Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

401-450 от 611

538.   Ж на 31г. Ще ви споделя мнението си за голямата бройка мъже на пръв поглед с които аз съм била а тя е малко над 20 и обеснението и на другите в подобна ситоация с подобна бройка. Когато бях тинейджерка на 15-16 год бях относително пълна някаде между 70-80кг. и по това време ми беше и първия път когато го направих с мъж, почти всичките ми приятелки си имаха гаджета и нямаха проблема който имах аз а той беше тотална липса на мъжко внимание, може би и поради тази причина по това време не подбирах с кой ще съм а исках да вземам от живота с пълни ръце. По това време и натрупах значителната цифра 20 . Мисля си че е мн. по лесно момиче на 15-16год. което е 50-60кг. и е затрупано от мъжко внимание да контролира бройката с които е от колкото момиче 70-80кг.

539.   Не ти ли се броят на пръстите на ръцете, смятайте колко сте "леки".
Сексът не е игра, а е удоволствие пораждащо се между двама души, които имат чувства и привличане помежду си.
Само слабите се оправдават с думите- "Физиологична нужда е".
Тези с над 10 бройки са загубили всякакво чувство за малоценност и себеуважение.
Всеки прави грешки, но да се гордееш с бройката в "леглото"...
Да имаш връзка с мъж/жена, който/която е имал/имала над 10-20 бройки, а дори и да не помни точната бройка, това е равно на "самоубийство, освен ако не ти пука и смяташ това за нормално.
Съжалявам за израза, но аз не искам многократно употребен човек.

540.   Гадно е, че жените ви съдят всякакви краманьонци, когато спите с два мъже в една година, а на нас ни дават едва ли не медал, когато спим с две за една седмица.

543.   540 ти пък къде се нареди за медал? Кои са тези крАманьонци, че Гуглето не ги открива? Какво означава да "спиш" с някого? Питам се защо медалистите не си търсите медалистки, няма нищо по-хубаво от това да намериш сродна душа. Не намирам повод за особена гордост в това един мъж или жена да се държат като котки в размножителния им период, повече ми допадат лебедите.

544.   То е ясно, жените правят повече секс от мъжете. Мъжете повече са по чекиите и самотата.

Ако влезеш в един сайт за запознанства и си направиш един мъжки и един женски профил, ще забележиш, че като мъж жените не те търсят, но от женския профил получаваш по 20 – 30 писма от мъже дневно. Съвсем друго е при мъжете, които търсят жени. Те пишат на 100 жени и нито една не им отговаря, камо ли някой да ги търси.

Ще намерите много девствени мъже, един от тях съм аз, но девствени жени почти не се намират. Правете си сметката за какво си говорим.

546.   Първо ще кажа че съм мъж и също не се кефя на жени с много бройки... От друга гледна точка обаче, ако погледнем биологично и антрополигически, хората сме хиперсексуален вид по природа, дори най-близките маймуни до нас - пан шимпазета са хиперсексуални и използват секса за сближаване на групата.

Може хората вече да не живеем на групи, да не сме номади и т. н, но биологично и еволюционно сме със същата сексуалност, както и не правим секс само с репродуктива цел.. за тва и моногамията не ни е присъщна.. Макар да живеем в моногамно общество (на теория), статистиката за разводите и изневерите и т. н, говори че този модел не работи и излишно се напрягаме.. но каквото, такова е.

547.   до 544

Наблюдението ти е правилно, но такива са правилата на играта. Жените по дефаулт имат стойност, oсобено ако са красиви.. сексуална стойност и това че може да роди дете.. тази стойност е обаче около 16г до 35г.

Стойността на мъжа НЕ идва от това че е красив, а какво може да осигури, постигне и т. н. Може да звучи несправедливо, но природата така ни е създала, трябва да си "алфа", за да имаш жени. Тия които не са алфи, няма да получават секс на никоя възраст.. тия обаче които са ще получават секс и много след 35 и от различни жени.

