Не иска секс с мен :(
От 4 години живеем заедно. Има ме си детенце и всичко вървеше добре. Преди около година половина секса много се разреди по неизвестни за мен причини. Уж всичко беше наред и се обичах ме, а секса липсваше в живота ни. Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. Здрав мъж е на 30 години, сигурна съм, че не ми изневерява, щях да го усетя.

Много странна ситуация. Говорили сме много пъти какво се промени, защо. Може би всички двойки минават през такава фаза. Нормално ли е в месеца да сме заедно 4-5 пъти. Май ще си търся любовник. Не издържам повече така.

Коментари

651-664 от 664

714.   Здравейте имам същия проблем само че с по унизителни постъпки. Заедно сме 25г. аз съм на 38г. а той е на45г. Цял живот унижения на поразия. Наложеше се да влезна в болница неочаквано се прибирах винаги намирах по чершафите или по слиповете му засъхнала сперма от мастурбиране то му. Вечер заспивахме и се събудих защото го осветех че той е буден и какво да видя човека гледа мастурбиращи жени и той премиера от кеф излезе до банята избие си чинията и си легне. Това продължава вече 25г да имаме 3 дечица двама му но тоя цял живот масторбира на, 2мес. 1 правим секс заклевам се и то с и клапан. Само за едно съжалявам че ми отлита младостта с такъв.
А доста си ме бива той го знае това не че се хваля ама с, 3 ма мога перфектно да се справя на един път но не сам такъв човек такава ми е съдбата да имам изклапан съпруг
Кажете ми такъв мъж какво заслужава
""l

715.   Здравейте имам същия проблем само че с по унизителни постъпки. Заедно сме 25г. аз съм на 38г. а той е на45г. Цял живот унижения на поразия. Наложеше се да влезна в болница неочаквано се прибирах винаги намирах по чершафите или по слиповете му засъхнала сперма от мастурбиране то му. Вечер заспивахме и се събудих защото го осветех че той е буден и какво да видя човека гледа мастурбиращи жени и той премиера от кеф излезе до банята избие си чинията и си легне. Това продължава вече 25г да имаме 3 дечица двама му но тоя цял живот масторбира на, 2мес. 1 правим секс заклевам се и то с и клапан. Само за едно съжалявам че ми отлита младостта с такъв.
А доста си ме бива той го знае това не че се хваля ама с, 3 ма мога перфектно да се справя на един път но не сам такъв човек такава ми е съдбата да имам изклапан съпруг
Кажете ми такъв мъж какво заслужава
""l

716.   Здравейте, аз съм 319, 4 години по-късно се сетих пак за темата:) беше ми интересно да прочета какво съм писала. Разделих се преди половин година с въпросния пич. Какво да ви кажа най-хубавите си години изкарах с човек на който не му пукаше как се чувствам... Това е!! Срещнах друг човек, уж страхотен, правехме секс по 3-4 пъти на ден, но уви сега подходяща тема за мен е:Бившата му ни раздели:)) ирония!!! Извод -любовта и уважението са затрити в 21 век:) успех ви желая, много късмет е нужен

717.   ееееx, 319 , нищо не е затрито в 21 век, ако беше решила да си побъбриш с мен - 320... може би нещата щяха да са по-различни... жалко, че си била разочарована цели два пъти, а 319 и 320 са си много близки... числа :))))

719.   Здравейте и от мен 372 :)
Почти 4 години след първия ми пост, нещата са все същите... 7 години брак=7 години без секс.
Вече поне си имам кариера и то успешна, не съм като преди финансово зависима.
Преди една година и половина се влюбих лудо на един тиймбилдинг, имах връзка с уникален мъж, изживяхме незабравими мигове, макар да живеем на 600 км един от друг, всичко беше невероятно, бях готова да зарежа всичко тук, да си взема детето и да ида при него. Сега сме разделени, той ми е сърдит заради ревност от негова страна... Сигурно ще ме линчувате, но през този период аз се преродих, разбрах какво е да си желана жена, да те уважават.
Та така, явно както е тръгнало, така ще си иде...

720.   Здравейте! От известно време чета вашите коментари от годините назад и сега реших и аз да пиша... На 21 съм все още млада и уж секса трябва да бъде всеки ден.. имам приятел от 2 години официално, а преди това 1 година така да се каже се "занимавахме". Той е на 23г., напълня преди известно време малко и не знам точно какъв е проблема за 6 месеца само 1 път да сме правили секс... Вярвам му, но се плаша, че преди известно време открих голи снимки негови и на други жени на лаптопа му- имах обяснение, дадено от него очевидно тези жени били чужденки и това били стари неща нямало повод за притеснение... Много съм объркана живея с него възбужда ме само като го гледам въпреки това че е качил около 6 килограма... Обичам го, но той ме отблъсква като поискам секс... И въпроса ми е: какво трябва да правя, не искам да го напускам... Той е всичко за мен! Споделете ми това, което мислите наистина... Благодарности!

