Споделена история от Тинейджърски

На колко години е безопасно да се прави секс
Значи аз съм момче и искам да попитам за едно момиче кога е безопасно да прави секс, по точно на колко години. Понеже на мен много ми се иска да го направим с приятелката ми (все пак кое момче не иска) обаче сме още малки - аз съм на 15 а тя на 12 и да питам има ли някакви рискове и на колко трябва да е поне.

Между другото мисля че съм я отворил, защото сме правили това, онова и .. но не сме правили секс. Това е и моля ви не почвайте с това че сме малки и т.н. не съм казал че ще го правим сега, искам да разбера кога може и има ли риск след като е отворена вече и .. абе разбрахте ме. Съжелявам за грешките, но много бързах. Чакам отговори!

Коментари

351-400 от 438

527.   аз съм на 11 и аз лично ще го направя чааак на 18 поне!!! не искам да си съсипвам детството като вас малки курви!!! ;)

532.   аз мисля че ако и тя го иска можете да правите секс безопасно е

533.   Зависи на колко й е дошло. Така де на мен ми дойде на 8 и затова го направих на 12. Знам, знам сега всички ще кажете, че ми е било рано, но все пак това си е личен избор.

534.   527, откъде знаеш тази думичка като си на 11?

535.   След 18 годишна възраст и за двама ви! Това трябва да бъде заложено в Конституцията за всекиго! Рискът от венерически болести и особено психически, е голям, както и може да се хване СПИН!

536.   Аз ви препоръчвам да не правите секс преди 16. Оттам нагоре се смята за нормално извън определени културни прослойки. Абсолютно минималното е 14, по-рано от това може да имате медицински проблеми. А най-добре 17,18, 19..

538.   Естествено, че съм съгласен с номер 527 (аз съм номер 535)! Не е нормално под 18 годишна възраст, който и да е да го направи!!! След 18 годишна възраст си носете последствията и отговорностите пред закона, ако евентуално стане проблем!

539.   Аз съм номер 535 и напълно съм съгласен с номер 527! Искам да отговоря на 533.
Първо, не е нормално, ама никак да ти дойде на 8!!! Второ, не е нормално, ама никак да го направиш на 12, защото просто няма никой в главата и кой знае с кого/коя е станала историята!!! И трето, в тази възраст децата най - вече учат и си прекарват детството в безгрижие и игри, а не да го погубват!!!
Мисля, че изводите са елементарни.

540.   Аз съм номер 535 и напълно съм съгласен с номер 527! Искам да отговоря на 533.
Първо, не е нормално, ама никак да ти дойде на 8!!! Второ, не е нормално, ама никак да го направиш на 12, защото просто няма никой в главата и кой знае с кого/коя е станала историята!!! И трето, в тази възраст децата най - вече учат и си прекарват детството в безгрижие и игри, а не да го погубват!!!
Мисля, че изводите са елементарни.

548.   пич нема значение на колко си но е задалжително да го правиш с презарватив споко и на мен ми се прави :)

553.   Aз съм нa 13. Ндa искaм дa го нaпрaвя, не ме е стрaх от нищо освен родителите ми. Не знaм кaк ще реaгирaт, кaкво ще нaпрaвят.
Към aвторa: 69 aко не сте готови зa секс a aко сте готови го нaпрaвете.

557.   Ами аз съм на възраста на твоята приятелка и според мен не е нормално по-добре изчакай да стане на 16. Аз смятам да си изгубя детственоста на 18

558.   По-добре недейте. Още сте много малки! Изчакайте поне 2 години.

562.   Хора момчето го е качило преди 5 години та той вече е на 20.
Отдавна са го направили!

565.   до номер 19 и аз имам същия проблем с страха да не разбере маика ми но снощи го направих беше много яко сега се притеснявам все още да не разбере маика ми но все пак реших да рискувам и ако наистина го искаш и се обичате с гаджето ти е нормално да поемеш един такъв риск но бадете внимателни и успехиии! :)

568.   Попринцип дали си на 12 или дали си на 20 има разлика само в годините . сексът е нещо което тялото го иска , защото то започва да се събужда , ппц съм чувал , че е най добре за момичето да го направи след като и дойде НЕ ПО РАНО!

