Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

301-350 от 611

388.   А бе вие на 24-25г да не сте проститутки бе... какво е това лашкане с по над 30 мъже на тая възраст

389.   Била съм сексуално с 16-17 мъже. Последният се надявам и да си остане последен. Имаме семейство и 2 деца.
Ж28

391.   Била съм само с четирима мъже до сега. И направо съм учудена от факта че има мъже за който тази бройка вероятно ще им се стори много, вече са ме изкарали че често съм ги сменяла:D като се има на впредвид че тримата са ми от връзка, освен това съм жена на 27 години.

392.   Мале, мале, и аз се втрещих. Дори "капризните" и "недостъпните" имат по десетина бройки зад гърба си, за другите изобщо не искам и да говоря. Момичета, вас който ви види, все ви помпи май. Аз с такава жена не бих искал да имам нищо общо, може би затова и имате толкова много партньори - просто никой мъж не гледа на вас сериозно. То хубаво тялото си иска своето, ама да се клецате като невидели не е нормално.

394.   Странно е, че тук момичетата са толкова дащни, а извън интернет реалноста показва нещо съвсем различно.

397.   Хм, аз съм на 18 и съм спала с общо 14души - 6 от тях са жени (загубих девствеността си на 17). Аз бих се самонарекла лесна, и това, повярвайте, въобще не ми харесва, но работя по въпроса. Та описанието за лесна жена не е само в поведението..

398.   В мене дреме огън жена курвентия. Понякога за да не разочаровам близки хора се опитвам да се въздържам, но не винаги се получава. Наскоро видях един синеок пич заплюх си го и го побърках от секс докато не ми даде всичката сперма която има.

399.   Мъжете са голяма работа - ем искат да им пускат и мразят жените, ако не им пуснат, ем после се цупят, че жените имали бройки.
Еми така не става...

402.   Интересна тема. Изчетох почти всички коментари. Мъж на 33 години съм. Моето лично мнение е, че ако една жена е била са над 10 мъже, трудно от нея става съпруга. Обаче не генерализирам и не съдя, защото познавам жени, които в младостта си са палували, но после са се кротвали. Сегашната ми приятелка е била с трима мъже преди мен, тя е на 29 години. Първият и бил, когато била на 18, духала му, той я зарязал, употребил я, наранил я и просто я зарязал. Много се срамува от това, но наивността и и изиграла лоша шега. Вторият мъж (всъщност първият, с когото е правила вагинален секс) в живота и се появил след 1 година, с него са имали сериозна 5 годишна връзка, но просто с времето, интересите им започнали да се разминават, той така и не предприел нищо повече, а тя от малка си иска брак и деца. С него била нещастна, той не се интересувал от нея, почти не разговаряли, секса бил от дъжд на вятър. Появил се друг, ухажвал я упорито с месеци, накрая преспала с него, но след като разбрала, че онзи просто я употребил, горчиво съжалявала, продължила връзката с приятеля си, но още повече се отчуждили. Тогава се появих аз, казах и, че щом е обвързана не искам да съм с нея и, че макар много да я харесвам и желая, подобни изпълнения не са ми по вкуса. След като вече излизахме няколко пъти заедно, пишехме си в скайп и т. н., тя прекрати вече и без това умрялата си връзка. Беше ми гадно, казах и, че не искам заради мен да се разделя, но тя просто ми отвърна, че там нещата са изстинали отдавна и, че дори без мен е щяла да се раздели с него, защото не го обича. Вече 3 години сме заедно, мислим за брак и деца. Сега тя е на 29, казва, че горчиво съжалява за миналото си, което на общия фон е доста скромно. Не мисля, че е лека жена, много са я сваляли и я свалят и до днес, тя е красива, руса със сини очи, фина и с дълги крака. Сега разсъждава доста различно, казва, че когато е изневерила на бившият си приятел се е чувствала ужасно, че не иска никога вече да прави подобни неща. Възпитавана е в морал, от добро семейство е, родителите и са добри хора. Според някои от вас излиза, че тя е лека жена, защото е забъркала каши в миналото, но аз не мисля така. Истината е, че в младостта си, всеки прави грешки, особено в ранните 20, че дори и в 30-те си години. Но идва един период, в който ако човек не си извади поуките, наистина може да се превърне в това, за което говорите.

Ясно е, че жена с над 10 мъже в повечето случаи е лесна, но това не е задължително. Хората се променят, аз лично считам, че приказката, че бивши курви нямало е глупава, защото, както и някой по-горе е написал, дори бивши проститутки, после могат да станат добри съпруги. Вярно, доста е трудно, но не е невъзможно, все пак се случва. Принципно от самото поведение на една жена мога да се ориентирам дали бройката и е скромна или не. На някои просто си им личи, че са ебани от повечко мъже. Проблемът с жената, правила секс с много мъже е, че всеки мъж откъсва нещо от нея. Жената се отдава и за това, колкото по-малко са мъжете в живота и, толкова по-съхранена психика и душевност има. И обратното.