549.   538, връзката между килограмите и бройката е минимална, човек има самочувствие не само заради външния си вид! На на теб очевидно самочувствието ти липсва, а защо ти си знаеш. Като правило хубавките са по-кухи, по-непривлекателните обаче са заложили на интелект, образование, умения. Ясно е, че от дете на 14-15 години кой знае какво знание и умения не могат да се очакват, но интелектът си личи дори от по-ранна възраст. Когато липсата на интелект се съчетае и с липсата на възпитание се стига до подобни оправдания, че видите ли наваксах си качеството с количество. Липсата на "гадже" може да се компенсира с прочетена книга, приятно занимание, ново знание - за мъжете и тяхната природа можеше да научиш много преди да си била с 20 БРОЯ, подчертавам БРОЯ, защото това няма как да са нещо повече от бройки, празни кутийки в разбъркания ти гардероб. И какво научи от тези бройки, какво сподели, какво ти споделиха, удовлетворена ли си сега?

550.   До 549.
Е, това за кухите и умите е доста стереотипно. Повечето красавици, който познавам са доста успели жени в големи международни компании и мога да ти гарантирам, че не е защото са хубави :-)

551.   550, ти къде видя да казвам, че правилата важат за 100% от случаите, не си ли чувал, че всяко правило си има изключения и точно те подчертават правилото? Точно по темата е несъгласието ми, че килограмите на 538 са причината за бройката, това е оправдание, а не причина. Причината се крие някъде другаде, но аз и ти не можем да знаем къде точно. Обединяващото при всички с много бройки е това, че им липсва самочувствие или обратното прекомерното самочувствие. Килограмите могат да са фактор за ниско самочувствие, но с тях можеш да се бориш, примерно с малко повече движение, подходящо хранене, самоконтрол. Питанката ми към 538 беше, и сега като над 20 бр. спря да ги броиш как са килограмите, оправи ли ти се самочувствието, какво научи, какво спечели?
Същото важи и за мъжете, но все пак темата е за жените.

552.   Абе много странно, пълно е с теми на самотни и девствени мъже, а в същото време тук жените се хвалят с 10-20 бройки? !

553.   552, кое е странното и къде е връзката между самотниците и девствениците с онези, които са с много бройки - самотни и девствени има и от едните и от другите, разпищолени също. По-просто казано "за всеки влак си има пътници", едни си го слагат на сърце, други им е през оная работа и се оказва, че общоприети правила на играта няма. За едни 5 е достатъчно, за други 20 са малко, но интересното е, че това е само тук в клуба на анонимните, излезеш ли от паравана на анонимността всички (хайде да кажем болшинството) жени са били най-много с двама, като вторият си ти - аз поне не познавам жена, която да се гордее с бройките си в реалния живот, тук обаче е забавно как се наддумват коя с колко повече е била без да си дават сметка, че бройката не им качва цената, а точно напротив.
Нямам идея как изглеждат бройкаджиите в очите на жените, струва ми се, че това с колко жени е бил един мъж преди не е от особено значение, важното е, че сега е с тях т. е. те са предпочетените пред приятелката примерно. Като цяло тая конкуренция ми е тъпа, но всеки мери според камбанарията си. Лично за мен 10-20 обелки от банан не могат да направят един банан, но не съм сигурен дали мравките са на същото мнение.

554.   М на 38г. Това с бройката както при жените така и при мъжете няма никакво значение каква е в крайна сметка всеки иска да му е готино докато е млад и необвързан най важното е в последствие какво става, може би всичко е в главата, ще ви кажа че съм бил с дествена жена и когато дойде време да създадем семейство почнаха проблемите-главно от нея в последствие нещата не се получиха и се обвързах с жена която е била с доста мъже незнам точно колко но може би над 15-20 но засега нещата ни се получават вече 10 години затова си мисля че всичко е в главата на човека а не да се е държал един вид на сила да не е с много бройки и после да има само това като качество

