Не иска секс с мен :(
От 4 години живеем заедно. Има ме си детенце и всичко вървеше добре. Преди около година половина секса много се разреди по неизвестни за мен причини. Уж всичко беше наред и се обичах ме, а секса липсваше в живота ни. Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. Здрав мъж е на 30 години, сигурна съм, че не ми изневерява, щях да го усетя.

Много странна ситуация. Говорили сме много пъти какво се промени, защо. Може би всички двойки минават през такава фаза. Нормално ли е в месеца да сме заедно 4-5 пъти. Май ще си търся любовник. Не издържам повече така.

Коментари

601-650 от 664

643.   До 641, много си наясно с нещата, вариантите, които си дала са такива, истина е, но все пак да не слагаме всички мъже под общ знаменател.... истинския мъж обича жена си, и въобще не се стига до намесването на сайт с тема за обсъждане НЕ ИСКА СЕКС С МЕН
Аз като мъж мога да ти кажа, че повечето жени не струват, само и единствено заради материалната страна на въпроса.
Но поради днешните времена, мисля няма да е чак толкова гузна съвестта на 640 ако си намери симпатийте с някой мъж и освен приятелство си правят и секс, изневяра звучи много грозно, за това го пречупвам през призмата на приятелството...

644.   Късно се включвам, не искам да ви плаша или да слагам всички мъже под един знаменател, но съм била дълго любовница на женен мъж и той лично ми е споделял, че не е могъл да се прежали да спи с жена си, след като се влюбил в мен. Правете си сметката. Имали са секс някакъв, но май 2-3 пъти в годината и то ужасяваш според него, а с мен имаше секс практически ежедневно и, ако е нямал как да ме вижда 2-3 дни после като изгладнял вълк е бил. Става дума за мъж на възраст и си правете сметката дали мъжете ви стоят без секс. Колкото и да сте чисто теоретично грозни и запуснати, докато вагината ви става за секс, никой здрав мъж няма да откаже най-малкото 1 път седмично за спорта. Държа да кажа, че съпругата на въпросния господин беше по-поддържана от мен /фитнеси, козметици, операции, пълна програма!/, не работеше и е нямала стресове и тем подобни, но по негови разкази знам, че не се чувствал обичан, уважаван от нея и го е отблъснала била с много мрънканици, номера, претенции у дома и тем подобни. Споделял ми е също, че проблемите им започнали след първото дете и бракът им се съсипал с второто, което направили, за да си били спасили брака. Не му бях първата любовница, между другото, а беше имал паралелни връзки по време на 12-13 г. от 15-годишния си брак. Правете си сметката.

645.   България братче страната на абсурдите и болестното затъпяване на българския народ и кой е виновен че народа изперква и става все по зле не ще се върна по назад жените се обичате се секса ви е зле ще си хващате любовници и тва е великото българско семейство всяко 2ра с любовник пълен цирк и потрес аз също съм жена имам брак от 4 години не мога да кажа че правим редовно секс но в крайна сметка сме се събрали за да сме заедно не само за да правим секс а да сме рамо до рамо не мисля да си хващам любовник по простата причина че ако 90% от вас са деградирали аз не съм и моя съвет е ако обичаш човека до себе си по добре не си хващай никой а си купи вибратор и изчакай може нещата да се променят много скоро може да се разделите и заради какво заради един секс всеки си преценява де "великите нужди"

646.   Прочетох голяма част от коментарите и направо се смаях. Поне вече знам, че не само аз съм в такава ситуация. Само където от дългото чакане когато накрая моя любим се сети за мен аз така се стягам, че правя само бегло подобие на секс. После отново следва няколкомесечно чакане на събитието и така... А още съм с него, защото го обичам и някак не мога да се дам друг да ме докосва и люби. Искам си него...

647.   646 - и когато това докосване и любене става след незнайно колко време на чакане.... тогава дали случайно не ти се появява в главата мисъта, че все пак нещо има, което не е както трябва и нещата не вървят добре?

648.   645, ако беше сложил поне една точка или запетая тук-там, щеше да си много по-убедителен! :о)

651.   Едни и същи теми периодично има в сайта, които са разновидност на тази. Истината е една и тук се писа вече. Мъжете след време губят сексуален интерес към една и съща жена. Причините няма да ги обсъждам, защото варират и могат да са комплексни. Изключения има разбира се, но те са малко. Аз имам приятели, познати, някои от които са семейни от дълги години, други от скоро, а трети нямат брак. Трябва да кажа, че всички мъже, които познавам и съм говорил с тях правят секс и с други жени.
Говорил съм с всякакви мъже. От лекар, полицай, шофьор, зъболекар, преподавател, музикант и др. дори и с психиатър, който ми каза, че му се случва да прави секс с пациентки. Истината е, че от всички мъже, които познавам, всеки има или е имал странична връзка. Но да бъда напълно честен ще кажа, че за един не съм сигурен, защото когато го попитах не ми отговори, а избегна въпроса. От тук мога да кажа, че всички мъже без може би един.