403.   хахахах по-тъп коментар от тоя на номер 402 не бях чела. Егати заблудената оФца си ти! Твоята приятелка така те е врътнала, че не е истина. Направо светица, толкова съжалявала, че му духала, направо с глас се смея. Ама някои мъже сте много наивни просто. Жал ми е за теб, че си с такива предразсъдъци. Толкова ограничен. Дано си отвориш очите и разбереш, че не бройката е важна, а това как се отнася тя към теб в дадения момент. Не всички са имали щастието да бъдат в продължителни връзки по няколко години и тогава какво да спрат да мислят за секс, да спрат да го правят? ! Това е най-естественото нещо на света за Бога. Един човек ако не прави секс може да откачи, та кой си ти да казваш колко партньора са много и колко са достатъчно. Пък и без това свестен партньор трудно се намира. Всеки гледа себе си. Стига той да е свършил по време на секс значи сексът е бил хубав, пък жената да се оправя. Те затова са измислили вибраторите, защото знаят, че някои мъже ги мързи или дори не знаят къде се намира клиторът. Дано да ти се отворят малко очите, макар че изглеждат като залепени с канаконлит. Всеки има право да прави каквото му харесва, а другите вместо да гледат в чуждата паница, по-добре да се фокусират върху това с какво те могат да се похвалят - какво добро дело да направят и кого да зарадват например. Айде лек ден!

404.   Всички жени се правят на девствени, докато не се съблекат бързо сами!
След това се оказва, че на тях им се чука и това е водещото в живота им
Не могат да се борят с физиологичните си нужди и да стават монахини!
Затова нека не ги съдим, а да им дадем удоволствието, което си търсят!!!

405.   402 съм. 403, личи си, че си ебана от множко мъже. Цинична си, а това е сигурен белег, че една жена има голям километраж. Впрочем, написах, че дори и жени като теб, могат да се освестят. Трудно е, но не е невъзможно. Познавам жени, които в младежките си години се чукаха като невиждали, навъртяха много бройки, но после влязоха в правия път. Вярно малко са, но има и такива, защо пък да не бъдеш и ти една от тях? Разбира се, животът си е твой, имаш пълното право да го живееш както искаш.

406.   С двама, на 27 години съм.

407.   МЪЖ на 23г.,

спал съм с 13 момичета, като е имало и такива, с които съм правил само орална любов, та ако се зачитат за бройка, значи са малко повече...

Въпроса за това дали ми е по-добре с тези жени, които имат повече бройки - няма значение. Имах 2 години връзка с момиче, което не е имал преди това друг сексуален партньор и това беше една от най-прекрасните ми връзки, въпреки че приключи тежко за мен, а тя дори беше щастлива след раздялата. След това имах друга връзка - 1 година с момиче, което беше спало с 3-4 момчета. А беше на възраст 20 години, тоест пак нямаше опит, но и тогава ми беше хубаво.

Имал съм сексуални контакти с момичета, които са спали с доста мъже и с някои ми е било добре, с някои не.

Всичко е относително. За това не е добре да се генерализират всички, НО в повечето от случаите тези с много бройки се държат грозно, разхайтено и гнусно. Това е доказано!

Към края на коментара ми искам да споделя нещо, което трябва да е ясно на ВСИЧКИ жени! Както жената усеща един мъж дали е богат, беден, уверен, силен и все разни мъжки качества, така и мъжа различава винаги интелигентната, умната, разкрепостената, курвата и всички останали подобни качества на жената. Както на жените им светва лампичката, така и на мъжете. Така, че няма какво да се лъжем.

408.   на 27 съм и съм спала доколкото спомням с над 45-50 мъже, имало малки и големи пениси все съм попаднала на големи 17-22 см .
с две думи наистина не се считам за курва просто съм била много млада почнах секса от 14 и , половината от тях са били в първите 2 години което е нормално за ученичките а после като делите 25-30 на 11 не е кое знае колко много,
наистина съм много красива ,всички така ми казват и ме свалят и съм огън момиче, много обичам секса и ми се живее и родителите ми са нормално заможни имам си кола и пари и супер компания мисля че имам късмет от съдбата като знам че има жени все още са девствени или са спали само с един мъж .

