Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

501-550 от 611

668.   666, от изказванията ти човек може да заключи, че си изключителна жена, номер 665 съм и не съм пуританка, ако ме четеш правилно.
Последното ти изказване, кой занае ми звучи като оправдание, от една страна твърдиш, че "Сексът е нещо хубаво, когато го правиш по желание и с разум. ", от друга казваш "О, не съм ги броила. На 30 съм и определено съм спала с доста мъже. " - всичко добре, ама нещо разума не го видях, остава желанието (все пак по-добре звучи от похот). Имал съм връзка с такава като теб, интересно защо желанието и за честни и откровени отношения се изпари в момента, в който стана дума за броя на сменените автомобилни гуми и чанти, така че няма как да се съглася и с твърдението ти, че "Такъв човек не може да бъде честен в една връзка, той не умее да обича истински. ", напротив, точно хората като мен, с малко, но не никакви връзки зад гърба си са по-честни и склонни да обичат истински. Честен съм защото няма какво да крия и от какво да се срамувам, мога да обичам, но човек, който е доказал, че също може да обича - ти кажи как разбра, че можеш да обичаш, след като най-дългата ти връзка е САМО 3 години - на мен най-кратката ми е с малко повече.
Добре е, че се чувстваш комфортно в собствената си кожа, но не бий много тъпана, няма причина да си особено горда, че са те "лашкали" този и оня, не си в позицията да определяш различните от теб като "пуританки" само защото са проявили разум и не са допуснали до себе си някой разгонен пес.
Не искам да съм лош пророк, но само след 10 години ще запееш друга песен, собствената ти кожа вече ще ти е отесняла, макар и отпусната, сегашната любов ще се изпарила, поне ще ти останат спомените, в които също не си силна.

669.   23 години- със 7.

671.   На 33 и съм само с един. Ако една жена е с повече от един или максимално двама според мен е абсолютно лека и незаслужаваща уважение.

672.   До 671.
Боже, милата!
Имаш нужда от психиатър!

673.   672, тя 671 е имала предвид едновременно с повече от един до двама. Какво да се прави, не всички си падат по тройки и други групови изпълнения.

674.   Темата е за запълни време. Какво значение има- нямам километраж. Каквото и да споделя е не проверимо с изключение на три суинг оргии. Някой от контактите ми дори се опитвам да ги изтрия от съзнанието си- чиста загуба на време и физически ресурс. Търсих принца на белия кон но попадах само на каубои на магарета. Е имаше и елитни тарикати но и там не се получи- на краставичар, краставици ще продават- а то и едни красавици- криви, спаружени и не поддържани. Момичета, много е важна публиката- град, село, гето или случаен секс- тест. Напълни се с мазни, безпарични и безидейни екземпляри. То вече и за спорта е трудно да се изчукаш с кеф и настроение, не, че прекрасната ми е стадион, ама аман от заблудени фенове. Така. Надявам се да съм ви развеселила и да ви е светнало по пролетно. Със здраве от кака Ви- Мата Космата! :)

675.   На 28 с 4-ма.

676.   Леле много честно сте тука аз съм на 23 и мога да кажа че от 15-годишна започнах да правя секс да беше грешка но не съжалявам имала съм 18 партньора с някои от които съм имала връзка от по 1-2 години имало и секс за удоволствие имало е и изневери но леко момиче се нарича момиче което се държи флиртаджийски с всички мъже и им се слага

678.   до 676 - С това темпо с което си подкарала да сменяш любовниците си (както искаш ги определяй - сериозни връзки, изневери, удоволствия) 18 мъже за 8 години никак не са малко, със същото темпо сигурно до 30 годишна възраст ще станат 40 и нагоре. С какви очи тогава би погледнала бъдещият ти съпруг?

