Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

451-500 от 611

607.   589,
590 съм.Наистина си много зле! Аз говоря за едно време когато ти не си бил роден! Освен това си наистина голям "нарцис"! Квалифицираш и се изказваш като психолог, а в същност си нямаш понятие от психология! Аз се занимавам с това от години и моят съвет е да не се взимаш за експерт.
Що се отнася до секс-а между мен и съпругът ми, той се дължи точно на това, че не живеем в рамката на турско- комунистическия морал, а сме разкепостени и облагородяваме либидото си със странични контакти. Мозъчето ти трудно, че го разбере! Мисленето ти е примитивно и не предполага, че си в състояние да понесеш такива връзки в семейството си. Точно това се опитах да обясня със забележката си. Видно е, че не разбираш добре написаното, макар че е на български език. Все пак за теб е по- добре да търсиш живот и семейство в Анадола!

608.   605, много благодаря за коментара ти.
Познавам добри момчета и дори сега излизам с едно такова. Дебело подчертавам, че не сме гаджета. Бяхме в един клас няколко години, после той замина с родителите си в друга страна, но преди година се върна. В момента му е много трудно, защото е кажи- речи сам. Има доста проблеми и се старая да му помогна с каквото мога, както и той на мен, когато имам нужда, ако че имаме коренно различни виждания за много неща и това понякога поражда спорове. Добър приятел е и е чудесна компания.

За мое съжаление, най- близките ми приятелки не са в града, а едната дори не е в България и понякога ми липсва женска компания. От друга страна засега не искам нови запознанства или други хора около себе си. Сякаш не съм готова.

Black Sabbath

609.   607, извинявай, но не мога да се въздържа. Защо обиждаш 605, след като той не ти е казал нито обидна дума, даже се опитва да ти даде съвет. Отношението ти отговаря точно на думите, които използваш, а именно примитивно мислене.

И какво като се занимаваш с психология? Това не гарантира, че си умна, интелигентна или че си вникнала в същността на тази наука, а като гледам какви глупости си писала в предния си коментар, чак си противоречиш на думите.

За какви природни закони говориш, след като главата ти изобщо не ги разбира? За човек, който спазва природните закони, има добре изразени граници между мъжката и женската същност, докато ти ги отричаш с думите "Не бъркай характерите с дейностите и кое е мъжка, кое женска работа. ", защото според теб "Това е мислене присъщо за средновековието". Искам да ти кажа, че ако ще да сме и в XXV- ти век, мъжете пак ще бъдат мъже, а жените - жени, защото природата така ни е устроила. Мъжете и жените са много различни не само в устройството на половите белези, а и в начинът на мислене, на възприятие на света и на реакция в различните ситуации. Но може би и ти си някой джендър и такива "рамки" не признаваш.

Също, какво общо имат природните закони с развратът, в който живееш ти със съпруга си в изказването си "За да бъдем наистина верни един на друг спазваме природните закони"? В природата няма разврат, а сексът съществува за да се запази продължението на вида. Много си далеч от природните закони и тяхното разбиране. Хората, които се опитват да живеят най- близко до тях, са традиционалистите и по- консервативните хора, а те не признават подобно леко поведение.

И все пак, човекът е може би единственото същество, което може да го прави за удоволствие, в което няма лошо, стига да си постави граници. А границите не са задължителни да бъдат "турско- комунистически морал". То и тогава не е имало морал, ако трябва да бъдем честни. Имаш много плоско схващане относно морала, за човек, който твърди, че се занимава с психология.
Истината е, че там където няма морал, нещата пропадат и винаги са пропадали, а когато човек допусне да бъде воден от нагона си, всичко отива по дяволите. Развратът е събарял цели империи и точно затова съществуват моралът и ценностите и те в никакъв случай не са измишльотини, а са в основата на много неща. Но нали за теб "сексът е като храната и водата" и няма как да ги проумееш. Много нимфоманско изказване от твоя страна, типично за една лека жена, която отхвърля морала, защото не и' изнася.
Истината е, че ако беше попаднала на мъж, който да не иска странични хора във взаимоотношенията си с теб, нямаше да удържиш на слабите си ангели и щеше да му изневериш. А това само потвърждава думите ми, че мнозинството от жени с дълъг списък от партньори, не могат да спрат да бройкат. Но вие с мъжа ти сте просто от една порода и сте се намерили.

Но си права си, че любовта е временна и отминава или поне в повечето случаи. Но когато човек е наистина влюбен, не изпитва нужда да е с други партньори. Бях влюбена за няколко години и почти през цялото време не отразявах другите момчета.

Black Sabbath

610.   Black Sabbath,добре е че те има. Продължавай да пишеш въпреки празните от смисъл нападки.

611.   До 609

Като мъж ще ти кажа че си много права, относно разликите м/ж мисленето м/ж мъжа и жената.

За мъженето "истината" е подкрепена от СОЛИДНИ факти, аргументи, доказателства. Това ни е аналитичното мислене, нещо за да бъде "ВЯРНО", трябва да имае доказателства за това. Жените, за вас "истината" е такава,
каквото ВИ се иска да бъде и сте готови да спорете с часове, без да дадете солидни доказателства... това е характерно за вас, защото мозъка ви е устроен ЕМОЦИОНАЛНО, което е обратното на ЛОГИКА.

