Не иска секс с мен :(
От 4 години живеем заедно. Има ме си детенце и всичко вървеше добре. Преди около година половина секса много се разреди по неизвестни за мен причини. Уж всичко беше наред и се обичах ме, а секса липсваше в живота ни. Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. Здрав мъж е на 30 години, сигурна съм, че не ми изневерява, щях да го усетя.

Много странна ситуация. Говорили сме много пъти какво се промени, защо. Може би всички двойки минават през такава фаза. Нормално ли е в месеца да сме заедно 4-5 пъти. Май ще си търся любовник. Не издържам повече така.

Коментари

451-500 от 664

469.   Соня, що бе... ти колко време го разиграва, докато му дадеш първия път? Ако не него, другите които си имала? Ти като не си курва да си просиш, той какъв е, че да си проси? А? ! И той като тебе се е бил "изпипал", сигурно и пари, и емоции, желание и надежди е вложил, и в продължение на дни се е правил на какво ли не, за да те впечатли и получи близост... И накрая се е прибирал у дома с подути тестиси, защото:боли ме главата, не си мой тип и т. н. Докато яде, пи, забавлява и т. н. не те ли боля главата? Защо навреме не му каза, че не е твой тип? Затова сега нека ти го вкарва когато на него му е кеф, пък ти чакай да станеш майка и се представяй по форумите както искаш!

470.   Соня: Нямаше разиграване, на втората седмица бяхме заедно, и то по мое желание - и така вече 6 години. Преди няколко години бяхме всяка вечер заедно, след това ангажиментите се увеличиха и за двамата. Не съм му отказвала с оправдания, че ме боли глава и т. н., а само когато е подхождал мръснишки - както знае, че не обичам - "айде да ми направиш една свирка". В това няма любов, няма дори удоволствие от физическата близост, няма и еротика, има само необуздано сношение и толкова. И двамата го знаем. За всичко останало взаимно се допълваме. А докато смяташ, че той ще го "вкара", когато му е кеф, и той остава на същото положение - без дете, и него го питат какво чакаме и трябва да измисля обяснения. Всички сме в кюпа.

471.   До 469 - ами като не знаеш как да подхождаш към жените, ще си се прибираш с подути тестиси!
Никой не ти е длъжен да си вири краката, щото видиш ли, ти това очакваш.
Ако това ти трябва има си проститутки, при тях няма да те е яд че си си дал парите за вечеря, пък тя видиш ли не ти пуснала!

473.   Здравейте,
аз съм на 34 от 2год. живеем заедно, имаме вразка от 3год. приятелят ми не иска да прави секс, бях принудена да си искам сама, да се моля, да търся обяснения, но отговор не получавам... За да съм с него зарязах всичко и всички и заминах да живея в чужбина, той не е българин. Смятам, че изглеждам много добре, нито деца имам и да ми се е " развалило " тялото( както си мислят много жени, че се развалят, но не е така от опит знам, че красотата е не само външна, кой си всъщност е много по-важно другото го гледаме по филмите и рекламите само ), нито съм грозна и т. н. Винаги съм имала много обожатели, но аз избрах него. Винаги съм искала да имам 1 мъж до себе си сериозен, да ме обича и желае и други не ме интересуват. Обичам го много, той е всичко за мен, желая го, но нищо от негова страна, това е от 1 год.
За мен проблемът не е точно, че искам много секс, а искам да се чувствам желана от мъжа до себе си. Това ме измачва мноого и незнам какво да правя. Той ми отговаря, че се правело когато и двамата искаме, аз съм винаги готова, защото го желая, но той се дърпа когато аз искам. Правим го 2 пъти в месеца, а е само на 34год.
Обидата е голяма за мен, защото няма причина да не иска са прави любов с мен, а когато правим той свършва бързо и за мен нищо... за това реших, че ще се дърпам когато изобщо иска.... Просто се чувствам ужасно, една готина жена като мен, която не е желана. Дайте ми съвет, какво мога да променя, защото се замислям дори да го оставя, та ние не сме женени все още. Друга си няма в това мога да съм сигурна, имам опит вече случвало ми се е да съм с " рогата " и се усеща много, но както и да е... Благодаря!

474.   Здравейте на всички Аз съм мъж на 31 години. Ако се замислите реално проблема е много малък, специално при мъжете зависи нивото на тестостерона, също от знначение е физическата и психическата умора. следователно трябва да се пдработи върху тези въпроси. Най малкото което може да се направи е да се подсили организма с витамини и минерали. препоръчвам Бирена мая ня таблетки, допълнително хранителна добавка- Спимен, ако има проблеми с бъбрецити допълнително-Цистон.
Всички неща са на билкова основа и ги има във всяка една аптека. За покачване на Мъжкия хормон-тестостерон TRIABESTAN-българско производство има го във аптеките.
Запомнете човешкия организъм е катодвигател на кола без гориво не върви. да се обърне внимание и на храненето. препоръчвам най- Стара рецепта още от нашите Пра Деди.
растението Уроф-Това е житно растение от сорта на Житните култури. Използвано за подсилване на волове, коне, които извършват тежък физически труд и за разплод. начин на ползване-смиля се както кафето и се слага във кафето като добавка. Една лъжичка за кафе във едно кафе. Ефекта е уникален, може да се намери макар и трудно в Земеделските аптеки. Това е растение наподобяващо на зелен фасул и грах. С високо съдържание на подходящи съставки за случая. Преди години е отглеждано в големи количества за зоб на животните, понеже има голяма хранитилна стойност.
взима се -пие се за 10 дни и се спира за 1 месец-или всеки сам да си направи някакъв график спрямо ефекта, който усеща. И все пак да не се прекалява. понеже може да даде отношение към кръвното и сърдечната дейност. всичките неща които изброих са на билкова основа. Темата е много обширна 9за въпроси към мев ако желаете пишете ми на ......

Модератор: Лични данни не публикуваме

476.   Здравей,

Аз пък имам проблем с моята приятелка, която също не иска секс редовно. Така че в живота има баланс просто. С любовника няма да решиш проблема, а само секса. Опитайте да отидете на консултант. Това сторих аз и чакам да видя резултататие. Успех.

477.   Четох историята и веднага ми стана ясно. Много си претръпнала за секс, което е малко изненадващо за жена, но по ми се струва, че си търсиш оправдания да хукнеш на някъде с повече възможности. Малко от коментиращите тука сте жени, ако трябва да сме честни.