680.   Аз съм на 24
Спала съм с доста мъже за пари
Само с 3 по любов, другите 300 бяха за пари

681.   до 680 На 24 години с 300 мъже за пари ? Успя ли поне да направиш нещо смислено с тези пари ? Жилище да си купиш ? Иначе за какво е била цялата тази лудница.
А на бъдещият ти съпруг или децата ти какво би им казала ?

682.   А колко пъти сте яли, колко пъти сте спали? Всеки според нуждите си, и според възможностите си. Сексът е необходимост.

683.   до 682 - Изказването ви е скандално и възмутително, явно сте от леката кавалерия. Поне си признайте вашата бройка вместо да спамите в темата.

684.   Хайде да не обиждате момичетата предлагащи платена любов. Познавам няколко такива и са много точни. А и всеки разполага с тялото си и ще прави, каквото си пожелае с него. Влезли в тема за секс и се възмущава от това, че хората правят повечко секс... Я ходете във форум за набожници и не замърсявайте приятната среда тук.!

685.   На 24 г ,съм за първи път го направих на 21 .Била съм с 4 до сега , за мен са много ,но при мен нещарта бяха така че съм била с първите 2ма за 1 вечер използваха ме ,мислех че от секса ще тръгнат нещата за връзка .Лесни жени са тези които ,не могат да търпят да са без секс ,искат да си правят кефа не искат връзка с мъж . Но е така и жените и мъжете се използват само за секс ,всички знаем истината но никой не иска да я приема .

686.   683, не съм от леката кавалерия, мъж съм на над 60 години, не съм си броил жените, нито съм ги питал, кой съм им. Това го казвам от опит, а той е, поне за мен добър. Колкото повече, толкова повече.

687.   На 29 съм, и съм била с около стотина.
Сексуалния си живот започнах на 16, с първото ми гадже бях година и половина, с второто две, с третото три години и половина, с четвъртото почти три, и със сегашния си съм от година.
Общо ми се събират 11 години във връзки, през които не съм изневерявала на партньорите си! При мен се случи така, че смених три града за живеене в България, и два града извън. Почивките извън страната също не бива да се забравят.
Между последната ми връзка и сегашната имах и афера с женен мъж година и половина.
И то какво излиза накрая- всеки път когато съм била сама, съм била като отвързано куче! Има някой на които дори имената не им помня, и колко тройки и четворки съм правила като се замисля лошо ми става... Срамувам се до някъде разбира се, това не е нещо, за което бих се похвалила на когото и да е! Ако можех да върна времето назад може би щях да ги надробя същите... Положителното на нещата е, че спокойно мога да кажа "Наживяла съм се! "! Опитах всичко, изпитах границите си, разнообразявах, размери, форми, техники, мъже, жени, характери и т. н.

688.   687, Хвала! Значи от 13 г. си била сама 2г., в които си минала около 100 парчета. Това прави по 1 партньор на седмица. Браво, ти засрами и Митьо Пищова и папа Жан.

689.   до 687 - От 16 годишна водиш полов живот, а сега си на 29 години - тоест 13 години полово активна. Имала си 5 сериозни връзки сумарно за около 11 години през което време както сама твърдиш не си изневерявала.
И остават 2 години през които не си била ангажирана във връзка и си натрупала 100-тина бройки - ашколсун, машала. Като компаньонка ли си работила през това време, би ли ни обяснила ?
Освен някоя и друга полова зараза какво ти донесе този "опит" и "наживяване" ?
Психично по-уверена ли се чувстваш сега, а за семейство и деца готова и способна ли си?
Би ли ни споделила ?

