Споделена история от Тинейджърски

Малки гърди - как да ги уголемя?
Аз съм момиче на 14 и имам много малки гърди момчетата ми се подиграват че са най- малки от целлия клас и затова исках да питам има ли начин да ги уголемя защото даже наще не ми дават да нося сутиен - нямало какво да сложа ;( много е гадно давайте съвети

Коментари

51-100 от 419

56.   Абе... много сте ... мразя да давате такива идиотски съвети... БОЗА- моля... никога няма да станат по- големи... ето най- простото... колкото и да ви са хилят циците не са сичко... що тряя момчетата да ва заглеждат първу по тех... ами ся ако сте грозни по лице- малко компенсация... ама нема... не слагаите подплънки., па ако нематре нищо и сутиен не носете... малко селски ви пиша ма ми омръзна от надъти пачи със кибер самочувствието дето вадят като имат цици... голема работа... извинете ме ама тая страница и голема идиотщина./..

57.   Имам една приятелка дето пиеше боза и й станаха по-големи за около месец! Всеки човек е различен ..... това,че на някои хора не им порастват от бозата не означава,че бозата въобще не действа! Но нека не даваме зор на гърдите ни да порастнат .... дайте им време...аз разбрах,че и да давам зор файда ИОК! Така,че недейте да бързате да пораствате и същевременно и циците ви .... да порастват! Ще порастнат,но не може изведнъж!А за номер 49 наистина това е голяма глупост и простотия!Не знам момиче от къде си го чула това,но ...... това не е начина да ти порастнат по-големи! Циците не са всичко :X... а за номер 46..... напълно е права..... хората трябва а ви гледат в очите,а не в изпъкващите ви цици! Гордейте се,че имате малки и да не ви пука,че ви се пресмиват! Сега когато вие имате малки,а тези,коите се кефят с големите си когато вие порастнете вие ще имате стегнати хубави,а те ще имат грозни УВИСНАЛИ!!!

58.   В заблуда си 57. Знаеш ли колко момичета имат малки и увиснали цици?!?

59.   Аз също имам малки гърди и без това съм в 7-8клас.дано да пораснат защото се чувствам малко като изостанала като приятелките ми имат големи а аз не много е гадно.дано като порасна поне с 3-4 години да станат големи.така че и твоите могат да станат по големи изчакаи малко

60.   Хей мила,аз съм на 15 години и нито съм навлязла в пубертета нито имам гърди.Сега една докторка ендокринолог (която ме следи,защото имам заболяване с развитието) ми изписа лекарства и от 2 месеца и повече ги пия и наистина има ефект и при това си помагам с боза - не съм редовна но когато реша да ия пия много.И в класа и в махалата м исе подиграват че нямам гърди но пред тях мълча но когато се прибера удома самичка и се спуквам от рев но мама не успокоява винаги.Иде ми да им кажа "какво като нямам гърви-те ли на сай важното в живота".Даже си признавам че и аз съм слагала подплънки и чорапки но нали като по-малка и сега преди 1 година сложих си сутиен и имам-но не естествено.Надявам се Господ да ме надари нормално но наистина трябва време.Повярвай много добре знам какво ти е.Всичко с времето.Успех.

61.   Срам не изпитвам а по скоро ми става тапо казват че от бозата надебелява само дупето нз дали е така не сьм опитвала но мисля ако някое момиче има проблем като мен и има малкички гарди и с нещо са пораснали поне малко я моля да каже :) мс предварително

62.   Здравейте! Аз съм на 13 години и също нямам големи гърди, но искам да каже, че и според мен трябва да се изчака минимум 1 година. И на мен ми се присмиваха ......... и аз се опитвах да се направя на готина като си сложа сутиен с подплънки, но сега ( от вашите коментари) разбрах, че тези неща са напълно ненужни.

Специално за авторката: Споко......... значи ако си на 1 етап или на 2-ри тогава всичко е ОКЕЙ за теб даже супер

П.С.: 1-ви етап означава както каза №31 - меко зрънце. Поне аз така о разбирам ;)

