Не иска секс с мен :(
От 4 години живеем заедно. Има ме си детенце и всичко вървеше добре. Преди около година половина секса много се разреди по неизвестни за мен причини. Уж всичко беше наред и се обичах ме, а секса липсваше в живота ни. Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. Здрав мъж е на 30 години, сигурна съм, че не ми изневерява, щях да го усетя.

Много странна ситуация. Говорили сме много пъти какво се промени, защо. Може би всички двойки минават през такава фаза. Нормално ли е в месеца да сме заедно 4-5 пъти. Май ще си търся любовник. Не издържам повече така.

Коментари

501-550 от 664

523.   521 харесва ми това, което си написала, поздравявам те за обективното мнение, поклон пред такива жени като теб :)

524.   Eх, 521-БРАВО!!! Каза им го на повечето от пишещиге жени тук!

525.   Може да ви се стори странно но ако знаете как ви завиждам на всички на които мъжете ви "ви пускат рядко"... след като прочетох доста коментари започвам да си мисля че аз имам някакав проблем. Моя постоянно си иска а аз нямам никакво желание за това. Не е той причината, няма друг просто не ми се иска. Айде да си ги разменим :)

526.   Хайде давай го насам, мечтая да съм в твоето положение :)

527.   От Соня: 521, много бих искала да те питам какво работиш и кой от двамата изкарва повече. Защото жена, която донася вкъщи по-голямата част от приходите, не вярвам да се раздава дотам, че и да шета на мъжа си, "хрантутника", когото издържа, без в себе си да помисли, че именно тя е двигателят на семейството. Аз, например, си бачкам на 2 места, следвам, вкъщи всичко ми е изрядно, послушна съм му - доколкото мога, но това е защото не мога да надигна глас и да мрънкам, когато той носи повече от мен. Макар че бракът не трябва да е състезание...

528.   Соня, направо ме хвърли в ново измерение, не се бях замислял, че една жена може да бъде 4 в 1... все бях чувал за 2:1, 3:1 но за 4:1.... работиш на две места казваш - бачкаш, изумително, но още повече ме озадачи това, че успяваш и да учиш така заветното висше и отгоре на всичко да си добра домакиня вкъщи, е ако това не е за изумление здраве му кажи, направо ти се възхищавам, скри ми шапката!!!

529.   Съветвам 519 да си намери любовница.
Мили дами, ще бъда кратка. Аз бях любовница на един подобен на 519 мъж. Какво да ви кажа, мъжете ви не ви желаят в леглото заради всичко извън леглото. Надценявате неща като хубава фигура, личице, доход, домакинска работа. Вижте си първо поведението спрямо него. Моят човек не беше спал 3 години с жена си преди да ме срещне, а тя има перфектна фигура. Имахме 6 г. връзка, преди да се разведе и тогава не е спал с нея. Ходеха на почивка, а първото, което той правеше като се приберат е да ме посети, защото вече го боляха тестисите от въздържание.
Ако искате обратно мъжете си, променете първо поведението си извън леглото. Който се мисли за много хитър и се отнася с пренебрежение към мъжа си да си знае, че е за негова сметка.

530.   Да върна темата в началото. Мъж съм на 39 г., с прекрасна съпруга и две момиченца на 4 и 6. Всичко е наред, само дето за мен 4-5 пъти в седмицата за мен са направо мечта. Сега като се замисля за прекрасната съпруга, прекрасна, прекрасна - колко да е прекрасна?

531.   530 - е, колко пъти го правите в седмицата?
Ние имаме секс почти всеки ден. Дори в момента и двамата сме болни от грип и пак го правихме. Имаме две деца, между другото и сме от 2001 г. заедно.

532.   "Който се мисли за много хитър и се отнася с пренебрежение към мъжа си да си знае, че е за негова сметка. "
Браво на дамата! Респект!