Сори ако звуча "назидателно" но цитираш няколко пъти "природни закони", без нито 1 референция. Ще ти нахвърля няколко:

1. 99% от маймунтите са МОНОГАМЕН вид.
2. По "случайност" хората сме в групата "HOMININI" само с 1 вид маймуни - пан шимпанзета.
3. Въпросните "пан" са най-близкият биологичен вид до човека с 98% покритие на днк и интересен социален строй.

Казвам социален строй защото пан шимпазетата и хората (преди цивилизацията) сме групови животни на която силата е в комуникацията и в "групата".

Пан шимпазетата са ХИПЕР-сексуални ПОЛИ-гамен вид. Сексат се нон-стоп всеки с всеки с една интересна цел (освен удоволствието), секса понижава стреса в "групата" и я сближава.. после групата е силна и може да преодолее всякакви трудности- липса на храна, нападение от други маймуни и т. н. Почти всички останали маймуни са с коренно различен строй за Алфата всички жени и правят секс само за продължаване на вида.

Колкото и да се мъчат да ни правят на "орангутани", ние сме в групата на хоминини, което ще рече че сме ПОЛИгамен, ХИПЕРсексуален вид. Затова и статистиката за разводите е такава, моногамията не ни е в природата.
Най-малкото малко дете изисква 12 години грижи, което е предвидено да става от "групата", защото е непосилно за 2-ма... но да не те обърквам повече.

и Римската империя е била велика, въпреки разврата не е изчезнало от разврат. Макар че съм съгласен че женската "освободеност" въвежда закона на джунглата и в този социален строй, който не е "групов", ставаме орангутани и цивилизации изчезват, Фройд го е констатирал отдавна. Консерватизма обаче също не е отговора, защото както ти обясних, не сме могоманен ви и никога няма да бъдем - Никога.

613.   Има значение разбира се, аз се ожених за жена която на 24, аз и бях 18-19 бройка.... не ми стана много яко, мислех че няма да е такъв проблем. Вече доста години не мога да го превъзмогна, макар и да знам че ме обича.

614.   Приятелката ми е на 21 и аз съм седмият й. По нейни думи не е имала секс за една нощ, освен някакъв пич с 10тина см пишка, но пак е имашо чат, свалки и прочие. Каза и че не е правиша само свирка. Питам по няколко пъти тия неща, гледам реакциите, и анализирам дали е вярно или не, смятам че не ме лъже. Много ли са малко ли са 7 с мен, не знам. Мисля, че щеше да е по -приемливо за момиче на 21 да са 3, 4 макс.

Бившата пък беше ми казвала и знаех и периоди и всичко за над 10, 11 човека някъде. Като има и няколко отделни само за свирки и няколко пъти секс за веднъж (3 пъти) имаше и изневери напук на на някакъв бивш за свирки и лизане е било. Настоящата мацка каза, че никога не е изневерявала

615.   613, ти сериозно ли??? Какво си очаквал и какво още очакваш от жена на 24 с 18-19 бройки зад гърба си? Кое в същност обича в теб? Какво означава "доста години", имате ли вече дете, на кого прилича детето? Жал ми е за теб, такова нещо не заслужава уважение, плющяло се е наред, а сега извенъж разбрало, че може и да обича - не го вярвам, но изборът си е твой.

616.   Аз съм на 18год и съм била само с един. Не мога да си представя секс с човек, в когото не съм влюбена. Да правиш любов с човек, когото обичаш е уникално изживяване. Радвам се, че съм с него и не искам никога да разбирам какво е да бъдеш с друг:)

617.   614, зависи от партньорката ти. Има жени, които губят девствеността си късно и малко след това почват да "газят" наред. Ако мацката не ти изневерява, не виждам проблем, макар че на мен никой не ми е "откъснал цветето" и не разбирам идеята да имаш много партньори. Нещата не опират само до тях, а и до самата жена.

Black Sabbath

618.   До 615, имаме дете, и си прилича на мен. Какво да очаквам, нищо не очаквам, просто не мога да свикна с тая мисъл че я е минал цял отбор барабар с резервите.
Тъпото оправдание че не могла да срещне човека до сега и затова си търсила някакси не го разбирам. Да не говорим че си призна че е имала и секс за една нощ....

