Споделена история от Тинейджърски

Малки гърди - как да ги уголемя?
Аз съм момиче на 14 и имам много малки гърди момчетата ми се подиграват че са най- малки от целлия клас и затова исках да питам има ли начин да ги уголемя защото даже наще не ми дават да нося сутиен - нямало какво да сложа ;( много е гадно давайте съвети

Коментари

251-300 от 419

304.   до номер 303. Спри да си гледаш гърдите. сестра ми винаги е имала много големи гърди и съм и завиждала за това, но повярвай не и е никак лесно. боли я гърба постоянно, не може да върви а де не говорим за бягане, дори и пречат докато спи. пък и за какво са големи цици и също толкова голям задник. просто слаба, стройна и с големи "очи" :) може да се постигне само чрез хирургическа намеса. и моите са малки но аз си ги обичам, а това мисля че е най-важното :)

305.   Ами да ви кажа че аз съм на 12 и си имам гърди като на 15-16 годишно момиче, не се притеснявай. Ааааа и само да кажа че не се знаее дали красивите стават грозни след това!!! ;-) :P

306.   Вижте аз съм на 12 години и нямам гърди какво да направя и това с натуралния сок и млякото вярно ли е

307.   Ами аз какво да кажа, като съм повече надарена от другите и всички ме зяпат постоянно в гърдите и постоянно ми повтарят колко големи гърди имам как трябва да нося сутиен, а ако не сутиен то поне бюстие. Завиждали ми. Постоянно момчетата ме обарват и всички момичета ми завиждат. Но до някъде се радвам за големичките ми гърди, но и малко ми е гадно, че всички ми повтарят колко са ми големи колко искат да са на мое място и т. н. т.

308.   Боже Господи, колко много се проточи тази тема, при това НАПЪЛНО БЕЗСМИСЛЕНО! Аз пък не мога да си видя пръстите на краката от гърдите, И КАКВО ОТ ТОВА? ! Това прави ли ме по-умна-НЕ! Прави ли ме по-красива-НЕ! Всъщност ми докарва единствено молби от страна на момчетата от сорта на:Би ли се навела! Да не би да предпочитате подобни работи? ! Да не би да искате да не може да облечете лятна рокля със съвсем прилично доколте, но да ви е срам да го направите, защото дори и с най-малкия възможен сутиен, който притежавате, те изглеждат ТВЪРДЕ ГОЛЕМИ! Или пък да знаете, че не може да облечете по-изрязана блуза/потник/рокля, защото ако влезете някъде, всички същества от мъжки пол ще гледат само на едно място-В ДЕКОЛТЕТО ВИ(Е, ОСВЕН АКО НЕ СИ ПАДАТЕ ПО ПОДОБЕН РОД ПОВЕДЕНИЕ :Д)???? !!!! Вярно, гърдите наистина са важно нещо, особено сега, но не значат НИЩО, НИЩО, НИЩО! Наистина, не е все едно дали носиш добре запълнена чашка С или трябва да носиш сутиени с ДЕБЕЛИ подплънки, за да си позволиш чашка 75 А! ЖИВОТЪТ НЕ СЕ ВЪРТИ САМО ОКОЛО ГРЪДНАТА ОБИКОЛКА!

310.   Здравей, 308!! Съгласна съм с теб. Но повечето които се оплакват не искат огромни дини а нормални гърди ( и аз това искам ) тъй като аз съм от тези които запълват 75А с ДЕБЕЛИ подплънки ( както ти каза). И да гърдите не са всичко, но все пак са важни. Помисли за момичетата които всеки ден са засипвани с подигравки и разбира се това им намалява самочувствието.!! ( знам го от личен опит ) И повярвай темата не е безмислена (поне за момичетата с такава физика). Аз лично искам гърдите ми да пораснат поне до 75Б (като на майка ми) но в момента съм като дъска за сърф, а съм на 14 (като авторката). Амии надявам се всичко да се оправи с времето макар че когато бях на 12 мама ми взе сутиен на мечета (беше мн сладък) размер 70. Аз и казах че нямам гърди но тя каза : Нищо догодина ще ти става но минаха вече 2 години даже и повече и гърдите ми не са мръднали. Таа някой момичета се развиват по късно и се оправят а други- не. Такъв е живота!! Но по важен е човека, характера му и интелекта му. А за гърдите.... и с тях и без тях живота продължава!! :)))