63.   Здрасти (пак) ... номер 56 и 43 - ето ме... пак ви казвам, че гърдите нямат значение, бозата не помага, а подплънките са идиотщина... нямаш цици и нямаш... е и ... голяма работа. Надявам се, че вие няма да ходите по стриптииз баровете и да се кълчите, няма и да сте проститутки, в такъв случай... е, сега, в днешно време има много курви и някои нямат нищо- не ви пречи да сте кърва в такъв случай. Така, че стига с тия цици... егати и темата: Малки гърди- как да ги оголемя : как да ги оголемиш ли? еми изчакаш още някоя годинка, пък ако нищо не стане не се отчаивай- циците не са всичко... Може да започнеш да тренираш нещо (ако вече не трениреш) обикновенно в спортовете големия бюст пречи - при бягането се получава много смешен ефект, при плуването тежат, а при някои силов спорт пак ще пречат... Ако вече си супер отчаяна... еми гримирай се, направи нещо, там, магазини или нещовесело... ЦИЦИТЕ НЕ СА ВСИЧКО ПАК ВИ КАЗВАМ! Има и по- важни неща... Ако сте влюбена в някое момче- не му се фикаите с цици, ами се дръжте естественно... тук е момента да кажа, че аз съм си много много и много влюбенаааааааааааааааааааааа !!! Айде, че се отплеснах... бозата ви се лепка по задника, а ако си сложите подплънки и някое момче ви хареса заради тфа в леглото ще се получи голяма издънка, памук не си слагаите, нито сутиен... на- много едно бюстие... повече няма да ви занимавам... чао!

64.   № 63......напълно си права... но за бюстието...бюстието се слага когато има на какво да го държи.... ако нямаш цици за какво ти е и бюстие! Бюстиетата са само за жени,които имат! Но иначе си напълно права! И аз не съм от момичетата,които имат какво да показват! Но аз очаяна ли съм! Не,не ъсм,защото цици не са всичко! Живейте си живота и запомнете това --> Всичко с времето си!!!

65.   Аз съм на 16 и също нямам големи гърди, много са ми малки, толкова че още не нося сутиен, всички мои приятелки са много надарени и се чувствам много гадно, но ще чакам да пораснат и тъй като знам че няма да станат много големи след 3, 4 години ще сложа селикон.

66.   Искам да кажа,че аз съм на 16 години,а гърдите ми не са каквито искам,имам но са ми малки!! И аз се притеснявам като теб кога ли ще ми порастнат и т.н,а на всичкото от горе съм на 16,а ти на 14..!! Незная..каквото дойде това не се притеснявай!Живей си живота. :) И майка ми както казва "Малки но обичани" ;) Пожелавам ти успех

67.   Споко, колкото по назад във времето сложите сутиен, толкова по- малка верочтност да хванете рак на гърдата. Установено е, че ако 12 часа на ден носите сутиен има 20 процента по- голем риск да хванете рак на гърдата... аз съм номер 43, 56 и 63 и номер 64 е също много права... и пак да ви напомня ЦИЦИТЕ НЕ СА ВСИЧКО

68.   Не се притеснявай аз сега съм на 12 и не са ми големи даже са малки аз също се притеснявах така но се бърках из интернета и разбрах че ще пораснат. мама едва вчера ми купи бюстие така че не се стряскай момчетата от нашият клас се подиграват на онези с големите цици СПОКО

69.   Ще ви дам пример със менструацията! Аз се притеснявах,че не е нормално на моята възраст да не ми дойде!Ноо..... моите приятелки ми викат,че просто аз съм слабичка и заради това...! Разбрах от майка ми,че баба ми също е била слаба и й е дошло на 15 години! И от това разбрах,че съм се метнала на нея! Не вярвах,че и на мен също както на нея ще ми дойде на 15 години,но ето,че наистина съм се метнала на нея! Дойде ми на 10 този месец! Моите прителки ми казваха въобще да не бързам да ми идва,защото е гадно! И разбрах защо са ми го казвали! Наистина е ужасно! Мензиса може да те накара да се лишиш от удоволствията ти.Например с мен като ще ходя на море тази събота! И се чудя как ще отида с този моя цикъл,но нали казах на мама,че ми е дошло и тя каза,че няма проблем да отида на море след като ми тече малко! Като се потопя във водата и ако стоя много и трябва да отивам до близката тоалетна на плажа и си сменям превръската! Надявам се да ми е свършило преди събота! За това приятели недейте да давате зор на каквото и да е......защото всичко с времето си както се казва! Аз чаках и се притеснявах за тоз мензис,но ето,че изчаках и ....дойде резултат! Така направете с гърдите си не им давайте зор със разни бузи и те им подобни!!! И на тях ще им дойде времето! А и ЦИЦИТЕ НЕ СА ВСИЧКО! ! !