558.   554, ти от къде беше сигурен, че с теб като 21-ви нещата ще се получат, а няма да си просто поредното номерче, което може и да не се запомни? Прав си, че всичко е в главата, а една глава като се научи да я кара по тънката лайсна, да не си го слага на сърце, да не се напъва, надали ще тръгне да си дава зор без основателна причина. Пожелавам ти, но не го вярвам жена ти да си е намерила пристана в твое лице - и като казах пристана се замислих как изглежда една моторница вързана на кея с години, напада я ръждата, корпусът обраства с миди и накрая отива за скрап. Моторницата иска да е в открито море, да се плъзга по вълните, да се гмурка, да посреща бурите с корпуса си и да изплава, моторницата иска да и се дава газ, а в пристанището влиза само за да се зареди с ново гориво. От моторница понтон не става и от понтон моторница също - всяко нещо си е с предназначението, моторниците за кеф, понтоните, за да минеш на другия бряг. Ти си знаеш, но аз не бих се чувствал сигурен на моторница колкото и здраво да е завързана за брега.

560.   След 30-я ми партньор спрях да ги броя. И 3 жени.
Ж. 19години :)

561.   Само един, момиче на 20 години съм и дори и да ви се струва задръстено, за мен това е нещо много ценно и важно. Не бих могла да го направя с друг човек. Обичам приятеля си! ..

562.   На 29 съм. Само с двама. Първият беше голямата ми. любов. не го забравих цели 7 години. Вторият беше с негов приятел, с който спах веднъж и повече не ме потърси. Много съжалявам, че им сш дадох, защото са едни тъпан.. ри. Използваха ме. Единият ме третираше като слугиня, а за другия бях забавление за една вечер.

563.   Прочетете за правилото 20-80 в отношенията мужду мъжете и жените. Сравнително малък процент от мъжете правят необуздан секс всяка седмица с голям процент жени, а останалите мъже го духат. Такива са естествените природни взаимоотношения между половете. Това дърпа цивилизацията напред, тъй като мъжете се конкурират да са в топ 20% и оцеляват най-силните гени.

564.   563, ти май нещо бъркаш мъжете и жените с мъжките и женските екземпляри в природата. Я кажи къде го прочете това правило, че нещо не го намирам в нета. За какво дърпане на цивилизацията напред говориш, за какво оцеляване на най-силните гени. Познавам доста мъже и жени с десетки партньори и нито едно дете зад гърба си, те ли са тези 20%, които са облагородили цивилизацията, техният силен ген ли е запазен или онзи на ромите с по 7-8-12 деца? Ако живеехме в САЩ щях да ти кажа, че нещо бъркаш щата, ама сме си тук и вероятно бъркаш някъде в мисленето.
"Сравнително малък процент от мъжете правят необуздан секс всяка седмица с голям процент жени, а останалите мъже го духат. " - сигурен ли си в това си твърдение? Че на какъв ПРОЦЕНТ жени тези мъже са си предали гена, а какво е качеството на женския ген, надявам се не си мислиш, че само мъжкият ген определя поколението? Май в крайна сметка "духащите" се оказват точно тези с необуздания секс - 90% от парата отива за свирката.

565.   За бъдещата ми жена нямам претенции с колко мъже е спала преди това-може и със сто! Значи притесненията ми са да не е спала с тия сто бройки наведнъж! :-)

566.   До : 564. всъщност 563 е прав доста. Има в предвид че 20% oт топ най-красивите и богати мъже, имат много по-голям избор на жени.. щото тези жени се борят за тях.

Всъщност е много просто, взимаш примерно успешен адвокат със спортно тяло, спортна кола и един водопроводчик примерно.. Колко жени си мечтаят да си легнат с водопроводчик и колко жени с висок адвокат?

А ако си супер-стар те гонят хиляди фенки. Това донякъде важи и при жените, тия дет са тип викториа секретс, могат да имат преуспели мъже.. срамежливата служителка в банката, ще се заводоли с тираджия (примерно).

567.   Момиче на 22 години съм. Спала съм с трима, като третото момче е това, с което съм в момента и сме заедно от почти 3 години, вече.