311.   Здравейте, аз съм номер 300.... наистина това със сутиена не е зле... аз имам такива подплънки, че шапката ви ще падне... но занапред в годините като почна да правя...
нали ще ми се видят колко са малки... таа така... имам една съученичка... гърдите и са колкото моите... но не знам защо, но нейните винаги изглеждат по-големи.... виждала съм сутиена и и той няма подплънки, но само ги повдига и ги стиска.... така че да пробвам ли и аз????
Чувала съм, че зелето помага.... но... не видях такава промяна. :(
И искам да ви питам нещо.... когато примерно чета статии ми излизат реклами на сайтове за увеличаване на бюста по естествен път. Майка ми ми казва , че това е някакъв бъзик с хората... но аз и моите комплекси... това си е отделен въпрос.... Е сега кажете ми... възможно ли е да си увелича бюста с упражнения???

313.   Здравей 311! Аз съм 310. Ами за упражненията една съученичка ми каза за тях. Търсих в интернет и намерих такива упражнения. Там пишеше че ефекта е видим след около 2 седмици. Аз ги правих около 1 месец и отгоре но ефекта беше нулев. Иии така не прибързвай че ще си като майка ти - без гърди! Ти си на 11 и има време да се развиеш. Аз съм на 14 и съм в същото положение. Но като се замислиш, ако това с упражненията действаше щеше ли да има жени с малък бюст?? :)))

314.   Aз съм на 13 и имам гърди, но те не са достатъчно големи за да сложа сутиен дори най- малката чашка. Моля ви дайте някой съвет...

315.   http://golemigurdi.net/

316.   Миличка, не се безпокой, поне за сега. 1)Гърдите ще им разбереш окончателните размери чак като станеш на 18-19, тогава спират да растат и са официалният ти размер до живот и 2)Говоря от името на всички с интелект, като ти се извинявам.. На теб и на всички като теб, загдето в човешкото общество се съди за красотата по големите гърди.. това е най-долното ниво на развитие на човека като вид! Наистина съжалявам за това, което са и ще ти причиняват тези неандертални племена, наречени твои съученици!

317.   Здравейте, почти на 17 съм и имам много малки гърди. Навсякъде чета за специални сутиени, но проблема ми е, че ме е срам да говоря с майка ми.. Дори ме беше срам преди да и поискам самобръсначка... Моля ви, кажете какво да правя ;(

318.   Какво да ти кажа аз съм на 16 и също имам много малки гърди чета за най-различни упражнения и дано да помогнат.... А твоите ще пораснат не се претиснявай

319.   Не се притеснявай N300 ти си на 11...
А това което мога да ти препоръчам е да не ги стягаш с тесни блузи или по рядко носи сутиен когато не се налага (например когато си вкъщи) и хапвай повече, не може да си 37 кила и да имаш хубав оформен бюст. Най-вече яж хубави ядки като:
Орехи, кашу, бадеми, фъстъци и яж повече бобени култури като :боб, леща, грах, ориз. Но време има не ги тормози толкова сега.
А това за леда сега го чувам и не мисля че помага :X
И другото което е : не прави много упражнения за гърди, вярно стягат ги, но пък зърната се изместват в две различни посоки и това е кофти.
И още нещо, ти си на 11 има време за всичко ;)
Поздрави: DARK KING

320.   До 314 - слагай бюстие :)

321.   До 320 от 314 аз нося бюстиета, но искам простоо да изглеждат по- големи, а и има едно момче, което ми каза, че ще почнем да излизаме, когато гърдите ми пораснат(той обича да стиска гърдите МИ докато се целува) и за това искам съвет...

322.   Здрасти, първо да ти кажа да не се притесняваш.

Ако се поровиш в гугъл ще откриеш 10 причини да харесваме малките гърди.
Просто се вслушай в мъдростта!