70.   Какво да ви кажа, аз пък съм на 21 г. и съм много слабичка, следователно и нямам никакъв бюст. :( Имам позната, която има невероятен бюст и е слаба. Просто ген. А за силикона... не мисля, че някога бих се навила. Ужасна болка е. И не е естествено. На 14 г. си остави да се развие тялото ти спокойно. А за бозата - няма такова нещо.

71.   43, 56, 63 и 67 са си най- яките съветчета...

72.   За тази тъпа тема - 70 коментара! Просто нивото на народа е такова ниско явно...

73.   Аз съм пълно момиче и имам много големи гърди.искам да кажа че ако си слабичка няма да са ти много големи но ако тнапалнеееш ще ти станат като на памела андерсен но истински!

74.   аз съм на 13 в 7 клас и нямам никакав ама никакъв бюст. всички момичета в моя клас носят сутиените на майка си но аз не. но мисля че в момента сме само в началото на пубертета така че има още мн време (мисля че съм в 1 етап) но все пак пак пробвай с бозата и аз ще пробвам

75.   Аз съм на 12 и момичетата от нашия клас ми се подиграват че не били виждали по-плосък човек.Но не обръщай внимание на никого,защото всички такива са само фукловци. Селяни прости, които си нямат друга работа. Прави се на тях ако искаш в 8 клас вече да си правила секс и да се гримираш като чучело и да носиш къси рокли през които да ти се виждат прашките. Слушай родителите си , защото тях ги е грижа за теб и не искат да се превърнеш в развалеина!!!

76.   75. Е напълно права!

77.   Ох...да ви кажа, че и аз съм доста слабичка...и мисляя да опитам тва с бозата...ако няя ефект с бюста, то поне с дупето да има...пак ще съм доволна и то доста !! ;ДД

78.   Ами то ако дупето ти се оголеми все нещо и в бюста ша влезе... ;DD Аз съм на 13г 7клас и нямам големи гърди но преди един месец бяха наистина малки а сега са по добре и догодина вече ще е добре.. Трябва да се оставим по течението!!!!!!!

79.   Ами то ако дупето ти се оголеми все нещо и в бюста ша влезе... ;DD Аз съм на 13г 7клас и нямам големи гърди но преди един месец бяха наистина малки а сега са по добре и догодина вече ще е добре.. Трябва да се оставим по течението!!!!!!!

81.   Абе нз какво ще правите, но аз съм в 7 кл. слаба съм и са ми огромни до някаде бозата помага

82.   Здравейте на всички аз съм на 20 години и съм раждала и мога да ви кажа че и моите гърди са много малки все едно сега влизам в побертета и мен много ме претесняваше когато бях ученичка а сега не ми пука. Така че мойто момиче да не ти дреме какви са ти гърдите и какво казват тжоите съученици който те харесва и със малки цици пак ще те харесва.Това да не те претеснява мога да ти кажа че даже моя сапръг повече се кефи на малки гърди от колкото на големите.Значе за всяко тяло си има то1на глемина на цици когато бях бременна бях много пулна и циците ми пораснаха а след като родих отслабнах веднага и циците малко по късно и да ти кажа че изобщо не се харесах слаба а със цици така че като си слаба по добре е със малки цици

83.   Нищо знаете ли , че трябва да дойде цикъла и тогава почват да растат гърди

84.   Девойче, не се ядосвай по-добре малки гърди от колкото големи........след вереме ще се радваш няма да има какво да увисва........моята жена е на 35 години родила ми е 2 прекрасни детса кърмила ги е до година и половина и половина и гърдите и са като и когато е била на 20 години много мъже харесват малки гърди........не се тормози с глупости........не обръщай внимание на глупаците.....с поздрви Роко :))

85.   Не се притеснявай аз имам същия проблем преди бях притеснена че всички момичета от моя клас имат гърди но сега ни съм притеснена защото всичко си идва с времето :)))

86.   Не се притеснявай ще пораснат........От моя клас има едно момиче с малък бюст, и вопще не и пука, но и тя сигурно като тебе се е притеснявала преди и е пила боза и сега всички говорят за голямото и дупе

87.   здрасти,хора и аз имам същия проблем в клас момичетата са развити има едно което не е нно неините са по големи от моите моите са наи-малки цици и много бих изкала да разбера акак да ми пораснат :) кажете моля ви

88.   Аз съм момче и супер много се кефя на малки цици така че не се притеснявай и за теб ще има момчета

89.   И аз съм така уж някой казват,че като си по-едър имаш по-големи гърди..да ви кажа не е точно така ! Аз съм едричка (не дебела) ама нямам гърди :(И при мен всички носят сутиени , а аз съм плоска като дъска...ама какво да правя..Не мога да си напъхам нищо в сутиена..помислете в петък сте плоска в понеделник вече имате ? Не става така.. :С Може приемрно да си ги увеличавате по-малко и така ... но иначе :Ь