478.   До 473
Като не знаеш как да подхождаш към мъжете, ще се измъчваш!
Никой не ти е длъжен да си вири органа, щото видиш ли, ти това очакваш.

479.   Eто ме и мен сред вас. За мен това стана голям проблем, след години просенето на секс се превърна в онижение. Искам си постоянно, говоря постоянно по темата, раздавам се изцяло и в секса и в домакинството и съм си на сухо. Ако на 1 или 2 месеца по 10 мин е нормално... Немога да спя, самозадоволявам се но не става искам си мъжа и секса с него. Нервите не ми издържат вече. Знам че има причина дали е друга жена или нещо друго искам само да каже но уви и това не получавам. Незнам какво да направя да легна с парвия срещнат ли както ми е идвало много пъти?

480.   До 478:
Изцяло твой си е проблема, че не можеш да си навириш оная работа!
Както установих, на крива ракета космоса й виновен!

481.   странна работа, и при мен се случи същата история само че в с обратния пол. аз съм мъж на 33 а жена ми на 29 с 13 годишна връзка и с 5 годишно прекрасно дете. При мен нещата закъсаха в момента в които роди, секса почна да намаля постепенно до последната година в които само три пъти сме правили секс и то без желание от неина страна, а аз сташно много обичам да правя секс, дори и ако можеш и по няколко пъти на де, просто имам нужда от това, и искам да екперементирам, ако има стродни души от варна в моето положение да ми пишат на *********@abv. bg

482.   Мъж съм. Имаме брак от 35 години, но тя е на 53 и няма никакво желание за секс. Ако я събудя нощем, то тя вместо да ми отговори на ласките използва събуждането да отиде да се изпикае или да сере и не се връща по 10 минути. На задна прашка не може, защото я болят коленете и не може да заеме позата. Не може също така да си вдигне краката, защото я болят горе високо в ставите. Суха е. Оригва се шумно, пърди, държи се гадно, доста дебела е. То е ясно, че няма никакъв сексапил и е само една ходеща дупка. Направо се чудя как още ми става при такава антижена. Е, закачих и по принуда едни големи рога, когато върви по стаята бута полюлея с тях.

484.   Моля, дайте ми имеила на 481! Аз съм жена от Варна и искам да се сваржа с него, защото съм в същото положение.Моят имеил е **********@abv.bg Моля ви

/Модератор7 - Контактна информация не пуликуваме. Обсъждани са начини за контакт без да се нарушават правилата на сайта в друга тема.

485.   Помогнете тогава за тези начини и къде е темата?

486.   Обръщтам се към всички писали по темата:има ли намери ли отговор на въпроса'' Защо неиска секс с мен"? Хайде споделете опита си. Тук има хора писали преди много време, сигурно вече са намерили ключа към загадката? :)

487.   г-н. Модератор7, ок. съгласен сам с вас аз съм 481, Аз нямам опит в такива саитове като вашия например. Съвсем случаино попаднах на вас благодарение на чичо гуугъл :). Попаднах на тази тема съвсем случаино и реших и аз да напиша нчколко реда за моя проблем и в последствие и болката която таи от известно време в мен :(. И за това и написах че ще се радвам ако срещна някои човек със същото полож ние хем да сподея цялата си историч хем и да получа евентоален съвет от гледна точка на една жена. Ще ви бъда излучително благодарен да посочите каде може хем да излеем болката си хем и да намерим начин да се запознаем с човек в нашето положение. Благодаря предварително. Поздрави и целувки от варна

488.   Здрвейте, отново!
Пише ви 372!
4 месеца след първия ми пост, нещата са същите даже по-зле.... Тотално съм отачаяна и съм се примирила...
Както предлага 486 някой не намерили изход от тази ситуация.
Аз в момента съм се посветила повече на себе си-започнах да ходя на фитнес, тренирам с инструктор, започнах да излизам повече с приятелки, да се "оправям" повече като излизам-започвам дда се чувствам все по-добрер вече 3 години след раждането.
В леглото е по студено от колкото в Антарктида.. лягаме си даже по различно време, обърнати с гръб един към друг.. никакви ласки, никаква нежност, секса е само "чукане".. да не говорим за комплименти и т. н. абе май не съм щастлива в този брак. Но го обичам, той е моето момче, искам да ме желае, но явно започнахме много да се караме и нещата не вървят, а сме заедно едва от 5-6 години... незнам за по-натам. Тайно му псунах елетронна фактура-не звани на непознати номера, вече започнах да се съмнявам в любовница. Как издържа, декември не правих нито веднъж... вярно му е мн напрегнато в работата, ама и на мен не ми е мн спокойно с малко дете и пред дипломнна работа. Вече си мисля, че нещата са необратими...

489.   488 - нещо не си приложила съветите на хората тук. Не ти прави и чест, че шпионираш телефона на човека. Ако си има любовница, 100% си има и друг телефон за нея. Голяма си глупачка, ако смяташ, че така ще го спечелиш.
Продължавай да се грижиш за тялото си, търси си хобита и приятелки, чети книги за брака, сексуалността.
Като бивша любовница ще ти кажа - не се занимавай да преследваш мъжа си, няма да го разкриеш, а и какво ще спечелиш от това? Веднъж разкрила някаква негова аферка, трябва да се разведеш или да продължиш да живееш без всякакво чувство за достойнство. Това също няма да спаси брака ти. Хвани и се стегни - спри с караниците и мърморениците и се постарай повечко в леглото. 5 г. не са много време, за да му омръзнеш. Аз бях много по-дълго негова любовница и пак се разведе заради мен, не му бях омръзнала и днес не съм му омръзнала (и деца имаме). Не е от годините значи. Не е толкова и заради тялото ти (качила съм само зимната ваканция 5 кила, правим всеки ден готин секс)...
Мисля, че трябва да оправиш първо семейния ви живот извън леглото, после да направиш първата стъпка в леглото. Дай му време, но си постави граници - колко време ще го чакаш да ревизира поведението си спрямо теб. Давай, давай, давай и чак като видиш, че няма да даде в замяна, отписвай брака си.
Няма вечен брак, кой го знае по-добре от бившата любовница?
Защо мъжете си хващат любовници, според теб?
Не, не са съблазнени от някакви фата-моргани слабохарактерни типове, просто нещастни в брака си мъже, които не знаят по-добро решение.
И вместо да я търсиш, хвани и се стегни като съпруга, защото както описваш брака си, започнало е началото на края му, а е жалко след толкова малко години, а и най-вече за детенцето. Не си мисли, че си единствената нещастна в този брак. Погледни нещата възможно най-обективно и търси начини да промениш нещо, прави винаги първите крачки, колкото малки и да са те. Ако мъжът ти още те обича, ще те последва, ако ли не - няма какво да губиш просто...жалко ще е ако спреш да се опитваш обаче.
Успех и горе главата. Животът продължава!