690.   Големи сте съдници!
Безгрешни хора, много праволинейни, моралисти до мозъка на костите си.
Първо, не е нужно да се възмущавате така от една непозната. Не съм вашата жена, дъщеря, братовчедка или съседка, дишайте спокойно.
Второ, не съм се хвалила с бройката си- напротив.
Трето, сумарно съм била около две години свободна, и да точно през тези две години съм спала с толкова много и различни хора!
Винаги съм била вярна на половинките си, с трима от тях съм живяла на семейни начела, с единия бяхме дори сгодени. Спя спокойно, психиката ми е здрава, за семейство и деца съм готова, надявам се този път да съм намерила човека за себе си.
Не съм работила като компаньонка, но ако бях щеше ли да ме оправдаеш? Не! Тогава щях да съм " някъв парцал дето си е продавал задника ". А сега какво съм - " някъв парцал "... Колко жени има , които са спали с не малко мъже и дори и не подозирате. Може вие самите да сте били с някоя със стотина бройки , кой знае.
И като за изпроводяк, "някоя друга зараза" е имала някоя друга,защото най-сериозното което съм имала е бактериална инфекция.
Надявам се,че сега ще спиш една идея по-спокойно. Хубавата новина е, че не си видял коментара на жената, която е спала с над 500 мъже. Дядо Господ на крака ми е дошъл...

691.   690, какво очакваше? Да ти ръкопляскаме ли? Аз може да съм "моралист" (много взе да се спекулира с тая дума) и да, не съм перфектен, но никога няма да загубя себеуважението си. И не съм те съдил, няма и защо, органа си е твой, просто се възмутих на глас.

692.   Дo 690

Ами да! По-добри хора сме от теб и нематриала като теб :)

693.   до 687, 690 - Никой не те е съдил, ти сама си се осъдила - както и никой не те е наричал в коментарите "някакъв парцал". Това определение ти самата го използва за себе си, защо ли? :))
Пази Боже на който и да е мъж да му се падне такава жена като теб. За семейство и деца казваш готова си била - а би ли споделила на бъдещият ти съпруг или бъдещата ти дъщеря за твоето бурно минало?
Да, никой не те съди, никой не е съвършен и перфектен, но все пак разумния човек освен претенции трябва да има и някакви задръжки, които при теб явно са кът.
Жената до голяма степен е част от имиджа на един мъж. А твоя бъдещ съпруг какъв имидж ще има според теб ако от всеки втори ъгъл на улицата, театъра, киното, МОЛ-а и т. н. му се подсмива някой баджанак?
Ай със здраве и дано си намериш балък способен да изтърпи всичко това.

694.   Номер 690, 691 и останалите са прави, ако смяташ, че си направила грешка се промени. Но недей да оправдаваш това че не струваш с това че и други не струват. 100, 500, 30, 20, 10 е почти едно и също, ако разбереш, че не е нормално, мнението ми би се променило и на тези които се изразяват остро също предполагам, но да ми търсиш някакви глупави оправдания. Че и да представяш това за нормално, няма да стане. Ужасно е че такива хора могат да имат деца, наистина е гнусно.

695.   Ама наистина го съдите момичето. Защо бе, всяка сама си рвшава какво да прави с детеродния си орган. И не е нужно някой да даде определение за нея,нячина по който се възмущавате е показателен за отношението ви към нея. И е права щото ако беше комнаньонка нямаше да е по-различно. На скоро гледах по новините за едно изхвърлено новородено до кофата за боклук, друга пък го беше удушила, и такива има дето ги захвърлят по домовете, други пък на баба и дядо и живот ги чака! Как знаете коя е готова да е майка и коя не?? И аз не бих се зарадвал ако жена ми е спала с толкова много мъже, но пак ви казвам всяка сама си решава какво и с кой. Ако ми опре такава до главата ще му мисля, пък любовта е сляпа казват хората ;)

696.   С двама. Донякъде съжалявам, че не съм запазила девствеността си за брака. Но тогава не знаех това, което знам сега. Надявам се третият да е и последен.
Ж22

697.   Толкова гнусни коментари...
Това само доказва, колко невеж народ сте! За голямо мое съжаление част от мен е българска. Радвам се много на тези смели хора, които не се свенят да говорят истината.
Когато проумеете, че секса е част от физическото здраве на човека, а не част от морала, тогава, може и да общувате без да обиждате.
Дали майка ти... е спала с 1 с 10 или 10 х 10на десета, е подробност, но това че не те е възпитала добре и живееш в средновековния ориент, това вече е трагично!
Разбира се по- лесно е да си чекиджия и да проповядваш морал. Тази дума е с относително понятие, както и думата истина, за всеки тя е различна.