90.   Аз съм на 13 и според мен имам нормален бюст но в класа аз съм от момичетата с най голям бюст и постоянно момчетата се закачат с мен което е от една страна унизително за едно момиче. Една моя приятелка е колкото теб и няма съвсем нищо ,какво ли не опита слага си чорапи в сутиена с подплънки ходеше после тя ме попита какво да направи и аз и казах по добре ходи нормално без сутиен а после като му дойде времето ще сложиш и сутиен и сега приятелката ми напредва с материала , тъй че не се притеснявай ще ти пораснат

91.   Не е така всичко с времето си!!! Всички момичета искат гарди... бозата помага сащо за циците и за дупето ... Но сутиен можеш да си слагаш в училище,ватре салфетки,памук каквото и да е и да ти ги стискат не се усеща че са изкуствени :)

92.   Ами аз съм на 13 и също нямам гърди. Засега момчетата не ми се подиграват, защото има още няколко момичета от класа дето нямат гърди. По- скоро приятелките ми дето вече носят сутиен- те ми се подиграват, но дори това адски ме дразни. Четох в интернет и търсих съвети за по-бърз растеж на бюста. Например гърдите растяли по-бързо от хидромасаж. Това значи да масажираш гърдите под душа, като сменяш топла с хладка вода. Трябвало да се прави 3-4 пъти в седмицата. Аз си го правих няколко пъти, самоче гърдите малко ме болят и от друга страна ме е страх нещо да не им направя. Също имало някакви упражнения, но за сега нямам конкретно решение. Все пак мисля, че има време да ми пораснат, както и на теб...

96.   така да си изкажа и аз едно мъжко мнение лично на мен ми харесват оформените не големите или малките за мене всичко трябва да е пропорционално щот например на едно слабо момиче не и отиват некви големи млекоцентрали пак и обратното но аз сам с 2 раце за средните като размер от рода на 85-90 Б сигорно за някои това са големи ма според мен за едно момиче на 16,17 около метар и 70 и стоят перфектно

97.   Не се тревожи! За твоята възраст, не ти е нужно да имаш огромни гърди! :) Аз съм на 26 години и съм ниска .. ( 1.68м ) По-добре изчакай да пораснеш още, защото сега влизаш в пубертет (даже си влезнала) и за теб това ти е най-важно.. :D Та, каквото и да стане с гърдите ти, по-добре отиди на лекар, но не мисля, че ще ти е нужен :)

Името ми е Невена

98.   Разбира се, без силикон и всякакви други. Имай търпение, има време за всичко, но бюста на момичетата е важен, а вие изпадате в комплекси, но защо? На 20 години като станете ще ви бъде същият като на всички жени. :) Късмет..

99.   виж, имам същия проблем като твоя на 14 години сам а бюста ми е извънредно малък. Майками е с голяма гръдна обиколка сестрами също в семейството само аз съм с "две пъпки" и на мен ми се подиграваха в класа, но свикнах и започнах да не им убращам внимание. прави си се на глуха и да нети пука. На мен всички дори и сега и гаджето и майками и сестрами ми натякват, че нямам цици. Особенно гадйето ми да нети казвам :Х
пробвах кви ли не кремове масажори и тн. нищо не помага. пробвай да скачаш, също да вдигаш гирички и ттака

100.   Не се притеснявай аз на 13, 14 години нямах изобщто гърди а сега съм на 23 и нама момиче от моя бифш клас да имапо-големи гърди. Подиграваха ми се, но сега никой не може да ме стигне и не съм ползвало нито силикон нито кремове само се храних много и след храна подскоци и големи гърди.

101.   Не се притеснявай и аз търса начини но ненамирам имаме време за всичко. Аз пък съм на 15 и о6те не с ми много големи.Ама такъв е живота едно така други обратното.има време за всичко.