535.   от 372
Отново съм в някаква дупка на отчаяние и депресия.
Последно правихме секс точно преди 1 месец.
Но не е само секса, живеем като съквартиранти, дори си лягаме по-различно време и псотоянно се караме. Започвам да си отварям очите за много неща. Много е трудно, дори няма с кога да споделя, никой не ме разбира от приятелите ми, защото няма моя проблем.
Грешка ли беше този брак, като нито се разбираме, нито има секс, или е критичен период. Имам чувстовот, че ако не беше детето, да сме се разделили 1000 пъти. Много ми е тежко и трудно, незнам как да продължа, незнам как да се държа, какво да направя-отчайващо е! Сякаш дори и ужажение няма ве4е към личността на другия-само тежки думи си разменяме, тая много яд в мен, за неща, от който ме е изкарвал извън кожата.. Плаче ми се-в момента не се сещам за нищо хубаво в нашите отношения в близките месеци, толкова е жалко, като се обърна назад само кавги, няма нежност, няма ласки, няма я тази искра, няма нищо, сигурно любовта си отива... Мъчно ми е много... провалихме ли се в първия си брак? !

537.   Всяка връзка е индивидуална, както всеки човек и причините са субективни. Имах седем години връзка, редовен, ежедневен страхотен секс, но иначе диалога ни куцаше... след време се разделихме и разбрах, че е имал любовница последните две години. Което доказва, че не винаги липсата на секс говори за измяна, както и обратното.

538.   Добре дошла в клуба на "недо*баните".... Причините за липсата на желание са много, но са закономерен процес, който е правопропорционален на времето. Моделът семейство, отдавна издиша, и ако по времето на нашите родители и прародители е бил светиня(подържана от църквата и морала на тогавашното общество), сега си е чиста проба фасада, която не се вписва в настоящето и зад която се крият лъжи и измами... Много хора си мислят, че като се омъжат(оженят), са намерили точния човек и ще изживеят живота си с любов и разбирателство(заблуда). Всичко е довреме. Няма такова животно "единствен(а) и завинаги", няма нищо вечно. Много лесно може да се създаде семейство и деца, а най трудното е да се запази. Животът е сериал в който играеме себе си, но за да бъде интересен, трябва да се опитваме да влагаме, както нови идеи, така и нов сюжет... Сексуалното привличане е фактор номер едно в всяка връзка и след като изчезне, остава само инерцията от взаимно уважение, деца задължения и самосъжаление(връзката е изчерпана). Много хора не съзнават, че липсата на секс е края.... Въпрос на съвест, собствен морал и виждания е как да продължим нататък. Отглеждането на децата, създаването на собствен дом и обществено положение, са фактори, който трудно могат да се пренебрегнат. Изборът е труден и субективен. Животът е само един и всеки би искал да го изживее на макс, но как. Вариантите са 4-ри. (1)Да жертва себе си, в името на домът, семейството и децата. (2)Да намери допълнение, на това което му липсва навънка, като запази това което е градил с години с вид измама(изневяра). (3)Да зареже всичко и да почне отначало(цикълът на повторението е обречен). Да бъде себе си и да следва емоциите си и когато се изчерпят, да търси нови(само за хора, който са независими от обществото, нямат битови проблеми и могат да си позволят да избират как, с кой и докога да живеят заедно)... Иначе, липсата на сексуална култура са причина за бързото изгубване на сексуалното привличане. В начален стадий, всички се чукат, като зайци за световно и си мислят, че това ще бъде вечно(заблуда). Това е като да получаваш рибно меню, всеки ден и да очакваш, че някога, че няма да ти се повръща от него. Въздържането(но с мярка) е напрежение, което подържа желанието. И аз имам приятелка, и понеже я харесвам и искам да бъда дълго време с нея, не я чукам всеки ден а един път в седмицата(но качествено), и не че не мога(мога по три пъти на ден), а тове начин да запазя тръпката. Прекомерния секс, мисълта, че като имаме деца и семейство, можем да не се подържаме във привлекателен вид, липсата на лично пространство и чуството за собственост и вечност, са факторите, които рано или късно ни оставят по инерция с посока неизвестна...

539.   до 537... щом няма диалог логично да се стигне до раздяла, още повече при наличието на любовник или любовница! А що се отнася до 372... мисля, че не е далеч времето, когато ще и писне и ще го зареже, но може би не иска да направи това заради детето им...

540.   538-Пообъркан си май, а? Много написано-малко смисъл. Рано ти е още акъл да даваш. По-често чукай приятелката-ще си подредиш мислите...