Повечето от тези мъже са ми казвали, че имат ужасен сексуален живот със законните си половинки, защото са загубили интерес към тях. Някои от тях са ми казвали, че жените им ги мислят за импотентни и затова не подозират, че са способни за изневяра. Всъщност те са много потентни, но с друга жена. Много жени допускат една и съща грешка. Предполагат, че щом мъжа трудно получава ерекция и почти не се сеща за секс с тях, то значи е станал импотентен или е остарял. Истината е, че всеки физически здрав мъж има нужда и желае страстен секс толкова често, колкото може да прави.
Причините поради които един мъж сексуално губи интерес са друга голяма тема и могат да варират.
Трябва основна промяна и в двамата, трябва да работят упорито за спасяването на отношенията, което почти не се случва. Иначе следва още разреждане на сексуалните контакти. Един път в месеца, после един път на 3, на 6 и така добре дошли в квартирата на съквартирантите, които си играят на мъж и жена за пред хората или в името на детето. И така всеки стои в удобната сфера, в която е свикнал, там има относителна сигурност и така живота си минава. Повечето хора се страхуват да предприемат промяна. Страх от самота, страх от материални проблеми, страх от емоционална болка, страх от промяната, от новите предизвикателства. А как е правилно да се постъпи е вече съвсем друга тема, но няма един верен отговор, той може да бъде различен според случая.

K-Man

652.   Подкрепям K-Man, говорейки от собствен опит.
Като студентка работих много, за да се издържам и нямах много време за социален живот - без да преувеличавам не излизах никъде, един път бях на дискотека по време на следването си, затова като се запознах с женен мъж на работата си, ми се видя добро решение, а и познавах жена му и знаех, че бракът му не върви. Бях му любовница 5-6 години и никой не разбра за връзката ни, а после казахме на всички, че сме тръгнали заедно след развода му. В това време той изгледа малките си деца, а аз си завърших образованието и развих кариерата си без да сме се карали и да съм го тормозила, той избра да се разведе, след като поотгледа децата си и реши някои материални проблеми.
Интересното е обаче, че той ми е споделял същото, за което пише К-Man. Повечето му приятели също имаха афери най-малкото, а доста и паралелни връзки. Самият той е имал по време на почти целия си брак паралелни връзки за по няколко месеца, а след като е започнала нашата връзка не е изпитвал интерес вече да търси случайни афери. Интересно е също, че със съпригата си не спеше, макар че беше атрактивна и поддържана жена. Според него просто тя не го желаела, не го ценила като личност и мъж и сексът с нея бил толкова ужасен, че просто не можел да се прежали, а когато е правил грешката да ? се моли за секс или да я ухажва, се е чувствал използван и употребен след това. Двамата имаха и отделни стаи, но жена му изобщо не го е подозирала в изневяра, защото е вярвала, че е импотентен или нещо такова.
Може би заради първите години на връзката ни, ние сме напълно откровенни на такива теми и до днес, а вече сме женени от неприлично много години, поостаряхме :) дори, имаме свои деца и не би следвало сексът да ни е важна тема - да, ама не! Правим буквално всеки ден секс, а ако сме били разделени заради работа и ингажименти, после сме като хванати от гората. Дори децата му от първи брак, които ни гостуват често, а инашите собствени не могат да ни попречат, макар че малко игра на криеница се получава, а и прилагаме разни трикове, за да се осамотим. Неприлично дълго сме заедно, ако вземем да броим и първите години, в които сме се крили, но имаме много добър секс и съм сигурна, че не ми изневерява, защото щеше да ми каже - това ни е уговорката на нас, а и съм достатачно интелигентна да разбера, че не можеш да следиш партньора си нон стоп, а и да му определяш живота. Аз съм моногамна и не съм била с друг мъж от 18-годишна, но нито имам желанието, нито имам интереса да следя мъжа си и все пак, откакто е с мен, той твърди, че също е моногамен, защото не му се правило секс с други жени. Не знам дали е вярно това, но не ме е интересува, докато съм задоволена сексуално, той си гледа семейството и всяка сутрин се събужда до мен. Ако обаче спре да иска да прави секс с мен без здравословна причина, ще си поговорим и може би ще се разделим, ако се е влюбил в друга жена. Цял живот съм буквално с него, но никога не бих искала да имаме брак, подобен на неговия първи брак, защото един живот човек живее и просто е чиста загуба на време и енергия да живееш по такъв начин.

К-Man e прав и в последния абзац от написаното от него и понеже вече имаме опит в тази насока и не искам да бъда задължение на някого още в самото начало сме се разбрали с брачен договор, аз имам добра професия и доход и не съм зависима от него материално както и той от мен, разбрали сме се и за гледането на децата и изобщо - гледам да не го правя зависим от мен, за да е свободен и поне да знам, че е с мен заради мен самата, заради нашата любов, не заради дълг, „какво ще кажат хората“, страх да не загуби децата си и тем подобни. Не искам да си губя просто времето с такъв брак и по-добре да ме зареже навреме, за да си търся късмета сама или с друг мъж, но не да живеем в лъжа и за пред хората.

Затова, мили дами, прочетете какво ви е писал K-Man и решете какъв брак и семейство искате да имате. Аз съм била и от двете страни и съм направила моя избор, поставила съм ясни граници и принципи в отношенията си с любимия човек и нещата поне за сега са чудесни, докато браковете на близките и приятелите ни се разпадат с такава скорост, че вече се чудим да не обидим някого, ако го поканим семейно на рожден ден да кажем, а той взел и се развел. 2/3 от приятелите ни се разведоха, откакто ние сме женени и сме заедно официално и много голяма част от причините К-Man ги е споделил, а аз потвърждавам от собствен опит, че е прав. Вие сами си правете изводи за живота и браковете си и дали мъжете ви не правят секс или просто не искат истински да бъдат с вас, а просто искат да си отгледат децата или ги е страх от промяна и материални проблеми.

