Споделена история от Тинейджърски

На колко години е безопасно да се прави секс
Значи аз съм момче и искам да попитам за едно момиче кога е безопасно да прави секс, по точно на колко години. Понеже на мен много ми се иска да го направим с приятелката ми (все пак кое момче не иска) обаче сме още малки - аз съм на 15 а тя на 12 и да питам има ли някакви рискове и на колко трябва да е поне.

Между другото мисля че съм я отворил, защото сме правили това, онова и .. но не сме правили секс. Това е и моля ви не почвайте с това че сме малки и т.н. не съм казал че ще го правим сега, искам да разбера кога може и има ли риск след като е отворена вече и .. абе разбрахте ме. Съжелявам за грешките, но много бързах. Чакам отговори!

Коментари

251-300 от 438

332.   Ти може, но с презерватив а за приятелката ти - абсурд изобщо да не си въобразява аз съм на 14 и не искам и да си помисля за секс а тя за тва говори тя добре ли е??

333.   Първо ти си дете, какво е това изречение "мисля че съм я отворил" ти в ред ли си, помисли първо какво зна4и думата.
За оня умопомрачени хора които мислят че е нормално ДЕТЕ на 14 години да го прави на ляво и на дясно е нормално :X Вие ако имате деца нормално ли 6те ви звучи

334.   Деца още ви е рано!! :)

335.   Абе хора, я се поспрете малко с коментарите и погледнете от кога е темата (от преди 3 ГОДИНИ!!!! ) Каквото и да е било вече е станало и момчето отдавна си написа че съветите ви са му помогнали и вече са правили секс! Даже се чудя защо темата все още не е заключена...

336.   335 Прав си :) Чудя се защо хората пишат тука, след като няма полза... Майче немогат да четът въобще.

337.   Аз съм на 15 години и съм девствена и дати кажа се гордея с това. Сега на моята възраст момичетата търсят сериозна връзка защото момчетата в сегашно време търсят само секс.
Така че не бързайте има време за всичко та вие сте на 12-15
години животът е пред вас и до сексът ще стигнете. :)

338.   Здравейте аз съм на 12 години знам че ще ми се смеете но аз всеки ден си мушкам пръста в вагината. И така получавам оргазъм и искам да те посъветвам че ако искаш да го правиш и го кажи тя ще те разбере.

339.   и аз искам да прая секс но още не съм готова

340.   Леле аз съм от 335 коментар... Абе хора, вие така ли не разбрахте - темата отдавна е приключена ако искате да си споделяте че на по 12 години сте голямата работа и че сте правили секс 10 - 15 пъти вече (огромната хвалба няма що! ) си отворете нова тема!!! Аз съм момиче на 17години и статистиките сочат, че секс може да започне да се практикува след 16-тата година специално за момичетата, защото тялото им вече се е развило и е готово да приеме промените, идващи след секса. А на момиченцата, които не знаят какво всъщност искат и се чудят как да блеснат сред обществото от обграждащи ги батковци ще кажа само че може и да си мислят че са готови за секс, но не осъзнават колко сериозни проблеми ще си причинят с това тяхното бързане. :)

341.   Прочетох и въпроса и коментарите до 23. Просто останах смаяна. Момче та тя е само на 12, аз съм на 14 почти 15 и още не съм го правила. Имам сестра на възрастта на гаджето ти. Значи тя ме попита дали съм го правила и дали и е време, защото я беше срам за попита за това майка ни. Аз я изслушах внимателно и се оказа че някакво момче и е предложило да го направят той беше на моята възраст. Направо ми идваше да го убия. Да пита момиче на 12 дали иска да прав секс с него. Отидох при него и се оказа че го познавам от един купон у мой приятел поговорих си с него и той ме разбра.

А сега до въпроса. Не мислиш ли че и е рано да го прави. На теб ти е време но тя е адски малко. Почакай още малко.

342.   Мисля, че вече толкова време е минало от поста, че момичето е станало на 15 сигурно ;д. А иначе 12 години е супер рано. Като се замисля и на мен тогава са ми минавали такива мисли през главата, но абсурд. Сега съм 16 и ходя с приятеля си близо 10 месеца и наистина държа на него, преди 2 седмици го направихме, но като се замисля, можеше и още да изчакам, ама карай. Все пак като имаш доверие на човека и се обичате е много по-лесно.. На 12 години не мисля, че много се разбира от любов и такива работи ;д. Поне аз като бях на 12 може и да съм си мислела, че разбирам ;д. Да не говорим за отговорностите, които идват със секса. И все пак всеки си решава, но просто си мисля, че може да съжаляваш ако не си преценил кога, с кого и тн.