541.   Здравейте с приятелката ми сме гаджета от 5 години от през цялото време живеем заедно.. първите 2-3 г. Нема такъв секс... тя е уникална на 30 г, аз съм на 25.. от 2 г. не иска да правим секс за 2 години да сме го правили 2 пъти.... :( не ми изневерява 100% проверено! Живеем само 2-мата имаме всичко.. не е проблема свързан с пари или от сорта.. прави ми френска често иначе и по време на френска аз я стимулирам много се възбужда вкарвам пръсти.. и до там отказва секс и в това състояние.. много я обичам и много съм свикнал с нея и като и кажа че не мога така ами добре остави ме или намери си друга не ми се прави секс нямам желание това е отговора и.. няма какво да пробвам с рози свещи джакузита подаръци всичко има...

542.   Хора, не си прецаквайте живота. В днешно време сексът е издигнат в култ и останалите прекрасни моменти от връзките мужду хората бледнееят. сексът е много важен, но не изчерпва всичко. Превърнали сме се в животни. Жалко. Явно Матрицата си казва думата. Обичайте се по всякакъв начин и.... тогава ще има секс. Не слагайте каруцата пред коня, че се опошли всичко.
Жалко.

543.   Колко много жени без секс.. колко много виновни мъже! Колко сълзи и заклинания. Жени, огледайте се. Полагате ли грижи за себе си? Под "грижи" не визирам едноминутно ресане с гребен сутрин! Погледнете се пред огледалото без дрехи - бихте ли правили секс с това което виждате?? Ако не харесвате отражението, защо по дяволите си мислите, че мъжът до вас ще го харесва? !? !? Мъжете ДЪРЖАТ на добре изглеждащите жени. Ако вие не правите никакви усилия по въпроса - сърдете се на себе си. Огледайте се по улиците - млади жени на по 25-30 изглеждат все едно са на 65. Преди да си обвинявате половинките, си дайте сметка, че подписа ви в/у брачното свидетелство не ви дава правото да стоите занемарени, отпуснати и вечно мрънкащи, което убива и най-силното либидо.

И един съвет: всеки човек има някакво особено влечение (фетиш). Поговорете с мъжа си. Разберете какъв е неговия. Постарайте се да му го давате. Ще се очудите от резулатата.

545.   и аз се вписвам в клуба на незадоволените моя хич даже не ме и поглежда ще умра вече психи4ески не съм вече добре ще ме побърка сигурно ми изневерява смятам да се изч... кам с някой и тва е то не се издържа вече
ж 27

546.   545 хайде тогава, ти не си доволна от мъжа си, аз от жена ми, давай да го направим, за да ни олекне този психо тормоз, а пък и физически да си направим удоволствие, съгласна?

547.   До 543 и 545
Струва ми се, че искаш да звучиш като мъж, ама май си жена. Но както и да е.
Та по въпроса за огледалото. И за 25-30 годишните жени, дето изглеждали на 65. Ами да ти кажа не си много прав/а. Истината можеше да е такава, ама преди 15-20 години, че и повече, когато съпругата се отъждествяваше с ролките, печката и пеньоара. Светът се промени, а и българската жена също. Козметичните салони, спа салоните и всякакви фитнеси, танцови групи и т. н. пращят по шевовете. Индустрията се развива с пълна пара. Жените днес в БГ изглеждат все по-добре и по добре. Не е това причината, приятелю(ко). Съвсем не е. И не е една, много са и са много различни. Говоря от личен опит, дето се казва от извора.
Само едно не разбирам и никога няма да приема нито едно оправдание за основателно. Тук все повече МЛАДИ дами се оплакват от липса на внимание, на секс, на ласки от страна на съпрузите си или на постоянните си патньори. Как е възможно на 27 години и вече да са изчерпани отношенията. Защото липсата на интимност е последната фаза, първо нещо друго се е поизпарило някъде. Пак от личен опит - когато аз бях на 27 сме били абсолютно ненаситни един към друг със съпруга ми. А това ни е била седмата година заедно, уж най-критичната.
И за да се оплача малко и аз (да не прозвуча като щастлива назидателка), да и при нас се появи проблем, преди няколко годинки, разбира се проблема се оказа друга жена. И ти да видиш изненада - вярно по -млада, но пък по физически данни доста по-зле изглеждаща от мен. Така че, ето ти отговор на въпроса за огледалото. Не физиката и външния вид са определящи. Минахме през голяма криза (няма да описвам, защото темата е друга), опитахме да си върнем доверието, мина цяла една година, в която правихме такъв секс, какъвто и в началото на връзката си не сме правили. И после се появи още една друга жена. Изненада, нали. Никаква! А като капак тази е 20 години по-млада. Изглежда сносно, не е първа красавица, но е чужда. И по-млада разбира се.
Аз не се оплаквам, просто споделям мисли.
И да, като се погледна в огледалото, бих правила секс с това, което виждам. Виждам една жена в най-прекрасната и зряла възраст, без грам мазнини и целулит, без нито една бръчка все още, с чиста и поддържана кожа и коса, нежна и любвеобилна. Но, виждам и една жена, към която бързам да се прибера всяка вечер, да я прегърна и да споделя надълго и широко всичките си добри и лоши моменти през деня, да я стисна силно в прегръдките си в уютната спалня и просто... да заспя сгушен в нея. Но, все по-малко виждам в нея обекта на сексуалните си желания, защото по дяволите сме заедно 23 години, а и вече съм опитал чуждо и по-младо. То не че е по-различно, ама има някаква страст там... дето и преди я имаше, ама нещо не е същото, пък и като има толкова навити млади "моми", що да не пробвам. Ама и той живота си минава, нямам време за губене.
Ей това виждам аз.
Другото, за огледалото не е важно, приятелю(ко).