654.   Здравей народе, аз съм тази, която обясняваше, че на мъжете им омръзва една и съща жена. По нагоре съм направила още един коментар, в който съм изяснила, че и на жените им омръзва да ги клатят в една и съща поза отегчено всеки път и че на нас също ни липса тръпката, но това не ни пречи да обичаме човека до себе си и да не го нараняваме. Виж, това последното вие мъжете не го разбирате. Ако ще се изневерява - добре, но дайте и на половинката си същото право. Но обикновено мъжете са егоисти - моето си е мое, чуждото е общо...
Или поне обяснете на жена си проблема, а не я оставяйте да се лута и да се чуди какво не й е в ред, да се терзае и да си губи съня в опити да ви угоди. Няма нищо по-лошо за една жена от това да се чувства нежелана - това я смачква във всяко едно отношение.

658.   Здравейте мили жени. Живея 11 с мъж без брак. Отначало имаше постоянно секс и всичко вървеше добре. Може би от година и половина нещата станаха трагични на мен ми се иска а той дори не си лягаш е до мен. Вечер заспивам с плач. Е разбрах че си пише смси с една жена която е грозна и дебела. Разбра че съм го разкрила, каза ми че били само смси и не е спал с нея но аз не му вярвам. Аз го обичам и въпреки това което ми причини останах с него. Искам да кажа че няма ли интерес мъжа към жена си и не правят ли секс редовно на 100 процента има друга жена.

659.   Това е масов проблем. Почти всички мъже стигат след сравнително кратък период до това положение. И да, когато дълго време не сте били заедно, като че ли първоначалния нагон се завръща, но за много кратко. После пак влизат в руслото. Този тип мъже обикновенно не изневеряват, тъй като не изпитват подобна нужда. Те са мързеливи и лениви по природа, и дори секса ги изморява и за тях е един вид работа. Много често тези мъже са кротки и добри, но крайно инертни и тази инертност се пренася и в сексуалния им живот. А тези мъже, които са свръх активни и потентни, именно те изневеряват, защото изпитват постоянна нужда от секс. Те правят секс и в къщи, но той не им е достатъчен и затова го търсят и навън. Ето така стоят нещата с мъжете и секса.

661.   Цитат от 654, който често използват жените:"Няма нищо по-лошо за една жена от това да се чувства нежелана". И какво става като си пожелана? Всички знаем - най - кратко казано:разиграване. Защо?

663.   Здравейте с моя мъж сме от една година заедно,аз съм бременна в 8 месец и правим го 2 пъти седмично,но се притеснявам защото аз го карам повечето пъти,все е изморен но наистина много работи.Мислех си,че изневерява,но всъщност едва ли е така.Може би прекалено много се тормозя.

664.   Така, мили жени, а питате ли се какво им е на мъжете, които разигравате с месеци и дори години, преди да им пуснете? Силата на мъжа е след като прави секс с една жена, а нейната е до този момент. Либидото на мъжа пада в дългите връзки, особено ако жената го повлече в рутина и ежедневие. На жената мерака идва с времето. Доказано е, че около 40-те години желанието на мъжа и жената се разминава. Тя е във вихъра си а той тръгва надолу, затова и са успешни сексуалните връзки между жени на 40 и мъже на 25. Та мислете и за тези моменти. Не решавайте с любовници проблемите така хем лъжете тях, хем себе си и накрая страдате.

665.   Не му изневерявай в никакъв случай. Съмнявай се дали той не ти изневерява, но ти не го прави. Нещата мнохо ще се осложнят ?(Ъоку що получиа съвет от 13 годишна)

666.   Аз пък съм изумена как изобщо е публикувана тази история?

667.   Нормално е че аз с жена ми го правим на 2месеца ведньж та ти се оплакваш аз нямам никакво желание

669.   Здравейте! И аз да се включа! Какво да кажа направо ми се насълзяват очите като чета всяко мнение! Не знам, искам секс, но ми се отговаря " чакай , че съм изморен".... Аз искам бебе , но как да го направя сама!!! живея с него от 6 години и нещата не вървят.... Вечно уморен, вечно му се спи... И аз ходя на работа и ме спукват от бачкане ,но когато е поискал никога не съм му отказала... за да не се разсърди и да не загуби о6те повече интерес. Вероятно няма да намерим отговор на въпроса, но ми олеква , че споделям, а си мислех, че няма да намеря тема по този въпрос... Освен да кажа БЪДЕТЕ НАСТОЯТЕЛНИ МОЖЕ И ДА УСПЕЕМ ДА ВЪРНЕМ ПЛАМЪКА ИЛИ ВСИЧКО ДА СВЪРШИ ВЕДНЪЖ ЗА ВИНАГИ!!!

670.   До 669 - просто това не е твоят човек,но пък помисли от друга страна,ако беше с мен и при всяка отдала се възможност те закачах сексуално,нямаше ли да те измори това,да ти писне от хипер внимание и желание на мъжа към теб,...да кажем,че всеки ден е хубаво да има преживяване свързано с нещо сексуално и като знаеш,че годината има 365 дни .... не те ли плаши това 365 пъти да правиш нещо свързано със секса? :)
Виждаш ли колко е несправедлив живота,ти искаш секс,аз искам секс,а дори не се познаваме.

672.   Аз пък не разбирам какво се случва с този свят , аз съм мъж на 25 и имам приятелка от 6 години . Не съм и изневерявал и секса е от 3 до 4 пъти на седмица , та какви са тези мъже след година или две да им омръзва секса не знам . Моите приятели дето имат и те дългогодишни връзки и те са като мен . Явно ви е до човек това , и все пак си остава мистерия .