345.   Те някои почнаха да пишат направо романи ве то отпреди 3 години сигурно вече и на деца се радва авторът....

347.   Аз съм момиче на 17 години и никога не съм правила секс... не съм съгласна тия на 12 години... вие нормални ли сте ;хх
ти луд ли си...

348.   Aз съм на 13 и съм правил секс веднъж. Все пак хормоните ни бошуват и ние го искаме, но аз мисля, че секс трябва да се прави поне на 14 години.

350.   Днешните младежи като мен на пример...и като всички други момичета момчета мислят мн различно сегашното време е всеки тинейджър да е захванат със секс...наркотици...алкохол и всичко друго....аз го направих на пример като бях на 16 а тя на почти 15......но тя сама го поиска :) както и да е имам въпрос... На колко години на момичето му се изгражда ципа и на 12 дали на истина може да и се отнеме девствеността ?

351.   Аз съм на 10 години и съм момче, но за разлика от другите деца на моята възръст аз съм малко по бързо развиващ се.
Един ден много ми се поиска да правя с да правя секс, но незнам дали няма да ми повлияе лошо. знам, че съм още малък, но много ми се иска.
Моля ви качете ми че не съм много малък.

А за автора това е нейно решение, но първо да прочете нашите коментари и тогава да реши.

Моля ви пишете ми скоро.

352.   А и също така няма момиче с което да го направя защото аз нямам гадже

354.   Аз съм момче на 13 години и мисля че след 1-2 години ще започна да правя секс пък ако ми се отвори възможност още сега ще започна да ебавам мацките :Д

355.   Към 351 - момче ти като са на 10 имаш ли с какво да правиш секс защото са нужни поне повече от 15см. според мен де.
И към автора, ако и двамата го искате го направете дали с презерватив или без. Аз съм на 15 и първия път го правих 20мин., така че, всичко зависи от нея. :)

357.   Така аз съм момче на 14 години и след като прочетож поне 50 коментара ми стана ясно едно. Че не е полезно на тази възраст да се прави секс. И на мен ми се е правило секс с някое момиче, но още съм малък поне на 15-16 години чак тогава най-рано може да правя секс :)! Към Автора 1-изчакай я поне още 1-2 години 2-Ако правите секс задължително с презарватив 3- Ако наистина тя ти има доверие направете го :)

359.   Аз съм момче на 13 години и много искам да го направя но ме е страх да ненараня момичето но много го искам да изпитам чуството но ме е и много срам незная как да я попитам

А сега до въпроса. ти си на 15 години и можеш да го направиш но на 12 години е недопостим но вие си знаете ваш си е живота и вие си го оправлявате

360.   Рискове има, както във физическо, така и от психологическо естество. Ако съумеете да избегнете опасността от забременявъне, каето на тази възраст е абсолютно задължително за цивилизованите индивиди, то раният секс изчерпва много рано емоционалния заряд на човека и в бъдеще и двамата ще имате проблеми с евентуалните си партньори. Ранният секс разваля магията, която се крие в очакването за секс. Губи се уважението към другия пол. По добре е да преуморите ръката си, отколкото да убиете бъдещите си силни изживявания.

361.   Към 355 една друга тема казаха че 8 см са достатъчно за да задоволят една жена понеже G-точката се намира на 4, 5 см!!!

362.   Аз съм момче на почти 13 години и ужасно много ми се прави секс, вече не се сдържам. Моля кажете ми какво да правя!

363.   Еййй какви са тия коментари: Аз съм на 14 и не съм готова... аз съм на едиколкоси и не съм готова... Еми няма да си готова разбира се!!! Аз съм момиче на 13 и ако си намеря сериозно гадже ще го правя поне на 17-18 ! Защото до 16 години си дете и ако го правиш просто си ненормален! Съжалявам ако съм обидила някой, падам си малко хейтърка.

368.   Аз съм момиче на 12 като приятелката ти и мисля че трябва да говориш с нея дали е готова дали го иска и т.н. аз бих го направила поне на 13 но ако наистина обичам някой както и той мен без проблем бих го направила и сега но трябва и той да е малко по опитен в тва и майка ми да не разбере иначе ако тя иска направете го тва си е ваше решение или по точно нейно

372.   И на мен много ми се прави но няма как.