568.   Ще се опитам да примиря спора коя бройка е нормална и коя не, като кажа, че към днешна дата - на 46 години съм - като тегля чертата, стигам до извода, че си е ЗАСЛУЖАВАЛО да бъда само с трима мъже - студентското ми гадже, годеникът ми, който почина млад, и сегашния ми съпруг. Всичко останало е било напразно хабене на емоции и енергия. Но! Как човек да знае? Нали към всяка връзка подхождаме с очаквания и надежди, опитваме се да изградим приятелство и интимност. Как съм могла да зная, че всички онези безсмислени мъже, в чиито легла съм попадала, не са подходящи за мен? Не си водя никаква статистика, но съм сигурна, че в никакъв случай любовниците ми не са били под 50 на брой. Първо - гимназиалните години, първото откриване на секса, тръпката от новото, желанието да "пораснеш... После университетът - купоните, сексът за една нощ, първите по-сериозни влюбвания, първите разочарования от тях, животът в общежитието, родителите са на хиляди километри, опиянението от свободата, авантюрите през ваканциите... После пък опитите да съчетаеш работа с личен живот, вече си самостоятелна, скачаш от връзка на връзка, търсиш "единствения", "перфектния", "партньора", "принца на бял кон", избираш или поне така си мислиш.... После се кротваш и след кратко затишие... развод. Период на отчаяние и паническо търсене на нов човек... Накрая всичко някак се нарежда и ето години наред през ум не ми е минало да погледна встрани от семейството си. Аз даже като видя хубав мъж в метрото, например, съвсем механично си мисля: "Как на този човек му отива зеленото", а не "Лелеее, ако ми падне" или нещо подобно. Но, пак казвам, ако сега върна лентата и мога съзнателно да избера, нямаше да си губя времето с повече от трима и то конкретни мъже. Според мен, темата е безсмислена и неконструктивна. То е все едно да попиташ някой колко бири е изпил, преди да реши, че всъщност обича вино.

569.   Kъм 568:
Стигнала си до верния извод. Просто си споделила богат опит. Сега, да те питам, но не държа да споря -аз също имам "богат" опит: Но мисля, че ако имаше начин да се върна към "изпробването" на бирата, със сигурност, отново бих изпил още мнооого бири, макар да знам, че правилният избор е виното. Разбирам, че от всяко удоволствие човек се насища все някога, но да си мина на въпроса: Ако животът ти можеше да почне от началото си, знаейки своя извод, би ли отказала категорично бирата? Или по реален въпрос: Какво би желала за дъщеря си (сина си) в това отношение?
Благодаря!

570.   Ж 25 сега сметнах, правя секс от 7 години, значи общо 314, с максимална разлика от 5% защото не мога да си спомня всички до един, просто смятам горе долу на месец.

571.   Уважаеми дами с бройка над 5 -ма мъже, кажете ми как да повярвам на думите на жена че ме обича като вече знам че е била с около 30 -ма мъже ( може би повече). И по нейни думи сериозните й приятели все са се оказвали неудачници. Така повярвах й, заблудих се изкарахме немалко време заедно, но лъжливите думи за обич са само думи без да показва почти никакво уважение към мен - мъжа. Истината е че многото мъже преминали през нея са я увредили психически. Имах честа да се запозная с първия й приятел. Прекрасен човек, на който тя е изневерявала многократно. Тогава е била на 18. Ще кажете била е малка и искала да живее.
Сега е на 32 и пак й се живее. Изобщо не тъжи за човека който казваше че обича.
Уважаеми мъже много внимавайте с историята на жените които се срещате. Жени с бройка повече от пръстите на едната ръка са почти неспособна на истинска обич към мъжа си.
Поздрави
М 33

572.   571, прав си, на всичките 30 преди тебе също е казвала, че ги обича, а какво стана? И с какво точно ти ще си по-различен за нея от останалите 30?

573.   571 и 572, то същото не важи ли и за нас мъжете? Защо някак си е прието, че мъжът трябва да е походил за да натрупа опит, а за жената не може? Защо до 5-ма е ОК, а 6 са вече много? Защо за мъжа е нормално да се жени около 30 годишна възраст, а жена на 25-6 е вече стара мома? Има още много защо, на които надали някой е в състояние да даде еднозначен отговор - истината е, че единици са останали с по-един партньор за цял живот, едни трупат бройките си преди брака, други по време на брака, а трети след него и всички те имат разумно оправдание.