673.   Здравейте! От няколко дни чета отговорите, мислех си, че темата вече не е активна и много се зарадвах, че има и актуални коментари! Моля за съвет, и аз съм с подобен проблем!
На 25 години сме и живеем заедно едва от няколко месеца, в началото всичко беше окей, предимно той ми се натискаше. Но от около месец и половина има застой в отношенията ни, очаквах инициатива от негова страна, както бях свикнала, а когато не я получих започнах да се съмнявам в какво ли не, дори бяхме пред раздяла, но той направи и невъзможното, за да ме задържи. Като цяло е чудесен, държи се идеално с мен и е много внимателен, глези ме, прави ми изненади - абе, мъж-мечта. Постоянно търси физическа близост - гушка ме, целува ме през цялото време, но не предприема нищо друго.
Реших, че е временно, не обръщах внимание, но накрая ми се отрази, почувствах се нежелана, това се отрази на настроението ми и си го изкарвах на него, без да му казвам ясна причина. Преди 2 седмици дори му споделих, че искам да се разделим и той сам попита дали същинския ми проблем не е факта, че не правим секс. Естествено, поднесе ми класическото оправдание - работа, стрес. Намекнах му, че това също е проблем, за да не го потискам много, направи и невъзможното, за да ме задържи до себе си, обеща всичко да се нареди, оправихме се, но минаха седмици няма никакъв напредък. От няколко дни се чувствам добре, обзела ме е депресия и когато за стотен път ме попита какъв е проблема, реших да поговоря открито с него. Споделих му какъв е проблема, и той също "изплю камъчето". Каза, че и аз съм спряла да се старая и да му показвам желание за секс и той затова не е предприемал нищо. Но нали е мъж? Продължавам да си мисля, че просто не ме желае, в противен случай поне веднъж за тези 2 месеца щеше да се опита да направи нещо. След разговора ни отново ме помоли да му дам шанс, не искал да ме губи заради такова недоразумение и всичко щяло да се оправи. Но честно казано, вече ми е направо неудобно да спя с него, нито да взема нещата в мои ръце, знам ли - може да го прави по принуда след такъв открит разговор и честно казано не вярвам нещата да се оправят. Но не искам и да го губя, без да изпадам излишно в подробности, искам да кажа, че се обичаме и си подхождаме, дори планирахме по-сериозна стъпка като годеж в близките няколко месеца. Но съм жена - имам нужда да бъда ухажвана именно от моя мъж, да се чувствам желана и да не е изпросено, след четене на "конско" и тн. Моля за съвет!

674.   До 673 -
Как може да си мислиш неща, които на фона на отношението му е грехота да си ги мислиш, и замисляш ли се и върху неговите думи, че не му подсказваш достатъчно за това, че искаш секс, от друга страна е ясно, че няма оправдание за неправене на секс, който обича и желае винаги ще е готов, но според мен много детски разсъждавате, а и предполагам си наясно, че не винаги секса е най-важното, тези прегръдки и други нежни ласки, незабравяй, че да усещаш и чувстваш нежност е в пъти по-добро от един секс в седмицата, но общо взето според мен ако си говорите повече и искрено без да сте с предубеждения т. е. да си мислите врели-некипели за другия, ако говорите ще се почувствате много по-близки от колкото сте си мислели, че можете да бъдете.... говорете, думите са ключа към всичко, а иначе раздялата е най-лесна, зачеркваш всичко и остава в миналото, но сърцето помни, и ако узнае, че е било грешка после много боли!
Мъж ти го написа този коментар.
Извинявай ако малко сурово ти се струва, но вярвам няма да се разсърдиш, с добро съм ти написал :)

675.   Изненада ме тази тема, тя е станала историческа, продължава с години. От любопитство прочетох около 50 коментара и спрях да чета понатък. Всичко ми прозвуча като мелодия от латерна. Все едно и също звучене- ние жените искаме, те мъжете не ни дават!? Нали драпахте за еманципация, нали искахте да изместите мъжете от работните им места, искахте да станене мъжкарани и станахте. Защо си мислите, че мъжа е секс машина, на която като натиснете копче и той заработва като робот? Някои жени пишат, че всичко били пробвали, но робота не заработвал. Неее милички, и мъжа има душа, той не е издялан от дърво. Преди да го съблазнявате с бельо и глезотии, е трябвало да помислите за душата му, защото тя е неговият реактор. Стараете се в началото и му показвате чувства, докато му стегнете бримката около врата и после, вече обвързан, го правите на маймуна. Нека всяка оплакваща се, си направи разбор на отношението към мъжа до нея, в периода когато желанията на мъжа са започнали да гаснат. Дали е подклаждала огъня в душата му, или е наливала вода, чрез постоянни мърморения? Ще се възползвам от цитат на последната коментираща --" Споделих му какъв е проблема, и той също "изплю камъчето". Каза, че и аз съм спряла да се старая и да му показвам желание за секс и той затова не е предприемал нищо. Но нали е мъж? " Ето това е причината за проблема Ви, вие гледате на мъжа, само като на био-секс машина. Затова са и изневерите, човек лишен от внимание, си го търси другаде. Почти същото оправдание, каквото е при жените. Съгласен съм, че инициативата би трябвало да е от мъжете, но той трябва да има ясна индикация, че е желан. Повечето жени пишат, че правели секс само за да не го обидят!? И си мислят, че това остава незабелязано от мъжете им ли? Мъжът много по добре усеща на коя жена й се прави секс, показва го погледа й, и когато жената се преструва, това го отвращава. Поне при мен е така. Отново ще се възползвам от цитат на 673(нямам нищо против коментара, просто е най скоро написан, иначе нямам нищо лично към автора му) --" Или поне обяснете на жена си проблема, а не я оставяйте да се лута и да се чуди какво не й е в ред, да се терзае и да си губи съня в опити да ви угоди. Няма нищо по-лошо за една жена от това да се чувства нежелана - това я смачква във всяко едно отношение. ". Сега ще помоля четящите(ако има такива), да разменят в цитата, думите "жена", с думи "мъж". Приемете смисъла на написаното, след като направите рокадата. Ако взаимно се изпълнят тези две становища, ще има и доволни жени. Тогава няма да има нужда от подобни коментари--" Но съм жена - имам нужда да бъда ухажвана именно от моя мъж, да се чувствам желана и да не е изпросено, след четене на "конско" и тн. Моля за съвет!
Уверявам Ви, това от което има нужда женато, от същото се нуждае и мъжа. Вместо да виждаме само негативите в другите, по полезно ще е, ако видим и осъзнаем, дали ние правим нещо, тези негативи да се превърнат в позитиви. Тук само си запълваме времето и си чешем езиците. Това с нищо няма да промени нещата. Отворете си душите, а не...!