721.   До 720 :

Сама посочваш отговорите, на въпросителните, които задаваш!
Да те питам, кой нормален уважаващ половинката си човек, ще продължава да държи стари снимки, на които е гол с някакви си жени или мъже, без значение... нормалните хора обикновено изхвърлят в коша такива неща и се отдават на човека, който е до тях!
Според мен, господинчото ти изневерява, явно е прекалено гузен, за да ти се отдаде в секса, при положение, че е бил с друга или други, по време на вашата връзка!
Яд ме е, че си прекалено млада и за разлика от него си искрена и весотдайна в любовта, а такива разочарования насаждат ненавист към мъжете и така се наслагват клишета и убеждения, че мъжете изневеряват и няма свестни, и че и жените изневерявт и няма свестни!!!!
ИМА СВЕСТНИ, ПОВЯРВАЙ МИ, но с извинение, според мен, твоят приятел не е от свестните....
Направи си равносметка за всички моменти с него и ще намериш разковничето къде е!
Поздрави :*

722.   Здравейте! Радвам се че има и други като мен. Аз съм същия проблем и ми е много тежко.

723.   Здравейте, една мисъл която до скоро не знаех, че може да ми "роди" главата, сега не ме оставя да заспя! ИИИ така приятелят ми не ме желае! Заедно сме от скоро ( два месеца) но той нито веднъж не ме е докосвал, спали сме в едно легло, и какво ли още не, часове наред сме били само двамата, и нищо! Незнам какво да правя, знам че няма друга и остава варианта, в мен да е проблема, може би аз не го привличам!?

724.   Мен също не ме желае, аз вече също. имаме 1 дете, намерих си любовник, той не може да има деца, но аз съм бременна в момента от мъжа си, рядко го правим, но ето, че забременях. Разделих се с любовника си, заради бременността, но ми е кофти, защото не обичам мъжа си, но от друга страна мисля за детето си, хубаво ще е да не е само и да си има брат или сестра. Потърпевшата съм аз, но все един трябва да има
Чувството е ужасно и ви съчувствам. Този който не го е преживял, той не знае

725.   до 742... МИЛА, как така се забременява от човек, когото не обичаш и не понасяш? Мисля ИЗНАСИЛВАНЕ се нарича, изнасилване в което ти самата си съучастник! За това недей се тюхка и вайка, станалото станало, мисли как да действаш, за да бъде в бъдеще по-добре за всички ви! Жалко, че не ме хвана мен за любовник, можеше да бъде от мен детето... ЧЕРЕН ХУМОР защото си съучастник в изнасилването довело до бремеността :)!

727.   Здравейте, нека и аз споделя една мъжка гледна точка в гази макар и доста стара тема.
Та и ние както всички вас, в началото секс по няколко пъти на ден, после по няколко пъти на седмица, месец и... на половин година, ако много много настоява или буквално не ме изнасили.
Не й изневерявам, никога не съм го правил. Проблемите са в постоянните скандали и разлики във вижданията по много въпроси. Като цяло, трудно комуникираме нормално повече от 5 минути. Много пъти й поставям конкретни проблеми, но тя просто не желае да се предприемат каквито и да било действия.
Не се изкарвам перфектен, нищо такова. Сигурен съм, че и аз допускам много грешки. Но нейното поведение убива всякакво желание в мен, просто не мога да я погледна като жена.

728.   Имам проблем, с моя приятел сме заедно 5 години, вече почти 2 месеца му се моля и вече се чувствам отвратително... попитах го защо не иска, каза ми че съм била много нервна и човек не може да има желание.... а иначе свирки не отказва.... чувствам се вече неудобно

729.   До номер 727, ако чети вси още.
Моят приятел ми заяви, че "и без това съм изнервен от работата, ако продължаваш да ме нервираш и ти, нещата няма да се получат".
Каза, че го отблъсквам с поведението си.
А той не знае, че съм нервна именно заради липсата на ласки... не си дава сметка, че се чувствам отвратително, защото уж имам приятел, а все едно нямам.
Кажете ми какво трябва да сторя.

651-664 от 664