619.   Толкова много комплексирани мъже има че започнах да се чудя какво правят при жените си а не се върнат да живеят при майките си, ще кажа само че важно е не с колко мъже се е чукала една жена преди, а с колко ще е след като създаде семейств. Мъж на 38години съм и съм бил с девствена жена с която в последствие се опитахме да създадем семейство и това се оказа най големия ми кошмар в живота ми... и всичко заради нея, в последствие срещнах жена която в последствие ми сподели че се е чукала с може би повече от 20 мъже както и за по една вечер така и за по дълги връзки, но превърна живота ми от кошмар в приказка, създадохме семейство и вече сме заедно повече от 10год. Всичко това е до човека а не до бройката

620.   619, жива и здрава да ти е половинката, а и ти покрай нея!
Само не наричай комплексари онези, които са различни от теб и предпочитат да са отварячки, а не затварячки. Аз на ебалници с по 20 и повече мъже зад гърба си не вярвам, не че в момента не съм с такъв един плющялник, но определено няма да тръгна да се хваля с това, че жена ми се е плющяла с половината селски футболен отбор. Казвам ти го с ясното съзнание, че съм един комплексар и ако ми стискаше щях да наритам ебалника още утре, НО не ми стиска, също както и на теб. С две думи не се прави на толерантен мъж, а си отваряй очите кога плющялника ще започне отново да се плющи - въпрос на време е! Сега егото ти е погъделичкано, че си най-добрия от всички и затова са се задържали при теб, убеден съм, че такива неща ти се приказват и ти им вярваш, но ти си знаеш - аз си натискам парцалите защото знам, че от този ебалник деца не чакам, но ако трябваше да си търся жена за семейство и деца никога не бих приел любителка на спорта.
Ти си знаеш, само не се хвали, пази си спортистката за теб и не се опитвай да я пласираш тук.

622.   620, ти ме преби с речника си. :D А защо си с такава жена? Не е ли по- добре в такъв случай да си сам?

Black Sabbath

623.   Няма как да повярвам на жени които твърдят, че са имали десетки мъже в леглото. Не броя проституцията. Просто няма как обкръжението от мъже, които познава една жена и е в малко по-близки отношение да е толкова голямо. А пък дори и да е случайно толкова голямо число, да легне с абсолютно всички си е нереално. Дори по някакъв начин някоя жена да го стори, как се оправя после с всички с които е била? Ще звънят, ще пишат, ще искат пак и пак. Познавам мъжете и ще искат отново със сигурност. Някой ако бъдат отрязани, защото са били като носна кърпичка дори на агресия може да го обърнат. Това би било страхотен психически тормоз. Да не говорим ако живеят наблизо и се срещате често...
Ясно е, че всяка жена ако реши да си вдига краката на всеки желаещ, ще си намери много мъже да я оправят, но такива жени няма и няма и как да има. Най-малкото защото им е заложено да режат и да подбират. А и не желаят да изглеждат като уличници.
По-леко и реалистично с бройките. И с 5 мъже да сте били в живота си - не е малко и не е срамно.

Леон

624.   622, какво ми е на речника, понякога жаргонът е много по-кратък, точен и разбираем, но да оставим изказа ми настрана, освен ако не ти е нужен превод.
Мисля, че съм отговорил на въпроса ти защо съм с тази жена - комплексар съм и си мисля, че по-добра няма да намеря. Не съм казал само това, че наред с недостатъците си, наред с глупостите, които е творила цял живот, жената има и своите качества.
Не мога да отговоря еднозначно на въпроса ти дали е по-добре да си сам в такъв случай, лично мен самотата и безизвестността ме размазват, а и всичките тези неща ги разбрах след 5 годишна връзка, едно е да ритнеш две тухли, друго е да ритнеш цяла стена, която си градил собственоръчно с години.
Както и да е, репликата ми беше към 619, аз не бих тръгнал да се хваля с бройките на жената до мен, не бих нарекъл комплексари, онези, които не искат да се обвързват с жени незнаещи броя на любовниците си, особено пък с такива дето проявяват склонност към "чукане" за една нощ.
Нека съм комплексар, но бих предпочел такава като теб, за съжаление си ми твърде малка, а и шансовете да те срещна са клонящи към минус безкрайност.

625.   620, а къде ще ги намериш тези жени с малък брой партньори? В модерно време хората не се женят като едно време на 18-20 години, а да речем на 28-30. Е от 20 до 30 не може без секс... Като бройка 20 и за мен е много, но да речем до 10 партньора за 10 години е долу-горе ок, какво му е? Те такива жени с много бройки имат и други проблеми де, това с бройката е по-малкият...

626.   Леон, ще се опитам да те оборя по най-краткия начин.
Говоря на базата на личния си опит, без претенците да познавам всички жени на земята и без претенциите мнението ми да е меродавно. И жените, и мъжете сме много податливи на обидата от пренебрежението, първосигнално веднага след раздялата искаме да си докажем, че не сме съвсем за изхвърляне. В ерата на развиващите се с бясна скорост електронни комуникации не е никак трудно да си намериш човек за пробата. Особено за една привлекателна жена не е никак трудно да си намери безброй ухажори в Еламз, Инстраграм, Фейсбук и т. н. По мои наблюдения от първия разговор до първата среща минават 3-4 седмици, масово жените са готови за секс след 2-3 срещи, неуспешните връзки се разкапват след 4-5 месеца, което означава, че в най-лошия случай една жена може да бъде с двама партньора за година. Нека бъдем песимисти и свалим бройката на партньорите до 1 годишно - получава се, че съвсем достижимо е жена на 40 да има над 20 партньора, ако и е по-плитка количката може да са и двойно, а може да са и тройно.
Тук е тънкият момент, не е важно с колко мъже е била една жена, а по какъв начин е била - чукането за една нощ ми е непонятно, но явно има и такива същества, които са способни да се целуват без чувства.