676.   Чета редовно и се чудя кога пак да се включа. Ето: 2013 г. забременях (след 2 опита в 2 дни, за да сме сигурни), докато бях бременна - нищо, няма секс. След като родих за 2014. сме правили 1 път секс. 1 път! Преди това ситуацията беше сходна - 2-3-5 пъти годишно. И кажете, моля, с какво да го съблазня този мъж, с когото се съсипваме от работа - той 7 дни в седмицата, аз - пак толкова с работа от дома на компа и всички други домашни и майчински задължения. Като оставим ангажиментите, аз имам желание, но не виждам нищо насреща. Как ще имаме друго дете - с още 1-2 опита ли? Боли ме, че трябва да изживея живота си по този начин, не искам любовник, но и не искам да се чувствам като домашна прислужница с екстри за майка и жена пред обществото.

677.   Абе жени, що за дървета сте си избрали, не можела да го накара да прави секс??? ! Тези ваши мъже да не са издялани от дърво. Баня нямате, като бягат от вас на друго място, заклещи го в банята. Пусни му топлата вода, насапунисай гъбата и започни с гърба му, и под предтекст да го сапунисаш, така започни атаката. Първо само по гърба, после леко по задника, позаобиколи около бедрата му, после между бедрата, леко към слабините с докосване на топките. И още да продължавам ли? Вие сте си навирили носа, не смеете да покажете какво искате, после мъжете не обръщали внимание. Вашето сериозно интелектуално поведение респектира мъжа, той не действа, защото не е убеден как вие ще отговорите на действията му, но когато недвусмислено му покажете какво искате, той няма да се дърпа. Затова ви предлагам този прост за изпълнение тест, под душа. Ако не реагира когато сапунисвате топките му, минете пак по бедрата(отвътрешната страна), после пак към топките и така докато започне да реагира. Когато вие се сапунисвате, гледайте това да става пред погледа му. Особено когато сапунисвате гърдите си. Правете го почти пред очите му, продължително и съблазнително. Няма мъж който да устои на такава гледка. Може отвреме навреме да изтървате сапуна и бааавно да го вземате от пода на банята, като задържате наведеното положение. Разбира се пак пред погледа му. Правете комплименти, не се пестете, няма да ви падне достойнството, мъжете също обичат да ги глезят. Ако всичко това не помогне, и Господ не може да им помогне, явно тогава имат здравословен проблем. По горе все за любовници говорят. Ако няма някакъв здравословен проблем, даже и любовница да имат, мъжете не биха могли да устоят на такава терапия. Топките и сабята, там е запалката на мъжа, с приказки не става. Щракайте чакмака докато запали, запали ли ли веднъж, ще има радост в къщи.

679.   Здравейте! Аз съм със същият проблем на 25 години съм и със моят приятел сме заедно от 5 години той е на 28. Минали сме през почти всички етапи от една връзка от лудо влюбване, кавги, разделени няколко месеца аз във чужбина той в България, после отдалечени един от друг, имало е забежки както от негова така и от моя страна-той за мен и до ден днешен не е разбрал(имам в предвид флирт с други момчета-, съобщения по телефона кафенца и. т. н до по-далече не се е стигало поне от моя страна, за него не мога да съм сигурна). Опитвали сме се няколко пъти да се разделим окончателно по -взаимно съгласие, но досега винаги ни е събирал секса. В един момент когато потръгнаха между нас нещата заживяхме не официално заедно(тъй като аз живея сама половината дрехи са му в нас заедно си пазаруваме, заедно сме всеки ден и всяка нощ)дори обмисляме за по сериозна крачка - годеж и живи и здрави в края на годината бебе и изведнъж секса спря. Говорих с него много пъти на тази тема дали проблема не е в мен, дали той няма някакъв проблем и. т. н той все ми казва, че нищо няма просто е уморен или не му се прави. Незнам вече какво да мисля така сме от няколко месеца (5-6) правим секс 3-4 пъти в месеца до сега секса винаги е спасявал връзката ни. Обичам го знам, че и той ме обича доказвал го е много пъти. Сигурна съм, че не ми изневерява много съм объркана незнам какво се случва. Ако някой може да помогне със съвет ще съм му много благодарна.