698.   697, да бе. Много е морално и особено здравословно за 2 г. да минеш 100. Секса е здраве, ама да го правиш с един, не със 100. По твоята логика проститутките трябва да са най-здравите хора на света.

699.   697, алууу, за коя истина говориш? В същност къде я говориш истината, тук или на партньора си - май там е заровен ключа за палатката?
И какво значение има коя част от теб е българска и колко сме невежи ние, та нали ти си високо над нас, срамуваш се от произхода си, ама не можеш и да се откажеш от полугена си! Не съм броил колко гнусни коментари има преди твоя, но твоя си е баш гнусен, хем не казваш истината за себе си, хем оценки даваш на другите - аз съм чекиджия и проповядвам морала на чекиджиите, твоят морал с какво е по-добър, или ще кажеш, че нямаш морал? Моралът е като медала, винаги има поне две страни, за съжаление по-лъскавата е по-изтърканата - ти от кои си от лъскавите или от изтърканите?
Ама не се заблуждавай, въпросът ми беше реторичен - мисля, че на всички е ясно от кои си.

701.   Хей, съдниците. Хайде, направете си една тема в която да храните всички, които не виждат света като вас. И да спрете да се заяжда те с хората. Никой не ви казва кое как да правите и не ви го налага. Оставете хората да си споделят свободно. Не заслужават да бъдат обижда ни и критикувани. Живота си е техен и ше правят каквото искат. Аз ако искам ще мина и 1000 жени или ще го направя 1000 пъти с ръката си. Къде е разликата и проблема? Ще изпитвам удоволствие всеки път и 7мам право на това! Отваряте си темата и само по същество да, се пише! Тук искам да виждам само женски коментари на броя мъже с който са били интимни.

702.   701, хай да се ограмотиш най-напред "заяжда те", "обижда ни", "ше" - после може и да поставяш условия "Тук искам да виждам само женски коментари...". И аз не искам да чета коментари от чекиджии, които "Аз ако искам ще мина и 1000 жени или ще го направя 1000 пъти с ръката си. Къде е разликата и проблема?", амаааа... ти и да искаш няма да ти се случи първото, за второто също няма гаранции, но можеш да опиташ.

703.   Темата,ако беше "Колко книги сте прочели" щеше да събере има няма 5-10 коментара,ама тази.....чудоооо

704.   697, за нас мъжете със сигурност сте салфетки такива еднодневки за по едното е*ане и не сте ни фактор. Да, ще ви се мазним, ще ви кажем здравей, но с надеждата пак да го по*апата и да ви нае*ем. Разбира се, че има значение бройката на една жена, ако ще градиш животът си с нея, ако е някоя еднодневка е супер възбуждащо да е била и със 100 преди това, даже не 100, 1000 да са, само да не е болна, това бих се замислил, но ще ми е кеф да съм 101-вия, да се отнеса като боклук с нея и да и кажа айде измий си спермата от устата и си отивай или да се държа учтиво, за да ми пуска пак и пак и като спре, ще покажа и снимките й и всичките ми приятели ще им кажа да я добавят, че да я пробват и те

705.   6 момчета и 1 момиче.. f19

706.   Мъж на 32 години.
С голям интерес прочетох около 100-150 коментара, после още, като събера смелост.

Имал съм една сериозна приятлка, която се оказа, че е била с мен няколко гоини по-малко, отколото аз с нея. Може би аз с нея 9, тя с мене 6 от общо 10 :)

Изгубих девственността си с нея и още едно момиче. На 18.