Само че, това може да се случи, когато си прехвърлил, ама много отдавна 27. Иначе не го разбирам.
Е, това е от мен.
Ж43

548.   546, недей така... от вратата, за краката! Не знаеш как да си поискаш... Тя не е казала, че с теб смята да се изчука. Първо трябва да се влюби, пък после:ще видим, ако не я боли главата, ако си неин тип и т. н.

549.   до 547 - дай Боже всеки мъж да има жена като теб, и като казвам ЖЕНА, значи с големи букви, защото какво по-хубаво може да бъде в живота до един мъж да има една ЖЕНА, и както твоя съпруг ти изневерява с по-млади, бъди сигурна, че по-младите мъже биха те лапнали като бучка захар и биха те оставили да се разтопиш, а те да се наслаждават на твоята сладост.... , гаранция ти давам, а за да затвърдя, ще ти кажа, че с удоволствие бих ти се отдал, нали се сещаш- защото си ЖЕНА

550.   до 548 -
защо да не е от вратата за краката, какво лошо има, тогава от вратата за косата да е, или от вратата за гърдите. То секс се прави като се започне от някъде. Няма влюбвания, няма болки в главата и други преструвки, ще правим секс за кеф и удоволствие, не по задължение, все пак ще изневеряваме заради липса на внимание нали?

552.   до 549
Благодаря за прекрасните думи, но не прекалявай Шумахер.
Само едно се чудя - следиш темата поне от 3 години - какво правиш тук? Пишеш коментари, даваш съвети и комплименти. Но защо си тук, точно в този сайт, точно в този раздел? Как ти е живота? Та ти си млад мъж на има няма 34? Да не си модератор и да пишеш по задължение, за да върви алъш-вериша (разбирай темата) :)

554.   547... 547... (от 549) - такъв психологически профил ми направи, да не би ти да си новата героиня във филма "Профайлър" ;)... така е, следя темата, отговарям на някои писаници, но на въпроса защо съм тук трудно може да се отговори с няколко изречения, трябва първо да те запозная с нещата от моя живот, да разбереш що за човек съм и тогава сама да прецениш какво правя тук... а една от причините да следя нещата тук е, че искам да научавам какви проблеми имат другите, как реагират, как се чувстват ако ги разрешат, и то най-вече по въпрос по който за мен е абсолютно необяснимо как може да се получава така - НЕ ИСКА СЕКС... е това не мога си обясня, всмисъл си го обяснявам, но все пак ми остава в голяма част непонятно.... толкова много ли са хората, които след време се насищат на половинките си, не вярвам, все си мисля, че който прави семейство не го прави с мисълта един ден да го разбие....
Ами ти, римува се с 43, хубаво звучи, а и човек ако разполага с въображение, може и да те види, там в представите си. Жалко, че не можем да се свържем в такъв разговор между двама ни, много жалко, голямо затъмнение правят в сайта при такива опити :(