323.   Не се притеснявай! Всичко с времето си. Все пак има хора които са различни с малки гърди или са по-ниски. Проблема не е там, прсто приеми себе си и направи така че др. да приемат теб каквато си. Все пак това не е най-важното.. :)

325.   Хей, 19 номер. В същото положение съм и аз. Постоянно моята приятелка ми набива в главата, че аз съм с гърди тя не. Едва ли не не ме изкарва виновна за това. Природа, какво да се прави

326.   Към номер 83. Въобще не е вярно това, че гърдите почват да растът след цикала. Аз съм на 12 и имам сравнително големичък бюст, но цикала още не ми е дошъл.

328.   Здравейте! Ще задам един въпрос, който може би е много глупав, но все пак ще попитам. Кога се появяват зърната на гърдите? Горе - долу като възраст.
Благодаря предварително.
Относно проблема на авторката не се притеснявай, тези, които ти се подиграват за малките гърди са кретени, които не си заслужава да слушаш! :)

329.   ей, 328 човек се ражда със зърна (ама има всякакви изроди, които нямат)

330.   Леле, мила, ако не беше грамотно написаното ти съобщнение, амии щях да те помисля за не много умна! Зърната на гърдите не се появяват, ти си се раждаш с тях! Да не би ти да нямаш, ако е така, за пръв път чувам такова нещо и най-добре ще е да опидеш при личния си лекар, който да те насочи към специалидт!

332.   Номер 329 и 330, явно не сте ми разбрали въпроса! Аз имам зърна, но те се появяват отвреме навреме и исках да знам кога ще се появят трайно, защото не бях сигурна дали е нормално. Може и аз да съм виновна, че не съм задала въпроса си както трябва, така че, моля не обиждайте хората безпричинно.

333.   Имаш още да растеж.. може пък след 1-2 години да нарастат.. и аз съм на същото дередже.. ма не се оплаквам.. ще пораснат :)

334.   Извинете, аз съм 5 клас и съм доста едра но нямам никакви гарди. Едно момиче от нашия клас е дребна но има гърди колкото тези на сестра ми която е 9 клас. Много ме е срам. Другите само ми се подиграват! Какво да направя?

335.   Хейй :) спокойно аз съм на 16 и поюти нямам нищо ... слагам си сутиен ама почти най-малкият размер ;х не съм от най-слабите т.е. не съм дебела в никакъв случай,но не съм и като клечка :) според мен просто се развивам по-бавно :) и гаджето ми ми казва,че нямам нищо, но за разлика от това съм била хубава ^^ мисълта ми беше, че поне като ме гледа ме гледа право в очите, а не се разсейва ;)
Така, че спокойноо всичко ще е наред ;)

338.   Мила чувала съм много начини, ще ти ги споделя, но нз дали действат, например да ги масажираш, да пиеш боза, да напълнееш, даже някъде пишеше да ги мажеш с четкуп, да спиш без сутиен, потърси, има много писани небивалици, но според мен няма начин....
S. I. S.

340.   Ще ти издам една малка тайничка. Суровите бадеми, ама суровите, помагат за развитието на гърдите. Ако искаш пробвай, ама трябва да ти ядеш редовно. ;]]

341.   Странно е, но братовчедка ми беше плоска като дъска на 14 години... а сега й са толково големи о. О Гърдите й са колкото на майка ми, само дето мама има силикон :D сега братовчедка ми е на 19 :) а леля/МАЙКА Й/ има малки гърди! абе странна работа НО братовчедка ми няма силикон! а аз разбрах, че не е яля много като е била на 14- най-вече чипс и винаги е била слаба... :)

342.   Аз също сам на 17 и почти нямам никакъв бюст. Почнах да пия боза, ще видим какъв ще е резултата :)

343.   Мила, има ли смисъл заради някакви си тъпанари да мислиш, че трябва да имаш по - големи гърди..? ! Пък и недей да носиш сутиен с банели.. те спират растежа на гърдите.. абе въобще не носи сутиен.. просто чакай.. те сами ще пораснат ;)

344.   За какво се притесняваш саммоо... ще ти пораснат спокойно...! Всеки е различен.. тфа че другите са памелки с чашка Z тфа значи ли че и ти тряя си такава.. пък и гледай да си намериш мом4е което няма да гледа само в деколтето.. хората какви прблеми имат а ти за какво ми говориш -. -

345.   Ох, виждам много полезни съвети тук, но ще ми кажа нещо. Такаа, първо, не се опитвайте толко бързо да пораснете, моите също са малки. И 2-ро имам една приятелка, която има ужасно големи, а е на 13. Не бързайте, само дебелите пацули имат големи на 10 годинки. ;))

346.   Къде ги има тези сурови бадеми ?