373.   Аз съм на 14 и съм го правил два пъти, но с по-големи момичета! Сега си имам приятелка на 16 и лично да ви кажа тя не го е правила. Аз не бързам за никъде.

Та на въпроса от Автора. смятам че трябва да почакаш поне да стане на 14години(просто тя не е доразвита а и това е било преди 3години сега може да го правите ако тя е готова)

374.   Здравейте на Всички Коментатори В Миналото и за тези в бъдещето. Прочетох Няколко Коментара Тоест от Номер 1-10 и какво да ви кажа.... айде ще ви кажа няколко Неща, който пропускате в ежедневието си.... Първо:задали ли сте си въпроса, защо повечето деца искат да правят това онова на малка възраст, това е нещо което не можете да го разберете и се чудите... лесна работа-името му е Глобалният ИНФОРМАТОР-Интернет, той е мощен тъй като в най-малка възраст детето ви попива информация и интереса и любопитството го привлича Всеки Път повече и повече. Но това не е САМО ИНТЕРНЕТ помислете-ако Премахнете Компютъра му каак Ще го спрете да анучава повече и повече тъй като се вижда с други хора които имат достъп до там и Комуникацията е СИЛА когато Един Дава Инфо на друг и това инфо запалва интересът и любопитсвото на другият... хахаха. Mежду Другото Случайно попаднах тук-и интересно ми е Как Едно нещо запали толквоа коментари-харесва ви да обменяте опит с коментари, но точното нещоо мисля, че го прочетохте-ТОВА Е СПЕЦ ЗА МАЙКИ И БАЩИ ЗА ТЕХНИТЕ ДЕЦА.... аа колкото до Момчетата Момичетата на малка възраст които са го правили... Честито

375.   Здравейте, ей момче ти нармално ли си да мислиш за секс с 12 годишната си приятелка??? Ако искате удолоствие можете да мастурбирате заедно, да ти лапа и т.н но тя е само на 12 години още не знае дали и се пикае или ака (с извинение) камоли да правите секс!!!

376.   375 Момчето сигурно го е направило ако не се влияе от нито един коментар-ако човек не се влияе от чужди умове, той прави това което иска. КОлкото и да пишете коментари е без значение вече-Спрете да пишете най-добре. То Бива 1-2 коментара ама 376 е последният коментар, ....

377.   Като ви чета коментарите и темите, направо се депресирам. Аз съм на 15 и не съм се целувала. Не искам съвет, защото чакам някой да се влюби в мен и аз да се влюбя. А относно секса, мисля, че трябва да обичаш истински, за да се отдадеш. Няма смисъл да пиша до автора, щото те сигурно са се е*али вече.

383.   здравей, според мен тя е още малко, но Вие решевате. Хубаво е и да я питаш. Моля Ви, ако те ви харесва какво съм коментирала не обиждайте, защото аз искам само да изразя мнението си и ако съм обидила някой моля за извинение.

389.   До автора идеалната възрас за секс е на 16 години.
Женското тяло е много деликатно и ако правите секс като малки могат да се появят усложнения и след време момичето може да няма деца могат да се получат разкъсвания при половата система на момичето и от там става много ложно има библиотека има книги седнете и прочетете доколкото разбирам си умно момче би трябвало да си ме разбрал правилно не правете ГРЕЩКИ за които ще съжалявяте.

390.   Абе хора, вие четете ли кога е зададен въпроса? Преди 2 седмици казвате, че е още малка, ама тя вече е сигурно на 16.

391.   Евала на номер 16!!!

392.   Това е много, много относително.. аз съм на 15, момиче съм и това лято го направих.. И ще кажа само, че на 15 си малък за секс! Трябваше да изчакам поне до 17.. Да не говорим за 12 ;д

400.   м нз човек аз съм на 16 и още не съм го правил и незнам кък :D може да ви се вижда малко смешно ако някой може да ми обясни защото имам сериозна приятелка и двамата искаме да го направил тя не е девстена пък аз съм ... ако може да ми обясните ще се радвам :)

401.   Добре бе хора, може да съм прекалено руса или прекалено тъпа да схвана всичко това ама за кво ви е да започвате да водите полов живот на 12? ! Аз лично смятам, че колкото и банално да звучи, има време за всичко! Няма нищо лошо в това да пораснеш малко преди да го направиш за първи път! Просто трябва да схванете, че НЯМА НИЩО СРАМНО В ТОВА ДА СИ ДЕВСТВЕН... още повече на 12... Разбира се, всеки може да го направи когато си пожелае - на 14, 12.. дори на 8, но въпроса не е в това!!! Не бързайте да пораснете! Целувайте си се там, едно друго, но това не правете- след време ще съжалявате! От друга страна - замисляли ли сте се защо, аджеба, закона гласи, че си пълнолетен след навършване на 18г - защото се смята, че тогава си добре развит и физически, и психически и можеш съзнателно да отсъдиш кое е добре за теб и кое не! .... Айде стига с тея секс драми! Адиос!!!