555.   Преди броени дни имах много приятно изживяване. Предполагам, че всяка жена би се почувствала приятно в такава ситуация. Излязохме на вечеря само двете с дъщеря ми. Тя е на 20 и е страхотен човек, много е красива (нищо че нашето си е най-хубаво), атрактивна, умна, интелигентна. Божеееееееее, наистина потвърдих тезата за "наш'то гардже". :) Вечеряхме в суши бара на Хепи. После отидохме в моето любимо заведение на Шишман, срещу руската гимназия. Прекарахме страхотно. Пихме мартини и си споделяхме нещата от живота. Забравих да ви кажа, че тя ми е най-добрата приятелка - сигурно имам вина затова, но аз си я създадох да е такава. Самото признание, че тя ми сподели, че и аз съм и ДОБРА приятелка (естествено не най-добрата, но и това е страшно много) ме накара да се чувствам безкрайно щастлива.
защо в тази тема - защото на другия ден разбрах от нея, че докато съм пушила навън момчетата от сушито, тези на бара, които приготвят храната, са коментирали дали сме сестри или - ха представете си - двойка. Може и да ме лъже, за да ми вдигне самочувствието, ама по-скоро не, не е такъв човек.
Та по темата - един приятел тук се чуди - как така след известно време двойките, или поне един от тях се отчуждава и НЕ ИСКА СЕКС. Ами иска, ама с някой друг, когото е забелязал, видял, маркирал, белязал - тъпотия - някъде, в някой бар, в новата работа, в случайна бизнес среща... това е.
А заведението на Шишман си е супер готино и май ще го посетим пак, може и в понеделник, че е по-спокойно и се пуши. кеф

556.   Да ви кажа честно, имате голям проблем. Аз с моята половинка не падам под 50 пъти на месец. Незнам дали е нормално, но се чувствам доста добре. Ако мъжете ви работят прекалено много и са изморени е нормално да не им се иска, но какво правите вие в случея.... разбира се, че трябва да ги настроите добре за любовната игра, иначе няма да проявят интерес след дълъг работен ден и адска умора!

557.   а дами това е много малко секс аз съм на 43 жена ми на 40 трябва да ви кажа че се чукаме всяка вечер или най много през вечер и то страхотно

558.   557 - завиждам ти :)
продължавайте все така, че дори и още повече ;)
поздрави

559.   165 Задръж малко. Първо това че правите" минимум " един път на ден секс не значи че тези които правят по-рядко по малко се обичат или по -малко им е хубаво. И второ кога намираш време между домакинстването работното място децата и т. н. Всеки има различен ритъм на живот бих казала и качеството на секса и любовта не се измерват в "пъти ". Които е обичал люби които не е бързо губи интерес и никакви трикове и хватки не могат да разпалят пепелта. Аз обаче се чудя на жените които при недостиг на секс се питат дали решението на проблема им не е тъпкач. Тои е решение за междукрачието а сърцата си с какво лекувате.

560.   При нас е същото. Имаме връзка от 3г. и половина. Първата година живеехме в различни градове и се виждахме само в почивните дни. Той пътуваше. Нещата вървяха чудесно. Хормони ли, какво ли - сексът беше ок!
Когато се събрахме да живеем заедно постепенно проблемът се задълбочи. Отдадох го на стресът, на напрежението в работата и т. н. Но в следващите месеци липсата на желание от негова страна взе да ми се отразява много зле. Така вече 2 години периодично почти всеки месец аз изпадам в тежки депресивни състояния. Уж говорим, разнищваме проблемите, но нещата се влошават. Да кажа само, че има периоди, в които го правим и по 6-8 пъти в месеца, но има месеци по 1-2 пъти. Той е над 45, аз съм под 40г. Не искам съвети. Просто споделям, защото няма пред кого друг. Много ми е мъчно.

561.   до 560... мъчно ти е защото очакванията ти са останали неоправдани... явно е в него проблема, определено жена около 35-40 би събудила и знае по какъв начин желанието на един мъж да я пожелае, така да я пожелае, че да дава мило и драго, за да е тя до него.... за това недей да таиш мъка, не си ти виновна!