409.   Да предположим, че болшинството мъже предпочитат жени, които са били с такъв брой, който те да смятат за задоволителен и да не окачествяват жената, като лека. Същевременно, преди да срещнат подходящата, искат да натрупат и бройка(опит). Да кажем: решават се - трупат бройка и постигат това, което и номер 407(да бъде с определен брой жени); тези жени, с които е бил (х на брой), са били веднъж с него - една от тях, примерно, е номер 408. Обаче номер 407 е само един, а е имало още 45, които също са искали да трупат бройка. Тези 45 са били с номер 408 и оттук въпросът е: кого да виним - тях ли или жените, като 408? Сега общественият морал клони повече, да се обвиняват тези жени, защото "с един ключ могат да се отворят много ключалки... "... Така мъжете са оправдавани, заради инстинкта им - те винаги "си искат". Добре - да съдим тогава жените, като 408. За да ги съдим, ни трябват някакви правила и норми за поведение - морал. Решаваме да ги съдим по обществения морал - той обаче се оказва субективен - непостоянен е; мени се с вековете. През XIX век, за неженени момък или девойка, е било немислимо да трупат опит(сексуален) - знаете какво става с героинята Катерина от "Железният Светилник". Щом нещата се променят толкова бързо, ние не знам какво би било след век или два, и нашият съд сега би се оказал субективен; или обективен(в своята субективност) само за момента - жена с 3 бройки, примерно, ако я върнете само век назад, не знам как щяха да я гледат...
Да пробваме да осъдим такива жени по религиозния морал - да предположим, че само светците могат да осъждат(иначе би се получило "присмял се хърбел на щърбел", ако се осъждахме един другиго). Добре, обаче съм чувал, че те живеят по гори и манастири, и не се занимават с осъждане - значи и този вариант отпада.
Остава всеки сам да раздава присъди, но както и сами виждате от коментарите, не се получава с особен успех. За един 3 е нормално, за друг не е; трети - само с един да е била, иначе не се признава; четвърти - до 5, друг до 10 и т. н. Накрая излиза, че леки жени не съществуват, което е колкото и вярно, толкова и абсурдно. Ще Ви кажа защо е абсурдно: защото искате да правите бройка и в същото време жените да остават непорочни, а от прости сметки се вижда, че няма как да стане. Много мъже лъжат, един вид, за да преспят с някоя жена, като мислят само за себе си. Излъжат една, две - после тия една, две биват излъгани от други и т. н.... след години мъжът гордо разказва на сина си: "аз съм бил с "х" жени" и го учи на същото. После пишете анонимно и се оплаквате, че жените са лесни. Някой сега ще възрази, че жената сама е виновна, че е допуснала да бъде използвана - ти, който си с n-бройки, нямаш право да осъждаш, защото ти също си допринесъл за това една жена да е лека, пък дори и несъзнателно. Преспал си със 17 - някой друг, търсещ опит, ще попадне на една(или няколко) от тези, с които ти си бил - ще я зареже; ще дойде друг с цел да трупа опит и т. н. и 1 от тези 17, ще направи 3ма или 4ма(като бройка), друга 5ма, трета - 10 и т. н. Сега виждате ли как косвено допринасяте за бройките на една жена, без да може да го осъзнаете дори. И най-интересното е, че в злобата си, се плюете един друг - този, за когото 3 е нормална бройка, плюе по този, за когото това число е 5. Тази, която е била само с един, от гордост, злобее срещу тези с повече и т. н... Това е най-странното.

410.   402, ти създаваш впечатление на сериозен мъж, може би прекалено сериозен, но си наивен. Не вярвай на всичко, което ти казва (уж искрено) жена, пък било то и твоята.

Всеки си знае историите и бройките и никой не е длъжен да дава отчет. Всеки ще каже това, което иска да каже, не повече.

Интересна е тази история с бройките.
Определени бройки в секса предполагат, че човекът (мъж или жена) е опитен. Казвам, предполага се, и често е така.
Но когато стане дума за брак, жената трябва да е почти неопетнена. В кой век живеем!

После, в брака, тази неопитна / незаинтересована от секса жена не се нрави на съпруга, не задоволява желанията му, не обича това, отвращава я онова... И какво следва - мъжът често се обръща към друга, този път опитна.

Така че не съди жената по бройката, която благоволява да признае. Какво са 10 партньора в живота!
А, и бройките предполагат, че жената чисто и просто обича секса, обича да експериментира. Това осъдително ли е?
Аз съм жена на 50. Бройки няма казвам. Но много девойки тука ме бият:)

411.   408 и к'во? Очакваш медал ли? По-скоро мъжете, дето са си легнали с теб трябва да получат такъв - за храброст. С такива разколачени колички съм бил. Отврат. Спи си с който искаш, ако искаш ги сменяй като носни дъвки. Само ще ти кажа, че всеки средноинтелигентен мъж ще си легне с теб, просто за да те опита, но никой такъв няма да те вземе на сериозно. На края ще те вземе или някой много заблуден, или някой, който ще те използва само за инкубатор за отрочетата му. ;)
И това последното се отнася за всички шавливи пачаври, с които явно се е напълнил света!
Хайде със здраве!
АКАТИМ

412.   Аз съм на 29 и съм спала с 14 жени и 17 мъже. Понякога беше групово.

414.   Не разбирам жени и мъже, които са имали само един сексуален партньор. Наистина не го намирам никак за нормално. На 24 съм и съм била с 10. Ако не забравям някой... Даже тези бройки са малко.. Не виждам нищо лошо в това да обичаш секса, тялото си... Да се пробват нови неща.