575.   Отново двойният аршин-мъжът с много жени е пич, а жена с много мъже е курва? Простата аритметика показва, че все от някъде трябва да се вземат каките, с които спят пичовете, нали?
Категорично, не одобрвявам секс от 12 годишни, дори от 15. Момичетата са деца на тази възраст. И най-вече, защото веднага ще им тръгне "име". Също и заради бременности и болести. Голата истина е, че на тази възраст нямаме акъл да се предпазваме от тях, а всичко е с кофти последици.
20 любовника на 25 не звучи много добре, наистина, само че и момичетата са с работещи хормони по това време. А когато някой не става в леглото или за партньор, какво правим?

576.   573, важи, де. Защо реши, че не важи? Мъж, жена, няма значение. Някак не ми се вярва, някой да е минал 3 квартала и после изведнъж да стане образцов мъж/жена за 40 г. напред. Той/тя за да е минал/а таква бройка, значи или нещо му е сбъркано (хормони, възпитание, характер), или просто е кофти човек, който никой не може да изтърпи повече от няколко месеца. И в двата случая кофти за човека, който реши да го/я вземе за брачен партньор и да очаква да е верен до живот. Да, известно време може и да се кротне, но старите навици рано или късно за завръщат. Няма такова нещо като наживяване. Може да си починеш за 2-3-4 г., но като си вкусил нещо вкусно и като не си го ял няколко години, искаш пак и пак.

Не познавам човек, който е минал половин град и после да се е кротнал до края на живота си. Може и да има изключения и им се извинявам на тях, но те само потвърждават правилото.

Има и девствени, разбира се, които от после проглеждат, но те не са по-различни от курварите, защото те изкуствено са го потискали в себе си поради някакви социални норми, родителски контрол и т.н. и в един момент всичко натрупано избухва.

Човек трябва да е морален, просто защото му идва отвътре, а не от фалшив морал.

577.   Момиче на 16 години съм - 52-ма мъжлета със сегашния ми приятел и една жена. Приблизително изчисление, може да съм забравила някого.

578.   Не знам как ще го разберете, обаче на една жена винаги и личи, че е смазала много остриета. Не знам защо и не знам как и не може да се скрие, но е факт и си личи от 1000км.

Така, че мили дами, хубаво си правите кефа, ма мислете малкот от малко как изглеждате и ще изгелждате в очите на хората... щото сме социални същества и колкото и да пропагандирате непукизъм, и че не ви дреме хорското мнение много си ви дреме даже. Дори то е водещо. За това мислете... няма лошо на 20г с 40-50-10000 мъже, ма си личи и това не прави добро впечатление на никого.

Узунов

580.   576, очевидно сме на едно мнение, 573 съм. Изказът ни обаче е различен, а и понятието морал всеки си го разбира по свой начин. Хипотетично един чоек може да е и с повече от 5-ма партньори през живота си, без да е неморален - достатъчно е да е налетял на 4-5 като 577 и в последствие да се е усетил. Отделен е въпросът, че 577 си фантазира, но знае ли човек с колко "мъжлета" е била на един път. Също както и при храненето има хора лакоми, искат от всичко, по много, а накрая оставят половината само нахапано - ама тя и темата е такава "с колко мъже сте били", а не колко връзки сте имали. За мен бройката никога не е била водеща, важно ми е било качеството, но търсейки качество не винаги се разминаваш с минимално количество. Да не говорим, че нормалният човек израства в годините и ако на младини си обръщал внимание само на външния вид, с годините започваш да търсиш и други качества в човека срещу теб. Ако физическата красота ти е даденост, почти всичко останало постигаш сам - познавам десетки красиви младежи и девойки, които не са прочели нито една книга през живота си, не могат да проведат нито един смислен разговор, вълненията им са основно около дрешките, парфюмите, гримовете, лакираните нокти, татутата, накитите, телефоните и т. н. (да не изреждам още, че няма да ми стигне мястото и времето). Тук вече не говорим за морал, а за ценностната система като цяло - кофтито знаеш ли кое е, поне за мен гадното е, че точно такива повърхностни същества един ден се усещат, че цял живот с "бройки" не се живее, криейки същността си, лицемерничейки се пришиват за някой коренно различен (не казвам по-добър, а различен). Знаейки вече, че са отпадък, въпросните бройкаджии оплитат в лъжите си онзи, който се е погрижил да надгради даденото му от природата, закачат се като пиявици и го осмукват и физически и психически.
Нямам параво да се меся в Божиите дела, ама казват, че Бог е събирач и със сигурност е прав - представи си какво би станало ако събере двама лакомника с аборигенско мислене, ами ще опукат от глад.
Излязох малко от първоначалния замисъл на поста си, но гадното е, че такива като 568 надали са казали на съпруга си за "блестящото" си минало, напротив, убеден съм, че му е обявена само връзката с починалия годеник, убеден съм, че на никого не би го казала, освен тук анонимно, но иначе се гордее с 50-те си бройки - аз на толкова жени имената им не помня.