490.   От 372
Ами страя се... да съм добра съпруга, правя много компромси. Караме се предимно за битовизми-опитвам и с добро и лошо той си знае неговата. Имам чувството и Господ да слезе, няма да му промени мението. Изисква прекалено много от мен -искам вкъщи да е кото в аптека, всичко да блести всеки ден, детето да е като войник да козирува, салатата да е на масата, а той от работа на дивана.. Старая се винаги да го посрещам с усмивка, питам го за работа-но все му вадя думите с ченгел, а той веднага започва с критиката -тва защо е така, онова кога ще го оправиш и т. н. като някоя свекърва. Не съм перфектната домакиня, но аз върша всичко сама, той не ми помага с нищо и твърди, че и като започна работа няма да го прави. Изключително се караме когато скача върху детето, за най малкото му крещи и го удря, вмсето да му обясни и с добро, той все с лошо. Опитвам да говорим, да обсъждаме-той ми казва не искам защото пак ще се скараме. Той си има един мироглед и край, точка. Незнам какво да пробвам вече, премълчавам си повече от преди, глеам да съм позитивна, да го подкрепям, да му показвам уважение и благодарност, все пак ни изхранва, не е изоставил семейството си. Но добра дума не чух или пълен непукизъм и безразличие или критика. Къде е грешката ми, търся я ве4е много време...

491.   Ох, много сложен въпрос, номер 372.
Явно бракът ти е бреме за теб и ти самата не си щастлива. Аз също сама си правя цялото домакинство работя, но това не ми тежи, но мъжът ми го оценява Щаслива съм така, но всеки си знае. Не го ли видя преди да създадете дете? Според мен, проблемите ви са извън леглото, а липсата на желание за секс е само лакмус и показва, че бракът ви не върви. Както описваш брака си, не вярвам мъжът ти да има любовница, просто е поне толкова нещастен с теб, колкото и ти с него...
Дай си срокове и си направи стратегия, как можеш да спасиш брака си. В крайна сметка разводът винаги остава като решение, но мисля, че ако се опиташ да изгладиш конфликтите и се успокоиш, можеш и да спасиш брака си. Кой се прибира с удоволствие в дома си, за да се кара с жена си....
Не знам, къде е грешката ти, но само себе си можеш да промениш, не можеш да промениш него и така погледнато е безсмислено да търсиш неговите грешки, разбираш ли?
И 100 неща да изброиш, които не ти харесват в него, това не ти дава решение. Питай се ТИ какво можеш да промениш, защото имаш власт единствено над себе си.

492.   така е 491!
"Не го ли видя преди да създадете дете? "
Забременях и се омъжих на 18, до преди това бяхме гаджета, не живеехме заедно, разбирахме се чудесно, излизахме много по почивки наляво, надясно, бяхме много влюбени със сигурност, детето не беше планувано... Аз разбира се не осъзнавах какво се случва, до като не родих...

494.   Поздравления на 372, че пише четири месеца след първия пост, надявам се повече хора от форума да последват примера. Моите лични наблюдения са, че някои от мъжете в България много са се озлобили. Все мъжкари го раздават, но зад тази обвивка май са слаби и нещастни. Незнам живота тук ли влияе така или възпитанието или друго, че не оценяват жената до тях и не се радват достатъчно на дечицата... Защо има голяма любов в началото и след това се дръпват сякаш някой на сила ги е оженил? Ако може някой мъж да се вклучи да помогне.

495.   Хора, стига вече с тази липса на секс, оставете жената да го обича въпреки липсата на секс, аз съм сигурен, че след като завърши образованието си 372 ще открие по-истински мъж от колкото е този в момента, но трябва време, леко леко ще разбере, че живота си тече, а нейния няма изгледи за промяна, НО знае ли човек, стават чудеса, но едва ли мъж който не желае жената родила му дете, тази, която го желае до полуда и го обича въпреки магарийте му.... едва ли такъв мъж може да поправи грешката сигрешка ГРЯХ.
372 така съжалявам, че нямаме възможност да се видим реално, един продължителен разговор очи в очи със сигурност би ти подействал успокояващо и насърчаващо... писахме си с теб преди време, но от както ти спря и аз изчезнах, омръзна ми да пиша и пиша и пиша, а хората да си мислят, че секса движи света, да ама не, а ти както си го писала много пъти не си от жените за едното чукане, извинявай за вулгарния израз, но исках да се разграничат нещата от чукане и ласки...
лека нощ, дано скоро прочета от теб, че си щастлива :*
(373)

496.   До 372 Личи си че си умна жена , но ми се струва че това за удрянето на детето мина някак между другото. От мен да знаеш няма свестен човек който да удря си детето / доколкото разбирам това лека полека е станало обичайна практика / Понеже съм го преживял / а имного други хора също / мога да ти кажа че акцента трябва да бъде преместен от тебе и от твоите чувства на дизкомфорт в този брак към ситуацията с твоето дете и да се подсили майчинския ти инстинкт. Разбирам, че си му говорила но без резултат. Същият резултат щеше да има и ако не си му говорила. В случаят е важен редзултата. Имай предвид, че нещо такова може да разруши напълно живота на детето ти за в бъдеще. Последващи резултати от тази липса на любов може да се изрази във много неща. Ще спомена само: комплекс за малоценност, чувство за постоянно нещастие / което винаги търси своята кампенсация - тук говорим за алкохол, наркотици итн./ Дори второто да бъде избегнато то първото е напълно достатъчно - липса на увереност във всички сфери на живота - 1. Професионална развитие, 2. Личен живот - партньор 3. Да не говорим затова че тъкъв вид агресия обикновено се предава през поколенията, тъй че дори да имаш някой ден внуци, най вероятно и техният живот ще бъде дамгосан от действията на настоящият ти съпруг. Най лошото пък е да тръгнеш да извиняваш неефективното си поведение с това " Ами то и аз търпя заради детето, за да има то баща " Оставям коментара за това на някой друг ако има желание. Само ще спомена че това е едно прехвърляне на вината върху детето за нещастниия живот на семейството, с което не само няма да му помогнаше ами дори..... надявам се разбираш. Затова остави секса и ласките и предприеми действия да защитиш психиката и живота на детето си. Когато успееш да се справиш с този проблем, който признавам, че е огромен и нелесен за решаване, то тогава ти би израснала вътрешно, а когато това се случи човек винаги получава една друга , нова енергия , свързана с личностното израстване. Част от тази енергия наречена от психолозите "либидо" най-вероятно ще те зареди с едно ново излъчване и енергия и дори би могла да получиш като дар една истинска сексуална връзка, от която ще изпитваш истинска наслада.
Надявам се не ми се сърдиш за този коментар. Все пак най -важни са децата.
С най - топли ппожелания Васко