415.   На 26 г. Не съм лесбийка, не и активна, т. е. не бих близала жена.... , но съм била само с жени - 5, така и не мога да си харесам мъж...

416.   Аз не съм видял жена с много бройки, която да е нормална. Въпреки че всеки сам решава за себе си. Все и има нещо бе дееба. Или са развалини, или са злобни и унищожени от живота. И недей да ми казвате, че мангалките по магистралата с много бройки са били нормални жени. Това не са хора!

417.   На 27 години с 45 мъже зад гърба си?? !? !? ! А когато станеш на 45-50, да не си ги направила 90-100?

Това е гнусно и отвратително. И не от гледна точка на болестите. А от чисто човешка гледна точка. Съгласен съм, че не мога да ти кажа какво и с кого да правиш, обаче ми се струва подчовешко една жена да спи с толкова много мъже. Не мисля, че има нещо красиво, още повече за нашият съвременен свят.

Номер 349 вика пък, че при жените с много бройки вероятността да изневерят е била почти до 0 сведена - ХАХАХАХАХАХАХАХ. Да бе, тия мохабеди ги разправяй на друг. Точно тия с много бройки са вече претръпнали и им е все тая дали някой ще им го начука или не. Демек много лесно биха спали с някого просто ей така, щото импулсивно са го харесали на момента. Жените са импулсивни, както имат морал и не пускат на никого може да се появи мъж, който да им събори психиката и да направят всичко за него. Включително и да съсипят семейството си, заради едното чукане. И после да реват по целият свят колко било лошо, как си осъзнавали грешката и колко са сгрешили. Което е и на лице де, в много теми в този сайт сме го чели хиляди пъти.

Тия простотии, дето ти ги разправят твойте бивши колежки проститутки дали според теб са истина? Ти наистина ли вярваш? Ама тя една жена никога няма да ти каже "аз съм курва", "аз съм меркантилна и искам само пари от мъжете", "аз изневерявам". Тия неща няма да ги чуеш. Много ясно, че една жена винаги ще гледа да изглежда невинна и безгрешна. Тези неща, които ти разправят бившите колежки, които в никакъв случай НЕ СА на 30 години, защото преди 15-20 години те са били минимум на 18-20, няма как да са били по -малки, тоест сега са ПОНЕ на 40. И ти говорят пълните простотии, защото вече са износени, грозни и не стават за нищо. Бившата проститутка не става за нищо. И едно да знаеш от мен, НЯМА БИВША ПРОСТИТУТКА! Една жена на 40 си е напълно годна за секс, та дори и над 50. Но вече я няма тая пламенна младост, в която всичко кипи. Мъжете и чичковците не ги заглеждат и не са център на внимание, защото са дърти (на 40г. минимум), тост приятелките ти те лъжат. Вече и да искат не могат да се върнат в онези времена. Ще ти кажа, последно нещо, г-н мъж. През целият ми житейски опит не съм видял ни една проститутка след професията си да става за нещо. Защото ако ставаше нямаше да работи тая работа и да се кълчи измежду членовете на гнусните чичаци из клубовете, а щеше да си гледа работата или ученето. Така, че приказките от 1500 нощи ги разправяй на друг.

419.   "Харесвам мъже с бъдеще и жени с минало. " (Оскар Уайлд)

420.   Момиче на 24г. съм. Спала съм с 9 момчета - определено някои от тях можех да си ги спестя, но от 3 години нямам сериозна връзка - без секс ли да стоя? и не че не искам нещо сериозно - но от боклук на по-голям боклук попадам...

421.   411, хвала за определението "разколачени колички", но такива не стават и за инкубатор, защото зад гърба си имат минумум 1 аборт, след който продължават да се чукат безразборно. Аз се чудя защо повечето смърдят отвратително на триъгълника, а да не говорим за безплодитето, запушването на тръби и т. н. И определено някаква 16 годишна, която пита уплашено дали е бременна, защото е гълтала сперма може само да ме отблъсне. И най-гнусното на подобен род жени е, че не помнят дори с колко са били и се хвалят, че имали опит, а сексът не е низ от механични действия!! Добре възбудената жена може да стане много по-опитна от всяка друга, пренаситена и отегчена от клатене мърла. Курвите правят секса не заради мъжа, а за да си начешат крастата, и най-нагло после искат разни услуги, мислят, че си им длъжен за това че са ти "дали"... такива жени не заслужават уважение, камо ли любовта на един себеуважаващ се мъж.

422.   К'во му се връзвате на този "Доктор", който твърди че можело са се забременее само по време на мензис, че и ви се кара даже.
"Докторчето" ясно е че си пропуснал анатомията, ама и биологията в основното училище май си пропуснал.
Когато се правиш на доктор, поне прочети ей-така за обща култура - най-сигурно е жената да забременее когато е в овулация, която в общия случай настъпва на 14 ден след началото на менструацията. Бах тоя мензис поне 14 дена...