562.   Като гледам това е често срещан проблем. А аз се мислех за "бяла врана". :)
Седем годишна връзка. През последните две години сме правили секс ОБЩО 10 пъти. Потресаващо! Аз съм на 27 а той на 34. Да не сме на по 100 - имам си нужди (предполагам и той). Искала съм си, съблазнявала съм, питала съм защо, молила съм, купувала съм бельо, питала съм милион пъти дали има друга, казвала съм, че съм убедена, че има друга. Никакъв ефект. Накрая ми писна да ми обръща гръб в спалнята. Тръгнах си... Сега се оказва, че той бил много натоварен, стресиран... И нямал желание. А после имал желание, ама аз не съм била въодушевена (нямаше как да съм след толкова отхвърляния). И що не каза по-рано? ! Що не ме награби да ми покажеш, че ти се прави секс? ! Е, имахме си и други разногласия, за да се стигне до края, но... Сега ми се моли да се върна, защото не можел да живее без мен, ама като не ме поглеждаше две години нямаше проблеми. Както и да е...
Без значение какво казват някой хора, проблемите в една връзка се решават в спалнята и СЕКСЪТ Е МНОГО ВАЖЕН, за да има пълноценни отношения между двама души. Това е върховно интимно изживяване, което сближава, както нищо друго. И когато го няма нещата се скапват бавно и сигурно.
Намери начин да разбереш какъв е проблема на мъжът ти. Мъжете не обичат да говорят за проблемите си, но се опитай да стигнеш до него. Ако няма друга ще ти каже какво го тормози и ще намерите начин да оправите нещата. Ако не ги оправите просто няма да го бъде. Ще си намериш някой, който да запълва дупките и рано или късно с мъжът ти ще се разделите.

563.   До 372 (ако не се лъжа, това е момичето, което е забременяло на 18, а мъжът й не само се държи като темерут, ами и бие детето им) : Мила, това не е човек за семейство! Изглежда не те обича особено и не те цени достатъчно, нито усилията, които полагаш във връзката. Дано не ти звуча прекалено рязко - опитвам се да дам съвет, основан на житейски опит. НАй-ЛОшOТО е, че мъжът ти е агресивен и бие детето! НИКОГА не бих останала с мъж, който ми тормози детето! НИКОГА!! Това не е критика към теб, а към мъжа до теб. Майка ми все си седеше дълги години с баща ми, който мe тормозеше психически, заплашваше ме с бой и ми скапа самочувствието. Това ли искаш за себе си, за детето си? Според мен подготвяй се малко по малко да се махаш - завъpши си образованието, подготви се финансово, прецени планове да живееш отделно от негo! Дори и да не се разделите скоро, поне да ти е спокойно, че си имаш опции. Само гледай той да не разбере, докато се подготвяш! Защото, Бога ми, ми звучи като агресивен (опасен) тип!

Той май не е много способен да обича, да те цени. Ти домакинстваш, заставаш на челна стойка едва ли не, той пак недоволен! Той така и след 100 години няма да е доволен, каквото и да правиш за него. Не се знае даже дали изобщо е способен да обича някой, освен себе си.

-----

До всички, дето съветват жените да заставаме на челна стойка за някакви МУХЛьОВЦИ, които не ценят жената: в една връзка трябва да сме преди всичко СЕБЕ СИ, а не да се правим на маймуни да угодим на някой, дето му дреме на к*ра за нас! Жени - като не ви ценят каквито сте, намерете човек, който да ви цени! Ако е нормален мъж и ви обича, ще забележи и той, че го обичате - ще го усети в дребните ви жестове и целувки, без да се правите денонощно на маймуни и да му се молите за някакви трохички внимание!

Умерени компромиси за мъжа - да, поддържане на приятен външен вид - да (приятен, а не 100% ПЕРФЕКТЕН - защото перфектни хора НяМА! ). Разбирателство и умерено угаждане - ДА. НО - само когато има нещо насреща! Не може ти да му чистиш като слугиня, готвиш, угаджаш, козируваш и пазиш диети, а той едно мерси да не каже и да не ти дава любов и внимание! Нека всичко е равнопоставено в една връзка като труд, компромиси, любов и грижи. НЕ ТРЯБВА една жена да става подлога на мъжа си (нито обратното! ). Компромисите, грижите за другия са поравно! Ако единият от двамата не желае никога да прави жестове и компромиси - ако все нещо му пречи и го дразни - айде ПЪТЯ! За какво ви е такъв? Или ще си цени жената, или да си търси друга наивница! Ааа-ма-ха!