347.   Не се притесняваи аз също съм със малък бюст. Вече съм на 23, но напоследък момчетата харесват малки гърди правиме го, ако се сешташ... почти свеки ден с моят приятел и постоянно ми ги мачка и се кефи че може да ми ги хваща, а ако са ти големи как ше ти ги мачка. Такаче не се притесняваи приемисе такава каквато си и да знаеш по готино е да си с малки цици.

348.   Здравейте.... аз съм на 14 години и нямам гърдии, но пък моя приятелка има огромни гърди и се дразня, защото момчетета я харесжат само заради циците :Д и също тя тежи 67 а аз 54

349.   Сега ще ви кажа нещо. Всички се успокойте няма жена без бюст. И аз по цял ден плаках, че всички ме отблъскваха, че нямам бюст. Гърдите на майка ми са големи и са започнали да растат 7клас. Тя каза, че е възможно и на мен тогава да ми пораснат, но няма да е проблем ако е малко по-късно. Всеки се развива различно.

П. С. Харесвайте се такива каквито сте. Радвайте се на това, което природата ви е дала и гледайте другите хубави части на тялото си.

350.   хораааааа... като си чета тука се чудаааа... аз пия бозаа за да кача килограми по-бързо и пак нищо не става а пък да не говорим за уголемяване на бюст с боза. Аз квото и да ям не ми се лепи... и съм си слаба. А и да попитам-защо да се слагат чорапи в сутиен като става и с празен сутиен/?

351.   Чувала съм за нещо за уголемяване, една от по малките класове беше го казала, тя имаше огромни... незнам дали е излъгала или не... та беше следното
Взимаш един буркан и си го слагаш на гърдата и го нагряваш със свещ, но не много. То ставало нещо като вакум и така растяли.
Лично аз не съм го пробвала защото имам големи гърди, но не колкото нейните де.
Ако искаш опитай, но гледай да не се изгориш и да не се спука стъклото

352.   Аз съм на 13 и гърдите ми започнаха да ръстят след 4 клас... сега са големи колкото една ябълка... ако пия боза се страхувам да не надебелея е в дупето.. а после трудно се отслабва... кажете някой начин без бозата.. А казвала ми е една моя приятелка че си ги стяга и се уголемяват с 1/2 размера... просто крастосваш презрамките на сутиена отзад... Моля ви да ми помогнете... благодаря предварително.. а на теб мила успех.. :* :)

353.   Не бързай! Жените ръстът до някъде 20-23 години!

354.   Здравеи, аз бих ти казала да си направиж маска за гарди но не барзам, за6тото на, които му растат много барзо гардите 6те са мо големи и увиснали. Сас времето 6те запо4жат да ти растат малко по-малко. Наи-добре е да не пражи6 ни6то ако си слаби4ка яй колкото плодоже мойе6 да изяде6

355.   Мила ни се притеснявай има много момичета като теб и аз самата съм така. Сега ще съм 7 клас и моите са най-малки от на целия клас има някои направо ще си скъсат сутиена и си сменят гаджетата като носни кърпички, а аз си нямам гадже, но за всичко има време аз мисля да не правя нищо, а свободно да си ги оставя да ми пораснат. Пък и на мен родителите ми така ми казват. :)