И стига си хвърлял прах в очите на хората - бил си Анестезиолог, Невролог и ще ставаш Психар.
Аз поне не съм чувал това да са специалности при които идват жени и веднага си разкрачват краката за да им се прави преглед на окосмяването, срамните устни и т. н.

И с девствените жени - успех с търсенето в сайтове за запознанства, където хората основно търсят секс.
Запази си измислената професия за някоя ученика.

Страшно ми приличаш на застаряваш педофил, който на всичкото отгоре има проблеми с ерекцията, пениса или подобно. Търсиш неопитна жена (момиче), на което само ти да и обясняваш че ти си най-добрия... и в леглото, и като ученост, и като престижна професия...

423.   Ох, сега се чувствам смотана, на 27, 5 мъже, 1 жена.
Номер 5 е приятелят ми в момента.

Честно казано съм имала желание да правя секс с доста повече мъже, но не са ми отговаряли на изискванията за поведение, обстоятелствата не са били подходящи и т. н.

Всеки нов, с който съм спала на ум съм си казвала "ура, ето го номер еди кой си". Колкото обичам секса, толкова ми е трудно да си отговоря на критериите за да взема решение да правя секс някого.

Честно казано с някои от партньорите си съм била само заради секса, за да не се налага да търся нов, защото при мен е сложно. Въпреки това с 3-ма от тях именно заради влошаване на секса съм късала.

Като жена, която според общественото мнение се приема по-скоро за не-лека, искам да кажа, че това с колко мъже правиш секс не мисля, че те определя. Ето, аз, например, имам малко "бройки", но не значи, че не съм искала повече, просто не съм била "лесна". И какъв бонус имам от това? Нямам бонуси, по-скоро се чувствам с изпуснати ползи. Факт е и че съм си спестила няколко малоумника :)

Със сегашният си приятел за първи път с него изпитах истински оргазъм и на 100% го отдавам на това, че му е значително по-голям. Преди него не си давах сметка, че все съм била с мъже с по-скоро малки пишки. Това в момента ме кара да се чувствам малко объркана, защото нямам база за сравнение. Не знам дали това, че сексът ми харесва повече е причина да го харесвам толкова или наистина заради него самия. Ако бях правила секс с повече мъже, едва ли щях да се колебая.

Личното ми мнение е, че една жена трябва да е била с поне 10 различни мъже, с различен тип поведение, дори като външен вид, преди да се омъжи, за да е сигурна кое й харесва най-много и с какъв човек би си паснала най-добре. Като под да е "била" с тях имам предвид да ги е опознала поне малко, освен да е правила секс с тях.

Напълно одобрявам и сексът, който е само с цел секс, но не с различни хора всяка вечер, защото рисковете от венерически болести са твърде големи, както и дори това да попадне на психопат.
Дори сексът само с цел секс трябва да е с проверени хора, на които може да се има доверие.
Одобрявам и моногамията, стига наистина да са щастливи, а не защото някой така очаква от тях.

Отворена връзка не съм пробвала, ако някой е пробвал да сподели дали работи.

Благодаря за вниманието!

424.   Ох, сега се чувствам смотана, на 27, 5 мъже, 1 жена.
Номер 5 е приятелят ми в момента.

Честно казано съм имала желание да правя секс с доста повече мъже, но не са ми отговаряли на изискванията за поведение, обстоятелствата не са били подходящи и т. н.

Всеки нов, с който съм спала на ум съм си казвала "ура, ето го номер еди кой си". Колкото обичам секса, толкова ми е трудно да си отговоря на критериите за да взема решение да правя секс някого.

Честно казано с някои от партньорите си съм била само заради секса, за да не се налага да търся нов, защото при мен е сложно. Въпреки това с 3-ма от тях именно заради влошаване на секса съм късала.

Като жена, която според общественото мнение се приема по-скоро за не-лека, искам да кажа, че това с колко мъже правиш секс не мисля, че те определя. Ето, аз, например, имам малко "бройки", но не значи, че не съм искала повече, просто не съм била "лесна". И какъв бонус имам от това? Нямам бонуси, по-скоро се чувствам с изпуснати ползи. Факт е и че съм си спестила няколко малоумника :)

Със сегашният си приятел за първи път с него изпитах истински оргазъм и на 100% го отдавам на това, че му е значително по-голям. Преди него не си давах сметка, че все съм била с мъже с по-скоро малки пишки. Това в момента ме кара да се чувствам малко объркана, защото нямам база за сравнение. Не знам дали това, че сексът ми харесва повече е причина да го харесвам толкова или наистина заради него самия. Ако бях правила секс с повече мъже, едва ли щях да се колебая.