Жени, имайте себеуважение! Секси бельo си купувате, готвите, слугувате - той насреща пак сумти и мърмори! И ви обръща гръб в леглото! Ми айде шута в г*за и да го няма. По-добре и децата ви да не растат с такъв ужасен пример на семейни отношения! Ще провалите и техния живот, и вашия!

564.   Определено човек трудно си променя навиците. Когато някой е небрежен в отношенията си с любимите хора, то нищо добро не се случва. Сигурно мъжете искат ПОВЕЧЕ ВНИМАНИЕ, ПОВЕЧЕ ДА ИМ СЕ УГАЖДА... и още уважение и все нещо не им стига... Защо ли да се заблуждаваме. Когато няма любов в сърцето, ще си измисля хиляди оправдания. Колкото и висок да му е статута в обществото и без значение колко е натоварен или не в работата... Факт!

565.   "жените да заставаме на челна стойка за някакви МУХЛьОВЦИ"
"някой, дето му дреме на к*ра"
"Ми айде шута в г*за"
Бравос на тази нежна, лирична душа, копнееща за любов и целувки и жестове и какво ли не още!
Браво и на модератора:
2. Хейтъри не се толерират!

/Модератор7 - Дори и да не ни харесват много, това е гледната точка на една жена и е полезна за някой. Обидата не е насочена конкретно към някой. Например може да е полезен коментара за друга жена споделяща този начин на мислене. А може и да е полезен на някой млад мъж, който не познава добре другия пол и така да се научи и какви различни жени има с различно мислене. Не може само приятните коментари да се публикуват.

568.   Мили дами, ако мъжът до вас спре да иска да правите секс, правете с такъв, който иска. Или просто се приведете в приличен вид (ако случайно сте се оставили на втория закон на термодинамиката :)). Ентропията трябва да се бори с всичка сила.
_Az_

569.   Ох аз се чудя коя да ебна, всички жени се правят на недостъпни, а сега пък се оказва че всички жени не могат да изтраят и ден дори без секс... Дали аз все попадам на такива които не искат или...
М 25.

570.   568-Как да правят секс с такъв който иска, след като те самите не искат/в най-добрия случай не знаят какво искат/. Нормалният човек като иска нещо, намира начин да го направи, не хуква по форумите да се оплаква. Рядко ще се намери мъж, който да откаже, но... То не са главоболия, изисквания към очи, ръст, професия, обстановка, за пари да не говорим-като че ли с портфейла му ще се чука. Не може да се тъкмиш като за изложба за да се предложиш, и като стане връзката да търсиш причини да отказваш! Няма как да стане! Затова:сама в къщи и на клавиатурата!!!

571.   570, по принцип само за секс е предостатъчно да има известно физическо привличане, нищо друго, не знам какви са тези, които са ти предявявали претенции за "професия, обстановка.. " :) Те явно някакви сексуални фантазии са искали да задоволяват, а не просто да се начешат. :)
_Az_