627.   624, не знам дали не се шегуваш с последното си изречение, но понякога съм ужасен характер и не се живее лесно с мен. Мисля, че вече си е проличавало в сайта. Твоята може да е била с много мъже, но едва ли има моите кусури. И мисля, че трябва да имаш някакво уважение към нея, все пак сте градили връзка заедно. Няма да ѝ стане приятно, ако някой ден (недай си Боже) прочете този коментар (620) и разбере, че е твой. Вероятно ще се почувства ужасно.
Казваш, че съм много малка. На колко си, ако може да попитам?

Black Sabbath

628.   626, И аз не познавам всички жени и говоря от личен опит също.
Ако става дума за 40 годишна жена която няма брак или години брак, може да се съглася. Не говоря за тях, защото са изключение. Масово коментарите са на момичета около двадесет години, които говорят за десетки бройки, че дори и с точност ги назовават. Тефтерче ли си водят не знам, но не ми изглежда реално.
Давам още една причина. Момичетата се дават за пръв път на момче, което много харесват и което няма да го зарежат след едно спане. Момичетата в тази възраст са доста влюбчиви и ревниви и правят големи драми с бивши и настоящи. Дори да го направят от интерес само някои от тях, ще го направят ей така с един, втори или трети, и ще се влюбят в следващия и ще иска да продължи само с него. А и дори да не си намерят, просто харесват да бъдат желани и да се правят на недостъпни и да режат мераци, дори и да им се иска. Това не са отчаяни семейни жени, които искат секс за да запълнят празнотата си и комплекса, че никой не ги желае и че са изпуснали удоволствието от живота си. Най-вече това да бъдат желани, обгрижвани и да се чувстват наистина дами, а не домакина живееща със съквартирант, който не я поглежда и докосва.
Затова момиче на 20 с 15-20, че и повече мъже, почти няма как да има. Винаги си има изключения за всичко, но говорим по принцип. Не говорим за тези от занаята също така, да повторя.

Леон

629.   627, не си длъжна да ми вярваш, нито на последното изречение, нито на това, че нямам никакво притеснение какво ще стане ако въпросната жена прочете поста ми (620) - тя е чувала всичко написано лично от мен. Много спорен е въпроса дали сме градили връзка или просто сме се търпяли поради липса на по-добра алтернатива. Няма как да знам за всичките и бройки, а и не ми е нужно - информацията, с която разполагам (от нейната уста, а не от пазара) ми е достатъчна за да стигна до горните заключения за плющялниците. Достатъчно ми е дори само това, че в продължение на 5 години (докато "сме" градили връзка) тя е намирала време за комуникация с бивш, при това мекере, с което е била за едното чукане - там връзка е нямало, имало е двукратно чукане (пак според нейните думи). Мога да приема, че един човек се е заблудил и се е опитал да създаде връзка, но после нещо не се е получило, но секса с човек, с който предварително сте се уговорили, че връзка не може да има, няма как да го нарека по друг начин освен чукане, плющяне и т. н. Бих могъл да приема и комуникацията с бивш, ако там е имало чувства, очаквания, надежди, някаква връзка, но какво имаш да си кажеш с някого, с когото си се чукал 1-2 пъти и предврително сте се разбрали, че след чукането всеки по пътя си, отчет за новата си връзка ли даваш, интересуваш се дали той си е намерил половинката, съвет някакъв ли очакваш от човек, който си е изтрил ръцете в теб и те е оставил да пасеш?
Вече 5 години се опитвам да схвана логиката на такова поведение, за това съм в сайта, но се оказва, че този начин на мислене е масово явление и това, че има изключения като теб не променя общата картинка.
Надявам се да успееш да се съхраниш, а за това ужасният ти характер може да помогне, но не е изключено и да попречи.
Умножи твоите години по две и ще си много близко до моите - дъщеря ми е на 29, а ти си по-малка от нея, за това казвам, че си много малка.

631.   Много сте смешни. Представете си две момичета, Анка иПенка. Анка е счупила 20 пишки, но всичко е било просто секс. Пенка е била само с един, но го е обичала до лудост и са се любили поне 500 пъти, с цялата си страст. Коя бихте ревнували повече, ако ви е гадже?

Дядо Торбалан

633.   Мисля, че достатъчно се изговори, кой колко партньора е имал и дали това има значение или не. Време е да погледнем обективно към нещата и да видим какво е мнението на науката.

http://cdn.freedomainradio.com/FDR_2899_Marriage_Partners_Study.pdf

Това е линк към научно изследване с огромна извадка от приблизително 10 000 жени на възраст между 15 и 44 години. Докладът разглежда връзката между ранното започване на сексуална дейност, броят на извънбрачните сексуални партньори и резултатът от тези действия.