Личното ми мнение е, че една жена трябва да е била с поне 10 различни мъже, с различен тип поведение, дори като външен вид, преди да се омъжи, за да е сигурна кое й харесва най-много и с какъв човек би си паснала най-добре. Като под да е "била" с тях имам предвид да ги е опознала поне малко, освен да е правила секс с тях.

Напълно одобрявам и сексът, който е само с цел секс, но не с различни хора всяка вечер, защото рисковете от венерически болести са твърде големи, както и дори това да попадне на психопат.
Дори сексът само с цел секс трябва да е с проверени хора, на които може да се има доверие.
Одобрявам и моногамията, стига наистина да са щастливи, а не защото някой така очаква от тях.

Отворена връзка не съм пробвала, ако някой е пробвал да сподели дали работи.

Благодаря за вниманието!

425.   Ох, сега се чувствам смотана, на 27, 5 мъже, 1 жена.
Номер 5 е приятелят ми в момента.

Честно казано съм имала желание да правя секс с доста повече мъже, но не са ми отговаряли на изискванията за поведение, обстоятелствата не са били подходящи и т. н.

Всеки нов, с който съм спала на ум съм си казвала "ура, ето го номер еди кой си". Колкото обичам секса, толкова ми е трудно да си отговоря на критериите за да взема решение да правя секс някого.

Честно казано с някои от партньорите си съм била само заради секса, за да не се налага да търся нов, защото при мен е сложно. Въпреки това с 3-ма от тях именно заради влошаване на секса съм късала.

Като жена, която според общественото мнение се приема по-скоро за не-лека, искам да кажа, че това с колко мъже правиш секс не мисля, че те определя. Ето, аз, например, имам малко "бройки", но не значи, че не съм искала повече, просто не съм била "лесна". И какъв бонус имам от това? Нямам бонуси, по-скоро се чувствам с изпуснати ползи. Факт е и че съм си спестила няколко малоумника :)

Със сегашният си приятел за първи път изпитах истински оргазъм и на 100% го отдавам на това, че му е значително по-голям. Преди него не си давах сметка, че все съм била с мъже с по-скоро малки пишки. Това в момента ме кара да се чувствам малко объркана, защото нямам база за сравнение. Не знам дали това, че сексът ми харесва повече е причина да го харесвам толкова или наистина заради него самия. Ако бях правила секс с повече мъже, едва ли щях да се колебая.

Личното ми мнение е, че една жена трябва да е била с поне 10 различни мъже, с различен тип поведение, дори като външен вид, преди да се омъжи, за да е сигурна кое й харесва най-много и с какъв човек би си паснала най-добре. Като под да е "била" с тях имам предвид да ги е опознала поне малко, освен да е правила секс с тях.

Напълно одобрявам и сексът, който е само с цел секс, но не с различни хора всяка вечер, защото рисковете от венерически болести са твърде големи, както и дори това да попадне на психопат.
Дори сексът само с цел секс трябва да е с проверени хора, на които може да се има доверие.
Одобрявам и моногамията, стига наистина да са щастливи, а не защото някой така очаква от тях.

Отворена връзка не съм пробвала, ако някой е пробвал да сподели дали работи.

Благодаря за вниманието!

427.   Номер 425, и аз съм жена на 27, спала с 4-ма, един от който е бил от несериозна връзка но не е била планирана, просто така се случи. Щом имаш желание пробвай... какво значи това дали работи.. задаваш глупави въпроси, но и коментарът ти според мен е измислен.

428.   Тази тема като гледам, голям интерес има. Какви са тези коментари, леле стреснах се от някой коментари. Какво е това 50 мъже. Втрещих се. Ужас и безумие

429.   No 427, означава, че не съм сигурна дали няма да има негативен ефект върху отношенията с партньора ми.

На мен, както вярвам и на много други хора, понякога ми минават мисли и за странични хора, но съм свикнала да ги потискам. Не знам доколко това потискане на мислите ми не е допринасяло за предишните ми раздели и доколко се дължи на това, че може би това не е бил подходящият човек за мен.

Иска ми се да вярвам, че любовта стои над секса, че странични забежки не биха повлияли, а по-скоро биха помогнали човек да се убеди, че именно партнорът му в момента е най-добрият за него, биха показали, че партньорите са самоуверени и си имат доверие, че не се чувстват застрашени някой да не им "открадне" партньора, да нямат маски и задръжки, да не се отричат от човешката природа, която е склонна да ги тласка и към полигамия
.
Но така или иначе не съм имала смелостта да опитам. Затова питам.

Би ми било любопитно да споделиш какво те кара да мислиш, че коментарът ми е измислен?

От номер 425

430.   427, не съм пробвала досега, защото ме е било страх да не си проваля връзките, с хората, които съм харесвала наистина.

Иска ми се да вярвам, че любовта стои над секса и ако се прави секс и със странични партньори би означавало, че и двамата се чувстваме достатъчно самоуверени, че не се ревнуваме, защото вярваме, че сме избрали най-доброто, а другите са просто за разнообразие и че това би засилило доверието. Но не се чувствам готова да тествам връзката си по този начин.