573.   Не знаех, че отборът на момичетата "въздържателки" е толкова голям! Чета и не вярвам! Аз съм на 32 и живея в чужбина, и още не е минала и една година откакто склиючихме брак, а съпругът ми (който е чужденец и е прекрасен и любящ) от няколко месеца все по-рядко и по-рядко получава вдъхновение за секс. Ужасно съм депресирана, защото го чувствам много дистанциран в последно време. Той е на 28 и в началото преди да се оженим, правихме секс абсолютно всеки ден по няколко пъти. Връзката ни имаше невероятна страст и магия. Той е единствения мъж, който не пожела да ме променя (много Ганьовци срещнах в БГ, които все искаха да ме скалъпят по техния вкус) и ме приема такава каквато съм- с всичките ми странности и уникалност. За първи път, след многото приживени разочарования, срещнах истинската любов на живота си. Бяхме влюбени до полуда един в друг, а от няколко месеца нещата драстично се влошават с всеки изминал ден. Секси бельо, жартиери, свещи.... Толкова е унизително да се правиш на нещо, което не си само, за да си изпросиш няколко минути близост и интимност. Имам самочувствие, че съм красива привликателна жена и си мисля, че за всеки мъж визията е от голяма значение, но вече съм напълно убедена от това, което споделяте, че т. н ни МЪЖЕ имат ОГРОМЕН проблем. Опитах се да говоря с него много пъти, но нещата се влошават сякаш от тези мои разговори, Той ми обясни, че " просто нямам желание за секс". Каза ми, че винаги така се получавало и с предните му връзки- в началото диво правене на любов, а после само от време на време. Алоо, аз да не съм една от гаджетата му, та аз съм СЪПРУГАТА МУ! Казах му, че искам всичко да е различно от предните му връзки, но той сякаш не ме разбира. Редките щастливи пъти когато го правим, той дори не се сеща, че има нещо, което се нарича любовна игра ( в началото не пропускаше да ме обсипе с целувки), а сега направо в целта, няколко минутки и that`t it!!! А аз го обичам безумно- все го целувам докато той играе на видео игрите си... А! Да! Откакто си купи нов компютър играе непрекъснато! Имам чувството, че това е любовницата му. Извоювах 3 дни през седмицата, в които да сме 100% заедно и той да не играе на видео игри. И засега се получава добре, но няма секс... От 2 седмици се появи някакъв негов приятел от детските години, с който почна да се вижда често и вчера ме срази, като ми каза, че му липсва стария живот и иска пак да ходи по барове по цяла нощ, както преди да се напива с приятелите си и разни такива неща, за които ми беше каза в началото на връзката, че е приключил. Тук където живея цигари, алкохол и марихуана вървят заедно и със секс за една вечер. Но той ми се заклева, че никога не би ми изневерил и че никога не е изневерявал на предните си приятелки.
Моля ви, се посъветвайте ме с нещо, само да не го напускам или да си търся любовник. Това е против принципите ми!
Дали е възможно, това, че той е бил с МНОООГО жени преди мен, да му пречи в сексуалния живот сега в брака?
Ще се радвам на всеки отговор!

574.   Хора, които постоянно си сменят партньорите, имат сериозни проблеми със създаването на истинска близост (нонстоп секс преди брака ви не е признак за близост, ама жените често го бъркат това), по-странното е, че изобщо се е оженил за теб, странно какво го е мотивирало, сигурно го е направил просто за идеята "да види какво е". Е, видял е...
_Az_

575.   574. Благодаря ти! Работим върху близостта и това, да създадем повече физически контакт помежду си- допир, целувка, прегръдка, да вървим хванати за ръка.... Малко е странно, че всичко това си беше естествено в началото, а сега сякаш става дума за някакви старчоци, които са забравили тези неща...

576.   Мъжът ти е мързеливец.
Обикновено така се получава - обръщаш внимание на жената докато я вкараш в клопката.
После за какво да се пъне, вече си му сигурна.

577.   573, поредната принцеса с непремерено самочувствие, която не иска да прави салата на Ганьовците и отишла в Клондайк. Е, честито-там пък са такива!

578.   До 576-Та... коя е клопката... и кой кого вкарва в нея...

579.   577. Таза "мъжка болест" е повсемирен проблем, и си е така- жените сме принцеси, но за съжаление не сме оценени напълно от егоистичните ни мъже (има и много изключения, разбира се), но то и малко усилие е необходимо, не само от наша страна. Ганьовец и чужденец- мъжът си е Мъж! ;-)

580.   573, еми всяка година си хващай по един такъв и вечно ще си на черешата! Нали знаеш - любовта е една, само мъжете се сменят :)
577 - страхотен коментар!

581.   Здравейте, и аз да се включа по темата, и аз съм жена, омъжена от 18г. с две деца, и аз имам същия проблем. Още след раждане то на второто ни дете, сексът между мен и мъжът ми взе много да намалява, докато не стигна до 1 път на 2-3 месеца. А аз исках, а той все уморен, като мъжете на другите мили дами тук. Докато един ден не разбрах, че мастурбира в порносайтовете. И така продължи няколко години. накрая ми изневери. Просто в един момент на мъжете им омръзва да са с нас, вече не сме им така интересни. Тогава още не изневеряват, но в един момент неизбежно се стига и до това. И аз вече се замислям за любовник.

501-550 от 664