Ще споделя само няколко открития от този доклад:

>Ако една жена е започнала да прави секс на 15-16 г., шансът да има стабилен брак е 41%. Ако започне на 21-22г. - 67%

>Шансът една жена да бъде инфектирана от болест предавана по полов път:
- 1 извънбрачен партньор - 5%; 6-10 партньори - 19%;
- 21 партнори - 42%

>Ако една жена е била само със съпруга си, шансът да има стабилен брак е 80%. Под "стабилен брак" изследователите имат предвид, ако жената е над 30г., била е омъжена по това време и е била в същия този брак поне 5 години.
Ако жената е имала 5 извънбрачни партньори, шансът да има стабилен брак пада до 30%. Ако е била с 18-20, шансът е само 18%

Това са само някои от откриятията на изследователите.
Разбира се, една жена дори ако е имала много сексуални партньори има шанс да бъде добра съпруга и да има стабилен брак, по същия начин както, ако се хвърлиш от шестия етаж, имаш шанс да оцелееш! Аз предпочитам да не взимам излишни рискове и да си търся жена с малко сексуални партньори и да не се хвърлям от някоя сграда :).

634.   19 години - четирима
Ж

636.   Човек винаги, дори и подсъзнателно, се стреми към простите неща. Мисли и действия, които не изискват големи разсъждения и мозъчно натоварване. Това е едната страна на монетата. Втора страна е собственото познание и осъзнатост. Това е градивен процес, които не се случва за 3 дена... и се започва едно опознаване от 12-15 годишна възраст.... сексът е най-ниското стъпало в човешкото познание, което последните 30 години се фетишизира в при двата пола.
Семейството, това е мястото където малкото дете формира основният си мироглед. Връзката дъщеря-баща и майка-син... това е основата на собствената ни осъзнатост и познание. Ако няма любов в семейството, взаимопомощ, подкрепа.... и детето вижда скандали, безпаричие, побойща и т. н то съдава собствен модел на поведение и разбиране. Така, То, детето избира и своите партньори в игрите и живота (който е пак една игра! ). Децата разчитат на инстинкта не на осъзнатото и мотивирано решение. Когато нямаш основата на моногамност, доверие, подкрепа в семейството, ти я нямаш и в собствения си живот и се "блъскаш" от партньор на партньор... 20-30-40!!! Така е в изборът и на брачен партньор... инстинкта, секс!!! , пари, социален статус, удоволствия.... , които не предполагат щастие. И ако човекът не ги намери на едно място в един партньор, той се оглежда на страни и търси други партньори, които му осигуряват тези фетиши. Добрият секс и относително еднакви виждания на партньорите... ги води към съвместен живот, вечна любов и чувство за "сродна душа", вдетеняване (Мишенце, Грухчо и т. н). Адаптирането във връзката не протича еднакво за двамата партньори на общия фон от изкушения и лично мисловно наследство (семейство и многобройни връзки). И колкото е повече е това наследство, толкова повече човек се изгубва и се чувства като в стая с много врати-лабиринт. Човек, излизайки от семейство (добро семейство, не стерилно, но изповядващо морални ценности, живеещо в задружие и мир! ) в свободния мир изпада в умопомрачение. Едно разочарование, второ, трето... самота и избира по-малкото зло, без да осъзнава цената на бъдещите отношения. Без ясна представа за характера на партньора. Жената иска внимание, отношение, сигурност, редовен секс, пари социален статус и т. н... в известен смисъл подчинение, Мъжете иска вечна младост- неугастваш сексапил, домашна обстановка, подчинение, вярност и т. н.. И когато тези поглъщащи(за някой хора заробващи) желания не намират разбиране ( компромис ) от двете страни и в зависимост от наличните такива изпълнени вече изпълнени желания, хората започват изневяра, раздяла или се стига до развод.
Хората не градят една връзка, те я искат на готово.... От всичко по- много! ... и по собствените условия. Няма такъв филм! Поради тези причини младежите има по 20-30-40 връзки... и след като се съберат да живеят заедно.... пак продължават! Всички искаме да живеем по правила, но също така искаме да имаме избор, избор, който да ни дава свобода.... разбирай към днешния момент слободия! Жалка картинка, произвеждаща объркани млади хора...

640.   За сега само с 1. Така се е случило. На 26 години съм. Въпреки, че много мъже са ме харесвали, искали и желали..

641.   Аз лично съм била с точно 5 мъже. На 28г. съм. Но имах 10 годишна връзка с 1вия ми мъж и той ми беше 1вия с който правих секс на 17г. Тааа 5 не знам как е като бройка за мъжете. То според мен опит се прави с един човек, но постоянно и различно - експерименти и опитване на нови неша - пози, играчки, места и тн. Имам приятел (мъж манекен), който е спал с повече от 150 жени. Каза, че преди е водил бройка (много тъпо, но факт), но после е спрял. И то такива тройки, четворки и какви ли не проститутки и тн. Не е похвално, но мен не ме и привличат такива мъже тип тъпкачи. Макар, че е въпрос на избор и мислене. Той лично като човек за мен е много готин, но за мъж и секс - по-далеч :)

642.   641-Да не говориш за Диан Христов-манекена 100%
Но за когото и да говориш, аз имам един приятел. Много ме е яз за него, че не е ходил на някакви конкурси. Уникална красота, вече не е и първа младост. Той е най красивият мъж, който съм виждала изобщо. От повече от 10г. го познавам. Жените не могат още да се вредят. Няма нужда да казвам, че не прощава на жена. С много жени е бил.