Бил съм с 3 проститутки, малко след раздялата, не знам защо точно, не ми хареса като цяло.

Това прави общо 5, което знаех, че не е много, но нямах ни май малка представа колко малко малко е, преди да започна да проучвам въпроса...

Сиреч, ще се окаже вярно, че 80% от женската популация, прави секс с 20% от мъжете, като световна тенденция.

Повечето омъжени жени изневеряват.

Много повече от мъжете.
Не защото са "лоши", прото е много по-лесно, а и така са устроени биологично, за разплод, колкото и "повърхностно" да ви звучи. Има си литература.

Повечето разводи се извършват от жени.
Повечето жени губят девственността си много по-рано от средностатистическия мъж.
Повече жени са били с девствени мъже. И обратното - много, много мъже никога не са били с девствена жена.
Просто сега за пръви път, през 21 век, могат да не забременяват по много методи, включително имат право и да убиват неродените си деца...

Никого не съдя.
Просто така е устроен светът в момента.
Жените имат пълно право да избират само най-добрите. Проблема е, че не се размножават, а само се ебът.

Но това е само проблем за обществото и "цивилизацията", която скоро ще се преустрои.
Жените са си добре :)

И мъжете са добре като цяло, просто не подозират за кого точно са се оженили. :)

707.   "Проблема е, че не се размножават, а само се ебът. ..."
Ти шегуваш ли се? По-добре е, че не се размножават.

708.   до 706 - Абсолютно сте прав.
Имах сериозна връзка с жена която в началото на връзката ни ми сподели след мое питане че аз съм и 5-ти или 6-ти. Постфактум след време се оказа че преди мен е имала около 40 партньора. Направо ми съсипа желанието да градя общо бъдеще с нея.
Преди да се запозная с нея имах скромния актив от 6 - 7 връзки.
Наистина се оказва че огромна част от жените много и в пъти по-лесно си намират секс партньори и НАИСТИНА го правят с малка част от мъжкото съсловие, правят го с разни обиграни свалячи които им замайват главите докато ги вкарат в леглото.
А ние болшинството, обикновените мъже гледаме да забършем нещо от трохите ако можем да се докопаме или караме на чикии докато накрая някоя разпоретина с много бройки реши да се обвърже с балък като мен.

709.   Здравейте!
Аз съм доста пълно момиче, на 23 съм. Омъжена съм от 1 година. Моята бройка е точно 11. Не всичко зависи от външния вид. Понякога “кифлите” само изглеждат леки момичета, а всъщност са добри и възпитани. Има други скрити лимонки, които са спали с много повече.
Имам пък и една приятелка, която е на 26 и все още девствена-дори не е целувала мъж. Хора всякакви, затова животът е хубав, защото е шарен!

710.   Които спи с много мъже/жени то си е за него. И да на мнозина бройката им е меко казано голяма и дали се оправдават или не, дали ги приемат или не, то все пак си е нещо за загуба на уважение. Разменяте стойностни отношения и възможност за добро семейство за едно тъпо е***. Кой е неопитният? този/а които се е чука много различни и повтаря едно и също или този които придвижва връзката си напред и я развива.

713.   С един. Въпреки че съм доста харесвана. Въпрос на гледна точка. Аз съм доволна от избора си. Ж 34

716.   Факт е обаче че браковете при които жената е спала с повече от 10 мъже са в пъти по-неуспешни.

717.   716, сакън да те не чуе дядо ти торбалан, че според него ако една жена не е счупила поне 20 кура не струва в леглото. А и той не може да си чеше егото, че го избрали сред хиляди кандидати.

718.   Номер 717, той пише още, просто не си слага "псевдонима".

719.   Скоро ще съм на 15г. Още съм девствена, мастурбирам много отдавна. Мечтая си за истински секс, но се контролирам. Момчетата ме зарязват заради това, че не позволявам да отиваме до край. като му дойде времето мисля, че няма да изгоря с първия сексуален партньор. Отличничка съм, имам идея да уча, да се развивам, ще се радвам на секса сигурно с няколко мъже преди да се обвържа.