569.   АЗ не мога да повярвам, че 12, 13 годишни келешчета ми говорят за секс.. Светлото бъдеще на Балгария.. Евала

573.   Леле накъде отива тоя свят, едно време бабите са правили секс на първата брачна нощ. А сега...
Може би това е една и от причините много бракове да завършват с развод-богат житейски опиит....

574.   573, ти много си светила на бабите?
Няма такова нещо - само на село е било така и то не винаги. Баба ми е разказвала като са минавали немските войски какво е ставало, тя е била малка де, но е имало каки...
Сексът си е човешки, правил се е винаги и преди, и след брака
По Българското законодателство след 14 г. НАВЪРШЕНИ е позволено човек да има секс дори с пълнолетен. Останалото са бъра-бъра и празни дискусии

575.   Според мен минималната възраст е 16. Ако го направиш с дете под 15 години излизаш...

577.   Едва ли и двамата осъзнавате какво правите, по вероятно е ти да знаеш, но тя не, затова по-добре и дай време да порастне и да се развие . :) на 16 съм, все още не съм правила секс, а и нямам намерения за момента, защото според мен не ми е времето, а може би не съм срещнала човека и истината е, че съм чувствам доста добре от факта, че съм запазила достойнството си по един или друг начин..

581.   Номер 5 е права, но номер 4 греши и сериозно като детето на номер 4 порасне не си мислете, че няма да иска да прави секс с приятеля си и представете си като се омъжат и тогава пак ли ще го убиеш тя направо лишава детето си и го казвам аз 12 годишно момиче. Мисля, че е по добре да го правят с презерватив, нека се пробват, ако не стане друг път пак да пробват!!!:-)

582.   Когато е готова :) поздрави Smilee..

583.   Боже аз съм на 12(момче)Авторът не може ли да разбере, че е престъпление да се прави на непълнолетно момиче? И не се знае какви БОЛЕСТИ може да се хванат. Замисли се малко! А и как може приятелката ти която е на 12 да мисли за такова нещо? НЯМАМ ДУМИ! Кой 12-десет годишен би си мислил за такова нещо???

584.   Според мен е нормално на 18,19 години ....! ;-) Да правите секс...Успех

585.   Здравейте! Аз съм момиче на 14. Прочетох всички коментари и умрях от смях :D :D :D На 12, 13, 14 години тръгнали да ми правят секс.... :D Вярно хормоните бушуват, но вземете първо един буквар и се научете да пишете.... :D да правите елементарни грешки като сАщо (също), сАм (съм), да ми пишете не знам заедно... Направо нямам думи :D още неграмотни тръгнали да ми правят секс.... то не е смешно, трагично е... и знам, че темата е отпреди 5 години, но все пак :D (най-вероятно сте си останали и неграмотни ;) :Д )

589.   Не ги слушай брат, ръгай там.

591.   Здравей аз съм Никол, ще ти кажа нещо аз съм на 12години и правих секс с приятеля си,но без презърватив,и много съжалявам защото вече имам дете

592.   Виж аз също съм на 12 недей ако наистина я обичаш защото при нея могат да се появят проблеми които да я увредят за цял живот.Аз харесвам едно момче за което съм готова на всичко само това не бих го направила е аз не съм ти шеф или майка но казвам а ти ако си човек ще ме послушаш.Все пак успех и я изчакай поне още 3-4 години

593.   аз мисля че просто и трябва време поне на 15

594.   спорет мен е на около 18 години

595.   Абе тази маика нещо е много отворена. Да няма да решаваш бъдещето на дъщеря си ако искаш и избери мъж. Да вярно малки сано детето просто пита спокойно никой няма да земв твоята щерка ако се държиш така. А и още избери и ползата в коя да бъдат. Леле има ли хора още в каменната ера.

596.   на 12 съм и много искам да правя секс с гаджето ми което е на 15!какво до правя той ми е предлагал но аз отказах!искам някой който е по опитен да ми каже какво да правя!