680.   Пълно щастие няма

681.   Хахахахаа, аз съм на 21, приятелят ми (вече бивш, оставих го снощи) е на 23 и ми отказва да правим секс. За 4 години връзка сме го правили около 20-тина пъти. Така че има и много по-зле :)

682.   Пробвай да се промениш и да станеш привлекателна: отслабни, обезкосми се, смени прическата, купи си по-така бельо и бъди различна в кревата - анален, орален...

683.   Темата виждам, че е на 7 години, но за съжаление си е все така актуална, очевидно.
Аз ще споделя за двете си дълги връзки. В първата, след като премина периодът, характерен за всяка нова връзка, в който период се скъсвате от секс постоянно, навсякъде, и по всяко време, дойде един период, в който аз самият нямах нужда от секс повече от 1 път седмично, и толкова го и правихме. Не съм останал с впечатлението и бившата ми приятелка да го искаше повече, поне с нищо не ми го е показвала. В крайна сметка се разделихме, а аз си мислех, че наистина нямам нужда от повече секс. Да, но това се оказа груба моя грешка!
До този извод стигнах, когато започнах след това да излизам с друго момиче, което беше буквално нимфоманка - с нея не само че правихме секс всеки ден, ами и рядко е било само по веднъж на ден. Но тя беше страхотна майсторка в леглото, а освен това понеже беше нимфоманка ни най-малко не се притесняваше сама да си поиска, и изобщо не е правила проблем, когато сама си е искала. Лошото е, че в един момент това започна да става проблем, понеже пък и да правиш секс буквално във всяка възможна минута също не си е работа.
В общи линии стигнах до извода, че с подходящия човек мога да правя секс всеки ден, но ако жената до мен е пасивна, скоро и на мен ще придаде тази пасивност, и надали ще го правим повече от 1-2 пъти седмично.
Така че проблемът може и да е във вас, уважаеми жени. Защото аз в едната си връзка нямах нужда от секс повече от веднъж седмично, а в другата (където момичето беше наистина страхотна в леглото, и можеше да надърви сигурно и 90 годишен дядо) го правихме всеки ден и не омръзваше. Даже стигнах и до неподозирани за мен сексуални рекорди, които и самият аз не съм предполагал, че мога да постигна, но с правилния човек, който да те предразполага, и с който очевидно да си пасвате в леглото явно всичко е възможно.

684.   Абе жени, какви са тези мъже които няма да искат да правят секс с вас, от ясно по-ясно е, че няма мъж, който да не иска да го прави, явно вие не сте толкова хрисими за колкото се представяте и мисля, че не казвате цялата истина, а само тази част в която мъжете са ви виновни и не искат да ви оправят, е аз пък искам от моята приятелка, но вече четири години няма нищо, нито секс, нито производните му... не ми се дават пари за платен секс, не ми се разправя и с други жени, сигурно защото са същите... та извода е един, жените се оплакват, че не ги оправят, но не поглеждат в своята градинка да видят какъв е проблема от тяхна страна, за да не искат да ги оправят!
НЯМА МЪЖ, КОЙТО ДА НЕ ИСКА ДА ПРАВИ СЕКС С ЖЕНАТА КОЯТО ТВЪРДИ ЧЕ ОБИЧА И ХАРЕСВА....
да ви имам и проблемите незадоволени!!!

685.   Колко пъти месечно правите секс. Мисля,че знам какъв му е проблема за да не ти вкарвам мухи в главата по добре отговори.

687.   До 685 от август месец на сам по 3-4 пъти на месец .Януари 3 пъти и последно бяхме заедно на 23.01.2015 и от тогава няколко пъти се опитвам -Направих му любимата вечеря ,като се пребере от работа го размачках ,прегращам го ,целувам го ,разговаряме как е минала работата през деня и т.н и като се стигне до секса ме отблъсква казва ми че бил уморен да го оставим за утре или сутринта и така си остава.Това съм го правила 2-3 пъти от 23,01,2015.Последният ми опит беше ония ден и като ме отблъсна пак и се скарахме ,Не че и на мен не ми се е случвало да не ми се прави ,но винаги съм му се извинявала и след това съм се реванширала. Напълно ми е ясно ,че няма да е както в началото ,но не искам да ми става приятелка с която да си пием виното и да гледаме драми или да ми е , като братче.

688.   Абе хора вие не сте наред бе тази тема е постната преди 7 години защо изобщо пишете, жената вече сигурно е забравила сайта...

/Модератор7 - Защото има много хора с този проблем и ще има още в бъдеще. Няма значение колко години са минали. Темата е актуална и сега, и в миналото, и докато има двойки ще е актуална. Темите с често срещани проблеми могат да са полезни не само на авторката. За пореден път се чудя как трябва да мисли някой за да не осъзнава тези неща.

