девствени. П. С. според мен е нормално човек да си загуби девствеността 18-22г,
Мъж- 28

296.   Аз също съм жена на 24 год., плюйте такива като мен колкото си иската, те не са никак много, но аз се запазих от похотта и пошлостта и се чувствам чудесно.
Може и да има принцове, може и да няма, но аз обичам само един човек, дали платоническа любов или не, тя е истинска.
Който не е обичал истински няма да ме разбере за какво говоря.
Вие там си правете секс, сменяйте си партньорите, радвайте се на повърхностни неща, успех и на вас все пак,
а аз ще живея с любовта, ще пазя душата си.
М. М.

297.   хората на 60 също правят секс, стига да са здрави. права си че трябва след 18, но кой когато си реши.

298.   Аз съм пак от коментар 232 199
На всички дами които се пазят от разврата искам да ви кажа не се срамувайте от това което сте
а именно чисти неопетнени достойни жени.
Има един който ви разбира и подкрепя напълно и много се гордее с вас и тоза съм аз.
Искуството на истинската жена е да бъде лесна за мъжа си и недостъпна за всички останали - всичко останало е разврат и много често завършва зле!!!
Аз търся само една жена (чиста) с която да прекарам живота си която търси същото. На такава жена бил и дал и пълната си обич и ще бъда с нея докато съм жив.
А леките жени колкото и да са опитни колкото и да са красиви разврата си е върху тях и мен лично би ми било неприятно дори да целуна такава жена като се досещам какво е правила с други мъже!!!!
Придържам се към православното християнство и няма да изневеря на принципите си.
Който не е обичал не знае какво е обич няма нужда от обяснения.
Много целувки към всички непорочни чисти дами и най-вече към жената под буква А.
Бъдете чисти, бъдете себе си, не изневерявайте на принципите си. P.

299.   и чистите са красиви, даже повече от другите, защото безразборния секс изхабява жената

201-250 от 300