597.   Авторе, я кажи сега кога го направихте и как беше. Дано още си следиш темата :D

603.   Според мен, и двамата сте малки. Аз съм на 12, нямам гадже (за сега) и не съм правила секс. Изчакайте малко има време и за това! А сега номер няма да споменавам, но преди да напишеш коментар над полето за коментари има правила, които според мен трябва да се спазят. Не разбирам защо нкяои от коментиралите се правят на интересни, все едно знаят всичко за секса! Не съм искала да обидя някой с коментара ми, но все пак всеки си има мнение по въпроса! Към автора:
И мисля, че възрастните, тоест родителите, знаят повече от нас за секса, тъй като те вече са преминали тази крачка и май е по-добре да питате тях.

604.   Здравейте.. Четох метох и искам да изразя мнение.. аз също съм на 12 и Според мен и двама сте малки. Знам какво и двамата чувствате но трябва да изчакате още малко време.. Та Ти ако наистина държиш на нея би я изчакал още малко да порастне.. Не защото не е готова тя, а защото тялото и не е готово да го приеме. Иии умната!!! :) :) :)

607.   Виж ако наистина я обичаш ще изчакаш четох в учебника на сестра си че ранните полови контакти водят до безплодие. Трябва поне на 16 или 15 не по рано колкото по късно толкова по добре но това са безопасните години.

610.   Аз мисля че ако наистина те обича ще почака 1-2 години.
Но ще помоля за един савет аз
искам да стана гадже с едно момиче в което съм влюбен от много време от около 2-3 години.
Как да и призная?

614.   Здравейте, хора аз съм на 21 пък съм правил се*с, чак на 18 години, знам че хормоните ви бушуват, но според мен това е прекалено, хора осъзнайте се вие сте на по 12-13 години, пък за се*с ми говорите е ква е тази работа??? Според мен нормалната възраст е 16

615.   Аз съм момиче ма 17 години и няма нищо по ценно за мен от девствеността ми и скоро няма да го правя поне до 20

617.   Здравейте. Аз съм момиче на почти 15 и имам приятел от близо 10 месеца. Много искам да го направим, но мисля да изчакам до рождения му ден, който е след 6 месеца. Надявам се да сме заедно до тогава. Чувствам се готова вече и обичам момчето и мисля че и той обича мен. Имам му много голямо доверие знам, че после няма да каже на никой. Какво е вашето мнение?

618.   Към 1. Не сте развити още, но вие си решавате. Разберете се и отидете към тази крачка!

619.   Ако има цикъл давайте и това че сме малки не вярно аз съм на 12 и го направих с приятеля ми само веднъж въпреки че бях тясна.

621.   Оле.. и аз съм на 14, момиче съм.. и като ви чета тия простотии за секса и глупостите.. точно като курви.. хора осъзнайте се.. На 10 деца ли ще раждате.. като ромите? Изживейте си детството и като станете 18 - 19 правете колкото искате полови актове... Според мен още ни е рано... Ама какво ли се учудвам.. 21 век сме... жалко за хубавото ни поколение... Както вървим.. след време деца ще раждат деца... то даже е почнало... пф

622.   след 22

623.   И аз искам да права СЕКС

624.   Аз съм на единадесет и не искам да правя това, защото ми е твърде твърде трано и небих го правила. Чак когато стана на 18 или по-нагоре.

625.   Аз съм на 14, след няколко месеца ставам на 15. Имам си приятел, който ме чака вече една година и знам че ще ме чака още, само че аз не искам той да чака- обичам го и той мен и се чувствам готова, знам че искам да е с него, опитвали сме няколко пъти, но все нещо се объркваше и спирахме. Не искаме да го направим непринудено. И двамата сме готови и си вярваме. Но проблема- родителите ми!!! Страх ме е, че ще ми забранят да се виждаме и ще бъдат много предубедени за него. А той е добро момче- давала съм му преди и той не го е правил, защото казва, че ще ме изчака още и е виждал че ме е страх. Съветвайте ме много ви моля!!!

626.   Направете го сега, какво като е на 12? Какво толкова ще се случи? Ако го искате и двамата, нищо не ви спира. <3

627.   Аз съм момиче на 13 направете го не се чудете но все пак като го направите надругиа ден не я зарязвай и да безопасно е но по бавно темпо и е важна играта преди секса в предвид оборва я навсякъде целувай я с език и по други части първо и направи орална любов и теб.

351-400 от 438