102.   Здравей, и аз имах същия проблем... ! Много е гадно всички момичета от моя клас имаха а аз... не ! ! ! На 14 години съм. Миналата година ми дойде цикъла и започнаха да ръстът, въпреки че все още нямам сутиен, но мисля че вече трябва да си купя. Но по- добре да ти пораснат по късно, защото тези на които рано им ръстът, после увисват и... ! Така че не се притеснявай... А ако харесваш някое момче пък той не те харесва заради това, че гърдите ти са малки, ... зарежи го... ако някое момче те харесва той ще те харесва такава каквато си, заради самата теб. Така че... момчето което не те харесва заради циците... значи е глупак и не си струва. Колкото до бозата... аз пробвах но... нищо не стана... нито на задника ми се лепна нито на циците, може би защото съм слаба нооо... не знам... пробвай но не по много. Просто всичко зависи от гена. Питай майка си кога са и пораснали циците... или ако те е срам питай кака си, баба си, леля си или някой др. роднина от семейството, може да ти помогнат... .!

103.   знам какво е на същата възраст съм и разбирам какво ти е в моя клас има едно момиче с мн. големи гърди и момчетата постоянно вървят след нея постоянно а обарват и гледат да се докопат до нея да и ги намачкат... .. ужасно е да я гледаш цял ден как само се хвали че била най-развита от вс... .. много пъти съм и завиждала защото аз не съм красива леко дебеличка съм и си падам леко шматка :D и винаги съм искала да си имам приятел а и сега когато нямам нищо се чувставам още по-ужасно защото тя обира абсолютно всичкото внимание от всяка възраст кво да ви кажа мн. е гадно амаа кво да се прави съдба ;(

104.   Аз също имам малки гърди!! Но не ми пука горе главата!! подиграваха ми се само 2 пъти и аз никво внимание не им обръщам и те думичка не са ми казали...дори сега си имам гадже...тъйче на НИКОЙ ДА НЕ МУ ПУКА И ГОРЕ ГЛАВАТА!!!

105.   Аз също знам, че бозата помагала... Също така и млякото

106.   номер 19, всички които имат гърди могат да отешат тези които нямат нормално е когато вече иамш нещо силно желано от другите да не го забелязваш. и аз съм като това момиче на 14 съм, нямам гърди и нося сутиен с подплънки за всичи останали части на тялото ми имам голямо самочувтствие но когато застана до някое момиче с гърди въпреки че я, така да се каже, превъзхождам по мозък и характер, се чувтсвам ужасно, аз съм и малко ниска съвсем малко но забележимо. дори момичето да е пъпчиво, с мазна коса и да е дебело или поне нелицеприятно закръглено момчетата пак ще харесат нея ( не казвам че при всички момичета с гърди са пъпчиви грозни и тъпи но тези които ме заобикалят в училище повечето пъти са такива)

107.   също така ( аз съм номер 106) хората на които въобще не им пука за бюста са тези които са опитали всчко и не са постигнали успех за да съм поне малко полезна а не само нахална много помага витамин е който се съдържа най много в царевицата . Така че нагъвай кукуруз и ще видиш разликата
(съжалявам за селският израз кукуруз е царевица попринцип идва от руски)

109.   Малки цици:) каква тема !! Доста пъти съм си мислела ,че циците са всичко. Момчетата се заглеждат много по по големите цици,понякога дори забравят да слушат за какво се говори..просто седят и гледат...понякога и аз съм се заглеждала поо бюстове тип преливащи козунаци....просто е невъзможно понякога да не се загледаш..Имам една приятелка с много мноого голям бюст..по големи цици от главата и..вс я зяат,не може да спортува-пречат и,носи мн големи сутиении с удебелени презрамкии,които и се впиват в кожата и я боли...само и пречат на нея...голям зор,че момчетата гледат и точат лиги (мм) аз от друга страна на 13-14 години много спортувах,плувах по 6-7 км на тренировка ии може да е от това,ноо не съм с голям бюст. По едно време ми се смееха,ноо какво да ви кажа...не ми е пукало особено :) Имам си гадже,не съм оставала без приятели,не са ми трябвали мн големи цици никога...ако искаш да носиш нещо по-изрязано си вземи повдигащ сутиен и така...по-добре да спортуваш да си здрава,стегната и в добра форма,с усмивка на лице и да си добра компания...отколкото да си с големи цици и да се чудиш дали момчето харесва теб...или простоо си пада по циците...и така :)

110.   Не се притеснявай и аз съм на 14 ама има толкова момчета които ме харесват дори идват да ме викат и изобщо не ги интересуват циците ми! тей че кат ти се подиграват им кажи вие си вижте хуьовете кви са малки а после ми гледайте циците и ако ти кажат нещо друго не им казвай нищо повече да не ти пука! ! ! има момчета дето харесват и момичета с малки а тея от класа ти са тъпанари те щом гледат само циците начи няма да си намерят жена ако не е кат тях! ! ! да не ти пука чао дано да съм помогнала

51-100 от 419