497.   Напротив, Васко. Радвам се на всякакви мнения.
В никакъв случай не оправдавам мъжа ми, но той не го удря през лицето или със сила, не бих го позволила. Просто когато той направи бела, не му обеснява, а веднага му вика и му се кара(не че аз не съм го правила)но той винаги е с лошото. И обвинява мен не съм го възпитала, лигъо бил, на нищо не бил научен. Аз не съм съгласна с това, просто той няма подход към него. Разбира се, ако нямаше момента на обич и нежност като баща не бих го търпила и 1 ден... много е сложна нашата ситуация, просто, ако си тръгна ме чака същото обкръжение в къщата на родителите ми... Кажете хора всичко ли е безвъзвратно изгубено. Мъже покрай мен много, възможности много. Но не искам да захвърля на вятъра толкова много труд, усилия, компромиси, сълзи, надежди, любов... Нека хората със щастлив брак да кажат тайната. Свекървами все ми повтаря да съм от тоя тип жени дето правят мили очи и си мълчат, а правят каквото знаят после и ще съм доволна, така ли е? Или аз не съм достатъчно.... за да съм перфектна домакиня, майка, съпруга, любовница и т. н. сигурно това е решението....

498.   Да се включа и аз, мъж съм и може да бъда полезен по някакъв начин, защото и в нашето семейство го имаше този проблем. Не обвинявам никого, а в същото време и не оправдавам, защото причините може да са много(изневяра, умора липса на привличане, липса на тръпка дори, еднообразие, и други подобни)! На 29 г. съм, и имам прекрасна съпруга на 26 г. Женени сме от 3 години, на колкото е и детето ни, живеем заедно от 5. По природа си падам нимфоман, но съм имал и 3-4 случая на временна липса на желание. Всичко беше идеално, докато не започна да ме припира да си направим дете, няма мъж който да не се плаши от това, и за това си има куп причини, като при мен те бяха следните - притеснение дали не е рано, дали да не пооправим и обзаведем още малко жилището, дали изобщо ще успеем да осигурим всичко нужно на това дете. Минаха няколко месеца през които жена ми не спря да ме припира и да ми подхвърля за деца ( говоря за близо 5-6 часов стрес за деня, такава си е науми ли си нещо света ще обърне, но ще стане на нейната). Просто не спираше да говори за това, и в един момент аз се отдръпнах. Някак си се опитвах сам да се убедя, че ще се справим с отглеждането на дете, но нейното препиране ми пречеше. Както и да е, последва липса на секс, и определено се усети - от няколко пъти на ден, до веднъж на 1-2 седмици. Най на края успя да ме излъже :P, не че и аз не го исках тогава, но все пак :). Последва тежка бременност, горката по цял ден и се гадеше, спря цигарите а пушеше по кутия на ден, качи 35-40 кг, постоянно плачеше за какво ли не, а бе нещо страшно беше. В началото на бременността и умирах за секс, но при нея го нямаше това желание (примирих се), а последните 3-4 месеца тя се превърна в нимфоманка :). Мен си ме устройваше идеално, но към 7-ия месец не се съобразих в даден момент на страст, и я заболя страшно много. От тогава до края на бременността и дали правихме секс 2 пъти. Големи скандали и съмнения бяха от нейна страна, и не можеше да приеме факта, че ме е страх за детето и нея. Да ви кажа от това притеснение едвам го вдигнах за тези 2 пъти. Последва раждане с операция, и двете бяха живи и здрави :). Жената едвам ставаше първия месец, за секс не можех и да си позволя да мисля. Така близо 6-7 месеца докато се възстанови. Макар и да ми беше сърдита, не посмях да я пипна през това време, че да не направя някой гаф. След това я преследвах като ястреб :), нямаше удобен случай който да пропусна. Започна да и идва в множко, че и дете гледа, и започнаха отказванията от нейна страна. в началото проявявах разбиране, но към 3-ия месец започна да ми писва, това веднъж на 2 -3 седмици не ми стигаше за никъде. Започнаха проблемите, след това започнахме на пук да си правим, и съвсем се омаза положението. След това останах без работа, и съвсем ми изчезна самочувствието като мъж, не можех да се почувствам такъв, никога няма да приема жена ми да ме изхранва, щом мога и съм кадърен ще намеря начин, но до тогава се чувствах никой. След това захванах и 2 работи едновременно, и тотално намаля секса. Хубавото е, че нямаше как да се съмняваме един в друг, защото едната ми работа беше вкъщи, а другата в магазина пред блока, а и тя излизаше с етърва си и нейното дете (12 дни разлика имат), а бе имаме си доверие. Доходите ни станаха идеални, дори обзаведохме апартамента, но започна да липсва друго, не можех да се видя с жената и детето, макар и да работя около тях. 2 години откарах така, сутрин от 8 до 19ч на работа в магазина, прибирам се спя до 00:00 и застъпвам на компютъра до 6 сутринта. Буквално ги виждах само как спят. Започнаха скандали, че не съм ги поглеждал и все едно сме съквартиранти, не можахме да постигнем консенсус и напуснах 2-ата работа, която бе много по-доходна. Изведнъж започна да усеща липсата на доходи, и започна с извиненията, но както и да е. През тези 2 години секса беше по около 2-3 пъти на месец, като все някой правеше компромис, иначе не можехме да се нацелим :). Сега всичко е тихо и кротко, детето е на градина, ние правим секс веднъж два пъти седмично, през останалото време се оправяме сами, просто е трудно с това ежедневие да постигнем по-добри резултати. Но има и друго, започнахме да се обзалагаме, било то ако играем на някоя игра или нещо такова, и всеки си поставя искането, това което другия може да направи само с компромис. И така за сега нещата ни вървят. Не мога да отрека, че ми е минавало през ум за изневяра, и макар да съм имал много удобни случай, просто ги подминавах с мисълта, че имам семейство на което държа, и ще намерим начин да преминем през всичко. Все пак нали за това е семейството, да се подкрепят, карат, разбират, правят компромиси, а дори понякога да казват грозната истина в лицето ти, макар и индиректно :). Та водете си изводите сами, мъже и жени всякакви, едни са склонни към изневяра, други не, някой може просто да имат период на липса на желание, а може и да им липсва нещо. Опитайте всичко преди да пристъпите към тази грозна стъпка. Винаги в една връзка или семейство има пикове и падове, но нали това прави живота интересен. Радвайте се на живота, и определено преди да пристъпите към изневяра, опитайте да разберете отсрещния човек. А ако имате сериозни съмнения, че изневерява просто намерете начин да го хванете, без да предизвиквате съмнения докато го дебнете. Все пак никой не обича да го правят на глупак!