402.   Абе хора, аз съм на 12и сам момиче и ми се иска, но няма с кои и да има мисля, че ще ме е страх и ще боли, но като искат да се е**т какво толкова ?
Е са като искаш предложи и за секса и използвайте презерватив.

403.   по-добре на 18 пък и тя е малка 12 г а ти на 15

404.   Може да го направите но не по полов път... има много опасности... знам че вси4ки деца имат бошуващи хормони, но просто из4акаите да се развите направете го нез полов пат.... знаете как :) :) :)....! (6те се сетите сами ).... :)

407.   аз съм момиче и си имам сериозен приятел от една година, та той е на 17, а аз на 13 години. и на двамата ни се иска, но и двамата не сме сигурни. какво да правим?

409.   Ама какво е това бе хора??? Аз съм момиче на 12 и дори не съм си помисляла за такива работи... чудите се защо съм в тоя сайт... попаднах случайно... не съм извратена като някои други... не съм критик-просто изказвам мнение! А някакво момиче го направило на 14 и то 10 пъти... разбирам че сме 21 век, но все пак...

А това момче вече го е направило, а ние тука още пишем по темата и се обиждаме : курви, лелки и т. н.

КЪМ: 407 - Ти си на 13, а той на 17. Той е с 4 години по-голям от тебе. Вече е мъж, но ти си знаеш. Все пак сте заедно от 1 година. Ако мислиш, че си готова го направи, но ако бях на твое място нямаше да го направя, защото нямаше да съм гадже със 17 годишен. НЕ СЕ ОБИЖДАЙ, ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕТО СИ:D

ЕВАЛА НА №12 : До номер 11 тука момчето пита а не става въпрос дали си курва или не си.

ПОЖЕЛАВАМ ВИ КЪСМЕТ С РАЗСЪЖДЕНИЯТА ПО ВЕЧЕ ЗАВЪРШЕНИЯ ВЪПРОС... bb :D

411.   Според мен не бива да прибързваш, разбирам, ти си на 15 и вече искаш да експериментираш, за твоята възраст по-подходящо е да изчакаш докато станеш на 17 години. За твоята любима обаче ще ти кажа:
Момичетата (особено на 12) са много крехки създания. Понякога това че си я отворил не е гаранция, че ще понесе полов акт!!! Предлагам ти да поизчакаш и тя да натрупа години (примерно 16 или 15). Препоръчвам ти да бъдеш търпелив, защото момичетата са по-чувствителни и по-неиздръжливи.

412.   Може да ме хейтвате колкото си искате, но има един закон, който почти не се спазва вече... Особенно тук при кифлите и биячите в България.
По закон пише, че полов акт може да се извършва СЛЕД НАВЪРШЕНА 18 годишна възраст.
Хората тогава са преценили, че всеки човек след 18 годишна възраст ще е готов!!
---
За жалост малките момичета, който търсят типове с големи портофейли и с малки слипове са на 15-16 и се правят на фейсбукови звезди и са си постнали голите снимки, сякаш е сайт за порно картинки.
За момчетата : Могат ли да се изповядат в църквата за всичките изчукани момичета и жени?? Да дадът бройка -. -

413.   Може да ме хейтвате колкото си искате, но има един закон, който почти не се спазва вече... Особенно тук при кифлите и биячите в България.
По закон пише, че полов акт може да се извършва СЛЕД НАВЪРШЕНА 18 годишна възраст.
Хората тогава са преценили, че всеки човек след 18 годишна възраст ще е готов!!
---
За жалост малките момичета, който търсят типове с големи портофейли и с малки слипове са на 15-16 и се правят на фейсбукови звезди и са си постнали голите снимки, сякаш е сайт за порно картинки.
За момчетата : Могат ли да се изповядат в църквата за всичките изчукани момичета и жени?? Да дадът бройка -. -

414.   До 413: Не, по закон може след 14 г възраст!

416.   ОМГ. До номер 413.. полов акт може да се води на 14 или след 14.. ти в кой век живееш?

417.   аз на 11 съм правил секс

251-300 от 438