643.   Не разбирам защо едно момиче или млада жена ще се хвали с бройки. В общия случай ако по-хубавичка почти няма кой да й откаже за секс. Така, че това просто не е повод за гордост от някакво постижение. Докато за един мъж е постижение да е спечелил няколко жени, защото най-често трябва да има много качества, да полага усилия в ухажването, а и, неизбежно, да претърпи много откази. Все неща, които на жената са й спестени.

644.   До 642 - Може ли линк да видя за въпросният най-красив мъж. Всеки си има различен вкус, но не би трябвало да е над мен. А пък щом и не прощава на жени, значи като човек е под мен. Аз съм отказвал десетки намеци и още доста директни предложения. Не намирам за редно да се сношавам с всяка и да ми знаят цялата анатомия. Не ми се разбиват и семейства и да влизам във всякакви филми.

645.   С шест
момиче на 18 съм

647.   С 11 момчета и мъже.

Ж 19

648.   Девствена съм.
Момиче17

649.   Аз съм на 21 и съм била с 3ма.

651.   Спала съм с точно 10 момчета и то всички ми бяха гаджета. На 22 години съм, като се има предвид, че от година и половина не съм правила секс :)

652.   до 651

Как успя да смениш 10 парчета за около 5 години?

653.   Приятелката ми уж беше със 7, пък се оказа, че съм номер 8.. Не ми признаваше за единия напук, защото си мисли, че и аз имам някакви във Фейсбукът си, че дори се кълнеше, че са 7. И не е проблема в това, че са с един повече, а в това, че ме лъжеше цяла година и тоя човек ме гледаше, та дори трябваше да го питам спал ли с нея. Излезнали 2 пъти на кафе на 3-тия вече се чукали.. още веднъж после и айде кой от къде е. Дошла тука на 19 години в София за 5 месеца - 3ма ги изчукала и не защото обича секса толко и за еидния кур, а защото лесно са я лъгали и за 21 години да съм под номер 8 само се кръстим и викам има и по-зле има и по-зле. Но най-унизителното беше да питам оня спа ли с приятелката ми, защото тя не си призснаваше. Отслабнах 6 кг за 3 дни от недоспиване и нерви от унижението за курвенската постъпка.

Да, не ни е приятно на нас мъжете и точка

654.   Ж20 до сега съм била само с един мъж

655.   Брей, като чета коментарите много дащни тези жени бе. По 20-30 партньора почти всяка втора имала, даже ударнички с по 60-70 партньора зад гърба си не са рядкост. А имаме и рекордьорки с по 300 - 500 мъже и нагоре при положение че не са били проститутки и това да им е било професията а просто така за кеф и удоволствия са ги натрупали. Направо да се неначуди човек де ги тези жени в реалния живот при положение че почти всяка те отрязва ако си направиш устата или някакъв намек за секс. Все едно зъб или око искаш да им вадиш а то за секс става въпрос. Стиснали са се като че ли огромно златно съкровище кътат между краката. Нищо лично към дамите, просто го констатирам като факт. Нито съм грозен, нито простак или с просташки недодялани маниери, нито ми е малък, нито съм нечистоплътен ама явно все не попадам на тези по даващите дами. Къде сте бе даващи дами? Или само ще си драскаме измислени историйки по форумите. Факт - уви. М/40.

656.   Много от пишещите тук са прекалено малки или незрели, за да разберат, че колкото повече партньори има човек - мъж или жена, толкова повече губи от енергията си и я дава на друг, попива проблемите на партньорите си по енергиен път (eнергията от бивш партньор остава в организма на човек до 7 години! ). Четете малко за тези явления, като телегония например - как родените деца носят гени от бивш партньор, и тогава пак се замислете дали да ги карате на конвейер и да въртите по двама, трима и петима, без да знаете миналото на партньорите си и дали те са били алкохолици, наркомани, затворници и тн. Това значи, че при секс с човек-жена или мъж, който е бил с 30 души, е много вероятно и енергията на всички тези 30 души да се смеси с вашата чрез партньора/партньорката и да го усетите с прояви на нервност, агресия, безсъние и други по-големи проблеми. Сексът по сметка и дори за удоволствие, но без чувства не е шега работа, едно заради дебнещите болести, но и защото води до смесване на енергията на друг човек с нашата. В крайна сметка човек с много партньори се изхабява емоционално, състарява се, става нервен и сприхав, или неспособен да обича истински. Или пък попада накрая на един, при който си намира майстора и който често му разказва играта. Хората с по-малко партньори са с по-запазена психика, защото не циклят върху многобройните раздели и това е доказан факт. Който не разбере овреме, животът ще го научи да избере човек по душа. Не ви карам да вярвате, нека всеки си живее живота, както го разбира! Някои учат от чужди грешки, някои от собствен опит. Нека плюенето да започне сега :)