Друго, което си мисля е, че няма как да се избяга от човешката природа, която не е в подкрепа на моногамията и ми се струва неестествено да се потиска изкуствено, само заради някаква фалшива лоялност. Би трябвало спокойно да се говори за всичко.
Така си мисля на теория, но не знам как би било на практика.

Отново апелирам някой да сподели.

Също така, номер 427, ще съм много благодарна, яко споделиш защо коментарът ми ти се струва измислен?

Поздрави,

431.   Номер 430 просто така си мисля и това е :), но иначе нямам нищо против секса, и на мен ми харесва ако се прави когато има чувства, но не ей така за разбнообразие, мъжете смятат по друг начин та за това и не се опитвам да ги разбирам, тяхна си работа. Важна е причината поради която да се случва, за мен няма такива природни или човешки нужди при жената, човек и сам може да се задоволява в такъв случай.

432.   Не знам дали съм лесна, но търся любов и съм склонна да позволявам да се случи "прекрасното" с някой, на когото имам доверие. По важно е че трудно се задържат мъжете около мене. На 43 съм с две деца от различни мъже и без сериозна връзка. Все пак и мъжът трябва да ме пожелае. Бройката ми е голяма, около 50. Тъй като животът продължава съм си дала бройката на годините за ориентир. Все пак секса е до време

434.   Исках да кажа да пробваш ако имаш възможност и не си във връзка, след като не знаеш какво е. Аз за себе си съм преценила че мога да имам такъв тип отошения, ако разбира се нямам какво да губя и имам някаква лична изгода от това.

436.   Като казвам лична изгода имам предвид емоционална, душевна а не материална.

437.   На 30 и омъжена била съм с 5 други мъже които са ми били гаджета но на един етап са ме разочаровали и сме се разделили.

438.   жена 34г. 86кг. (рубенсов тип)Аз не съм много хубавка и не съм била с много мъже - 11. Много ми се иска да ме пожелае някой готин, но ме търсят само "дърти магарета". Засега им отказвам но не мога да се задомя. Почвам да си мисля, че трябва да се пускам на всеки и ако имам късмет, някой ще се "излъже" да ме вземе. Много ме е страх и съм все сама. Как да постъпя?

439.   438 само потвърждава мнението ми, че по-пълните и като цяло непривлекателните жени спите с повече мъже и все търсите някой като вид потвърждение, знам ли - агресивни сте дори в търсенето на мъж.
Аз съм била с 2-ма мъже и единият от тях беше излишен, но просто всеки греши.
11 си е доста сериозна бройка.

442.   434, аз имах предвид за пробване с някой, за който ми пука. С някой, за който не ми пука не бих го наричала отворена връзка изобщо.

ПП: не ми отговори, кое ти се е сторило фейк, ще ми е интересно да чуя, мерси :)

443.   421, точно. Гледам да избягвам такива "67 употреба" жени, 'щото ако правя секс с тях, твърде е вероятно след мен да има още и просто да не си ме спомнят. Обаче ако им откажа, ще съм номер 1, дето им отказва и ще има да се чудят колко точно готин е щял да бъде секса с мен. Хахахаха
Не, сериозно - ама нт к*рви. Аз съм мъж на 28 години и съм бил с 6 жени в живота си. Ако броим и френските, стават 8. Обаче като чета анонимните коментари на жените тук, се оказва, че май голяма част от жените са си намери п*тката на улицата. Баахти. Това 15-25-40 и нагоре. Стига бе. То по това вашето сигурно косми няма, "щото виждали ли сте магистрала с трева"? !
Направо ви съжалявам. Но повече съжалявам гаджетата, мъжете ви. Особено на тия с по 50 и повече бройки зад гърба си. Че то шанса мъжа ви да си срещне баджанака никак не е малък. :)
Както казах и по-напред - за мен психологическата граница за жена е 10. Дори ми се струват множко. Така де - ако предположим, че на 30г. всяка жена е имала средно 2 сериозни връзки за общо около 6-7 години, това означава, че за останалите 8 години е направила 8 бройки. Да кажем, че с леки компромиси със себе си, мога да го приема.
Обаче такива, дето не могат да се сетят за бройките - отврат.
Повдига ми се. Сигурно в момента, в който разбера и трудно и ще го вдигна за такава, 'щото веднага ще си представя как няколко футболни отбора са били тук преди мен и са правили всичко, което и аз ще правя, че може би и повече.
Казват, че тялото е нещо преходно, но не мисля, че с такъв богат сексуален опит си обогатяваш душата някак.
АКАТИМ

444.   Номер 442 :) напротив, има такива отворени връзки, може пак да си го харесваш ама да не държиш на това да сте заедно, оф трудно ми е да го обесня но човек сам се усеща. Не знам не съм имала отворена връзка с мъж за който много ми е пукало, но предполагам и това е възможно, обаче със сигурност трябва и при него да е същото, да не си само ти тази която се чувства така иначе може да си играе с теб както си пожелае.