581.   573, ако помислиш малко ще видиш защо културно приетата възраст за брак при жените е по-ниска - просто при тях прозорецът за безпроблемно забременяване и износване на бебето е по-малък. Мъжът може и на 60 да има деца сравнително безпроблемно (а наскоро Ицхак Финци стана баща на 84 години). Жена на 60 няма как да има деца освен с някакви супер ин-витро методи. Жена на 50 - единични случаи. Жени на 40 - има. Но като цяло най-добре е за жената да има деца по-рано, за да са по-здрави. Такова е положението. Обществото мисли за оцелявнаето и възпроизводството си, нормално е.

В нашето общество обаче всеки може да си прави каквото иска, не сме някаква диктатура, теокрация или нещо подобно. Така че жените могат да спат с колкото мъже и жени си искат и да нямат деца, няма проблем. Ще потърпят тук-там някой коментар от роднини и обществото, но няма проблем. Като цяло обществото няма нужда от гени, които да правят хората прекалено себични.

583.   Узунов (578), как се разбира дали една жена е спала с много мъже или не? Питам, понеже съм пълнолетна и не водя полов живот, а са ме наричали на к*рва (без да се държа или обличам "леко"). Просто ми е чудно.

Black Sabbath

584.   Спрете да си пишете измислиците.

586.   Само с един съм го правила и с него отдавна приключих взаимоотношенията си.
Ж19

589.   Напоследък си мисля колко безхаракерни сме станали мъжете. Тази тема е доказателството. Слаби сме станали, няма истински мъже. С лекота приемаме жени, които са имали в пъти повече бройки от нас, за да не сме сами. Нямало разлика. Мъжете и жените сме били равни. Глупости. Полово сме различни и като харектер, отговорности също трябва да сме различни. Трябва да мислим каква жена искаме да роди и отгледа децата ни. А днес лесно приемаме дори чужди жени с деца, без да ги обичаме. И това не са изключения породени от някаква голяма любов. Нямаме серизоно оправдание за жалкото си поведение. То затова е трудно да срещнеш и истинска жена в България. Като поведение, женственост, отношение. Една от 40 да е такава. Хем рядко, хем не могат да я оценят. Поне себе си се надявам да променя, ама май е невъзможно, ако искам да имам изобщо жена и деца в България.