689.   Здравейте, изчетох почти всичко. Eдинственото нещо, което ми идва да кажа е мисъл на някакъв умник:
добрият секс е 1% от една връзка, лошият - 99%
Помислете си дали си струва да си пропилявате живота
поздрави

690.   до 689 - що за мисъл е това ??? Има ли лош секс ??? Единствения лош секс за който се сещам е когато човек бива изнасилен !!! Не знам да има човек на тази земя,който да прави секс по собствено желание,да стига до оргазъм и след това да каже - УФ ГАДЕН,ЛОШ СЕКС .
... а и също към ЛОШ секс може да добавиш - НЕНАПРАВЕН СЕКС.
Хайде поздрави и помисли над това,ако мислиш,че не съм прав,да,така е,защото ти го написах легнал... след секс ;)

691.   @ 690: всяка втора тема е "бързо свършва", "не мога да свърша", "много му е голям", "много му е малък", "не знам как да го/я накарам да свърши", "не знам к'во искам", хората пак са си незадоволени или недоволни (зависи от случая) и т. н. и т. н.
малко се чувствам все едно трябва да обяснявам виц, ама смисълът е, че заради незадоволителен или липсващ секс се разваля връзка.
умно момче си, ще разбереш ;)

692.   до 691... е това " не знам к`во искам" се отнася за жените и не е свързано само със секса! А за всичко останало.... не сме се родили всички за порно актьори, за да ни е всичко по размер, като не харесваш малки или малък, сменяш партньора, а да ти кажа, те малките най-много задоволяват жените, защото големите са като мутрата във фитнеса, там вдига по 200-300 кг, обаче като го накараш да ти пренесе 10 кофи с вода от т. А до т. Б и ще клекне Херкулес! За това тезата за размера издиша, защото не зависят нещата от размера, а от желанието и страстта!
Но както и да е, аз продължавам да твърдя, че ЛОШ секс няма такъв и въобще няма такова понятие!

693.   Чета и не мога да повярвам. При нас пък сексът никога не е спирал и почти ежедневно сме се желаели, въпреки, че сме от 14 години заедно. Докато не се оказа, че тя се е свързала по Фейса с неин любим от ученическите години и година и половина си чатят. Вследствие на това започна да се държи лошо с мене и се наложи да си отиде. После разбрах каква била работата. Продължи да спи с мене, макар, че не живеехме заедно, но после разбрах, че спала и с другия няколко пъти. Отвратих се и от един месец я отрязах тотално. При положение, че никога не съм й спирал секса и винаги ни е било хубаво.

694.   историята на 693 показва какво представлява жената в днешно време, жалко.... и мъжете не сме по-стока, но не ни е страх да си признаем ако сме оправили друга жена, до като при жените... може да се крие с години!!!

695.   Здравейте, много ми беше полезна темата - доскоро вярвах, че това е някакъв индивидуален, единствен прблем - мой и на мъжа ми, а виждам, че съм се заблуждавала. Благодаря ви, че пишете. За момента нямам какво да споделя - само ще повторя тези, преди мен. Ако нещо сработи или ако нищо не сработи :) ще пиша за да съм полезна на останалите.

697.   Мили дами и ние мьжете чакаме секс- и си оставаме с чакането. Направо им завиждам на Вашите мьже. Кьде ти тоя кьсмет. Сьчувствам Ви

699.   Аз съм студент. Не мисля, че при вас има и 5% с изневеряващи мъже. Проблемите ви са идентични и явно са масови. Разберете, че не е възможно при толкова много оплакващи се От относителна пасивност от страна на мъжете ви те да ви изневеряват просто няма с кой. Но дори и да има едно малцинство от свръхжелани жени те какво с по десет от вашите мъже ли ще ходят наведнъж, от алчност ще вземат да умрат. :-> Проблемът ако може да се обобщи е в разминаването между реалността на момента и вътрешното състояние на човека. С времето стресът всякакъв, психологически, физиологичен, измества вълната на психологическата и физическата нагласи спрямо вълната на действителността. Това изместване лесно се корегира когато прочегеге как става. Препоръчвам ви книгата от интернет на психолог и онколог. Напишете в гугъл Лечебният код pdf и ще ви я намери безплатна е. Виждал съм бременна с паническо разтройство, на която лекарите не знаят как да помогнат защото не са психолози. Прочетете статията на Стоичко Миличин в таз седмичния вестник Доктор. Той казва, че всеки неуспех и труден момент в живота се складира като чувство за вина, тоест страх. Сексът е една фаза в комхлекса наречен Полова любов. Първо е харесването, после идва кокетството за жените и охажванего за мъжете, после идва половата игра и чак после идва коитуса. Когато сте се запознали сте минали през всичките, а сега нямате време и гледате направо да преминете към последното все едно първите се ходразбират от самосебе си. Така изравнавате амплитудата на емоцията и я свеждате до ходене до тоалетната. Ако въжът ни еякулира бързо това значи обикновено, че отдавна не е хравил секс и, че много ви желае. Силното желание към конкретно вас също е от значение. Кажете ву когато почувства отдалече, че се задава кулминацията да започне да влиза отпуснат, а да излиза стегнат. Това връща възбудата на нивото на началото на коитуса. И запомнете най-важното. Не само за мъжете парите, противоположният пол, спорта, всичко гова са неща, които имат общо начало и то е играта в най-широк смисъл на думата. И в Библията е казано, че няма да влезете в Царството небесно докато не станете като децата. Играта е как да ни го обясня. Предтавете Си, че си поставите за цел когато сте спокойни на морето с него до вечерта да го накарате да ви поиска неудържимо. Това не става като веднъж на обяд ву подхвърлите Хей, питах се дали не ти се прави секс за първи път от пет месеца. Не. Не ти се прави. Добре. Забрави и дай да продължаваме да зяпаме в шибаното море. :-> Когато започнете да играете така както Барселона, те просто не падат даже като гост. Гледайте в ютюб някой техен мач и се учете какво значи финт, какво значи игра. В живота, на пазарите когато спекулирате няма само напред или само назад. Има две напред една назад, има танц, има игра. Жена, каято може да ни обере половината мъже е жена, която знае как се играе. Първоначално няма да ви се получава ефектът от играта. С времето, като Барселона, девет от десет пъти като решите, че до довечера ще ви гонят голи из стаите като изстървани, ще успявате. Играта може да я дефинирате като Адаптация по нещо, което е непредсказуемо и въпреки само петдесет процента благоприятни първи ходове, завършване на деветдесет процента от игрите с победа.