657.   656, защо очакваш плюнки? Има известни неточности в разсъжденията ти, но като цяло си прав - скачайки от цвят на цвят човек се обезцветява, било то мъж или жена, било то дете или възрастен, в следствие на многобройни връзки и контакти емоциите се обезличават. Не обичам тълкуванията свързани с някакви си енергии, но може и да е така, за мен всичко се свежда до чувствеността - дървото и 100 пъти да го прободеш с нож си остава дърво, ще пусне смола, ще заздравее раната му, но ще си е пак дърво, душата не е дърво (чувал си приказката за брадваря и мечката), така че има си хора за всичко, едни се чукат, други се любят, от чукач любяч не се получава, обратното също.

658.   Искам само да кажа, че тук се изписаха романи, хвърлиха се обвинения, сложиха се диагнози... и за какво? Какво ви интересува дали някоя жена е била с 2 с 22 или с 220? Всеки избира как да живее своят живот и нямате право да съдите и да наливате акъл! Половината философи тук - вие от 10 годишна възраст ли следите жена си? ! Много мъже мислят, че жените им са девствени, били са с 1-2, ама истината е друга! Казвам го като жена! Достатъчно такива “дами” и сериозни видях в чужбина! Секс на поразия с когото падне а в България се прират при мъжете си и нищо не е станало. Хайде стига глупоси! Какви били бройките, как са натъупани, какво ли не... ако обичаш една жена това НЯМА ЗНАЧЕНИЕ!
Аз съм на 23г. и имам над 25 партньора. Не заслужавам любов или уважение? Да се хвърля под влака освен? !

659.   365 и 367 я оставете вашите глупости за друго място моля... тук е тема за бройка а не за философия за енергии и разни глупости... аз съм имала над 70 мъже в мой живот от 16 години до като се омъжих на 32 и какво??? и енергията ми е супер и живота ми е хубав и здраво дете и добри приятели и спокойна работа и мъжа ми супер доволен че, има една тигрица в леглото... а вие ми говорете за енергия и цветя и пълни глупости.

660.   Започвам да се радвам, че приятелката ми е била """само""" със 7 преди мен, а ще става на 22. Като гледам тук на по 18-19-20 вече са с 15-20. Не е достойно мили момичета. Всичко опира до това, че вие сте унижавани, ние не харесваме вашата компания и ви лъжем с цел секс и на момчето, което ще дава за вас всячески, ще се опитва да ви направи щастливи ще го е яд, че сте имали такива безразборни контакти с хора, на които не им е пукало живи ли сте или не, а им е пукало само за онова нещо между краката ви, а вие сте им направили кефа. Ужасно лошо е! Проумейте факта. Няма значение 21-ви век 46-ти век. Има държави, в които има култура, ценности и морал. Фейсбукът и социалните мрежи ви изградиха манталитета по този начин, но знайте, че бъдеще нямате. Първо, че ние ви лъжем с цел секс, защото сте несериозни, а вие ни го предоставяте лесно, второ че не искаме да ви задържим, защото знаем, че сте несериозни и такива ще си останете завинаги и накрая, когато вече сте погрозняли на 30 ще се сетите за деца, за семейство, но няма на кой да се опрете. Мислете с главите си!

661.   658, а мислиш ли, че е ок ти като жена на 23 да си имала НАД 25 партньора? Какво говори това за теб?

Първо, говори, че лесно даваш секс. Като ти се понатискат малко и им се пускаш или даже ти може да им се предлагаш. Тоест, си лесна жена, а това е нежелано качество за сериозна връзка.

Второ, говори, че не можеш да задържиш един партньор за по-дълго време. Тоест, не притежаваш нужните качества да задържиш мъж до себе си. Явно ТИ не обичаш мъжа до себе си достатъчно, че да искаш да го задържиш (а после обвиняваш мъжете, че трябвало да обичат жената независимо с колко партньора била, което е смешно). Друг вариант е просто да не искаш да задържиш мъж за по-дълго време, което отново говори за психологичен проблем - вероятно ниско самочувствие или някакъв твърде особен характер. В действителност, няма опция жена да не иска да задържи мъж, който харесва, до себе си. Единственият вариант да не иска е, ако подсъзнателно знае, че не може и се прави, че не иска. Гроздето е кисело, дет се вика.

Трето, говори, че имаш силен нагон. Тоест, дори да влезеш във връзка, приятелят ти отива на командировка за 1 месец и ти още на края на първата седмица ще имаш фантазии как му изневеряваш с колега, а може и да не са само фантазии.

Като цяло ДА, ИМА ПРОБЛЕМ с жените с големи бройки (както и с мъжете с големи бройки, но там проблемът е по-малък, защото от мъжете се очаква да са активните и да се натискат на жените, а от жените се очаква да подбират и да не се пускат на всеки, тоест природно ролите са различни).