445.   С петима... като петия е мъжа ми

жена на 43

447.   Хора какво трябва да ви интересува чуждото мнение и защо трябва да рамкирате поведението на другите. Че забавлявайте се събирайте опит. Относно хора като АКАТИМ. Нормално е да искаш някоя примерна при положение, че се страхуваш, че ако някоя жена е видяла и две и двеста ще те отреже защото не си на определено ниво. Мъж съм и имах същите страхове. За това и заклеймяваме някоя като курва защото се страхуваме, че няма да и стигнем и ще ни отсвири, но не е така. В живота всичко трябва да се опита за да можеш да правиш разлика и на по-късен етап да се предпазиш я от мъж я от жена "дърво" в леглото. Да СЕКСЪТ е много важен за една двойка и сексът е смесица от фантазий и удоволствие и ако единия знае какво иска а другия е бил подтискан заради хора като АКАТИМ цял живот познайте какво става. А и е нормално на 15 -16 да ти ударят хормоните и да искаш да пробваш няколко бройки нали. Относно това кое е много и кое е малко в секса, няма точно дефинирана граница колко бройки са много и колко са малко. Както за един много може да е да се изяде един хляб така за друг много може да е да се изядът две филий. Въпрос на вкус разбиране и апетит. Относно твърденията на господата, че ако някоя до 20 е имала 40 бройки то до 40 ще има 80, ще кажа, че това не е математическа прогресия и дамите улягат след като намерят подходящ партниор. Просто докато ние след връзка можехме да онанираме някой са си намерили лесното и са се забавлявали. И нека не забравяме, че по всяко едно време за всяка една тема има едни 10 % от популацията които винаги не са съгласни с каквото и да е.

449.   Бройката няма никакво значение! И как може да си помислите, че може да се съди за "леко момиче" само по бройката? Една жена може да не е "лека", но да е спала с 100 мъже - само защото е търсила сериозна връзка, но от тези 100 никой не е бил подходящ. (Това беше пример)

Преди 50 години 15 годишните са били недоразвити и са били считани за малки... но днес едно 15 годишно момиче (като цяло и за момчетата става въпрос, въпреки че се развиваме малко по-бавно) е развито като голяма жена! Това се дължи на еволюционен път. След над 1000 години хората ще се раждат с огромни глави, в които има хипер развит мозък, окосмяването на половите органи ще започва в малка възраст - например 8-9 години. Днес 9 годишните деца се считат за бебета, но в бъдеще ще са големи хора - по разсъждения, действия и всякакви други работи.

Нали вече споменах - развитието се ускорява.

450.   447, не позна. Не ме е страх от това. Страх ме е, че ще си виждам баджанаците навсякъде. Сети ли се? Или още по-гадното - да излезеш с такава и твои приятели и някой от тях да е минал. Или най-гадното - да говорят за теб, че ти си й поредната бройка на тая. Айде не, мерси. Всеки е свободен да прави каквото си иска с тялото, но да ми говорите, че е нормално жена на 25 да е спала с 25 и повече мъже - айде, моля ви се!
АКАТИМ

452.   АКАТИМ,
Поне си призна, че става дума за твои страхове - т. е. слабости. ;)

454.   421 съм
Уважаеми 447, "опит" е думата, с която много хора наричат своите грешки. "В живота всичко трябва да се опита"-такива като теб стават бащи на деца, които правят тройки и употребяват наркотици, а после "ама защо детето ми болно". Сега някой ще каже, че съм брутален, но неслучайна е сентенцията "Здрав дух в здраво тяло". Безразборният секс също както наркотиците се отразява зле духовно и физически (пример една 40-годишна влачена чанта, която изглежда с десет години по-стара, а на 50 вече е свлачище)! В предишния си коментар го писах, но пак ще се повторя:СЕКСЪТ НЕ Е НИЗ ОТ МЕХАНИЧНИ ДЕЙСТВИЯ, НЯМА ТАКОВА НЕЩО КАТО ОПИТ. Самият израз, който използваш: "дърво в леглото" е достатъчно показателен, че сексуалнтата ти култура е доста ниска. Никоя жена или мъж не е дърво е леглото, всичко е до напасване. Сексът не е олимпийски спорт и става наистина хубав, когато опзнаеш партньора. Очевдино ти не си способен да възбуждаш жените и не ти се занимава да изпипвате и постепенно да нагласяте нещата с партньорката ти, да обменяте енергии.
Ето затова нямаш нищо против "разколачените колички" както ги нарича Акатим и търсиш някоя, която ще гледа да си начеше крастата.
За повчето пренаситени от клатене мърли и мъжете като теб, които търсите такива е, че за вас сексът (както сам си писал) е забавление, а не трансцендента връзка, а мнозинството не знаете и какво значи терминът...

301-350 от 611