499.   аз съм 481, ходих на психолог и нормеролог благодарение на маика ми, тя настояваше да отидаТя милата почна да се измъчва покраи мен, вижда ме че страдам, дори ми дава савет са си намеря любовница, така. Хората ми казаха че проблема при мен е, че сам презадоволил материално и вече ме възприема като някаква даденост и не оценява нещата които правя за нея, за да има перфектния баланс 1 връзка трябв да има някакъв баланс между двамата, колкото дава единия толкова и другия а при мен стана само и единствено давам аз. мога и много подробно да обясня но сигорно няма да ни стигнат редовете на всичките мнения взети заедно. поздрави андреян

500.   И аз се старая да давам максимума не толкова от финансовата страна колкото в домакинството, близоста и отношенията, с две думи старая се във всяко отношение. И все пак когато взех последната заплата излязохме и аз му купих дрехи и обувки, които хареса за новогодишен подарък, а не оставих парите за себе си както правят доста жени покрай мен. Мисля че и мен ме приема за даденост и като картина на стената. Казах му че пиша в сайта, че ще си намеря някой, а той ми се смее и казва "добре". За тази година секс още няма. Даже и да има някоя друга, защо да не си върши мъжките задължения това не пречи. Към 481. Не мога да повярвам че майка ти ще ти даде такъв съвет.

501.   до 500
явно не осъзнаваш, че си сбъркала човека, след като стигаш до извода, че те има за даденост, какво правиш още с него? какви подаръци, какви 5 лева? Не ми казвай само, че светът се е обърнал и вместо мъжете да купуват на жените, то вече жените купуват на мъжете!!! Толкова ли е важен секса за теб? Толкова много, че да се принизиш и унижиш до толкова, че да започнеш да лазиш на колене, за да се случи единия секс, и то не защото той спонтанно те е пожелал или нещо подбно, а защото само и само да ти угоди, за да му се махнеш с пиленето на главата, че няма секс!?
Ще ти кажа, че аз съм мъж и не съм правил с приятелката си секс година и половина, когато и подам пари за нещо ги прибира, не мога да кажа със задоволство, но сякаш и става по-добре, а аз до толкова съм се отегчил от мисълта, че може да поиска някаква близост от мен, че вече дори и мастурбирането не ми харесва.... а когато човек се чувства както аз се чувствам, повярвай ми малко неща на тоя свят продължават да имат значение, но все пак не е края на света, опитвам се да не мисля за любов, за каквото и да е свързано с любов, правя много неща, кои със, кои без смисъл, само и само да не започвам отново и отново да мисля защо не ме желае! Жив съм, все пак, и появи ли се жена която да ми покаже, че за нея знача всичко, без да се интересува от имоти и пари, сигурно точно тогава ще получа инфаркт, защото то щастието понякога и до това води....
За това недей губи вяра и надежда и любов, защото когато откриеш твоя човек, повярвай ми няма да има нужда да му се молиш за секс, няма да има нужда да чакаш жестове и подаръци, които да са плод на твоето пилене на главата му, а той ще ги прави спонтанно и по начин който ще те кара да се чувстваш единствена и незаменима...

поне аз така си мисля

502.   от 372
Хора, това според мен изобщо не са нормални отношения. Секса в едно семейство е неизменна част от съвместния живот. Не че моето положение е много розово, но без секс повече от 2 месеца направо си е абсурдно положение.
Ние онзи ден консумирахме любовта си. Беше много хубаво и нежно. Радвам се, че поне тръпката ощя я има и, че когато той ме докосва се разтапям в ръцете му. Вярно не ми е достатъчно 2-3 пъти в месеца, но... уж се мъча да увелича броя. Но господина е прав, че секса не е всичко. Но не виждам двама души, които се обичат, уважават и гледат в една посока, да не се наслаждават на любовта си, кому е нужно това. Правете секс, а не "война" са казали хората, но лично аз когато са ми спестени ласките и любовта-ставам сърдите, раздразнителна, негативна...

503.   момиче... любовта е там в душата и в мозъка-мислите, съзнаието, а секса е само и единствено я между краката, а по гърдите и други такива места, ерогенни... за това недей ми казва, че секса бил важна част!!! любов знаеш ли какво е, ами такова, че когато един мъж се върне от война без два крака или без пенис, жената която го е изпратила на война да го обича по същия начин както и преди да отиде, разбираш ли, а секса, ами това е като - чакай да се раздвижа, за да ми стане хубаво, секс може да правиш с една ръка, с две ръце, с всякакви предмети-играчки, но любов, любов може да има само, когато не си сам, а до теб има друг човек

504.   от 372
до 503
Това са големи глупости. Изобщо няма място за сравнение между секса с човек и този с ръка или предмети... А да сте чували за израза"правим любов"???? Никой не може да ме убеди, че в една пълноценна връзка, градящата се на любов и т. н. липсва секс!!! Човек без пенис или без крака също може да прави секс, нали така, аз поне познавам няколко вида секс.
Ако не е важна част и е само раздвижване, както се изразявате, защо толкова голяма част от хората недоволстват от липсата му. Според мен любовта трябва да се консумира!

505.   Напълно подкрепям 372. За мен не е нормално да не правиш секс година и половина и да даваш пари. За мен това са само приятелски отношения. Незнам тая жена как издържа, аз немога просто тялото ми си го иска, не го правя нарочно. Нали като обичаш един човек искаш близост с него.