662.   О, не съм ги броила. На 30 съм и определено съм спала с доста мъже. И сега се интересувам само от един - единствен - настоящия ми приятел. Ходим от 3 години, преди него нямах дълги връзки, но най-после намерих любовта. Нещата са сериозни, вървим към сватба. Аз съм се наживяла, той се е наживял (бил е със страшно много жени). Говорили сме си доста за това, разказвали сме си. Няма ревност от миналото. Вече спокойно мога да приема, че до 80-90 няма да бъда с друг, защото знам, че искам само него :)

664.   До номер 662. Та ти наистина си лека жена след като на 30 годишна възраст не знаеш колко мъже са минали през леглото ти.
Горкия ти годеник само да знаеше с каква ще се наложи да съжителства от тук нататък. Дано поне някоя зараза не му лепнеш, за рогата няма смисъл да гадаем. Пфу.

665.   659 и 662, не виждам особен повод за гордост от бройките при условие, че за никоя жена не е кой знае каква трудност да свали, който и да е мъж, стига да не е безумно грозна или безумно тъпа. Очевидно вие сте от вторите, щото след свалянето трабва да можеш и да задържиш мъжа до себе си. Това, че сте намерили мухльовци, които да ви търпят в настоящия момент също не е повод за някаква гордост - само да ви виснат циците и да ви се появи целулита ще бъдете подменени с по-млади екземпляри, никакви "тигрици в леглото" не могат да задържат един мъж до физически непривлекателна жена, а натам вървите и двете.
С две думи - хайде по-кротко с изхвъргациите, никой нормален мъж не се кефи, че жена му се е чукала със 70 преди него, ако ще всичките да са били с меки пишки. Дълбко съм убеден, че смотаняците до вас изобщо си нямат на идея що за К сте - няма такова положение като находила се жена или мъж, напротив "апетитът идва с яденето" е казал народът.
Иначе ви пожелавам да сте живи и здрави, че да можете да доставите удоволствие на още много мъже - смехотворни са изказванията ми, напомнят ми за един стар виц "жената не е като човека - ти го Е... , то те целува"

666.   Номер 662 съм и пиша до 664, 665 и останалите "пуританки".

Както вече написах, моят мъж много добре знае, че съм била с много други преди него. Споделяме си. Не сме животни в зоопарка, а възрастни хора. Самият той също е бил с много жени, правил е тройка с две дами, не е вчерашен. Съвсем не е мухльо, тъкмо напротив - умен мъж е.

Просто сме се наживели и се чувстваме спокойни един с друг - няма драма, няма страх, че единият ще тръгне да "наваксва" пропуснатото или да подозира другия в изневери. Най-важното е хората да се чувстват добре в кожата си и във връзката си. Сексът е нещо хубаво, когато го правиш по желание и с разум.

Не смятам, че бройката ми е повод за гордост, нито пък за срам.

Написах мнението си, защото мисля, че жените не бива да се срамуват от секса и от себе си. Момичета, ние не сме автомобилни гуми или чанти, че да се пазим за някакъв комплексар, който ползва само "първа употреба". Преди всичко сме хора с недостатъци, чувства и емоции. Ако някой мъж се чувства застрашен от това, че жената до него е била и с други, че има повече опит от него, то той е слаб, несигурен човек. Това е комплексарство - все едно да се сърди, че приятелката му има повече опит като шофьор (и там има риск, нали така), или че тича по-бързо. Такъв човек не може да бъде честен в една връзка, той не умее да обича истински.

Както аз не смятам, че има нещо нередно един мъж да е спал с много жени, така не мисля и че обратното е ненормално.

667.   664 съм. До 658, 659 и 662 и подобни на вас които сте свикнали да си разтваряте често краката.
Вие наистина трябва да сте доволни че сте омаяли някой мухльо пък бил и той с много интимни връзки преди това, защото свестен читав и преуспял мъж няма да ви погледне и забележи. Истинският мъж има ИМЕ и ИМИДЖ градени с усилия и труд в продължение на години и един такъв мъж никога не би допуснал една често разтваряща краката си КУ.... А да му съсипе имиджа и реномето пък била тя и най-гальовната и грижовна съпруга, домакиня и майка. За един истински алфа мъж е много важен имиджа и той не би го пропилял току така с лека ръка защото видите ли на онази дето често е осъмвала по чужди кревати вече и писнало и искала да се кротне в уютно семейно огнище. На никой такъв мъж няма да му е приятно да излезне на обществено място със съпругата си било на ресторант, кафе, кино, театър, опера, дискотека, в парка и на всяка втора крачка да среща подхилкващи му се "баджанаци". ТАМ Е РАЗЛИКАТА лесно вдигащи баджаците дами.
За вас мухлите са мухльовците и бъдете доволни че има такива балъци които въпреки тъмното ви и скандално минало са склонни да направят компромис и да ви приберат. Защото вие не сте за свестните, истинските, преуспялите мъже и никога не може да ги имате за дом и семейство.. За тях си има друга категория жени - девствени или с по един, двама до трима четирима бивши партньори маскимум.
Дето го е казал народа - всяка жаба да си знае гьола.
Ай стига сте се тикали в "А" групата.

451-500 от 611