701.   здр и ас имам този проблем женени сме от 17 год. до преди 1 год. тои не спираше да иска и да ми мранка че ас не го обичам и. т. н. тои беше като робот по всяко вреве на денонощието искаше а сега нещо се обана последно го правих ме преди 7 месица незнам какво да си мисчя

702.   Аз много исках да правя секс с жена ми. Все не можела толкова често, гнус я било свирки - при непосредствено пълно измиване преди действия, това било извратено, не знам си кво. И приказки и намеци и натвърдъци - не и не - можела само 2х седмично - не и било идвало отвътре. И така в един момент на мен ми писна и въпреки желанието си почнах да избягвам интимния контакт с нея. Сега седи и се чуди къв е проблема. Ще седим на сухо и двамата - аз съм на принципа "без малко мога - с малко не мога". Имаме си и малко детенце на 3 - тя седи и си го гледа у дома - аз нося доста добри пари, но и работя много, не съм изневерявал никога - работа-вкъщи. Правя колкото ми е по силите за нея. И като любовник вярвам, че съм на ниво - и лиз-близ и винаги гледам да я задоволя веднъж с лиз-близ, веднъж и с проникване. Било я гнус от сперма дори по ръцете или по тялото. 4 години брак и все глупости слушам, много я обичам, но почвам да се охлаждам - вече дори ме дразни идеята да правя секс с нея. Чекийка от време навреме и тва е. А с други патици не ми се занимава - още една кукумявка българска - не мерси.

703.   702, да ти имам и нагласата. Ти сам си си виновен, че си създал семейство с тази жена и детенце
Аз знам за какво говоря, защото също като теб бях с подобна жена цели 20 години, но винаги съм си имал любовници и след бала на последното дете моят дълг беше изпълнен и се разведох. 6 години вече имах връзка с любовницата си, бях сигурен, че това е Жената и не мога да разбера хора като теб, които поставят всички жени под един знаменател. Днес си имам хубаво семейство, три малки деца, а синовете ми следват в чужбина и съм доволен. Кажи-речи всеки ден имаме хубав секс и за пръв път в живота си нямам любовница.
И при теб е въпрос на време да си намериш ама - хайде. Просто не си срещнал Жената.
Аз съжалявам само, че не се разведох по-рано. Оказа се, че децата през цялото време са се надявали да се разведем, защото не само, че спяхме от десетилетие в отделни стаи, но и само се карахме. Пълен фарс на брак. Няма ли секс за какво говорим
м53

705.   А моят даже ми предложи да си намеря любовник. Според моите изводи той не ме обича и това е начин да ми го покаже, за да се сетя сама да си тръгна без сръдни.

И аз така се унижавах не веднъж и дваж. Предимно си исках и се галех, съотвенто бях скастряна с отрицателен отговор и отблъскващ жест.

Унизително е много, но аз съм единственият виновник за собственото си положение, защото намеците ги виждам /не само в сексуален аспект, а и по принцип/, но не съумявам да ги приема.

Това не означава, че при всички е така. Но се огледайте и за други куцащи неща в отношенията ви. Ако се окажат прекалено много или всички, значи човекът не ви обича, а просто се "ебава" с вас.

710.   Здравейте, ние с моят приятел сме от четири месеце заедно. Три месеца от нашата връзка работеше на две места и правихме секс почти всеки ден. От месец работи само на една работа а секс правим все по рядко. На мен ми се иска, а той все изморен, все някакви проблеми имал, спяло му се и не му се правило секс. А да вмъкна ние не живеем заедно. Потпитвала съм го няколко пъти в мен ли е проблема, казва че не е в мен. Омръзна ми да си прося секс, защото и не се получава, оставила съм го когато той иска. Но на мен взе да ми писва, аз съм жена на 28 години имам си нужди, които си ги искам от този човек. Обичам го много и не желая да му изневерявам. Той също ме обича, не знам какво става. Много съм объркана какви ли не мисли са ми минали през главата. Дали е възможно вече да не го възбуждам, дали ми изневерява.... Всичко това той го отхвърля когато го попитам. Повдигна ли въпроса за секс, той се обръща към мен с думите " Ако искаш ме зарежи". Надявам се всичко да се оправи.

711.   Изневерява ти, ти би казала подобно нещо на човек който обичаш, замисли се!

712.   Е аз се преборих, секса потръгна и... пак съм бременна - хайде всичко от начало. Винаги сме искали второ дете - не е станало случайно, просто ме е страх, че пак ще се завъртя в омагьосания кръг. Тъкмо голямото направи 3 години и ни се пооправи живота - социалния и сексуалния. Не бих се отказала от това да имам дете, но като знам за какъв период убива взаимоотношенията - време в което аз напълнявам, не си доспивам, нямам време за себе си, камо ли за мъжа си и от сега ми е страшно.

601-650 от 664