506.   Здравейте,

аз направо съм потресена колко жени имат моя проблем :(Много жалко... аз съм на 23, мъжът ми е на 27 и имаме бебе на 5 месеца. Не мога да разбера защо така се промени. Заедно сме от 2години. В началото беше прекрасно всеки ден по няколко пъти правехме секс... сега положението е трагично от както забременях и родих секса е мираж. Толкова е унизително да се молиш на собствения си мъж за секс, че не е истина. Аз никога не съм имала такъв проблем, а секса за мен е много важен. Той беше най добрия преди, а сега когато правим секс един път в месеца 1во винаги с презерватив, защото могло да забременея много лесно веднага след раждането :( и 2 ро секса е 3минути. оргазъм мога да получа само ако след като той отиде да се мие в банята аз оправям сама положението... Не знам какво да правя да си хвана ли любовник, да си купя, и вибратор не знам, но не искам да прекарам целия си живот така!!!

507.   506, така е като избърза човек със сляпата неделя
„аз съм на 23, мъжът ми е на 27“
То и затова се казва „сляпа“, защото не виждаш мъжа/жената практически, а в най-добрия случай през розови очила. Децата и раждането са голямо изпитание за една връзка, през което ти трябва да преминеш, докато връстницитее ти си развяват байряка по заведенията. На 23 г. просто нямаш нужния житейски опит, за да се справиш с такава ситуация.
Явно и мъжът изпитва вече страх да не вземе пак да забременееш (желана ли е била бременността ти? ), което убива страстта. Ако си понапълняла, това не е толкова голям проблем, колкото си мислим жените (е, ако е до 20 кг. ). Направила си най-голямата грешка, проблемът е, че това ще определи останалия ти живот - дори да не останеш с него. Избрала си бащата на детето си на 22 г. и щеш-нещеш си поне в следващите 2 г. зависима и финансово от него.
Какво мога да те посъветвам - успокой се на първо време. Утрото е по-мъдро от вечерта. Купи си вибратор, ако ти се ще, но в никакъв случай не си търси любовник. Не може при най-малкия проблем да разрушаваш семейството си. До къде ще го докараш на 40 - три развода и 3 деца от 3 бащи ли?
Мъжът ти ползва презерватив, това си е негово решение. Не е толкова голяма разликата за жената. Ако свършва бързо, купи от кондомите Дюрекс Перформанс (с часовник), има и подобни гелове. Покажи му, как да те задоволява след секс с ръка, но най-вече му дай време. Най-вероятно проблемите извън леглото са причината. Карате ли се? Стрес в работата? Материални проблеми? Проблеми с роднини, бебето...
Сега си на 23 г., искаш нещата да се случват бързо, но понякога не е така. Дай време на мъжа си и дай време за себе си, дай шанс на семейството ви. Хванала си се на най-важното хоро в живота на един човек, направила си избора си, сега е време да играеш хорото! Най-важната роля в живота на жената и днес е да сплотява семейството. Научи се да бъдеш дипломат, да правиш компромиси, научи се да изпълняваш ролята на съпруга и майка. Ти си решила така. Други на твоите години ходят по барове и дискотеки..., но ТИ СИ РЕШИЛА ДРУГО. Това е ТВОЯТ избор, трябва да доведеш нещата до край!
Успех

508.   от 372
до 506
Мила, не се отчайвай! Още си прясна родилка-хормоните бушуват в теб и може би имаш по-голям нагон в момента. Раждането и гледането на новородено е ново и за двама ви. За мъжа е много по-трудно да свикне с новия ви живот. При жената по-лено се раждат майчинските чувства и т. н. Ние с мъжа ми правихме секс чак 2 месеца след като родих, бях толкова погълната от грижите за бебето. Първите 3 години са голямо изпитание за семейството, всички минават през този труден период. Все пак вече сте трима, мъжът ти вече е глава на семейството и трябва да се грижи за него. Секса ще дойде, малко като се успокоят нещата, ще видиш. Аз родих на 19, мъжът ми беше на 27. Аз родих трудно, него го беше страх, много внимаваше да не ме заболи и да не ме нарани, беше много предпазлив трябваше му време да свикне. Мъжете обичат спокойствието и уюта, според моите виждания, кото ги янма трудно се предразполагат за секс. Поне това е моето мнение. А за твоето удоволствие, защо не му кажеш директно, че искаш и ти да получиш оргазъм. При нас се е случвало той да свърши първи и после да погне на мен и аз да стигна до край. При нас секса е рядно(поне за мен, за него не), но е хубав и страстен, не мога да се оплача. Но моя си е вече на 3 и няколко месеца...

509.   Странни същества сте това жените, просто нямате насита. Това, че човека е най близо до Бога(спрямо другите твари на земята), не Ви дава право да се чувствате богопомазани(а и не забравяйте, че сте направени от мъжко ребро). Посочете ми едно животно в природата, което прави секс по един час(някои искате и повече). Защо искате всички мъже да са полови атлети? Предназначението на мъжа е да опложда(както го правят всички други самци в природата), а не да бъде секс-машина. Щом може да използва, това което му е дал Господ по предназначение, значи всичко е нормално, а който не му достига секса да си бере гайлето. Който си има брада, да си търси и гребен. Затова са измислени вибраторите, с тях може да се вибрирате цяла нощ. Не е ли по важно, дали човека до Вас е достатъчно грижовен за семейството, дали носи парични приходи, дали се грижи за детето, дали осигурява всичко необходимо за да се чувствате Вие сигурни в живота? И всичко това ако е осигурено, Вие за едното е.. не ще профукате семейството, ще разсипете живота на детето си и в крайна сметка ще останете употребена и ненужна никому. Любовника ще е до време, но и семейство няма да имате, защото рано или късно, всичко излиза наяве и тогава ще пишете в тема-"защо съм самотна".

510.   509
Кой говори за любовник? !
Стига сте изопачавали нещата!!!
Всеки нормален човек знае, че секса е неизменна част от семейния живот!!!
509 -отричате секса, като нужен за семейното щастие ли?
Как може човек, живеещ в 21 век да твърди, че секса е само за възпроизвеждане. При животните-да!
Боже, добре че съпруда ми няма такова изкривено мислене.
Звучите като някой женомразец!
Кой е казал, че искаме порно постижения. Искаме просто взиймно удоволсствие, нежност, ласки. А не просто да бъдем изчукани, за да задоволим мъжа!
Кой е казал, че сме тръгнали да "профукваме" семейства си, просто иксаме да сме желани и обичани. Какво лошо има да пожелаеш съпруга си, да изразите любовта си и чрез секс.