720.   Освен това, в психологията е обяснен и факта, че ранното полово съзряване при жената, води до несполучливи сериозни връзки/ брак. Голямата бройка играе фактор. Аз като съм обиколил света, как да се зарадвам на почивка в Шабла?!

721.   Виждам, че темата е стара, но ще отговоря. На 20 съм, спала съм само с 1 мъж, с който все още сме заедно.

722.   До 713. И как разбра, че изборът ти те добър след като опитът ти се свежда до само и единствено един мъж? Не че нещо, но нямаш аргументи в полза за добрия ти избор.

723.   722, не съм въпросната жена, но колкото и да не ти се вярва, на някои хора не им е нужно да сравняват 100 души, за да разберат с кого се чувстват добре и с кого им е приятно. Или ти е приятно с човека, или не. Ако не ти я приятно, не е необходимо да спиш с още 100 души, че да разбереш, че с някои от тях ти е по-приятно.

Ако пък ти е приятно, няма нужда да спиш с още 100, за да разбереш, че видиш ли е възможно и да ти е още по-приятно. А и има неща, различни от секс, които са важни. Дори и самия секс до голяма степен зависи от отношенията като цяло, а не само от самия секс. Ако чувстваш, че човека е твоя човек, то и секса най-вероятно ще ти харесва, много повече от някой, който се изживява като порно актьор, но го няма усещането, че е твоя човек.

За днешните хора най-логично е да спиш със 100 души и да си избереш един, който уж трябва да е най-достоен, все избираме обувки в магазина. Но никой не се замисля, че всяка връзка и всеки секс, неусетно отнема по малко от душевността и в един момент хората вече стават безлични и нямат душа. Затова и днешно време 2/3 от двойките завършват с развод и 2/3 от децата са извънбрачни, а от останалите 1/3 повечето са деца на разведени родители.

От много добро и дълго избиране на правилния партньор ще да е.

724.   Все още не съм правила секс с никого. Момчетата около мен са или твърде непривлекателни (грозни, дебели, ниски, черни, космати, без стил), както или супер тъпи, или курволяци. Има и доста комбинации между изброените. Живея в малък град (Габрово) и тук няма откъде да намеря момче по моите критерии... :( Няма как да имам каквито и да било близости с човек, който не ме привлича.

Момиче на 22

725.   723, сега има толкова разводи, защото вече жената може да се разведе и да се издържа сама като работи. Вече не е финансово зависима от мъжа до степен, че без него хляб да не може да си купи. И съответно не стои при него, ако я бие, не я обича вече, унижава я, малтретира я и т. н..
Същото важи и за мъжа. И той не е длъжен да стои в брак, който го смята за изчерпан и не обича вече съпругата си, само защото църквата примерно е казала, че така трябва.
А за секса, хората са различни и докато са необвързани и не са поеми ангажимент към някой(без значение дали в брак или сериозна връзка), могат да правят каквото си искат.
И ако за теб, като спиш с 2-ма, примерно -вече си без душа:)други не го приемат по този начин:)
И престанете да пишете глупости от сорта на изказването на номер 716! Реално секс се прави от жена и ОТ МЪЖ!!!
Каквото е за едните, такова и за другите!
Никой не ви пречи да се въздържате сексуално, ако така искате. Никой не ви обижда за това, никой не ви обвинява за избора ви. Няма нужда вие да се вживявате в последна морална инстанция и да давате тон на живота на всички хора по света!
И специално за номер 716: брак е по-вероятно да се разпадне, ако двамата са се взели прекалено рано(примерно на по 18-19 години) и после са осъзнали, че са различни като характери и т. н, а не защото преди да се запознаят са имали интимни връзки с други хора:).

501-550 от 611