590.   # 589,
пишеш глупости! Вижда се, че не си дорасъл ментално за жена. Съжалявам за директният израз, но е така! Още по- голямо съжаление факта, че в България на истина ги няма вече онези мъже. Те не бяха много, но ги имаше, днес и тях ги няма.
Имаш много примитивно мислене, макар и да се изразяваш добре. Сексът е нещо като храната и водата. Без него живота ни е вял и ставаме лесна плячка на депресии. Проблемът на хора като теб е, че те смесват секса с любов, обвързаност, че и девственост. Всеки индивид е сам по себе си различен от останалите! Не бъркай характерите с дейностите и кое е мъжка, кое женска работа. Това е мислене присъщо за средновековието и по- назад в историята на човечеството.
Ако искаш жена, семейство и деца, не търси девственица, а жена която да тие приятел, д сте влюбени(па макар и за малко). Жена която да е коректна с теб и ти с нея, да си готов на всичко за нея.
Любовта е преходно явление! В този период организма отделя доста хормони, които влияят на мисленето, думите и постъпките. Но когато настъпи рутинноста в отношенията, тя удря право по сексуалните ни интереси. И тогава... Хората като теб с твоето мислене просто пропадат. Губят всичко! Цивилизования човек умее да мисли правилно, той е прагматичен, функционален и умее да възприема нещата.
Аз съм семейна от 30 години. Със съпругът ми сме заедно от деца. Бях на 12, когато го направих за първи път. На 16 родих синът ни. Едва две години по- късно се венчахме. По местните закони брак се сключва след навършване на 18 години. Имаме три деца и сме готови един за друг да скочим в огъня(както се казва). От началото до днес не съм броила с колко мъже съм правила секс, но цифрата сигурно минава 100. Съпругът ми също! Но никога не го правим зад дърбовете си! Това е и основната причина все още да правим секс като в меден месец. Разбирането е от двете страни. И двамата сме на ясно, че нарушим ли този начин на живот, ще сринем всичко. Но нас ни свързва не клетвата“ твоя или твой до като смърта ни раздели, а увереноста, че един без друг сме никой! Семейството не се гради на секса, то има други по- висши цели и изисквания. За да бъдем наистина верни един на друг спазваме природните закони. Морала и човешките правила са измишльотини! Те са създадени от хора губещи, които са се домогнали до нещо и ги е страх да не го загубят. Да поставиш окови на един съпруг или съпруга, означава да го превърнеш в роб. ОТЖИВЕЛИЦА!
Но ти можеш да си смениш религията и да отидеш негде в Анадола, там твоят морал и ;ислене, ще намерят почва...

591.   Това, което казва №589 за мъжете е напълно вярно, но това не означава, че човек не може да си намери добра жена и да създаде семейство в България. Даже в България има в пъти по-голям шанс да се създаде консервативно семейство, отколкото в западноевропейските страни например.

592.   Аз съм на 34 след тежка рааздяла. Имах тришна връзка, към която съм била лоялна. После 7години на семейни начала, където също не съм поглеждала встрани. Не е това правилния подход за мен. Никой не цени и не е от значение вярността.
Сега реших и сменям подхода. Връзките не са за мен. Исакм да имам всеки и всеки да ме има, не е дин.

593.   589 е много прав. Каквото и да си говорим, повечето жени, които са спали с много мъже, не могат да престанат да бройкат дори и след като са започнали сериозна връзка. Или казано по друг начин - не можеш да направиш от к*рвата майка и съпруга. Така сме устроени. Естествено, съществуват и девствени момичета, които крият истинската си същност, което означава, че девствеността не е 100%- ов гарант.
Мъжете и жените също сме различно устроени не само физически, а и ментално. Не че една жена не трябва да има право на образование, работа или глас, но цялата тази пропаганда с, подчертавам, ПОЛОВОТО равенство и еманципацията на жените, е не на място.

Black Sabbath

594.   Black Sabbath, ти жена ли си? Много добре ги описа нещата. Наистина промискуитет при жените не води до нищо добро.

597.   Изчетох по-голямата част от коментарите, защото нямам техническото време да прочета 9 страници напълно. Забелязвам, че мъжете много се възмущават от жените с богат опит. За мен лично това може да е притеснение единствено за мъж с проблеми с размера или сексуалното представяне като цяло. Стига жената да е разумна и да използва предпазни средства, броят на партньорите няма никакво значение. Опитът е полезно нещо, защото дава увереност. Човек е наясно как се случват нещата, какво да прави и какво да не прави. Някои неща се научават само от опит и няма как да ти влязат в главата с четене например. Освен това ми е забавен следният парадокс- мъжете хем искат жената да знае и може, хем да не е била с много преди тях или изобщо да не е била с никого даже. Разбирате ли какви безумия говорите? Не виждам какво значение има броят на партньорите, ако жената е физически здрава и си допадате. Такива глупости “ще чакам до сватбата” и подобни са алабализми, служещи за прикриване на проблеми с психиката, общуването, сексуалността или и трите. Сексът е здравословен и е потребност, също както да ядем и пием. Наистина, при някои хора не е имало удобен случай или момиче/момче и съответно първият им път се случва на по-късна възраст. Четох и неща от сорта на “ако ме обича, ще ме чака” и съм ги чела и в много други теми тук, касаещи секса. Това така наречено чакане е смешно и излишно. Ако има привличане и хората се желаят, не виждам причина този момент да се отлага във времето. Човек е създаден да прави секс и още от ранна възраст му е заложено да го иска и едно е да не сте имали удобен случай, а съвсем друго е въобще да не го искате и да чакате някакви подходящи и тем подобни митове. Не чакаш момента, а го създаваш.