511.   510 как кой говори за любовник, вие жените говорите за него, и как реши, че съпругът ти няма изкривено мнеине след като хем правите хубав секс, хем пък не го правите редовно, е нещо логиката бяга, бяга защото семейство където има и деца и секс, такова семейство остава неизвестно, защото направилите семейството не пишат по разни форуми по разни интимни въпроси.... Мъжът си хваща любовница заради секса, а жената си хваща любовник заради липсата на чувства... има ли нещо вярно?
Преди време порно филмите бяха толкова малко, че ги повтаряха от време на време по телевизията, но последните 3-4 години сякаш в пъти са се увеличили хората склонни да се снимат в порно филм, което не говори добре, нито за самите хора, нито за здравословните показатели.... и какво, заради единия секс!
372 какво става при теб, хем парвите секс, хем се държи необяснимо студено, има ли го още този момент или е взел да се вразумява?

512.   Аз имам дете и не правя секс, а когато се случва нещо много рядко, то е изпросено и с продължителност на оплождането. Затова нека кажа не правя секс или качествен секс, кой както го разбира. Обичам мъжа си и нямам любовник. Той се грижи за детето и за семейството. Но от хора до хора има разлика, ако едни могат без секс други се мъчат. Понякога толкова ми се иска, че откачам. Какво да направя според вас, така ли да живея до края на живота си.

513.   До 509. Вие правите ли секс без да свършвате месеци на ред. Много егоистично от страна на мъжете, които могат да се освободят ако искат много бързо и след това да релаксират и спинкат щастливи, а ние да се спасяваме и да страдаме сякаш сме животни за разплод. Лафчето е много неподходящо за темета, та нали затова секса е между двама единия да помогне за удоволствието на другия. Според вас, който има брада да си търси гребен, а после се възмущавате, защо мислим за любовници. Относно вибратора мислите ли, че това е решението. Защо да пием вода само да се наливаме ли? Защо да ядем лубимата храна, само за едното натъпкване ли? Има толкова напитки с които няма да умрем от жажда. Това ли е нормалното...

514.   510, не мислех повече да коментирам по тази тема, но смятам, че съм възпитан човек и когато се обръщат към мен, е редно да взема отношение. Питате ме, " Кой говори за любовник? !
Стига сте изопачавали нещата!!! ". - Явно не четете коментарите от началото до края, по горе има много такива, които виждат решението на проблема си, именно в търсенето на любовник. А и авторката мисли така, ето: "Май ще си търся любовник. Не издържам повече така. " И като си намери любовник, няма ли да профука, всичко което са постигнали досега? Имам лични наблюдения, как стари чанти, на дърти години направиха семействата си за смях, децата им се червят да се покажат пред хората, заради простотията на майките си. И какво постигнаха тези чанти, един месец чукане от млад х. й и завинаги загърбени от близките си. А този сърбеж, можеха да го начешат с неуморна машинка, наречена ВИБРАТОР и щяха да си изживеят старините спокойно. Такива не бих нарекъл и кучки, защото кучетата се разгонват 2пъти в годината, а ненаситните жени са вечно разгонени. От такива хаир няма! "511. 510 как кой говори за любовник, вие жените говорите за него, " - 511, благодаря Ви, че виждате нещата като мен. Сигурен съм, че има още много мъже които мислят по този начин, но си кротуват и такива ненаситни се качват на главите им. "Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. "- Авторката сама стига до заключението, че съпругът й е уморен и, че няма любовница и вместо да му помогне в релаксирането, след като е уморен, тя иска още да го доизцеди, докато съвсем го смачка(при секс, мъжът губи толкова енергия, колкото жената губи през целият си месечен цикъл). Тази умора не е настъпила от удоволствие от работата, а от истинско бачкане. Яко бачкане, за да може да осигури семейството си. Ако беше някой нехранимайко, който чука и жена си и любовници и профуква парите на семейството, по добър ли щеше да бъде във Вашите очи, мили и ненаситни дами? Щяхте да имате комфорт в леглото, а дали децата Ви биха били щастливи? И още нещо, когато искате, помислете какво давате? Когато се раздавате извън семейството си, помислете какво може да докарате в него, после да няма-ама защо тъй стана? 510, по време на размножителният си период, при животните се наблюдава по красива идилия отколкото в човешките отношения, без някой да ги обучава за това, природата си знае работата. Само човека се прави на тарикат и пренебрегва всичко природно, затова е и най нещастното животно на земята. Наблюдавайте животните и ще се убедите в думите ми.

515.   Хехе, хайде и аз се включа към групата на незадоволените жени. Аз не съм семейна. Нямаме и деца. Заедно сме повече от две години. В началото се обичахме много. Но дори и тогава като се замисля винаги аз съм искала повече секс от него. Което ми беше много странно. На по 28 години сме и двамата. Смятам, че и двамата изглеждаме добре и си имаме своя опит преди да започнем да излизаме заедно. На мен такова нещо не ми се беше случвало. Дори съм имала връзки, които благодарение само на секса и страстта са се крепяли. Винаги съм държала да се поддържам и да изглеждам добре. Не съм се променила от началото. Дори отслбнах още 3 кг. и започнах да спортувам по-редовно. Много се раздавах в леглото заради него, измислях изненади, начини да го съблазнявам... Но това беше преди. Сега вече не ми се занимава. А честотата на секса между нас е не повече от 2-3 пъти в месеца. А е имало и периоди, в които и по-рядко го правим. Той се сеща, че има жена до него, когато вече стане нетърпимо за него. А от моя страна умря и страстта и желанието. Преди няколко дни не знам и аз защо отново опитах да направя крачка към секса. От негова страна никаква реакция. След това си легнахме и заспа. Стана ми ествествено за кой ли път много обидно. На следващата вечер пак същото. Той усети, че ми се развали настроението и ме пита ЗАЩО? !!?? Като му казах(ОТНОВО, ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ), че ми смачква самочувствието на жена като ми отказва секс. Питам го има ли проблем, какво става. Защо си такъв. Неговия отговор беше- еми преди се карахме заради това нямах желание за секс. А сега през седмицата съм уморен и изобщо не ми е до това. И ме пита толкова ли на мен не ми се е случвало да не ми се прави секс. Ами случвало ми се е разбира се. Но при редовни контакти. А не при ежемесечни.
Според мен това са егоистични мъже, които не уважават и ценят жената до себе си. Такива връзки са обречени. Защото сексуалните отношение при една серизна връзка/брак са огледало на това, което се случва между вас.