356.   Както казва номер 1 - пий боза

357.   здравей №1
И аз си имам същия проблем и завиждам на всички. В момента си пия бозичка и ти пращтам СМС-че
Незнам точно но има 2 начина от който 1 е най-удачен за да си уголемиш бюста
1. Повече млечни продукти - сирене кашкавал мляко и най-вече боза
2. Силикон
но ето ти и един съвет от мен
НЕ ИЗПОЛЗВАЙ НИКОГА СПОРТЕН СУТИЕН ЗАЩОТО ТОЙ НЯМА ПОДПЛЪНКИ И ГЪРДИТЕ ТИ ЩЕ УВИСНАТ КАТО НА СТАРА БАБА.
--
В нашия клас абсолютно всички носят сутиен още от 5-ти клас /сега сме 7 / С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА МЕН и една от най-добрите ми приятелки която още си е плоска защото още си е дете няма нито цикъл нито гърди но започва да навлиза в пубертета. Все едно надявам се да съм ти помогнала
Успех
Поздрави от № 357

358.   И аз съм на 14, нямам големи гърди, имам предвид имам, но са малки, а приятелката ми има и постоянно и викат цица, дай насам, и някакви такива, но нея никой не я харесва, а аз без цици си имам обожатели. Така че горе главата! Не циците са важно, а лицетоо!!! :)

359.   Аз също съм на 14.. може би от 12 годишна възраст.. съм в 1 период.. както казвате по - горе в коментарите си.. 'меко зрънце'.. да и на мен ми е гадно.. казвали са ми 1/2 пъти.. че съм плоска като дъска.. но какво да правя.. нося от тази година.. сутиенчета :д най - мъничките.. но вършат работа.. и ми оголемяват леко бюста.. който въобще липсва.. да кат отида на плаж мн ми е гадно, кат видя някфи с ебаси големите бомби но.. няма какво да се прави.. вече дори губя надежда, че ще имам някога.. гърди.. камо ли ''големи'' гърди ;/.. защото.. виждам , че въобще не растат.. в едно положение са.. но се надявам, както се казва, че може би до 1/2 години може пък и да ми се уголемят.. почти.. и така, бозата мисля.. че не помага.. и много момичета ме бъзикаха като ме видеха с 'боза' в дск ;d;d;d;.. да виждах.. непрекъснато как момчетата обарват наще съученички, а те буквално се радваха.. и им беше яко кеф въпреки, че уж '' НЕ ИСКАХА ''.. но циците не мисля, че са всичко.. въпреки, че нямам цици.. аз много повече се притеснявам за луничките си хаха.. ;d

Принципно без тях съм ужасно сладка.. и на снимки като се погледна не мога да се позная защото не се виждат.. относно циците.. вече не ми пука.. кат съм на дск ще си слагам някъф сутиен, колкото да не кажат.. мале таз няма абсолютно нищо.. иначе си знам.. че съм бездарна ;/.. такъв е живота взема едно пък ти дава друго.. дори мога да дам себе си за пример.. да.. имам 3 огромни дефекта.. не мога да казвам 'р'.. нямам почти никфи цици :D и.. имам лунички.. но пък мога да пея да рисувам.. умна съм.. а тези дефекти ще се заличат все някак.. сега ще си търся крем за изчистване на лунички.. относно циците ще чакам.. все някога ще пораснат.. и така не мисля, че трябва да се притесняваме.. за подобни дефекти.. най-важното е, че нямаш болести.. че живееш добре.. щото докато се вайкаш, че нямаш цици.. някои.. се питат ЗАЩО НЕ МОГА ДА ХОДЯ? .. и още подобни случаи.. най-важното е да сме живи и здрави.. пък всичко ще си дойде на място {hug} ~ късмет..! ;*

360.   Здравей миличка аз съм на 13! Нямам големи гърди, обаче двете ми най-добри приятелки са с огромен бюст! За сметка на това пък от нас трите само аз си имам гадже. Той ни е виждал и трите и знае, че моят бюст е най-малък, но и не му пука особено така, че и на теб да не ти пука аз постоянно се мръщя на моите, но какво да правя ще ги чакам да пораснат!

361.   защо мислите, че ние момчетата си падаме по големи гърди!? това, че голяма част от момчетата са идиоти и гледат само в ц*ц*те, не означава, че всички сме такива. има няколко момичета от моето даскало, които са заобиколени винаги от момчета, а всъщност тези момичета като тичат нищо не се "друса". Гърдите не са абсолютно никаква гаранция, че момчетата ще тичат след вас!

251-300 от 419