На 19 години съм и съм била с 28 мъже, с повечето съм имала кратко общуване и са били за една вечер, от което не се срамувам. С някои съм била от самота, с други просто за задоволяване на нагона и така. Разбира се, някои са ми били и гаджета, но да кажем, че от всичките 28 са били общо около 5-6. Започнах да водя полов живот на 15. Направих го веднъж с първия ми, сексът беше ужасен и след няколко месеца повторих с друг, после до 17-годишна не бях правила нищо, защото не знаех как да си намирам мъже за секс. Така че това число е общо взето от последната година, като изключим двамата от началото на сексуалния ми живот. Да, правилно прочетохте, спала съм с 26 мъже в последната година-година и половина. До такава степен ми е смешен глупавият ви морал, че ми се ще да можех да ви видя физиономиите докато четете това. Никой по никакъв начин не предполага, че правя толкова секс и донякъде се забавлявам от този факт, защото винаги съм минавала за тих и интровертен човек. И глупостите, че чувствителността на жената се изменя с опита също са някакви ваши си митове. От 15-годишна до сега съм със същата чувствителност и мога да кажа, че акосъм се променила, то е било само за добро. Повечето и мъже, и жени, които пропагандирате тук разбиранията си за пълно въздържание звучите като някакъв клуб на самотниците, които се опитват да замазват очите на останалите с високопарни думи.

598.   594, ами, не точно жена, по- скоро момиче (на 19).
Това, което написах в предният си коментар, е биологичен факт за повечето жени. Има и такива, които след многото партньори съумяват да останат с един партньор, без да му изневеряват, но те са по- скоро изключения от правилото. И поради тази причина повечето жени с много бройки не стават за семейство.

Black Sabbath

599.   Големи фантазии, голямо нещо. И вие жените си умножавате бройките. 20-тина сте имали ама на кукуво лято.Освен ако не се самопредлагате.

601.   599 - Приятел, научи, че мъжът, не е някой, който "прецаква" жената, като я "лъже" тя да си легне с него и животът ти, ще е много по-лек и весел.

603.   32 години с 9 партньора.
Ако трябва да съм честна бих броила само 4 от тях. Започнала съм на 18.

604.   На 20 съм, била съм само с един, човека в когого съм се влюбвака и искам да прекарам живота си, Judge me if you want, за мен това е нещо много важно и специално, и да вероятно за някои от вас имам разбирания на 80г баба, but thats me

605.   Black Sabbath, аз съм 589 и ми е приятно да прочета, че точно ти споделяш мнението ми. Чел съм някой от коментарите ти и ги намирам разумни за момиче на твоите години и полезни. Изглежда отделяш много време в този сайт и се надявам това да не измени представата ти за хората и да те притеснява. Аз не мога да поема толкова информация и проблеми. Общувай с момчета. Намират се и добри. Не е задължително да си падаш по някое.

590, много си объркана. Как може да съм написал глупости и също така да си съгласна, че ги няма онези мъже? Хем имате секс с мъжът ти като на меден месец, хем сте готови да дадете всичко един за друг, а имаш нужда от сексуална утеха от други мъже. Права си, че семейството не трябва да се гради само със секс. Умееш да мислиш съвремено, но пак изпадаш в депресии, и ги "лекуваш" като спиш с други мъже. Знаеш ли, че депресиите са един от големите проблеми на съвремието ни и причините са в разбиранията, които имаш за модерния и прагматичен живт. Дано го осъзнаеш скоро. Това ще те съкруши истински, но след това може да станеш нов човек.

401-450 от 611