516.   515, " Дори съм имала връзки, които благодарение само на секса и страстта са се крепяли. " - Като сте имали сигурен е.. ч до себе си, защо се е разпаднала връзката Ви. Нали секса за такива като Вас е най важен, доколкото разбирам, жизнено-спасяващ. Вървете и побачкайте до изнемога и тогава решете дали Ви се прави секс. Тогава започвате, главата ме боли, не съм разположена, много съм уморена и т. н., търсите и намирате причини всякакви. Според Вас, мъжът е като вибратор, натискаш копчето и той заработва като машина, той не може да бъде уморен, Вие не му давате това право, той е длъжен да бъде ВИНАГИ ГОТОВ. По горе все за любовници говорят. Нима тези любовници са по добри от неуморният вибратор? Или Вие искате, някой да Ви грухти докато го правите? Може би усещането е по различно, вибратора не може да грухти. Надявам се, че поне вземате предпазни мерки и като нахлузи любовника гумата, кефа пак се губи. Казват жената търси емоциите в секса, а тук излиза, че търси животинското.

517.   до 512, ами ти в коментара си сама си си отговорила на въпроса, дали да живее така до край или нещо да направиш
Обичаш мъжа си, не правите секс и ти откачаш понякога... отговора е, че нещата ще продължат да бъдат на същото положение до като не решиш нещо да промениш!
Съгласна?

518.   до 514 и 515...
първо към 514 - всичко написано е на 100% вярно, поздравявам те за начина по който си го написал

и до 515 - ти си млада, привлекателна и разбира се умна жена, отговори ми моля те защо измъчваш себе си като влагаш толкова много енергия и всичко твое положително, за да опитваш да поддържаш огъня помежду ви, защо? Защо след като виждаш, че върху твоя огън той посипва водни капки, да не кажа ледени снежинки.... ето това ме озадачава при вас жените, как пък почти винаги избирате неподходящия и после страдате, просто не мога да си обясня, дано в следващия си живот ако се прераждам да се преродя жена, за да видя дали и аз ще избера неподходящия!!!
Чудно само, не помня, но май имаше и коментар на една или няколко презадоволени жени, които пък от прекалено много секс се оплакват, нито така нито иначче, като няма секс-ЗАЩО НЯМА, като има секс-ОХ, СТИГА ТОЛКОВА, НЕ МОГА ПОВЕЧЕ, САМО ЗА СЕКС МИСЛИШ
угодия няма

519.   Много интересна тема! Аз съм мъж на 33 г, отлично изглеждащ. Жена ми е на 30, като манекенка. И не искам секс от нея. Дали ми е омръзнала, сигурно, макар, че е много добра, прави всичко, дава всичко. Къде е проблема? Ами тая жена ме изнервя адски. Дразни ме, женени сме от 8 години. Постоянно ми прави забележки за всичко, а реденето на нещата вкъщи, в колко часа се къпя, не можело ли по-рано/или по-късно, защо съм мокрел, защо съм си сложил така дрехите, а не онака, защо гледам телевизия, защо съм седнал на компютъра. Направо не искам да се прибирам вкъщи. Не, нямам любовница. Като угасим лампите, тя веднага почва да ме ръчка. Принципно е много сексуална. Аз се моля да заспя по-бързо. Ако не успея - е 50 на 50. В смисъл често вече не ми става и оная работа. Чудя се, може ли поведението на една жена дотам да отблъсне мъжа? Дори се и чудя дали един от постовете по-горе е нейният замаскиран с други цифри? Но аз да питам за себе си-нормално ли е? Не само с нея не искам да спя, нямам любвници, не изпитвам и нужда за секс.

520.   Не е проблемът, че жените все избираме неподходящите мъже.
Проблемът е че изглежда всички мъже са неподходящи.

521.   н. 519
„Чудя се, може ли поведението на една жена дотам да отблъсне мъжа? “
Това сякаш го е писал мъжа ми за първия си брак. Както и да е - бил е женен за подобна на жена ти, и неговата като манекенка, прекарва цял ден по фитнесите. Накрая той също не е искал да се прибира у дома, отначало се е концентрирал в работата си, после тръгнал по любовници и накрая се развел.
С мен обаче няма проблеми. Заедно сме от 10 г., а от 4 сме женени. И двамата не сме манекени. Какво да ти кажа, твоята женка не те обича и уважава. Когато обичаш един мъж, си готова да го приемеш такъв, какъвто е. Всеки си има свите недостатаци. Моят мъж си разхвърля дрехите по пода, банята я оставя винаги в пълен хаос, обича да ме разкарва до кухнята вечер, за да му донесе това или онова, а на другия ден трябва да чистя с прахосмукачката цялото жилище, но си го обичкам такъв. Никога не бих му направила скандал заради омазаната с паста за зъби мивка, заради това, че се тупва уморен от работа на дивана вечер...Всяка сутрин му правя прясен фреш от портокал, а събота и неделя омлети и различни видове закуски. Имаме страхотен секс, прибира се винаги след работа у дома и си личи, че му е кеф да е вкъщи. Винаги ще съм му изчистила, подредила, сготвила и ще го чакам с усмивка на уста, дори да ми е бил тежък деня. Потърси си жена, която да те обича и уважава такъв, какъвто си. Тогава и сексът ще върви Не търси манекенки, нормалните момичета може би сме в състояние да дадем повече в леглото и извън него. Някои принцеси са свикнали само да взимат. Бягай от такива, колкото и лъскава да е обвивката им. Такива жени са свикнали околните да ги глезят без да вършат нещо за това и цял живот са разчитали на добрата си обвивка. Най-страшно става, когато почват да стареят и започнат да си го изкарват на партньора си. Така се е случило и с първата жена на мъжа ми. Тя определено изглежда по-добре от мен, има опериран нос, изгладени бръчки и перфектно стегнато тяло, но не може да задържи мъж за по-дълго от година.

522.   520 ти си най-добрата жена, за теб мъж на тази земя няма, за това спокойно, получи признание.
Един ден обаче може да се получи така, че да избираш кой от всички неподходящи ще бъде най-подходящ за да имаш дете от него... или сигурно не искаш да имаш, разбирам те, самата мисъл, че ще имаш дете от мъж, който не одобряваш направо те побърква сигурно... единствено егото може да намалиш, претенцийте и да отвориш малко душата си повече мирогледа и, може и да видиш тук там, че и ти не си най-перфектната жена....

451-500 от 664